PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Górnik Łęczna

szczepan
11-08-2003, 22:13
A wiec czas na nowy mecz.
Na poczatku dwie ciekawe informacje:

obie za 90minut.pl:

"Na popołudniowym treningu pierwszoligowego beniaminka Górnika Łęczna pojawił się Sylwester Czereszewski, były reprezentant Polski, w poprzednim sezonie występujący w barwach poznańskiego Lecha.
Niespełna 32-letni Sylwester Czereszewski piłkarską karierę rozpoczął w Koronie Klewki, skąd - do Stomilu Olsztyn. Grał też m.in. w stołecznej Legii oraz w Chinach i na Cyprze.

W polskiej ekstraklasie rozegrał 218 spotkań zdobywając 67 bramek. W sezonie 1997/98, jako zawodnik Legii, wespół z Arkadiuszem Bąkiem (Polonia Warszawa) i Mariuszem Śrutwą (Ruch Chorzów) z 14. golami został królem strzelców 1. ligi.

W pierwszej narodowej reprezentacji Sylwester Czereszewski wystąpił 23 razy zdobywając 4 bramki.

Warunki rocznego kontraktu doświadczony napastnik uzgodnił już z kierownictwem Górnika Łęczna i jeśli w środę pomyślnie przejdzie testy medyczne, w najbliższą sobotę, w spotkaniu beniaminka z Legią na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, będzie do dyspozycji trenera Jacka Zielińskiego.

Z Sylwestrem Czereszewskim podjęto rozmowy po tym, jak podczas badań lekarskich Roberta Dymkowskiego stwierdzono u tego gracza przewlekły, wymagający leczenia uraz kolana i zrezygnowano w Łęcznej z podpisania umowy.

źródło: PAP "

oraz jeszcze ciekawsze:

"
Sylwester Czereszewski po nieudanym podejściu do Widzewa Łódź i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki przymierza się do transferu do Górnika Łęczna.
- W poniedziałek najprawdopodobniej przejdę badania w Warszawie. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie już tego samego dnia mogę przyjechać do klubu.

- Czyli jest już po rozmowach?

- W sobotę w Lublinie doszło do spotkania. W rachubę wchodzi jednoroczny kontrakt.

- Już w najbliższej kolejce może pan wrócić na doskonale sobie znany stadion przy Łazienkowskiej...

- Można powiedzieć, że Górnik będzie rzucony na głęboką wodę. Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii.

źródło: Dziennik Wschodni"

Kawa
11-08-2003, 22:22
Judasz Czereś Judasz! :box:
Ju nie moge sie doczekac tego meczu, mam nadzieje,ze wgramy wysoko i pewnie bo z kim wygrywac jak nie z takimi słabeuszami?

MaxxxiM
11-08-2003, 22:50
musimy wygrac, po prostu musimy. tylko kto bedzie strzelal bramki?
a czereszewski gdzie jeszcze nie gral? nieudane podejscie do switu? nawet tam go nie chcieli ? :rotfl: :buhaha:

Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii

nie no spoko. nic sie nei stalo, hej czeres nic sie nie stalo :box:

yusta
11-08-2003, 22:52
Łęczna to nie taki słabeusz. Wisła P. ma niezły sklad a mimo to u tych słabeuszy poległa.
Ja troszke obawiam się o rezultat tego meczu. Legia nie przegra ale remis to też byłaby porażka. Zawodnicy z Łęcznej zamurują bramkę, a Legia nie bardzo radzi sobie w takich sytuacjach, no i w ataku mamy w tej chwili deficyt. Ja postawiałbym od 1 min. na parę Stanko - Manuel. Legii ciezko będzie strzelić pierwszą bramkę i liczę na Stanko przy stałych fragmentach - wolnych i rożnych.

szczepan
11-08-2003, 22:56
moj sklad:

Borus-Szala, Zielek, Choto, Jarza-Sokol II, Surma, Vuko, Kielbik-Stanko, Garcia...

i zmiany Wrobel za Stanko (Wrobel bedzie mial lepiej z podmeczonymi) i Sokol I za Sokola II (bo stary Sokol lepiej prezentuje sie na podmeczonych - tak jak Wrobel

aha i napewno nie Magiera!!! tylko Dudek!!!

Kempes
11-08-2003, 23:34
Ja przyznam tego Choto jeszcze nie widziałem w akcji wiec szczerze postawilbym na Dudka w pierwszym składzie.

Myśle ze Yusta przedstawiła bardzo realna koncepcje murowania bramki przez Łęczną i wyprowadzanie szybkich kontr , przy których nie trudno o bład w defensywie i łapanie kartek za faule ......

Trzeba maksymalnie zdominowac środkową część boiska i byc uwaznym własnie przy tych kontratakach , wobec których pomocnicy powinni próbowac niwelować je juz przy srodkowej lini boiska, a jesli to nie powiedzie sie , wrócic za atakującymi gdyż wiadomo że Zieliński czy Jóźwiak zwrotnoscią nie grzesza , a dobre ustawienie sie coraz czesciej zawodzi , natomiast Szale łatwo złapać na faulu.

ps. tak sobie myśle że wobec naszej ławki rezerwowej odnosnie srodka pomocy i slabej formy Vukovica , chciałbym zobaczyc Sokoła starszego na środku pola wysuniętego przed Surme - posiada strzał z dystansu co jest wielkim atutem na tej pozycji i mysle ze wobec doswiadczenia i kreatywnosci powinien sobie poradzic. ale to tylko taka moja sugestia...

pozdr

Mini
12-08-2003, 05:38
nie no Szczepan tylko nie Szala! jego wyczyny to akurat w Wodzisławiu dało się zauważyć.koszmar!

Beny
12-08-2003, 08:30
Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!

kamyk
12-08-2003, 09:27
nio pannowie ja tez sie nie moge doczekac tego meczu! znow zawitam na lazienkowska i w tej rundzie nie opuszcze zadnego meczyku naszej Legiunii!mam nadzieje ze Legia wygra z Leczna i bede wracac w doskonalych chumorkach do domciu po spedzonej sobocie w Wawie! a co do Czeresia to jego spraawa troche znow dostanie okrzykow nie przyjemnych dla niego:P

yusta
12-08-2003, 09:30
Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!

Ja liczę na Stanko przy stałych fragmentach typu rzut wolny czy rożny. W zamieszaniu pod bramką on zawsze gdzieś nogę lub głowę przystawi i jest gol, a własnie w stałych fragmentach upatruję szansy dla Legii na zdobycie gola, przynajmniej pierwszego, bo o bramki raczej łatwo w tym spotkaniu nie będzie :/

Beny
12-08-2003, 09:49
Tak Yusta, tylko ile podczas meczu jest takich sytuacji? A już opieranie nadziei na wygraną z Łęczna na ich ewentualnym wykorzystaniu przez Svitlicę wydaje mi się, przepraszam, niedorzecznością. A jeśli weźmiemy pod uwagę błędy w obronie, to może być naprawdę ciężko. No chyba, że oczaruje nas Manuel! :)

Mini
12-08-2003, 09:50
powinniśmy ich od razu zaatakować i to ostro zeby powiedzmy w pierwszych 10 minutach :mieciel: bo wtedy się będą musieli odkryć i będzie już łatwiej a więc od początku głośny bezustanny "kulturalny" doping taki żeby górnika w ziemie wbiło i dodało skrzydeł naszym kopaczom.niech górnik zobaczy jak wygląda doping w pierwszej lidze i jak Legia potrafi śpiewać.pierdolić czereszewskiego.nie ma ambicji to nie.nie zajmujmy się nim tylko trzeba dać z siebie wszystko i pomóc kopaczom z eLką na koszulce.(nie pisze na sercu bo z tym nie wiadomo jak jest) a więc w sobotę pełny stadion i doping przez 90 minut!!! :zyleta: a potem :dz: i kierunek Gorzyce

Beny
12-08-2003, 10:04
...głośny bezustanny "kulturalny" doping...

Wojteeeeek Hadaaaaaaaj!!! ;) Ach kurde już się nie mogę doczekać! :)

Keleborn
12-08-2003, 10:12
Spoko spoko, będzie dobrze. Vuko się przełamie, Sokołowi znowu zejdzie piłka, Kiełbik strzeli bramkę z akcji 8- . Damy radę.

Cała Kryta odpowiada...

Kempes
12-08-2003, 13:22
Cała Kryta odpowiada...

Kto wygra mecz ?! '8

Mini
12-08-2003, 14:27

nie, to akurat nie o hadaja mi chodziło. zawsze mnie to śmieszyło bo wiadomo było że nigdy nie przyniesie efektu.

Beny
12-08-2003, 14:36

nie, to akurat nie o hadaja mi chodziło. zawsze mnie to śmieszyło bo wiadomo było że nigdy nie przyniesie efektu.

Chyba nie masz złudzeń, że kiedykolwiek miałoby to przynieś oczekiwany efekt? :rotfl:

qwerty1234
12-08-2003, 15:08
Cała Kryta odpowiada...

Kto wygra mecz ?! '8
LEGIA

Q_(L)
12-08-2003, 15:09
Nabijacze :bat: :grr:

Kempes
12-08-2003, 16:10

Chyba nie masz złudzeń, że kiedykolwiek miałoby to przynieś oczekiwany efekt? :rotfl:

hehe akurat na Łęcznej zdaje mi sie ze wulgaryzmów duzo nie będzie ;)

ewentualnie ''.... nie ma tam co wypic nie ma tam co zjesc '' '8

szczepan
12-08-2003, 18:10
zobaczymy zobaczymy czy nie bedzie... mam nadzieje ze pierwszy mecz zmobilizuje do dopingu na rzecz naszej druzyny!

Ultra LW
12-08-2003, 18:39
Ja osbiście wygwizdam tego judasza jak tylko bede umiał a, że nie umiem gwizdać głośno więc moze być zabawnie.
Tak na serio to myślę, że nawet z jednym nominalnym napastnikiem sobie poradzimy.
Jóźwiak go home!!!
Nadszedł czas Choto, przecież uczył się od samego mistrza wycinania i chołubców Jacka Wiśniewskiego. Musi być świetny!

Mini
13-08-2003, 07:03
hehe akurat na Łęcznej zdaje mi sie ze wulgaryzmów duzo nie będzie ;)

ewentualnie ''.... nie ma tam co wypic nie ma tam co zjesc '' '8

no w sumie do Łęcznej nic nie mam.ten ich sponsor Bogdanka finansowała kiedyś zajebisty ośrodek w Kalnicy w Bieszczadach.ehh stare dobre czasy...

Aro
13-08-2003, 10:04
Oto moja propozycja składu na mecz z Łęczną:

Boruc - widzieliście jak go zniszczyli w PS po Odrze, dostał chyba 4, a był najlepszy na placu.

Choto - niech zacznie na prawej stronie, będzie na pewno lepszy od Szali (trudno byc gorszym).

Zieliński - dopóki będzie grał u mnie zawsze pierwszy plac.

Magiera - i tu zaskoczenie, ale nie wiem czy ktoś pamięta, że Jacek grywał już na środku obrony i szło mu całkiem nieźle.

Jarzębowski - w tej chwili chyba najsolidniejszy z tyłu.

Sokołowski I - pokazała co potrafi nie raz, poza tym nikt inny prócz niego nie chce strzelać zza pola karnego. :hmm:

Surma - zobaczycie jeszcze będą z niego ludzie.

Vuković - zastanawiałbym się nad Zganiaczem, ale go już nie ma....Vuko nawet jedną akcją może wprawić w osłupienie. :)

Kiełbowicz - ale tylko z racji tego, że Wróbel musi grać w ataku. Kiełbik ostatnio strasznie cieni.

Wróblewski - z braku laku musi grać w napadzie

Manuel Garcia - trzeba zobaczyć kto to jest.

Odnosnie personaliów to trzeba znowu "pogratulować" działaczom. Chodzi mi tylko o napastników. Odszedł Kucharz, nie zatrzymali Miętowego, odejdzie Stanko, Cieśliński kontuzja, Sagan wisi na 2 mecze (pewnie), a oni oddają Mierzeja do Świtu. Bardzo dobrze, że strzelił bramkę może coś im zaświta...chociaż bardzo wątpię.

szczepan
14-08-2003, 23:05
tak sie zastanawiam czy Kubicki zaryzykuje i wystawi Choto czy nie... i jestem ciekaw czy jak Choto popelni jakis blad to jak to odbierzemy...??
tzn jak zareagujemy

Raffi
15-08-2003, 10:42
Prace remontowe
2003-08-14 23:04:19

Informujemy kibiców, którzy wykupili abonamenty w sektorach D, E i F trybuny krytej dolnej w rzędach 1 i 2, że na meczu z Górnikiem Łęczna ich miejsca będą niedostępne. Od dwóch tygodni prowadzone są prace remontowe zmierzające do zabezpieczenia poszycia dachu nad pomieszczeniami dla zawodników. Są one umiejscowione dokładnie pod pierwszymi rzędami trybuny krytej dolnej.
Z przyczyn technicznych konserwacja dwóch rzędów nie może być zakończona przed sobotnim meczem. Dla wszystkich, którzy wykupili abonament w tych rzędach klub przygotował bilety jednorazowe kilka rzędów wyżej. Będą one rozdawane przy wejściu na sektory przed Budynkiem Głównym.
W przyszłym tygodniu prace remontowe zostaną zakończone. Wszystkich zainteresowanych za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
www.legia.pl

rkwa
15-08-2003, 14:25
w Lecznej pol skladu bez doswiadczenia ligowego,takze uwazam ze nic by sie nie stalo jak by Kubicki dal pograc jakiemus mlodzianowi od poczatku spotkania-i tak nie ma kto grac w napadzie.

pozdro.

szczepan
15-08-2003, 14:26
w Lecznej pol skladu bez doswiadczenia ligowego,takze uwazam ze nic by sie nie stalo jak by Kubicki dal pograc jakiemus mlodzianowi od poczatku spotkania-i tak nie ma kto grac w napadzie.

pozdro.

CHOTO CHOTO CHOTO

aha dzisiaj wychodze kolo 13 z Galerii Mokotow (bylem na "T3" -> 3 czesc parodiuje dwie pierwsze :/) i patrze kto idzie? JACUSSSSSSSSSSSSSS MAGIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D i cos tak mnie tknelo ze on jutro od poczatku zagra...

rkwa
15-08-2003, 15:39

pozdro.

CHOTO CHOTO CHOTO

aha dzisiaj wychodze kolo 13 z Galerii Mokotow (bylem na "T3" -> 3 czesc parodiuje dwie pierwsze :/) i patrze kto idzie? JACUSSSSSSSSSSSSSS MAGIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D i cos tak mnie tknelo ze on jutro od poczatku zagra...

Choto i Magiera to obroncy,ja mowie/pisze o kims do przodu-np.Cieslinski/jak juz sie wyleczyl/,Kruczek lub ktos inny z rezerw-szkoda ze Mierzeja oddali.

pozdro.

szczepan
15-08-2003, 16:52
ja tam bardziej boje sie o obrone bo przez 90 minut jak bedzie gral Jozwiak to kazda pilka poslana w kierunku naszego pola karnego bedzie dla mnie horrorem... a Jacus to przeciez uniwersalny gracz moze grac wszedzie... i nigdzie :P

a tak swoja droga to Magic jest dobra jak wchodzi na 5 minut... bo wtedy moze tylko 2 razy dotknac pilki i bedzie to od razu asysta i gol :P

Mini
15-08-2003, 19:55

???mioduszewski,boguś,kościelniak,kościuk,pastuszk a,budka,kłosiński,prasnal,soczewka,skwara a każdy z nich po kilkadziesiąt meczy lub ponad sto a grali w pierwszej lidze jeszcze copik,jarzynka,griszczenko więc doswiadczenie ligowe to mają.może tylko trema z powodu pierwszego wyjazdu w barwach łęcznej i to od razu do Stolicy da nam przewagę i jakoś wygramy

rkwa
16-08-2003, 02:05
Mini-to co podales-minus kontuzjowany Prasnal towlasnie pol skladfu

szczepan
16-08-2003, 10:20
ja tam wlasnie bardziej boje sie po meczu z Odra debiutantow a nie starych wyjadaczy...

Mini
16-08-2003, 12:09
Mini-to co podales-minus kontuzjowany Prasnal towlasnie pol skladfu to własnie i chyba czereszewski to jest chyba 10 czyli wszyscy którzy wyjdą na nas i Bugała i bedzie ciężko.

Sinuhe
16-08-2003, 13:42
Mini-to co podales-minus kontuzjowany Prasnal towlasnie pol skladfu to własnie i chyba czereszewski to jest chyba 10 czyli wszyscy którzy wyjdą na nas i Bugała i bedzie ciężko.

Panowie !!! Bez paniki... 3 - 1 dla nas mi się śniło :)

Mini
16-08-2003, 13:48

Panowie !!! Bez paniki... 3 - 1 dla nas mi się śniło :)

no mi tez w Kopie i chyba w typerze też tak postawiłem

dyha
16-08-2003, 19:49
jak oglądam mecz wisły , i patrze na relecje z Warszawy , to płakac mi się chce :( Gdzie my chcemy z taką grą , a Wisła pykneła 2 bramke Switowi :(

[marcin]
16-08-2003, 20:09
No niestety to nie jest ta sama legia co za czasow okuki :/

jag(L)ak
16-08-2003, 20:21
mamy powtorke z 99 (chyba sie nie myle), kolejny remis, przykre.
Kubicki krolem remisow, eh :fu:

MaxxxiM
16-08-2003, 20:22
Legia nie poradzila sobie z beniaminkiem na wlasnym boisku, a tymczasem wisla 3:0 w pierwszej polowie :fu: i to kto !!! dubickix2 i UWAGA Stolarczyk!!! kur :* mac po trzykroc. jak tk beda grac to strach sie bac o to co zdarzy sie w nastepnej kolejce. kur :* kur :* kur :*

z ogromna niecierpliwoscia oczekuje momentu kiedy pojawia sie pomeczowe wywpowiedzi pilkarzy :* :fu: :*

Sinuhe
16-08-2003, 20:36
Co mnie najbardziej niepokoi to to że najsłabszą formacją była wg. mnie pomoc. Zupełny brak pomysłu na rozegranie piłki... Kiełbik to prawdziwa katastrofa. Ech... Pisać mi się nie chce...

Kempes
16-08-2003, 20:41
Jestem ciekaw ile strzałów na bramke oddali nasi napastnicy ?

W praktyce podania które dostali można policzyć na palcach jednej ręki. w środkowej cześci boiska najczęstsze podania padaly w poprzek , ewentualne piłki do przodu blokowane przez zawodników w ''ciekawych''strojach a pozatym wielka statyczność zero ruchu na boisku .... :hmm:

Wogóle cienko to widze :fu: Takich bubków jak Łęczna powinniśmy łykać u siebie z kilkubramkową przewagą jeśli myślimy o miejscu w czołówce

qwerty1234
16-08-2003, 20:45
Tyle o meczu :*
Obawiam sie że trzeba będzie wrócić do tego tematu...Obym się mylił...
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1278 :help:

MaxxxiM
16-08-2003, 20:45
Wogóle cienko to widze :fu: Takich bubków jak Łęczna powinniśmy łykać u siebie z kilkubramkową przewagą jeśli myślimy o miejscu w czołówce

choc zdecydowanie za wczesnie o tym mowic, ale jesli taki ma pomysl Kuba na Legie to Legia moze co najwyzej wlaczyc o utrzymanie. a Kuba chyba jednak dlugo trenerem nie bedzie. kur :* mac

yusta
16-08-2003, 20:47
Właśnie wróciłam, za bardzo nie ma co pisać po takim meczu. Żenada po prostu. Koniec meczu a Szala z Jóźwiakiem podają piłkę wszędzie tylko nie do przodu. Ja już mam dosyć ich gry. Jóźwiak znowu by asystę zaliczył, a Szala każdą piłkę posyłał do przeciwnika, na aut lub tracił. Jedyny plusik to gra Boruca, gra tak spokojnie i pewnie jakby od dawna wystepował na boiskach ekstraklasy. Pomoc do dupy, pół obrony do dupy, atak nie wiem, bo trudno oczekiwać od napastników goli jak nie dostają żadnych podań, chociaż... też do dupy. Kubicki na początku drugiej połowy zdjął Wróbla i wpuścił Stanko, którego w ogóle nie było widać, a przecież wszedł na 40 minut, powinien za...ć po boisku. Wróbel przynajmniej biegał :/
Legia nie ma pomysłu na grę, beznadziejne wrzutki adresowane nie wiadomo do kogo, podania do których naspeedowany Ben Johnson by nie dobiegł...... TRAGEDIA i już :fu:

MaxxxiM
16-08-2003, 20:54
kur :* a swit plynie wisla. 4:0 :fu: :*

Radio
16-08-2003, 20:56
JA CHCĘ ROZGRYWAJĄCEGO I JUŻ!!!!!! Tragedia kto tam gra banda obrońców i dwóch napastników?????????
Myślałem że tego nie powiem: ja chcę kogoś np Świerczewskeigo i już.......

MaxxxiM
16-08-2003, 20:58
JA CHCĘ ROZGRYWAJĄCEGO I JUŻ!!!!!! Tragedia kto tam gra banda obrońców i dwóch napastników?????????
Myślałem że tego nie powiem: ja chcę kogoś np Świerczewskeigo i już.......

a podobno Legii nie byl potrzebny

[marcin]
16-08-2003, 20:58
Tyle o meczu :*
Obawiam sie że trzeba będzie wrócić do tego tematu...Obym się mylił...
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1278 :help:
POczekjamy wiadomo ze prezes nie zwolni odrazu Kubickiego bedzie go bronil moje typy na nastepce Kubickiego
Jurek Engel, Jan Żurek i Bobo Kaczmarczyk

_Bart
16-08-2003, 21:01
a ja se nabije (choc nie to prawda)

ŻENADA

:(

Radio
16-08-2003, 21:04
Zniosę wszystko ale nie takiego piachu do niedawna bym powiedział wstawcie młodych ale teraz już tego nie mogę. W tym sezonie ok7 mniejsca razem z Lechem.

PS. Dobrze że Pogoń wygrała

Adiq
16-08-2003, 21:05
a ja se nabije (choc nie to prawda)

ŻENADA

:(
A ja wobec gry zacytuje tylko piosenkę...

"Nic naprawdę nic..."

:/

qwerty1234
16-08-2003, 21:07
Ja nie chciałbym zaśpiewać na koniec: "To już jest koniec..." :fu:

bemowiak
16-08-2003, 21:09
a ja ledwo co uzbierałem pieniądze na mecz przyjechałem z działki pks-em ( :fu: ) i sie wkurwiłem wynikiem ! ale za to sąsiedzi mają koncert przyśpiewek o Legii! :]

qwerty1234
16-08-2003, 21:10
To jakich Ty masz sąsiadów??? 8)

MaxxxiM
16-08-2003, 21:11
Ja nie chciałbym zaśpiewać na koniec: "To już jest koniec..." :fu:

juz tez bez przesady. chu :* owo graja, nie da sie ukryc, pomyslu tez nei widac, ale to drugi mecz sezonu. to dopiero poczatek i wszystko sie jeszcze moze zdarzyc. moze sie zdarzyc mistrzostwo, moze sie zdarzyc walka o utrzymanie. a najpewniej srodek tabeli i drugi sezon bez pucharow.

qwerty1234
16-08-2003, 21:12
W gruncie rzeczy tak,ale rozumiem gdyby chociaż gra napawała optymizmem....A jest lipa nawet z tym... 8-

MaxxxiM
16-08-2003, 21:21
jak na to wszystko patrze to odnosze wrazenie, ze tylko my (Kibice) przejmujemy sie tym co dzieje sie z Legia. Trybik i jego koledzy maja to w dupie, a jak wiadomo przyklad idzie z gory. naszemu zespolowi potrzebne sa radyklane zmiany a nie kosmetyka. Okuka wyczul pismo nosem, widzial co sie dzieje i mial racje ze z tym skladem nic juz nie zrobi. i to pierdo :* ze to chodzilo o gre w tamtym systemie i jak sie zmieni na 4 4 2 to bedzie lepiej. no jest zajebiscie.

Kempes
16-08-2003, 21:22
Równie dobrze właśnie tych dwóch punkcików może zabraknąć na finiszu rozgrywek i znów sezon może przejść obok nosa.

Wiadomo że to dopiero początek sezonu ,ale nie można też siedziec z założonymi rękami i czekać aż sie poprawi bo w takiej sytuacji można sie doczekać postępu gdy do czołówki bedzie 15 punktów straty i wtedy już będzie za późno.

Niby ustawienie sie zmieniło ale ja szczerze nie widziałem żadnych różnic z grą w zeszłym sezonie gdzie króluje mozolne przebijanie sie przez środek gdzie jest najwieksze zagęszczenie ,gdyż ze skrzydeł wielkiego pożytku nie ma.

ps. tak sobie wydumałem że chętnie bym zobaczył Jóźwiaka na ławie ( > Dudek ),a Sokoła starszego sprawdzic w środku pola.

Kempes
16-08-2003, 21:27
aaa i jeszcze jedno - atak bez Sagan nie istnieje co widzieliśmy na załączonym obrazku 8o

Wróblewski niestety poza bieganiem nie prezentuje żadnych walorów wg.mnie , Stanko nigdy nie był mistrzem dynamiki a teraz kiedy praktycznie nie przetrenował sumiennie okresu przygotowawczego to jest zupełna masakra ... Garcie widziałem pierwszy raz - spodziewałem sie że nie będzie czekał jedynie na podania - myliłem sie...

ps. mam dzisiaj wyjątkowo pesymistyczne podejscie do druzyny , oby przeszło 8-

_Bart
16-08-2003, 21:27
ja dodam jeszcze jedno

jak ktos bedzie mi tu bronił Wojtka Szale to :fu:

Keleborn
16-08-2003, 21:32
Z Saganem atak też nie istniał, cholera wyszedł z tego szcześliwy remis, dawno tak gównianej gry ne było widać

Okuka zapytany czemu Legia nie gra 4-4-2 powiedział "nie ma tutaj odpowiednich do tego zawodników".

Nasza II linia nie istnieje, skrzydła mamy podcięte a ataku wcale.
Żenada i wstyd.

MaxxxiM
16-08-2003, 21:36
cos co komentarza chyba nie wymaga, ale...

Sylwester Czereszewski (Górnik) – Uważam, że zdecydowanie zasłużyliśmy na ten remis. Zabrakło nam nieco odwagi, przez co nie pokusiliśmy się o zwycięstwo. Sądzę, że obecna Legia jest znacznie słabsza od tej mistrzowskiej z 2002 roku. Jeśli chodzi o „judasza” to absolutnie się tym nie przejmuje. Mecz trwa tylko 90 minut i absolutnie nie przeszkadzają mi w tak krótkim czasie wyzwiska kibiców. W Legii nie chciałbym już nigdy zagrać.

Kempes
16-08-2003, 21:39
normalnie go :*

Beny
16-08-2003, 21:40
Byłem, widziałem i się zdenerwowałem! Zero koncepcji na grę! Pewny Boruc, Szala i Jóżwiak to niezłe dupy, błędy nawet Zielińskiego, Dudek trochę szarpał, ale jeszcze więcej tracił. Pomoc jakieś nieporozumienie, ani skrzydła, ani środek nic nie grały, zmiana również, i co to za kapitan, który nie ma pewnego miejsca w składzie! Atak niewidoczny Garcia póki co cienki, Svitlica też; Wróbel, tak jak napisała Yusta, przynajmniej biegał! Angielsko - polsko - bałkańskie doświadczenie trenerskie Kubickiego barazie daje przysłowiowej d..y! :*
Wiem, że za wcześnie, ale kolejny sezon bez pucharów to będzie tragedia, która mam nadzieję wymusi podanie się Zarządu do dymisji, albo ich odwołanie przez Radę Nadzorczą! Normalnie, tak poprostu, nie ma wyników, to trzeba coś zmienić, zmieniono juz trenera, część zawodników, system gry, no to teraz może pora na Prezesów!

Radio
16-08-2003, 21:40
Jezu o ajkich wy skrzydłąch mówicie ja ich nie widziałem. Widziałem wchodżacego głęboko Jarzę i Szalę ale robili to tak jakby ciągnikiem jechali. Wróbel na lewą flankę na prawą kogoś sprowadzić albo modemu Sokołowi kazać biegać stary Sokół do środka plus jeszcze ktoś (Świerczewski :) ). Atak bez Sagan nie istnieje. Ale obrona to powoi klęska. Ja zaproponuję tutaj karkołomne rozwiaznie : Gmitrzuk mi się podobał w tym mini turnieju. Raz kozie śmierć.......
Nie mamy problemów tylko na bramce....

A ktoś taki jak Czereś by się nam przydał....

Adiq
16-08-2003, 21:42
Heh... wiadomo, że skoro Czereśniak mówi, że nie chciałby zagrać jeszcze kiedyś w Legii to wbrew temu co mówi, ten Judasz i ogólnie cała jechanka musiała go nieźle wkurwić. Przecież nie sprawi nam radości i nie powie, że czuje się dotknięty tym.

MaxxxiM
16-08-2003, 21:48
Heh... wiadomo, że skoro Czereśniak mówi, że nie chciałby zagrać jeszcze kiedyś w Legii to wbrew temu co mówi, ten Judasz i ogólnie cała jechanka musiała go nieźle wkurwić. Przecież nie sprawi nam radości i nie powie, że czuje się dotknięty tym.

tym bardziej, ze nikt chyba tez specjalnie nie chce zeby czeresniak gral jeszcze na lazienkowskiej. a tak swoja droga to gdzie go jeszcze nie bylo? w wisle? tylko ze tam go chyba nie chca za bardzo.
a tak swoja to jest taki typ czlowieka, ktoremu kiedy sie pluje w twarz to on mowi ze deszcz pada

A ktoś taki jak Czereś by się nam przydał....

do podawania pilek. oczywiscie tych ktore wyszly poza boisko

Radio
16-08-2003, 21:52
Maxxxxxxxxxxxxxxxxxxim a czyś ty doczytał "ktoś taki jak Czereś" a nie Czereś.....

MaxxxiM
16-08-2003, 21:55
Maxxxxxxxxxxxxxxxxxxim a czyś ty doczytał "ktoś taki jak Czereś" a nie Czereś.....

ok. ale w gorniku tez za duzo niepokazal, tak jak i w poprzednich klubach odkad zdezerterowal. wiec akurat ktos taki to chyba niekoniecznie. juz lepiej bylo wziac Swierczewskiego.

_Bart
16-08-2003, 21:57
do kogoś kto mowił że Kiełbik cieniutko to po obejrzeniu powtórek w c+ widzxe ze Kiełbowicz jako jedyny oddał dwa groźne strzały

a Zarzeczny sie podlizuje (****)

Radio
16-08-2003, 22:02
No i co z tego że dwa razy strzelał?! Była bramka?!
Spokój tylko mnie uratuje.....
Rzeczywiście Kiełbik był chyba najlepszy na boisku.

Zaczyna mi sie powoli przypominać o czym miałem napisać jak byłem na stadionie, ale to napisze później...

Kempes
16-08-2003, 22:03
ehh wyobraźcie sobie mieć teraz na rozgrywającego takiego 10 lat młodszego Pisza Czy Bednarza zapieprzającego od lini do lini :trata: marzenia i te małe i te duże '8

MaxxxiM
16-08-2003, 22:14
tak czekalem na te pomeczowe wypowiedzi, ale czegos takiego sie nie spodziewalem:

Dariusz Kubicki (Legia Warszawa) – Do dzisiejszego spotkania podeszliśmy bardzo skoncentrowani. Zremisowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że wielu zawodników Górnika grało już w I-lidze. Chcieliśmy realizować bardzo ofensywną grę i uważam, że to nam wychodziło. Jedynie pierwsza linia nie pomagała zespołowi tak jak to zakładaliśmy. Nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji, ale powinno być już lepiej. Mam nadzieję, że Markowi Jóźwiakowi nie przydarzy się już więcej taki kiks jak dzisiaj i w Wodzisławiu. Jednak poważnie zastanawiam się nad wystawieniem Dicksona Choto w jego miejsce.

powiem to bez emotikon ***** mac!!! Zremisowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że wielu zawodników Górnika grało już w I-lidze. i to mowi trener Legii Warszawa!!! snie chyba, albo nieswiadomie zazylem halucynogeny!!! to co powie o wisle krakow?
bardzo ofensywna gra sie udala???
jedynie pierwsza linia nie pomagala i tak jak to zakladali???

czy wy widzicie to samo co ja, czy ja mam zwidy?!?

i tak dla rozluznienia.
Dariusz Dudek: Teraz koncentrujemy się na meczu z Tłokami. To spotkanie musimy już wygrać. Co do meczu z Polonią to nie przejmuję się, że będzie to mecz „wyjazdowy”. Przypuszczam, że nasi kibice jak zwykle zrobią wspaniałą atmosferę. Kibiców Polonii jest bardzo mało, więc pewnie nie zapełnią nawet połowy „krytej”. :buhaha:

_Bart
16-08-2003, 22:18
Dariusz Kubicki (Legia Warszawa) – Do dzisiejszego spotkania podeszliśmy bardzo skoncentrowani. Zremisowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że wielu zawodników Górnika grało już w I-lidze. Chcieliśmy realizować bardzo ofensywną grę i uważam, że to nam wychodziło. Jedynie pierwsza linia nie pomagała zespołowi tak jak to zakładaliśmy. Nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji, ale powinno być już lepiej. Mam nadzieję, że Markowi Jóźwiakowi nie przydarzy się już więcej taki kiks jak dzisiaj i w Wodzisławiu. Jednak poważnie zastanawiam się nad wystawieniem Dicksona Choto w jego miejsce.

to mi sie bardzidej podoba moze przejrzał na oczy

co do reszty to Kubicki słynie z takich głupich wypowiedzi
pamietaciev "szcześliwy remis w Warszawie szcześliwy remis"

MaxxxiM
16-08-2003, 22:24

ale co to jest za tlumaczenie? to juz jest pierdo :* farmazonow. przeciez kur :* to sa rozgrywki pierwszoligowe. chyba ze sie cos zmienilo.
i tak na marginesie, zdjecia Twojej pieknej sie nie otwieraja 8)

szczepan
16-08-2003, 22:26
mowilem mowilem... nie mamy ***** srodkowych... nie mamy... Stanko za Wrobla to pol biedy bo jak patrzylem na Stanko to widzialem u niego chce walki... ok nie mial sily itd ale widac ze chcial ze poganil innych itd...

ale ***** mac ze za Surme wchodzi Magiera to juz jest ***** porazka... tak klne i bede klnac bo innaczej sie nie da... poprostu sie nie da... dalej Jozwiak ktory tylko fartem znowu nie stracil bramki... najlepsze bylo jak stracil pilke na polowie koels z LEcznej wychodzi sam na sam a ten goni go i co? fauluje pare centymetrow od pola karnego... poprostu pelne doswiadczenie... jak nie zobacze Choto w nastepnym meczu w pierwszym skladzie to sie juz totalnie wkurze... ok mlody... ok on tez moze sie pomylic ale wlasnie dlatego ze jest mlody to jeszcze u niego to przeboleje ale to Bereta napewno nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie rozumiem pretensji do Szali... chyba niektorzy mysla ze on ejst obronca pomocnikiem rozgrywajacym i napastnikiem... a wedlug mnie razem z Jarza byli najlepsi...

A Hrabia?? on chyba myslal ze przyjezdza do jakiegos kraju z 3 swiata i ze tu same losie graja i ze jak w springach strzelal po 2 bramy to tu strzeli po 3... zadne zbawienie... Surma sie myli Vuko tez... i do tego nie mamy zmiennikow...

poprostu jestem tak wkurzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tupcia
16-08-2003, 22:33
Ja to nie wiem... Nie uważam, żeby Szala byl jednym z lepszych na bosiku, aLE przynajmniej było go widać.. coś robił, ale to "coś" to w większości podania do bramkarza... NIe no, jak to dobrze,że mamy Boruca... A tak w ogóle, to akcje Gornika (no może nie akcje,ale momenty, kiedy byli w polu karnym) były groźniejze niż Legijne. Legii wszystko się sypało, po prostu. Moje prognozy teraz to raczej 5-6 miejsce, ale wszystko się może zdarzyć!

_Bart
16-08-2003, 22:43

ale co to jest za tlumaczenie? to juz jest pierdo :* farmazonow. przeciez kur :* to sa rozgrywki pierwszoligowe. chyba ze sie cos zmienilo.
i tak na marginesie, zdjecia Twojej pieknej sie nie otwieraja 8)

kurna wiem że Catheriny nie ma ale server ponoc padł i raz jest a raz nie ma :(
ale nie ma co teskinic jak ktos chce ja ogladac czesciej to polecam http://www.geocities.com/Hollywood/Trailer/5358/galA.htm '8

MaxxxiM
16-08-2003, 22:51
Ja to nie wiem... Nie uważam, żeby Szala byl jednym z lepszych na bosiku, aLE przynajmniej było go widać.. coś robił, ale to "coś" to w większości podania do bramkarza...

nie wiem czy sie rozesmiac czy rozplakac. rzeczywiscie podania do wlasnego bramkarza to cos czym mozna zaskoczyc przeciwnika.
okazuje sie, ze obecnie najlepszym pilkarzem Legii jest... Boruc. czekal chlopak i sie doczekal. teraz to juz tylko gdybanie, ale chyba lepiej by bylo gdyby wypozyczeni/sprzedani mlodzi pojawili sie dzis na boisku. mam wrazenie, ze przynajmniej gryzli by trawe. ale coz, fakt jest taki ze po dwoch meczach mamy 2 punkty, a wisla 6. nie jestem zwolennikiem zmian trenera po dwoch meczach, bo to zwykle tylko pogarsza sytuacje, ale po tym co powiedzial Kuba rece opadly mi wzdluz ciala. gdybym to przeczytal w PS to moze bym nie uwierzyl, ale to z LegiaLive. niech moc bedzie z nami

Bart - ten link tez nie dziala :(

_Bart
16-08-2003, 22:56
Bart - ten link tez nie dziala :(

no jak nie jak tak :D
u mnie działa a Katarzyn tam mam mase :)

el majoneze
16-08-2003, 23:04
niedawno wrocilem do domu..niedosc ze naoglądalem sie jak chłopaczki w białch strojach kopią tą szmatke bez pomysłu to jeszcze mnie kur psy wywaliły z autobka..no normalnie mam dosc..zero pomyslu..marek oprocz tego błedu grał dzis niezły mecz był o niebo lepszy od Zielka..przynajmniej czyscił..jak Kubicki mówi ze nie potrzebuje Swierczewskiego na srodek pomocy to ja nie wiem jak my mamy gra c w tych pucharach...garcia dno...vuko tez dziisaj lepiej niz zwykle..troche mieszal momentami..kielbik jak zwykle poprawny..i nic wiecej..zadnych szybszych akcji nic kompletnie..ja nie wiem..jak ta całą polmotowska banda nie pojdzie w pizdu to my tak sie bedziemy bujac z tym poziomem do konca swiata..tu trza radykalnyh zmian..nie mam kompletnie nadziei..nie widze w tej grze nadziei na jakas lepsza gre.o bym sie mylił...
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CIE
W MOIM SERCU LEGIA
I NA DOBRE I NA ZŁE ;)

Mrk
16-08-2003, 23:04
aaa i jeszcze jedno - atak bez Sagan nie istnieje co widzieliśmy na załączonym obrazku 8o

Atak z Saganem widzieliśmy za to w Wodzislawiu. I szczerze mówiąc nie poraził mnie...

Tupcia
16-08-2003, 23:15
Ja to nie wiem... Nie uważam, żeby Szala byl jednym z lepszych na bosiku, aLE przynajmniej było go widać.. coś robił, ale to "coś" to w większości podania do bramkarza...

nie wiem czy sie rozesmiac czy rozplakac. rzeczywiscie podania do wlasnego bramkarza to cos czym mozna zaskoczyc przeciwnika.

od razu się tlumacze - to ze napisalam że widać było szalę, to było z ironią! Gra nie polega na podawaniu bramkarzowi, to nawet ja wiem!
:fu:
W ogóle co się dzieje z tą drużyną?? Dlaczego kiedyś umieli grać, a teraz nic??? Żeby "szczęsliwie" remisowac z beniaminkiem... ekstra. Fenomenalnie. Chociaż Łęczna nie jest złą drużyną tak właściwie, zobaczymy jej meczyk z Wisłą, to się okaże. Może ona będzie vice mistrzem?? BO Legii w pucharach eni będzie... no chyba, ze Puchar Polski będzie nasz

Mrk
16-08-2003, 23:16
To sa na razie początki i nie można Kubickiego krytykować. Mamy po prostu słabych piłkarzy, którzy lepiej grać nie będą. Te przedsezonowe bełkoty o walce o mistrza były tylko na pokaż, dla kibiców. Dlatego apeluję do was wszystkich - nie nastawiajcie się na mistrza, czy też na puchary - Legia ma w tej chwili zespół na góra 5 miejsce w tabeli. Jesteśmy już tylko zwykłym średniakiem. Wisla mimo ubytków jest kilka razy lepsza. Groclin jest również lepszy.
Mimo tego mam nadzieję, że od teraz już będzie lepiej. Na osłodę Legia mogłaby wygrać 2 najbliższe meczez z Polonią i Lechem. Mam nadzieje, ze się tak stanie. Wtedy humory kibiców Legii się przynajmniej na jakiś czas poprawią.
Jeżeli nie będzie sponsora to za 2 lata będziemy się emocjonować walką o utrzymanie.

MaxyM
16-08-2003, 23:19
Nie byłem na meczu, z przyczyn niezależnych ode mnie, no może trochę z mojej winy, ale nie ważne...
Drugi mecz, drugi punkt, o ile remis w Wodzisławiu można było przyjąć ze spokojem tak kolejną stratę punktów u siebie na stadionie z beniaminkiem już nie. Ja nie wiem jak dalej potoczą się losy Legii w tym sezonie, czy będziemy średniakiem, czy nie, ale ***** ile jeszcze będziemy tracić punktów z drużynami, z którymi nie mamy prawa tego robić? No ile jeszcze, przecież ciągle w ostatecznej kalkulacji, tych niby najłatwiejszych punktów nam brakuje czy do Mistrza czy do pucharów jak w ostatnim sezonie. To jest Legia, nie inna drużyna i jeżeli ma być tak dalej, to niech wejdzie, Engel, bo tutaj nie ma miejsca na zdobywanie doświadczeń trenerskich w trakcie sezonu... To tyle...

P.S.

Zarzeczny ani słowa o transparencie nie powiedział, aż się zdziwiłem...

el majoneze
16-08-2003, 23:24
Arrab(TUPA:)skad wiesz ze do bramkarza sie nie podaje??:)nie no wojtek jak na siebie wcale tak zle nie zagral..tylko zobaczcie sami,,my sie cieszymy ze wojtek zagral dobrze jak na swoje mozliwosci co i tak jest poziomem tragicznym..no to gdize tu nadzieja na lepsze wystepy..przeciez on nie stani sie carlosem do konca kariery będzie bardzo srednim obroncą(stylizowanie na argebtynca nic mu nie pomoze..hehe:)..czemu Choto nie gral,..jak tak dalej będzei to trzeba jakis strajk zrobic przed siedziba klubu nie wiem blokade zeby te dziadki nie mogly wyjechac..Pol mot musi odejsc..inaczej nie ma szans na nic lepszego..przeciez oni nawet jak będa w formie to powalczyc moga o puchary..kiedys to Legia przynajmniej stwarzałą sytuacje tylko ich nie wykorzystywała..a dzie?jedna akcja na mecz..?po ktorej kiełbik strzela w środek bramki..i jeszcze jedna rzec..Ci nsie piłkarze sa kompletnie jednonozni..onie nie potrafia podac pasem na 3 metry swoja gorsza noga(czasami maja obie gorsze:)..to jest straszna lipa..bo wrobel musi sie ustawiac na lewa noge a jarza jak juz nawet pobiegnie skrzydlem to z lewej stron nie wrzuci bo nie potrafii..to ma być ekstraklasa?

CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CIE
WMOIM SERCU LEGIA
I NA DOBRE I NA ZŁE

Tupcia
16-08-2003, 23:28
Pała/MAJONEZZ, bez arrabów mi tu prosze;))
OBIE GORSZE NOGI, no pięknie, optymizmem to nie nastraja;))

szczepan
16-08-2003, 23:29
P.S.

Zarzeczny ani słowa o transparencie nie powiedział, aż się zdziwiłem...

pewnie dlatego zeby nie robic narazie "reklamy" haslu anty-przegladowemu... pewnie woli spokojnie pomyslec i pozniej dokladnie dowalic w ps albo olac sprawe i przyciszyc...

a moze poprostu nie widzial (w co watpie)...

szczepan
16-08-2003, 23:31
a jeszcze jedno ktos kiedys powiedzial ze pilka to porsta gra chodzi w niej o to zeby strzelic wiecej goli niz przeciwniki...

tylko zeby strzelic to trzeba najpier kopnac pilke w strone bramki a u nas tego nie ma...

i nadal uwazam ze szala gral dobrze... to raczej Kilbik go slabiej asekurowal...

zreszta dzisiaj nawet ponad miare Zielek sie obcinal na srodku boiska...

ehhh...

ja i tak kocham LEGIE!

szczepan
16-08-2003, 23:45
: Zremisowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że wielu zawodników Górnika grało już w I-lidze.

i co z tego? tzn ze teraz z kazda druzyna ktora ma w swoich szergach pierwszo ligowcow mamy remisowac po zenujacej grze?

: Chcieliśmy realizować bardzo ofensywną grę i uważam, że to nam wychodziło.

nic nie wychodzilo podania do bramkarza czy srodkowych (ostatnich) obroncow lub gra w szerz to nie gra ofensywana

: Jedynie pierwsza linia nie pomagała zespołowi tak jak to zakładaliśmy. Nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji, ale powinno być już lepiej.

to jak mogla ta pierwsza linia pomoc skoro sam Pan twierdzi ze nie miala okazji... troche tu braku logiki...

: Mam nadzieję, że Markowi Jóźwiakowi nie przydarzy się już więcej taki kiks jak dzisiaj i w Wodzisławiu. Jednak poważnie zastanawiam się nad wystawieniem Dicksona Choto w jego miejsce.

juz po pierwszym razie powinnien Pan mocno sie nad tym zastanowic i mam nadzieje ze Choto wybiegnie w pierwszym skladzie na derbach aha i nawet jak popelni taki blad jak Jozwiak to powiem szczerze pretensji nie bede mial... mlody jest i jemu takie rzeczy moga sie przytrafiac bo nie jest 30 paro letnim doswiadczonym graczem...

Cypis
16-08-2003, 23:59
Panie Jozwiak idz Pan grac w szostkach na Żeraniu(tam tez i tak go beda ogrywali) a nie kaszane w I lidze odwalasz.A tak w temacie jedna wielka kicha az zal bylo na to patrzec. Proponuje kubel zimnej wodyi ochlonac bo o puchary w tym roku bedzie trudno.

MaxyM
17-08-2003, 00:06
A jak grał Argentyńczyk? 8o

szczepan
17-08-2003, 00:10
A jak grał Argentyńczyk? 8o

na poczatku wydaje mi sie ze albo sie przestraszyl albo pomyslal ze jak w sparingach strzela po 2 bramki to tu bedzie walil po 3 a okazalo sie ze jednak tu tutaj nie graja jakies losie... ale z drugiej strony jezeli dostaje pilke na wysokosci 2,5 metra to nawet nie wiem jakby musialbyc skoczny zeby ja odebrac... ogolnie za malo podan dostawal a jak wiadomo to typ "snajpera" czyli zeby strzelic gola musi dostac pilke i dlatego tak pewnie miedzy innymi w 1 skladzie wyszedl Wroble zeby poodbierac pilki...

MaxxxiM
17-08-2003, 00:13
: Zremisowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że wielu zawodników Górnika grało już w I-lidze.

i co z tego? tzn ze teraz z kazda druzyna ktora ma w swoich szergach pierwszo ligowcow mamy remisowac po zenujacej grze?

a ktora pierwszoligowa druzyna nie ma w skladzie pierwszoligowcow??? pan trener pojechal ta wypowiedzia tak jakby byl trenerem druzyny, ktora dostapila zaszczytu zagrania z drugoligowa ekipa z pierwszoligowymi zawodnikami. moze on nie wiem kogo trenuje i stad ten poziom (gry i wypowiedzi)

szczepan
17-08-2003, 00:17
a czy nie prosciej i latwiej jest powiedziec prawde

"no coz poporstu spieprzylismy..."

szczepan
17-08-2003, 00:17
pewnie niedlugo dojdzie do tego ze powie ze zremisowalismy/przegralismy bo przeciwnik wogole kopal pilka i poruszal sie po boisku zamiast stac i patrzec...

MaxxxiM
17-08-2003, 00:25
pewnie niedlugo dojdzie do tego ze powie ze zremisowalismy/przegralismy bo przeciwnik wogole kopal pilka i poruszal sie po boisku zamiast stac i patrzec...

albo tak jak nawotczynski, ze niestety w zwiazkuz tym ze przeciwnik stosowal pressing nie moglismy nic zrobic. pwenie ze byloby najuczciwiej gdyby przyznal "dalismy dupy i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie", ale do tego trzeba miec jaja.

szczepan
17-08-2003, 00:33

albo tak jak nawotczynski, ze niestety w zwiazkuz tym ze przeciwnik stosowal pressing nie moglismy nic zrobic. pwenie ze byloby najuczciwiej gdyby przyznal "dalismy dupy i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie", ale do tego trzeba miec jaja.

nie tyle co jaja co odrobine obiektywnego spojrzenia...

Kempes
17-08-2003, 00:37
Tak jak to już wiele razy bylo powtarzane - inaczej sie patrzy na mecz na zawodnikow inne ma sie odczucia jesli kibic widzi że zawodnicy gryzą trawe i im zależy ...

Nie wątpie że chcieli wygrac ale zapieprzania po boisku to ja nie widziałem ... Jak widać teraz taka Łęczna może sprawdzić problemy i oprócz murowania bramki nawiązywac walke w ofensywie chociazby poprzez kontrataki

a tu widzimy : pomocnicy wiekszosc podan wszerz boiska albo długie pilki do przodu i niech sie dzieje co chce ...albo pan J. który próbuje holować piłke w dość groźnej sytuacji kiedy przy nim jest dwóch graczy przeciwnika.

Raffi
17-08-2003, 00:52

MaxxxiM
17-08-2003, 01:06
*cenzura*

i w ten sposob Raffi pieknie zamknal dyskusje. *cenzura* po stokroc

kamyk
17-08-2003, 09:26
siemano ja wstalem po ciezkim dniu! nio bo wnocy z wawki wrocilem z meczyku myslem ze w lepszym chomorze wroce! ale niestety nasi pilkarze musieli mi spierdolic dzien ktory byl wsumie zajebisty! powiem tak jozwiak to juz nie nadaje sie moze by jako uzupelnienie kadry a nie pierwszy plac ma! choto pierwszy sklad ma byc! wrobel moze i wlaczyl ale co z tego on jest za slaby na pierwszo ligowy front nie moze byc wiecznie wielkim taletem bo jak sami teraz widzimy chyba nim nie jest!co do surmy ten czlowiek mnie zawodzi na calej linni gdzie ten surma co wlaczy biega i dogrywa zajebiste pilki i strzela za pola karnego gdzie on jest! vuko stara sie ale na staraniu sie wszytsko konczy! co do szali ten kolega moze i biega ale biega ja jedziec bez glowy poprostu jest slaby nie nadaje sie nie wiem jak bedzie dalej!co do napastanikow naszych to gracia nieczym sie nie wyroznil mial sytulacje jedna ale zle trawil w pilke wsumie wychodzil pare razy do pilki ale jak na zlosc nikt mu nie chcial zagrac jej! stanko wlaczyl probowal cos szarpnac i nawet jesli jest bez formy to jest straszakiem dla obroncow i inni maja wiecej miejsca tylko ci inni nie umial tego wykorzystac!teraz tak mam nadzieje ze skoncza siie te pierdolenia o mistrzu i jebanie ze Legia zawsze gra to BO Z TAK GRA TO my sobie mozemy zajac srode tablei przy dobrych lotach!ja sie ciesze z jednego rosnie nam w zespole prawdziwy talet i gwiazda- ARTUR BORUC! TO bedzie czlowiek tego sezonu w Legii! brawo Artur! a co do kubickiego to nie widze tych jego schematow co miali stale fragmety wykonywac ze maja tyle ich opracowanych! poprosty graja pile na wrzute i ktory strzeli to strzeli i tak to wygloda pannie dariuszu!a te twoje wypowiedzi to zenada...... szkoda slow! wsumie nie zaluje ze bylem w wawie i na meczyku mojej kochanej Legii! bo bede z nia na dobre czy na zle czy bedzie w srodku tabeli czy bedzie grac o majstra czy o utrzymanie tak jak to kibice na zylecie nie ktorzy stali kolomnie i mowili ze jesli beda tak grac to na nastepnym meczy ich nie bedzie i nie mowie ze to jeden pzrypadek tylko paru gosci! i to jest milosc do klubu ....... ehh jak ja bym mieszkal na miejscu to bym ***** nie zastanawial sie wogule czy isc na mecz!!!!! pozdrawiam prawdziwych Legionistow!

_Bart
17-08-2003, 10:41
i nadal uwazam ze szala gral dobrze... to raczej Kilbik go slabiej asekurowal...
ja i tak kocham LEGIE!

Szczepan pomyłka

Kiełbik gra po lewej stronie a Szala po prawej wiec go asekurować nie mógł. Po drugie w czym by pomógł przy wybijaniu piłki w aut albo w kosmos.

MaxyM
17-08-2003, 10:54
Kiedyś do Legii przychodzili znani zawodnicy, pomyślcie ile w tej chwili takich zawodników mamy w Legii...

_Bart
17-08-2003, 10:59
Kiedyś do Legii przychodzili znani zawodnicy, pomyślcie ile w tej chwili takich zawodników mamy w Legii...

MaxyM ale szczerze Ci powiem że wole takich piłkarzy jak w mistrzowskim sezonie niz gwiazdki typu Mieciel Piekarski itd.

Jednak faktem jest że ostatnio nikt dobry poza Saganem (a to było branie w ciemno - albo sie uda albo nie i tak za darmo) to nikt dobry nie przyszedł (no moze Surma choć to wielki gracz nie jest)

MaxyM
17-08-2003, 11:02

MaxyM ale szczerze Ci powiem że wole takich piłkarzy jak w mistrzowskim sezonie niz gwiazdki typu Mieciel Piekarski itd.

Jednak faktem jest że ostatnio nikt dobry poza Saganem (a to było branie w ciemno - albo sie uda albo nie i tak za darmo) to nikt dobry nie przyszedł (no moze Surma choć to wielki gracz nie jest)

Zgoda, ale nie można ciągle sprowadzać jakiś wynalazków, bo skończy to się tragicznie, a i prestiż samej Legii spada... Kto następny Ładzia2?

szczepan
17-08-2003, 11:08
_Bart masz racje... sorry w takim razie Sokol... :P

_Bart
17-08-2003, 11:18
nom niestety dopoki polityka transferowa bedzie taka ze bierzemy tylko pilkarzy za free to nic z tego nie bedzie

ja jednak cofam swoje słowa że Swierszcz by sie nie przydał w Legii bo grać nie umie. teraz piłkarsko go chce tylko boje sie że własnei byłaby to gwiazdka

szczepan
17-08-2003, 11:20
nom niestety dopoki polityka transferowa bedzie taka ze bierzemy tylko pilkarzy za free to nic z tego nie bedzie

ja jednak cofam swoje słowa że Swierszcz by sie nie przydał w Legii bo grać nie umie. teraz piłkarsko go chce tylko boje sie że własnei byłaby to gwiazdka

ej ale o czym my wogole mowimy? Swierszcz chcialby grac od razu w pierwszym skladzie i zaczalo by sie rozbijanie skladu...
i wlasnie dlatego mam pytanie dlaczego ***** oddano Zganiego...

MaxyM
17-08-2003, 11:24
Zganiacz to nie Ronaldinho... Świerczewski by się przydał, choć go nie lubię...

szczepan
17-08-2003, 11:25

a ja uwazam ze w obecnej sytuacji gdzie Zgani mialby duze szanse na wchodzenie i to nie na 5/10 minut o wiele lepiej byloby gdyby gral u nas a nie w Swicie...

MaxyM
17-08-2003, 11:28

a ja uwazam ze w obecnej sytuacji gdzie Zgani mialby duze szanse na wchodzenie i to nie na 5/10 minut o wiele lepiej byloby gdyby gral u nas a nie w Swicie...

To jakiś mit z tym Zganiaczem, gra w Świcie i bez żadnych fajerwerków, więc nie wiem czy by się tak przydał... :co:

_Bart
17-08-2003, 11:31
za legia.net

Dariusz Kubicki:
Przystąpiliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani. Pomimo, że graliśmy dzisiaj z beniaminkiem to trzeba powiedzieć, ze większość zawodników Górnika, ma już za sobą dość pokaźny staż ligowy w innych zespołach. My wychodząc na boisko, chcieliśmy realizować bardzo ofensywną grę i w zasadzie to nam się udawało. Zabrakło może jakości w przodzie, improwizacji w grze napastników, braku wsparcia zawodników z pierwszej linii. Ten proces aklimatyzacji Manuela Garcii na pewno się jeszcze nie zakończył, Stanko z różnych względów nie mógł zagrać od początku, Radek Wróblewski nie jest nominalnym napastnikiem. Tutaj właśnie było widać braki zespołu. Za mało podań, za mało gry w przodzie, zbyt mało strzałów. Chyba przez cały mecz mieliśmy przewagę. Szkoda, że nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką. Zespół z Łęcznej grał z ogromną determinacją i za to został nagrodzony - tak podsumował mecz Legia - Górnik Łęczna, trener Dariusz Kubicki.

Po meczu w Wodzisławiu piłkarze Legii mówili, że wiedzą jakie popełniają błędy i wiedzą jak je wyeliminować. Dzisiaj znów zagrali słabo.

- Ja tak tego nie odbieram. Na pewno widać było w niektórych akcjach sporo nieporadności, szczególnie w ofensywie, linii ataku, w której mamy najwięcej problemów. Postaramy się, aby wszystkie niedociągnięcia, które wystąpiły w tym spotkaniu, zostały wyeliminowane przed najbliższym spotkaniem pucharowym w Gorzycach i meczu ligowym u nas na Łazienkowskiej.

Dwa mecze dwa punkty. Widzi Pan jakieś pozytywy w grze Legii?

- Na pewno ze zdobyczy punktowej nie możemy być zadowoleni. Będziemy pracowali, aby ta zdobycz była pokaźniejsza.

Mariusz Zganiacz został wypożyczony do Świtu. W takim razie jaką widzi Pan alternatywe dla Aleksandara Vukovica, który w tym sezonie należy do najsłabszych w zespole?

- Zdecydowałem się na wypożyczenia Mariusza, przede wszystkim dla jego dobra, dla rozwoju jego kariery. Ja się mu przyglądałem podczas okresu przygotowawczego i odstawał od pozostałych zawodników dosyć znacznie. Tutaj miałby dużo mniejszą szansę na grę niż w Swicie, a przy okazji może sam zawodnik i klub mogą na tym tylko skorzystać.
Alternatyw jest wiele, ale to czas pokaże jakie będą potrzeby. W środku pomocy może zagrać Tomek Sokołowski I - nawet było to ćwiczone podczas sparingów - czy Jacek Magiera. Także rozwiązań jest wiele, nawet po wypożyczeniu Zganiacza.
Czy Pana zdaniem jakiś zawodnik Legii zasłużył dziś na wyróżnienie?

- Wydaje mi się, że każdy z zawodników dziś występujących, mógł zaoferować więcej. W jakości, bo na pewno nie można zawodnikom odmówić zaangażowania.

Marek Jóźwiak popełnił dziś kolejny poważny błąd. Czy zagra w następnych spotkaniach?

- Przede wszystkim, dziwię się, że tak doświadczonemu zawodnikowi jak Marek przytrafiają się takie błędy. Na takie kiksy zawodnik jego klasy nie powinien sobie pozwolić. Długo rozmawialiśmy po meczu w Wodzisławiu i byłem przekonany, że Marek takiego błędu nie popełni drugi raz. Jestem przekonany, że Marek nam się jeszcze przyda i więcej takiego błędu nie popełni. Trzeba wziąć pod uwagę, ze w środę gramy Puchar Polski, a Jacek Zieliński został powołany do kadry. Zagra więc Choto, a kto z nim - zobaczymy.

no kurna jak ma grać Magiera to żenada ale Zgani naprawde wczoraj w meczu z Wisła nic nie pokazał za bardzo a w meczu z Widzewem gdzie przeciwnik był slabszy to nawet by sobie Magiera radził pewnie

micu
17-08-2003, 11:34
Jestem WISLAKIEM z krwi i kosci. bylem u was wczoraj na meczu z gornikiem i chce sie podzielic kilkoma spostrzezeniami. po pierwsze troche niepewnie czulem sie posrod was na zylecie mimo iz przeciez nie mam napisane na czole ze wisla to moj klub. po pierwsze zmiazdzyl mnie fakt ze nie trzeba identyfikatorow!!! w krakowie by to nie przeszlo!!! po drugie naprawde naleza sie wam slowa uznania za doping. jakby wisla zagrala taki mecz jak wy wczoraj to bysmy ich rozniesli chyba i do szatni by nie weszli. przeciez widac bylo ze legia sie nawet nie stara. a to co robil kilka razy jozwiak to po prostu litosc! nawet nie wiedzialem ze jest w tak slabej formie. po co on gra skoro macie calkiem niezlego choto. (obyscie nie mieli z nim taaakich problemow jak my z uche).
ale szczerze mowiac zdziwila mnie duza liczba studentow i tym podobnych na zylecie. myslalem ze twarze tam beda bardziej hardcorowe!!! jak przyjezdzacie do krakowa to jestescie bardziej bojowi!

szczepan
17-08-2003, 11:35
ok ale popatrzcie czemu wypozyczono go bez mozliwosci sciagniecia spowrotem?? albo chociaz sciagniecia w przerwie zimowej?

ja tam wole Zganiacza niz Magiere w srodku... ale jezelistac byloby nas na Swierszcza to poszukalbym kogos innego mniej slawnego moglibysmy za niego troche zaplacic ale placic mu mniej...

fakt jest jeden potrzeba nam 3 srodkowe/rozgrywajacego...

szczepan
17-08-2003, 11:37
ale szczerze mowiac zdziwila mnie duza liczba studentow i tym podobnych na zylecie. myslalem ze twarze tam beda bardziej hardcorowe!!! jak przyjezdzacie do krakowa to jestescie bardziej bojowi!

do tego momentu wszystko bylo spoko ale tym tekstem to mnie poprostu rozbiles... no poprostu :buhaha:

micu
17-08-2003, 11:42
Nie zrozum mnie zle nie chce was obrazac ani nic takiego. po prostu tak to widze jako osoba na codzien kibicujaca waszemu rywalowi!

micu
17-08-2003, 11:48
nie uwazam tez ze powinniscie tak obrazac czereszewskiego. sam go nie cierpie ale on dla was przeciez tyle zrobil. a jesli chodzi o gre legii to widac ze kubicki nie ma w sobie naet czesci talentu okuki. chyba go mile wspominacie bo jak obronca lecznej wybil pilke w jego podobizne to kilku kolesi mu zaczelo wygarzac i krzyczeli "jeszcze skor...u bedziesz malowal to po sezonie!"

ems
17-08-2003, 11:49
hyyy :)) :flaga2: hardcore!

MaxxxiM
17-08-2003, 11:49
ale o czym my wogole mowimy? Swierszcz chcialby grac od razu w pierwszym skladzie i zaczalo by sie rozbijanie skladu...

jak mozna rozbic cos czego nie ma? Wroblewski w ataku,choc sam Kuba twierdzi ze on napastinkiem nie jest, Magiera rozgrywajacym, choc wszyscy wiedza ze on rozgrywajacym jest zadnym, dwoch z czterech obroncow uporczywie wystawianych, nie nadaje sie do gry w pierwszej druzynie. to jest sklad? to jest rozpaczliwa walka o to zeby sie bardziej nie skompromitowac.
Swierczewski moglby byc tylko wzmocnieniem. moze na lige francuksa czy angielska byl za salby, ale na polska jego umiejetnosci wystarcza. z reszta zobaczymy. jak sie zalapie do jakiejs polskiej druzyny i zacznie grac, to bedziemy narzekac ze trzeba bylo go zatrzymac. jak zwykle bedzie za pozno.

szczepan
17-08-2003, 11:51
chyba go mile wspominacie bo jak obronca lecznej wybil pilke w jego podobizne to kilku kolesi mu zaczelo wygarzac i krzyczeli "jeszcze skor...u bedziesz malowal to po sezonie!"

mile to chyba malo powiedziane... koles tak naprawde zrobil mistrza z niczego... a do tego byl poporstu porzadnym trenerem nie mydlil oczu itd.

micu
17-08-2003, 12:11
spotakmy sie znow na polonii bo jeszcze kilka dni bede w wawie. oczywiscie mam nadzieje ze nikt mnie ie pozna bo jezscze od akiegos studenta dostane :buhaha: zatry zartami ale dobrze ze liga sie w koncu zaczela. wy sie moze troche mniej ciezsycie ale takie jest zycie.
aha i jeszcze jeden dobry tekst:
(kibic do kibica wczoraj na zylecie) "z taka gra to mimo wszystko lata swietlne do wisly". powiem wam ze to ciekawe zobaczyc nasza lige z nieco innej perspektywy. a jakie emocje. ja naprawde bylem przez dziesiec minut sparalizowany.

MaxyM
17-08-2003, 12:17
:]

Oglądając mecz z Anderlechtem, nie wydaje mi się żeby to były lata świetlne... :>

Miciu, nich ci się tylko next time nie pomylą słowa w Mistrzem Polski... '8 Bo wtedy mało hardcorowe facjaty robią się strasznie hard corowe :> .

pozd.

Sharn
17-08-2003, 12:17
Ludzie, jeszcze nie zauważyliście, że zaczyna nam się rekordowa passa bez porażki w lidze? Skąd ten pesymizm? Gorzej juz nie zagrają... 8)

Ostry
17-08-2003, 12:23
Wciąż nie opuszcza mnie zły nastrój po wczorajszym meczu :/ To co wczoraj grała Legia to była tragedia.Oni w ogóle nie mieli pomysłu na grę.Większość akcji,zwłaszcza w drugiej połowie,to były bezsensowne rajdy prawą stroną lub też niecelne wrzutki.Dlaczego tak mało grali lewym skrzydłem?
Mam nadzieję,że w następnym meczu w pierwszym składzie wyjdzie Choto za Jóźwiaka.Lubię Marka,ale to co zrobił pod koniec meczu,to nam nawet na boisku szkolnym się nie zdarza 8- Musimy mieć też alternatywę na środek pomocy dla Vukovicia i Surmy.Magiera z sezonu na sezon jest coraz gorszy,wchodzi na boisko i jest jeszcze większy chaos niż przedtem.

Co do Świerczewskiego to sam nie wiem co o nim myśleć.Z jednej strony mógłby zniszczyć atmosferę w drużynie,gdyż jest to dla mnie kapryśna gwiazdka.Sam mówi,że nie chce zarabiać wielkich pieniędzy.Tylko,że dla niego skromne zarobki to może być 150-200 tys.euro za sezon.Niestety nas na to teraz nie stać.Z drugiej strony jest typowym walczakiem,taki człowiek od czarnej roboty.Wielkiego talentu do rozgrywania nie ma,ale myślę,że byłby w stanie uporządkować grę w środku pola.

micu
17-08-2003, 12:23
MaxyM masz racje. ale poki co gdymym zaspiewal Mistrzem polski jest wisla! to bym sie przynajmniej nie pomylil :buhaha: bez wzgledu na to ze pewnie juz wiecej bym takiej pomylki nie popelnil. a jesli chodzi o anderlecht to niestety mamy taki sam problem jak wy przed meczami eliminacji LM. rozsprzedali polski dream team a uche sam sie sprzedal! ale zobaczycie ze sie podniesiemy. anderlecht bedzie plakal tak jak plakalo schalke. teraz wisla ma charakter. porazki ucza jak wygrywac. wy tez cos o tym wiecie...

szczepan
17-08-2003, 12:41
MaxyM masz racje. ale poki co gdymym zaspiewal Mistrzem polski jest Wisła! to bym sie przynajmniej nie pomylil :buhaha: bez wzgledu na to ze pewnie juz wiecej bym takiej pomylki nie popelnil. a jesli chodzi o anderlecht to niestety mamy taki sam problem jak wy przed meczami eliminacji LM. rozsprzedali polski dream team a uche sam sie sprzedal! ale zobaczycie ze sie podniesiemy. anderlecht bedzie plakal tak jak plakalo schalke. teraz Wisła ma charakter. porazki ucza jak wygrywac. wy tez cos o tym wiecie...

wiesz ja w tym sezonie nie widze tego charakteru... :P no ale to swoja droga... a z tymi derbami to ja nie wiem czy Ty sie dostaniesz wogole :D

MaxxxiM
17-08-2003, 13:28
Ludzie, jeszcze nie zauważyliście, że zaczyna nam się rekordowa passa bez porażki w lidze? Skąd ten pesymizm? Gorzej juz nie zagrają... 8)

no nie wiem, w nastepnym meczu znowu "atak bez Sagan" (piekne jest to haslo :buhaha: ) a i "atak z Sagan" tez nic nie pokazal. moze musza siegnac dna, zeby sie odbic.

Radio
17-08-2003, 16:02
Micu z tymi derbami to nie przesadzaj bo nawet legionerzy mogą nie wejść. Ja się wybieram, ale zobaczymy. A na Żylecie byłeś chyba nawet w centrum bo jakbyś stanął po bokach to i rodziny z dziećmi i kobitki byś dostrzegł. A twarze hardcorowe są wszędzie. "Studenci" he he....

Tupcia
17-08-2003, 17:41
No i widzisz micu - na Legii jest fajnie, bo kibice są z drużyną "na dobre i na złe"... jesteśmy serio dobyrmi kibicami, tylko że nam tez niedługo może skończyć się cierpliwośc...
A tak na marginesie, to w zasadzie woałabymzeby Wisla wygrala, ale coś mi się zdaje że już nie am takiej opcji... Niby jesteście najlepsi itp, macie najłatwiejsza drogę do Ligi Mistrzów a coś mi się zdaje, ze jej nei wykorzystacie. Polska liga jest słaba. Cały czas niesetty...

Yevaud
17-08-2003, 20:00
Swierczewski moglby byc tylko wzmocnieniem. moze na lige francuksa czy angielska byl za salby, ale na polska jego umiejetnosci wystarcza. z reszta zobaczymy. jak sie zalapie do jakiejs polskiej druzyny i zacznie grac, to bedziemy narzekac ze trzeba bylo go zatrzymac. jak zwykle bedzie za pozno.

A Koźmiński jak wrócił do Polski to błyszczał? Okazało się, że jest po prostu solidnym piłkarzem na swojej pozycji. Świerczewski, który ostatni dobry mecz zagrał 3 lata temu miałby być lepszy?
Swierczewski : Magiera - z dwojga rozgrywających wolę Magierę, bo jemu przynajmniej raz na dwa trzy mecze zdarza sie udane zagranie do przodu. Świerczewski podaje do tyłu i na boki i to też na odległość nie dalszą niż 10 metrów, bo w przeciwnym razie te podania są niecelne.

Równie dobrze możnaby okrzyknąć rozgrywającym Pawła Strąka. Sobolewski ma więce celnych podań do przodu w jednymmeczu, niż Świerczewski w całej kolejce!

Zamiast kogoś na miejsce Vukovicatrzebaby znaleźć kogoś na miejsce Jóźwiaka! Co to było w pod koniec meczu? Podanie do przeciwnika, a potem jeszcze faul niemal w polu karnym....

szczepan
17-08-2003, 20:19
jest Choto na miejsce Jozwiaka a co do srodka to byl Zganiacz albo byl przynajmniej czas zeby znalesc kogos i w sumie jeszcze nadal jest...

MaxxxiM
17-08-2003, 20:53
A Koźmiński jak wrócił do Polski to błyszczał? Okazało się, że jest po prostu solidnym piłkarzem na swojej pozycji.

nam tez by sie przydal jakis dodatkowy solidny w skladzie.

Swierczewski : Magiera - z dwojga rozgrywających wolę Magierę, bo jemu przynajmniej raz na dwa trzy mecze zdarza sie udane zagranie do przodu.

od dzis bede ten dowcip opowiadal wszystkim znajomym. choc to taki raczej czarny humor, ktory nie kazdego musi rozbawic. powiedzialbym nawet ze masz bardzo wysublimowane poczucie humoru

Sobolewski ma więce celnych podań do przodu w jednymmeczu, niż Świerczewski w całej kolejce!

witamy w gornie historykow i statystykow futbolu.

Zamiast kogoś na miejsce Vukovicatrzebaby znaleźć kogoś na miejsce Jóźwiaka! Co to było w pod koniec meczu? Podanie do przeciwnika, a potem jeszcze faul niemal w polu karnym....

a bramki bedzie strzelal Pan Bog. za to bedziemy mieli najlepsza obrone w lidze. a kto w ogole mowi o kims na miejsce Vuko. przydaloby sie kilka wzmocnien po prostu. a w Legii jest tendencja raczej do pozbywania sie wartosciowych zawodnikow i potem nedza.

ale tym tekstem o Magierze to mi humor poprawiles na caly wieczor, dzieki :buhaha:

qwerty1234
17-08-2003, 20:55
Może to nie ten temat ale wracając do Zganiacza to przypomniał mi się Mierzej!
On może w każdej chwili wrócić choć nominalnie sprzedany...
Czytałem w NL chyba że to poprostu jakaś ściema żeby oszukać PZPN...Tak samo Wojtaś! :>

yusta
17-08-2003, 21:17
"Chciałem zmazać tą plamę z Wodzisławia i starałem się grać jak najlepiej, być z przodu i z tyłu" - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna dla serwisu legia.net, obrońca Legii Warszawa, Marek Jóźwiak.

Legioniści zremisowali bezbramkowo z beniaminkiem piłkarskiej ekstraklasy.

"Może właśnie ten błąd w końcówce wynikał z tego faktu, że przez taką grę zabrakło mi trochę siły. W piłce jest wszystko możliwe. Grasz dobrze, ale w pewnym momencie siły cię opuszczają i pojawiają się błędy, jest coraz ciężej" - stwierdził piłkarz.

"Tak się teraz utarło, że wszyscy widzą tylko moje błędy, a nie potrafią zauważyć pomyłek moich kolegów, które są może jeszcze głupsze niż moje. Ja te błędy naprawiam, a moich błędów nikt nie może naprawić bo ja jestem sam" - dodał Jóźwiak.

No qrde scyzoryk mi sie w kieszeni otworzył 8-

ems
17-08-2003, 21:47
Craa Craa Cra Co Via Yusta ;]

James
17-08-2003, 22:14
A ja wolałbym Zganiacza z taką formą jak na Wiśle, niż Vuko z taką jak w meczach z Odrą i Łęczną. Przynajmniej chłopak zgrywałby się z drużyną. A co do wczorajszego meczu to no comments.

Yevaud
17-08-2003, 22:18
ud"]Swierczewski : Magiera - z dwojga rozgrywających wolę Magierę, bo jemu przynajmniej raz na dwa trzy mecze zdarza sie udane zagranie do przodu.

od dzis bede ten dowcip opowiadal wszystkim znajomym. choc to taki raczej czarny humor, ktory nie kazdego musi rozbawic. powiedzialbym nawet ze masz bardzo wysublimowane poczucie humoru

Szczególnie wysublimowane to to nie było. Taki sobie dowcip. Tak jak ten z Polonią w gronie kandydatów do najsilniejszego ataku w lidze. Bardziej wysublimowany dowcip to umieszczenie tam Legii. O dziwo na Legię ktoś zagłosował.
Nie zmienia to faktu, że Świerczeski do przodu wogóle nie gra.

MaxxxiM
17-08-2003, 23:36

to tez uznajmy za dowcip, raczej z tych mniej udanych.

Krzpac
17-08-2003, 23:36
chcialbym miec takie problemy jak wy, hehehe :buhaha:

Yevaud
18-08-2003, 13:40

Ech jakie to życie dowcipne.....

MaxxxiM
18-08-2003, 14:34

Ech jakie to życie dowcipne.....

szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage fakt, ze kibic Widzewa chcialby miec nasze problemy

Yevaud
18-08-2003, 16:35
Widzew - dwa mecze = dwie porażki. Zakładam, że każdy Widzewiak chciałbymieć problemy z remisami, a nie porażkami. Zarząd mają jeszcze bardziej kośślawy niż my. I, zapewne, zarząd Widzewa poleciałby na Świerczewskiego, co postawiłoby łodzką drużynę w jeszcze gorszej sytuacji.

szczepan
18-08-2003, 16:36
Widzew narazie ma porazke i remis :P

MaxxxiM
18-08-2003, 17:02
Widzew - dwa mecze = dwie porażki. Zakładam, że każdy Widzewiak chciałbymieć problemy z remisami, a nie porażkami. Zarząd mają jeszcze bardziej kośślawy niż my. I, zapewne, zarząd Widzewa poleciałby na Świerczewskiego, co postawiłoby łodzką drużynę w jeszcze gorszej sytuacji.

to raczej swierczewski mialby problem.
z wyegzekwowaniem kasy :)

Yevaud
19-08-2003, 00:00
Widzew narazie ma porazke i remis :P

Ten remis ze Świtem trudno traktować inaczej jak porażkę. (podobnie jak nasz wyczyn w meczu z Łęczną)
Ale oczywiście masz rację. Mój błąd.