PDA

Zobacz pełną wersję : Zakłąd: Adiq vs Unico

Adiq
06-08-2003, 22:12
Unico co teraz z naszym zakładem? 8- :hmm:

Kempes
07-08-2003, 00:04
Unico bedzie lepszym prawnikiem ;)

zakład > zagra vs. nie zagra

odpowiedź jest juz wiadoma

masz hmm ... 4 dni na odwołanie sie. 8-

Adiq
07-08-2003, 00:45

To nie tak...
Ja obstawiałem, że Garcia zagra, a Unico, że Svitlica zagra. Jedno wykluczało drugie, a teraz... to już nie wiem... :hmm:

_Bart
07-08-2003, 00:49

To nie tak...
Ja obstawiałem, że Garcia zagra, a Unico, że Svitlica zagra. Jedno wykluczało drugie, a teraz... to już nie wiem... :hmm:

Adiq powinienem Cie bronic bo wiadomo ziom ale kurde jestem strasznie charakterny a zakład to zakład.

Mimo wszystko typuję, że w pierwszych meczach Manuel nie wybiegnie w pierwszej jedenastce.
Możemy się założyć. 8)

ok. Kto przegrywa zmienia na tydzień avatar'a. Jeżeli będę to ja to na herb Legii, a jak ty to - Wisły. Zakład stoi? 8)
W pierwszym meczu czy w pierwszych meczach? Bo to spora różnica. :>

Kempes
07-08-2003, 01:04
wynik : obydwaj sie pomylili

oydwaj zmieniają '8

MaxyM
07-08-2003, 01:06
Dobrze Kempes napisal...

Grochów
07-08-2003, 16:13

To nie tak...
:rotfl: też bym się wykręcał :D ;) Ale ciiiiiiiii :D

Unico
07-08-2003, 16:17

Zaczekajmy do niedzieli... może Ci się uda i Manuel zagra :>

yusta
07-08-2003, 19:05

Zaczekajmy do niedzieli... może Ci się uda i Manuel zagra :>

Może i zagra ale nie wiadomo czy Stanko w ogóle będzie w tym czasie w Polsce. Moim zdaniem zakład powinien być ważny tylko i wyłącznie wtedy gdy na boisku bedzie Stanko bądź Manuel, a drugi z wymienionych zawodników zajmie zaszczytną miejscówkę na ławce rezerwowych.

Unico
07-08-2003, 19:36
Zakład był o to czy Garcia wybiegnie w pierwszym meczu sezonu w podstawowym składzie...
Mnie nie obchodzi, żey nie zagra w nim bo: mu się nie chce\nie może bo musi polecieć do kraju załatwić sprawy\trener go nie wystawił\złapał kontuzję\etc... powodów mogą być setki.

Możesz zrobić ankietę co inni forumowicze o tym sądzą... a i tak to Twoja sprawa jak podejdziesz do tego zakładu.

A tak po za tym zaczekajmy do niedzieli... cuda się zdażają... :>

PS Masz już ten herb? :>

yusta
07-08-2003, 19:52
Zakład był o to czy Garcia wybiegnie w pierwszym meczu sezonu w podstawowym składzie...
Mnie nie obchodzi, żey nie zagra w nim bo: mu się nie chce\nie może bo musi polecieć do kraju załatwić sprawy\trener go nie wystawił\złapał kontuzję\etc... powodów mogą być setki.

Możesz zrobić ankietę co inni forumowicze o tym sądzą... a i tak to Twoja sprawa jak podejdziesz do tego zakładu.

A tak po za tym zaczekajmy do niedzieli... cuda się zdażają... :>

PS Masz już ten herb? :>

Jasne, ale całą tę zabawę zapoczątkowało napisanie przez Ciebie zdania:

Podejrzewam, że na razie i tak będzie on raczej tylko zmiennikiem dla Saganowskiego lub Svitlicy, a nie kimś więcej.

Nazgul
07-08-2003, 22:02
Unico wygra:

http://www.90minut.pl/news.php?id=54101

"...Na razie w Warszawie zostaje Stanko Svitlica. Król strzelców ekstraklasy miał wyjechać na testy do Energie Cottbus i Arminii Bielefeld. Wyjazd będzie musiał odłożyć, bo trener Dariusz Kubicki zabiera go na niedzielny mecz ligowy z Odrą do Wodzisławia"

Sharn
07-08-2003, 23:53
No nie wiem, wiedząc że Świetlik ma odejść powinien postawić na Garsije. 8)

Kempes
08-08-2003, 00:40
no ale Manuello będzie prawdopodobnie świerzo po podróży do buenos nachosz ? :co:

Keleborn
08-08-2003, 13:31
Formalnie rzecz ujmując zakład dotyczył tego czy MG wybiegnie w podstawowej jedenastce, tak/nie.
Wybiegnie czyli a contario zasiądzie na ławce rezerwowych. Ratio legis zakładu było takie: czy Kubicki wpuści w podstawowym składzie nowego zawodnika.
Stosując wykładnię celowościową należałoby przenieść zakład na drugą kolejkę, chyba że MG przyjedzie jednak do Wodzisławia.

Beny
08-08-2003, 13:34
Formalnie rzecz ujmując zakład dotyczył tego czy MG wybiegnie w podstawowej jedenastce, tak/nie.
Wybiegnie czyli a contario zasiądzie na ławce rezerwowych. Ratio legis zakładu było takie: czy Kubicki wpuści w podstawowym składzie nowego zawodnika.
Stosując wykładnię celowościową należałoby przenieść zakład na drugą kolejkę, chyba że MG przyjedzie jednak do Wodzisławia.

He, he, niezły jesteś :+: Ach, ci prawnicy! ;)
Ale pomysł z przeniesieniem zakładu nie jest zły, bo nieźle tutaj zostało namieszane! :)

Keleborn
08-08-2003, 21:04
No cóż...

Jestem gotów bronić tej tezy z uporem godnym lepszej sprawy :rotfl:

Adiq
10-08-2003, 22:03
Trochę zakład się zagmatwał i szczerze mówiąc nie chodziło mi o to, czy doleci z Argentyny na czas czy nie...

Wszystko zależy teraz od Unico czy uznaje to za moją przegraną. Jednak uczciwie patrząc to po takich wypowiedziach łatwo wywnioskować, że Garcia grałby w pierwszej 11, a nie Svitlica.

"Na razie nie jestem przygotowany do gry w 100 procentach. I na pewno nie na 90 minut. Może na pół meczu?" - Svitlica

"Szkoda, bo coraz lepiej rozumiał się w parze z Markiem Saganowskim." - Kubicki o absencji Garcii

To mój post z innego tematu. Co na to Unico?

Nazgul
10-08-2003, 22:07

Żartowałem wczesniej że przegrałeś, ale na poważnie to IMO zakład nieważny, bo Kubicki nie miał obydwu zawodników do dyspozycji...

Adiq
10-08-2003, 22:28
Wg. mnie zakład jest nieważny, ale idę na rękę Unico...

Garcia rzeczywiście nie zagrał (nie ważne czemu), a ja mam herb Wisły w avatarze (nie ważne co mu towarzyszy).

Wg. twojego regulaminu naszego zakładu, obie kwestie są z nim zgodne. Pozdrawiam. 8)

Unico
11-08-2003, 06:30
[...]
"Na razie nie jestem przygotowany do gry w 100 procentach. I na pewno nie na 90 minut. Może na pół meczu?" - Svitlica

"Szkoda, bo coraz lepiej rozumiał się w parze z Markiem Saganowskim." - Kubicki o absencji Garcii

Kto grał, a kto nie w tym meczu?
Czy w podstawowej jedenastce w meczu Legii z Odrą wystąpił M.Garcia?
Odp: Nie

Adiq - sprawa z zakładem jest prosta, a nie zagmatwana.

Po drugie chyba przegiąłeś z tym avatarem http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis7.gif
Wiem, że nie możesz pogodzić się z porażką :> i chcesz się odgryźć, ale bez przesady.http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis7.gif
To miał być herb, a uwagi do emblematu możesz zrobić w podpisie. Mam nadzieję, że będą one z większym taktem.

PS Ja jestem na 100% przygotowani i gotowy do gry przez 90min w każdym ligowym spotkaniu. Mogę sobie taki rzeczy mówić, a to nic nie znaczy... :> To samo dot. piłkarzy udzielających wywiady
Najważniejsze są fakty - kto grał, a kto nie.

PS2 Jeżeli nie chcesz wstawić samego herbu - to unieważniam zakład.

Keleborn
11-08-2003, 08:17
Oj, Panowie...

Zakład dotyczył tego czy Garcia wybiegnie w podstawowej 11, czyli tego czy trener wpuści nowego zawodnika, czy postawi na starych; znanych BTW kiedy zakładaliście się, na Onecie wisiało już info że Garcia leci do Argentyny...

Przenieście zakład na II kolejkę, (chyba że zdyskwalifikują Sagana, wtedy znowu się pogmatwa).

Adiq
11-08-2003, 11:53
Gdyby rzeczywiście Garcia nie wybiegłby w 11, a mógł to wstawiłbym sobie herb Wisły do avatara w sensie dosłownym. Najwyżej umieściłbym jakieś wyjaśnienie w podpisie. Miałem już nawet taki plan na wypadek przegranej. :>
Podsumowując...

Zakład dotyczył tego czy Garcia wybiegnie w podstawowej 11, czyli tego czy trener wpuści nowego zawodnika, czy postawi na starych; znanych

Unico doskonale wiesz, że o to chodziło w tym zakładzie, tak samo jak ja wiem, że nie o to chodziło ci z herbem Wisły, czyli jesteśmy kwita... Mam nadzieję. że kiedyś jeszcze się o coś założymy, ale na jasnych i przejrzystych zasadach. :]

Unico
11-08-2003, 14:52
[...]
Unico doskonale wiesz, że o to chodziło w tym zakładzie, tak samo jak ja wiem, że nie o to chodziło ci z herbem Wisły, czyli jesteśmy kwita... Mam nadzieję. że kiedyś jeszcze się o coś założymy, ale na jasnych i przejrzystych zasadach. :]

Te zasady były bardzo jasne...

Trener nie wystawił Manuela bo uznał, że nie nadaje się do gry w pierwszym meczu. A nie nadawał się bo był słabszy od reszty, która zagrała wczoraj - w tym wypadku, jak wszyscy wiemy, jego słabość wynikała z przemęczenia podróżą.

Chyba nie chcesz :co: za każdym razem do zakładu dokładać książkę-załączników w których wyszczególni się wszystkie możliwe sytuacje 8- BTW kórych i tak nie da się przewidzieć 8-

Ja zapominam o tej prawie... nie interesuje mnie już ten zakład.

PS Tym avatarem łamiesz swoje (tj ustanowione przez moderatorów) zasady. Coś takiego może prowadzić do anarchii :>

Adiq
11-08-2003, 15:00
Te zasady były bardzo jasne...

Też tak myślałem.

Trener nie wystawił Manuela bo uznał, że nie nadaje się do gry w pierwszym meczu. A nie nadawał się bo był słabszy od reszty, która zagrała wczoraj - w tym wypadku, jak wszyscy wiemy, jego słabość wynikała z przemęczenia podróżą.

8- 8- 8- Unico, bredisz... :/

Chyba nie chcesz :co: za każdym razem do zakładu dokładać książkę-załączników w których wyszczególni się wszystkie możliwe sytuacje 8- BTW kórych i tak nie da się przewidzieć 8-

Mogliśmy dodać, że zakład nie obejmuje przyczyn niezależnych... Myślałem, że skoro jesteśmy na forum sportowym, to zakład dotyczy sportowych aspektów, a nie załatwiania spraw personalnych, czy porwaniem przez Al-Kaidę. Teraz to już bez znaczenia...

Ja zapominam o tej prawie... nie interesuje mnie już ten zakład.

W takim razie mnie też.

PS Tym avatarem łamiesz swoje (tj ustanowione przez moderatorów) zasady. Coś takiego może prowadzić do anarchii :>
[/quote]
... a wtedy władzę przejmie król Unico. :lo: ;) A tak na poważnie to zdejme ten avatar.

Kawa
11-08-2003, 15:01
Uncio, ale Garcia nie mógł zagrac w tym meczu bo nie było go w Polsce.

Adiq
11-08-2003, 15:03
Uncio,
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jakież to pieszczotliwe. ;)

Unico
11-08-2003, 15:13
Uncio, ale Garcia nie mógł zagrac w tym meczu bo nie było go w Polsce.

Ja tam nie wiem czy był w Polsce czy nie.

Jeżeli go nie było to tym bardziej nie mógł zagrać :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Unico
11-08-2003, 15:25
[...]

Mogliśmy dodać, że zakład nie obejmuje przyczyn niezależnych... Myślałem, że skoro jesteśmy na forum sportowym, to zakład dotyczy sportowych aspektów, a nie załatwiania spraw personalnych, czy porwaniem przez Al-Kaidę. Teraz to już bez znaczenia...

[...]

Fakt to już jest bez znaczenia, ale...

Czy jakby tak strasznie zabolał go "przysłowiowy" ząb, albo żoładek i z tego powodu nie zagrał to byłaby to aspekt sportowy czy nie? Niby kontuzja i w dodatku eliminowałaby go z gry, więc przegrałby walkę o pierwszą jedynastkę w tym meczu. Ale to tylko ząb i co on może mieć wspólnego z piłką i aspektem sportowym zakładu :> Co innego stłuczony mięsień na treningu...

A jakby spóźnił się na mecz, albo zapomniał koszulki ;) :rotfl: ... etc...
Wiesz jakie jest życie...

Czyli wychodzi na to że jednak należałoby spisać aneks, co obejmuje zakłada, a co nie.

Kawa
11-08-2003, 15:33
Uncio,
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jakież to pieszczotliwe. ;)
Te moderator nie czepiaj sie literówek :rotfl:
Bo Ci :ban: wlepie :buhaha: