PDA

Zobacz pełną wersję : Anderlecht - Wisła

jarcyś
13-08-2003, 13:10
zakładam temat bo pewnie wielu z nas zasiądzie dziś przed TV
kibicując .... właśnie , komu ?

walcie tu też wasze spostrzeżenia , uwagi , refleksje przed i po meczowe.

Kempes
13-08-2003, 13:15
Ja w praktyce z każdego wyniku ''wyciągne'' pewną satysfakcje...

z Jednej strony Polski zespół może utrzeć nosa dumnym Belgom i pokazac sie w elicie

z drugiej szowinistyczna radość z tego że jeden z naszych najwiekszych rywali musi obejść sie smakiem ...

ps. są tez kwestie finansowe ale tutaj nie zdradze z jakiego wyniku licze na profity 8)

legart
13-08-2003, 13:18
Kibicuje to złe słowo, ale chyba wolałbym żeby Wisła przeszła Anderlecht (chociaż w związku z zastrzykiem finansowym w LM mam trochę dylemata 8- )

Kempes
13-08-2003, 13:39
No właśnie o ta kase dla Wisly sie boje, gdyby ugrali coś w tej eLeM to mieli by najbardziej stabilny budżet w naszym kraju,a wiadomo jakie to jest u nas ważne > co za tym idzie wzmocnienia dzieki ktorym panowanie Krakowian przez wiele lat ( obym sie kurka mylił 8- )

Niektórzy podają fakt że dzieki punktom w klasyfikacji uefa Polska wprowadzi dwie druzyny do eleminacji Ligi mistrzów ale nie oszukujmy sie - taka sytuacja nastąpi ewentualnie za kilka lat pod warunkiem że Polacy beda regularnie tam grywac vide Kijów czy Rosenborg .

ps. osobiście wolałbym Legie w tych rozgrywkach startującej z mistrzowskiego tronu, a nie dzieki innej druzynie.

Beny
13-08-2003, 13:40
Teoretycznie zawsze kibicuję w pucharach polskim drużynom, z tym że ostatnio nie dotyczy to Wisły Kraków - za 1.09. :/ :box: Więc powstrzymam się od głosu! Ale ciekaw jestem wyników tej ankiety!

Mini
13-08-2003, 13:47
już to raz napisałem.i napisze drugi bo jest oddzielny temat. a wiec ogłaszam wszem i wobec że grające w dniu dzisiejszym :> drużyny mnie ani ziębią ani grzeją ale z powodów róznych wole żeby w LM zagrał Anderlecht.

Adams_
13-08-2003, 13:49
R S C!

MaxyM
13-08-2003, 13:56
Replay:

Ja dziś jestem całym sercem z Anderlechtem... Wisła może dla mnie dziś przegrać i 9-0, a argumenty w stylu - reprezentują polski futbol - mam gdzieś. Reprezentują 1/3 Krakowa, swoich pokemonów (oczywiście są też porządne chłopaki) i złodzieja, więc mnie to serdecznie ******** co się dziś stanie.

Anderlecht do boju... :nir:

Menel
13-08-2003, 14:15
MaxyM... w kilku żołnierskich słowach ująłeś istotę rzeczy... to ja też dziś będę kibicował RSCA :oho:

Tłoki do boju... :nir:

Keleborn
13-08-2003, 14:17
No to ja się wyłamię.

Życzę krakusom powodzenia i przejścia Anderlechtu.
Przekonuje mnie argument o punktacji UEFA i o punktach do ugrania.
W super stabilizację finansową nie wierzę - była tam Legia, był tam Widzew. I co?

8) Piłka jest okrągła a bramki są dwie. 8)

MaxyM
13-08-2003, 14:32
MaxyM... w kilku żołnierskich słowach ująłeś istotę rzeczy... to ja też dziś będę kibicował RSCA :oho:

Tłoki do boju... :nir:

Wiesz Menel, że tobie i paru innym osobą które poznałem (niestety tylko przez net i tel.) życzę byście się dziś cieszyli ale to prywatnie, co do ogółu to mam nadzieję, że będzie blamaż, naprawdę mam gdzieś czy Wisła przegra, zremisuje czy (oby nie) wygra. Ja nic nie zyskuje jak i inni kibice Legii, a tylko stracimy i to dużo gdyby Wisła weszła do LM.

Anderlech do boju... :nir: <---Kozak ikonka.

jarcyś
13-08-2003, 14:38
http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1618860.html

Wisła na dzień dobry zgarnia ok 3,6 mln Euro + kasa z TV i biletów .

Pewnie z 5 mln się uzbiera.

Z taką kasą - dominacja w lidze jest prawie pewna.

Z tego , jedynego, powodu jestem z Anderlechtem

Yevaud
13-08-2003, 15:24
Z tą dominacją nie przesadzajmy. Legia była 10 lat temu w ćwierćfinale LM i też miała zdominować ligę na ładnych parę lat. Potem do LM wszedł Widzew i przepowiadano to samo.

A mi się wydaje, że nawet dobrze dla Legi by było, gdyby Wisła weszła do LM (raz, żę mogłaby zapracować na to, żeby kolejny mistrz polski był rozstawiony, więcej naszych w UEFA). Sezon jest bardzo krótki. Wiśle grającej w LM sezon by się mocno wydłużył. Miałaby do rozegrania dwa razy tyle meczów co Legia w tej rundzie! (4 w eliminacjach / 2 już rozegrane/ i 6 w grupie) Siłą rzeczy będą zawodnicy Wisły mocniej zmeczeni. Dwa razy tyle meczów to 2x większa szansa na kontuzje. Ponadto grający na codzień z potęgami europejskimi piłkarze Wisły mogliby lekceważąco podejść do krajowcyh zespołów. Z drugiej strony wszystkie polskie zespoły będą się jeszcze mocniej na Wisłę sprężać.

A teraz jeszcze sobie wyobramy taką rzecz - Wiślacy się promują w LM. Wisła jednak mistrzostwa nie zdobywa! Co wtedy? Jest prawdopodobieństwo duże, że zespół się rozpada. Zagraniczne kluby ściągają do siebie wypromowanych wiślaków. Oczywiście w Krakowie zostaje dużo forsy, ale budowę drużyuny trzeba zacząć od początku.

W tym czasie inne druzyny, które dzięki m.in. Wiśle mają łatwiejszą drogę w Pucharach, także zarabiają na grze w Europie. Stan kasy się wyrównuje.

MaxyM
13-08-2003, 15:40
LM od czasów Widzewa i Legii znacznie się zmieniła. Nawet nie ma co porównywać pieniędzy z tamtej Champions League do tych, które są płacone w obecnej. :eee:

Adams_
13-08-2003, 15:54
Wisla do boooju! Wisla! Wisla! Plocka! Wisla! :>

RS RSC RSC Anderlecht ole!

Radio
13-08-2003, 15:57
Własnie gdzie jest opcja g...mnie obchodzą obydwa zespoły?
Merczu i tak nie obejrzę (Plankton niech śpi spokojnie bo jak ogladam to Wisla przegrywa.)

szczepan
13-08-2003, 15:58
RSC...
niech reszta zespolow sobie powalczy... ale nie Wisla... Krakow...

jarcyś
13-08-2003, 16:00
Własnie gdzie jest opcja g...mnie obchodzą obydwa zespoły?
Merczu i tak nie obejrzę (Plankton niech śpi spokojnie bo jak ogladam to Wisła przegrywa.)

zrobione .

Łysolek
13-08-2003, 16:04
heh widze , że jako jedyny zagłosowałem że wynik mam gdzieś , bo Wisła mnie szczypie , a Anderlecht powiewa , wiec mam gdzieś kto wygra , może od nastepnej rundy zacznę się przyglądac Lidze Mistrzów :D:D

MaxxxiM
13-08-2003, 16:04
punktacja UEFA przekonuje do kibicowania wisle. bo to w sumie moze sie okazac dobre dla Legii.
z ta kasa natomiast to bym tak nie przesadzal. nie bardzo wierze ze cupial tak chetnie zacznie podwyzszac zawodnikom pensje, bo kontrakty sie podpisuje na kilka lat, a nie na jeden sezon.
jakos nie wierze w rozsadna polityke w polskim klubie (niestety) dopoki sa tacy wlasciciele. myslalem ze w wisle jest jakis pomysl, no i sie okazalo ze pomysl jest standardowy. jak sie tylko pojawia sznasa na gre w LM to sie sprzedaje/wypozycza najlepszych.
a jak sie Wisla pokaze w LM to prawdopodbnie pojawi sie kolejnych kilku przywiazanych do barw klubowych i te zechce pograc w lepszym klubie
np. broniacym sie przed spadkiem zespolem bundesligi. ,
NIECH WIEC WISLA GRA I ZDOBYWA PUNKTY DLA LEGII :)

emde
13-08-2003, 16:05
Ja dzisiaj nikomu nie bede kibicowal, mam nadzieje ze obejrze dobry mecz i to wszystko. :)

szczepan
13-08-2003, 16:07
Ja dzisiaj nikomu nie bede kibicowal, mam nadzieje ze obejrze dobry mecz i to wszystko. :)
ja tez mam nadzieje na dobry mecz 9:0 dla RSC :D :)

Unico
13-08-2003, 16:55
Wiadomo komu ja kibicuję... http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis7a.gif

PS Obojętność - to jak dla mnie najzdrowsze Wasze podejście do tego meczu.

wafel
13-08-2003, 17:27
Replay:

Ja dziś jestem całym sercem z Anderlechtem... Wisła może dla mnie dziś przegrać i 9-0, a argumenty w stylu - reprezentują polski futbol - mam gdzieś. Reprezentują 1/3 Krakowa, swoich pokemonów (oczywiście są też porządne chłopaki) i złodzieja, więc mnie to serdecznie ******** co się dziś stanie.

Anderlecht do boju... :nir:
pewnie sie zdziwisz, ale wszyscy znani mi (a troche ich znam) sympatycy HKSu kibicuja w pucharach Wisle 8-
pzdr

Mrk
13-08-2003, 17:34
Ja oczywiście jestem za Anderlechtem. Kraków i Wisłę mam gdzieś.

Menel
13-08-2003, 18:09
MaxyM

Prywatnie ja też kibicuję Wiśle :oho: Ale generalnie i w ogóle to dziś jestem za Anderlechtem... http://www.mysmilie.de/smilies/verschiedene/3/img/008.gif ... to dopiero kozak emota :D

MaxyM
13-08-2003, 18:15
Nie oczekuj, że będe kibicował Wiśle... :tala:

Menel
13-08-2003, 19:15
Nie oczekuj, że będe kibicował Wiśle... :tala:
Nie krępuj się... 8) W Warszawie jest nawet fanclub Wisełki :D

Dobra... spadam na meczyk. Browara trza schłodzić. '8

Keleborn
13-08-2003, 19:17
Rety jaki cyrk w telewizorni! Wszyscy wiedzą że Wisła gra z Anderlechtem, specjalni wysłannicy, wiadomość dnia 8-

To wygląda na nawrót "Wiślackiej sraczki medialnej".

PS. Nowowprowdzona opcja nr. 3 pasuje mi najbardziej.

MaxyM
13-08-2003, 19:21
Pierwszy ekspert... Nawałka, co spuścił Zagłębie do 2 ligi... :rotfll3:

Mam nadzieję, że po tym meczu zakończy się Wisłomania i nastanie normalność, bo kolejnych wiadomości o tym, że Żurawski sam sobie buta zawiązał nie ścierpię. :aach:

yusta
13-08-2003, 19:21
Kibicowanie to może za duże słowo, ale w tym dwumeczu jestem za Wisłą. Chciałabym, żeby polska drużyna zagrała wreszcie w LM i pokazała się tam z dobrej strony. Jest kilka powodów:

1. Punkty w UEFA
2. W pucharach kibicuję polskim teamom, jak gra Legia to reszta jakby mniej mnie obchodzi, ale jak wiemy Legi w pucharach w tym sezonie nie ma :/
3. Przyciągniecie sponsorów do naszej ligi.
4. Argument o dominacji Wisły w lidze po dostaniu sie do LM jakoś do mnie nie trafia. Pieniądze to jeszcze nie wszystko, co widać po obecnych problemach Wisły.

MaxyM
13-08-2003, 19:24
Ehhh Yusta, rozczarowujesz mnie... :>
Chcesz by tu Reksio się panoszył jaka to nie jest jego Wisełka. :bełt:

yusta
13-08-2003, 19:34
Ehhh Yusta, rozczarowujesz mnie... :>
Chcesz by tu Reksio się panoszył jaka to nie jest jego Wisełka. :bełt:

I tak się panoszy, tylko narazie stara się zachowywać pozory :> :rotfl:

PS Obojętność - to jak dla mnie najzdrowsze Wasze podejście do tego meczu.

Czyli delikatnie mówiąc jestem niezdrowa, albo Unico jest ograniczony i nie może pojąć jak będąc kibicem Legii można kiedykolwiek trzymać kciuki za Wisłę :> :rotfl:

Nie podoba mu się też kibicowanie Anderlechtowi :> :rotfl:

PS: :> :rotfl: Pozdro dla kumatych

MaxyM
13-08-2003, 19:41
:banan:

yusta
13-08-2003, 19:41

Jop to jednak jełop :/

Raffi
13-08-2003, 19:44
Nawet jakbym nie wiedział, to bym się dowiedział: z dwu sąsiednich mieszkań dobiegły do mnie ryki 8- radości '8 "Jeeeeeeest!!"
A myślałem, że moi sąsiedzi to tacy spokojni ludzie 8-

yusta
13-08-2003, 19:49
Sędzia drukarz '8 Powinien byc karny dla Anderlechtu.

MaxyM
13-08-2003, 20:02
:rotfll: Co za obrona... :rotfll3:

Sędzia to idiota... :P2

Go Anderlecht... :klask:

MaxyM
13-08-2003, 20:06
:banan: :banan:

Zajacc
13-08-2003, 20:07
2:0...

robia z nimi co chca...

Maxym otwieraj szampana ;)

marecki
13-08-2003, 20:08
jeden GOL! drugi GOL! ...kiedy trzeci? :D

yusta
13-08-2003, 20:08
Nie no zaraz zacznę kibicować Anderlechtowi. Obrona Wisły to jedno wielkie pośmiewisko.

MaxyM
13-08-2003, 20:11
Te banany pasuja pod klaski kiboli Anderlechtu - klask, klask, klask :banan: :banan: - ;(

yusta
13-08-2003, 20:16
Ciekawe czy Trylnik i spółka oglądają ten mecz i widzą co wyrabia ten siedemnastolatek 8-

Sharn
13-08-2003, 20:19
http://www.legialive.pl/forum/images/smiles/em20.gif

też wypuszczę banana, a co... :D

Anderlecht musi wygrać bo stracę 2 zyble - postawiłem w Profesie...

mega tasiemca - za 2 złotę moge wygrać 13000

Tylko jeszcze z 12 wyników mi wejdzie :buhaha:

Obrona Wisły :buhaha:

Jop do kadry :rotfl:

MaxyM
13-08-2003, 20:24
Sharn jak wygrasz to zabierasz forum na bro... 8-

Obrona Wisły jest najlepsza, Szala na lewej, Szala na prawej i dwie Szale na środku... :rotfl:

yusta
13-08-2003, 20:24
http://www.legialive.pl/forum/images/smiles/em20.gif

też wypuszczę banana, a co... :D

Anderlecht musi wygrać bo stracę 2 zyble - postawiłem w Profesie...

mega tasiemca - za 2 złotę moge wygrać 13000

Tylko jeszcze z 12 wyników mi wejdzie :buhaha:

Ja tak miałam rok temu. Postawiłam 5 zł a do wyjecia 15 tysiaków. Co cos około 20 spotkań z rundy wstępnej P.UEFA. Nie weszło mi jedno spotkanie :aach:

Sharn
13-08-2003, 20:30
Sharn jak wygrasz to zabierasz forum na bro... 8-

Obrona Wisły jest najlepsza, Szala na lewej, Szala na prawej i dwie Szale na środku... :rotfl:

Jak wygram to zapraszam forum + CFów do siebie i bauncujemy z Teqlą :D

Ja tak miałam rok temu. Postawiłam 5 zł a do wyjecia 15 tysiaków. Co cos około 20 spotkań z rundy wstępnej P.UEFA. Nie weszło mi jedno spotkanie

Jak pech to pech 8- Ale ja tam mam pewniaki 8)

:D

Biedna, biedna Wisła... :>

Go go go - Bassegio!

Hop hop hop - biedny Jop!

8)

yusta
13-08-2003, 20:34
Jak pech to pech 8- Ale ja tam mam pewniaki 8)

:D

Ja tez miałam :D

Kempes
13-08-2003, 20:34
Ja tam kurde dałem że będzie więcej niż dwie bramki wiec Go Anderlecht bo chyba na panów z białą gwiazdą nie moge liczyc 8-

Obrona fatalna ,najbardziej mnie rozwalało jak Paszulewicz sie pchał do przodu ,mając piłke która jest chyba mniejsza od jego stopy :rotfl: \

Tera Władzia na boisku :banan:

MaxyM
13-08-2003, 20:40
Cupiał teraz siedzi i żre orzeszki w cynamonie... :pop:

pijak
13-08-2003, 20:43
sie śmiejcie........ale wisła oszczędza siły na P UEFA, gadalem z Basalajem :buhaha: i zdradził mi ich taktyke :rotfl:

Kempes
13-08-2003, 20:43
:grr: a Era sie wkurwia...3:0

MaxyM
13-08-2003, 20:44
:banan: :banan: :banan:

Ile goli ma Anderlecht 3, ile goli ma Wisła ... 8) ...

arczi
13-08-2003, 20:46
Jak wygram to zapraszam forum + CFów do siebie i bauncujemy z Teqlą :D

Wygrasz, na pewno. Jak nie to i tak przyjdziemy :>

trójeczka do zera... ehhh... znowu kompromitacja polskiej pilki...

yusta
13-08-2003, 20:47
To jest już żenujące, a gdyby nie sędzia Anderlecht wsadziłby im jeszcze ze dwie sztuki. I to ma być Mistrz Polski??? Co za obciach :auu:

Raffi
13-08-2003, 20:51
Dopóki jeszcze remisowali, to im dobrze życzyłem........ale jak juz przegrywają......to nie byłoby źle, gdyby to była pamiętna :> porażka
Liniowy ich lubi 8-

PS Nasz kolega Hodd "Legia rules in Poland" z forum Anderlechtu może się już chyba szykować na przesyłkę : :pijok: z Warszawy :pijok2: , bo zakład ma raczej wygrany

Kempes
13-08-2003, 20:52
Cieszyli sie z losowania . . . tylko nie z takim składem 8o

MaxxxiM
13-08-2003, 20:55
alez to dramatycznie wyglada. 8- jak ludzie ktorzy nie maja pojecia o polskiej pilce widza jak gra mistrz Polski to co dopiero mysla o pozostalych ekipach? i jeszcze Ładzia na boisku '8

Raffi
13-08-2003, 20:57
Ładzia nie taki zły jeszcze.......przynajmniej do czasu

Kempes
13-08-2003, 21:01
Akcja za akcją , pomoc wogóle nie angazuje sie w defensywe ....

karny ... 8-

Sharn
13-08-2003, 21:03
No i gol z karnego - jak Wiśle nie idzie zawsze tak robią... :]

Jak by wygrali u siebie 2:0 i awansowali to byłby szczyt.. :/

szczepan
13-08-2003, 21:03
3:1... ale z taka gra to bedzie koniec marzen Wisly :D

Kempes
13-08-2003, 21:05
Ewentualnie po powrocie Cantoro czy Głowackiego mogą na coś liczyć ale tutaj muszą przegrać jedną bramką a na to sie nie zanosi

szczepan
13-08-2003, 21:13
watpie zeby Ci dwaj po powrocie prezentowali 100 % formy...

Kempes
13-08-2003, 21:14
Pewnie masz racje ale ...myśle że i tak bardziej by sie przydali niż grajki w stylu Strąk czy Paszulewicz

Kempes
13-08-2003, 21:18
bambo ma dar 8-

Adams_
13-08-2003, 21:36
wychlalem w knajpie trzy browary, moglem czwartego zamowic to i wynik bylby lepszy :rotfl:

Jak zwykle Zurawski & Piekutowski vs. Anderlecht :D

U mnie na osiedlu knajpa podzielona. 4 za Wisla 3 za Anderlechem :)

MaxyM
13-08-2003, 21:39
Ja czarnego skląłem jak w 90 minucie, nie trafił do pustej bramki... :aach:

Wyczailiście moment jak Basałaj prawie k... powiedział? :kfu:

Unico
13-08-2003, 21:48
Wynik nie najlepszy.

Ale i tak brawa dla Wisły za walkę i otwartą grę w drugiej połowie http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis6.gif

PS I tak się tu "panoszę", czy Wisła wygrywa czy nie :> :rotfl:
Yusta, ja nawet nie zachowuję pozorów :>

Adams_
13-08-2003, 21:50
Ja czarnego skląłem jak w 90 minucie, nie trafił do pustej bramki... :aach:

Wyczailiście moment jak Basałaj prawie k... powiedział? :kfu:

No ja klalem jak "szewc" bambus jeden

szczepan
13-08-2003, 21:51
najbardziej zalosny tekst to: wynik w rywalizacji pucharowej jest nawet niezly... :/ :fu: :* :box:

Adams_
13-08-2003, 21:53

I fajno jest :D Dzis mam dobry humor hehe

Sharn
13-08-2003, 21:54
Wynik nie najlepszy.

Ale i tak brawa dla Wisły za walkę i otwartą grę w drugiej połowie http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis6.gif

Brawa za walkę! No nie wyrobię zaraz... :buhaha:

Kempes
13-08-2003, 21:55
Ten smieszny komentator podniecony zapowiedział juz po meczu ze Wisła przystepuje do rewanzu z wynikiem.....3:2 :rotfl:

ps ŁKS 0:0 Pogoń

MaxyM
13-08-2003, 21:58
Yusta, ja nawet nie zachowuję pozorów :>

Nie panoszysz się, wpisujesz, ale chciałbyś, ale nie możesz, bo twoi grali tak, że nie ma, o czym gadać. 8)

Wyprzedzę twoje pytanie i odpowiem... Wnoszę po tym, że zamiast gadać u siebie na forum, wbiłeś się do nas. 8)

Ciekawe czy u was na forum pokemony klną wszystko i wszystkich jak zawsze i czy klną sędziego... Jak jest Unico? Ja nie wiem, bo już tam nie wchodzę, znudziło mi się. :aaa:

MaxxxiM
13-08-2003, 22:06
zero pomyslu na gre, przez wiekszosc meczu brak zaangazowania, zmiany srednio trafione. widac jednak, ze pomysl na prowadzenie klubu cupial ma dosc standardowy jak na polskie warunki. ciekawe czy kosowski jesli to ogladal to sie smial czy plakal. o ile kiedys udalo sie wisle ladnie przegrac w hiszpanii i ladnie wygrac u siebie, to teraz sa raczej bez szans. a i taka forma to w puefa tez za wiele nie zdzialaja. i tak sie pewnie konczy czas wisly. ciekawe czy sponsor era sobie zagwarantowala rozne opcje gdyby wisla nie awansowala do LM. na pocieszenie zostaje im podgrzewana murawa

Unico
13-08-2003, 22:07

Dzisiaj były mecze obydwu Wisełek.
No ale zobaczymy jak jutro Legia powalczy w pucharach... :co: hmm... ups... Jest jeszcze Groclin, Katowice... a gdzie Legia? :co: Zapomnieli ją wylosować w PUEFA w tym roku?

Powyższa moja uwaga apropos tych wszystkich legionistów śmiejących się z Wisły, obecnego Mistrza Polski. W odniesieniu do tego co przedstawiają wszyscy nasi pucharowi reprezentanci - gdzie Legia jest w tym roku? Dzięki ubiegłemu sezonowi jesteście od tych klubów słabsi. Więc śmiech wam tylko pozostaje...

PS Ale mi sięteraz oberwie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MaxyM
13-08-2003, 22:09
Dziś piłkarze Wisły przed spotkaniem z Cupiałem robią tak... :auau:

A kibice idą się od stresować karmiąc gołębie na rynku... :cwir:

Unico
13-08-2003, 22:09
[...]Wyprzedzę twoje pytanie i odpowiem... Wnoszę po tym, że zamiast gadać u siebie na forum, wbiłeś się do nas. 8)

Ciekawe czy u was na forum pokemony klną wszystko i wszystkich jak zawsze i czy klną sędziego... Jak jest Unico? Ja nie wiem, bo już tam nie wchodzę, znudziło mi się. :aaa:

Na tym forum nie komentuję tamtego.
I na odwrót.

szczepan
13-08-2003, 22:10
zero pomyslu na gre, przez wiekszosc meczu brak zaangazowania, zmiany srednio trafione.

i dlatego uwazam ze rewanz nie bedzie wcale lepszy dla Wisly :D :P2 :nir:

na pocieszenie zostaje im podgrzewana murawa

:oho: :klask:

MaxxxiM
13-08-2003, 22:11

No ale zobaczymy jak jutro Legia powalczy w pucharach... :co: hmm... ups... Jest jeszcze Groclin, Katowice... a gdzie Legia? :co: Zapomnieli ją wylosować w PUEFA w tym roku?

Powyższa moja uwaga apropos tych wszystkich legionistów śmiejących się z Wisły, obecnego Mistrza Polski. W odniesieniu do tego co przedstawiają wszyscy nasi pucharowi reprezentanci - gdzie Legia jest w tym roku? Dzięki ubiegłemu sezonowi jesteście od tych klubów słabsi. Więc śmiech wam tylko pozostaje...

glos rozpaczy czy desperacji? a moze to szok po tym co mistrz Polski pokazal w Brukseli?

Lolek
13-08-2003, 22:11

Zniszczyłeś nas. Bez kitu. Czuje się załamany.
Po "klęskach dekady" czyli meczach Valencia CF - Legia i Porto - Polonia dzisiaj otarliśmy się o trzeci taki hit. Palec Boży, dzien swistaka i pelnia ksiezyca uratowaly dupe Wisle, bo racjonalnie tego wytlumaczyc nie moge. W pierwszej połowie to była różnica 2 klas.

Unico
13-08-2003, 22:13
glos rozpaczy czy desperacji? a moze to szok po tym co mistrz Polski pokazal w Brukseli?

Ani nie rozpaczam, ani tym bardziej nie jestem w desperacji.
Tak jakoś wyjątkowo ( :> :rotfl: ) wzięło mnie na uszczypliwość gdy zobaczyłem Wasze komentarze :> do tego meczu :>

Adams_

W dupie!
Arka Gdynia 2 - 0 Wisla Krakow i tu jest miejsce Mistrza Polski a nami sie nie przejmuj, radzimy sobie calkiem niezle.

Menel
MaxyM

Zadowolony?

Ja tak... moja ukochana drużyna wprawiła w radość kibiców Legii... to sukces chyba nie? Jakbyśmy to wygrali to byś chodził smutny... no nie? ;)

Generalnie jednak piach w naszym wykonaniu i nie ma się Unico co spierać i droczyć. Ka - ta - stro - fa, że pozwolę sobie skorzystać ze sposobu artykulacji Ambroziaka, Zdzisława zresztą.

piach...

MaxyM
13-08-2003, 22:16

Oooo chyba zrobię tak... :auau: ...i schowam głowę do piachu.

Nie zobaczymy, bo nie zobaczymy, widzimy natomiast Wisłę, znaczy jej cień i się wstydzimy...

Legia nie gra w pucharach... Zagra jeszcze nie raz, a u Was Cupiał się znudzi i zagracie... W pucharze Polski... Ups, ale już nie w tym roku.

Chyba ci na ten psi łeb padło od emocji... idź pokarm gołębie na rynku :cwir: .

Słabsi... Zobacz jak Wisła grała z czołówką w zeszłym sezonie, a jak Legia... Zapomniałem, że pamięć krakowska, krótka...

Panowie, śmiac się nie można, Unico zabrania... ;)))

szczepan
Po "klęskach dekady" czyli meczach Valencia CF - Legia i Porto - Polonia dzisiaj otarliśmy się o trzeci taki hit. Palec Boży, dzien swistaka i pelnia ksiezyca uratowaly dupe Wisle, bo racjonalnie tego wytlumaczyc nie moge. W pierwszej połowie to była różnica 2 klas.

ja tam stawial bym na Janusza B. ktory rozsmieszal Belgow...

Unico wiesz czemu mam brecht z Was? bo jestescie klubem ktory dziwnym cudem (tfu tfu a raczej ukladom) jest pod dziwnym plaszczykim mediow... pamietasz komentarze po meczu z Barca itd? a tutaj nagle slyszymy ze to "calkiem niezly wynik"...

a po drugie mam jeszcze wiekszy brecht gdyz urzywajac tego argumentu zachowales sie jak male bardzo malutkie dziecko :bobas: ktore nie majac zadnych argumentow i ktore doznalo szoku (zawodu) zaczyna rzucac wszystkim czym moze... nie wazne czy to ma sens czy nie... moze to Cie ostudzi: :ts:

Unico

Zniszczyłem? Hmmm nie miałem zamiaru mam nadziejęże szybko odbudujesz swoją psychikę :>

Klęska? Nie przesadzajmy, a poza tym jeszcze jest rewanż... Wyelliminowaliśmy Saragossę choć w pierwszym meczu przegraliśmy 1:4. Zmartwię Cię, nie wszystko jeszcze jest przesądzone.

Unico
13-08-2003, 22:18
[...]
Panowie, śmiac się nie można, Unico zabrania... ;)))

Czy aby napewno zabraniam? Chyba źle przeczytałeś co napisałem :> :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MaxyM
13-08-2003, 22:20
MaxyM

Zadowolony?

Ja tak... moja ukochana drużyna wprawiła w radość kibiców Legii... to sukces chyba nie? Jakbyśmy to wygrali to byś chodził smutny... no nie? ;)

Od roku, po meczu Wisły w pucharach... jestem zadowolony. :>

Unico
13-08-2003, 22:21
Tak jak się spodziewałem... Mamy i reakcje... Już się zaczyna... choć jak na razie jest kulturalnie... :rotfl:
Ale nie zapeszam :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Adams_

Zniszczyłem? Hmmm nie miałem zamiaru mam nadziejęże szybko odbudujesz swoją psychikę :>

Klęska? Nie przesadzajmy, a poza tym jeszcze jest rewanż... Wyelliminowaliśmy Saragossę choć w pierwszym meczu przegraliśmy 1:4. Zmartwię Cię, nie wszystko jeszcze jest przesądzone.

Chlopaku z czym do ludzi? Cypr Was o malo co nie puknal 2:1, gdyby nie Piekutowski i Zuraw...

szczepan

tylko ze tam wypadliscie znacznie znacznie lepiej... a dzisiaj? kto nie byl do wymiany? Zurawski, Piekutowski i moze Szymkowiak... a co zreszta? tak naprawde cala obrona szwankuje i to od dawna i co nagle sie przebudzi? a Glowacki o kontuzji napewno na poczatku nie bedzie tym Glowckim ktorego kochacie... Frankowski? tutaj moze byc lepiej ale juz Dubickiem tego nie wroze... boki?? nie ma ich!! rezerwowi?? kto?! nikt!

poprostu Was rozjechali az milo!

MaxxxiM
13-08-2003, 22:22

kosowski wraca juz w wypozyczenia bo przemyslal gdzie gra mu sie najlepiej, kuzba olal sprawe i tez wraca bo tez wie gdzie najlepiej, uche juz sie nie gniewa i tez wraca bo chce do LM, Huges nie musi bo henri sie boi jego wyjsc na przedpole. spokojnie 6:0 Anderlech polegnie. w koncu najwieksze tegoroczne wzmocnienie wisly (podgrzewana murawa) zrobi wrazenie na Anderlechcie. a no i jeste jeszcze Ładzia :buhaha:

szczepan
13-08-2003, 22:23
Zadowolony?

nie Wy... a raczej RSC :D !!!

szczepan
13-08-2003, 22:24
a no i jeste jeszcze Ładzia :buhaha:

i morderczy komentarz Janusza B.

jeszcze dobre bylo:
JB: "zawodnik XYZ pokazuje ze byl nie kryty"
MZ: "nie sadze raczej pokazywal ze byl karny" :D

Kempes
13-08-2003, 22:26
Myśle że to spotkanie nie było uznawane jako katastrofa jak i nie bylo by tylu komentarzy pogardliwych

gdyby przed meczem nie byłby dmuchany ten balonik sukcesu vide MŚ .

:no: Zarówno przez kibiców jak i media które wszem i wobec oświadczyli że Wisla przechodzi Belgów i już liczono zarobki z ewentualnej LM :poeta:

MaxxxiM
13-08-2003, 22:26
wybiorcza: Po stracie trzeciego gola spocony Henryk Kasperczak stał bezradnie oparty o ławkę rezerwowych. Docierało do niego, że w starciu z zespołem średniej klasy, jakim jest Anderlecht Wisła nie jest w stanie nic wskórać.

Henri - "Zagraliśmy słabo. To był jeden z najsłabszych występów Wisły w ostatnim czasie. Mieliśmy trudności z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, prowokowaliśmy niebezpieczne sytuacje pod własną bramką. Zdecydowanie ten mecz nam nie wyszedł" - stwierdził Kasperczak

Kasperczak sie pewnie myli, Wisla zagrala swietnie

Unico
13-08-2003, 22:27
MaxyM

Zadowolony?

Generalnie jednak piach w naszym wykonaniu i nie ma się Unico co spierać i droczyć. Ka - ta - stro - fa, że pozwolę sobie skorzystać ze sposobu artykulacji Ambroziaka, Zdzisława zresztą.

piach...

Ale ja się nie spieram o mecz.
Już w pierwszym swoim zdaniu napisałem, że wynik jest zły.

Podrażniłem tylko trochę warszawiaków tym, że stwierdziłem iż wyśmiewają się z tego co zagraliśmy dzisiaj, a sami co najwyżej mogą sobie pokibicować Anderlechtowi lub Omonii przed telewizorem. Bo ich Legia nie zagrała w pucharach... I to z kim przegrała walkę o puchary? - z wieloletnimi potęgami naszej ligii :>

Lolek
13-08-2003, 22:27
Zniszczyłem? Hmmm nie miałem zamiaru mam nadziejęże szybko odbudujesz swoją psychikę

Zalezy. Jak odtworze mecz Wisły z Anderlechtem - to szybciej niz myslisz.

Klęska? Nie przesadzajmy, a poza tym jeszcze jest rewanż...

Topornie idzie Ci nauka czytania ze zrozumieniem. Napisalem: "Po "klęskach dekady" czyli meczach Valencia CF - Legia i Porto - Polonia dzisiaj otarliśmy się o trzeci taki hit". "Otarlismy sie" nie znaczy "zaliczylismy".

Zmartwię Cię, nie wszystko jeszcze jest przesądzone.

Serio? Straszne, doprawdy. Zajmuje mnie to tyle, co jutrzejsza pogoda.

Sharn
13-08-2003, 22:28

Widzisz, tak się składa, że nie rozmawiamy o Legii tylko o Wiśle w tym temacie. Widzę, że nawet nie wiesz jak bronić postawy swoich piłkarzy w Brukseli, bo... w sumie rzeczywiście jak? '8

BTW - ciekawe, w czasie meczu zauważyłem fajną krakowską przywarę, jak nie ma argumentów usprawiedliwiającą wtopę to szukają po omacku całkiem dziwnych wytłumaczeń:

Basałaj: (wykonuja rzyt wolny i pokrcił zawodników Anderlechtu) - "tak zamieszali, że nawet nie wiadomo było kto strzelił, a strzelał oczywiście X... "

Czyli winny się znalazł. Do iksa - NIE MIESZAJ RED. BASAŁAJOWI BO TO SE NE DA - ON Z KRAKA!

:buhaha:

P.S. Wreszcie wiem skąd ksywa Unico - zajebiście koleś unika niewygodnych tematów 0 odwraca kota ogonem... :D

MaxxxiM
13-08-2003, 22:31
Czyli winny się znalazł. Do iksa - NIE MIESZAJ RED. BASAŁAJOWI BO TO SE NE DA - ON Z KRAKA!

no w koncu brat musi jakos wytlumaczyc poczynania brata. a ze ma tube w postaci TVP to moze swobodnie

szczepan
13-08-2003, 22:32
Unico skoro juz tak fajnie rozmawiamy to powiedz mi czemu Was tak malo bylo tam? gdzie te rekordy z Rzymu? czyzby brak zainteresowanie polonii w Belgii??

James
13-08-2003, 22:33
A mnie trochę żal. Wynik lepszy niż gra. Ale na tym polega piłka nożna. Kibicowałem Wiśle i dalej mam nadzieję że przejdzie Anderlecht. A później mam takie marzenie żeby trafili na np. Real Madryt. Nie odmówię sobie przyjemności pojechania na Śląski i pokibicowania Realowi. Każdy z nas myślę że mógłby tu zamiast Realu wstawić jakikolwiek inny klub z Europy, który chciałby zobaczyc na żywo w Polsce. A zostaje tylko LM. W PUEFA to będa przyjeżdżać raczej takie Anderlechty. Poza tym to wstyd polec z klubem gdzie gra Żewłakow.

szczepan
13-08-2003, 22:33
no w koncu brat musi jakos wytlumaczyc poczynania brata. a ze ma tube w postaci TVP to moze swobodnie

powiem tak poprostu uwazam ze Janusz B. nie powinnien komentowac meczow Wisly bo nie jest obiektywny i tyle...

a poza tym nic do niego nie mam...

Unico
13-08-2003, 22:35
Widzisz, tak się składa, że nie rozmawiamy o Legii tylko o Wiśle w tym temacie. Widzę, że nawet nie wiesz jak bronić postawy swoich piłkarzy w Brukseli, bo... w sumie rzeczywiście jak? '8

BTW - ciekawe, w czasie meczu zauważyłem fajną krakowską przywarę, jak nie ma argumentów usprawiedliwiającą wtopę to szukają po omacku całkiem dziwnych wytłumaczeń:

Basałaj: (wykonuja rzyt wolny i pokrcił zawodników Anderlechtu) - "tak zamieszali, że nawet nie wiadomo było kto strzelił, a strzelał oczywiście X... "

P.S. Wreszcie wiem skąd ksywa Unico - zajebiście koleś unika niewygodnych tematów 0 odwraca kota ogonem... :D

Chyba nie oczekujesz, że będę bronił czegoś czego nie da się bronić.

Przegraliśmy wyraźnie i tyle. Co zresztą już pisałem w pierwszym poście od którego to się zaczęłą ta moja dyskusja i w którym dodatkowo wyraziłem zadowolenie z otwartej gry i walki do końca - czego Ty w dzisiejszym meczu nie dostrzegłeś.

MaxyM
13-08-2003, 22:36
James Liverpool nie gra w LM... ;)))

Menel
13-08-2003, 22:36
MaxyM

Zadowolony?

piach...

Ale ja się nie spieram o mecz.
Już w pierwszym swoim zdaniu napisałem, że wynik jest zły.

Podrażniłem tylko trochę warszawiaków tym, że stwierdziłem iż wyśmiewają się z tego co zagraliśmy dzisiaj, a sami co najwyżej mogą sobie pokibicować Anderlechtowi lub Omonii przed telewizorem. Bo ich Legia nie zagrała w pucharach... I to z kim przegrała walkę o puchary? - z wieloletnimi potęgami naszej ligii :>

Unico

Fakty są takie... Legia nie gra w pucharach i nie Legia dziś grała piach, tylko my. Należy się uderzyć w piersi, mocno, i liczyć na dobry występ w Krakowie.

Ja, z ciężkim sercem, zamykam dziś gębę - niestety moje ukochane chłopaki nie dały mi argumentów do łapki - i nie gardłuję, bo nie wypada... Piach jest piach... over, co nie zmienia faktu, że Wisełka to dalej ma ukochana Wisełka...

MaxyM
Ja Tiebja pazdrawlaju :D

MaxxxiM
13-08-2003, 22:37
. Poza tym to wstyd polec z klubem gdzie gra Żewłakow.

nie gra chciales powiedziec. wyobrazasz sobie wynik takiego meczu? Real - Wisla???

Adams_
13-08-2003, 22:37
A mnie trochę żal. Wynik lepszy niż gra. Ale na tym polega piłka nożna. Kibicowałem Wiśle i dalej mam nadzieję że przejdzie Anderlecht. A później mam takie marzenie żeby trafili na np. Real Madryt. Nie odmówię sobie przyjemności pojechania na Śląski i pokibicowania Realowi. Każdy z nas myślę że mógłby tu zamiast Realu wstawić jakikolwiek inny klub z Europy, który chciałby zobaczyc na żywo w Polsce. A zostaje tylko LM. W PUEFA to będa przyjeżdżać raczej takie Anderlechty. Poza tym to wstyd polec z klubem gdzie gra Żewłakow.

Widzialem FCMU, Valencie, Barcelone i inne hity na Lazienkowskiej i nie mam zamiaru jezdzic za jakimis pacanami z Europy do Chorzowa by patrzec jak Wisla dostaje baty... Sorry ale nie porąbalo mnie jeszcze.
totalnym buractwem popisal sie Utrecht, ktory pojechal ze swoja flaga na Schalke po to by pokazac nam, ze sa i kibicuja przeciw nam. mnie ta choroba nie grozi.

MaxyM
13-08-2003, 22:39
MaxyM
Ja Tiebja pazdrawlaju :D

Ja tieba toże pazdrawiaju :}

Unico
13-08-2003, 22:40
[...]Ja, z ciężkim sercem, zamykam dziś gębę - niestety moje ukochane chłopaki nie dały mi argumentów do łapki - i nie gardłuję, bo nie wypada... Piach jest piach... over, co nie zmienia faktu, że Wisełka to dalej ma ukochana Wisełka...
[...]

Skoro nie wypada to ja chyba też skończę, bo może zechcą dać mi banana :banan:
Czy ja wiem czy by to nie było dobre wyjście :> Niech któryś mod się nad tym zastanowi... :>

Przynajmniej co powiedziałe to moje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MaxyM
13-08-2003, 22:43

No, śmieszne to było... Ale aż nie tak, nie pochlebiaj sobie. :pimp:

Sharn
13-08-2003, 22:44
O Unico rozczarowany? Przecież mamy wolność słowa i nawet Lepper nie dostał banana... 8)

James
13-08-2003, 22:44
.[/quote]

Widzialem FCMU, Valencie, Barcelone i inne hity na Lazienkowskiej i nie mam zamiaru jezdzic za jakimis pacanami z Europy do Chorzowa by patrzec jak Wisła dostaje baty... Sorry ale nie pojebalo mnie jeszcze.
totalnym buractwem popisal sie Utrecht, ktory pojechal ze swoja flaga na Schalke po to by pokazac nam, ze sa i kibicuja przeciw nam. mnie ta choroba nie grozi.[/quote]

Masz rację że nie chodzi o to by patrzeć jak Wisła dostaje baty ale by popatrzeć wreszcie na żywo na normalną piłkę. Wyniku raczej nie przewiduję bo i trudno przewidzieć. A może padłby rekord występu polskiej druzyny w pucharach i wreszcie kibice Widzewa by odetchnęli? Zgadzam się że to buractwo jeżdżenie po Europie tylko po to by kibicować przeciw np. Wiśle czy Legii dlatego nie wybieram się do Madrytu a jedynie na Śląski.

szczepan
13-08-2003, 22:45
.

Masz rację że nie chodzi o to by patrzeć jak Wisła dostaje baty ale by popatrzeć wreszcie na żywo na normalną piłkę. Wyniku raczej nie przewiduję bo i trudno przewidzieć. A może padłby rekord występu polskiej druzyny w pucharach i wreszcie kibice Widzewa by odetchnęli? Zgadzam się że to buractwo jeżdżenie po Europie tylko po to by kibicować przeciw np. Wiśle czy Legii dlatego nie wybieram się do Madrytu a jedynie na Śląski.

no a ja zamiast na Slaski wole isc z kumplami na browar albo popatrzec jak gra Agrykola :D

Adams_
13-08-2003, 22:46
A swoja droga ciekawe jak sie dogaduje Polonia z Cracovia :rotfl: :rotfl:

MaxxxiM
13-08-2003, 22:46
[...]Ja, z ciężkim sercem, zamykam dziś gębę - niestety moje ukochane chłopaki nie dały mi argumentów do łapki - i nie gardłuję, bo nie wypada... Piach jest piach... over, co nie zmienia faktu, że Wisełka to dalej ma ukochana Wisełka...
[...]

Czy ja wiem czy by to nie było dobre wyjście :> Niech któryś mod się nad tym zastanowi... :>

smutno sie tak jakos zrobilo

Sharn
13-08-2003, 22:47
Normalną piłkę? Z Wisłą na boisku? Stary jedź sobie na Bundesligę, albo uderz na Legiunię... :D

Adiq
13-08-2003, 22:48
[...]

Zauważyłem dziwną prawidłowośc. '8 Czym gorzej dzieje się z Wisłą tym Unico więcej używa tej ikonki ":rotfl:".

MaxxxiM
13-08-2003, 22:51
Zauważyłem dziwną prawidłowośc. '8 Czym gorzej dzieje się z Wisłą tym Unico więcej używa tej ikonki ":rotfl:".

czyli jednak szok pourazowy.

emde
13-08-2003, 23:14
Masz rację że nie chodzi o to by patrzeć jak Wisła dostaje baty ale by popatrzeć wreszcie na żywo na normalną piłkę.

Normalna pilke to ty masz u siebie, KS Piaseczno ZAPRASZA !!! 8)

Adis
13-08-2003, 23:20
Oooo Anderlecht...!!!:klask:

yusta
13-08-2003, 23:46

Zapomniałeś o tej: :>

Skanda(L)
14-08-2003, 00:11
ANDERLECHT :sex: wisle
i tak trzeba
:+:

MaxyM
14-08-2003, 00:29
Do tych co się dziwią, że nie kibicowaliśmy Wiśle, a są tacy... 8- Zastanówcie się czy jak gra np. Liverpool i Man Utd. W LM, to kibice tych drużyn kibicują sobie nawzajem... Macie obraz? ;)))

rkwa
14-08-2003, 01:00
heh zadko zagladam na f.sportowe i teraz 9 stron mialem do przeczytania,a sie dziwilem podczas meczu co nic nikt nie pisze.

Unico ile Wisly bylo?

ps.bravo AnderLecht!!!

Raffi
14-08-2003, 01:04
Wisły koło tysiąca

rkwa
14-08-2003, 01:14
wlasnie ogladalem mecz tak bardziej jednym okiem i jak pokazywali sektor Wisly to akurat nie patrzylem.
jak rzeczywiscie bylo ich tysiac to bardzo dobry wynik./z tego co sie orientuje w okolicach Brukseli i okolicach mieszka wielu Polakow-ciekawe ile ich bylo w tym tysiacu/.

pozdro.

Mini
14-08-2003, 07:16
i pieśń eR eS Ce Anderlecht .... eresce an-der-lecht bru-kse-la tak samo jak gkp Targówek. :rotfl:
szkoda że Aruba nie strzelił na koniec tej 4 brameczki bo by spokojniejsi przyjechali do krakowa.

i dwa komentarze z TV
1-kibice anderlechtu byli niekuturalni bo gwizdali na Zurawskiego i Szymkowiaka.o naszych kibicach mogę się wypowiadać w samych superlatywach. po pierwsze nie nasi tylko wisły a po drugie ciekawe kto robił znane nie tylko z naszych stadionów U U U U U U jak aruna był przy piłce?!

i 2 ale jaki zajebisty: to jest z wiadomości na wocie tak z 15-30 minut po meczu babka podaje inne wyniki:

partizan Tomasza RZĘSY :buhaha:
galataRASAY :buhaha:
zilina zamiast żilina to przy tym nic takiego i jeszcze jedno
jak się wymawia Brugge? ja myślałem że >briż< ale w tv było >brusz< :rotfl: i to jeszcze nie wiedziała nic o tym tylko na chama gapiła się na kartkę i prawie że literowała
ogólnie kobita nadaje się do polsatu i tej Szostak czy jak jej tam :rotfl:
pomijam czelsi londyn bez żadnego akcentu i inne kwiatki

Radio
14-08-2003, 07:37
Dobra panowie wiadro wody... wypić i dać spokój. Meczyku nie oglądąłem (pewnie dobrze). Jęzlei grali taka padakę jak na Cyprze to tragedia.

Ale dla wiślaków jest nadzieją - drugi mecz, tylko co się uda zrobić w ciagu tego czasu????

Radio
14-08-2003, 08:16
No i Cupiał zrezygnował z prezesowania w Radzie Nadzorczej Wisły. Moze całkowiecie zrezygnuje.....

Keleborn
14-08-2003, 08:22
Wiesz co Unico tak BTW? Ty twierdzisz, że ulubionym słowiem warszawiaka jest "kompleks".
Jak sobie przypominam Wasze wypowiedzi po Valencji czy Barcelonie to dochodzę do przekonania, że Waszym ulubionym jest "kompromitacja". '8

No, ale poczekajmy jeszcze tydzień, z końcową oceną.

Beny
14-08-2003, 08:46
No i po meczu! Jedni się cieszą, inni smucą. Niezaprzeczalnie jednak wszyscy muszą powiedzieć, że dawno nie było widać tak cienko grającej Wisły, że to co póki co może wystarczać w lidze, w europucharach narazie nie daje nic, że osłabienia ( :box: się należy za powielanie wcześniejszych błędów polskich drużyn), kontuzje i konflikty w drużynie jawnie się do tego przyczyniły ("k.rwa, a miało byc tak pięknie! :zly: ), że Kasperczak nie ma pola manweru, ale mnie osobiście cieszy coś innego. Mianowicie to, że może będzie to kubeł zimnej wody na Krakowian (wszystkich i działaczy, i piłkarzy, i kibiców, a przede wszystkim dla tym paru kretynów w mojej firmie, co to twierdzą, że Wisła to i Wisła tamto, że wogóle i w szczególe i takie tam antywarszawskie (antylegijne) pieprzenie w babus! Dobrze Wam tak! Nie życzę szczęścia! Życzę porażki, tak jak jeszcze nikomu nie życzyłem! W Pucharze UEFA też! 8) W lidze również, bo Puchar Polski już zaliczony! :lalala:

Mini
14-08-2003, 10:21
***** no przecież kompromitacja totalna to bedzie jak Mistrzem zostanie dyskobolia drzymała sms grodzisk wielkopolski. Wisła leży co było widać na cyprze w gdyni i wczoraj(wystrzelali się już do końca w meczu z omonia u siebie? '8 czy jak) Legia nie ma kim strzelac bramek a bez tego ani rusz więc pozostają te buraki z grodziska. :fu: a może jednak Legia?

qwerty1234
14-08-2003, 10:23
No i po jabłkach...Wisły już nie zobaczymy w LM (całe szczęście)... '8
Fatalnie wczoraj grała a ja zachwycałem się komentarzen Basałaja i grą RSC :)
Ogólnie humorek mam poprawiony na jakieś 3 dni :]
Kibicowałem Fiołkom oczywiście i jako jedyny w domu krzyczałem głośne "Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest" po każdej bramce z akcji ;) ;) ;)

A do Unico:
Tyle macie a nie Lige Mistrzów :cwir:

Mini
14-08-2003, 10:26
o naszych kibicach mogę się wypowiadać w samych superlatywach teraz dodam jeszcze że kibice Wisły latali po brukseli z nożami ale ich suki uspokoiły. "uzbrojona w noże grupa kibiców Wisły zaatakowała w jednym z barów kibiców anderlechtu.trzech kibiców zatrzymano do wyjaśnienia" :buhaha: pojebani.super reklama Polski.szkoda że nie wiedzą ze to tylko w krakowie panują takie zwyczje i reszta nie ma z nimi nic wspólnego.

MaxxxiM
14-08-2003, 10:26
*cenzura* no przecież kompromitacja totalna to bedzie jak Mistrzem zostanie dyskobolia drzymała sms grodzisk wielkopolski. Wisła leży co było widać na cyprze w gdyni i wczoraj(wystrzelali się już do końca w meczu z omonia u siebie? '8 czy jak) Legia nie ma kim strzelac bramek a bez tego ani rusz więc pozostają te buraki z grodziska. :fu: a może jednak Legia?

albo Gornik Łęczna, obecnie jest wiceliderem :buhaha: pozostaje jeszcze inna Wisla, ktor ponoc jest bardzo silnym zespolem :buhaha: :buhaha:

Mini
14-08-2003, 10:28
albo Gornik Łęczna, obecnie jest wiceliderem :buhaha: pozostaje jeszcze inna Wisła, ktor ponoc jest bardzo silnym zespolem :buhaha: :buhaha:

tczew czy ustronianka(małysz i te sprawy) ? '8

MaxxxiM
14-08-2003, 10:29
Lantame Ouadje: (to słynny Ładzia)

- Trener Kasperczak powiedział, żeby starać przechwycać jak najwięcej piłek, ale próbować też rozgrywać.

to juz w Wisle nawet pilek brakuje, ze kazal im jak najwiecej przechwycic :buhaha: :rotfl:

Łukasz Nawotczyński:

- Ciężko było nam rozgrywać piłkę, bo Belgowie stosowali pressing.

starszny jest ten Anderlecht. zasosowal pressing. to chamstwo normalnie i sedzia na to pozwolil :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Yevaud
14-08-2003, 10:41
A ja postaram się znaleźć kilka pozytywów dla kibiców Wisły.

Otóż nawet przez chwilę było ich słychać! Co prawda nie tak, jak kibiców Legii w Barcelonie, gdzie byli przez większość czasu głośniejsi niż Katalończycy, ale zawsze...

Wisła miała całe 3 akcje, które mogły się skończyć golem. (karny, żuraw strzelił tuż koło słupka, Żuraw strzelił zamiast podawać). Może następnym razem (np. w meczu ze Świtem Nowy Dwór) będiecie mieli więcej szczęścia.

Jop, po tym, jak zrobił fikołka przed polem karnym, nie doznał urazu... Nadal będzie cieszył wszystkich kibiców swoją finezją...

MaxxxiM
14-08-2003, 10:45
A ja postaram się znaleźć kilka pozytywów dla kibiców Wisły.

Kibice Wisły oprócz pozytywnego dopingu kompromitowali się rasistowskimi okrzykami pod adresem Aruny czy nawet nazistowskimi ("Anderlecht! Jude! Jude! Jude").- GW

ciekawe czy kibice Anderlechtu w ogole wiedzieli o co chodzi? ciekawe czy kiedy przyjada do Krakowa bedzie czekal na nich jakis mily transparent, np. Misiek jest lepszy od naszyxch obroncow

Beny
14-08-2003, 10:56
Łukasz Nawotczyński:

:co: ;( no nie, a on to myślał pewnie, że przeciwnik to się położy na murawie i wystawi brzusio do podrapania... No żesz :* ! :help:

qwerty1234
14-08-2003, 11:29
Łukasz Nawotczyński:

Nie tylko rozgrywanie im ciężko wczoraj wychodziło :buhaha: :buhaha:

Raffi
14-08-2003, 11:41
Wczorajszy mecz brutalnie pokazał aktualną siłę polskiej piłki....Jeszcze parę dni temu entuzjaści cieszyli się, że to najlepszy los z możliwych a teraz ...nawet nie ma co komentować...3:1 to najniższy wymiar kary... co gorsza poza Legią i Dyskobolią pozostałe polskie drużyny po meczach z Anderlechtem miałyby wspomnienia typu "0:9 zgłoś się".
Na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce naprawdę silnego klubu co dla mnie osobiście jest przykrym faktem

qwerty1234
14-08-2003, 11:55
To jest przykre ale prawdziwe,i za rok jak poznamy Mistrz Polski znów będą nadzieje,a może się uda,niestety skończy sie na nadziejach.... :help:

MaxxxiM
14-08-2003, 12:17
To jest przykre ale prawdziwe,i za rok jak poznamy Mistrz Polski znów będą nadzieje,a może się uda,niestety skończy sie na nadziejach.... :help:

a jeszze zanim poznamy Mistrza Polski zobaczymy jak nasza reprezentacja przegrywa w pieknym stylu kolejne mecze i spada w rankingu UEFA, co tez odbije sie na klubach. i Mistrz Polski bedzie zaczynal od pierwszej rundy kwalifikacji do LM. i bedziemy sobie ogladalli MŚ 74 i sluchali Tomaszewskiego, ktory ma sporo racji, niestety

qwerty1234
14-08-2003, 12:20
A za 10 lat Polska będzie rywalizować z Kazachstanem o ostatnie miejsce w rankigu FIFA :fu:
Jeśli dalej będzie w tym kiedunku szła polska skopana to niestety to jest prawdopodobne...
Zauważcie ze każdy kolejny MP sprzedaje się jak...jak sami wiecie kto :)
Najlepsi zawodnicy out aby kaska była... :help:

MaxyM
14-08-2003, 12:26
Jak ja lubię to polskie piekiełko hehe :> .

qwerty1234
14-08-2003, 12:33
Jak ja lubię to polskie piekiełko hehe :> .
Ja jakoś nie przepadam... :oho:

MaxxxiM
14-08-2003, 12:39
A za 10 lat Polska będzie rywalizować z Kazachstanem o ostatnie miejsce w rankigu FIFA :fu:
Jeśli dalej będzie w tym kiedunku szła polska skopana to niestety to jest prawdopodobne...
Zauważcie ze każdy kolejny MP sprzedaje się jak...jak sami wiecie kto :)
Najlepsi zawodnicy out aby kaska była... :help:

na palcach jednej reki mozna policzyc przywiazanie zawodnikow do barw klubowych, choc i tu nie zawsze bo czasem jest to zrzadzenie losu ze akurat z transferow nic nie wyszlo a potem bylo za pozno. nawet tak jak w przypadku klubu z galicji kiedy wydawalo sie ze jest zespol to wszechwladny cupial nic nie mogl poradzic, bo ten za duzo chcial, bo ten juz z wisla wszystko osiagnal i chce sie "rozwijac", a ten sie obrazil i chce do holandii blanty palic. wczorajszy mecz tez zweryfikowal slowa wielu ktorzy twierdzili ze Kasperczak nawet ze slabej druzyny zrobi potege. wystarczyl Anderlech, ktory czas swietnosci mial w latach 70-tych. w chwili obecnej nie ma w Polsce zespolu ktory bylby w stanie nawiazac rownorzedna walke z europejskimi sredniakami. reprezentacja z reszta tez. co gorsze opilkarze ktorzy wystepuja w zachodnich kluabch i tam sobie radza niezle lub naet dopbrze, w reprezentacji sa cieniem samych siebie.
zostaja emocje (?) w rozgrywkach krajowych. chociaz nie wiem

pijak
14-08-2003, 18:04
ja pierdziele, wywiad szymkowiaka, (dzis po meczu cementarnicy z GKSą 0-0 :+: )

powiedział apropos gry: "musimy przeanalizowac, i jak najszybciej zapomnieć"

to po kiego wała analizowac :> ale ja uszczypliwy, ale nie lubie buraka

qwerty1234
14-08-2003, 18:06
Hehehe '8
Cementarnica :nir:
Normalnie wysiadam :nir:

szczepan
14-08-2003, 18:55
Hehehe '8
Cementarnica :nir:
Normalnie wysiadam :nir:

co to ma do tematu RSC-TS ??

MaxxxiM
14-08-2003, 20:57
W końcówce meczu Wisła przypominała ten zespół, który zachwycał występami w Pucharze UEFA w ubiegłym sezonie - to cytat z "ulubionej" mojej strony. gdyby ktos sie nie zorientowal to dodam ze chodzi o wczorajszy mecz RSC-TS.

qwerty1234
14-08-2003, 21:02
Sorki to miało być gdzie indziej...Coś się zwaliło... :fu:

Krzpac
14-08-2003, 22:49
W końcówce meczu Wisła przypominała ten zespół, który zachwycał występami w Pucharze UEFA w ubiegłym sezonie - to cytat z "ulubionej" mojej strony. gdyby ktos sie nie zorientowal to dodam ze chodzi o wczorajszy mecz RSC-TS.

gra się tak jak przeciwnik pozwala, a ze w koncówce Anderlecht dał Wiśle pograć to dlatego to tak dobrze wyglądało...

jak moze Wisła rywalizować o LM jeśli tam grają piłkarze [dubicki, paszulewicz, jop, piekutowski, stolarczyk] którzy w Widzewie grali tak słabo ze Widzew walczył o utrzymanie... ci piłkarze pewnego poziomu nigdy nie przekroczą...

szczepan
14-08-2003, 23:03
Czego chcecie od Jopa przeciez to reprezentant kraju :P

tylko nie wiem co on robi ze go powoluja - moze przetrzymuje kogos z rodziny Janasa...

Q_(L)
14-08-2003, 23:06
Czego chcecie od Jopa przeciez to reprezentatn kraju :P

tylko nie wiem co on robi ze go powoluja - moze przetrzymuje kogos z rodziny Janasa...

On jest po prostu wyjątkowym zawodnikiem - nie każdy obrońca (ba, nawet mało który piłkarz na świecie) potrafi tak kopnąć piłkę, żeby trafić się w czoło... 8-

Raffi
14-08-2003, 23:39
Czego chcecie od Jopa przeciez to reprezentant kraju :P

Nie kracz, bo Janas znowu go powoła, argumentując że jest dobrze zgrany z resztą bloku obronnego :zly:

Kurde, zaczyna mi reprezentacja zwisać....... :/ To przykre dla mnie samego

MaxyM
15-08-2003, 02:00
Mi zwisa od meczu z Portugalią na MŚ... wali mnie czy będziemy losowani z 1,2 czy 89 koszyka... Serio... :pop2:

MaxxxiM
15-08-2003, 11:41
Janas natomiast powolal Nawotczynskiego, dla ktorego dziwne bylo ze zawodnicy RSC stosowali pressing i nie pozwolili rozgrywac Wisle pilki.
co go zdziwi po meczu reprezentacji?

Raffi
15-08-2003, 13:23
Skąd wziąłeś tego Nawotczyńskiego? :hmm:

MaxxxiM
15-08-2003, 13:40
Skąd wziąłeś tego Nawotczyńskiego? :hmm:

popier :* mi sie, sorry za pomylke. :+:

MaxxxiM
16-08-2003, 11:48
i jeszcze slow kilka o kibicach :

Zmierzający na mecz do Brukseli "kibice" Wisły Kraków okradli na jednej ze stacji benzynowych sklep samoobsługowy - informuje katowicki "Sport".

Właścicielka stacji potwierdziła, że Polacy wpadli do sklepu, "jakby od dawna niczego nie jedli, nie pili, nie palili". Po przyjeździe policji i rewizji w autokarze, uregulowano należność wynosząc ponad 1000 euro.

Na drugi dzień w belgijskiej prasie ukazał się duży materiał o złodziejach z Polski. Unia europejska już się boi wandali z Polski...dziekujemy kibicom bialej gwiazdy za promocje Polski w panstwach UE

szczepan
17-08-2003, 00:23
troche samokrytki pamietasz Utrecht?

yusta
17-08-2003, 02:06
troche samokrytki pamietasz Utrecht?

A co takiego narobili kibice Legii w Utrechcie? Chyba nie chodzi Ci o zajscia na stadionie? :hmm:

Sharn
17-08-2003, 10:08
Na ulicach...

MaxyM
17-08-2003, 20:11
Policja prowadzi dochodzenie przeciwko Kuzerze

Piłkarz krakowskiej Wisły i młodzieżowej reprezentacji Polski Kamil Kuzera podejrzany jest o spowodowanie wypadku samochodowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Inny zawodnik Wisły, Hubert Skrzekowski, poszkodowany w tym wypadku, ma poważnie uszkodzone kolano.

Do wypadku doszło w nocy z 14 na 15 sierpnia w Krakowie na ulicy Lea. Brało w nim udział dwóch piłkarzy Wisły z kadry pierwszoligowego zespołu. Komunikat Wisły w tej sprawie był lakoniczny. Więcej faktów na temat wypadku podaje policja.

"Policja została poinformowana, że podczas wypadku samochodowego na ulicy Lea ranna została jedna osoba - powiedział rzecznik prasowy krakowskiej policji, Dariusz Nowak. - Po przybyciu na miejscu okazało się, że ranny w nogę jest Hubert Skrzekowski, który odwieziony został do szpitala. Kierowcy samochodu jednak nie było. Zbiegł z miejsca wypadku".

Po numerach rejestracyjnych samochodu renault megane policja szybko ustaliła właściciela, którym okazał się inny piłkarz Wisły, bramkarz Michał Wróbel, który ostatnio przeszedł do drużyny mistrzów Polski z Górnika Zabrze.

"Michał Wróbel zapewnił nas, że nie jechał tym samochodem, bo pożyczył go koledze z Wisły Kamilowi Kuzerze - dodał Dariusz Nowak. - Kuzera zgłosił się sam na policję, ale dopiero po kilku godzinach od wypadku. Przyznał, że jechał tym samochodem. Badania nie wykazały, że był po wpływem alkoholu. Ale badania przeprowadzono w kilka godzin po wypadku. Policja prowadzi obecnie dochodzenie o spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia".

Kamila Kuzerę już spotkały pierwsze kary. Wisła odsunęła go od drużyny ligowej do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy. Został także odsunięty od młodzieżowej reprezentacji Polski. Prawdopodobnie czeka go rozprawa sądowa o spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca wypadku. Jego dalsza kariera sportowa stanęła więc pod znakiem zapytania.

Także niepewny jest los sportowy 20-letniego obrońcy Wisły Huberta Skrzekowskiego.

"Skrzekowski ma poważnie uszkodzone kolano - stwierdził lekarz piłkarzy Wisły Mariusz Urban. - Zerwane zostały więzadła kolanowe. Konieczna będzie operacja. Jest to na tyle poważny uraz dla piłkarza, że choć nie przekreśla definitywnie jego dalszej kariery sportowej, ale stawia ją pod dużym znakiem zapytania. Skrzekowski na pewno szybko nie powróci na boisko".

Widać, że tam piwo tanie i knajpy do późna otwarte...

MaxxxiM
17-08-2003, 21:10
Widać, że tam piwo tanie i knajpy do późna otwarte...

we wronkach (amica, nie zk) jest juz jeden ktory czeka. teraz kuzera. pieknie sobie chlopaki planuja pilkarskie kariery.

Sharn
18-08-2003, 08:05
Jeszcze troche i we Wronkach będzie można zrobić derby: Amica - ZK Wronki (popularne "pasy") :D

Kurcze, chłopaki mają szansę dobrze zarabiać, mieć fajną robotę i wogóle, a nic nie myślą - przecież mogą się wybawić po skończonej karierze... :hmm:

legart
18-08-2003, 09:45
No Anderlecht miał Wisłę na widelcu i mógł im strzelić jeszcze kilka bramek. Kurde jak to brzymi 3:1 i wynik (dla Wisły) lepszy niż gra. W rewanżu Wiśle będzie bardzo ciężkostrzlić Belgom 2 bramki nie tracąc żadnej, ale nie jest to niemożliwe (daje jakieś 18% że Wiśle się uda) :ks:

Beny
18-08-2003, 09:49
No Anderlecht miał Wisłę na widelcu i mógł im strzelić jeszcze kilka bramek. Kurde jak to brzymi 3:1 i wynik (dla Wisły) lepszy niż gra. W rewanżu Wiśle będzie bardzo ciężkostrzlić Belgom 2 bramki nie tracąc żadnej, ale nie jest to niemożliwe (daje jakieś 18% że Wiśle się uda) :ks:

18 %! Cholera jakżeś Ty to policzył? ;) :)

Ja bym im dał trochę więcej, ale nie dużo! :]

legart
18-08-2003, 09:53

to proste 10% Żurawski + 10% Szymkowiak + 10% Piekutowski - 12% Jop :trata:

Beny
18-08-2003, 10:16

:+: :+: :+: Geniuszu! Ja dołożyłbym jeszcze Dubickiego, tak ze 2-3% :)

MaxxxiM
18-08-2003, 11:47
Jeszcze troche i we Wronkach będzie można zrobić derby: Amica - ZK Wronki (popularne "pasy") :D

Kurcze, chłopaki mają szansę dobrze zarabiać, mieć fajną robotę i wogóle, a nic nie myślą - przecież mogą się wybawić po skończonej karierze... :hmm:

albo w trakcie kariery, kulturalnie jak Wojtek K :+: , tyle ze on samochoddem nie jezdzil, bo jak sam przyznzal prawo jazdy kupil i jezdzic nie umial.
a wisla? no ladnie ogolili dwie kolejne druzyny, ale tym druzyna do poziomu RSC troche brakuje. moze zdarzy sie cud i wygraja 2:0, chociaz to raczej malo prawdopodobne. jop jaki jest kazdy widzi, a nawotczynskiego zaskakuje pressing, wiec...

Mini
18-08-2003, 11:58

:rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: to pierwsze co mnie rozbawiło od meczu z łęczną

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

MrÓwA_1906
19-08-2003, 14:08
Coz mam nadzieje ze wkoncu uda nam sie awansowac do LM !
A co do tych 18% to....hmmmm...ile procent wam Józwiak odejmuje 8o 8o !!

legart
19-08-2003, 14:10

heh Tłoki Gorzyce to niestety nie ANderlecht :]

Beny
19-08-2003, 14:21

Pewnie mniej więcej tyle, co Wam Jop, z tym że w mniej ważnych meczach! 8)

Q_(L)
19-08-2003, 14:30
1. Coz mam nadzieje ze wkoncu uda nam sie awansowac do LM !
2. A co do tych 18% to....hmmmm...ile procent wam Józwiak odejmuje 8o 8o !!

1. A ja myślę, że się "nadziejesz"... 8)
2. A jak forma "Bereta" (lub jej brak) ma się to do tematu :hmm:

MaxxxiM
19-08-2003, 16:34
2. A jak forma "Bereta" (lub jej brak) ma się to do tematu :hmm:

tonacy "Bereta" sie chwyta :buhaha:

MrÓwA_1906
19-08-2003, 22:05
Coz my jeszcze nie utonelismy wiec naszczescie Bereta sie chwytac nie musze !!
Czy w mniej waznych meczach poprostu wy poki co taki nie macie wiec....
Zobaczymy kto jest lepszy 20.09 u was :) !!
Coz wszystkim co nam zycza zwyciestwa pozdrawiam.....

MaxxxiM
19-08-2003, 22:37
Coz my jeszcze nie utonelismy

jak nie? wlasnie utoneliscie i to nad morzem. i to z kim?! :rotfl:

Beny
20-08-2003, 08:14
Coz my jeszcze nie utonelismy

jak nie? wlasnie utoneliscie i to nad morzem. i to z kim?! :rotfl:

Ty się tak nie nabijaj, bo jak dzisiaj będzie wtopa w Gorzycach, to się będziesz musiał tłumaczyć! ;)

Q_(L)
20-08-2003, 09:04
Coz my jeszcze nie utonelismy wiec naszczescie Bereta sie chwytac nie musze !!
Czy w mniej waznych meczach poprostu wy poki co taki nie macie wiec....
Zobaczymy kto jest lepszy 20.09 u was :) !!
Coz wszystkim co nam zycza zwyciestwa pozdrawiam.....

Ponawiam pytanie: Jak Twoja wypowiedź ma się do tematu???
Temat nie jest o Marku Jóźwiaku, nie jest o naszych meczach, nie jest o meczu, który ma się odbyć 20.09 :hmm:

Nie masz nic do powiedzenia w temacie to po co nabijasz???

Do Wszystkich NIE NABIJAĆ :*

MrÓwA_1906
20-08-2003, 10:10
Chcialem sprostowac wypowiedz o Marku Józwiaku a podałem go jako przykład obrony przed najezdaniem na Mariusza Jopa !
Przepraszam wszystkich za wszelkie utrudnienia !!

A co do meritum sprawy do i tak wygramy z Anderlechtem :) i bedziemy sie cieszyc kolejna Polska druzyna w LM !
Powiniscie nam kibicowac bo byc morze bedziemy miec wtedy wiecej miejsc jako kraj w Pucharach....... :>

26.08.2003 godz.21:00
zobaczymy kto ma racje !!!!!!

Beny
20-08-2003, 10:37
Chcialem sprostowac wypowiedz o Marku Józwiaku a podałem go jako przykład obrony przed najezdaniem na Mariusza Jopa !
Przepraszam wszystkich za wszelkie utrudnienia !!

A co do meritum sprawy do i tak wygramy z Anderlechtem :) i bedziemy sie cieszyc kolejna Polska druzyna w LM !
Powiniscie nam kibicowac bo byc morze bedziemy miec wtedy wiecej miejsc jako kraj w Pucharach....... :>

Dlaczego jesteś taki pewien? Czyżbyś wiedział coś o wyniku meczu jeszcze przed jego rozegraniem? '8 Spokojnie nie podniecaj się tak! Pożyjemy, zobaczymy! Powodzenia nie wszyscy Wam życzymy! Póki co bliżej Champions League jest Anderlecht! Więc się tak nie gotuj, bo Ci ciśnienie skoczy i będziesz się musiał, w przypadku braku awansu, kajać na forum publicznym! 8)

MaxxxiM
20-08-2003, 10:52

czyzby Wisla wzmocnila sie przed meczem jakos szczegolnie, czy moze Nawotczynski zrozumial ze pressing nie jest niczym dziwnym i w spotkaniach o taka stawke i kase walczy sie 90 minut + to co doliczy sedzia? wiesz, zwyciestwa ligowe z ogorami nijak sie maja do RSC.
nawet gdyby Wisle udzalo sie w rewanzu jakos dobrze zaczac i strzelic np. bramke, to myslisz ze RSC polozy sie na murawie i zacznie plakac?
byl juz jeden cud nad Wisla, ale nie o ta Wisle chodzi. oczywiscie wszystko moze sie zdarzyc, ale to malo prawdopodbne by akurat TS awansowal do LM.

dziekuje nie skorzystam. od wielu lat kibicuje Legii i nie zamierzam zmieniac barw klubowych. a mowienie o dodatkowym miejscu w pucharach mnie juz nie przekonuje. po tym co do tej pory prezentuja polskie druzyny w pucharach... dla psychiki pilkarzy Wisly tez chyba lepiej zeby nie awansowali, bo w fazie grupowej moze byc zwykla rzez niewiniatek.

racje ma ten kto jest lepszy na bisku, poki co RSC

MrÓwA_1906
20-08-2003, 11:42
Coz ja sie jakos nie podniecam a pewny siebie jestem co mam lamentowac ze nie awansujemy itd :hmm:
Wierze w Wisłe co do argumentow ze sie Wisła nie wzmocniła coz gramy w Krakowie a to jest duzy atrybut. Coz juz wychodzilismy z gorszych sytuacji.
A nawet jak nam sie nie uda to zostaje nam Puchar UEFA!
Ktos wspomnial ze wyralismy z "ogorami" coz wy ostatnio sie z takim ogorem meczyliscie u siebie.
I nie czepiajcie sie kazdego mojego błedu "morze" coz kazdemu sie moze zdazyc odwykłem od klawiatury przez wakacje :D !
Mimo wszystko mam nadzieje ze dalej bede mogl z wami spokojnie polemizowac na rozne tematy :) !!
POZDR.
DARK DOGS '02

Yevaud
20-08-2003, 13:40
Zostaj PUEFA, gdzie Wisła trafi na Groclin i.... odpadnie :buhaha: :rotfl:

MaxxxiM
20-08-2003, 14:42
Ktos wspomnial ze wyralismy z "ogorami" coz wy ostatnio sie z takim ogorem meczyliscie u siebie.

a spojrz na temat. i co tam widzisz? Legia vs ogory? o swoich mekach z ogorami dyskutujemy w innym miejscu. tu napawamy sie gra WIelkiej Wisly :buhaha:

wracaj do tematu. moj ulubieniec Kosowski sie wypowiedzial dla gazety jednej:

- Nie załujesz odejscia z Wisly? Z zespolu wlaczacego o Lige Mistrzow
poszedles do pietnastej druzyny Bundesligi.
- Zapraszam wszystkich na stadion Kaiserslautern. Piekny obiekt, na kazdym meczu ponad 30 tysiecy ludzi. W takich warunkach gra sie z prawdziwa przyjemnoscia. Niedawno zobaczylem pierwszego kibica z koszulka "Kosowski". Nie powiem zrobilo mi sie bardzo milo.

no i znamy juz prawdziwe powody odejscia Kosy. piekny stadion. to jakas plaga w Wisle. kiedy Kaluzny odchodzil do Cottbus tez mowil cos podobnego, ze sie wszyscy smieja ze to tylko Cottbus i on zaprasza, zeby tu przyjechac i zobaczyc jak to jest wszystko zoragnizowane. to sie chyba nazywa dysonans poznawczy :)

i dalej Kosa sie wypowiada

- Ta Wisla w niczym nie przypomina tej z poprzednich rozgrywek
- Czasem odczuwam satysfakcje, ze docenili w koncu Kosowskiego. Doskonale pamietam co o mnie niektorzy tam mowili. Nawet trener Kasperczak poczatkowo mnie krytykowal. Na szczescie pozniej przekonal sie do mnie. Z kibicami tez roznie bywalo. Niektorzy narzekali, ze wychodze na boisko tylko po kase, nawet biegac mi sie nie chce. Teraz slysze, ze odejscie "Kosy" to duze oslabienie

panu Kosowskiemu gratuluje dobrego samopoczucia.

rewanz za tydzien. czy mozliwe jest zeby przez tydzien RSC zapomnial jak sie gra w pilke? watpie.

a przy okazji jak Wisla powinna zarobic kase:

"Trybunał Arbitrażu Sportowego w Szwajcarii podtrzymał dyskwalifikację, jaką na Ariela Ortegę nałożyła FIFA za zerwanie kontraktu z Fenerbahce Stambuł.
Argentyńczyk, którego obowiązywał kontrakt z tureckim zespołem do 2006 r., nie będzie mógł grać do 30 grudnia br. FIFA nakazał mu także zapłacić Fenerbahce 11 mln dolarów jako zadośćuczynienie.
Ortega podpisał kontrakt z zespołem ze Stambułu w lecie 2002 r. Turcy zapłacili za niego argentyńskiemu River Plate 8 mln dolarów."

Kalu Uche powinien zaczac juz zbierac kase. :buhaha:

MrÓwA_1906
20-08-2003, 16:12
Coz widze ironie w wyrazaniu "Wielka Wisła"....
czy odpadniemy z groclinem w Pucharze Uefa jest to mozliwe ale chyba od 1/8 lub 1/4 bo tak dziala czynik geograficzny czy cos zeby nie trafialy na siebie kluby z tych samych krajow wczesniej....wiec awans do tej rundy i tak bedzie dobry 8o 8o 8o

MaxxxiM
20-08-2003, 16:53
Coz widze ironie w wyrazaniu "Wielka Wisła"....

a jak nazwalbys (obiektywnie) gre swojego ulubionego zespolu w meczu z RSC?

czy odpadniemy z groclinem w Pucharze Uefa jest to mozliwe ale chyba od 1/8 lub 1/4 bo tak dziala czynik geograficzny czy cos zeby nie trafialy na siebie kluby z tych samych krajow wczesniej....wiec awans do tej rundy i tak bedzie dobry 8o 8o 8o

1/8 a tym bardziej 1/4 nie jest mozliwa ani dla Wisly ani dla Groclinu.

MrÓwA_1906
20-08-2003, 20:00
a jak nazwalbys (obiektywnie) gre swojego ulubionego zespolu w meczu z RSC?

Jak nie wiem.....napewno nie była najlepsza ;)

Zostaj PUEFA, gdzie Wisła trafi na Groclin i.... odpadnie

1/8 a tym bardziej 1/4 nie jest mozliwa ani dla Wisly ani dla Groclinu.[/quote]

to była odpowidz na tekst jednego z twoich kolegow chciałem wytlumaczyc ze aby odposc z groclinem musieli bysmy wysoko awansowac!!

Ale temat nie o tym...wiec koncze

MaxxxiM
20-08-2003, 21:04
Zuraw zmarnowal dzis dwie setki. i do tego dostal dosrodkowanie do Kosy takie jak kiedys. nie wiem co mu bylo, chyba dopasowal sie do reszty. ale nie wrozy to dobrze przed rewanzem Wisly z RSC. naprawde musialby sie zdarzyc cud zeby Wisla przeszla dalej.

Keleborn
22-08-2003, 07:47
Zuraw zmarnowal dzis dwie setki. i do tego dostal dosrodkowanie do Kosy takie jak kiedys. nie wiem co mu bylo, chyba dopasowal sie do reszty. ale nie wrozy to dobrze przed rewanzem Wisly z RSC. naprawde musialby sie zdarzyc cud zeby Wisła przeszla dalej.

Wiesz co? Przy ich farcie wszystko jest możliwe...

:buhaha: Ładzia! :buhaha:

MaxyM
22-08-2003, 09:19
"Chcesz pomóc Wiśle, zaproponuj hasło, będzie one motywem przewodnim podczas dopingu w meczu z Anderlechtem" - TVN24 8- :rotfl:

legart
22-08-2003, 09:34
"Chcesz pomóc Wiśle, zaproponuj hasło, będzie one motywem przewodnim podczas dopingu w meczu z Anderlechtem" - TVN24 8- :rotfl:

MrÓwA_1906
22-08-2003, 09:56

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
Sytuacja bez komentarza !!!
:rotfl: 8-
To kto nam pomoże :> :>

MaxxxiM
22-08-2003, 09:57

oni pewnie zaproponuja Misiek jestesmy z Toba. taki zart lokalny

MaxyM
22-08-2003, 09:58
Ja nie wiem, ale ten konkurs mnie rozwalił... ;)

Jeszcze dali Henia w tle, który mówi: Pomóżcie nam (czy jakoś podobnie ale w tym kontekście). 8- :rotfl:

MaxyM
22-08-2003, 09:58

Nie przesadzaj... 8)

MaxxxiM
22-08-2003, 10:02

Nie przesadzaj... 8)

z ta sugestia powinienes sie raczej zwrocic do autorow tego hasla, a nie do mnie.

Kempes
23-08-2003, 12:07
zostanie ogloszony konkurs we wszystkich małopolskich pszedszkolach i na meczu zawiśnie zapewne coś w stylu '' wisla misstrzem , żuraw do boju '' autorstwa Tomcia z 3 grupy który wygral kosz pomaranczy :buhaha:

Lakers
23-08-2003, 18:41
Kibicuję :
Anderlechtowi

jak kazdemu przeciwnikowi w pucharach Wisły z przyzwyczajenia ;)

jaksa
23-08-2003, 18:58
zostanie ogloszony konkurs we wszystkich małopolskich pszedszkolach i na meczu zawiśnie zapewne coś w stylu '' Wisła misstrzem , żuraw do boju '' autorstwa Tomcia z 3 grupy który wygral kosz pomaranczy :buhaha:

wolałbym taki transparent niż kolejną bzdure typu:

MISIEK JESTESMY Z TOBA,
czy,
W BIEŻANOWIE MEJ KRAINIE, NOC ZAPADA ŻYDEK GINIE.

Ręce opadają.

Greebo
23-08-2003, 19:27
Kibicuję :
Anderlechtowi

nawet nie wiesz jak mi zal ze w tym roku nie bede mogł kibicowac żadnemu rywalowi Legii w europejskich pucharach '8

Cipciuś
23-08-2003, 19:31
Kibicuję :
Anderlechtowi

nawet nie wiesz jak mi zal ze w tym roku nie bede mogł kibicowac żadnemu rywalowi Legii w europejskich pucharach '8

No i wszyscy są zadowoleni i szcześliwi - jesli chodzi o mnie to podobnie jak Lakers - kibicuje rywalom Wisły - np w tamtym roku kibicowałem Schalke mimo iz Niemcom bym nigdy nie kibicowale ale Wisła zrobila swoje :P

Q_(L)
25-08-2003, 12:54
Za "chwilę" rewanż i o tym piszemy w nowym teamcie...
:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1442

Tu BAN! 8)