PDA

Zobacz pełną wersję : Poradnik dla poczatkujacych:)

nowyL
20-04-2007, 17:57
Witam wszystkich. Bylem jakis czas na meczu i mam do was takie pytanie. Troche beznadziejne ale co tam. Konkretnie chodzi o zajecie miejsca na otwartej, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie? :hyhy: No bo jak zobaczylem ze mniej wiecej na moim miescu stoi 2metrowy koles to stanolem sobie spokojnie obok i sie wolalem nic nie odzywc. Wtedy nie bylo duzo ludzi ale co bedzie jakby byl komplet... Nie zbijajcie sie bardzo ze mnie bo ja jestem dopiero poczatkujacym kibicem :wstyd:

Szyja
20-04-2007, 18:08
proponowałbym abyś zmienił najlepiej miejsce na stadionie....możesz iść na łuk-tam napewno usiądziesz sobie na miescu który masz napisany na bilecie...

nowyL
20-04-2007, 20:59
Łał dzieki koles no co ja bym bez ciebie zrobil. Sory gosciu ale moze ty urodziles sie na tym stadionie i dla ciebie wszystko jest takie prost ale sa tez ludzie którzy maja ten swoj "pierwszy raz". Bilet mialem na otwarta tak dla jasnosci.

Kepke
21-04-2007, 16:48
no dlatego wszystkiego ja też Ci proponuję łuk ewentualnie Krytą :oczko:

żyła
21-04-2007, 18:06
Gdybym na swój piewszy mecz poszedł na Łuk, żeby spr. "jak to jest na Legii" to nie wróciłbym już na stadion nigdy:]

początki sa trudne, w kibicowaniu panowie też :oczko:

stajesz(nie siadasz!) nowyL gdzie Ci się podoba , a stawanie wg. numeru na bilecie jest po prostu wyśmiewane :oczko:
Żyleta to nie elegancja Francja :hyhy:

nowyL
21-04-2007, 18:19
Ale ja chce i bede chodzil na otwarta... nie robcie z tej zylety miejsca w ktorym to zaraz wpierdol trzeba dostac, A ze bylem z kumplem i dostalismy miejsca w innych sektorach to wolelismy stanac tam gdzie jest wolne. Dlatego pytam co sie dzieje jak jest pełny stadion, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie- no bo troche lipa isc paczka a w czasie meczu wszyscy porozrzucani po calym stadionie.

Włóczykij
21-04-2007, 22:07
Ale ja chce i bede chodzil na otwarta... nie robcie z tej zylety miejsca w ktorym to zaraz wpierdol trzeba dostac, A ze bylem z kumplem i dostalismy miejsca w innych sektorach to wolelismy stanac tam gdzie jest wolne. Dlatego pytam co sie dzieje jak jest pełny stadion, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie- no bo troche lipa isc paczka a w czasie meczu wszyscy porozrzucani po calym stadionie.

Umiesz czytać :> to przeczytaj jeszcze raz post Żyły i wsio w tym temacie.

nowyL
22-04-2007, 01:36
O dzieki żyła (nie widzialem ze odpisales)- tak tez myslalem ale wolalem sie upewnic. I czemu wy macie tak negatywne podejscie do nowych kibicow. Ja tam bylem pierwszy raz ale co umialem to spiewalem (darlem sie wniebogłosy) a koło mnie bylo paru kolesi i gadali o jakis pierdolach- to co taki lepszy tylko dlatego ze dluzej chodzi na mecze...

mort
22-04-2007, 11:52
no bo troche lipa jeść pączka a w czasie meczu wszystko porozrzucane po calym stadionie.

Nie jedz w czasie meczu - proste :roll:

nowyL
22-04-2007, 15:06
Jak byl wolny to wiadomo "Edson... " a jak karny? co sie wtedy krzyczy bo nie moglem zrozumiec? I czemu kazny sie zbija z łuku?

mort
22-04-2007, 15:50
I czemu kazny sie zbija z łuku?

Kazny się zbija ze wszystkiego-forumowy śmieszek taki.

PS.Ksywki piszemy dużą literą.

Raffi
22-04-2007, 20:42
Jak byl wolny to wiadomo "Edson... " a jak karny? co sie wtedy krzyczy bo nie moglem zrozumiec? I czemu kazny sie zbija z łuku?
to jakiś karny był w tym meczu? :hmm:

PS Na łuku bywa róznie, raz lepiej raz gorzej; słaba widoczność i mała niekiedy ilość ludzi powoduje niekiedy gorszą atmosferę na tej trybunie, ale róznie bywa

Kiełbos
23-04-2007, 15:15
I Edson grał?! :chytry: :zlosliwy:

nowyL
23-04-2007, 22:20
No bo to byl mecz na jesieni Legia-Wisla Plock 5:0. Byl karny i wtedy wszyscy krzyczeli jakies nazwisko- tak jakby jakiegos super piłkarza sprzed lat ktory wszystkie 11wykonywal... myslalem ze zawsze tak przy karnym spiewacie ale najwidoczniej tylko wtedy. Bylem jakis miesiac temu ale biletow zabraklo a na łuk trzeba miec karte kibica. Ale od nastepnego sezonu wyrabiam karte i chodze na wszystkie mecze- zobaczycie jeszcze ja kiedys bede uczyl jak sie zachowac na zylecie :hyhy:

Markotny
23-04-2007, 23:21
Strach pomysleć, że kiedyś neta nie było, a ludzie potrafili odnaleść swoje miejsce na stadionie.. :ucieka:

matx
23-04-2007, 23:26
Strach pomysleć, że kiedyś neta nie było, a ludzie potrafili odnaleść swoje miejsce na stadionie.. :ucieka:

A dzieci jadly przy oddzielnym stole.. :prawi:

nowyL pochodź na mecze po prostu, a nie wypisujesz takie rzeczy, że ludziom nawet odpowiadać się nie chce...

nowyL
24-04-2007, 13:46
A nie chcesz to nie odpisuj kto ci karze. To zamiast zachecac i troche pomoc nowym bo wizja nowego stadiony coraz blizsza to jeszcze pretensje ze głupoty wypisuje.

mort
24-04-2007, 20:02
A nie chcesz to nie odpisuj kto ci karze. To zamiast zachecac i troche pomoc nowym bo wizja nowego stadiony coraz blizsza to jeszcze pretensje ze głupoty wypisuje.

:lol:

Dobrze gadasz! :hyhy:

Zachęcam i pomagam :hyhy:

Markotny
24-04-2007, 20:32
To się chwali :brawo: