PDA

Zobacz pełną wersję : Pub pod kryta

Mini
13-08-2003, 09:54
cos mi się wydaje że był taki temat ale nie moge znaleźć.
A więc Legia czeka na wizytę sanepidu i koncesje na sprzedaż alkoholu i pub pod trybuną krytą ruszy. będzie czynny od 10 do ostatniego klienta. Na początku wjazd jest tylko dla zaproszonych gości i posiadaczy karnetów.przewiduje się możliwość oglądania meczów wyjazdowych Legii i ważnych gier na świecie(LM,MŚ,ME) i najlepsze będzie 40 miejsc siedzących. hmmm będzie tak zajebany że chyba tam nie dostane sie. zresztą nawet sie nie wybiorę.nie ma jak źródło albo ławka w parku.

legart
13-08-2003, 10:09
Ciekawa inijatywa, na terenie Legii powinno być takie miejsce do spotkań kibiców przy piwku.

Aureliusz
13-08-2003, 10:18
40 miejsc? to mało. Bardzo mało. I ciekawe co z karneciarzami z Żylety? W NL jest napisane, że wtstęp będą mieli karneciarze z Krytej, a ja mam np karnet na Żyletę. ięc chyba na razie nie będę mógł wstąpić.

Ostry
13-08-2003, 12:30
Ja mam karnecik na krytą '8 Ale 40 miejsc to rzeczywiście niewiele.Jako,że nie jeżdżę jeszcze na wyjazdy i nie mam Canalu+,to z chęcią oglądałbym tam mecze wyjazdowe Legii,ale obawiam się,że chętnych będzie więcej niż miejsc.

szczepan
13-08-2003, 13:33
1)a nie pisalo tam ze kazdy kto ma karnet?? (zaraz sprawdze)
2)i chyba bylo ze mozna brac osoby towarzyszace '8 '8 '8

szczepan
13-08-2003, 13:40
jednak mylilem sie... tylko z abonamentami z krytej :/ :fu:

Kempes
13-08-2003, 14:02
Mam nadzieje że to tylko tymczasowa inicjatywa z wstępem dla ludzi z karnetami gdyż , przypuszczam że ludzie zajmującym sie tym wszystkim dojdą do wniosku że wpływy mogą być 2 razy większe jeśli każdy kibic spragniony rozmowy i spragniony złota ;) będzie mógł tam bez przeszkód wstąpić . Ewentualnie po jakimś czasie ilość miejsc mogła by sie powiekszyc wraz ze wzrostem napływu finansów bo nie wyobrazam sobie aby Pub obok Legii nie miał chętnych do odwiedzenia g 8-

Ewentualnie mogą zrobic podobny przy żyLecie i w czasie meczu bedziemy mogli zaśpiewać ''druga strona odpowiada'' :rotfl:

rkwa
13-08-2003, 19:32
strasznie malo miejsc,ceny tez pewnie beda wysokie i jeszcze to utrudnienie ze tylko dla karnetowcow,ppzecierz im wiecej ludzi tym wiekszy zarobek,po co sami go ograniczaja.
i ciekawe jak to bedzie z tym pubem w dniu meczu /na Lazienkowskiej/,czy bedzie czynny w trakcie meczu?chyba raczej to niemozliwe.

pozdro.

szczepan
13-08-2003, 19:46
nie nie bedzie...
tzn czynny moze byc ale % wtedy nie beda sprzedawane...

rkwa
13-08-2003, 20:34
mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.

szczepan
14-08-2003, 19:56
mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.

nie ma raczej szans... ustawa i wogole...

rkwa
14-08-2003, 22:42
ciekawe jak bedzie wygladal-mam nadzieje ze bedzie duzo pamiatek,szali i zdjec.jak do tej pory najlepszy chyba kibicowski pubik w jakim bylem to Corner w Szczecinie-tez nie byl zbyt duzy,ale atmosferka jak i klimacik to bylo to-mam nadzieje ze Nasz to bedzie cos na wzor tamtego.
ps.bezalk.podczas meczu zawsze jest lepsze niz kola czy inna chemia,a bezalk.moga sprzedawac.

pozdro.

Raffi
15-08-2003, 00:43
Dopóki będą sprzedawane karnety, to klub będzie robił (tu chciałem użyć słowa "wszystko", ale jak dobrze wiemy, niekiedy niezbyt bardzo ono pasuje do posunięć zarządu) żeby zachęcić ludzi do ich kupna. Potem....zobaczymy '8

rkwa
15-08-2003, 01:06
gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr

szczepan
15-08-2003, 01:24
gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr

ja raczej uwazam ze powodem tak malej liczby karnetow jest raczej nasza metalnosc i sutyacja materiala wielu osob...
czesc woli dac w lape ochornie na kazdym meczu i wyjdzie i tak taniej niz karnet czesc natomiast woli obejrzec tylko Lech Polonie Wisle i Widzew...

Mini
15-08-2003, 12:07
nie ma raczej szans... ustawa i wogole...

???!!! w Pruszkowie w lato na meczach w kosza można spokojnie kupić browara przed halą i wejść z nim do środka.przynajmniej mozna było rok temu.

Raffi
15-08-2003, 12:31
N a WKMie też piwo sprzedają - byłem,widziałem

_Bart
15-08-2003, 12:40
nie wiem czy zwróciliscie uwage ale jak są wystawy psów i inne smieszne rzeczy na torwarze przed meczem Legii to stoja tam coś a`la parasolki i masa kibiców tam sie dobrze bawi do ostaniej chwili
działacze jakby pomysleli to ustawiliby cos takiego nawet na agrykoli przed kazdym meczem i omijajac wszystkie przepisy mieliby zajebisty zarobek

Sharn
15-08-2003, 13:28
nie wiem czy zwróciliscie uwage ale jak są wystawy psów i inne smieszne rzeczy na torwarze przed meczem Legii to stoja tam coś a`la parasolki i masa kibiców tam sie dobrze bawi do ostaniej chwili
działacze jakby pomysleli to ustawiliby cos takiego nawet na agrykoli przed kazdym meczem i omijajac wszystkie przepisy mieliby zajebisty zarobek

Smart Bart :D

_Bart
15-08-2003, 17:55

Smart Bart :D

ale o so chozi :>

Pal-my :D

szczepan
15-08-2003, 18:01
ta tak na bezczela przed kasami budki z piwem :P

ale z drugiej strony _Bart Ci ktorzy chca sie napic przed meczem to i tak przychodza napici poza tym w takich budkach (np.: na Agrykoli) byloby drozej niz w sklepie... a przeciez w czasie przerwy nie bedziesz lecial na Agrykole??

_Bart
15-08-2003, 19:50
ta tak na bezczela przed kasami budki z piwem :P

ale z drugiej strony _Bart Ci ktorzy chca sie napic przed meczem to i tak przychodza napici poza tym w takich budkach (np.: na Agrykoli) byloby drozej niz w sklepie... a przeciez w czasie przerwy nie bedziesz lecial na Agrykole??

tak
ale ja pisze o tym że napewno przed meczem troche by osob do takiego pubu przyszło po meczu tez i w trakcie meczu w c+ takze by wiara była
w ten sposób Legia mogła by coś zarobić (chociażby na produkcje pamiatek klubowych)

a w przerwie lepsze są buszki :]

rkwa
15-08-2003, 23:00
wiadomo ze wiele osob woli isc na piwko przedmeczowe na osiedle albo w okolice stadionu,ale jak na stadionie/w pubie/mozna by bylo pic bro do rozpoczecia meczu napewno by ktos zamiast na osiedle poszedl do pubu-ja napewno bym tam troche grosza zostawil-a tak to pewnie pojde raz zobaczyc jak zrobili bo na mecze tam nie bede smigal bo mecze zwyklem ogladac na stadionach.

pozdro.