PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd Sportowy zmyśla wywiady !!!

Łysolek
09-08-2003, 11:24
Przegląd zmyśla wywiady!
W związku z wywiadami z piłkarzami Legii Warszawa, które ukazały się ostatnio (wczoraj - przyp. Redakcja) w "Przeglądzie Sportowym", informujemy uprzejmie, że od kilku miesięcy żaden z zawodników I zespołu Legii Warszawa nie udziela wywiadów dziennikarzom powyższego dziennika sportowego.
Oświadczamy wszystkim czytelnikom, jak również dziennikarzom, że wszelkie wywiady z piłkarzami Legii Warszawa ukazujące się w "Przeglądzie Sportowym" są wymysłem dziennikarzy tego pisma, bądź są przedrukowane z innego źródła.
Z poważaniem,
Piłkarze I zespołu
Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A

źródło: legialive.pl

po prostu brak słów :grr: :grr: :box:

krollek
09-08-2003, 11:30
wczoraj kupiłem PS ze względu na fajny Skarb kibica :) ale tak wogóle to PS :/ - debile zmyślają wywiady głupio im napisać że piłkarze Legii odmówili im udzielenia wywiadu :oho:

Raffi
19-08-2003, 21:20
Dzisiaj na TVN24 lata reportaż o "bulwarowej prasie sportowej" czyli o PS. Wypowiada się m.in.. Tomasz Jaroński (ex-PS: "PS to już nie gazeta sportowa, ale gazetabulwarowa poisząca o sporcie) i parę innych osób (Zarzeczny: "posługujemy się takim językiem, jakiego używają normalni ludzie" :rotfl: )
A wszystko na kanwie dzisiejszej okładki PS na której "*****" walczy o pierwszeństwo z "******". Oczywiście w formie cytatu.

Sharn
19-08-2003, 22:49
"ZANIM ZACZNIECIE COŚ PISAĆ O GOLLOBIE, TO NAJPIERW NAPISZCIE O SOBIE TRZY STRONY, JAKIMI JESTEŚCIE KUTASAMI..."

Nie no jeszcze ze trzy takie teksty i znowu polubię Golloba normalnie.

P.S. Bojkotować PS! :box:

legart
20-08-2003, 07:38
Mam nadzieję że z ciekawości nikt nie poleci do kiosku kupować dzisiejszego PS

Raffi
20-08-2003, 07:41
Saganowski: Zrobili ze mnie chama

Nigdy tak nie powiedziałem - skomentował tekst z "Przeglądu Sportowego" Marek Saganowski. - Skandal, to mało powiedziane - dodał gracz Legii.

Na pierwszej stronie wczorajszego PS pojawiła się wypowiedź Marka Saganowskiego, który rzekomo powitał we Francji reportera tej gazety: "A ty na ch... przyjechałeś, jeb... baranie."

- To kłamstwo. Nigdy tak nie powiedziałem. Dziennikarze tzw. Przekrętu Sportowego próbują sprowokować piłkarzy Legii, żeby tylko było o czym pisać. Ja i moi koledzy z zespołu nie mamy zamiaru dłużej tego tolerować. Zostałem przedstawiony w złym świetle i już rozmawiałem w klubie o skierowaniu sprawy do sądu. Jeżeli tego nie zrobię, zaczną wymyślać jeszcze gorsze rzeczy. Nie udzielamy im już wywiadów, a na łamach ich gazety pojawiają się rozmowy z nami. Najbardziej żal mi mojej rodziny, żony i rodziców. Zupełnie jakby wychowali chama - zakończył Marek Saganowski

legart
20-08-2003, 07:44
Nie myslałem że to kiedyś napiszę HWDPS :*

MaxxxiM
20-08-2003, 10:30
a moze to poczatki schizofrenii u dziennikarzy PS?

szczepan
20-08-2003, 15:43
wazne ze ukazalo sie to w gazecie a nie np.: na stronach internetowych... moze wiecej ludzi o tym uslyszy....

leh71
20-08-2003, 18:15
A skąd takie zdziwienie że wymyślają wywiady.Przecież tej szmacie nikt normalny wywiadu nie da , a do druku coś iść musi.No to jednego dnia zarzeczny walnie wyimaginowany wywiad innego kmiecik nastepnego jeszcze ktoś inny.I tak w kółko. nie zorientowani dają się nabierać. Pytanie tylko jak długo jeszcze.

MaxyM
20-08-2003, 18:42
Dziś w TVN24 było o języku jakim posługuje się PS. Wywiadu udzielał też były dziennikarz PS, który powiedział, że odszedł bo to nie gazeta sportowa a gazeta bulwarowa bazująca sporcie.

Aha niby cytat Sagana był w Wiadomości zawarty i nikt nie wnikał czy to prawda czy nie.

kamyk
21-08-2003, 13:01
powiem krotko mowic jebac ps tak parwda to jest juz nie gazeta sportowa tylko pierdoly pisane i wymyslane pzrez ich pracownikow!

Yevaud
21-08-2003, 23:20
*****! A dziesięć lat temu to była naprawdę dobra gazeta!
Ale wtedy rządził ś.p. Zmarzlik, nie było Kołtoniów, sexpresowego Kmiecika.
Jeszcze w zeszłym roku był Godlewski - który naprawdę na piłce się zna. Ale i Godleski juz był chyba zbyt zainteresowany sportem, a za mało zainteresowany aferami jak na obecny poziom ps. W studiu C+ lub TVP przedstawili Godlewskiego jako dziennikarza Piłki Nożnej.

Keleborn
22-08-2003, 07:50
Przekręt Sportowy powinien zmianić nazwę na "Obleśne Nowinki" :rotfl:

"Noteka 2015", zorientowani wiedzą o co idzie.

legart
22-08-2003, 07:55
Przekręt Sportowy powinien zmianić nazwę na "Obleśne Nowinki" :rotfl:

"Noteka 2015", zorientowani wiedzą o co idzie.

Redaktor Tomaszewski za Kmiecika 8- ;)

Beny
22-08-2003, 07:59
*cenzura*! A dziesięć lat temu to była naprawdę dobra gazeta!
Ale wtedy rządził ś.p. Zmarzlik, nie było Kołtoniów, sexpresowego Kmiecika.
Jeszcze w zeszłym roku był Godlewski - który naprawdę na piłce się zna. Ale i Godleski juz był chyba zbyt zainteresowany sportem, a za mało zainteresowany aferami jak na obecny poziom ps. W studiu C+ lub TVP przedstawili Godlewskiego jako dziennikarza Piłki Nożnej.

Jest tam zdaje się nawet zastepcą redaktora naczelnego.