PDA

Zobacz pełną wersję : Intertoto: Vetra Wilno - Legia, niedziela 08.07 godz. 18

Raffi
04-07-2007, 08:44
Nie zagra Ekwueme, a podobno również Dick i Junior oraz oczywiście Hugo.

W czwartek ma zostać z kierownictwem klubu ustalona 25-osobowa kadra legionistów na najbliższy sezon. Z zawodników przebywających na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim nie starczy miejsca dla dwóch zawodników. Najprawdopodobniej zabraknie w kadrze Brazylijczyka Juniora i piłkarza Zimbabwe Herberta Dicka.

detoxizer
04-07-2007, 11:14
Nie widziałem jak prezentuje się Junior, ale z tego co ludzie mówią jest nieźle. I w takim momencie się go pozbywać? :O

Tuzin
04-07-2007, 18:45
Zdecydowanie powinien poleciec Kielbowicz, skoro jest Wawrzyniak. Na lewym skrzydle moze grac jeszcze Korzym jezeli akurat szukamy zmiennika dla Rogera.

Numer
05-07-2007, 01:28
to chyba Smoła może grać na lewym skrzydle. :hmm:

Z.
05-07-2007, 02:26
Pytanie czy Korzym i Smoła sie do L nadają...

Harcerz
05-07-2007, 03:48
Rzezniczak do mlodziezy

detoxizer
05-07-2007, 10:13
Mnie w grze Smolińskiego denerwowało granie do tyłu. Rzadko próbuje podawać do przodu prostopadłą piłkę.

Jaco
05-07-2007, 10:24
Mnie w grze Smolińskiego denerwowało granie do tyłu. Rzadko próbuje podawać do przodu prostopadłą piłkę.
Telewizyjny obraz zdecydowanie wypacza. :zlosliwy:

detoxizer
05-07-2007, 11:06
Telewizyjny obraz zdecydowanie wypacza. :zlosliwy:

Za pewne tak jest- nie wiem :zlosliwy:

casual
05-07-2007, 11:44
Pytanie czy Korzym i Smoła sie do L nadają...

Ja tam bym ich narazie nie tykał 8) Prędzej pozbyłbym się Kiełbowicza..

xbobek
05-07-2007, 11:55
Na lewym skrzydle edson :hyhy:

Numer
06-07-2007, 10:41
"Legia jest faworytem, my jesteśmy skromnym zespołem ligi litewskiej, który zajął szóste miejsce, ale zagramy bez presji" - podkreśla trener Vetry, która w rundzie eliminacyjnej pokonała walijskim Llanelli.

To jakim prawem oni grają w p.intertoto. :/

Raffi
06-07-2007, 10:51
w intertoto grają ci którzy się zgłoszą. Dlatego m.in. gramy z Blackburn, które zajęło dopiero 10. miejsce. To u nas, i to właśnie od teraz jest tak jak jest

Fizi
06-07-2007, 15:45
w intertoto grają ci którzy się zgłoszą. Dlatego m.in. gramy z Blackburn, które zajęło dopiero 10. miejsce. To u nas, i to właśnie od teraz jest tak jak jest

tzn chyba ci, których zgłasza krajowy związek

Raffi
06-07-2007, 22:45
Legia zaczyna sezon od meczu w Wilnie

Zagramy ofensywnie. Z dwoma ofensywnymi pomocnikami w środku pola - zapowiada trener Jan Urban. W niedzielę o godz. 18 jego "autorska" nowa Legia zaczyna sezon. Meczem z Vetrą w Wilnie w II rundzie Pucharu Intertoto.

Jose Antonio Vicuna i Jan Urban podczas treningu LegiiUbiegły sezon Legia spisała na straty. Przegrała ligę, krajowe i europejskie puchary. W następnej rundzie Pucharu Intertoto czeka angielski Blackburn i na te mecze, w których wygrana da awans do Pucharu UEFA wszyscy w Warszawie się nastawiają. Trzeci zespół litewskiej ligi ma zostać połknięty z marszu. - Oczywiście jesteśmy faworytami. Zdaję sobie z tego sprawę - przyznaje Urban.

W sezonie jego Legia ma grać w sposób zróżnicowany. Przeważnie jednak jednym napastnikiem - Bartłomiejem Grzelakiem - wspomaganym przez pięciu napastników. W Wilnie nie ma jednak sensu się asekurować. - Dlatego zagramy dwójką z przodu - mówi trener warszawskiej drużyny. Już podczas zgrupowania w Grodzisku Wlkp. mówił, że będzie miał problem z pierwszą selekcją. Niespodzianką jest, że do Wilna nie zabrał wyróżniającego się w sparingach Marcina Burkhardta oraz Błażeja Augustyna (zwłaszcza że litewscy pomocnicy imponują wzrostem i narzucałoby się stwierdzenie, że ktoś tak wysoki jak Augustyn jest dla nich naturalnym rywalem).

Niedzielny występ pokaże, na ile deklaracje, że zawodnicy nabrali pewności, że zniknęły podziały w zespole, będą miały odbicie w rzeczywistości. Na ile młoda, nowa Legia, choć tak jak poprzednia w dużym stopniu oparta na cudzoziemskich piłkarzach, zrobi krok do przodu (i czy w ogóle zrobi) w porównaniu z tą prowadzoną przez Dariusza Wdowczyka. W dzisiejszej "Gazecie" pokazujemy rysunek boiska, a na nim dowód, że przynajmniej w składzie ostatnio sporo w Legii się zmieniło.

Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

Fizi
06-07-2007, 22:55
W sezonie jego Legia ma grać w sposób zróżnicowany. Przeważnie jednak jednym napastnikiem - Bartłomiejem Grzelakiem - wspomaganym przez pięciu napastników.

łożesztyyyyyyyyyy .... :O

:hyhy:

Z.
07-07-2007, 00:43

Zgodze się jesli idzie o Anglię. Nie zgodze się jesli idzie o Vetre. Oni grają systemem wiosna-jesien. W roku 2006 zajeli 3 miejsce i graja w intertoto. A teraz zajmuja 6 miejsce.

Pozdro.

3 druzyna ligi litewskiej kontra 3 ekipa z Polski. No ciekawe :zlosliwy:

Raffi
07-07-2007, 09:45
Skład Legii na mecz z Vetrą
Bez Marcina Burkhardta, Błażeja Augustyna, Jakuba Rzeźniczaka i Takesure Chinyamy w sobotę Legia odlatuje na Litwę na mecz II rundy Pucharu Intertoto z Vetrą
Będę miał kłopot z pierwszą selekcją - mówił nowy trener Legii Jan Urban jeszcze podczas zgrupowania w Grodzisku Wlkp., skąd legioniści wrócili w środę wieczorem. Jego pierwsze decyzje są trochę niespodziewane. Marcin Burkhardt bardzo dobrze prezentował się w trakcie sparingów. Wydawało się, że wreszcie łapie formę. Błażej Augustyn przychodził do Legii z Boltonu, bo chciał przestać być rezerwowym. Poza tym jest wysoki, a w środkowej linii litewskiej drużyny grają prawie same wielkoludy. Wydawał się naturalnym dla nich przeciwnikiem. A tu nie dostał się nawet na ławkę rezerwowych. Ale trener wie jednak lepiej.

Brak w meczowej "18" Jakuba Rzeźniczaka i Macieja Gostomskiego jest zgodny z oczekiwaniami. Tak jak Takesure Chinyamy, który z drużyną trenuje dopiero od czwartku, więc dla niego na tę podróż było za wcześnie. Oczywisty jest także brak Sebastiana Szałachowskiego (dochodzi do zdrowia po ciężkiej kontuzji), Martinsa Ekwueme (musiał polecieć do Nigerii, by załatwić sobie przedłużenie na pobyt stały i pracę w Polsce) oraz Dawida Janczyka (w nocy z piątku na sobotę wraz z reprezentacją Polski do lat 20 walczy z Koreą Płd. o awans do kolejnej fazy mistrzostw świata w Kanadzie). W czwartek rozwiązano kontrakt z obrońcą z Zimbabwe Herbertem Dickiem. Warto natomiast zauważyć, że trener zaufał wszystkim Brazylijczykom. W tym powszechnie krytykowanemu Juniorowi.

Przypuszczalny skład Legii na niedzielny mecz w Wilnie: Jan Mucha - Grzegorz Bronowicki, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Aleksandar Vuković, Roger Guerreiro, Edson da Silva - Bartłomiej Grzelak, Kamil Grosicki.

Do Wilna jadą także: Wojciech Skaba, Wojciech Szala, Piotr Bronowicki, Tomasz Kiełbowicz, Luiz Junior, Marcin Smoliński i Maciej Korzym.

detoxizer
07-07-2007, 14:28
Skład Legii na mecz z Vetrą
Bez Marcina Burkhardta, Błażeja Augustyna, Jakuba Rzeźniczaka i Takesure Chinyamy w sobotę Legia odlatuje na Litwę na mecz II rundy Pucharu Intertoto z Vetrą
Będę miał kłopot z pierwszą selekcją - mówił nowy trener Legii Jan Urban jeszcze podczas zgrupowania w Grodzisku Wlkp., skąd legioniści wrócili w środę wieczorem. Jego pierwsze decyzje są trochę niespodziewane. Marcin Burkhardt bardzo dobrze prezentował się w trakcie sparingów. Wydawało się, że wreszcie łapie formę. Błażej Augustyn przychodził do Legii z Boltonu, bo chciał przestać być rezerwowym. Poza tym jest wysoki, a w środkowej linii litewskiej drużyny grają prawie same wielkoludy. Wydawał się naturalnym dla nich przeciwnikiem. A tu nie dostał się nawet na ławkę rezerwowych. Ale trener wie jednak lepiej.

Brak w meczowej "18" Jakuba Rzeźniczaka i Macieja Gostomskiego jest zgodny z oczekiwaniami. Tak jak Takesure Chinyamy, który z drużyną trenuje dopiero od czwartku, więc dla niego na tę podróż było za wcześnie. Oczywisty jest także brak Sebastiana Szałachowskiego (dochodzi do zdrowia po ciężkiej kontuzji), Martinsa Ekwueme (musiał polecieć do Nigerii, by załatwić sobie przedłużenie na pobyt stały i pracę w Polsce) oraz Dawida Janczyka (w nocy z piątku na sobotę wraz z reprezentacją Polski do lat 20 walczy z Koreą Płd. o awans do kolejnej fazy mistrzostw świata w Kanadzie). W czwartek rozwiązano kontrakt z obrońcą z Zimbabwe Herbertem Dickiem. Warto natomiast zauważyć, że trener zaufał wszystkim Brazylijczykom. W tym powszechnie krytykowanemu Juniorowi.

Przypuszczalny skład Legii na niedzielny mecz w Wilnie: Jan Mucha - Grzegorz Bronowicki, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Aleksandar Vuković, Roger Guerreiro, Edson da Silva - Bartłomiej Grzelak, Kamil Grosicki.

Do Wilna jadą także: Wojciech Skaba, Wojciech Szala, Piotr Bronowicki, Tomasz Kiełbowicz, Luiz Junior, Marcin Smoliński i Maciej Korzym.

I tylko 4 Polaków w składzie... Jak mówił Trzeciak: najpierw Mazowsze, potem cała Polska, a na końcu świat :zlosliwy:

Fizi
07-07-2007, 14:32
Co jest z Muchą ? Czy rzeczywiście , jak pisze ŻW , jeżeli zagra to może nam grozić walkower ?

detoxizer
07-07-2007, 14:41
Co jest z Muchą ? Czy rzeczywiście , jak pisze ŻW , jeżeli zagra to może nam grozić walkower ?

Też się zastanawiam. Myślę, że dokładnie to sprawdzili i dlatego jedzie do Wilna :)

Z.
07-07-2007, 19:23
***** mać. Za 2 godziny ruszam do Wilna, zaczyna się sezon piłkarski. I znów mnie wywiało z jaskini agnostyka, i znów wierze, ze Ci co graja w Legii, graja nie dla pieniedzy lecz dla trofeów, i znow wierze w mistrza, w puchar polski i ekstraklasy, w awans do pucharu uefa. Nienawidze tego. Nigdy przez tą Legię nie dorosne. :zlosliwy:

Stawiam na 3-0 dla naszych. :roll:

karakan
07-07-2007, 21:06
Stary...mam tak samo...co sezon :hyhy:

Kamil579
08-07-2007, 18:45
1. Czemu Mucha gra w pierwszym skladzie? Juz w poprzednim sezonie pokazal zze jest drewnem :-

2. Korzym na ataku . Urban sobie jaja robi chyba :kurde: Z taka gra niech do podstawowki na boisko idzie.

3. Czemu nie ma Królewskiego na koszulkach? :O

Paluch
08-07-2007, 18:47
chyba nie bedzie wyjazdu do Blackburn :cicho:

brawo Mucha, brawo obrona :brawo:

edit: na pewno nie bedzie wyjazdu do Blackburn :roll:

Sagitarius
08-07-2007, 18:49
Czemu Mucha gra w pierwszym skladzie? Juz w poprzednim sezonie pokazal zze jest drewnem

Koleś w ogóle nie umie bronić poza granicą linii bramkowej..

W ogóle to jakaś komedia jest. Czuje się jakbym oglądał co najmniej okręgówkę, a i tam grają ambitniej.

:bialy:
08-07-2007, 18:50
:O to jakieś zarty? 2-0 do przerwy? A Włodar z Surmą siedzą przed TV i się śmieeeeją

Żuku
08-07-2007, 18:50
oni grają w halówkach czy zapomnieli im wkręcić korki?

padaka... gdzie my do europy

Kawa
08-07-2007, 18:52
Z taka gra to powinniśmy liczyć na walkowera, łatwiej będzie straty odrobic.

Maniek
08-07-2007, 18:54
żenua... :O

Kepke
08-07-2007, 18:55
Jak tak mają wyglądać te nasze wrzutki to czym prędzej dajmy se z nimi spokój...

Smoła do zmiany,Roger absolutnie sobie nie radzi w środku

Domino23
08-07-2007, 18:56
ups....

Purzyk
08-07-2007, 18:57
To chyba po wyjezdzie do Blackburn...

rydzuuu
08-07-2007, 18:57
Czy tylko ja liczyłem na łatwe, wysokie zwycięstwo? :roll:

edit: oo gorąco :ucieka:

detoxizer
08-07-2007, 18:58
Kibice... Kto tam pojechał- ciekawe co na to SKLW?

Flash
08-07-2007, 19:13
Gratuluje KIBICOM.... Pokazaliście na co Was stać...

Kamil579
08-07-2007, 20:00
Jest mi wstyd za to co zrobili. żenada. :-

mort
08-07-2007, 20:10
Zlot emo-pokemonów z całej Polski? :/

W temacie - słabo zagrali. Bardzo słabo.

Domino23
08-07-2007, 20:18
Zlot emo-pokemonów z całej Polski? :/

No niestety...
Padl nowy rekord w ilosci ludzi na LFF....i pewnie jeszcze wzrosnie.

Ale mamy chujowy atak...

Kawa
08-07-2007, 20:20
Jose tak wyklucza wszystkie polskie kluby z pucharów i zrównaja stadiony z ziemią. Zanim zaczniesz głosować popatrz na swoich braci po szalu...

Robson_
08-07-2007, 20:23
Gra piłkarzyków prawie tak samo kompromitująca jak wydarzenia po pierwszej połowie.

Dlaczego nie grał Edson i Grosicki? Wawrzyniak tragedia :kurde:

VANAHAIM72
08-07-2007, 20:50
Słabiutko, słabiutko ta gra wyglądała... Napastnicy niewidoczni i bezproduktywni, środek pola w zasadzie nie istniał - amicja (w tym meczu - żeby nie było :nie: ) Vuko to trochę za mało. Smoła i Roger nie za bardzo wiedzieli co się dzieje i co trzeba robić, a Rado miotał sie jak w gorączce. Boczni obrońcy trochę zbyt posunięci w nieśmiałości a środkowi defensorzy całkowicie nie wykazujący jakiegokolwiek zrozumienia. Chyba tylko do Muchy nie można miec pretensji.

Panów z innych klubów proszę o zajęcie sie swoimi podwórkami, a jeśli im odwagi brakuje to o poluzowanie gumek w majtach albo oddaniu sie grzechowi Onana w celu rozładowania napięcia...

Fizi
08-07-2007, 20:52
paru gości pisze dzisiaj pożegnalne posty na tym forum :hyhy:

Portowiec_1948
08-07-2007, 20:59
paru gości pisze dzisiaj pożegnalne posty na tym forum :hyhy:

Spoko, grono się zaraz powiększy do kilkudziesięciu - specjalnie się zarejestrują by sobie tu i ówdzie publicznie bluzgnąć :hyhy:

Andrzej
08-07-2007, 21:00
Paru? Tylu banów jednego dnia jak wróci jakiś mod to chyba tu dawno nie było...

Basil Fawlty
08-07-2007, 21:53
Kompromitacja, wstyd, żenada,blamaż...

Dramat to co się działo kiedy jeszcze grali. Legia u progu nowego sezonu jest o klasę gorsza niż 6 zespół ligi litewskiej. Gdyby nie Mucha w bramce, byłoby pewnie ze 4 gole w plecy. Głupie straty, idiotyczne dryblingi i strzały które chyba Litewskiego bramkarza rozśmieszały.

Myślę sobie że bandziory z Warszawy chciały zrobić wszystko aby zatrzeć zawstydzające wrażenie jakie zostawili po sobie piłkarze. Tak na zasadzie kontrastu. Bezsilność, wściekłość... takie uczucia mnie ogarniały patrząc na to co się działo w przerwie meczu w Wilnie. Nie znajduje innych określeń dla małp w barwach Legii jak debile, idioci, po prostu ścierwo. Skompromitowali nie tylko siebie jako grupę kibiców Legii, nie tylko Legię jako klub. Wystawili dramatyczne świadectwo kibicom z nad Wisły w ogóle, zapracowali na naszą reputację za granicą. Wstyd mi dzisiaj, że interesuję się taką dyscypliną jak piłka nożna, wstyd mi że mam wspólne to z tymi pajacami, że chodzę na mecze...

Ja, jako normalny kibic, oczekuje zdecydowanych działań. Kar dla Legii, takich żeby popamiętali, żeby się przejęli tym co robią ich wielbiciele, niech dostaną po kieszeni - może nadejdzie opamiętanie. Koniec przygody Legii w europejskich pucharach na ten sezon to oczywistość. Moim zdaniem UEFA winna zareagować tak jak w przypadku Wisły Kraków kilka lat temu i dyskwalifikację przedłużyć o kolejny sezon. Burakom na salony wstęp wzbroniony.
Myślę sobie że nawet kilka punktów odjętych w lidze na samym starcie też Legię winno dotknąć. W walce z bandytyzmem nie ma za ciężkich armat.

Jestem kibicem Lecha Poznań, nie wpływa to jednak na moją ocenę tego czego dopuściły się prymitywy w szalikach Legii w Wilnie. Gdyby wyczyniali to kibole "Kolejorza" domagałbym się dokładnie tego samego.

Wykopmy debili ze stadionów.

PS. Jestem wzburzony ponieważ to co się stało nie dotyczy tylko Legii. To wpływa na całą Polską piłkę, jej postrzeganie. To wyrabia opinię, nam kibicom. Niezależnie od tego czy wielbimy Legię czy inny klub...

Szawar
08-07-2007, 22:13
Puchary mamy z głowy w następnym sezonie zresztą tez, ale o to bym sie nie martwił, bo to co pokazali pilkarze w pierwszej polowie w zupełnosci mnie przekonuje, ze pucharów i tak by nie było.
Wstyd i hanba nie tylko dla Legii, ale dla wszystkich polskich kibiców. Nie wiem co miał oznaczac zachowanie psedokibicow, czy to by sprzeciwic sie rządom ITI, by sponsor zrezygnował, czy tez chęc pokazania sie w Europie, by inne ekipy czuły respekt.
Czuje ogromny zal i zazenowanie.

Slaw
08-07-2007, 22:16
Jest mi po prostu wstyd :- Do Wilna nie pojechała grupa kibiców tylko banda chuliganów i napinaczy. Zamiast pokazac kibicom Vetry co to znaczy prawdziwy doping i stworzyc atmosferę taką jak na Ł3 oni skompromitowali Legię. Bycie kibicem Legii to duma. Ci debile nie zasługują na miano kibiców.

detoxizer
09-07-2007, 00:55
I co człowiek może zrobić? Niestety, ale odpowiedź jest oczywista: nic :kurde:

Widzieliście oczy tych pojebów: zjarani, najebani. Nie daję nawet 0,000001% na to, że myśleli o konsekwencjach. Oni nie myślą nigdy.

Legia grała słabo, denerwowała grą- czy to jest jednak powód do takiego skandalicznego zachowania?

Współczuję teraz tylko tym normalnym, którzy pojechali do Wilna i mają naprawdę zjebany wyjazd.

:roll:

crolick
09-07-2007, 01:14
Tak się zastanawiam. :hmm:
Pierwsza brama - to w zasadzie z niczego. Śliczne podanie Rogera + nieupilnowanie Severino przez Astiza + błąd Muchy = brama
Druga brama - to indywidualny błąd Astiza w kryciu [przynajmniej tak mi się zdawało z powtórek TV :oczko: ]
Mam wrażenie, że nasz nowy hiszpański obrońca podarował dwie bramki Litwinom :/

Co nie zmienia faktu, że Legia grała fatalnie. Normalnie jakbym oglądał Sanok :kurde:

detoxizer
09-07-2007, 01:26
Co do drugiej bramki mam wątpliwości, czy nie zawalił jej bardziej... Radović.

Astiz wyskakiwał do główki z innym napastnikiem Vetry.

Też pewien nie jestem.

Jak to się mówi: "pierwsze śliwki robaczywki" :klnie:

Domino23
09-07-2007, 01:30
Jak to się mówi: "pierwsze śliwki robaczywki" :klnie:

Taaa....i przez caly sezon bedziemy slyszec ze doszlo duzo nowych zawodnikow i musza sie zgrac itd...

Z.
09-07-2007, 05:46
Widzieliście oczy tych pojebów: zjarani, najebani. Nie daję nawet 0,000001% na to, że myśleli o konsekwencjach. Oni nie myślą nigdy.

Ty rozumiem widziales, czym wracałes ? Bo zajebiscie szybko Ci poszło. Przeciez niemozliwe jest zebys widzial oczy tych pojebów przez tv.

Generalnie zgadzam sie co do tego co napisales, ale skoro nie byles to jak mozesz oceniac, i wyciagac wnioski na podstwawie szczegółów, ktorzych nie miales szans zobaczyc ? Budujesz jakas koncepcje ?

Współczuję teraz tylko tym normalnym, którzy pojechali do Wilna i mają naprawdę zjebany wyjazd.

Dzięki. A ja współczuje wszyskim, ktorym dobro Legii lezy na sercu. Bo dziś nastąpiło zachamowane rozwoju (nawet bardzo powolnego) klubu na kilka lat.

Pozdro.

P.S. Grali chujowo, Smoła do bani absolutnie. Kolejny wyjazd zagraniczny, kolejna porazka, kolejny mecz bez gola...

hatchet
09-07-2007, 10:59
Jak oglądałem ten mecz to jedno mnie zastanawiało, czy ci nasi piłkarze, nie potrafią dobrać butów pod pogodę. Wiedzieli że będzie lało a zamiast grac to ćwiczyli wywrotki.

legart
09-07-2007, 11:09
ech trochę poczyściłem temat, było też parę banów. W tym temacie proszę pisać tylko wsytydzie piłkarskim, io wydarzeniach kibicowskich w dziale kibice.

PS Coraz bardziej skłaniam się ku poglądawi że te łamagi po prostu nie umieją grać w piłkę

DJ_DaMiC
09-07-2007, 11:32
Nowy trener, nowa drużyna, miały być wyniki... A tylko wstyd i hańba... Kolejny stracony sezon, a czekalem od tygodnia na ten mecz, bo chciałem zobaczyc ta potege Urbana i niestety znowu sie zawiodlem... :zdziwiony:

DJ_DaMiC
09-07-2007, 11:42
Kolejny stracony sezon

pieprzysz głupoty,po jednych 45 minutach nie można od razu rzucać takich stwierdzeń.Po sparingach każdy był podniecony,a teraz wszystko pękło...Co będzie jak wygrają pierwsze 5 meczów będziesz pisał,że będziemy mieli majstra i wiedziałeś,że tak będzie od razu...sranie w banie

Myslisz ze bede znowu optymista po tym jak rok temu raczyli nas marna porcja wytlumaczen i wykrecen ? Ciagle powtorzenia i zapewnienia, jacy to silni nie jestesmy, po prostu potega na skale europejska, tylko niestety pilkarze zle weszli w sezon, ale wyniki przyjda, z czasem... Dziwnym trafem jakos nie doczekalem sie tych wynikow... ktore moze i byly, ale jednorazowym wyskokiem... Wiec przetrzyjmy w koncu oczy, (L)egia (az zal mi to pisac :wsciekly:) na dzien dzisiejszy jest najzwyczajniej w swiecie słaba. Brakuje kogos kto pociagnalby ten caly cyrk...

Numer
09-07-2007, 11:47
A ja poczekam z uwagami do Urbana po 3-4 kolejki. Muszę przypomnieć wyni Leo z kadrą. :/ Może będzie tak samo.

Peace
09-07-2007, 11:47
DJ_DaMiC gratulacje za napisanie nazwy swojego klubu z małej litery :hyhy:

Co do meczu - Legia zagrała słabiutko, ale to dopiero pierwszy mecz sezonu i jeszcze może się sporo wydarzyć.

Co do sparingów - one o niczym nie świadczą.

Fizi
09-07-2007, 11:49
jeżeli dostaniemy tylko walkowera i nie zostaniemy wyrzuceni z pucharów, to paradoksalnie ta zadyma może nam wyjść na dobre, bo wydaje mi się, że ten mecz mógł się spokojnie skończyc porażką wyższą niż 0-3

Kepke
09-07-2007, 11:51
Kolejny stracony sezon

pieprzysz głupoty,po jednych 45 minutach nie można od razu rzucać takich stwierdzeń.Po sparingach każdy był podniecony,a teraz wszystko pękło...Co będzie jak wygrają pierwsze 5 meczów będziesz pisał,że będziemy mieli majstra i wiedziałeś,że tak będzie od razu...sranie w banie

Myslisz ze bede znowu optymista jak rok temu kiedy raczyli nas marna porcja wytlumaczen i wykrecen ? Ciagle powtorzenia i zapewnienia, jacy to silni nie jestesmy, po prostu potega na skale swiatowa, tylko niestety pilkarze zle weszli w sezon, ale wyniki przyjda, z czasem... Dziwnym trafenm jakos nie doczekalem sie tych wynikow... ktore moze i byly, ale jednorazowym wyskokiem... Wiec przetrzyjmy w koncu oczy, legia (az zal mi to pisac :wsciekly:) na dzien dzisiejszy jest najzwyczajniej w swiecie słaba. Brakuje kogos kto pociagnalby ten caly cyrk...

Regułą jest u mnie to,że od kilku lat nie oczekuje od Legii nadzwyczajnych wyników i sukcesów,wygrają z Wisłą zdobędą mistrzostwo,świetna sprawa,miła niespodzianka,jednak wychodzę z takiego założenia,że te minimum 10 meczów w sezonie przegramy.Nie oczekuje tego,że będziemy świetnie grac i wygrywać wszystko co się da.Naprawdę wtedy porażka z Górnikiem Łęczna mniej przeraża niż u tych co oczekują wygrywania meczów po 5:0.Mimo,że to Legia to wyniki i piłkarzy traktuje z wielkim dystansem...

Kepke
09-07-2007, 11:54
Co do sparingów - one o niczym nie świadczą.

Pewnie,że nie,ale dają nam chodź jakieś tam informacje o aktualnej formie druzyny...inna sprawa,by była jakbyśmy te sparingi wtopili...

pusty
09-07-2007, 12:15
Słabiutka pierwsza połowa meczu w wykonaniu Legii. Wynik mógł być nawet wyższy...
Wawrzyniak to umie tylko do tyłu chyba podawać. Mucha nie bez winy przy pierwszej bramce moim zdaniem.
Korzym jest kompletnie zagubiony, nawet jak mu wyjdzie jakiś niezły drybling to nie ma pojęcia co robić z piłką. Drugi napastnik - Grzelak również nie zachwycił.

Flip
09-07-2007, 12:24
ludzie nie srajmy żarem.Owszem to co wczoraj zobaczyłem było lekko mówiąć niezbyt ciekawe...Ale to było pierwsze 45minut tego teamu o jakaś stawkę niech oni jeszcze potrenują wspólnie i może coś z tego będzie.

A może to tylko moje złudzenia i marzenia.Nie wiem ja chyba nie potrafię nie myśleć o Legii negatywnie :roll:

Jastrząb
09-07-2007, 13:34
W kwestii sportowej - przedłużyłem moją niechlubną passę wyjazdową. Bez zwycięstwa od wiosny 2004 :/

Flash
09-07-2007, 13:39
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=51988

Bez komentarza...

jacekaga
09-07-2007, 14:18
ludzie nie srajmy żarem.
Do przerwy 0-2 z litewskim średniakiem. Jest o czym myśleć, to bardzo czytelny sygnał, że trzeba wiele poprawić. To nie "sranie żarem", tylko zwykła troska o dobro drużyny.

Przyszły takie czasy, że dostając 0-2 z ogórkami jesteśmy spokojni, bo "to pierwszy mecz o punkty". Kiedyś takie bajeczki Mięciel z Czereszewskim do spółki produkowali, teraz piszą to kibice :ucieka:

rydzuuu
09-07-2007, 14:25
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=51988

Bez komentarza...

Jeżeli skutkiem wczorajszych zajść będzie wycofanie się tej całej bandy ch*ja z naszego klubu to będzie wspaniale. Poważnie, będę z tego bardzo zadowolony.

Żeby nie było że rozmywam.
Pierwsza połowa w wykonaniu naszych grajków... eehh jednak sobie daruje :roll:

Z.
09-07-2007, 16:36
Muszę przypomnieć wyni Leo z kadrą.

Z Armenia ? Finlandia? Dania? Zajebisty selekcjoner :kurde:

Jak nas wywalą z pucharów na kilka lat to wpadniemy w zajebisty marazm. Nikt nie bedzie chcial u nas grac, bo nie bedzie wypormowania w Europie. Z drugiej strony moze i lepiej. Stracilem ze dwa lata zycia na emczach z Austria. Na Vetrze kolejne 4.

Naprawde mamy jeden z najgorszych okresów w historii. Bez kitu.

Tomereek
09-07-2007, 17:10
Mysli taktycznej to w tym meczu w ogóle nie widziałęm. Nie będę się nawet zbyt bardzo pastwił nad zawodnikami. Moze i mają umiejętno ści, ale pod względem taktycznym nie byli poukładani zupełnie. To był jedne wielki chaos. Może jeszcze Urban poznaje ten zespół (taką mam nadzieję)...

BonJovi100
09-07-2007, 17:46
Dzięki. A ja współczuje wszyskim, ktorym dobro Legii lezy na sercu. Bo dziś nastąpiło zachamowane rozwoju (nawet bardzo powolnego) klubu na kilka lat.
Mi może na dobru Legi nie zależy jakoś specjalnie bo kibicuje wszystkim zespołom w pucharach na równi (no może jak ktoś ładnie gra jak np pare lat temu Wisła to bardziej im kibicuje) i po tym co usłyszałem, to mpomyślałem sobie, że normalka . Chciałem sobie pojeździć po Legi i tej bandzie idiotów, ale .... No właśnie . Przemyślałem sprawe i nie podchodziłem do niej z uprzedzeniami.

Pisze, bo może i wy macie podobne wnioski, albo się z tym nie zgadzacie.

Kara dla Legi musi być, ale nie większa niż 4ry mecze bez publiczności dlaczego ? Zaraz wyjaśniam.

1.Pamiętacie jak Frisk dostał butelką w meczu bodajże Roma/Real albo Dide który dostął petardą w trakcie meczu ? No właśnie. O ile pamiętam meczu Interu z Milanem nie przerwali mimo iż zawodnik mógł np stracic oko jakby dostał w nie petardą. Czy zagrożenie utraty zdrowia zawodnika/arbitra nie jest czymś gorszym od wyrwania bramki czy paru ławek ?
Karą za tamte wybryki (jak dla mnie skandaliczne) były bodajże 4 mecze przy pustych trybunach dla Romy a dla interu nie pamiętam.

Pamiętacie Wisłe i słynny nóż ? To powiedzcie czym się odbity od głowy nóż od rozwalonej butelki na głowie arbitra ?
Powiem wam -> Wisła dostała kare kilku sezonów zakazu gry w pucharach a Roma 4 mecze bez swoich kibiców !!

2.Jakim cudem kasjer sprzedając bilet ma wiedzieć, ze sprzedaje go potencjalnemu bandycie ? Jeśli on ma wiedzieć takie rzeczy patrząc na jego twarz to tak samo winna jest ochrona w Wilnie bo patrzyła się na te same twarze a mimo to wpuścili ich na stadion.

3.Dlaczego klub , normalni kibice itp mają być ukarani za to iż stadion w Wilnie był nieodpowiednio ochraniany ??
Jeśłi nie umieją utrzymać porządek to znaczy, ze nie powinni grać w pucharach.

No i czy jak na koncercie Roling Stones fani zrobią zadymę to Jagger i spółka dostana zakaz grania koncertów przez 3 lata ?

4.Oczywiście wiem, ze kluby odpowiadają za swoich fanów, ale ciekawe jak oni to sprawdzą czy to byli fani Legi czy zwykli bandyci ubrani w ciuchy i szaliki Legi. Przecież kibice Legi nienawidzą się z kibicami (dajmy na to Zagłebia Lubin). TO się zbierze grupka fanów Legii, zakupią sobie 3 szaliki w barwach ZagłębiaL i wyskoczą na murawę w meczu eliminacyjnym do LM no i mamy po Zagłebiu w pucharach.

