PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Pogoń niedziela 6 maja o 14:30 (na boisku)

Raffi
04-05-2007, 10:28
Niby Pogoni nie idzie... ale u nas lekki szpital:

Poważna kontuzja Dicka

Wczoraj w 40. minucie sparingowego spotkania z reprezentacją U-19 urazu podczas starcia w środku boiska doznał Herbert Dick. Warszawski obrońca Był opatrywany przez kilka minut, jednak ostatecznie musiał opuścić murawę. Jego występ przeciwko Pogoni jest wykluczony, a wszystko wskazuje na to, że absencja Dicka będzie dłuższa. "Kontuzja Dicka jest chyba poważniejsza niż przypuszczaliśmy. Zawodnik cierpi na uraz w kolanie. Nie wiemy jeszcze jakiego rodzaju to kontuzja, dowiemy się więcej w dniu dzisiejszym." - powiedział trener Jacek Zieliński.

"Liczę na to, że Dickson Choto zagra w meczu z Pogonią, bo Szala ma problem z mięśniem dwugłowym. Mam spore problemy w obronie. Grzelak też by nam się przydał, ale chyba jeszcze jest przedwcześnie na grę i prawdopodobnie nie będzie go w szerokiej kadrze. Cieszy mnie zwyżkująca forma Juniora. Jego szanse rosną, jeśli nie na występ w pomocy, to w ataku. Będzie jeszcze na pewno miał szansę zagrać." - mówi trener Legii Jacek Zieliński.
"Smoliński też ma drobny uraz. Zobaczymy jak dzisiaj będzie się czuł. Mam nadzieję, że kontuzja nie wykluczy go z możliwości wystąpienia w najbliższym spotkaniu." - dodaje.
więcej: http://www.legialive.pl/news.php?id=21988

jacekaga
04-05-2007, 10:43
W meczu z Pogonią celem może być tylko zwycięstwo. Dość napisać, że Portowcy ostatni raz wygrali w lidze chyba jeszcze we wrześniu ubiegłego roku. Także... zapowiadają się łatwe 3 punkty.

Z drugiej strony u nas szpital (Dick/son), a Pogoń nie gra jednak tak słabo, jak wskazywałyby na to statystyki (20 spotkań bez wygranej)- piszę te słowa na podstawie dwóch meczów: Pogoń- Wisła Kraków (1:1), kiedy szczecinianie nie ustępowali w niczym Wiślakom i w dość pechowy sposób stracili zwycięstwo oraz Pogoń- Widzew (0-1)- przedziwny mecz, w piłkę grała tylko Pogoń, mieli kilka naprawdę bardzo dobrych sytuacji, a wygrał RTS po chyba jedynym celnym strzale w meczu.

Mimo wszystko, 3-0 dla nas 8)

detoxizer
06-05-2007, 11:59
Wygrana jest obowiązkowa- jak nie to... wielgaśny CH im w dupska :) Wystarczająco dużo było kompromitacji w tym sezonie. Chociaż... Jakoś dało radę się przyzwyczaić - każda następna będzie coraz mniej bolała:D:D

3-0 dla nas :)

hatchet
06-05-2007, 13:06
Kielbowicz w pierwszej 11 :O :kurde:

Debiut
06-05-2007, 13:36
dziala wam transmisja na sopcascie?

Żuku
06-05-2007, 13:39
mnie wyskakuje "no peers to connect" albo "channel is offline"

Debiut
06-05-2007, 13:40
Problemy Sopcastu
Zaden kanal w tej chwili nie dziala.....
mirek78 dnia maj 06 2007 14:18:18 ˇ Drukuj

:wsciekly:

Żuku
06-05-2007, 14:08
1-0?

- legia.tv nie nadaje
- sopcast nie nadaje

co za czasy. Chyba trzeba będzie wykupić tą cyfre :kurde:

www.livescore.com :efoch: i relacja live we flashu na LL!

Debiut
06-05-2007, 14:09
ta

mam dosc sluchania transmisji w legia.fm , wlaczac sopcast !\

edit : legia.tv dziala przeca

hatchet
06-05-2007, 14:12
:O :ucieka: 1 - 1

rozumiem ze to taki znak przyjazni

Żuku
06-05-2007, 14:13
u mnie legia.tv nie działa ... tzn. pojawia się strona ale w oknie jest tylko news o meczu i nic więcej.

detoxizer
06-05-2007, 14:22
1:1 i gra naszej drużyny poza początkiem wciąż bez zmian- do dupy. To jakie sytuacje marnuje Janczyk dyskwalifikuje go z gry na najwyższym poziomie.

I znowu Kiełbowicz zawalił bramkę. Co za as. Jak słusznie zauważył Węgrzyn- Fabiański znowu zero reakcji. Ostatnio najlepiej mu idzie wybijanie piłki wyciągniętej z siatki i okrzyk: "*****!"

Jak nie zagrają na pełnej kurwie w drugiej połowie... to wyjebać ich wszystkich :zly:

Żuku
06-05-2007, 14:30
http://www.rojadirecta.com

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/tvuplayer.html

trzeba pobrać program.

Pshemeck
06-05-2007, 14:35
Witam.
Sopcast nie dziala ale jest transmisja na innym kanale.
Pierw sciagamy TVUPlayer:
http://www.programosy.pl/program,tvuplayer.html
Kanal :41843 KuszoTV.
Pozdrawiam :)
PS:Zuku mnie uprzedzil :)

Żuku
06-05-2007, 14:44
tnie się niemiłosiernie... sopcast rulez

e:2-1

Debiut
06-05-2007, 14:45
ladna bramka rado

dziala SOPCAST !

hatchet
06-05-2007, 15:20
Radovic :brawo:

To chyba najlepszy transfer od lat :brawo:

Debiut
06-05-2007, 15:24
buehehehehehehehehe

bramka na 3-1 :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Żuku
06-05-2007, 15:29
a ten Junior :kurde:

Tomereek
06-05-2007, 15:40
Mecz bez historii. Legia zagrałą dzisiaj kiepski mecz, ale na szczęście Pogoń była jeszcze słabsza... No juz jednak trzeba dograć ten sezon, zmiany są nieuniknione.

Grabek
06-05-2007, 15:44
fajna szopka
"zostań w Warszawie, Fabian zostań w Warszawie" :ucieka:
karny dla nas i: "Łukasz Fabiański" :brawo: :roll:

Przy bramce dla Pogoni spóźniony Kiełbowicz i niezdecydowany Fabiański. Bronowicki chyba faulował w polu karnym przy 2-1.
Świetna bramka na 3-1, ta brazylijska technika :cicho:

Zostaje życzyć Pogoni powodzenia w barażach.

Sagitarius
06-05-2007, 15:57
Żenada. Mecz strasznie słaby. Podzielam zdanie kolegi. Dotrwać do końca ten sezon i zapomnieć o nim jak najszybciej :P

Paluch
06-05-2007, 16:22
mecz chujowy, gra naszych zawodników bez komentarza, jedynie na plus Włodar mimo ze karnego nie wsadził,Roger bo sie starał,Rado bo też sie starał i Vukovic ktorego nie lubie ale grał nawet niezłe piłki.

co tu wiecej gadac? trzeba grac zeby sie na intertoto załapać...pojechałbym chetnie gdzies za granice pozwiedzac :]

Debiut
06-05-2007, 16:33
ktoś to gdzieś mówił , ze na Polska w 3 rundzie Intertoto czeka klub z Anglii . Poprawcie mnie jeśli się mylę

detoxizer
06-05-2007, 16:34
Hmmm... Tak oglądając dzisiaj meczyk doszedłem do wniosku, że mamy wielkie szczęście oglądać Włodara na boisku. Tóż to fenomen na skalę światową. Czemu? Bo jako jedyny napastnik na świecie wyczuwa bramkarza, a nie na odwrót. Dobry jest nie? :hyhy:

Zegarek
06-05-2007, 16:34
co tu wiecej gadac? trzeba grac zeby sie na intertoto załapać...pojechałbym chetnie gdzies za granice pozwiedzac :]

z taka gra to max 1 wyjazd :hyhy:

daimler
06-05-2007, 16:36
Bramka dla Pogoni - wrzutka na czwarty metr a 3 miliony Euro stoją na linii i czekają Bóg wie na co. Bez komentarza. "Zostań w Warszawie"? :hmm: Chyba jednak wolę gotówkę...

Karny i trzecia bramka to najlepszy komentarz do tego spotkania - żenująco słaby poziom czwartej ligi podwórkowej, parodia piłki nożnej, dramat.

Jedyni Vukovic i Radovic chcieli coś grac, reszta DNO i metr mułu.

e(L)egion
06-05-2007, 16:38
Nie wiem czy te Intertoto to jest nam akurat na ręke, bo do tej pory to ten kto grał u nas w Intertoto, to później z tego co pamietam bardzo średnio mu szło w lidze. No ale póki co to nie ma co planować, bo i tego nie mamy....

Co do meczu, to padaka była straszna ale trzeba się cieszyć z 3-ech punktów. Moim zdaniem karny dla Pogoni na 99% , a przy ewentualnym ale prawdopodobnym 2-2, to wątpie abyśmy wygrali.... Wydaje mi się ze nasi podeszli do spotkania z nastawieniem "jakoś to będzie" i im sie udało, bo Pogoń w ataku to straszna cienizna była. Jednak już na Łęczną na wyjeździe w srodę "jakoś to będzie" moze nie wystarczyć....

detoxizer
06-05-2007, 18:08
Atmosfera w naszej drużynie chyba nie taka zła.

http://legia.com.pl/img_galerie/07_wiosna/05_06_pogon//img_3301.jpg

:):):)

No no no :)

Debiut
06-05-2007, 18:22
http://legialive.pl/photos07w/07pogon2_f38.jpg

to mnie rozjebało :hyhy:

Domino23
06-05-2007, 18:22
mecz chujowy, gra naszych zawodników bez komentarza, jedynie na plus Włodar mimo ze karnego nie wsadził,Roger bo sie starał,Rado bo też sie starał i Vukovic ktorego nie lubie ale grał nawet niezłe piłki.

Wlodar to raczej na duzy minus, strzelil co prawda bramke ale pozniej zmaronowal tradycyjnie 2 setki( 2 razy swietne dosrodkowania dostal) + zmarnowany rzut karny.
Rzut karny dla Pogoni ewidentny, choc chyba tylko zolta sie nalezala za ten faul poniewaz to Bronowicki byl blizej bramki a nie napastnik Pogonii.
Obiektywnie patrzac karny chyba nam sie nie nalezal, wydaje mi sie ze Radovic zrobil swoje slynne padolino w polu karnym, ale moze sie myle.
Vuko moze i walczyl ale mial mnostwo strat, w samej 1 polowie wg statystyk mial 21 straconych pilek, troche duzo.
Janczyk i Kielbowicz szkoda gadac, drewna i paralitycy, jesli tacy zawodnicy wychodza w 1 skladzie Legii to nie ma co sie dziwic ze zajmujemy takie miejsce w tabeli.
Bramka dla Pogonii jak najbardziej na konto Fabianskiego, powinien albo zostac na linii bramkowej albo zdecydowanie wyjsc do pilki, a ten zrobil kilka krokow w przod i sie zatrzymal :kurde:

Jaco
06-05-2007, 18:28
Z zażenowaniem przyglądam się postom kilku głupoli, którzy nie byli na meczu a uprawiają szyderę na forum. Jakie to uczucie, podopierdalać się do lichych bądź co bądź grajków, rozpierając się w wygodnym fotelu przed monitorkiem? :pokemon:

Żuku
06-05-2007, 18:33
a tobie co nie pasuje? Nikt sie tutaj o dopingu nie wypowiada, więc nie rozumiem.

daimler
06-05-2007, 18:34
Właśnie obejrzałem powtórkę karnego Włodarczyka, i powiem szczerze że wyglądało to jeszcze bardziej dramatycznie niż na żywo :O
On po prostu zamknął oczy i kopnął nie patrząc na bramkarza, który leciał w ten róg bramki zanim jeszcze Włodarczyk dotknął piłkę. Wystarczyło podnieść głowę i spokojnie strzelić w prawy róg.
"wystarczyło" :roll:

crolick
06-05-2007, 19:32
Nasz Władeczek jedyny (i niepowtarzalny):
http://www.youtube.com/watch?v=jz0x6rpypPk&eurl=http%3A%2F%2Fmundialowo%2Eblox%2Epl%2Fhtml

GregorAE
06-05-2007, 23:42
ktoś to gdzieś mówił , ze na Polska w 3 rundzie Intertoto czeka klub z Anglii . Poprawcie mnie jeśli się mylę

Najpierw trzeba wyeliminować drużyne z Litwy.

Tuzin
06-05-2007, 23:45
Jak mozna strzelic samoboja z karnego? :ucieka:

GregorAE
06-05-2007, 23:49
Po brazylijsku....

Coraz bardziej podoba mi się gra i zangażowanie Vukovica. Był taki moment w pierwszej połowie gdzie podawał piłkę Janczykowi a ten nie raczył sie do niej ruszyć, Vuko chwycił się za głowe a potem zdrowo opieprzył Janczyka. Typowa postawa jaką powinnien prezentować kapitan :cicho:

Pesto
07-05-2007, 03:47
wyróżniam Radovicia , biegał za dwóch.
wynik na plus , gra bardzo przeciętna.

Pogoń jest tak żenująco słaba , że powinna zlecieć do II ligi z hukiem. Brazylijska technika :lol2:

casual
08-05-2007, 18:30
Czy wynik na plus... Trzy punkty cieszą, ale sam wynik już niekoniecznie, szczególnie biorąc pod uwagę obecny poziom sportowy szczecińskiej jedenastki :roll: