PDA

Zobacz pełną wersję : Murawa, czy kartoflisko

Aureliusz
06-08-2003, 21:53
... na Legii.
Na naszym stadionie zostanie rozegranych 16 meczów ligowych (bo właśnie Swit też podpisał wynajęcie stadionu) + ewentualnie pucharowych i sparingów. Co się stanie w tym wypadku z murawą na Legii. Oto wykaz meczów:
2. kolejka: Legia
3. kolejka: polonia
4. kolejka: Legia i Świt !!!
6. kolejka: Legia i Świt !!!
7. kolejka: polonia
8. kolejka: Legia i Świt !!!
9. kolejka: polonia
10. kolejka: Legia i polonia !!!
11.kolejka: Świt
12. kolejka: Legia i polonia !!!
13. kolejka: Świt

Tak więc wychodzi, że podczas 5 kolejek na jednym stadionie będą musiały sie odbyć po 2 mecze ligowe. Ja sam nie wiem jak to będzie możliwe. Na zdrowy rozum to może być piątek i niedziela, ale przez 2 dni nie da się zregenerować murawy.

Co Wy myślicie o tym pomyślę, żeby tyle meczy rozrywać w tak krótkim czasie?

R@dek (L)
06-08-2003, 22:39
:fu: Już się boje jak płyta będzie wyglądała po tej rundzie :/

Radio
06-08-2003, 22:41
16 spotkań to dużo ale nie za dużo jak liga była 18 zespołowa to meczy było 9 + PPolski (ok 3) +PEuropejskie (2-3) wychodziło 14-15. Polonia Puchar Polski chyba gra u siebie (nie wiem ale chyba tak). Świt już tam nie gra, Majgorzej będzie z 2 meczami w jeden weekend to ,oże być rzeczywiscie tragedia dla trawy.

crolick
07-08-2003, 00:02
moze zainstaluja nowa, taka jak w krakowie...

MaxyM
07-08-2003, 00:11
Mieli w kwietniu...

kud(L)aty68
07-08-2003, 01:43
Mieli w kwietniu...

Tylko niech nikt mi sie nie wazy spytac o to ET. Bo znowu przeczytamy, ze zakladali awans do pucharow......Albo znowu wyjdzie, ze nie polozyli nowej murawy z winy kibicow bo cos....

ems
07-08-2003, 01:44
ta, bo bali sie ze kibice podepcza po zdobyciu mistrzostwa Polski, ktorego nie zdobyli bo bali sie ze kibice podepcza itd....

kamyk
07-08-2003, 14:53
ja iwdze w tym spisek hehe! trylnik doszedl do wniosku ze pozwoli tym wszytskim zespolom grac na naszej murawie zeby pozniej im pzredstawic koszty zniszczenia murawy i kluby polonia i swit ebda musieli zaplacic zazniszczenie murawy i w taki sposub nasz edek zbierze na nowa murawe kase zbey w nastepnym sezonie legia mial nowiutki stol na plycie ehhh szkoda gadac ale ci nasi dzialacze nic nie mysla ehhh