Nie chce bronić tych bandytów, ale nie zgadzam się na pomiatanie nami tylko dlatego iż jesteśmy z POLSKI i nie mamy wpływów. Jakie kary za takie coś dostałby Manchester, Juvntus czy Real to przykład mamy na samym początku.

Z.
09-07-2007, 17:54
Tak, miedzynarodowy spisek zalatwi nam, ostatnim sprawiedliwym, zdecydowanie za wysoką kare - cos kolo 3 sezonow bez pucharów.

Prosze Cie, bez czarnego humoru.. :roll:

Bartek 83
09-07-2007, 19:10
To co grali nasi kopacze było żenujące,wogóle czemu oni tak ślizgali się po tej murawie?chyba złe buty włożyli :roll: ,sposób gry też jakiś dziwny,praktycznie nie umieli zagrozić rywalowi a Vetra mogła spokojnie prowadzić 3:0.Rozumiem,że Litwinii są w trakcie sezonu,grali u siebie na słabej nawieszchni,ale Legia powinna grać troche lepiej,przyznam Vetra zaskoczyła mnie swoją dobrą grą,chyba grali mecz życia.Widać też było w Legii brak klasycznego defensywnego pomocnika co by nie mówić,ale Surma potrafił piłki odbierć(jednak dobrze,że odszedł z wiadomych przyczyn),natomiast Vuko miał z tym problemy,obrona też słabo,niepewny Choto i Astiz.Szkoda,że nie doszło do drugieł połowy,jestem ciekawy jakie zmiany by Urban przeprowadził.Wydaje mi się,że Legie by było stać na jedną brameczke,natomiast w rewanżu można by ich było spokojnie pokonać ze 3:0.Teraz trzeba czekać do środy bo narazie na 100% nie wiadomo czy będzie rewanż itp(wydaje mi się,że nie będzie).A w Urbana dalej wierze,uważam ,że nie można skreślać jego i tej drużyny po 45 minutach gry z Vatrą.

Kepke
09-07-2007, 19:46
Może Ktoś wie cze, na koszulkach nie było Królewskiego :hmm:

daimler
09-07-2007, 19:51
Bo kontrakt dobiegł końca i przy negocjacjach Król dawał za mało kasy.
Teraz nie wiadomo co będzie, Miklas na konfie powiedział, że jednego poważnego sponsora stracili po Wilnie.

daimler
09-07-2007, 19:56
Jakie to ma znaczenie...

Robson_
09-07-2007, 19:59
O Królewskie chyba chodziło. Mówił, że chodzi o głównego sponsora.

Fizi
09-07-2007, 20:26
równie dobrze mógł nikogo nie mieć na myśli, a tak powiedział, bo pasowało do koncepcji

edit:

na wideo z konferencji Miklas nie mówi, że Legia straciła sponsora , tylko, że ma problemy w rozmowach ze sponsorami

Z.
09-07-2007, 20:49
W Kosciele ksiadz mowil, ze na Litwie nie mozna reklamowac alkoholu i afera jakas jest. Moze dlatego nie bylo Krolewskiego... Przeciez jakby konczyl sie kontrakt to serwisy Legii by o tym trabily od kilkunastu dni...

yusta
09-07-2007, 21:31
równie dobrze mógł nikogo nie mieć na myśli, a tak powiedział, bo pasowało do koncepcji

edit:

na wideo z konferencji Miklas nie mówi, że Legia straciła sponsora , tylko, że ma problemy w rozmowach ze sponsorami

Dokładnie tak. Powiedział tyle, że nic nie powiedział. Na dodatek powiedział tak, bo ktoś mu zadał takie właśnie pytanie, więc nie mógł walnąć, że wszystko jest ok, bo nie pasowałoby do koncepcji.
Ale każdy interpretuje jak mu wygodniej. Najlepiej, żeby brzmiało jak najbardziej dramatycznie w kontekscie wczorajszych wydarzeń.

Domino23
10-07-2007, 00:22
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=15768

Szkoda ze nie zalamali sie wlasna beznadziejna gra....
W sumie to im sie upieklo bo nikt teraz nie mowi o popisach boiskowych.

karakan
10-07-2007, 09:33
Dokładnie niech Urbi i spółka się cieszą , bo jest sezon ogórkowy i ich blamaż media by rozdmuchały na ostro..

Co do kar za Wilno.3 lata zakazu to nie przypadek, tylko argument dla Uefa.
Zabezpieczenie i obietnica , że Uefa będzie miaal przez 3 lata spokój z kibicami Legii.

Inna sprawa , że KP Legia szykuję całkiem logiczną linię obrony i spora część odpowiedzialności może spaść na Vetre.Nie zdziwię się , jak skończy się na solidnej karze finansowej i kara rozgrywania meczu poza Warszawą.

KP Legia ma trochę argumentów na swoją obronę.Wyrazili chęć "bezpiecznej" dystrybucji biletów.Listy imienne itp.Mogą powiedzieć , że ludzie z zakazami stadionowymi by po prostu nie pojechali do Wilna , albo nie weszli by na mecz.
Po odmowie pomocy przez Vetre nie mieli żadnego wpływu na to kto pojedzie i kto kupi bilet.Inna sprawa , że to działacze Vetry i ochrona jest odpowiedzialna za wpuszczanie ludzi pod wpływem alkoholu.Bnady reklamowe mocowane cegłówkami to też argument.Do tego można dodać totalną reorganizacje i brak reakcji na początkowe wybryki.

