PDA

Zobacz pełną wersję : Mariusz to taki popularny Piekarz,czyli wywiad z Piekarskim

Mini
07-08-2003, 09:33
takie najciekawsze rzeczy:
Początek:niezbyt duże mieszkanie na południu Warszawy,okolice Lasu Kabackiego. Nowe niskie,schludne bloki, obok korty tenisowe.Biedni ludzie tu nie mieszkają. kur.. dziennikarze nic poza kasą nie widzą.
Oczywiscie trafili nie tu gdzie trzeba.
-Pando MAriusza? wszyscy się mylą i przychodzą do mnie(sąsiadka)
Mariusz to popularny Piekarz, czyli Mariusz Piekarski (przyp.PS)
generalnie Mario mówi że jest super i jak wyleczy kontuzjowany staw skokowy (leży całe dnie z nogą w gipsie) to będzie spokój na dłużej,nie skończy kariery bo ma dopiero 28 lat i wogóle cacy.
A chodzi o to że Mario dementuje tu plotki na swój temat:
1-Mówi się ze Piekarski na kontuzje jest skazany bo prowadzi rozrywkowy tryb zycia.-To nie tak.każdy idzie na piwo,śmieje sie i po tych 3 czy 4 nic się nie może stać.trzeba znać granice a ja je znamPopis dał w sylwestra kiedy był pijany co było widac i pobity co tez było widać
-były walki,ale... zawsze są.to można wpisać w plany.gdyby tam nie było kamery, to ktos by wierzył ze wypiliśmy tylko po kieliszku szampana? Nikt. A my jeszcze dzień później graliśmy mecz i go wygraliśmy! przecież 80 % Polaków wglądało tego dnia jak ja.LUDZIE SĄ ZAKOMPLEKSIENI.GRAJĄ, UDAJĄ, ZAMIAST BYĆ SOBĄ.czego się bać? wiadomo że w sylwestra sie pije. nie padałem z nóg.było śmiesznie,fajnie.
Są tacy którzy dzis mają 35 czy 38 lat i nie osiągnęli połowy tego co ja. :hmm: a co on osiągnął?
2-Piłkarz opowiada o tym co osągnął kiedy był świetnie zapowiadającym się graczem.AHA!
Kolejna plotka głosi że Brazylii wcale nie podbił a wrecz przeciwnie nikt jego wspaniałych gier nie widział.tak niedawno poiwedział Krzysztof Nowak to bzdury.większych kłamstw to nie słyszałem.widziałem kwoty za jakie przechodziłem z klubu do klubu i to był wyznacznik mojej klasy piłkarskiej.kasa misiu kasa.
z Nowakiem poznał się w Atletico.Nie nadawaliśmy na tych asamych falach.On był profesjonalistą? nie trzeba siedzieć w domu zeby nim być.Często zapraszałem go na grilla ale nie przychodził.Zreszta juz na początku powiedizął ze szanuje mnie jako człowieka i piłkarza ale żebyśmy się nie wtracali w swoje życie rodzinne i rozdzielili.Nie wiem dlaczego gada takie bzdury ze grałem mało.grałem pewnie z 80 % mecżów w tym czasie.grałem z Savio,Juanem(bayer Leverkusen) i Romario.
3-to w całości bo fajne
Kolejnej plotce zaprzeczyc nie można. Piekarza kochaja kobiety i nie potrafia mu się oprzeć.Dwa małżństwa(oba już nieaktualne) 28 letniego mężczyzny swiadczą że i on nie przechodził obok nich obojetny.Właśnie w Brazylii wziął ślub z miss kraju.Związek ten przyniósł mu wiele rozgłosu, ale nie zawsze pozytywnego. Żona słała do polskich gazet listy i opisywała Mariusza jako potwora, który kazał jej stac w czasie śnieżycy przed domem(!), nie chciał znać swojego dziecka i był bigamista. Słała po kilka takichlistów miesięcznie. -Zwariowała,teraz jest normalna.Od kiedy to w Bastii są śnieżyce? zreszta ona wogólenie przyjechała do mnie! potem opowiadała ze nie chciałem jej dać rozwodu,podczas gdy było zupełnie odwrotnie.Ja zachowałem sie fair.zostawiłem jej dyskotekę w Brazylii,sporo pieniędzy.jednak wiesz jak to jest,złość kobiety.Może przeżyła szok?
luzu mu odmówić nie można.zamiast chodzic na solarium to je kupił i zainstalował w domu. :buhaha: albo jak byl w Bastii to sobie ściągnął kumpla żeby miec do kogo się odezwac a napisali że to służący który mu drzwi otwierał,podawał jedzenie i kłaniał się. Luz widać także po samochodach.- ile ich miałeś? 25ja pier... a najwięcej na raz 3 w Bastii.dwa swoje i klubowego Peugeota 406.wywoziłem nim śmiecie o kur :* też bym tak chciał.
I ostatnie: w Białymstoku grał z Citką,Chańką,Boguszem i Frankowskim. pmaiętacie Marusia C. ? taki grzeczny pobożny chłopaczek.
Z Citką przemycał papierosy! Byłem osobą do życianie pochodze z bogatej rodziny, na wszystko musiałem zapracować sam, nikt mi niczego na tacy nie podał.z Markiem szmuglowaliśmy Marlboro do Niemiec.Przed granicą nakładalismy na siebie i owijaliśmy się bandażami.mimo że było w tym gorąco to zakładaliśmyna siebiejeszczekurtki żeby nie było widać.Zarabialiśmy sporo jak na 15 letnich małolatów!
nie lubił się uczyć. w szkole przeczytałem tylko jedną książke.to była nasza szkapa bo miała 8 stron i zdążył na przerwie.to było coś o jakims wychudzonym koniu. :buhaha: :buhaha: :buhaha: moze nasi piłkarze są tacy słabi bo są głupi a ci którzy mieli być drugim czy piątym Deyna albo bońkiem siedzą w więzieniu za przemyt?!
Odchodzi z Legii bo jest kontuzjowany a klub nie chce mu wypłacić 1/3 kwoy z kontraktu.mówi zeby mu klub dał bułkę z masłem z na szynkę sam sobie dołoż.a ile wydaje na życie? starczyłoby nie na szynkę ale na całą masarnie Mario powiedział że tu jest chamstwo i ludzie wieczorem siedzą w domu nie dlatego ze lubiamieszkanie\a tylkodlatego ze się boją wyjść.żeby zobaczyć normalne życie trzeba pojechac na zachód.

Beny
07-08-2003, 09:42
No i ktoś jeszcze - kurczę - chce powiedzieć, że Piekarski to dobry zawodnik? Takim może był! Za to człowiek z niego żaden!

kamyk
07-08-2003, 13:30
co do piekarskiego wiazalem z nim duze nadzieje jako pilkarz ! ale niestety zycie go porwalo i jego rozpusta i nic na to nie poradzimy. Nastepny kolejny zmarnowany talent ale chyba tak bylo dane bo polacy tacy sa niestety...

turi
09-08-2003, 09:05
ale przyznacie, ze wywiad z nim pokazuje jak pustym jest czlowiekiem. dla mnie w kategorii ***** roku zdecydowanie pierwszy plac :) "banki wzywaja!!!"

legart
11-08-2003, 10:33
Charakterek to pan Mariusz raczej nędzny ma.

Keleborn
11-08-2003, 11:23
Zawodnik dobry. Człowiek jak wyżej.
Szkoda, zawsze w niego wierzyłem. Przynajmniej do czasu aż się nie obraził bo grał Vuko a nie on.

Ehhh, szkoda gadać. :fu: