PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Korona Kielce: piątek godz 20:00 - kibicowsko

Jastrząb
17-04-2007, 15:27
Dziś ruszyła sprzedaż biletów na Koronę.

Bilety na mecz z Koroną
Redakcja, źródło: legia.com

We wtorek rusza sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie z Koroną Kielce. Kasy czynne będą w następujących terminach: 17-19.04 (wtorek-czwartek) – w godz. 11:00 – 19:00 oraz 20.04 (piątek) od godz. 12:00 do meczu. Wejściówki dostępne będą również w następujących salonikach sieci Kolporter:
1. WARSZAWA – ul. Jutrzenki 156 (E.Leclerc w Al. Jerozolimskich)
2. WARSZAWA – ul. Wojciechowskiego 39 (Ursus)
3. WARSZAWA – Pl. Czerwca 1976 (CH Faktory Outlet Ursus)
4. WARSZAWA – ul. Cybisa 6 (Ursynów obok ul. Surowieckiego)
5. WARSZAWA – ul. Kijowska 11 (naprzeciwko wejścia Dworca Warszawa Wschodnia)
6. WARSZAWA – Metro Centrum (przejście podziemne pod ul. Złotej)
7. WARSZAWA – ul. Górczewska 95
8. WARSZAWA – ul. Marymoncka 75A (naprzeciwko wjazdu do AWF)
9. WARSZAWA – ul. Igańska 26 (Markecik)
10. WARSZAWA – ul. Majdańska 7 (Markecik)
11. WARSZAWA – ul. Ząbkowska 44 (obok marketu Pelcowizna)
12. WARSZAWA – ul. Górczewska 124 (WOLA PARK, I piętro obok wejścia do Auchan)
13. WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 148 (CH REDUTA, I piętro Salon Multimedialny)
14. NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ul. Warszawska 3
15. PUŁTUSK – ul. 3 Maja 15
16. PRUSZKÓW – ul. Wojska Polskiego 60
17. OSTROŁĘKA – ul. Hallera 15 (Lider Price)
18. WARSZAWA – Metro Wierzbno (przy skrzyżowaniu ul. Woronicza i Al. Niepodległości)
19. GARWOLIN – ul. Kościuszki 47
20. MIŃSK MAZOWIECKI – ul. Piłsudskiego 9

I tutaj mam prośbę :chytry: Chodzi o bilet dla pewnej osoby, która poprosiła mnie o kupno, ale ja z powodu pracy nie będę mógł się wyrobić aby go kupić. Czy jakaś dobra dusza mogłaby kupić jeden więcej? Proszę o kontakt na priv.

Pan Artysta
17-04-2007, 16:01
bydom ulubieńcy Listka :oczko: :O

Q_(L)
17-04-2007, 16:05
Nie rozmywaj, to nie temat o koszykówce...

Pan Artysta
17-04-2007, 16:31
Nie rozmywaj, to nie temat o koszykówce...
eeeeeeeeeee

no to sory malony :hyhy:

DobryChłopak
17-04-2007, 17:04
100 biletów im przysłali z Kielc
Co do punktów sprzedaży - kolporter na metrze wierzbno nie działa. Pani nie ma zamontowanego internetu :roll:

Peter
17-04-2007, 17:28
CH REDUTA działa. O dziwo 1 raz zdarazylo mi sie stac rano w kolejce po bilet. :O

Z Bielska
17-04-2007, 22:29
Czesc,

Jak nick wskazuje pochodze z Bielska-Białej, od niedawna dopiero studiuję w Warszawie. Oczywiscie jestem kibicem Legii.

Chcialbym wybrac sie na mecz z Korona - bedzie to moj debiut

prosze o wyrozumialosc i odpowiedz na kilka pytan:

1. Czy bilety przed kryta sa numerowane?
2. Czy moge kupic na jeden dowod moge kupic dwa bilety (dla mnie i dla kolegi?)
3. Na ile przed meczem trzeba przyjsc na stadion? Godzine? Dluzej?

przepraszam za zasmiecanie forum i dziekuje za odpowiedz

Peter
17-04-2007, 22:31
Ad. 1 Sa numerowane, ale to nie teatr.
Ad. 2 Mozesz, ale musisz miec PESEL i godnosc kolegi.
Ad. 3 Jak kto lubi.

Z Bielska
17-04-2007, 22:33
Dzieki

2. A jesli chcialbym wziac dla niego bilet studencki, to czy PESEL wystarczy?

yusta
17-04-2007, 22:36

przepraszam za zasmiecanie forum i dziekuje za odpowiedz

1. Są ale miejsca zajmowane są tam bez przestrzegania tego co na bilecie. Przynajmniej jakiś czas temu tak było.

2. Nie możesz. Nie musisz mieć kolegi dowodu, wystarczy, że będziesz znał imię, nazwisko i PESEL, na swoje dane nie kupisz dwóch biletów. Tzn, technicznie jest to możliwe ;) ale kolega z biletem na Twoje dane nie wejdzie prawdopodobnie na stadion.

3. Na tej części stadionu nie ma wyścigu by zająć miejsce na Żylecie, więc godzina wcześniej spokojnie powinna Ci wystarczyć, by złapać jakieś dobre w miarę miejsca.

yusta
17-04-2007, 22:38
Dzieki

2. A jesli chcialbym wziac dla niego bilet studencki, to czy PESEL wystarczy?

Możliwe że nie. Teoretycznie powinno, bo legitkę i tak sprawdzaliby na bramie, ale to już chyba zalezy od kasjerki czy sprzeda Ci bez legitki czy nie.

Raffi
18-04-2007, 00:51
jak studencki, to ksero/ skan legitki jest potrzebny

Ta trybuna zaczyna się zapełniać bardzo późno, pól godziny przed meczem

Kubal
18-04-2007, 11:37
Koroniarze płacą za wyjazd specjalem+bilet w pakiecie 25zł :O
Gdyby tak u nas klub się dokładał :roll:

kiubz
18-04-2007, 11:50

nie, dziękuję

Raffi
18-04-2007, 16:47
Jak na 1 dzień sprzedaży spore zainteresowanie, ok. 1^:30 jakieś 20 osób w kolejce

Tuzin
18-04-2007, 17:48

1. Sa numerowane, ale raczej nikt tego nie przestrzega, chcoc czasami mozesz trafic na jakiegos nadgorliwca co Cie zgoni ze ,,swojego,, miejsca.
Na tej trybunie sie czasem stoi, czasem siedzi. Np na LKS caly mecz sie stalo, choc pamietam wazniejsze mecze, na ktorych sie siedzialo ;]
Przedkryta od strony sektora gosci ma zdecydowanie bardziej rodzinny charakter - mnostwo dzieci (Mlodych Wilkow) z rodzicami. Nie kazdemu to odpowiada, bo te bachory non stop biegaja w te i z powrotem.

2. Jak chcesz bilet studencki to musisz miec ksero legitymacji albo sama legitymacje kolegi.

3. Na przedkryta to spokojnie pare minut przed gwizdkiem.

CywiL
18-04-2007, 18:25

nie, dziękuję

Dokładnie. :nie:

eMeL
18-04-2007, 18:40
Polonia po fenomenalnym wsparciu śledzi zabiera sie za wspieranie scyzorów, mówią o 100 biletach które dostali...

:lol3:

Depesz
18-04-2007, 19:15
W Reducie mają drobne problemy z drukowaniem biletów. Ale ostatecznie wszystko poszło tak jak trzeba.

Pawlak
19-04-2007, 09:08
Jak tam sytuacja sie przedstawia na Ł3?

koroniarka20
19-04-2007, 09:25
no to do zobaczenia na Łazienkowskiej....

P.S. jakieś 2 tygodnie temu w klubie Remont zostal znaleziony karnet L na krytą na nazwisko Wysocki. Być może te info przeczyta osoba zainteresowana. Kontakt na pirvie.

kosciesz
19-04-2007, 10:20
P.S. jakieś 2 tygodnie temu w klubie Remont zostal znaleziony karnet L na krytą na nazwisko Wysocki. Być może te info przeczyta osoba zainteresowana. Kontakt na pirvie.

Szkoda, że od razu nie napisałaś do klubu, albo do sklw, albo chociaż tutaj, bo kolegę ominął przynajmniej jeden mecz.
Niemniej jednak, najlepiej by było gdybyś zwróciła go do klubu... ta osoba i tak będzie musiała się tam zwrócić po ewentualny duplikat... a z kilku tysięcy karneciarzy większość jednak nie zagląda na forum.

Kubal
19-04-2007, 12:05
nie, dziękuję

Dokładnie,to jeździło by nas dwa razy więcej.Tyle ode mnie,bo w głupią polemikę nie chce mi się wchodzić.

Banan B.H.
19-04-2007, 12:44
nie, dziękuję

Dokładnie,to jeździło by nas dwa razy więcej.Tyle ode mnie,bo w głupią polemikę nie chce mi się wchodzić.

No raczej nie chodzi o to że jeździło by nas dwa razy więcej bo jakoś nie ma co narzekac do ilości na naszych wyjazdach. bardziej moze chodzi o to że by było poprostu taniej, ale jak wiadomo klub nic nie oferuje za darmo :slucha: . Co do meczu z Korona to komplecik... oby tylko dobrze zadziałały nasze nowe głośniki :hyhy: Co do dopingu to z meczu na mecz jakoś jestem o to spokojniejszy :oczko: .

jacekaga
19-04-2007, 13:02
Dokładnie to zwracam uwagę na fakt, że w większości przypadków wykorzystujemy, a nawet przekraczamy przyznaną nam pulę biletów na wyjazdy. To teraz dokładnie napisz, w jaki sposób ogarnąłbyś bilety dla tej drugiej połowy, która jakoby miałaby jeździć.

karakan
19-04-2007, 14:01
Pozatym to lepiej jechac mniejsza liczbą , ale bez mało ogarniętych...

Pan Artysta
19-04-2007, 16:57
Żebrakom pod kasami wielki czerwony **** w dupe :zlosliwy:

młode to a w żebry się bawią :kurde: do tego dobrze ubrani-kiedys to żule żebrali ok dawałem a tym co teraz to mogę dać.....

Raffi
19-04-2007, 17:07
Tak ogólnie to bilety na ukończeniu

Talar
19-04-2007, 17:18

Ja jestem tylko ciekawy gdzie byli ci wszyscy 'kibice' jak graliśmy z Arką :hmm:

pawlik
19-04-2007, 17:55

Ja jestem tylko ciekawy gdzie byli ci wszyscy 'kibice' jak graliśmy z Arką :hmm:

ilez mozna no, jeszcze bylo przytoczyc gdzie ci kibice z Wisly rok temu...juz nudne sie staje biadolenie o "kibicach sukcesu" wszedzie tak bylo jest i bedzie wiec juz daj spokoj :roll:

CywiL
19-04-2007, 17:56
nie, dziękuję

Taa, za cenę zapierdalania na smyczy panów z KP i przy akompaniamencie wypominań Zygo jak to on wspiera ruch kibicowski na Legii.
W dupie mam wsparcie klubu jeśli chodzi o wyjazdy i najlepiej dla nas bedzie jak będa sie trzymali od tego z dala najdłużej jak się da. :wsciekly:

Szyman
19-04-2007, 19:15
Wie ktoś może ile biletów dostała Korona ?? Oprócz tych 100 dla Polonii...

Talar
19-04-2007, 19:18
500

EDIT:

Artysta weź nie p****ol ! Jeśli Ci to przeszkadza to trzeba było podejść dziś do jednego z drugim i powiedzieć mu że możesz mu dać ale.... to po pierwsze.
Po drugie nie gadaj że stoją tam same gnoje. Dziś zbierał mój kolega (27 lat gnojem bym go nie nazwał) bo rzeczywiście brakowało mu do biletu. Ja osobiście zawsze jeżeli mogę to dorzucę się komuś bo łatwo rozpoznać kto rzeczywiście zbiera na bilet a kto na chińczyka albo browar. Dzięki Bogu nigdy nie byłem w sytuacji żebym musiał to robić - ty podejrzewam też nie ale być może kiedyś sam będę od kogoś coś potrzebował a nie chciał bym usłyszeć że jedyne co mogę dostać to ''wielkiego czerwonego ****'' :O Ja w każdym razie żebractwem tego bym nie nazwał - raczej pomoc dla braci po szalu.

Andrzej
19-04-2007, 21:06
Hmm każdy z Was ma po części rację... ale fakt faktem, że mnie też to wkurza... Tym bardziej, że potem na meczu palą skręty itd. na to kasę mają, a na bilet nie? :klnie: Dziwne... :roll: i tak jak Artysta napisał: młodzi, a bawią się w żebry i do tego są dobrze ubrani... nie wyamaga komentarza.

PS. Ja nie mówię bo może i są faktycznie osoby, którym zabrakło bo coś tam, ok. rozumiem, ale często są to te same osoby. Nie mam kasy - idę zarobić, a nie stoję wiecznie pod kasą i proszę o każdy grosz i tak co mecz... :roll:

Talar
19-04-2007, 21:10
Co do zbierania na inne cele niż bilet to sie zgadzam... Wielki czerwony h*j. Ale jeśli na prawdę komuś brakuję a tym bardziej znajomkowi to nawet mu pomogę to pozbierać żeby tylko obejrzał mecz swojej ukochanej drużyny.

eot

Andrzej
19-04-2007, 21:13
No ok. Warss ale kurrr... :klnie: brakować to może raz czy dwa, a nie za każdym razem i to tym samym osobom... :roll: Rozmywa nam się trochę temat ;) Co do meczu, niezła oprawa się zapowiada, wszyscy w koszulkach w barwach klubu... Ciekawe...:)

Talar
19-04-2007, 21:17
Tylko żeby ktoś to przypilnował i nie brali po 10 sztuk dla rodziny :hyhy: A pomysł na prawdę ciekawy. Żyleta może wyglądać podobnie jak w meczu z ŁKS i to przez 90 minut :)

daimler
19-04-2007, 21:27
Warss, wrócę jeszcze na chwilę do trematu przez Ciebie poruszonego. Raz na dwa tygodnie 21PLN? Człowieku, jest milion sposobów na jak najbardziej LEGALNE zarobienie takiej "kasy". Wystarczy chcieć. A upadek akcji "Zarób na bilet" dobitnie świadczy, że się ludziom nie chce. Wolą żebrać pod kasami. Ich sprawa, ale na mnie również mogą nie liczyć.

jacekaga
19-04-2007, 21:30
Warss-strasznie dużo problemów wynajdujesz: najpierw "niedzielniacy", potem kwestia dawania kasy na bilet ziomkom po szalu, teraz branie po 10 koszulek...

Jakąś przyjemność Ci to sprawia?? ;)

Edit:@down- ojoj, użytkownik napięty.

Talar
19-04-2007, 21:35
Poważnie ja zacząłem temat o zbieraniu pod kasami ? :O

Jeśli cie to satysfakcjonuje to... tak ogromną :bobas:

Kempes
19-04-2007, 21:56
Najprostszy sposób - po prostu olać.
Jak kogoś to wkurwia to powiedzieć że sie nie ma i ''cześć''.
Kto będzie chciał to da i tyle.

(jeśli ktoś miał inaczej to sie myle ale...) ja sie jeszcze po odmowie nie spotkałem z jakąś natarczywością więc mnie to z grubsza wali czy stoją czy nie.

Q_(L)
19-04-2007, 22:00
Warss - wprawdzie Arysta często się myli :hyhy: , ale w tym przypadku ma rację... i raczej nie chodziło mu o Twojego kolegę/znajomego tylko o typów, których można spotkać przed każdym meczem pod kasami... ci sami stoją praktycznie codziennie jak są sprzedawane bilety... i tyle w temacie. :slucha:
W razie co zapraszam na priv 8)

MTP
19-04-2007, 22:04
Problem w tym ze większość z tych zbierajacych zarabia jednego dnia równowartość kilku biletów.Rekordzista przed meczem z Celticem uzbieral prawie 400.
Jest akcja zarób na bilet wiec zamiast stac i sępic niech ruszą dupe do pracy.Bo miejsc pracy jest od kija znależc nie trudno ale jeśli sie chce.Pomijam kwestie kasy ale lepszy rydz niz nic.
Ciekaw jestem jak zaprezentuje sie Korona pod względem dopingu jak nie ma dachu.

mort
19-04-2007, 22:10
500

EDIT:

Artysta weź nie p****ol !

:lol:

Aż się nie mogę doczekać odpowiedzi :hyhy:

kiubz
19-04-2007, 22:12
Może nazwyajmy rzeczy po imieniu, czy ktoś żebrze na Starówce czy na Legii to nadal są to żebry, czy ma hajs i ściemnia czy rzeczywiście nie ma. Kiedyś takiemu jednemu co mnie prosił chciałem dać bilet, bo się okazało że kumpel nie idzie a tuż przed meczem nie można już oddać, nikt nie chciał ode mnie odkupić za połowę ceny mimo kolejek wielkich pod kasami, więc specjalnie wróciłem pod kasy na krytej gdzie ziomekwcześniej żebrał.

Ku mojemu zdziwieniu nie wziął... bo imienny to jak on wejdzie :kurde: , dałem w końcu jakiemuś dzieciakowi.

Q_(L)
19-04-2007, 22:16
:slucha: Chyba nie ma sensu dalej rozmywać... :zlosliwy:

CywiL
19-04-2007, 22:22
Ciekawe jaki rozmiar tych koszulek bedzie bo jak jakieś obiciślaki to ja bojkotuję tą oprawę. :efoch:

daimler
19-04-2007, 22:30
Myślisz, że przewidzieli XXXXL? :zlosliwy:

ems
19-04-2007, 23:11
szykuja sie 4 stopnie celsjusza, wiec lepiej zeby to byly duze rozmiary bo na kurtkie trza nalozyc

Pan Artysta
20-04-2007, 07:03
500

EDIT:

Artysta weź nie p****ol !

Aż się nie mogę doczekać odpowiedzi :hyhy: :hyhy:

kończąc-kiedyś stali tam(18-15 lat temu) ludkowie co raczej na alpage zbierali ale ich wygląd naprawdę był tragiczny-dziś małolaty stoją git ubranka i oni mi pierdolą że na bilet-no błagam tylko potem koło trasy w sklepie widziałem jak piwka i winka kupowali-takie to były bilety koleszko Warssssie i jak coś masz jeszcze do powiedzenia to popytaj kumpli-żebraków :kurde:

ps:
i jak piszesz coś to waż słowa "synku" :oczko:

Pan Artysta
20-04-2007, 07:04
szykuja sie 4 stopnie celsjusza, wiec lepiej zeby to byly duze rozmiary bo na kurtkie trza nalozyc

sektor rodzinny tysz dostanie :chytry:

Fanka_sc
20-04-2007, 07:39
Ja chce jechac ale jestem z sosnowca i nie mam kasy na bilety w intersity a na kredyt chyba nie pojade no ewentualnie jak bedzie sie szykowała wieksza ekipa osób wtedy moge jechać

Pan Artysta
20-04-2007, 07:40
Ja chce jechac ale jestem z sosnowca i nie mam kasy na bilety w intersity a na kredyt chyba nie pojade no ewentualnie jak bedzie sie szykowała wieksza ekipa osób wtedy moge jechać

:brawo: :brawo: :brawo: i co my mamy zrobić? :hmm:

Fester
20-04-2007, 08:14
Warss, Raz na dwa tygodnie 21PLN?

:efoch: 37...

jak koszulka bedzie mala to zadam zwrotu za bilet!

Raffi
20-04-2007, 08:19
Myślę, że Zygo już sięga do portfela :ucieszony:

Żuku
20-04-2007, 09:31
czy tego typu oprawa była już gdzieś wykorzystana?

Raffi
20-04-2007, 09:42
na meczu z Koroną Kielce kiedyś hehe... no, może trochę inna

Aureliusz
20-04-2007, 09:42
Nie wiecie, jak z biletami? Kumpel się obudził, że chce iść. :kurde:

jacekaga
20-04-2007, 09:47
Nie wiecie, jak z biletami? Kumpel się obudził, że chce iść. :kurde:
http://www.legialive.pl/news.php?id=21819
Info z wczorajszego dnia.

Raffi
20-04-2007, 10:34
Na łuku jest fajnie :oczko:
bo już innych biletów nie ma :chytry:

Bilety tylko na łuk
źródło: legia.com
Jak podaje oficjalna strona Legii, na dzisiejszy mecz z Koroną Kielce nie ma już biletów na trybunę odkrytą, przed krytą i krytą. Pozostały jedynie wejściówki na łuk od ulicy Łazienkowskiej. Bilety na ten sektor, w cenie 10zł, dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica.

hatchet
20-04-2007, 13:47
Czyli dzis bedzie "koszulkoniada" i stan okupacji stoiska z herbata :)

Jastrząb
20-04-2007, 13:58
Karwia, ale nic nie zapowiada tych 4 stopni. Całkiem fajnie jest 8)

Chociaż dotarło do mnie info o planowanym opadzie gradu :ucieka:

Kiełbos
20-04-2007, 14:05
Wiozą niepogodę... Nie wiesz jak to w Kielcach, na dworcu... :chytry: :hyhy:

el majoneze
20-04-2007, 14:47
dopiero teraz zczaiłem że mój bilet jest krzywo wydrukowany, tzn. np. numer seryjny jest nad tym polem w którym powinien być a co gorsza kawałek kodu kreskowego jest przycięty.ktoś wie, co się robi jak miśki na bramkach mają zastrzeżenia do biletu?tak profilaktycznie pytam, bo pewnie bramka nie zaakceptuje mojego, skro nie ma całego kodu

Kiełbos
20-04-2007, 15:48
Zapewne typ na bramce obejrzy ze wszystkich stron i jak będzie wg. niego ok to włoży do czytnika swoją uniwersalkę... W końcu to nie Twoja wina...

Fanka_sc
20-04-2007, 16:31

:brawo: :brawo: :brawo: i co my mamy zrobić? :hmm:

Nio nie pojade trudnio sie mówi ale jestem z wami duchem i będe kibicowała..Ale do Krakowa i do wodzisławia jade na stówe:brawo::brawo:

Kocham melanże z Legionistami :):brawo::brawo:

foks
20-04-2007, 16:54
W takim razie zapraszamy do dzialu FOTKI FORUMOWICZOW.

Szyja
20-04-2007, 17:12
dokładnie tak jak foks napisał-jeżeli chcesz mieć jeszcze lepsze melanże to zapraszamy do działu Fotki forumowiczów-napewno więcej zyskasz niż stracisz!

:zlosliwy:

daimler
20-04-2007, 21:36
***** mać.
Przez całą cholerną zimę nie zmarzłem tak, jak dziś. Dramat.

hatchet
20-04-2007, 21:46
e tam, w tlumie dalo sie przetrwac ten ziab ;)

Jacek "3-0" Zielinski :O

Nasz doping z perspektywy srodka E, calkiem fajny.
Pozatym Korona cos tam zanucila w pierwszej polowie, w 2 byli juz cicho.

No i standartowo nie dostalem koszulki :efoch: :hyhy:
Skoro nie mam ani tej "Krolewskiego" ani "Seata" to teraz poczekam na "Triade" :)

foks
20-04-2007, 21:47
Wiadomo, ze lepsze sa mecze w slonku, ale wtedy czesto siada doping...

UWAGA !!

Znalazlem szalik Legii O(L)D BOYSna Ursynowie okolo 22:30, ulica Jastrzebowskiego, przy klubie 22, obok Statoila. Lezal sobie na srodku jezdni, jesli ktos kto tak go pilnowal :kurde: skapowal sie, ze zgubil barwy to niech pisze do mnie na priv a mu je zwroce... choc dziwie sie, jak mozna tak nieszanowac barw :placze:

jasin
20-04-2007, 22:42
choc dziwie sie, jak mozna tak nieszanowac barw :placze:

...dlatego przed oddaniem zaproponuj rozmowę wychowawczą...

foks
20-04-2007, 22:49
Ale to szalik "O(L)d boys", wiec moze zaproponuje jakis doppel herz czy cos na pamiec :)

E
20-04-2007, 22:56
Jak dla mnie chyba największym plusem dzisiaj była postawa Krytej.. Wreszcie coś się tam ruszyło z dopingiem (bo ostatnio z tym było kiepsko, a na ŁKS-ie i Arce to już w ogóle tragedia) i jak cały stadion ryknął to było konkretnie. Ogólnie doping niezły (z perpektywy G), szkoda tylko, że trochę siadł przy rozdawaniu koszulek...A hitem wieczoru była "kartoniada" po 3(?) bramce :oczko:

Peter
20-04-2007, 23:02
W porownaniu do meczu z Arka, to na przed Krytej istny szał.

emil83
20-04-2007, 23:06
http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=302&f=95 (uwaga niecenzuralne )

:ucieka:

- piździło jak cholera
- herbaty brak
- na górnym I chwilami mało kto śpiewa

Ale ogólnie pełny stadion, atmosferka nawet była.

Doping chwilami naprawde dobry ale przeważnie średni z racji małej ilości śpiewających
I ta "kartoniada" :hyhy:

jacekaga
20-04-2007, 23:09
A hitem wieczoru była "kartoniada" po 3(?) bramce :oczko:
Nie kartoniada, a pudłoniada. Między ślepia takim oberwałem :efoch: .

Pod względem dopingu to był nasz najlepszy mecz od kilkunastu miesięcy- takie mam subiektywne odczucia. Pozytywnie zaskoczyła Kryta (szczególnie "Walczyć, trenować..." na 2 trybuny pod koniec meczu :brawo:), łuk pod względem liczebności, jak i zaangażowania w doping przypominał mecze zaraz po proteście, gdy bilety były po 5 zeta.

Dobry wieczór za na nami- jeśli taki malkontent jak ja nie może do niczego się przyczepić, to chyba było naprawdę OK :).

A nie- wiatr to HWDP.

Korona- z początku nawet nieźle, potem przycichli. Ciekawe, jaki wpływ na dzisiejszą dyspozycję wokalną miała obecność setki (podobno) rezydentów z K6.

http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=302&f=95 (uwaga niecenzuralne )

:O A ten k**** co?? Scyzoryk ostrzy??

Endrju
20-04-2007, 23:23
Uważam, że najlepszą rekomendacją dla dzisiejszego meczu jest to, że koleżanka, która zaliczała debiut, zajarała się atmosferą jak małe dziecko, mimo, że jakąś ogromną pasjonatką piłki nożnej nie jest ;)

Wielkie :brawo: dla NS za pokonanie przeciwności losu. Trochę można się przyczepić do tego, że nie wszyscy dostali koszulki, ale cóż...

Generalnie na pewno najlepiej w tym sezonie. Doping z perspektywy dołu I momentami naprawdę miażdzył, no i nareszcie przypomniały o sobie wypełnione po brzegi łuk z krytą :)

Oby tak dalej!

Strzałek
20-04-2007, 23:23
http://jepek.phc.pl/obrazy/010732tn_img_6850.jpg

Koszulki w pełnej okazałości.

jepek
20-04-2007, 23:30
Zapraszam www.Jepek.phc.pl Fotki

foks
21-04-2007, 00:02
A propos dopingu ocenianego z boku (tradycyjnie bylem na skrajnych trybunach Zylety od strony torwaru), tym razem wydawalo sie, ze jest juz naprawde glosno.

Oprawa? Baaaardzo fajna, wielkie brawa dla NS, kawal porzadnej, klimatycznej roboty! :brawo:
Dzieki za podrzucenie foty koszulek, fajnie to wygladalo, szkoda tylko, ze zielony okazal sie zgnilozielonym :(

PS: naprawde nikt nie kojarzy ludzi z ekipy O(L)d boys ?

yusta
21-04-2007, 00:02
Trochę można się przyczepić do tego, że nie wszyscy dostali koszulki, ale cóż...

Przyczepić to się można do tej dziczy która rwała je jakby były ze złota. W pewnym momencie miałam małe przeciąganie liny... znaczy koszulek z jakimiś czterema typami. Prawie zgnietli jakiegoś dzieciaka, który podbił po koszulkę dla tatusia.
Przy takich akcjach nie ma dobrego systemu na rozdawanie. Zakładam się, że jakbyśmy rozłożyli je przed meczem, to pierwsi wbiegający zgarnialiby to co leżało na krzesełkach po drodze na swoje miejsca.
Dżungla i tyle.

el majoneze
21-04-2007, 00:26
doping naprawdę najlepszy od dość dawna.Oglądam własnie powtórek w C+ i brzmi nieźle. Oprawa w tv też super, koszulki wyglądają z perspektywy tv efektownie, troszkę tylko szkoda, że były "plamy" gdzie ludzie stali bez koszulek

ale ja chce o innej sprawie: co się psia zubrzyków mać dzieje z tymi alkomatami przez ostatnie 2 mecze?powariowali czy co?kumpla który dziś wypił jedno piwo(nawet nie całe) zawinęli na bramce. Kolega waży dobrze ponad 90 kg, więc jedno piwo dało wynik na alkomacie 0.05, czyli 0,1 promila, czyli tyle, co po zjedzeniu jabłka. Kolega mógłby spokojnie jeżdzić samochodem, ale na Legię to było za dużo. Zapytałem babki od ochrony, co to jest za akcja, ze przeciez wypił jedno piwo i jest trzezwy. Ona mowi, ze wystarczy miec 0,2 zeby nie wejsc na mecz, bo tak jest w regulaminie. No to jej mowie, ze koledze wyszło 0,05, na co ona reaguje tekstem "bo te alkomaty nie pokazują promili,tylko stwierdzają czy jesteś pijany czy nie, a 0,05 znaczy na nich że tak". Miśki tworzą sobie regulaminy i rzeczywistość stosowanie do potrzeb w danej chwili. Czekalismy na niego i doslownie w ciągu 5 minut wyjebali ze stadionu 10 osób. A jeszce na ŁKS widziałem małolata, który był tak najebany, że przez 5 min wchodził do toitoia, bo nie mógł trafić w drzwi. Kumpel, potem jakoś wbił się przed samym meczem,ale sądze, że sporej ilości osób to się nie udało. Przecież to jset mecz piłkarski, może i muszą się czepiać najebanych jak szpadle, ale żęby sobie przed meczem piwka jednego czy dwóch nie móc zrobić?

poza tym w końcu fajny klimat 8)

ems
21-04-2007, 00:45
el majo - ja dzisiaj widzialem kolesia ktory najebany trzymal sie swoich racji "zaplacilem ***** 550 zł za karnet to jak wylecialem chce kwit gdzie on jest"

***** jak wchodzilem na mecz to pies sie za nim ujal i zaczal wymagac od organizatorow kwita ....

ogolnie nie wiem... ale jak mnie cos takiego spotka, to zobacze sie z dziewulskim w sadzie. nie dam sie przeruchac przez klub dla ktorego przez 6 lat zapierdalalem charytatywnie..

mecz przechuj, atmosfera jak dawno... na skrajnym wszyscy spiewali.. a pudloniada mistrzostwo

ogolnie **** ;)

JACKO PLACKO
21-04-2007, 00:53
http://jp85.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=101&Itemid=42 zdjęcia

Depesz
21-04-2007, 00:55
"Pudłoniada" to między innymi moja zasługa, tak nam wesoło było po trzeciej bramce, że wyrzucliśmy wszystkie pudła w górę :hyhy: Nie ma to jak dobra ekipa na samym dole G :hyhy:

Alkomatu się bałem jak cholera. Cyrk niesamowity, znając mój organizm byłem pewny, że gdybym trafił na alkomat to bym zakończył mecz pod kasami :zdziwiony: Szczęśliwie kibelek zaliczyłem w czasie gdy na boisku nic się nie działo, kumpel zaliczył Toi toia dokładnie w momencie gdy Vuković strzelił na 1:0 :hyhy:

Piździca niesamowita. Gratulacje dla NS za koszulki i folię, oraz dla wszystkich którym chciało się wyciągać ręce z kieszeni w ten ziąb.

Raffi
21-04-2007, 01:00
ems - ostrzeżenie

Fester
21-04-2007, 07:38
ems - ostrzeżenie

:O

ems
21-04-2007, 07:43
o ***** piles nie forumuj

Fester
21-04-2007, 07:48
przepros :P

ems
21-04-2007, 07:49
przepraszam ;)

dostojny kocur
21-04-2007, 08:33
Zajebista oprawa trzeba przyznać :brawo: ]

Kozak akcja z koszulkami!
Trochę się zdenerwowałem bo to był mój piękny plan na Pogoń, ale nigdy go nie zreazlizowalem ;( Bo tera ni ma okazji i... :oczko:

Gratulacje :)

Strzałek
21-04-2007, 11:09
W TV koszulki wyglądają jeszcze fajniej bo widać zielony (właśnie leci powtórka).

Głośno było, oprawa bardzoooo ciekawa, piłkarze dali radę. Było dobrze :oczko:

E
21-04-2007, 11:29
Jeszcze jedno spostrzeżenie z wczorajszego meczu żeby nie było za różowo :oczko: na G zatrważająca liczba osób niewiedzących jak trzymac kartony/folie :kurde: a było to tyle razy mówione... a i jeszcze jedno, jak widziałem że ktoś nie ma folii to szedłem za Żylete, tam było pełno rozrzuconych przez wiatr i przynosiłem. ***** każdy chce oprawy, ale żeby ruszyc dupy i chociaż trochę pomóc NS-om to się nikomu nie chce... lepiej później mówic "fajnie wyszło ale szkoda że były luki"

Pawlak
21-04-2007, 11:41
Trochę można się przyczepić do tego, że nie wszyscy dostali koszulki, ale cóż...

Przyczepić to się można do tej dziczy która rwała je jakby były ze złota. W pewnym momencie miałam małe przeciąganie liny... znaczy koszulek z jakimiś czterema typami. Prawie zgnietli jakiegoś dzieciaka, który podbił po koszulkę dla tatusia.
Przy takich akcjach nie ma dobrego systemu na rozdawanie. Zakładam się, że jakbyśmy rozłożyli je przed meczem, to pierwsi wbiegający zgarnialiby to co leżało na krzesełkach po drodze na swoje miejsca.
Dżungla i tyle.

Taka prawda ... :/

Sknery :zlosliwy:

bylem na G i nie dostalem koszulki ;D 8) [ widac na focie , gdzie ] :D

Didek
21-04-2007, 11:47
Ochrona z tymi alkomatami to już zdrowo przesadza :zly: Jak wchodziłem dosłownie przmknąłem przez bramki, a przy mnie wyrzucili z 10 osób po których nie było w zadnym stopniu widać że coś pili :/ Podchodząc do ochroniarza który przeszukuje, ten sie pyta: "czy cos się piło? A może spradzić?". To już niedługo piwa się nie bedzie można na pić przed meczem bo mają takie alkomaty że wyjdzie Ci że jesteś pijany :/ :ucieka: :zly:

Pan Artysta
21-04-2007, 11:50
trzeba wiedzieć którą bramka wchodzić :hyhy:

Kiełbos
21-04-2007, 12:10
Mecz ze wszechmiar udany! Dobry doping, chociaż czasem słabiej ale to przez to że na boisku było też ciekawie... :ucieszony:
Pudłoniada była najlepsza...

Najbardziej pozytywna była opinia koleżanki będącej pierwszy raz, z ciekawości jak to wygląda od środka... "Super, zajebiście fanatycznie!" :brawo:
Dodam tylko że to Wiślaczka, od czasu do czasu odwiedza Reymonta... :klnie: :awanti:

MKS1973
21-04-2007, 12:25
Najlepsze było to jak zaśpiewaliście "nożownicy *** wam w dupe" :brawo: :hmm:

A na dworcu jakieś dziwki zaczeły śpiewać Legia.... :oczko:

foks
21-04-2007, 12:33
Ej, a czy tylko mi sie wydaje, ze Korona to jedna z najbardziej kserujacych ekip bez swojej tozsamosci? Nie glupio Wam spiewac "jestesmy zawsze tam" i pogowac? Jak bysmy sobie zrobili flage w barwach teczy z napisem YMCA to moge sie zalozyc, ze za 2 tygodnie podobna zawisla by u Was ;)

pawlik
21-04-2007, 12:36

a nie lubicie swojej zgody? :-

CywiL
21-04-2007, 12:38

Pomysl co zaśpiewaliśmy zaraz potem i bedziesz wiedział o kogo chodziło.

E napisał/a:
A hitem wieczoru była "kartoniada" po 3(?) bramce oczko

Nie kartoniada, a pudłoniada. Między ślepia takim oberwałem efoch .

Nie znasz się, to była trójwymiarowa kartoniada - Legia znowu wprowadza nowe trendy w polskim ultras. :hyhy:

Kiełbos
21-04-2007, 12:50

A na dworcu jakieś dziwki zaczeły śpiewać Legia.... :oczko:

Co za gośc... :kurde:

DobryChłopak
21-04-2007, 13:16
Ej, a czy tylko mi sie wydaje, ze Korona to jedna z najbardziej kserujacych ekip bez swojej tozsamosci? Nie glupio Wam spiewac "jestesmy zawsze tam" i pogowac? Jak bysmy sobie zrobili flage w barwach teczy z napisem YMCA to moge sie zalozyc, ze za 2 tygodnie podobna zawisla by u Was ;)

Otóż to, będąc u nich na starym stadionie juz to zauważyłem. Dla mnie to jedna z najgorszych ekip pod tym względem. Pisanie o swoim dopingu jako o "całkiem niezłym" i rzekomym przebijaniu się przez nas to po prostu śmiech na sali. Gorzej zaprezentowała się u nas tylko Arka według mnie.

Herman
21-04-2007, 15:12
Niestety Korona dostosowała się do swoich kolegów z Konwiktorskiej - konfidenci !

karakan
21-04-2007, 15:23
Jakieś konkrety?

equinox
21-04-2007, 15:37
Jeśli chodzi o kserowanie Korony to pogo dobrym przykładem nie jest.
Raczej piosenki ściągnięte z "W tramwaju jest tłok", "Wisłaaaa" ( ta przyśpiewka "Kielceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" miażdży :lol2:), Ole Ole, chyba coś ala "Czarna Elka" w ich wykonaniu też kiedyś słyszałem.

I na stadionie, i w TV w powtórce Koronę słyszałem raz, jak zaczęli śpiewać po "Coście tak cicho...."

Endrju
21-04-2007, 16:55

Dżungla i tyle.

Ale ja się nie czepiam Was, jako NS. Raczej chodzi mi o to, co Ty opisałaś... I faktycznie, przy takim zachowaniu nie ma dobrego systemu zdaje się.

Goguś
21-04-2007, 18:32
I na stadionie, i w TV w powtórce Koronę słyszałem raz, jak zaczęli śpiewać po "Coście tak cicho...."

Legia pobudziła kibiców Korony do walki :hyhy: . Byłem na meczu i też tylko to słyszałem, ale potem zaczeli dawajć równo. Chyba sie troche przestraszyli legionistów :chytry: .

Endrju
21-04-2007, 22:14
W czasie meczu o mistrzostwo Orange Ekstraklasy w dniu 20 kwietnia 2007 roku pomiędzy Legią Warszawa a Kolporterem Korona Kielce, na stadionie przebywało 10 895 kibiców, w tym 488 kibiców przyjezdnych.

Imprezę zabezpieczało 232 członków służby porządkowej i 472 policjantów.
Po meczu delegat stwierdził, że słyszał kilka wulgarnych okrzyków adresowanych do kibiców drużyny przyjezdnej, PZPN i policji, ale generalnie ocenił zachowanie publiczności i organizację sportowej imprezy masowej, jako dobre.
Jako zachowania naganne odnotował wywieszenie szalika i flagi Polonii Warszawa i próbę ich podpalenia przez kibiców Legii oraz spalenie dwóch szalików Legii przez kibiców Korony na sektorze przyjezdnych. Uznał także za obraźliwy transparent odwołujący się do ambicji „Czarnych ………….”.
Mimo apeli telefonicznych do przedstawicieli SKLW, Nieznanych Sprawców i Flagowych, nie podjęto żadnych działań na „żylecie” skutkujących doprowadzeniem do pożądanego stanu porządku. W trakcie meczu ze stadionu usunięto 140 osoby nietrzeźwe, w tym 93 kibiców Legii i 47 kibiców Korony.
Ponadto służba porządkowa dokonała ujęcia i przekazania policji dwóch osób nietrzeźwych i zachowujących się agresywnie wobec innych kibiców, a także wobec ochrony.

To teraz zagadka roku. Gdzie jest 3000 wolnych krzesełek ?! Przypomnę, że oficjalnie nasz stadion ma 13 628 miejsc...

Sagitarius
21-04-2007, 22:38
Vipy mają szerokie dupska, to i krzesełek zabrakło :oczko:

Woytek
21-04-2007, 23:52
To teraz zagadka roku. Gdzie jest 3000 wolnych krzesełek ?! Przypomnę, że oficjalnie nasz stadion ma 13 628 miejsc...

2600 wolnych:
na pewno sporo ponad 1000 na łuku gości, do tego z 500 sztuk na łuku Ł3.
może kilku karneciarzy nie przyszło, co do osoby i tak nie policzymy;)

crolick
22-04-2007, 09:04
To teraz zagadka roku. Gdzie jest 3000 wolnych krzesełek ?! Przypomnę, że oficjalnie nasz stadion ma 13 628 miejsc...2600 wolnychNo żeby być już całiem precyzyjnym to 2245 miejsc :P

KRA
22-04-2007, 10:45

2600 wolnych:
na pewno sporo ponad 1000 na łuku gości, do tego z 500 sztuk na łuku Ł3.
może kilku karneciarzy nie przyszło, co do osoby i tak nie policzymy;)

Jak już się bawimy w aptekarskie wyliczenia to łuk dla gości ma pjemność nieco ponad 1300. Korony było ok 500 może więcej, co daje ok 800 wolnych miejsc. Na łuku od Łazienkowskiej faktyko coś ok 500 wolnych miejsc, Kryta wyprzedana, Przedkryta też i Żyleta też. W sumie wolnych miejsc ok 1300. 13 600 - 1300 = 12 300. Jak nic frkekwencja zaniżona. :P

MKS1973
22-04-2007, 12:00

He śmieszny jesteś!!! I kto tu kseruje? "ŻÓŁTO-CZERWONA..." czemu nie wymyslicie czegoś nowego???

MKS1973
22-04-2007, 12:02

A był ktoś z Pasów? Wyglądało to tak jak by było to w naszą strone.

MKS1973
22-04-2007, 12:05
Niestety Korona dostosowała się do swoich kolegów z Konwiktorskiej - konfidenci !

O czym ty bredzisz?! Popatrz na siebie!!!

Q_(L)
22-04-2007, 12:06

Udajesz tylko... prawda ?

Andrzej
22-04-2007, 12:15
Co za typ (MKS 1973 rzecz jasna :oczko: ) :ucieka:

Stout
22-04-2007, 12:44
na meczu obecnych 10 Legionistów z Kwidzyna z flagą(debiut) siedzimy na łuku, czesc wchodzi z kartami , reszcie pomocy udziela SKLW (jeszcze raz wielkie dzieki) a hitem była ksiazeczka zdrowia(rumunska :hyhy: :brawo: ) na ktora wchodzi jeden młodziezowiec od nas.....szkoda ze nie widzieliscie miny ochrony, bo o Stefanie to juz nie wspominam 8) 8) pozdrowienia dla tych ktorzy spiewali na łuku.Kwidzyn 100% Legia !!!!

E
22-04-2007, 12:59
MKS1973 napisał/a:
pjoneczek napisał/a:
MKS1973 napisał/a:
Najlepsze było to jak zaśpiewaliście "nożownicy *** wam w dupe"

a nie lubicie swojej zgody?

tak, 2 osoby, sami napisaliście... ale i tak nie chodzi o to czy byli czy nie

Herman
22-04-2007, 13:02

a wiesz o czym ja w ogole pisze?

Q_(L)
22-04-2007, 13:05
a wiesz o czym ja w ogole pisze?
Musi wiedzieć, bo napisał, że "bredzisz"... :lol:

ems
22-04-2007, 13:29

była Polonia - wystarczy.

turi
22-04-2007, 17:23
herman, ja nie wiem :)

MKS1973
22-04-2007, 19:41
herman, ja nie wiem :)

Bo nie masz o czym on tylko ścieme puścił

foks
22-04-2007, 21:27
Dobra MKS, idz plakac na swoje forum, nie prowadzisz zadnej rzetelnej dyskusji.

Kiełbos
22-04-2007, 21:38

He śmieszny jesteś!!! I kto tu kseruje? "ŻÓŁTO-CZERWONA..." czemu nie wymyslicie czegoś nowego???

To jest xero?! :chytry: Nie przerobiliśmy tego z :hmm: "...biało - niebieska, Dynamo ... radziecka!" na tą samą melodię... Śpiewamy tylko w oryginalnej wersji, słusznej swoją drogą!
Xerem jest wasze "Jesteśmy zawsze tam...", a już "Kieeeeeelce" to opór...
Zresztą o czym ta rozmowa...

Raffi
22-04-2007, 21:56
dajcie spokój tym dyskusjom, nie odpowiadajcie na takie teksty

kiubz
22-04-2007, 22:05
od razu bić! :zly:

Kubal
23-04-2007, 13:15
Ostatnio zmuszony byłem odwiedzić stadion Korony podczas spotkania z Widzewem(rekreacyjnie,byłem w Kielcach).
Wypowiem się odnośnie "pogo",które to ku mojemu zdziwieniu śpiewane było również w rytm:"Tańczymy lambada",najlepsze jednak było:"..tańczą go kibice
kieleckiej Korony" :brawo:
Rym łapiecie rewelacyjny :O

PS.Wymyślcie coś swojego 8)

Depesz
23-04-2007, 13:26
http://sport.onet.pl/0,1248713,1523923,wiadomosc.html

Spodobało się niemcowi :hyhy: ale czy ja wiem....z tymi kobietami to przesadził :hmm:

krakowiaczek
23-04-2007, 13:49
Zadnych sladow agresji..... :D:D:D Mogl sobie ubrac szalik Polonii to by sie przekonal :P ;) Zartuje! Nie denerwujcie sie ..... :)

kosciesz
23-04-2007, 14:31
http://sport.onet.pl/0,1248713,1523923,wiadomosc.html

Spodobało się niemcowi :hyhy: ale czy ja wiem....z tymi kobietami to przesadził :hmm:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/04/22/polen-reportage-spitzenspiel/bier-fans-em2008.html

bo młody jakiś 8)

MeLa
23-04-2007, 14:45
"Pudłoniada" to między innymi moja zasługa, tak nam wesoło było po trzeciej bramce, że wyrzucliśmy wszystkie pudła w górę :hyhy: Nie ma to jak dobra ekipa na samym dole G :hyhy:

http://www.youtube.com/watch?v=NVkFavvNw1k

:hyhy:

Tuzin
23-04-2007, 20:24
http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/04/22/polen-reportage-spitzenspiel/bier-fans-em2008.html

Polska - bez piwa, ale super kibice

To byla niespodzianka tygodnia: Mistrzostwa Europy 2012 odbeda sie w Polsce i na Ukrainie. Ale jak wlasciwie pilka w Polsce wyglada? Reporter Bild-am-Sonntag - Julien Wolff - byl w piatek na hitowym meczu Legia Warszawa - Korona Kielce.
I bawil sie swietnie.

Do poczatku spotkania zostalo jeszcze 90 minut. Policjanci przed zapowiadajacym sie na dzis pelny Stadionem Wojska Polskiego w Warszawie, wygladaja jak grupa antyterrorystow. Ubrani na czarno, kamizelki kulooodporne, przy bokach paly i pistolety.

Dla mnie wygladaja bardzo groznie, a tymczasem policjanci powinni przeciez dawac kibicom poczucie bezpieczenstwa. Zadaje sobie pytanie: czy policja tutaj musi byc uzbrojona po zeby? Niestety tak - „U nas w Polsce istnieje spory problem chuliganstwa“ - mowi mi jeden z kibicow Legii.

Ale jak do tej pory nie widze zadnych chuliganow ani zadnej bijatyki. Zamiast tego wyczuwam atmosfere pilkarskiej goraczki. Juz na godzine przed pierwszym gwizdkiem, najwieksza trybuna stadionu jest pelna. Kibice podskakuja i rycza „Legia, Legia“. Płoty na trybunie sa pelne transparentow.

Kiedy pilkarze wybiegaja na boisko WSZYSCY (takze kibice w lozy), trzymaja swoje szaliki w gorze i spiewaja klubowy hymn. Wielu kibicow przyszlo na stadion z dziecmi. Jedynie kobiety sa tu rzadkoscia - futbol jest w Polsce najwyrazniej meska rzecza.
Na stadionie sa praktycznie tylko miejsca siedzace (plastikowe fotele, z oparciami), mimo to większa część publiczności stoi podczas calego meczu. Atmosfera przyprawia o gesia skorke.

Na przerwe Warszawa schodzi z prowadzeniem 1:0. Czas na kielbase z grilla. Krakowska (? - Krakauer) z bulka plus keczup kosztuje 10 zlotych (2.60 ojro) i jest smaczna. Za 0,3 litrowa Pepsi place 5 zlotych (1.3 ojro).
Piwo na stadionie jest zabronione. Mimo to ludzie przy stoisku sa zadowoleni. Rozmawiaja miedzy soba smiejac sie. Ani sladu agresji.

Podczas przerwy na plycie boiska tanczy kilka czirliderek. Wiecej zaplanowanych rozrywek brak. W Polsce liczy sie tylko 90 minut pilki.

W drugiej polowie kibice spiewaja nieprzerwanie i zostaja za to nagrodzeni przez swoja druzyne. Legia wygrywa gladko 3:0 (1:0). Jeszcze tylko runda honorowa i stadion 5 minut po meczu pustoszeje. „Jada do domu swietowac“ - mowi mi jeden z ochroniarzy na wyjsciu.

Mimo to dalej sa przestrzegane srodki bezpieczenstwa. Kibice ida na przystanki autobusowe w towarzystwie policjantow z tarczami. Calosc funkcjonuje sprawnie - atmosfera pozostaje przyjazna, ruchem kieruja policjanci z drogowki.

Zauwazone wady: zarowno na miescie jak i na stadionie brakuje tabliczek po angielsku. Ten kto nie zna polskiego, moze miec w Warszawie problemy z odnalezieniem sie.
Tak samo brakuje duzych parkingow.

W 2012 powinno byc inaczej. „Zostanie dokonane mnostwo inwestycji i udogodnien, azeby rozbudowac infrastrukture w naszym kraju“ - mowi Michal Nykowski, szef komitetu polskiej kandydatury przy federacji pilkarskiej.

Atmosfera dla pilki w Polsce jest juz jednak na europejskim poziomie.

Lepiej sie nie da tego tabloidowego jezyka.

Sikor
23-04-2007, 21:44

tuatj wersja po polsku (trochę skrócona) jednak czasami piszą o nas pozytywnie

Fifi81
24-04-2007, 16:38
niech sie nasze media od nich uczą

Flip
24-04-2007, 17:17
raz im się zdarzyło coś napisać obiektywnego o Polsce :roll:

dziwne że to Bild przecież zawsze lubili nas udupiać na każdym froncie :hmm:

Tuzin
24-04-2007, 19:35
Bo niemiec myslal ze przyjedzie, zobaczy psy szczekajace dupami i biale niedzwiedzie.
A tu sie chlopak zdziwil.

GregorAE
24-04-2007, 19:43
Bo niemiec myslal ze przyjedzie, zobaczy psy szczekajace dupami i biale niedzwiedzie.
A tu sie chlopak zdziwil.

To Morta nie było?

rolnik
24-04-2007, 19:47
pochłał ponoć

GregorAE
24-04-2007, 19:53
To dobrze.
Nawet pewnie nie wie, że zrobił to w narodowej sprawie i uratował nam opinie :oczko: