PDA

Zobacz pełną wersję : Najsilniejszy atak w lidze?

Yevaud
13-08-2003, 10:33
Jaka drużyna ma największy potencjał w ataku? Mam na myśli nie tylko dwójkę napastników, ale także zmienników i ofensywnych pomocników.

Amica: Burkhardt, Bąk, Dawidowski, Dembiński, Kryszałowicz, Mielcarski, Sobociński,
Groclin: Rasiak, Niedzielan, Rocki, Moskała, Zając, Woś, Prusek, (Wieszczycki)
LEGIA: SAGANOWSKI, SVITLICA, GARCIA, WRÓBLEWSKI, VUKOVOC, CIEŚLIŃSKI
Polonia: (to tylko żart)
Wisła: Brożek, Dubicki, Frankowski, Żurawski, Gorawski, Cantoro, Brasilia

Keleborn
13-08-2003, 10:39
Szkoda gadać, pytania są tendencyjne.

Wisła?

Mini
13-08-2003, 10:42
patrząc na nazwiska Dembiński,Kryszałowicz,Mielcarski itp to amica ale jak wiadomo nazwiska nie grają a z tych panów dobry jest tylko Kryszał więc trzeba postawić na Wisłę.chociaz chciałbym się pomylić.

Przegląd Sportowy, 20 czerwca 2004
tak więc kolejny sezon mamy za sobą.Mistrzem Polski Legia a królem strzelców z 40 golami Manuel Garcia.
:>

legart
13-08-2003, 10:47
Patrząc na sam duet napastników to Frankowski - Żurawski, a dodając do napastników siłe ofensywną pomocników to Groclin ma chyba największy potencjał, a nie wiele mu ustępuje Amica.

Yankes
13-08-2003, 11:07
a ja wam mowie ze napad Legii w tym sezonie ostrto powalczy

legart
13-08-2003, 11:10
a ja wam mowie ze napad Legii w tym sezonie ostrto powalczy

Tylko najpierw muszą się skompletować :git: 8-

Beny
13-08-2003, 11:18
patrząc na nazwiska Dembiński,Kryszałowicz,Mielcarski itp to amica ale jak wiadomo nazwiska nie grają a z tych panów dobry jest tylko Kryszał więc trzeba postawić na Wisłę.chociaz chciałbym się pomylić.

Przegląd Sportowy, 20 czerwca 2004
tak więc kolejny sezon mamy za sobą.Mistrzem Polski Legia a królem strzelców z 40 golami Manuel Garcia.
:>

... bym się chyba zapił ze szczęścia! '8

A w temacie:
Trudno jest określić, który z ataków (ze zmiennikami i ofensywnymi pomocnikami) jest najsiliniejszy, ponieważ zapewne niewiele osób spojrzy na to z dystansem i obiektywizmem. Poza tym można dodać jeszcze np. Lecha (Gajtkowski, Ślusarski, Reiss, Scherfen, Grzelak, Madej).
Ja osobiście obstawiam w tej chwili Groclin - grają najrówniej i nie mieli ostatnio żadnych zawirowań kadrowych, jak Legia, czy Wisła.

AMICA - Burkhardt - talent jakich mało, przyszłość przed nim (aczkolwiek fajny artykuł o nim był chyba w PN), Bąk - forma już nie ta (a poza tym go nie lubię), Dawidowski - uznana marka w lidze, dość młody więc może być lepszy, Dembiński - chyba lata już nie te, ale solidny zmiennik, Kryszałowicz - ???, ale narazie strzela jak dawniej, Mielcarski - tak jak Dembiński, Sobociński - też talent, tylko chyba niedoceniany, ale również jest jeszcze młody, więc będzie się rozwijał.

GROCLIN: Rasiak - wrócił po kontuzji, może byc groźny jak przed nią, Niedzielan - po okrzepnięciu w drużynie pewnie będzie strzelał jak w Górniku, Rocki - nie lubię go podobnie jak Bąka, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobry, Moskała - trochę zagubiony ostatnio, ale dobra zmiana dla napastników, Zając - wystarczy, że będzie grał tak jak w poprzednim sezonie, Woś - nie widzę go w kadrze (a gdzie Mila???), Prusek - uwaga jak przy Zającu, (Wieszczycki - coraz starszy i może rzeczywiście dobrze będzie, jak będzie grał tam gdzie go ustawił Radolsky w meczu z Gieksą).

WISŁA: Brożek - młody, ale rzadko gra, Dubicki - pewnie zmiennik Frankowskiego, Frankowski - nie ma Kużby, więc pewnie wróci do formy sprzed kontuzji, Żurawski - w klubie klasa światowa, ale w kadrze dupa, Gorawski - będzie miał ciężko, ale niech się stara, Cantoro - dobry, ale niegrałby gdyby Wisła miała lepszych, Brasilia - nie przekonuje mnie, ale przynajmniej nie jest takim bufonem jak Kosowski.

LEGIA: SAGANOWSKI - oby forma z poprzedniej wiosny się utrzymała, a nikt nie będzie tęsknił za Kucharzem i Miętowym, SVITLICA - niech już w cholerę jedzie zagranicę, bo im dłużej nie trenuje i nie zgrywa się z kolegami, tym gorzej dla nas, GARCIA - mam nadzieję, że będzie grał tak jak w sparingach, ale póki co nikt go w poważnym (ligowym, pucharowym) meczu nie widział, WRÓBLEWSKI - w ataku się marnuje, lepszy pożytek byłby chyba w pomocy, VUKOVĆ - tylko w formie z mistrzowskiego sezonu, CIEŚLIŃSKI - do tej pory grał w rezerwach lub słabszych klubach, gdy wyleczy kontuzję może być wartościowym zmiennikiem.

Osobiście oczywiście życzyłbym sobie, aby wiadomo którzy zawodnicy okazali się najlepszymi w seznonie 2003/2004! ;)

Jarman
13-08-2003, 12:33
Pytanie jest ciekawie postawione, bo o ile grającego duetu Żurawski-Frankowski raczej nikt nie przebije, o tyle włączając rezerwy i ofensywnych pomocników sprawa nie jest już taka oczywista.

Duży potecjał mają Groclin i Amica. Wydaje mi się, że wraz z Wisłą stanowią trójkę najlepszych ataków ligi.
W przypadku Legii pewną niewiadomą stanowią umiejętności Garcii.
Jeśli będą co najmniej równe Switlicy, to i ten atak będzie bardzo groźny.

szczepan
13-08-2003, 12:35
Groclin - o ich sile decyduje lawka i ofensywni pomocnicy...

Gutek
13-08-2003, 12:57
Jak dla mnie najsilniejsze ataki to robią pseudokibice :P

legart
13-08-2003, 13:03
Jak dla mnie najsilniejsze ataki to robią pseudokibice :P

Ale na murawie dosyć rzadko :tv:

Gutek
13-08-2003, 13:10
:oho: A patrz mecz z widzewem w tamtym sezonie ... Cyz nie atakowali na murawie ? '8 Dobra dobra niechce bana juz sie uspokajam :P Jak dla mnie najlepszy atak mają Wisła i Groclin...
PS ... i Carina Gubin (RADEK RZUN RZĄDZI !!!)

Kempes
13-08-2003, 13:11
Według mnie największy potencjał wbrew pozorom posiada Groclin gdyż niewiele klubów jest w stanie posiadać w kadrze klubowej takich trzech uznanych napastników jak Niedzielan , Moskała i Rasiak. Każdy z tych zawodników mógłby z powodzeniem walczyć o pierwszy skład w każdym ligowym klubie ,a jeśli dodać do tego przezywający znaczny wzrost formy Wieszczyckiego i silnymi skrzydłami gdzie jest przedewszystkim Zając ukazuje sie nam zespół o najmocniejszej kadrze w kraju.

Ostatni wers jest również umotywowany ławką zespolu z Grodziska.

Yevaud
13-08-2003, 15:28
Niklt nie stawiał na Polonię? :ksp4:

Luqas
13-08-2003, 15:40
Jak dla mnie to Groclin.
Mają najbardziej wyrównaną i mocną linię napadu (+ofensywni pomocnicy).

Łysolek
13-08-2003, 16:03
mimo wszystko uważam ze nasi wrogowie tj. Wisła :/

Tomi
13-08-2003, 21:53
Jeśli Legia by miała Sagana i Svitlicę w formie z poprzedniego sezonu + Garcię ze sparingów to postawiłbym na nas. Ale na dzień dzisiejszy Wisła 8o

Sharn
13-08-2003, 22:10
Legia
Groclin
Wisła (jeden Żurawski to nie wszystko)

Mini
14-08-2003, 10:22
tak naprawdę to Legii nie powinno być w ankiecie bo ataku u nas nie ma. :fu:

MaxxxiM
14-08-2003, 13:17
najsilniejszy atak to Raul - Ronaldo wspomagany pomocnikami Zidane, Figo :D
a w polskiej lidze to moze byc co najwyzej silny atak na tle tragicznie slabych formacji defensywnych. i to tez trudno wyczuc ktory jest najlepszy. najgorsze jest to, ze wielka niewiadomo jest atak Legii, ktory pewnie bedzie tworzyl Saganowski (jak skonczy pauzowac) i Garcia (chyba ze Kuba ma inny pomysl, choc tu za wiele wymyslic sie nie da). jak sie zgraja i beda w dobrej formie, to Legia bedzie miala najsliniejszy atak.
Wisla ma tylko Zurawskiego (Frankowski to juz nie ta forma, a Dubicki jest cienki ja zyletki polsilver).
a w ogole to polska liga jest tragicznei cienka. dla Mistrza Kraju silba druzyna jest zespol z Cypru. Litosci. podobno nie ma juz pilkarskich kelnerow. a moze jednak sa

szczepan
14-08-2003, 13:19
a w polskiej lidze to moze byc co najwyzej silny atak na tle tragicznie slabych formacji defensywnych. i to tez trudno wyczuc ktory jest najlepszy. najgorsze jest to, ze wielka niewiadomo jest atak Legii, ktory pewnie bedzie tworzyl Saganowski (jak skonczy pauzowac) i Garcia (chyba ze Kuba ma inny pomysl, choc tu za wiele wymyslic sie nie da). jak sie zgraja i beda w dobrej formie, to Legia bedzie miala najsliniejszy atak.

ale nie chodzi o to jak sie icj ustawi tylko jaki potencjal ma nasz atak...

dyha
14-08-2003, 13:40

ale nie chodzi o to jak sie icj ustawi tylko jaki potencjal ma nasz atak...

sparingi pokazują jaki mamy potencjał .... tylko trzeba go umiec wykorzystać

MaxxxiM
14-08-2003, 16:24
sparingi pokazują jaki mamy potencjał .... tylko trzeba go umiec wykorzystać

sparingi nic nie pokazuja. jest zasadnicza roznica miedzy barmakami ktore sie strzela czwartoligowej druzynie i pierwszoligowej. jak na razie nie wiemy jaki w tym sezonie jest atak Legiii. w sparingach swietny, w lidze bramke strzelil pomocnik.

Adis
15-08-2003, 00:38
...

Krzpac
15-08-2003, 00:58
Zurawski kazdego napastnika grającego w polskiej idze bije na głowe...

Ostry
15-08-2003, 11:43
Według mnie,w tej chwili największy potencjał posiadają Wisła i Groclin.W pierwszym składzie grają czołowi polscy piłkarze,a zmiennicy również posiadają spore umiejętności.
O nas w tej chwili wiele nie można wiele powiedzieć.Svitlica jest w tej chwili bez formy,te podróży nikomu na dobre nie wyszły.Garcia jest wielką niewiadomą,ale liczę,że te bramki w sparingach znamionują jego wielką klasę :) Pewien jestem tylko Saganowskiego.Na niego możemy liczyć.Cieśliński wielkim zawodnikiem nie jest,ale mam nadzieję,że z biegiem czasu będzie stawał się coraz lepszym piłkarzem.Szkoda,że nie mamy Mierzejewskiego :/

MaxxxiM
15-08-2003, 12:32
Niklt nie stawiał na Polonię? :ksp4:

Polonie(niestety)-Olimpie Elblag? ale to III Liga (niestety)

Kempes
15-08-2003, 21:40
Wisła wg. mnie miała ten potencjal przewodni ale rok temu ..Żurawski miał wsparcie w Kuźbie a kwartet dopełniały najlepsze skrzydła w polsce.

Obecnie ten facet wciąż jest w stanie wygrać sam mecz ,ale wg. obecnie nie ma praktycznie wsparcia zawodnikow którzy odpowiadali by jego klasie,dlatego sadze ze najwiekszy potencjał jak i zarówno pole do manewru ma Groclin - tam praktycznie na każdej pozycji w ofensywie gdyby wypadł jakiś zawodnik to sa w stanie zapełnić te luke równie pożytecznym graczem czego niestety nie można powiedzieć o Legii i ostatnio o Wiśle.

MaxxxiM
16-08-2003, 21:02
po dzisiejszym meczu sa dwa wnioski: Legia nie ma ataku w ogole, a Wisla ma zajebisty na polska lige. Dubicki dwie, a Frankowski wszedl na boisko i minute pozniej strzelil na 4:0
jak dla mnie to bardzo przykre wnioski

szczepan
16-08-2003, 23:10
napewno nie nasz... bo u nas go nie ma...