PDA

Zobacz pełną wersję : 1/8 finału Pucharu Polski

Grochów
06-08-2003, 13:04
1/8 finału Pucharu Polski

Odra II Opole - Górnik Polkowice
Górnik Zabrze - Tłoki Gorzyce / Legia Warszawa (jeżeli awansują Tłoki to one będą gospodarzem)
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Arka Gdynia - GKS Katowice
Flota Świnoujście - Amica Wronki
Raków Częstochowa - Aluminium Konin
Korona Kielce - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Mecze 1/8 finału odbędą się 17 września - o godzinie 15:00 (na stadionach bez sztucznego oświetlenia) i 19:00 (na obiektach posiadających sztuczne oświetlenie)
Szkoda,że wszystkie mecze odbędą się w tym samym dniu,bo oprócz naszego wyjazdu chętnie zaliczyłbym mecz Jaga-Pogoń ...Chyba,że Legia nie awansuje :D:>

Wasil
06-08-2003, 13:12
Nie no liczę na to ,że damy rade Tłokom . Potem Górnik ,powiedzmy ,ze nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o mecz Pogoni z Jagą to ciekawy meczyk będzie. Jaga jest rewelacją poza tym gra u siebie ,a Pogoń do tej pory grała dobrze no i pojechali Groclin.

Mazi
06-08-2003, 13:17
Jaga - Pogoń 8- 8- 8-

będę tam ... :>

Grochów
06-08-2003, 13:38
Nie no liczę na to ,że damy rade Tłokom . Potem Górnik ,powiedzmy ,ze nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o mecz Pogoni z Jagą to ciekawy meczyk będzie. Jaga jest rewelacją poza tym gra u siebie ,a Pogoń do tej pory grała dobrze no i pojechali Groclin.
Mi jednak bardziej chodzi o atrakcje kibicowskie :> :P

Beny
06-08-2003, 14:09
Tłoki na wyjeździe! Zabrze - ewentualnie - na wyjeździe! Cholera a kiedy u nas! Buu..., ja chcę iść na mecz ;(

Grochów
06-08-2003, 14:37
Tłoki na wyjeździe! Zabrze - ewentualnie - na wyjeździe! Cholera a kiedy u nas! Buu..., ja chcę iść na mecz ;(
To jaki problem??Wsiadaj w pociąg i jazdaaaa...
Szkoda,że nie trafiliśmy na Arke,Lecha,bądź Jage--to byłyby wyjazdy(szczególnie ten pierwszy,bo na niego jeśli nie teraz to chociaż rok trzeba poczekać:P) 8-
Będę im kibicował,może jeszcze w tych rozgrywkach coś ciekawego trafimy...:P:D

Unico
06-08-2003, 17:17
1/8 finału Pucharu Polski
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Tłoki Gorzyce / Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Lech Poznań

To najciekawsze pary, zwłaszcza ta pierwsza.

Ostry
10-08-2003, 17:19
Górnik jako nasz kolejny rywal(miejmy nadzieję ;) )średnio mi pasuje.Liczyłem na kogoś z drugiej ligi,kogoś z kim nie spotkamy się w tym sezonie.Ale trudno,przeżyje to :)