PDA

Zobacz pełną wersję : TV Legia

MaxxxiM
09-08-2003, 18:53
co myslicie o takim kanale tematycznym w calosci posiweconym Legii, w ktorym mozna by bylo obejrzec stare i nowe mecze, wywiady, reportaze, filmy dokumentalne, etc. oczywiscie kanal lokalny dostepny w Warszawie. interesuje mnie Wasza opinia na ten temat.

http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

_Bart
09-08-2003, 18:57
gdyby to było możliwe to powiedziałbym że jest to zajebisty pomysł

jednak biorac pod uwage to jak jest z finansami w calej Polsce wątpie zeby ktos podjał sie zrobienia czegos takiego

a moze Ty chcesz zainwestować :>

MaxxxiM
09-08-2003, 19:02
a moze Ty chcesz zainwestować :>

bardzo chetnie, ale w przyszlym roku. ;)
natomiast mysle, ze gdyby taki program.kanal byl dostepny w kablowce i ogladalnosc bylaby spora (no wlasnie, jakia szacunkowo moglaby byc) to moze udaloby sie cos takiego uruchomic. przeciez to nie telewizja ogolnopolska z setkami ludzi, etc.

Aureliusz
09-08-2003, 19:21
Od razu cały kanał. Niech najpierw powstanie jakiś cykliczny program poświęcony Legii. Trwałby na przykład godzinę i był wyświetlany raz w tygodniu. Od czegoś trzeba zacząć. A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.

MaxxxiM
09-08-2003, 19:36
A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.

tego nie wiesz na pewno. ale interesuje mnie rowniez Wasza opisnia na temat ogladalnosci takiego kanalu, czy jak chcesz programu.

Aureliusz
09-08-2003, 20:14
A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.

tego nie wiesz na pewno. ale interesuje mnie rowniez Wasza opisnia na temat ogladalnosci takiego kanalu, czy jak chcesz programu.
Nie wiem? Zastanów się. Swoje kanały ma tylko kilka klubów i to NAJwiększych na świecie, np Real, Manchester. Legia to może mieć w tej chwili co najwyżej widownię do oglądania takiego kanału. A ile jest w ogóle kanałów tematycznych w Polsce? Ile trzeba było czekać, aby powstał kanał sportowy? Kanał Legii jest możliwy za jakieś 50 lat, nie teraz, nie za rządów Trylnika, nie w obecnej, biednej Polsce.
Bo taki kanał powinien być profesjonalny, a teraz w Polsce to tylko C+ pokazuje piłkę w sposób profesjonalny. PolsatSport się nie umywa do tego poziomu, a o poziomie TVP nie ma co gadać.
Jeden program jest jeszce możliwy, tylko autor powinien mieć na niego jakiś pomysł, a nie na łapu capu.

MaxxxiM
09-08-2003, 21:01
wiem ze tylko najwieksze kluby maja swoje stacje, totez nie twierdze ze mialby to byc tego typu kanal, bo osiagniecie chocby tego typu ogladalnosci jest niemozliwe z prostego powodu.
caly czas jednak zastanawia mnie ile osob byloby zainteresowanych, gdyby taki program (nie oddzielna stacja) byl nadawany np. w kablu za darmo. bo taka informacja jest podstawa do rozpoczecie czegokolwiek.

Kanał Legii jest możliwy za jakieś 50 lat, nie teraz, nie za rządów Trylnika, nie w obecnej, biednej Polsce.

nie wiem czy to tylko moje wrazenie, ale tak mi sie wydaje ze ciagle skads dochodza glosy ze za trylnika to nic sie nie da zrobic. to juz jakas mania przesladowcza chyba. w obecnej biednej polsce, powstaje duzo roznych projektow ktore sa realizowane z sukcesem. medialnych rowniez.

Jeden program jest jeszce możliwy, tylko autor powinien mieć na niego jakiś pomysł, a nie na łapu capu.

a skad wniosek ze na "lapu capu"? pomysl jest i to dobrze przemyslany. a ze zajmuje sie mediami od lat to wiem, ze takich rzeczy nie robi sie w 15 minut. stad moje pytania kierowane do (tak mi sie wydaje) najwalsciwszych ludzi, ktorych ten temat dotyczy.

Raffi
09-08-2003, 21:28
Będę szczęśliwy jak raz na tydzień w WOTcie pojawi sięgodzinnny magazyn "Z Łazienkowskiej" + wykupiona przez klub strona w Telegazecie.
Cała reszta to dla mnie zupełny kosmos w ciągu najbliższych 15 lat (co najmniej)/

MaxxxiM
09-08-2003, 21:43
no to swietnie, juz 3 osoby zainteresowane ogladaniem takiego programu :/
musze tez przyznac ze jest duza rozbieznosc w terminach, raz 50 lat raz 15 lat. :/ :/
w swoim poscie pytalem raczej o to, czy taki program mialby Waszym zdaniem duza ogladalnosc i ewentualnie jak ja szacujecie, a nie czy to duzo kosztuje, czy znajdzie sie inwestor i czy jest pomysl., czy ktoras stacja go wuemtuje, czy trylnik bedzie mieszal czy nie, itd.

Raffi
09-08-2003, 22:05
Dla mnie pytanie jest: czy jest z czego zrobić materiał na chociażby kilka godzin dziennie, dlatego jestem wybitnie sceptyczny, mam też obawy co do oglądalnośći (także z powyższego powodu)

Kempes
09-08-2003, 22:06
Pragne zauwarzyć że nieliczne kluby które posiadają swoją telewizje takie jak Milan , Manchester czy Real mają kibiców na całym świecie i z takiego przedsiewzięcia mają niewątpliwe zyski .

Dla nas kibicow Legii taki kanał o naszym klubie napewno byłby wielką gratką ,a oglądali by takowy program zapewne nie tylko kibice z Warszawy , lecz w naszej polskiej rzeczywistości kiedy w ogólnodostepnej telewizji nie ma porządnego programu o lidze jeszcze wiele musi czasu upłynac i pokoleń zmienic aby takie rarytasy mogły być mozliwe.

pozdr

MaxxxiM
09-08-2003, 22:27
Dla mnie pytanie jest: czy jest z czego zrobić materiał na chociażby kilka godzin dziennie

patrze na to pytanie i tak sie zastanawiam czy mowimy o tym samym zespole. bo gdybys np. mial na mysli Gornik Polkowice to rozumiem, ze moglby byc problem z materialmi, ktorymi mozna kogokolwiek zainteresowac (z calym szacunkiem dla kibicow tejze druzyny). ale jesli sie nie myle, to Legia Warszawa ma dosc bogata historie zwiazana zarowno z liga polska jak i europejskimi pucharami, wystepuje w ekstraklasie i jak zwykle ma ambitne plany, miala wybitnych pilkarzy, ma osobowsci pilkarksie i ludzi z pilka zwiazanych, etc. mozna tak dlugo wyliczac.
naprawde masz watpliwosci czy byloby z czego zrobic material?

Ostry
10-08-2003, 17:22
Taki kanał oglądałbym z przyjemnością,niestety obecnie uważam,że stworzenie go jest raczej niemożliwe.Najpierw w naszej regionalnej telewizji mógłby pojawić się cotygodniowy program o Legii.Skróty z ostatniego meczu(ale tu trzeba się dogadać z C+),wywiady,reportaże i tym podobne atrakcje :)

MaxxxiM
10-08-2003, 21:55
a czy znane jest czytelnictwo Naszej Legii? ale czytelnictwo nie naklad.

PUCHATEK (L)
10-08-2003, 23:00
Wiesz z tą telewizją to dobry pomysł ale niestety Legii daleko do tego tematu :( Takie kluby jak MU może sobie na to pozwolić ale jeszcze nie my ale w przyszłości ;)

Ultra LW
11-08-2003, 17:55
To niezły pomysł ale napewno trudny do wykonania. Mniejsze kluby też mają swoje stacje TV np.: Man. City.
A jeżeli miała by to być lokalna TV to chyba nie więcej niż 30.000 ludzi by to oglądało i to tylko w "prime time". Ale ja jestem jak najbardziej za :+:
Można by nadawać jakieś 4-5 godz. dziennie. To napoczątek by chyba wystarczyło.

MaxxxiM
11-08-2003, 18:19
To niezły pomysł ale napewno trudny do wykonania. Mniejsze kluby też mają swoje stacje TV np.: Man. City.
A jeżeli miała by to być lokalna TV to chyba nie więcej niż 30.000 ludzi by to oglądało i to tylko w "prime time". Ale ja jestem jak najbardziej za :+:
Można by nadawać jakieś 4-5 godz. dziennie. To napoczątek by chyba wystarczyło.

taki mniej wiecej bylby poczatek, bo wiadomo ze nie 24 godzinny kanal od razu. gdyby ogladalnosc siegala 30.000 ludzi to tez niezle. szczegolnie ze do potencjalnego reklamodawcy latiwej dotrzec kiedy grupa docelowa jest jasno okreslona.

Tupcia
11-08-2003, 19:14
Moim prywatnym zdaniem, to lipa bo z tego wyszła niestety. Cały kanał na Legię - piękny pomysł,na początku może i by było ze 35 tys widzów,ale potem myślę że ta liczba by malała,a nie rosła...Takie mam przeczucie. Najlpeszy pomysł, to taki, zeby się z Wotem dogadać,albo coś... Poza tym jęsli chodzi o "przedsięwzięcie medialne", to lepszym pomyslem byłby kanał po prostu o Polskiej ekstraklasie (+co lpsze kawalki z 2 lidze). BO niby jest ten canal+, ale polskiej piłki tam wcale nie jest dużo.Wiem, że łatwiej zrobić kanał tylko o Legii, ale większą oglądalnośc na pewno miałby taki ligowy kanał.
Jesli taki kanał by powstał, to wiadomo,że bym go oglądała, problem tlyko w tym, czy to by było na kablówce(to pytanie do MAximma), której u mnie nie ma, czy z jakimś dekoderem by się to wiązalo??
PS -a jeszcze lepszy plan, to by był taki - taki kanał o Legii na mazowszu, jak WOT, a np. w WIelkopolsce kanał o Lechu...Taka jakby tv regionalna, ale tylko o piłce

Beny
12-08-2003, 14:03
Moim prywatnym zdaniem, to lipa bo z tego wyszła niestety. Cały kanał na Legię - piękny pomysł,na początku może i by było ze 35 tys widzów,ale potem myślę że ta liczba by malała,a nie rosła...Takie mam przeczucie. Najlpeszy pomysł, to taki, zeby się z Wotem dogadać,albo coś... Poza tym jęsli chodzi o "przedsięwzięcie medialne", to lepszym pomyslem byłby kanał po prostu o Polskiej ekstraklasie (+co lpsze kawalki z 2 lidze). BO niby jest ten canal+, ale polskiej piłki tam wcale nie jest dużo.Wiem, że łatwiej zrobić kanał tylko o Legii, ale większą oglądalnośc na pewno miałby taki ligowy kanał.
Jesli taki kanał by powstał, to wiadomo,że bym go oglądała, problem tlyko w tym, czy to by było na kablówce(to pytanie do MAximma), której u mnie nie ma, czy z jakimś dekoderem by się to wiązalo??
PS -a jeszcze lepszy plan, to by był taki - taki kanał o Legii na mazowszu, jak WOT, a np. w WIelkopolsce kanał o Lechu...Taka jakby tv regionalna, ale tylko o piłce

Dwa - trzy mecze w weekend, plus magazyn ligowy wieczorem w sobotę i niedzielę, plus powtórki wszystkich meczy ligowych w czasie całego tygodnia... I uważasz, że polskiej piłki nie jest dużo? :hmm: To ja tutaj czegoś nierozumiem.
Twoja propozycja o programach informacyjnych w lokalnych TVP 3 jest bardzo dobra :) Tylko pewnie podniosłyby się głosy, że powinien dotyczyć wszystkich klubów, a nie tylko tych największych. I z tym byłby największy problem.
TV tylko o Legii, długo nie, a potem wcale... chyba że będziemy mieli pozycję i pieniądze OM, czy ManUtd!

Mini
13-08-2003, 07:08
Mniejsze kluby też mają swoje stacje TV np.: Man. City
tyle ze ten mniejszy klub na kazdym meczu ma tyle kibiców że my byśmy o takiej liczbie marzyli a ile jeszcze pikników jest którzy nie chodzą namecze bo właśnie w tej stacji oglądają swoj klub?!

a jeszcze lepszy plan, to by był taki - taki kanał o Legii na mazowszu, jak WOT, a np. w WIelkopolsce kanał o Lechu
a co na to inne kluby z tych województw? to byłaby dyskryminacja. wyobraź sobie taki kanał na śląsku.i tylko o GKSie a Ruch,Górnik,Zagłębie??? trzeba by jakoś to zrobić żeby każdemu po trochu ale oczywiście im lepsza drużyna i w wyższej lidze gra tym więcej o niej.

Tupcia
13-08-2003, 10:34
NIe no, ja wiem, tak sobie tylko kombinuje, że taka telewizja mialaby większe wzięcie raczej. (czyt:ogladalność)
MINI -
trzeba by jakoś to zrobić żeby każdemu po trochu ale oczywiście im lepsza drużyna i w wyższej lidze gra tym więcej o niej.

No i problem byłby rozwiązany... NIe no, bo o samej Legii to wydaje mi się, zeby nie ywpaliło.

BENY_77 -
Dwa - trzy mecze w weekend, plus magazyn ligowy wieczorem w sobotę i niedzielę, plus powtórki wszystkich meczy ligowych w czasie całego tygodnia... I uważasz, że polskiej piłki nie jest dużo? To ja tutaj czegoś nierozumiem.

Nie - bo ja się bardzo cieszę, że jest w ogóle canal+ i faktycznie polskiej pilki jest tam dużo, ale to nie to samo, to nei jest kanał poswięcony TYLKO polskiej piłce. Fakt, że wole oglądać mecz Realu z Barceloną niż Łęcznej z Polkowicami, dlatego canal+ jest jak najbardziej w moim typie. Ale program o polskiej lidze też mógłby być dobry, nei wiem, wydaje mi się że lepszy niż o samej Legii, ale może się mylę

Luk@s
13-08-2003, 11:10
Dla mnie pytanie jest: czy jest z czego zrobić materiał na chociażby kilka godzin dziennie

patrze na to pytanie i tak sie zastanawiam czy mowimy o tym samym zespole. bo gdybys np. mial na mysli Gornik Polkowice to rozumiem, ze moglby byc problem z materialmi, ktorymi mozna kogokolwiek zainteresowac (z calym szacunkiem dla kibicow tejze druzyny). ale jesli sie nie myle, to Legia Warszawa ma dosc bogata historie zwiazana zarowno z liga polska jak i europejskimi pucharami, wystepuje w ekstraklasie i jak zwykle ma ambitne plany, miala wybitnych pilkarzy, ma osobowsci pilkarksie i ludzi z pilka zwiazanych, etc. mozna tak dlugo wyliczac.
naprawde masz watpliwosci czy byloby z czego zrobic material?

ja chetnie, ale raczej program co tygodniowy, owszem, jest wiele wydarzen, ludzi, postaci zwiazanych z Legia, ale na nadawanie po minimum kilka godzin dziennie (i nie powtarzanie zaczesto) to sie naparwde szybko skonczy.

Co do ogladalnosci to nalezy popatrzec ile osob jest na meczu z ciekawszym przeciwnikiem (wtedy przybywaja tzw. pikniki ;) ) i ze to bedzie pewna wielokrotnosc tej liczby (niestety nie duza)

MaxxxiM
13-08-2003, 11:37
No i problem byłby rozwiązany... NIe no, bo o samej Legii to wydaje mi się, zeby nie ywpaliło.

HAAAALLLLOOOOOO !!!!
temat juz zszedl na tor boczny i wlasnie doszlismy do momentu zeby zrobic rozkodowany program Canal+. Jest w Warszawie kabel pt. Aster City. wiekszosc z nas to ma. I chodzilo mi o to ze gdyby w takim kablu np. na poczatek pojawil sie np. 3-4 godzinny program poswiecony WYLACZNIE LEGII, to jak sadzicie ilu widzow mialby taki program.

Ale program o polskiej lidze też mógłby być dobry, nei wiem, wydaje mi się że lepszy niż o samej Legii, ale może się mylę

dla mnie to zdanie jest bardzo dziwne. Mnie jako kibica Legii przede wszystkim interesuje to co dzieje sie w Legii. Reszta to juz sprawy drugorzedna i bez tych wiadomosci daje sobie rade. a jesli jestem tak bardzo zainteersowany polska liga i chce sie dowiedziec czy łęcznej równo rośnie trawa czy na konwiktorskiej trybuna bedze kryta plotnem to jest canal+, ktory program o krajowej ekstraklasie robi na poziomie.
po co wiec w ogole rozmawiac o dublowaniu czegos co juz jest i do tego jest dobre?!
dla mnie dziwne jest ze kibic Legii wolalby ogladac program o calej lidze niz o swoim ulubionym klubie.

Tupcia
15-08-2003, 19:55
GRrr... Ja tu nie mówię o sobie, tylko tak poprostu gdybam!! Mi canal+ wystarczy. Mówię ogólnie, ze nie sądzę, żeby tv tylko o Legii miało dużą oglądalnośc, a całej lidze miałoby większą. Ale ja bym zapewne oglądała pasmo poświęcone TYLKo Legii.
Ale to pasmo 3-4 godziny poświęcone tylko Legii, to bardzo dobry pomysł... Myślałam, ze chodzi Ci o cały kanał tv, cały kanał by nie wypalił, Legia to niestety nie Real.

No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu! a canal+ jest bardzo dobry,nie przeczę. Jednak nie jst to kanał jedynie o polskiej piłce, prawda??

A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale? bo to chyba z czyms by się trzeba było skumać. Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądzę, żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny. W ogóle to już się pogubiłam.

PS -Aster City to ja nie mam, do mnei nie dochodzi

MaxxxiM
15-08-2003, 20:31
No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu!

a skad wiesz co jest ciekawsze dla "ogolu"? prowadzilas jakies badania?

A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale

tak sie zastanawiam, czy w ogole czytasz to co pisze, czytylko tak pobierznie co trzecie zdanie.

Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądzę, żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny.

na jakiej podstawie nie sadzisz ze jest mozliwe stworzenie takiego kanalu? chodzi Ci o wzgledy techniczne czy finansowe czy moze jakies inne?
nie wiem czy pamietasz, ale na poczatku swej dzialalnosci, Atomic TV (teraz MTV) mial 4 godzinny program.

Adiq
15-08-2003, 23:05
Nie ma co się oszukiwać taki kanał nie ma szans zaistnienia w Polsce. W naszym kraju piłka nożna jest inaczej traktowania niż na zachodzie czy południu Europy. Tam mecz jak pójście do kina, spędzenie miło czasu, a u nas wciąż większości osób ten sport kojarzy z latającymi krzesełkami. Wiadomo, że jest też sporo inaczej myślących na ten temat ludzi, ale to wciąż za mało. Dopóki tak będzie postrzegany futbol w naszym kraju, to nie mamy się co łudzić. Poza tym myślę, że jeśli już to ta telewizja mogłaby się rozwinąć właśnie głównie dzięki zasięgowi całą Polskę, a nie na samą Warszawę. Czuję, że właśnie byłaby najbardziej popularna wśród kibiców spoza miasta. Podsumowując bardziej wierzyłbym w powodzenie Małysz TV...

szczepan
15-08-2003, 23:13
dokladnie Adiq ma racje... tam pilka jest czyms codziennym... tam poczawszy od dziewczyny na skonczywszy na starych dziadkach ma sie choc troche pojecie o zespole... wiele osob moze nie chodzic na mecze ale bedzie sie z druzyna utorzsamiac... itd itp

Adiq
15-08-2003, 23:41
Z resztą Maxxxim zauważ, że taka telewizja musiałaby się opierać na meczach Legii na żywo, a skoro miałaby to być telewizja lokalna to wszyscy zainteresowani meczem kibice powinni być na stadionie, a nie przed ekranem. Eh... o czym tu w ogóle mówić skoro dwumilionowe miasto nie może często zapełnić 15 tysięcznego stadionu...

szczepan
16-08-2003, 00:17
Po drugie takie cos warto zrobic w miescie ktore ma iles tam milionow...po trzecie sub-licencja, po czwarte "zabawa" w telewizje i cala produkcje zwiazana z realizacja meczy to nie taka prosta sprawa (i zaufaj mi wiem co mowie...)

MaxxxiM
16-08-2003, 10:51
Po drugie takie cos warto zrobic w miescie ktore ma iles tam milionow...po trzecie sub-licencja, po czwarte "zabawa" w telewizje i cala produkcje zwiazana z realizacja meczy to nie taka prosta sprawa (i zaufaj mi wiem co mowie...)

wierze, bo uczestniczylem w powstawaniu nowej stacji.
ale ok, wnioski sa smutne. nawet bardzo.

Nova
16-08-2003, 12:07
Obiektywnie sprawe ujmując ( :rotfl: ) taka tv w całości poświęcona jednej drużynie,nadawana z 12 h dziennie nie miałaby sensu bo już z braku pomysłów i materiałów zaczęli by robić programy o tym co każdy piłkarz jadł na obiad :oho:
U nas jest tak-w WTK,którą nie wszyscy odbierają jest magazyn "Kolejorz",nadawany raz w tygodniu,trwa ok.25min.pokazywane są wywiady z piłkarzami,trenerem,sytuacje boiskiwe,oprawa,treningi itp.z oczywistych powodów nie są pokazywane strzelone bramki.Wg mnie ten program jest dobry choć nie idealny,do kilku spraw można się doczepić ale wiadom że jeszcze się taki nie urodził...
Wydaje mi się że kluby powinny mieć taki magazyny w swoim regionie/mieście tylko tam pomysł nie wystarczy,musi byc jeszcze odzew ze strony tych wpływowych.
Pzdr.

Tupcia
16-08-2003, 23:03
No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu!

a skad wiesz co jest ciekawsze dla "ogolu"? prowadzilas jakies badania?
REty,jak TY się czepiasz! Mówię "wydaje mi się" a nie "wiem,że..."

A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale

tak sie zastanawiam, czy w ogole czytasz to co pisze, czytylko tak pobierznie co trzecie zdanie.

Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądz
ę, żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny.

na jakiej podstawie nie sadzisz ze jest mozliwe stworzenie takiego kanalu? chodzi Ci o wzgledy techniczne czy finansowe czy moze jakies inne?
nie wiem czy pamietasz, ale na poczatku swej dzialalnosci, Atomic TV (teraz MTV) mial 4 godzinny program.

1. czytam co piszesz, wbrew pozorom nawet uważnie
2. NIe pamiętam specjlanie atomica, mówię CI, że nie mam kablówki, do mnei nie dociera...
3.Wybacz, nie znam się na tv, na tym jak się robi programy, nie wiedziałam, ze mozna zrobić tylko 4-godzinny kanał. Dlatego myślałam, że to by było tak, że to 'tv legia' byłoby z jakims innym kanalem połączone, po prostu "zabierając" im 4 godizny na Legię, rozumiesz już o co mi chodzi?

A dlaczego nie sądzę, ze jest to mozliwe? Ze względow finansowych raczej... WYDAJE MI SIĘ (nie mówię, że tak jest), że jakby miały byc mecze na zywo, to trzbea by wykupic jakies prawa od Canal+ itp, a nie sądzę, żeby to bylo najtańsze.No i właśnie, kto by to oglądał, skoro większośc "targetu"(tak się chyba mowi tym telewizyjnym slangiem) bylaby na meczu w tym czasie!Lepiej w takim razie ogolnopolski kanał o Legii, ale chyba cięzko jest zalożyć i utrzymać taki ogólny kanał. TRzbea miec kasę (ile trwala tv Puls? A sądze, że oni oglądalność mieli większą, niżmiałaby Legia)...

a może najpierw po prostu zacząć od takiego programu cyklicznego, 2 godizny w tygodniu (nie 20 minut jak w Pyrach) w Wocie i wtedy się zoabczy, jaką tkaie coś mialoby oglądalnośc.
A w POznianu to w ogole chyba jakoś lepiej tą piłe traktują... (jesli chodzi o tv) w tej ich regionalnej nawet mecze ichniejszej żenskiej piłki są (Atena poznań, Medyk Konin), ale to juz nei na temat

szczepan
16-08-2003, 23:19
taki kanal zyl by z reklam a tera raczej bylby lokalne czyli tanie... dwa musialby miec duzo materialow spoza np wywiady treningi itp...

ale mozna cos takiego na netcie zrobic...

MaxxxiM
17-08-2003, 00:22
ale mozna cos takiego na netcie zrobic...

net jest rozwiazaniem, jednak tu jest inny problem. obawiam sie ze wiekszosc uzytkownikow nie ma sztywnych lacz o dobrej przepustowosci, ktore pozwolilyby na odbior dobrej jakosci obrazu+dzwieku.

szczepan
17-08-2003, 00:33
nie odbior... tylko sciaganie plikow... wywiadow itp...

MaxxxiM
17-08-2003, 01:01

tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.

szczepan
17-08-2003, 10:42

tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.

ael zawsze cos... mozna powiedziec ze nie download a biuletyn informacyjny :P

*PRZEMO*
18-08-2003, 07:42
porgram gites :+: pozwolil by sie wdrazac mlodym kibicom w tajemnice wlasnego klubu ;) pozatym dzieki takiemmu programowi mozna bylo by zachecic wieksza rzesze kibicow na mecz ale jak ktos powiedzial ze Legia to nie MU ;)