PDA

Zobacz pełną wersję : !!!!! OFERTA FLAGI, SEKTORÓWKI !!!!!

alert2
06-08-2003, 10:18
WITAM !!! :look:
KIERUJĘ DO WAS PROPOZYCJĘ WYKONANIA FLAG ORAZ SEKTORÓWEK KLUBOWYCH.
Z ZAWROTNĄ PRĘDKOŚCIĄ ZBLIŻA SIĘ INAUGURACJA SEZONU 2003/2004 MOŻE WARTO POMYŚLEĆ O NOWYCH BARWACH NA PŁOT, SEKTORÓWKACH I NIE TYLKO, ŻEBY ZASKOCZYĆ WIDOWNIE ORAZ UATRAKCYJNIĆ WIDOWISKO PIŁKARSKIE.
ZAJMUJEMY SIĘ WYKONYWANIEM FLAG ROŻNEJ WIELKOŚCI.

DO NASZYCH NAJWIĘKSZYCH SUKCESÓW NALEŻY WYKONANIE NAJWIĘKSZEJ SEKTORÓWKI W POLSCE I JEDNEJ Z NAJWIEKSZYCH W EUROPIE, KTÓRA ZAJMUJE NIE BAGATELNĄ POWIERZCHNIĘ 3171 m2. JEST TO FLAGA LECHA POZNAŃ. KAŻDY NAPEWNO O NIEJ SŁYSZAŁ I WIDZIAŁ.

P.S.
MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT.

P.S.2
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYGRANYCH W ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ROZGRYWKACH RUNDY JESIENNEJ.

Q_(L)
06-08-2003, 10:43
8- Dzięki za info.

Witamy na forum i proponuję zapoznać się z regulaminem 8)
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=153 :look: pkt.12

Pozdrawiam

P.S.2
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYGRANYCH W ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ROZGRYWKACH RUNDY JESIENNEJ.

Na to liczymy '8

alert2
06-08-2003, 12:58
My chcemy sektorówkę ale czy skorzystamy z Twojej propozycji to nie wiem... :>

WITAM !!!
DLACZEGO NIE CHCECIE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY NIEDAWNO ROBILISMY WASZĄ FLAGĘ MAM NADZIEJE, ŻE BEDZIE NA PIERWSZYM WASZYM MECZU OBEJRZYCIE I STWIERDZICIE CZY WARTO U NAS SZYC FLAGI :-)

POZDRAWIAM

P.S.
FAKT, ŻE NIE JESTEM Z WARSZAWY I NIE KIBICUJE LEGII NIE WPŁYWA NA JAKOŚĆ WYKONYWANYCH FLAG, WIĘC NIE KIERUJCIE SIĘ TYM.
PS.
THX ZA ODPOWIEDŻ

ems
06-08-2003, 13:12
na forum rts tez to bylo... pozostaje mi skopiowac odpowiedz kija

8-

_Bart
06-08-2003, 13:23

8-

reklama dźwignią handlu :rotfl:

Q_(L)
06-08-2003, 13:37
Do alert2:
:/ Nie pisz drukowanymi literami 8)

Dżon Łejn
06-08-2003, 15:10
Do alert2:
:/ Nie pisz drukowanymi literami 8)

Ty to naprawde jesteś pożądkowym tego forum :D

Afgan
06-08-2003, 15:16
i tak wlasnie powinno byc 8)

alert2
07-08-2003, 00:35

8-

Zgadza sie ze na forum rts tez to bylo, bylo tez na gks na polonii,na gorniku na ruchu. To nie jest zadna sciema z szyciem flag z reszta jak pisalem wczesniej zobaczycie flage u siebie na meczach ta ktora dla was szylismy to uwierzycie ze to prawdziwa oferta.

Mam nadzieje ze sie bedzie wam podobala !!!

Pozdrawiam !!!

Raffi
07-08-2003, 00:49
Zobaczymy, to ocenimy czy warto 8)

yusta
07-08-2003, 01:53

8-

Zgadza sie ze na forum rts tez to bylo, bylo tez na gks na polonii,na gorniku na ruchu. To nie jest zadna sciema z szyciem flag z reszta jak pisalem wczesniej zobaczycie flage u siebie na meczach ta ktora dla was szylismy to uwierzycie ze to prawdziwa oferta.

Mam nadzieje ze sie bedzie wam podobala !!!

Pozdrawiam !!!

A nie jest na niej napisane KRYTA FANS??? '8

ems
07-08-2003, 01:54
osz karwan, tylko nie Kryta Fans ! :D

_Bart
07-08-2003, 01:57
:rotfl: :buhaha: :rotfl: :>

Q_(L)
07-08-2003, 08:58
:rotfl: :buhaha: :rotfl: :>

Wprawdzie jest to złamanie regulaminu, ale tym razem Ci "daruję" ;)
Te ikonki mówią wszystko... "Kryta Fans" 8-

alert2
07-08-2003, 10:38

Nie, nie jest tak napisane Kryta Fans jest napisane cos inne go ale sami zobaczycie nie chce mowic bo moze chlopacy chca zaskoczyc. Flage na pewno zobaczycie ma 2x8 metrow to jest nowa flaga wiec jeszcze jej w Warszawie nie bylo.

Tak poza tym to ja rozmawiam z wami calkiem powaznie a wy sobie ze mnie jaja robicie :-) Tak to odczuwam. Jezeli sie myle to sorka za pomowienie!!!

Pozdrowienia!!

Q_(L)
07-08-2003, 16:16

Nie, nie jest tak napisane Kryta Fans jest napisane cos inne go ale sami zobaczycie nie chce mowic bo moze chlopacy chca zaskoczyc. Flage na pewno zobaczycie ma 2x8 metrow to jest nowa flaga wiec jeszcze jej w Warszawie nie bylo.

Tak poza tym to ja rozmawiam z wami calkiem powaznie a wy sobie ze mnie jaja robicie :-) Tak to odczuwam. Jezeli sie myle to sorka za pomowienie!!!

Pozdrowienia!!

Nikt sobie z Ciebie jaj nie robi.
Po prostu nie było Cię na forum jak pojawił się pewien osobnik i zapodał temat "Kryta Fans"... nieporozumienie 8)

yusta
07-08-2003, 20:18

Pozdrowienia!!

To na pewno nie jest "KRYTA FANS" nie ten rozmiar, gdyby było 1 x 1,5 to może......... :rotfl:

alert2 to nie z Ciebie, coś mi się przypomniało poprostu :buhaha:

dyha
17-08-2003, 16:38
Pewnie szyli fanę Wild West-u.

Alert2 jeżeli nie kibicujesz Legii to komu? Pytam tylko z ciekawości

Skoro juz napisales to potwierdze , owszem oni szyli naszą flage , i polecam te firme , niedość że szybka to i solidna :D polecam :D

alert2
30-08-2003, 02:42
Pewnie szyli fanę Wild West-u.

Alert2 jeżeli nie kibicujesz Legii to komu? Pytam tylko z ciekawości

Skoro juz napisales to potwierdze , owszem oni szyli naszą flage , i polecam te firme , niedość że szybka to i solidna :D polecam :D

Dzieki dyha za dobre słowo dzis właśnie widzieliście flagę zrobioną przez naszą firmę to oczywiście WILD WEST dzielą nas kilometry łączy jedno legia warszawa mam nadzieję, że podobała wam się ta flaga i zrozumiecie, że to poważna oferta.
Pozdrawiam !!!

_Bart
30-08-2003, 02:45
To na pewno nie jest "KRYTA FANS" nie ten rozmiar, gdyby było 1 x 1,5 to może......... :rotfl:

no co Ty Yusta wpisujesz Kryta Fans to robi najmniejsze flagi 40 x 50 m :rotfl:

Fana Wild Westu zajebista