Zobaczymy jutro , ale coś mi się wydaje , że ITI to dobrze rozegra.Na ich niekorzyść przemawia "recydywa" w awanturach na terenie Europy.

jacekaga
10-07-2007, 10:19
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=15768

Szkoda ze nie zalamali sie wlasna beznadziejna gra....
W sumie to im sie upieklo bo nikt teraz nie mowi o popisach boiskowych.
To jest właśnie kolejny minus tego, co się w Wilnie stało. Mimo kompromitacji porównywalnej do Sanoka, piłkarze i trenerinho uniknęli jak najbardziej zasłużonej fali krytyki. Media skupiły się na nas, a katastrofalna postawa zespołu została jakby niezauważona.

Do ligi mają ze trzy tygodnie czasu. Oby było lepiej. Bo z taką grą, jak na Litwie, zatęsknimy jeszcze za zeszłym sezonem.

Jastrząb
10-07-2007, 11:35
Inna sprawa , że KP Legia szykuję całkiem logiczną linię obrony i spora część odpowiedzialności może spaść na Vetre.Nie zdziwię się , jak skończy się na solidnej karze finansowej i kara rozgrywania meczu poza Warszawą.

KP Legia ma trochę argumentów na swoją obronę.Wyrazili chęć "bezpiecznej" dystrybucji biletów.Listy imienne itp.Mogą powiedzieć , że ludzie z zakazami stadionowymi by po prostu nie pojechali do Wilna , albo nie weszli by na mecz.
Po odmowie pomocy przez Vetre nie mieli żadnego wpływu na to kto pojedzie i kto kupi bilet.Inna sprawa , że to działacze Vetry i ochrona jest odpowiedzialna za wpuszczanie ludzi pod wpływem alkoholu.Bnady reklamowe mocowane cegłówkami to też argument.Do tego można dodać totalną reorganizacje i brak reakcji na początkowe wybryki.

Zobaczymy jutro , ale coś mi się wydaje , że ITI to dobrze rozegra.Na ich niekorzyść przemawia "recydywa" w awanturach na terenie Europy.

Nie liczyłbym na to, dokładnie tak samo w zeszłym roku bronił się Feyenoord po dymach w Nancy. Gówno dało.

Numer
10-07-2007, 11:42
Czy był spalony przy tej nie uznanej bramce? bo z powtórki nie widać.

karakan
10-07-2007, 12:14

Zobaczymy jutro , ale coś mi się wydaje , że ITI to dobrze rozegra.Na ich niekorzyść mprzemawia "recydywa" w awanturach na terenie Europy.

Nie liczyłbym na to, dokładnie tak samo w zeszłym roku bronił się Feyenoord po dymach w Nancy. Gówno dało.

Słuchaj bardzo możliwe , że Uefa da kare dla zasady i nie będzie nawet brać pod uwagę tłumaczeń Legii..Ja tylko stwierdzam , fakt , że KP Legia tak naprawdę nie ma nic wspólnego z zamieszkami.Żeby mecz był u nas to rozumiem..Obawiam się , jednak , że masz racje i UEFA da kare a la PZPN..Zresztą oni na tym zarabiają..
Jutro się okaże

RadO
10-07-2007, 18:23
Czy był spalony przy tej nie uznanej bramce? bo z powtórki nie widać.

Z zachowania sędziów wyglądało jakby chodziło tam o faul, a nie spalonego.

casual
11-07-2007, 16:18
Co do Królewskiego to ponoć reklama ma jednak być, chyba na rękawie, taka mała 8)

kiubz
11-07-2007, 21:17
podejrzewam ze jako glowny na koszulce bedzie pewien jeden koncern motoryzacyjny :cicho:

detoxizer
11-07-2007, 21:20
podejrzewam ze jako glowny na koszulce bedzie pewien jeden koncern motoryzacyjny :cicho:

Mam nadzieję, że kto by to nie był- ładnie wkomponują logo. Liczę, że nie będzie takiego festynu jak Królewskie na samym początku.

RadO
12-07-2007, 09:44
podejrzewam ze jako glowny na koszulce bedzie pewien jeden koncern motoryzacyjny

Znowu Skoda?

Kamil579
12-07-2007, 09:54
podejrzewam ze jako glowny na koszulce bedzie pewien jeden koncern motoryzacyjny

Znowu Skoda?

raczej Seat

Numer
12-07-2007, 11:51
A ja dostałem telefon że Ferrari

Jaco
12-07-2007, 11:57
A dostałem telefon że Ferrari
A jak się nie potwierdzi, to dostaniesz bana. :roll:

Zegarek
15-07-2007, 17:34
Jasiu chyba nieodrobil lekcji (odnosze wrazenie ze nie interesowalo go zbytnio ogladanie meczow z ubieglego sezonu). Roger w srodku pola - to juz bylo i sie niesprawdzilo. O zgrozo, przeczytalem w jakims wywyaidze ze Jasiu wlasnie tak widzi ta druzyne :roll:

Wiem ze jeszcze wczesnie itp, ale powielac na starcie bledy (hmm nie bezposredniego) poprzednika to chyba przegiecie.

Tuzin
15-07-2007, 17:37
A kiedy Roger gral w srodku?
Choc zgadzam sie ze ten numer nie przejdzie.

Zegarek
15-07-2007, 18:09
Pomijajac kilka meczy w zeszlym sezonie, to chyba teraz z Vetra. Chociaz tam byl taki burdel w grze ze i tak sie wszystko pomieszalo :zly:

detoxizer
16-07-2007, 13:11
Pomijajac kilka meczy w zeszlym sezonie, to chyba teraz z Vetra. Chociaz tam byl taki burdel w grze ze i tak sie wszystko pomieszalo :zly:

Nie było tak źle, wiesz śliska murawa, nierówne boisko, kibice na wyciągnięcie ręki, mało policji, kiepska organizacja, mecz na wyjeździe.

:kurde: