PDA

Zobacz pełną wersję : UFO.... ??

Łysolek
10-08-2003, 01:08
Do założenia tego tematu zmusiła mnie obserwacja jaką zauważyłem , siedząc dziśz Emsem na Kabatach i popijając piwo ... otóż widzieliśmy coś w rodzaju ogromnego światła , któe błyskawicznie przemieściło się po niebie ( na wysokości chmur ) po czym znikło ... nie mógłbyć to żaden samolot , spadająca gwiazda ani satelita gdyż było to za szybkie i za wielkie 8- 8- 8- 8- 8- 8-
Przy okazji moze Wy równiez kiedyś spotkaliście się z czymś co nie moze być wyjaśnione w racjonalny sposób ???

Adams_
10-08-2003, 01:26
Wielokrotnie... najczesciej sa to swiatla pozycyjne samolotu, sa zajebiscie mocne, zamontowane na przednim podwoziu. Przez minute moze wydawac sie, ze to cos stoi w miejscu po czym nagle rusza...

Sek w tym, ze widzialem nie raz takie zjawiska, ze niczym tego wytlumaczyc sie nie da. Na 100% bylo to cos co mozna okreslic jako NOL lub z angielska UFO :hmm:

peyek
10-08-2003, 07:05
Do założenia tego tematu zmusiła mnie obserwacja jaką zauważyłem , siedząc dziśz Emsem na Kabatach i popijając piwo ... otóż widzieliśmy coś w rodzaju ogromnego światła , któe błyskawicznie przemieściło się po niebie ( na wysokości chmur ) po czym znikło ... nie mógłbyć to żaden samolot , spadająca gwiazda ani satelita gdyż było to za szybkie i za wielkie 8- 8- 8- 8- 8- 8-
Przy okazji moze Wy równiez kiedyś spotkaliście się z czymś co nie moze być wyjaśnione w racjonalny sposób ???
Moze jednak to spadajac gwiazda... Ostatnio slyszalem ze teraz ma byc na niebie widac deszcze meteorytow, podobno najlepiej w nocy z wtorku na srode czy jakos tak.

arczi
10-08-2003, 09:26
8- Za dużo piwa było... za dużo.... :>

Tydzień temu koleżanka mi opowiadała że jechała samochodem w okolicach Pionek późnym wieczorem. Jechała przez jakiś las, pusto na drodze, raptem zobaczyła w lusterku dziwne światła. Podobno były kolorowe, szybko zblizyły się do jej samochodu... przez kilka sekund leciało to coś za nią po czym wbiło się w powietrze i tyle ich widziała...
Panna z wrażenia zatrzymała się na poboczu bo nie mogła w to uwierzyć... Do tej pory jest w lekkim szoku.

Że też ja nie mogę nigdy na coś takiego trafić... :)

Kempes
10-08-2003, 12:12
Hmm ja słyszałem informacje że w obecnym czasie będzie można wyraźnie na niebie widzieć deszcz meteorytów więc... moze to jednak nie ufo ;)

szczepan
10-08-2003, 12:55
Moze jednak to spadajac gwiazda... Ostatnio slyszalem ze teraz ma byc na niebie widac deszcze meteorytow, podobno najlepiej w nocy z wtorku na srode czy jakos tak.

ja beda z teraz w Jastarni jednej nocy widzialem cos podobnego... razem z dziewczyna poszlismy przejsc sie na plaze z dyskoteki obok Tawerna) zeby sie przewietrzyc i tak patrzymy na niebo a tam dokladnie dokladnie widac cala droge mleczna ale tak ze przez cale zycie nie widzialem jeszcze tak dokladnie jej... do tego masa spadajacych gwiazd i wlasnie jedna z nich byla bardzo bardzo mocna bylo widac dokladnie ogon i przez pewien czas on sie utrzymal na niebie (3 sek.)

a po drugie Łysolek moze jakis wplyw na ten obiekt mialo to piwko co je popijaliscie :P

Yankes
10-08-2003, 20:00
szczepan pało to ja siedziałem cały miesiac we władku

Luk@s
10-08-2003, 21:16
Kuzwa, ja bylem w chlapowie (spluniecie od wladka, 5 minut z buta) pomiedzy 18 a 28 lipca...

szczepan
10-08-2003, 23:55
szczepan pało to ja siedziałem cały miesiac we władku

nie mowiles lamko :P noz ***** mac :P
przeca bysmy sie napili a wiesz ze wczesniej to emsior tam byl :/

Sharn
11-08-2003, 00:09
A juz myślałem że od tej wakacyjnej gołdy mi mózg wyżera. Ostatnio widziałem bardzo silny błysk na niebie, coś jakby bardzo szybko lecący obiekt o naprawdę dużej wielkości. Na 100 % nie była to spadająca gwiazda ani nic takiego. Rano wymysliłem że to może jakiś większy kosmiczny śmieć, ale kij to wie... :hmm:

legart
11-08-2003, 08:40

Po pierwsze nie pić, a Ufa nie zaobserwujesz, pod drugie w sierpniu duże deszcze meteorów schodzą. :)

ems
11-08-2003, 13:47
legart, meteory tez widzielismy
a piwko bylo jedno - krolewskie, i do domu

to cos przecielo wyraznie chmure (dziura sie utrzymywala parenascie minut) po czym rozblyslo na poltorej wielkosci ksiezyca

tez uwazam ze to mogl byc jakis kosmiczny smiec, ale w takim razie powinien sie spalac wczesniej... a on po prostu lecial, lecial i rozblysl... i zniknal ;P

MaxyM
11-08-2003, 15:12
Armagedon jest blisko... 8-

Ja w sobote o 7 rano w Mielnie, miałem błysk tak wielki, że... Obudziłem się o 10, na trawie koło Seiciento, a kołomnie dwóch kompanów. 8-

Może mnie jakiś meteo w łeb trafił i ich też...

Łysolek
11-08-2003, 15:13
Słuszna uwaga Ems , ale tak jak mówiłeś dopóki ktoś czegoś nie zobaczy na własne oczy , dooty będzie się nabijał i smiaj z innych osób , jesli widzieli coś co jest dla Nich nie pojęte :> 8o

szczepan
11-08-2003, 15:28
Słuszna uwaga Ems , ale tak jak mówiłeś dopóki ktoś czegoś nie zobaczy na własne oczy , dooty będzie się nabijał i smiaj z innych osób , jesli widzieli coś co jest dla Nich nie pojęte :> 8o

wszystko jest kwestia wiary :P

Adams_
11-08-2003, 16:23

wszystko jest kwestia wiary :P

Nie zgadzam sie, u mnie nie ma zasad "wiary", jest jedynie czysta logika. Humanizm a nie teologia.
UFO jak sama nazwa wskazuje moze byc zwyklym helikopterem, ktory w danej chwili jest latajacym obiektem niezidentyfikowanym.
"Wiara" jest manipulacja faktow. Zasadniczo :)

ems
11-08-2003, 18:30
njomz :>

szczepan
11-08-2003, 19:05
Zasadniczo :)

zasadniczo :) to akurat to byl zart :D :P

Adams_
11-08-2003, 19:52

Jogibabu i brawo Jasiu hehe

szczepan
11-08-2003, 22:29

hoho :rotfl: wesolych swiat :buhaha:

Q_(L)
12-08-2003, 12:41

hoho :rotfl: wesolych swiat :buhaha:

:bat: :grr:

dyha
12-08-2003, 12:59
8- Za dużo piwa było... za dużo.... :>

Tydzień temu koleżanka mi opowiadała że jechała samochodem w okolicach Pionek późnym wieczorem. Jechała przez jakiś las, pusto na drodze, raptem zobaczyła w lusterku dziwne światła. Podobno były kolorowe, szybko zblizyły się do jej samochodu... przez kilka sekund leciało to coś za nią po czym wbiło się w powietrze i tyle ich widziała...
Panna z wrażenia zatrzymała się na poboczu bo nie mogła w to uwierzyć... Do tej pory jest w lekkim szoku.

Że też ja nie mogę nigdy na coś takiego trafić... :)

czy mowisz mzoe o Agnieszce vel Sedzinka :D ??

Tupcia
12-08-2003, 14:06
Taaa...
Pewna pani mi znajoma róznież widziała UFO. Ale czegóż to ona nie przeżyła! Własną smierc, egzrocyzmy, wróży z ręki i jest jasnowidzką. a jak widziała UFO i czerwoa światła na niebie to wracała o 3 w nocy z imprezy... nie wime, jestem czlowiekiem chyba ejdnak malej wiary... a ona na tych swoich przeżyciach neiźle zarabia... maluje obrazy ufoludków, których widziala, pisuje do gazet typu wróżka czy niznany swiat no i jest stała bywalczynią programów typu "Nie do wiary".

Oj, człowiek małej wiary ze mnie... :+:

arczi
12-08-2003, 19:42
czy mowisz moze o Agnieszce vel Sedzinka :D ??

Nie. Nie znam takowej. Choć jak ładna to chetnie poznam :>