PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiórka słodyczy

Łysolek
23-05-2007, 14:29
witam
Przed sobotnim meczem Legii z Zagłębiem, organizujemy z Anią zbiórkę słodyczy dla wychowanków warszawskich Domów Dziecka, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Dary od kibiców zbierane będą na parkingu przed Torwarem (od strony wejścia na "Żyletę"), od godziny 15 do 17:30 przy białym Seacie Inca. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wsparcia tej akcji.

Parys
26-05-2007, 23:24
Jak wyniki akcji? Dałem tyle ile mogłem - z kasą cienko...

upadly_aniol
27-05-2007, 19:54
Jak wyniki akcji? Dałem tyle ile mogłem - z kasą cienko...

akcja poszła nieźle...
nie policzyliśmy jeszcze słodyczy ale spokojnie starczy na dwa domy dziecka a moze nawet na trzy :)
choć przyznam, że poczatkowo była lipa to potem rozkręciło się...
serdeczne pozdrowienia dla "Pana z Krytej", który torebkę ze słodyczami przekazał nam juz na meczu za pośrednictwem Tupy i Yusty :)

Wszystkim, którzy wsparli akcję baaaardzo serdecznie dziękujemy :brawo:
dzięki Wam pojawi się uśmiech na buziach dzieci w dniu ich święta ;)

upadly_aniol
30-05-2007, 18:05
po podliczeniu wyglada to tak:

75 tabliczek czekolady
9 paczek piegusków
3 duze opakowania zozoli
2 paczki ciastek"Oskoba"
1 opakowanie(duze)mamby
1 karton gum hubba bubba
55 szt batonow wafelkowych(prince polo itp)
65 szt batonow czekoladowych(mars itp)
1 batonik miodowy
7 paczek gum do zucia
1 paczka platkow sniadaniowych
66 paczek ciastek(roznego rodzaju:kuche, herbatniki, markizy, w tym duze zbiorcze opakowania)
24 paczki wafelkow
1 opakowanie babeczek
1 opakowanie rurek
2 opakowania toffifee
1 opakowanie wisni w likierze
2 bombonierki
3 opakowania merci
1 opakowanie raffaello
1 opakowanie mon cheri
1 opakowanie ferrero garden
4 opakowaia ptasiego mleczka
1 torcik wedlowski
2 paczki paluszkow slonych
21 paczek zelkow
7 paczek drazy
39 paczek innych cukierkow
2 paczki maoam
5 paczek delicji
5 paczek pierniczkow
5 paczek orzeszków(w tym 1 w puszce)
4 paczki krakersów
25 paczek chipsów
2 opakowania galaretek

i to by bylo na tyle...
jeszcze raz ogromne dzieki dla tych, którzy się dołączyli :brawo:

casual
31-05-2007, 11:46
No całkiem sporo tego :brawo:

Następnym razem i ja coś dołoze, tym razem nie miałem fizycznie możliwości. Szacunek, że poświęcacie swój czas na tego typu inicjatywy :brawo:

CywiL
31-05-2007, 17:28
Szacunek, że poświęcacie swój czas na tego typu inicjatywy :brawo:

Dokładnie. :brawo:

mort
31-05-2007, 19:37

Sorry za off-topa ale w temacie o takim tytule wpis członka elitarnej GTW - no zaskoczyło mnie :hyhy: :hyhy: :hyhy:

upadly_aniol
31-05-2007, 22:20

Sorry za off-topa ale w temacie o takim tytule wpis członka elitarnej GTW - no zaskoczyło mnie :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Niedzwiedziu nieładnie :nie:
na ta zbiorkę członkowie GTW oddali chyba wszystkie swoje zapasy słodyczy... :brawo:
wiec bez takich tekstów mi tu w temacie

a teraz, krótkie sprawozdanie:

Ze względu na godzine jutrzejszego meczu ze slodyczami do DD wybraliśmy się dziś.
Pierwszym Domem był ten na ulicy Międzyparkowej.
Jest to Dom Małego Dziecka znajdujący się na tyłach stadionu KSP i z tego co udało nam się dowiedzieć od opiekunek jest wspierany przez ich kibiców. Przypadkowo więc weszlismy troszkę w paradę naszym sasiadom zza miedzy ale... "wszytskie dzieci nasze sa..."
następnie wybraliśmy sie do DD przy ulicy Jaktorowskiej gdzie zostawiliśmy kolejna porcję słodkości :)
Jedna z wychowanek skomentowała nasza wizytę słowami" az tyle.... a potem zęby nam się psują..." ;) i miała rację :wstyd:
na koniec pojechaliśmy do DD na ulicy Tarczyńskiej gdzie rownież zostawiliśmy słodkości dla wychowanków, z którymi spotkamy się już w sobotę na turnieju organizowanym przez SKLW...

Podsumowując: słodycze zostały przekazane w sumie dla 100 wychowanków z Domów Dziecka
tak wiec jeszcze raz :brawo: :brawo: :brawo: dla Wszystkich Darczyńców...

mort
31-05-2007, 22:31
na ta zbiorkę członkowie GTW oddali chyba wszystkie swoje zapasy słodyczy... :brawo:

Jakbyście mieli problemy z transportem to mój ojciec pracuje na PKP - może jakis pociąg da radę skołować :hyhy:

A tak serio - po prostu Szacunek przez duże S dla Was :brawo:

CywiL
01-06-2007, 13:20

Jakbyście mieli problemy z transportem to mój ojciec pracuje na PKP - może jakis pociąg da radę skołować :hyhy:

:kawa:

rolnik
03-06-2007, 15:16

Niedźwiedziowóz? :O

mort
03-06-2007, 17:32

Niedźwiedziowóz? :O

:lol:

I niedźwiednik zamiast maszynisty :hyhy: