PDA

Zobacz pełną wersję : "Nasze" Puby

MaxyM
13-08-2003, 10:54
Serwis Legia LIVE! Chcę zrobić przewodnik pubów Legijnych, miejsc gdzie można z innymi kibicami przy piwie porozmawiać jak i obejrzeć mecz. W tym celu potrzebujemy waszej pomocy. Prosimy o wpisywanie adresów pubów z komentarzem - dotyczy całej Polski.

szczepan
13-08-2003, 10:55
sadze ze napewno bedzie to pub pod kryta...

Adiq
13-08-2003, 10:58
"Źródełko" też na pewno można zaliczyć...

MaxxxiM
13-08-2003, 11:47
Lolek na Polach. Telebim i telewizory. tam z duza ekipa ogladalem mecz Wisla - Legia w mistrzowskim sezonie

jarcyś
13-08-2003, 12:05
Champion's Bar

Aleje Jerozolimskie 65/79 - Mariott

drogo jak cholera , ale kilkanaście telewizorów + telebim

Pub Gol

bodajże na Żelaznej - mały lokal z 2 telewizorami - szaliki Legii , Canal + niebieski

Łysolek
13-08-2003, 12:05
Pizzeria "Rimini" na Ursynowie ( Pileckiego róg Roentgena )
Klimat zajebisty na ścianach wiszą szale , przepyszna pizza i piwo !!!
Mecze oczywiscie wszystkie Legii zawsze tam obejrzysz !!!!
Serdecznie Zapraszam !!!! Pizzeria TYPOWO LEGIJNA :D
Pizzeria "Rimini"
ul. W. K. Roentgena 1
tel. 641 95 44

adres stronki : http://www.rimini.pl

Q_(L)
13-08-2003, 12:08
Pub "Jar" na ul. Koński Jar (Ursynów)...

Może nie ma szalików, flag i plakatów, ale jak jest transmisja z meczyku to można zawsze tam spotkać kibiców Legii... a przynajmniej można było (ostatni mecz jaki tam oglądałem to z Wisłą w Krakowie)

MaxxxiM
13-08-2003, 12:14
w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
meczow co prawda nie mozna tam ogladac, ale wypic browara lub inne alkohole (jak w naziwe loklau) i podyskutowac o pilce i Legii tam mozna spokojnie, bez stresu. nota bene tam zrodzil sie pomysl powolania do zycia Stowarzyszenia Kibicow Olimpii - to tak na marginesie.

szczepan
13-08-2003, 12:28
nie pamietam nazwy ale pub w poblizu rozdroza tam chyba pilkarza chodza./chodzili...

Adams_
13-08-2003, 12:44
Champion's Bar

Legijny pub?! Pub snobow i bananow. Gdy Wisla grala z Lazio siedzialo pelno banankow w koszulkach Wisly... Pokazywali ich w TVN.

jarcyś
13-08-2003, 12:49
Champion's Bar

Legijny pub?! Pub snobow i bananow. Gdy Wisła grala z Lazio siedzialo pelno banankow w koszulkach Wisly... Pokazywali ich w TVN.

Zgoda. Tylko , że w Wawie jest deficyt pubów o profilu sportowym , więc z braku laku podałem ten adres.

Ultra LW
13-08-2003, 15:04
Pub Gol

bodajże na Żelaznej - mały lokal z 2 telewizorami - szaliki Legii , Canal + niebieski

GOL BAR

Tak nazywa się ta knajpa i jest na rogu Żelaznej i Chmielnej za "Decorator-em" (dawna IKEA).

Radio
13-08-2003, 15:45
Ochotka
Na Grójeckeij tuż przy placu Narutowicza. Ciasno niesamowicie jak jest meczyk w TV.

rkwa
13-08-2003, 18:20
pub Bosmana jest jeszcze-typowo Legijny,a te ktore wymieniacie /wiekszosc/ to puby gdzie mozna obejzec po prostu meczyk,a nie Legijne.

pozdro.

ps.do boju Anderlecht....
ps2.w NL byly tez kiedys opisywane czesciowo jakies puby.

Kawa
14-08-2003, 08:58
Typowo legijnych pubów praktycznie nie ma :hmm:
Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.

Ultra LW
14-08-2003, 12:08
GOL BAR który opisałem jest typowo Legijną knajpą. Masa szalików Legii i szalików jej przeciwników w Europejskich pucharach. Wiele ciekawych zdjęć. Na centralnym miescu knajpy zdjęcie Kaki. Właścicel to stary Legionista (jest też jego zdjęcie z mistrzowską paterą).
Duży mankament to, że zwasze czuć zapachy z kuchni i jest cholernie ciasno. Na ostatnim meczu z wisłą były takie tłumy, że przez cały mecz nie wstałem nawet do kibla 8)
Polecam!

Luk@s
14-08-2003, 15:45
Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.

popieram, tez bywam w Bilbao, a barmana widuje czasem na meczu na Lazienkowskiej...

dyha
14-08-2003, 16:05
Ja jestem malo ocykany , ale będąc w Wawie na wycieczce , aakurat był mecz z Widzewem w Łodzi i wkręcilem sie do jakiegoś pabiku , gdzie główną uwage zwracały na mnie kelnereczki :D w koszulkach Legii , kazda byla odziana w barwy i dotego szale na scianach . Wyjebali nie po 15 minutach , bo gdy mnie kumple zobaczyli zaraz sie wbili i stali w drzwiach na co szef powiedział : *********** : ;] i tyle bylo z meczu . A mieści sie to bodajże na ul. Chmielnej , bądż w okolicach , jest to uliczka w lewo gdy jedzie sie nowym światem , dojdzie sie nią do Galerii Centrum , idąc cąły zcas z Nowego Światu w kierunku Pałacu Kultury , jest ona dość długa (ta uliczka , alejka) i jest masa sklepów i barów :D

szczepan
14-08-2003, 18:11
spoko wiemy gdzie jest chmielna a pub i ubrane kelnerki pamietam tez ze byly tak ubrane jak z derbow wracalem...

Adis
14-08-2003, 23:57
...

kamyk
15-08-2003, 09:10
w Puławskich klimatach spotykamy sie 'U Jerzego" tam przychodza wszyscy legionisci z Puław! adresu nie pamietam ale jak sie dowiem to napisze! zawsze tam mozna mecz Legii obejrzec i poczuc sie jak na stadionie :)

Kawa
15-08-2003, 09:28

popieram, tez bywam w Bilbao, a barmana widuje czasem na meczu na Lazienkowskiej...
Tego bez dwóch palców? On jest jakis dziwny '8

Yankes
16-08-2003, 10:18
w Puławskich klimatach spotykamy sie 'U Jerzego" tam przychodza wszyscy legionisci z Puław! adresu nie pamietam ale jak sie dowiem to napisze! zawsze tam mozna mecz Legii obejrzec i poczuc sie jak na stadionie :)
nigdzie nie poczujesz sie tak jak na stadionie Legii!!!

Sinuhe
16-08-2003, 20:44
"Pod Rurą" - ostatnio oglądałem tam meczyk w gronie ok.20 osób. Gdy zaczeliśmy się cieszyć po bramce Sokołowskiego zbiegł się cały ogródek. Miła atmosfera, tanie piwo, ale mało miejsca...

mike
17-08-2003, 15:49
Znacie moze Korner na Ursynowie? (teraz to sie nazywa Massiff)
Tam jest telebeam (czy jak to tam sie pisze) i sa 2 telewizory. Niegdys puszczano tam Canal+ niebieski i sporo ludzi przychodzilo tam ogladac Legie , zwlaszcza mecze wyjzdowe. Dawno mnie tam nie bylo, ale z opowiesci innych podobno ostatnio cienko (np. nie bylo meczu Odra - Legia), ale to raczej dlatego, ze w wakacje malo ludzi tam przychodzi.
W kazdym razie jeszcze rok temu odchodzily tam naprawde fajne sceny (spiewy etc.), kto wie, moze jak sie rozpocznie sezon na dobre, ludzie powracaja z urlopow, to moze znowu zrobi sie ciekawie :)

Jezeli chodzi o wystroj to jest typowo sportowy. Co prawda nie ma szalikow, ani zadnych akcentow legijnych, ale sa rozne fotografie znanych sportowcow. Aha, sa tez pilkarzyki - mozna pograc :)

obeLix
18-08-2003, 14:49
Bar Ochotka - ul.Grójecka, przy pl. Narutowicza

Fajny klimacik, piwko Krolewskie i Legijna brac dopingujaca ukochany klub stolicy

zborek
20-08-2003, 00:15
jest taki jeden Pub na Ursynowie na Miklaszewskiego (Imielin) bardzo kameralny max 10 -15 osób ale za to prawie caly czas pusty, z C+, szalikiem Legii na ścianie i piwem za 8zł - 1litr!!! klimat malej osiedlowej mordowni. Polecam.
Meczu na żywo tam nie oglądałem więc nie wiem jak to jest ale wlaściciel mówi, że nikt raczej specjalnie nie przychodzi. zawsze można przyjść wcześnie i bez kasy zarezerwowć cały lokal tylko nie można wnosić wtedy własnego alkoholu.

mike
20-08-2003, 16:41
jest taki jeden Pub na Ursynowie na Miklaszewskiego (Imielin) bardzo kameralny max 10 -15 osób ale za to prawie caly czas pusty, z C+, szalikiem Legii na ścianie i piwem za 8zł - 1litr!!! klimat malej osiedlowej mordowni. Polecam.
Meczu na żywo tam nie oglądałem więc nie wiem jak to jest ale wlaściciel mówi, że nikt raczej specjalnie nie przychodzi. zawsze można przyjść wcześnie i bez kasy zarezerwowć cały lokal tylko nie można wnosić wtedy własnego alkoholu.

Zapewne masz na mysli Kanion. Pare razy tam bylem i ogladalem jakies mecze. Na ogol jest spokojna atmosfera, ludzie po prostu siedza i ogladaja mecz. Generalnie ludzi tam przychodzi malo, choc z drugiej strony nie jest to duzy pub i tak jak mowisz wejdzie max 10 osob. Jak chce obejrzec jakis mecz to wybieram Kornera, jak tam nie puszczaja to ide do Kanionu. Jeszcze jest pizzeria Rimini o ktorej ktos tam wspomnial. Bylem tam ostatnio na Polonia - Legia 0:1 z poprzedniego sezonu. Bylo sporo ludzi i nie mialem za bardzo jak meczu ogladac, co chwila tylko chodzilem zobaczyc, czy wynik sie nie zmienil.

Joker
21-08-2003, 15:02
Mecze piłkrarskie mozna obejrzec takze w Pubie "Rybitwa" na Powislu, koło BUW ale nie maja tam dekodera wiec tylko to co idzie na TVP i w Polsacie (reprezentacja, polskie druzyny w europejskich pucharach + Liga Mistrzów). Przychodzi tam sporo legionistów i zwraca uwagę cena piwa za Królewskie i Belfast tylko 3,60 zł. Mozna tez zjesc w miare tanio (ryby, kaszanka-polecam, kiełbaska, frytki itp.)

jak trwały Mistrzowstwa Świata ogladałem tez mecz Polska-Portugalia w knajpie koło Stadionu Dziesieciolecia (nie pamietam nazwy). Piwo było w miare tanie i atmosfera goraca :). Atmosfera "klimatyczna" he he :) Szkoda tylko ze był wtedy łomot 4:0.

Spansz
21-08-2003, 19:51
"Kampinowka" w Izabelinie. Ul.Tetmajera, kolo budynku KPN-u. Zapraszam. Tanie i dobre jedzenie.:) Telewizor tez jest, ale ni ma
CANAL +...

Toudi
21-08-2003, 22:23
Pooglądać mecze Legii można także w "Drewutni".Jest to mały bar gdzie na ścianie jest pełno szalików "do góry kołami" tylko Legii, Pogoni wiszą normalnie. Bardzo przyjazne miejsce ;) To jest na ochocie koło Globiego, nieznam dokładnej ulicy (koło bazaru na Mołdawskiej).

bayo
24-08-2003, 10:35
w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
meczow co prawda nie mozna tam ogladac, ale wypic browara lub inne alkohole (jak w naziwe loklau) i podyskutowac o pilce i Legii tam mozna spokojnie, bez stresu. nota bene tam zrodzil sie pomysl powolania do zycia Stowarzyszenia Kibicow Olimpii - to tak na marginesie.

alez w West Side mozna ogladac mecze! - dzis [24.08.2003] silna grupa bedzie ogladala derby stolicy wlasnie :) oprocz tego zapraszam do TATOO PIZZA w Elblagu na Zawadzie ul. Podgorna super klimat Legia i Olimpia; Olimpia i Legia. :pijaki:
To jak narazie dwie knajpy "w klimatach" w Elblagu ale beda nastepne :)

MaxxxiM
26-08-2003, 10:29

alez w West Side mozna ogladac mecze! - dzis [24.08.2003] silna grupa bedzie ogladala derby stolicy wlasnie :) oprocz tego zapraszam do TATOO PIZZA w Elblagu na Zawadzie ul. Podgorna super klimat Legia i Olimpia; Olimpia i Legia. :pijaki:

to chyba od niedawna, bo Jarek W. wczesniej nie chcial. rozmwialem z nim o tym kilka razy, nawet przy okazji chyba pierwszej rozmowy o stworzyszeniu, latem ubieglego roku. ale to dobrze ze sie zminilo.

Norbas
28-08-2003, 18:45

Norbas
28-08-2003, 18:52
ups... cos mi sie nie udalo :P
debiuty bywaja trudne :fu:

Więc poprawka:
West Side w Elblągu to całkiem spoko knajpka, jak byłem tam z koleszkami to meczyków nie było.. a może :pijok:
Szkoda tylko że spiewać nie wolno po 22-iej :(
No i barmanka całkiem całkiem :D koleżka to nawet odpłynął :)

p.s.
po imprezie w West Side polecam nocleg w hotelu przy stadionie :) można się targować i robić nadkomplety w pokoju :)

Norbas
29-08-2003, 15:26
Champion's Bar

Sorki jarcyś ale tej knajpy wybitnie nie polecam!!
Odlądaliśmy kiedyś mecz w tym badziewiu (ze Szczakową) i pod koniec transmisji kobita przyszła i wyłaczyła nam głos!!
No to najechaliśmy na nią że jeszcze się transmisja nie skończyła,
a ona na to: "Że już po meczu, a amerykanie chcą oglądać baseball!!!
Szok, pare stołów od nas siedziało ok. 20-stu amerykańców o średniej wieku 15 lat!!
Więc jak można uznać te knajpa za pro-legijną??

Q_(L)
29-08-2003, 15:53
ups... cos mi sie nie udalo :P
debiuty bywaja trudne :fu:

Witaj na forum :piwo:

Norbas
30-08-2003, 01:15
dziękóweczka :+:

turi
30-08-2003, 10:37
eLo Norbas pozdro dla starego MOKOTOWA !!!
dla marka, kaski, mlodego, i oczywiscie DEYNOWCÓW
turi

pijak
30-08-2003, 21:37

to trzeba sie kiedyś ustawić, razem z PRZEMEM :) rownież polecam ten pubik, barmana czasem w koszulce Legii chyba widzialem :)
czasem jest taki FULL ludzi, że część się decyduje na oddalony jakieś 100 m w kierunku Carfura na Bemowie...a po meczu wracając bawimy sie w "druga strona ulicy odpowiada..." :)

Nathi
31-08-2003, 13:07
Pub "Massiff" - ul. Teligi 5 ( Ursynów ) .
Fajny pub , dyskoteka , dobre piwo oraz drinki , przy tym można obejrzeć sobie mecze Legii na telebimie lub na dwóch telewizorach :)
Ceny: piwo 0,5 L. - 6.50 zł , drinki - od 9 zł

Pub "Snack Bar" - za kwiaciarnią przy Megasamie ( Ursynów )
mały lokal , piwo Królewskie 4 zł , jeden telewizor , oczywiście mecze Legii możńa tam oglądać , lokal przeważnie zapełniony :)

Ultra LW
31-08-2003, 14:35
Ostatnio idąc Górnośląską w dół naprzeciwko ambasady Greckiej zauważyłem tabliczkę z nazwą knajpy (nie pamiętam jak się zowie) i jadłospisem (piwo 0,5l. od 4 PLN!!!). Obok nazwy knajpy widnieje herb LEGIUNI. Niestety nie maiłem czasu wejść do niej. Jeżeli ktoś będzie szedł na mecz przez park z fontannami wzdłuż ul. Rozbrat to niech tam wpadnie i oceni poziom kanjpy. Jest bodajże w budynku gdzie mieści się Biuro Kancelarii Sejmu :oho: :hmm: ;) '8 :rotfl:

Norbas
01-09-2003, 18:00
eLo Norbas pozdro dla starego MOKOTOWA !!!
dla marka, kaski, mlodego, i oczywiscie DEYNOWCÓW
turi

:O
ee no ten tego eee...
dziekuje.. tylko tyle jestem w stanie wydusic ze swojej zapatrej klaty...
:)

Adams_
01-09-2003, 18:03
Oooo witka hehe

Kawa
01-09-2003, 18:24

to trzeba sie kiedyś ustawić, razem z PRZEMEM :) rownież polecam ten pubik, barmana czasem w koszulce Legii chyba widzialem :)
czasem jest taki FULL ludzi, że część się decyduje na oddalony jakieś 100 m w kierunku Carfura na Bemowie...a po meczu wracając bawimy sie w "druga strona ulicy odpowiada..." :)
Hehe Pijak wiesz, ja Cie zawsze widze w Bilbao. Co wiecej chodzilismy do jednej szkoły, pamietam Twój apel przed meczm z Wisła.

pijak
01-09-2003, 18:53

Hehe Pijak wiesz, ja Cie zawsze widze w Bilbao. Co wiecej chodzilismy do jednej szkoły, pamietam Twój apel przed meczm z Wisła.

ale nie mów nikomu ok:) powaga!!?? z której klasy byłeś :> coś mnie w jajko robisz :) ...hmmmm czemu nie podszedłeś!!?? (rozmyłem)
wiec ostatnio podobała mi sie komedia terminator 3 -zajob komedia

"we will need a new vehicle"

Norbas
01-09-2003, 18:56
Oooo witka hehe

net jest mały :)
pozdro :) :piwo2:

VasyL
06-09-2003, 16:30
Powiem tylko, ze macie bardzo drogie puby ;)

Hmm a najlepszy w Wawie to Zrodelko! :)

Pozdrawiam

Luk@s
09-09-2003, 11:55
W niedziele bylem w restauracji "U Zapasnikow" na Fortach Bema, mozna zjesc, a pod ziemia jest taki maly pubik, caly z pamiatkami Legijnymi (tyle ze zapasnikow) byl tez TV, wie ktos moze czy mozna tam ogladac mecze ?

Norbas
09-09-2003, 12:14
pub "Favola" na Puławskiej koło Mozaiki (między Dworkową a pomnikiem Matejki)
leją Królewskie z kija za 4 zeta.
jest telewizor z C+
na ścianach i suficie szale i koszulki Legii i nietylko :)
klimacik wporzo, dobra muza, zawsze można spotkać kibiców

tylko ciasno troszkę...

p.s.
można też pograć na "jednorękich" :)

Cukier
11-09-2003, 12:32
Witam po raz pierwszy wszystkich zgromadzonych!

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie ;) ;) ;)

pozdrówka

Q_(L)
11-09-2003, 14:12

Witaj na forum :piwo:

Jawor_CDR
15-09-2003, 21:42
Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.

Jawor_CDR
15-09-2003, 21:53

Bardzo fajne miejsce, bylem przy okazji ostatniego meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów, w sierpniu. Co prawda bylismy jedszcze przed godzinami otwarcia ale mimo tego dalo sie wyczuc dobra atmosfere :piwo4: :)

mike
16-09-2003, 11:32
Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.

O ile sie nie myle, nie maja C+
Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.

Jawor_CDR
16-09-2003, 21:51

O ile sie nie myle, nie maja C+
Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.

Jest, jest. Ostatnio oglądałem tam mecz Górnik Polkowice - Legia a wcześniej np. Wisła - Legia na wiosne tego roku.

lider
17-09-2003, 01:08
W Nowym Dworze mozna obejrzec mecze Legii i Switu w barze Warka zaraz obok dworca pkp/pks.Czesto tam siedza kibice Legii i Switu jak sie nie ustawia wczesniej u kogos.Pozdro Wwa

turi
18-09-2003, 21:11
w Favolce wczesniej nie było szali , ale z tego co mi donieśli stali bywalcy faktycznie został przystrojony w barwy :-) i np Marek zaniósł tam swój szalik.
a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... niechcacy cos przycisnęłam, chłopak stracił szanse jaka trafia się raz na ladnych parę gierek :D

z pubów , w których zdarzyło mi się ogladać mecze

Bosman (Swietlikow)
Gol Bar ( kolo starej Ikei teraz chyba decorador)- w każdym razie Pl.Starynkiewicza.

Adams_
18-09-2003, 23:32

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie ;) ;) ;)

pozdrówka

Dokladnie! Nie pamietam co sie ze mna dzialo po wyjsciu z Favoli :)

Adams_
18-09-2003, 23:34
a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... .

Chlopak teraz za barem tam robi :) Wiesz... piwo leje, ze w kuflu 0,6 sie miesci :]

turi
18-09-2003, 23:46
no, no
mam nawet jedna jego ksiazeczke, ale mu nie przypominajcie !
bo zapomnialam zabrac ze soba do wawy :)
pozdro

Norbas
19-09-2003, 08:44

Chlopak teraz za barem tam robi :) Wiesz... piwo leje, ze w kuflu 0,6 sie miesci :]

i muzę zapodaje jak trzeba :)
:taj: i wódę do lodówki schowa co by ciepłej ze sklepu nie pić ;)

normalnie jest teraz git :)

Cukier
19-09-2003, 12:58

ale największym fanem tych kolorowych przewracanek za kasiorę jest chyba niejakmi Mikers - potrafi przetłuc kilka godzin na automatach

wiem, sam czasami doświadczam - nalewa z meniskiem :+:

o tak, wystarczy skoczyć do monopolu i on już się resztą zaopiekuje, aż szkoda, że mam teraz tak mało czasu na takie rozrywki :hmm:

MaxxxiM
20-09-2003, 14:42

Bardzo fajne miejsce, bylem przy okazji ostatniego meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów, w sierpniu. Co prawda bylismy jedszcze przed godzinami otwarcia ale mimo tego dalo sie wyczuc dobra atmosfere :piwo4: :)

no fajne fajne, duzo wspomnien mam stamtad, ale tez i pare wieczorow, ktore znam z relacji :D kolegow. chociaz moga klamac, bo tez byli weseli inaczej :D
ale to chyba najlepszy lokal w miescie, no i w klimacie odpowiednim :D

Yankes
21-09-2003, 22:15

ale największym fanem tych kolorowych przewracanek za kasiorę jest chyba niejakmi Mikers - potrafi przetłuc kilka godzin na automatach

wiem, sam czasami doświadczam - nalewa z meniskiem :+:

czyli przepraszam spotkanie forumowe w lepszym gronie to tam??

o tak, wystarczy skoczyć do monopolu i on już się resztą zaopiekuje, aż szkoda, że mam teraz tak mało czasu na takie rozrywki :hmm:

Norbas
23-09-2003, 19:40
proponuję więc spotkać się dziś w Favoli na oglądaniu powtórki z piątkowego meczu...
ja się w każdym badź razie wybieram :) muszę w końcu bramki zobaczyć :)

Adams_
23-09-2003, 19:47

A ja sie wybieram i dotrzec nie moge... kurde jak tylko wyzdrowieje musimy sie ustawic na piwko w Favolce.

MaxxxiM
26-09-2003, 17:42
ze strony www.olimpia.eia.pl :

Legia gra z Górnikiem Zabrze.
A my zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia tego meczu do pubu "West Side" na Starym Mieście. Relacja w Canal+ o 20. Wszyscy, którzy zdecydują się obejrzeć mecz właśnie tam będą mieli okazję wspomóc naszą zbiórkę na sektorówkę, wrzucając kilka złoty do wystawionej w pubie puszki - więc przyjemne [bo, że Legia wygra nie mamy wątpliwości] z pożytecznym.
Autor: B.

czyli jednak w pubcie West Side w Elblagu mozna ogladac mecze, co mnie cieszy niezmiernie :)

Mrozik
26-09-2003, 22:29
Pizzeria "Rimini"
ul. W. K. Roentgena 1
tel. 641 95 44

Po dzisiejszym dniu polecam to miejce :P

m84
27-09-2003, 19:17
mike masz rację jest taki pub i byłem na nim nawet na paru meczach. Chociażby ostatnio na Górniku. Jest tam naprawde spoko klimat,duzo ludzi i nierzadko odchodza śpiewy. ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Yankes
27-09-2003, 20:23
Pizzeria "Rimini"
ul. W. K. Roentgena 1
tel. 641 95 44

Po dzisiejszym dniu polecam to miejce :P
a co sie takiego wydazylo w nalepszej pizzeri w wawie?? :>

Mrozik
27-09-2003, 20:58
Hehe, nic ale ogólnie fajnie jest. Spodobało mi sie :)

m84
27-09-2003, 21:11
Moim zdaniem w Rimini jest bardzo milo. Super sie oglada mecze. Tyle ze na tych wazniejszych trzeba bycsporo wczesniej bo nie bedzie juz miejsc. Sama pizzeria jest dosyc mala i nie wejdzie tam zbyt wiele osob. [/code]

Yankes
27-09-2003, 21:18
Moim zdaniem w Rimini jest bardzo milo. Super sie oglada mecze. Tyle ze na tych wazniejszych trzeba bycsporo wczesniej bo nie bedzie juz miejsc. Sama pizzeria jest dosyc mala i nie wejdzie tam zbyt wiele osob. [/code]
fakt ale fajno jest
m84 daj na priva skad dokladnie na natolinie jestes ??!!

Kawa
30-09-2003, 10:19
Pub dla kibiców, który ma powstać na stadionie Legii, otrzymał koncesję na sprzedaż alkoholu. Dzięki temu można już nawet podać przybliżoną datę otwarcia - 15 października. Pub będzie otwarty przez cały tydzień, jednak w dniach rozgrywania meczów na Łazienkowskiej wstrzymana zostanie sprzedaż alkoholu. W pozostałe dni będzie można przyjść i obejrzeć np.: spotkanie wyjazdowe Legii lub inne mecze warszawskiej drużyny. Pierwszeństwo wstępu należy do posiadaczy abonamentów
No to super. Po co ten pub skor przed meczem bedzie tam można wypic conajwyzej soczek :/

Jawor_CDR
08-10-2003, 08:10
Pub dla kibiców, który ma powstać na stadionie Legii, otrzymał koncesję na sprzedaż alkoholu. Dzięki temu można już nawet podać przybliżoną datę otwarcia - 15 października. Pub będzie otwarty przez cały tydzień, jednak w dniach rozgrywania meczów na Łazienkowskiej wstrzymana zostanie sprzedaż alkoholu. W pozostałe dni będzie można przyjść i obejrzeć np.: spotkanie wyjazdowe Legii lub inne mecze warszawskiej drużyny. Pierwszeństwo wstępu należy do posiadaczy abonamentów
No to super. Po co ten pub skor przed meczem bedzie tam można wypic conajwyzej soczek :/

No cóż. Co prawda wchodzimy do UE, ale sprzedaz browarow podczas meczow ( jak np. w Niemczech) to jeszcze nie polskie realia. Mysle, ze na taki krok nasze wladze nie zdecyduja sie jeszcze przez pare lat.

bayo
09-10-2003, 22:50
pub "Favola" na Puławskiej koło Mozaiki (między Dworkową a pomnikiem Matejki)
leją Królewskie z kija za 4 zeta.
jest telewizor z C+
na ścianach i suficie szale i koszulki Legii i nietylko :)
klimacik wporzo, dobra muza, zawsze można spotkać kibiców

tylko ciasno troszkę...

p.s.
można też pograć na "jednorękich" :)

eloo! czy to wlasnie tam jedzie szal ? pozdro moze do soboty :)

Norbas
10-10-2003, 12:50
dokładnie :)

pozdro :krol:

Luk@s
16-10-2003, 07:23
kuzwa, wczoraj chcialem wyskoczyc na pifko i meczyk do Bilbao z kumplami a tam patrze ze alco nie mogo sprzedawac :) bo czekaja na przedluzenie pozwolenia...
i pilismy przed :) a ogladalismy w :)

Danilo
16-10-2003, 15:01
Sakska Kępa u Tadeusza na pl.Przymierza

Sokol
17-10-2003, 11:35
ale moze kiedys...

rkwa
17-10-2003, 23:41
ale moze kiedys...

Za granica przeciez ten browar i tak jest bezalkoholowy.I niestety raczej sie w tej kwesti nic nie zmieni,chyba ze bysmy jakas ustawe zglosili.;)

monar
27-10-2003, 21:26
Zapraszam do "BILBAO" Na Reymonta (BIelany). nie ma tam nic nadzwyczajnego, ale meczyk mozna obejrzec ;oD :dz:

Kawa
27-10-2003, 21:30
Zapraszam do "BILBAO" Na Reymonta (BIelany). nie ma tam nic nadzwyczajnego, ale meczyk mozna obejrzec ;oD :dz:

Wiem wiemy 8)

Luk@s
28-10-2003, 11:42

a maja spowrotem koncesje? ostatnio jak bylem (mecze wisly i groclinu - rewanze) to nie mieli :(

Łysolek
28-10-2003, 14:24
piszcie wiecej informacji o tych paubach co zamieszczacie :> jaki wygląd pubu , ceny , czy jest canal + , jaki klimat itp... 8)

juice
29-10-2003, 18:09
Znam korner ( teraz masitff ) ale na tarchominie. jest ok

Sosen
30-10-2003, 23:02
W lublinie jest bar Dziekanka na osiedlu akademickim i tam mozna ogladac mecze LegiiCo prawda niema szli na scianach i tak dalej ale przychodzi dość duzo kibiców kiedy jest mecz na C+Panuje czasami naprawde swietna atmosfera...

Mrozik
01-11-2003, 20:46
Favola :flaga2:

*PRZEMO*
01-11-2003, 21:45
a ja wlasnie frocilkem z pubay i było gfajnie tyjjlo to niebykl lkegijny pubn... awle piwjo miajl mocne :D

Długi123
01-11-2003, 21:48
Niewazne jaki Pub byle by Królewskie tylko było '8

Raku
23-08-2013, 19:34
Potrzebuje jakiegoś pubu/knajpy w okolicach Serocka gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz.

Mokot93
23-08-2013, 19:39
Temat wałkowany setki razy, ale niestety nie mam czasu szukać.

W Zakopanem na Krupówkach to gdzie mecz mozna obejrzeć?

Raku
23-08-2013, 19:45
Post do wywalenia.

Kędzior
23-08-2013, 19:53
Jakby nie było potrzeby to bym nie pytał. Odpowiedzieć na prv też można.

Mokot nie pisał tego do Ciebie.

michu_wielun
26-08-2013, 08:54
"SKAŁKA" Pub - Bar
Wieluń
ul. Częstochowska 40

tutaj spotkasz wielu Legionistów.

Numer
26-08-2013, 23:41
Potrzebuje jakiegoś pubu/knajpy w okolicach Serocka gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz.

Red Pub w Serocku zawsze pokazuje mecze.

panzer77
27-08-2013, 14:10
Bracia, możecie polecić jakąś knajpę w okolicach Centrum albo bankowego gdzie można obejrzeć mecz w doborowym towarzystwie?

ormo
27-08-2013, 14:16
https://www.facebook.com/aferabar?fref=ts

panzer77
27-08-2013, 14:32
ormo, chodzi o to?

http://www.gastronauci.pl/pl/27498-afera-na-szpitalnej-warszawa

Nie mam fb żeby sprawdzić.

ormo
27-08-2013, 14:40
Dokładnie :)

UEFA zamknęła serce Legii. Dlatego my otwieramy "Żyletę" w AFERZE. Razem wygramy z systemem! Nie ma rezerwacji, każdy się zmieści, bo na takim meczu nikt nie siedzi! Niepokonane miasto, niepokonany Klub!! Oj będzie się działo!

Kijek
18-09-2013, 16:44
Ktoś był na meczu w tym knajpunku "Afera na Szpitalnej"?

casual
18-09-2013, 22:28

Na meczu nie byłem, ale jeśli się tam wybierasz koniecznie spróbuj śledzi- rewelka, chyba za 7 zł. Byłem tam raz w życiu, ale te ich śledzie zapamiętałem dobrze (mimo że była czwarta rano, a moje zmęczenie już spore).

qben
16-10-2013, 00:51
Witam
Jeżeli lubicie stare klimaty z nutą nowej muzy i tanim browarem, a jelonki są waszym domem to polecam karuzele. Fakt klub zwie się kawiarnia dla studentów, ale to jest tylko teoretyczna nazwa.

Pozdrawiam
Qben

BAU
16-10-2013, 09:10

Afera bardzo dobry lokal. Do opisu casuala dodam jeszcze, że chyba pierwszy raz w życiu udało mi się dostać "bigos na wynos" zapakowany jak kebab :) Jedzenie bardzo dobre ogólnie. Co do meczu to również nigdy nie byłem tam celowo na mecz.

Benek
16-10-2013, 09:49
Wie ktos moze czemu zlikwidowali pub sportowy mieszczacy sie w pawilonach na Grojeckiej? A.moze.go gdzies przeniesli?

BladaTwarz
16-10-2013, 10:00
Wie ktos moze czemu zlikwidowali pub sportowy mieszczacy sie w pawilonach na Grojeckiej? A.moze.go gdzies przeniesli?

Jeżeli chodzi Ci o ten pomiędzy Dickensa, a Korotyńskiego na tyłach (wejście od podwórka). To został zamknięty prawie rok temu.

Benek
16-10-2013, 10:39
Jeżeli chodzi Ci o ten pomiędzy Dickensa, a Korotyńskiego na tyłach (wejście od podwórka). To został zamknięty prawie rok temu.

Rok temu? No byc.moze. Rozumiem ze poprostu nie utrzymali.sie na.rynku?

SHP
04-11-2013, 13:15
Cześć,

Zapraszam do mojego pubu na Emilii Plater 9/11. Transmitujemy wszystkie mecze LM, ligi zachodnie, reprezentacje i oczywiście zawszę Legie której sam jestem od lat kibicem. Piwo 0.5L od 6 do 9 zł, Shot 5 zł, Butelka 0.5 + 1l Pepsi 60 zł, w lokalu też jest kuchnia można zjeść dobre jedzenie, w konkretnych porcjach do 20 zł.

PeCe
04-11-2013, 13:48
A jaka nazwa pubu? Masz jakąś stronę lokalu? :)

Maciej_L
04-11-2013, 14:08
Cześć,

Zapraszam do mojego pubu na Emilii Plater 9/11. Transmitujemy wszystkie mecze LM, ligi zachodnie, reprezentacje i oczywiście zawszę Legie której sam jestem od lat kibicem. Piwo 0.5L od 6 do 9 zł, Shot 5 zł, Butelka 0.5 + 1l Pepsi 60 zł, w lokalu też jest kuchnia można zjeść dobre jedzenie, w konkretnych porcjach do 20 zł.

Czy to jest to http://mandalaklub.com/

MałaMi
04-11-2013, 14:25

Byłam na meczu, fajny klimat, jedzenie bardzo dobre. Śledzie, tatar, bigos mniamnucha.

Cielo
04-11-2013, 14:41
A jaka nazwa pubu? Masz jakąś stronę lokalu? :)

Czy to jest to http://mandalaklub.com/

https://www.facebook.com/PubWysokieProgi

Polecam :)

kresowiak1993
04-11-2013, 14:51
Czy był ktoś w Pubie "ŁOŚKA" na Bemowie ? Jak atmosfera, sporo przychodzi Legionistów ? Pub zlokalizowany przy skrzyżowaniu Kaliskiego z Radiową, przy pętli Stare Bemowo.

tomeck3145
04-11-2013, 20:19
https://www.facebook.com/PubWysokieProgi

Polecam :)

Serio? Byłem tam ok miesiąca temu, szukając w centrum miejsca na piwerko z dawno nie widzianym kumplem ze studiów. Ktoś mi polecił to miejsce, w środku okazało się, że jedyny browar jaki mają to 10,5 przelewane z puszki oraz jeden rodzaj książęcego. To był dramat w rodzaju gry Kucharczyka....

Gała (L)
06-05-2018, 09:50
Red Pub w Serocku zawsze pokazuje mecze.

Pub zamknięty od pól roku - info dla szukających. Ma ktoś coś innego? :D

NorbasOi
06-05-2018, 14:31
Zna ktoś jakiś lokal w Piasecznie lub okolicach, w którym można mecz obejrzeć?

Kusza
07-05-2018, 08:27
Zna ktoś jakiś lokal w Piasecznie lub okolicach, w którym można mecz obejrzeć?

Dowiedziałeś się już? :)

Sosen
07-05-2018, 11:18
Z tymi pubumi to ciężko. Na ul. fabrycznej jest pub/bar gdzie oglądaliśmy mecze ale ostatnio wlaścicielowi nie chce się otwierać bo większość ludzi jest na tych meczach a on woli mieć wolne niż 3 osoby w pubie.

Obecnie mecze można zobaczyć w Bistro & Bar "Na Rogu" na ul. Powstańców Warszawy 20B. Świeży lokal.

Gelo85
07-05-2018, 11:23
To ja zawczasu zapytam o jakąś miejscówkę w Łomiankach lub okolicach. W niedzielę mam tam kurs przedmałżeński i nie wyrobię się na stadion ani na mój Ursynów.

NorbasOi
07-05-2018, 14:26
Dowiedziałeś się już? :)
Się nie interesuj! 😎

Z tymi pubumi to ciężko. Na ul. fabrycznej jest pub/bar gdzie oglądaliśmy mecze ale ostatnio wlaścicielowi nie chce się otwierać bo większość ludzi jest na tych meczach a on woli mieć wolne niż 3 osoby w pubie.

Obecnie mecze można zobaczyć w Bistro & Bar "Na Rogu" na ul. Powstańców Warszawy 20B. Świeży lokal.

Na Fabrycznej teraz jakaś kebabownia jest.
W "Na rogu" to nowa nazwa starego lokalu (Jaco dzięki za info) i meczyki można oglądać bez problemu :)

Sosen
08-05-2018, 10:06
To nie tam gdzie kebab jest a wcześniej pizzeria Palomino. 300 m wcześniej na przeciwko bazarku idąc od strony Wojska Polskiego. Bar u Świtala. Od zawsze tam spotykała się stara gwardia z Legii i KS-u.

NorbasOi
08-05-2018, 21:13
A to już nie wiem o czym mówisz. Tam dzie kiedyś na fabrycznej parę razy bylem jest teraz kebab :)

Sosen
08-05-2018, 22:25
Priv poleciał.

Mateusz24
15-05-2018, 07:49
Jakie knajpy polecacie gdzie można dobrze zjeść i napić się dobrego piwa?

NorbasOi
15-05-2018, 10:44
Gorączka Złota, Hoppiness, Chmielarnia

Francais
20-05-2018, 10:22
Pytanie do emigracji,czy w Londynie jest jakis pub gdzie można zobaczyć dzisiejszy mecz?

danielw
21-09-2018, 20:34
Gdzie najbliżej bulwarów nad Wisłą można obejrzeć jutro mecz Legii z Miedzią?

Szymon94
28-10-2018, 07:59
Zna ktoś może miejsce w Augustowie, gdzie można obejrzeć wtorkowy mecz PP?