PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości

MaxyM
09-05-2003, 20:00
Dodana galeria z avatarami Legii :look: .

Dodana opcja gadu-gadu :look: .

pozd.

Ewelina
09-05-2003, 20:03
nie chce nudzic i byc natretna, ale chciałam zapytac czy bedzie mój avatarek z imieniem mojej postaci i z serduszkami? prosze, był taki sliczny...

Unico
09-05-2003, 20:08
Oooo i więcej emotikonów.

:ts: <--- MaxyM jak na to wpadłeś :co:

:lepper: Czekam na więcej, no może nie takich jak powyżej :>

Endrju
09-05-2003, 20:39
hehe teraz już sam się zaopatruje w avatarki :p ale emotikony mi się podobają a w szczególności :ts:

kamyk
09-05-2003, 20:44
nio dobrze ze cos nowego powstalo:)

c_zary
09-05-2003, 22:26
Powrocil tez stary system przyznawania rang. Wyglada on teraz nastepujaca:

Nabór:1

Młody Wilczek:100

Zespół Rezerw:400

Rezerwowy:900

Podstawowa 11-ka:1600

Gwiazda:3000

Scorpion
09-05-2003, 22:37

ło boże, chyba nie dozyje momentu gdy ktoś dobije do 3k :co:

to jest świetne : :ksp2:

:rotfl:

Ewelina
10-05-2003, 08:14

kurcze, a juz sie cieszyłam ze mam jedna eLke :)

aha, jeszcze chciałam zapytac dlaczego nie ma takich buzki ktora obrazuje smutek? --> :( rozumiem ze nasze forum jest wesołe i nikt sie nie smuci, ale na wszeli wypadek chyba lepiej jest miec taka buzke bo moze jakis kibic innej druzyny bedzie chciał sie posmucic na naszym doskonałym forum :)

C_D_R
10-05-2003, 09:05

ło boże, chyba nie dozyje momentu gdy ktoś dobije do 3k :co: :rotfl:
jak byś był na forum za czasów Łukasza to nie musiał byś długo czekać :)

Scorpion
10-05-2003, 09:21
aha, jeszcze chciałam zapytac dlaczego nie ma takich buzki ktora obrazuje smutek? --> :( rozumiem ze nasze forum jest wesołe i nikt sie nie smuci, ale na wszeli wypadek chyba lepiej jest miec taka buzke bo moze jakis kibic innej druzyny bedzie chciał sie posmucic na naszym doskonałym forum :)

no właśnie, nie ma też jęzora... i tej drugiej co mam w podpisie :fu:

jak byś był na forum za czasów Łukasza to nie musiał byś długo czekać :)

byłem... ale dostałem bana(na) po 40 minutach i niedoczekałem :D

Ewelina
10-05-2003, 09:27
no faktem jest ze Łukasz miał milion postów :) miał on status gwiazdy :) ktos wiec co sie z nim teraz dzieje?

bayo
10-05-2003, 10:53

jednej rzeczy panowie nie potrafie zrozumiec... z jednej strony walczycie z nabijaczami postow (nawet bany), a z drugiej wrecz naklaniacie do tego, bo czemu ma sluzyc takie przyznawanie rang. Przyznam szczerze ze gdybym mial z 12 lat mniej to bym robil wszystko by doszlusowac do tych 3000 ;) pal licho merytorycznosc moich wypowiedzi jak sie ilosc liczy :/ Moze pomyslec o przyznawaniu rang za jakosc, trafnosc spostrzezen, ciekawe, nietuzinkowe posty? Wiem ze to trudniejsze, ale zdecydowanie bardziej miarodajne. Daje Wam to pod rozwage szanowni Admini :D

Scorpion
10-05-2003, 11:06
Moze pomyslec o przyznawaniu rang za jakosc, trafnosc spostrzezen, ciekawe, nietuzinkowe posty? Wiem ze to trudniejsze, ale zdecydowanie bardziej miarodajne. Daje Wam to pod rozwage szanowni Admini :D

taaaa.... 8)

MaxyM będzie czytał każdy post i dawał ocene w skali od 1 do 6. Póżniej sie wyliczy średnią z wszystkich postów danego użytkownika i będzie :rotfl:

bayo
10-05-2003, 11:09
wcale nie o to mi chodzilo i wcale sie nie dziwie ze w ten sposob jako pierwszy zareagowal wislak :rotfl: :rotfl: :rotfl: Pisac duzo, o niczym ale pisac jasne, alez to znamienne :rotfl:

Ewelina
10-05-2003, 11:18
hehhe jakby ranga była za mądrosc i trafnosc postów to bym tu do konca zycia była naborem :)

takiowaki
10-05-2003, 11:19
wcale nie o to mi chodzilo i wcale sie nie dziwie ze w ten sposob jako pierwszy zareagowal wislak ::rotfl: :rotfl: :rotfl: Pisac duzo, o niczym ale pisac jasne, alez to znamienne rotfl:

pewnie, nie obwiniacie nas tylko o kuklusz i gradobicie '8
ps. przyklad nabitego posta??

bayo
10-05-2003, 11:20
qrcze ludzie to nie o to mi chodzi... :> przyznacie, chyba ze przyznawanie rang za ilosc rodzi nabijaczy prawda?
zreszta... to Wy tu rzadzicie ;)

Scorpion
10-05-2003, 11:29
qrcze ludzie to nie o to mi chodzi... :> przyznacie, chyba ze przyznawanie rang za ilosc rodzi nabijaczy prawda?

najlepiej wogóle nie powinny być liczone posty 8)

MaxyM
10-05-2003, 11:36
My już sobie zdaliśmy sprawe z tego, że tu nie będzie tak przyjemnie jak na kickerze pod względem nadzoru :lo: . Dlatego więcej modów, a ustalenie postów do kolejnej eLki jest takie, bo będzie łatwiej zapać nabijacza - nabijacz dostaje zakaz pisania postów na jakiś czas, a jak wróci i nic się nie zmieni to ban - nie ma litości dla nabijaczy.

p.s.

Dodane ikonki: :lo: =P ;(

takiowaki
10-05-2003, 11:37

w sumie to jest na to sposob i to calkiem latwy
Jest taki jeden hack do phpbb, ktory ma obok posta ocene o i kazdy zarejestrowany moze ocenic posta w jakiej tam skali, co daje range uzytkownikowi wg. ustalonego przelicznika a przy okazji ocenia "wartosciowosc" calego tematu
troche trza sie pomeczyc z instalacja, ale jest
wiecej na phpbb.pl i pokrewnych

takiowaki
10-05-2003, 11:41
nie ma litości dla nabijaczy.

i kto to mowi... :-)
32 posty dziennie Twoja srednia kolego :-)
No ale wychodzac z zalozenia, ze co wolno wojewodzie... 8o

MaxyM
10-05-2003, 11:49
nie ma litości dla nabijaczy.

i kto to mowi... :-)
32 posty dziennie Twoja srednia kolego :-)
No ale wychodzac z zalozenia, ze co wolno wojewodzie... 8o

Spowodowane jest to tym, że musze informować, pouczać i inne pierdoły związane z moderowaniem - i przestań się dopytywać bo zaraz Bóg piorun ześle na ip :lo: .

Ewelina
10-05-2003, 12:00
hehe to była chyba grozba :)

takiowaki
10-05-2003, 12:01
hehe to była chyba grozba :)
i to grozba karalna :-)
coz... tak to sie niszczy wybitne jednostki :-)

Unico
10-05-2003, 12:58
... przyznacie, chyba ze przyznawanie rang za ilosc rodzi nabijaczy prawda? ...

Nie zawsze tak jest.

Ale... wg mnie nie powinno być tych (L) przy nicku :D po co komuś jakieś rangi...

legart
10-05-2003, 13:06

Nie zawsze tak jest.

Ale... wg mnie nie powinno być tych (L) przy nicku :D po co komuś jakieś rangi...

Ta gwiazdki pewno by Ci lepiej sie podobały :]

Unico
10-05-2003, 13:09

Nie zawsze tak jest.

Ta gwiazdki pewno by Ci lepiej sie podobały :]

Nawet nie :> gwiazdki są gdzieś indziej...
Tu mógłbym obejść się bez tych "ozdóbek" :lol:

Ewelina
10-05-2003, 13:10
eLeczki sa sliczniutkie i bardzo sie mi podobaja :) :) :)

C_D_R
10-05-2003, 19:58
i widze ze strasznie szybko chcesz miec jakas...(co jak ona moze to ja tez sobie nabije 8) )

Mrozik
10-05-2003, 20:07
hehhe jakby ranga była za mądrosc i trafnosc postów to bym tu do konca zycia była naborem :)

Gwarantuje Ci że nie tylko ty :)

Ewelina
11-05-2003, 12:23
i widze ze strasznie szybko chcesz miec jakas...(co jak ona moze to ja tez sobie nabije 8) )

no nie pogardze jedna taka eLka ;)

Agusia
11-05-2003, 14:33
o tak musze przyznać że zdecydowanie masz racje :D
a tak wogole to powrociłam :)
mam nadzieje ze się cieszycie 8)

Unico
11-05-2003, 20:44
Jeszcze raz o tej ikonce :ts:

Czemu czerwona buźka z barwami Górnika Z. :> jest zalewana przez zieloną buźkę? A w związku z tym mam kolejne pytanie: czemu ikona ma skrót : TS :? :>

MaxyM
11-05-2003, 21:17

Czemu czerwona buźka z barwami Górnika Z. :> jest zalewana przez zieloną buźkę? A w związku z tym mam kolejne pytanie: czemu ikona ma skrót : TS :? :>

Bo ten czerwony to Wiślacki Pokemon i nawet nie wie, że szalik odwrotnie trzyma :lo: .

c_zary
12-05-2003, 00:10
Zostala wprowadzona specjalna ranga dla nabijaczy recydywistow.
Mamy juz jednego :)

c_zary
12-05-2003, 00:33
Z mysla o trudniejszych przypadkach powstala zasztytna range pokemona :)

kamyk
12-05-2003, 10:48
nio raga jak raga nie kazdy za tym jest zeby ona byla ! ale dla legionistwo jest czy dobrym bo okresla jak i kto sensowanie sie produkuje na tym forum! nio ja tez jestem przeciwny nabijaczom! nio wiem ze i troche trudno moje posty czasem zrozumiec ale pize szczerze i sumienie jak najlepiej umiem zawsze mialem trudnosci z polskim....

Ewelina
12-05-2003, 12:51

Bo ten czerwony to Wiślacki Pokemon i nawet nie wie, że szalik odwrotnie trzyma :lo: .

jesli o to chodzi to chciałam powiedziec ze w sobote na meczu z Odra pół stadionu chodziło z wymalowanymi barwami w ten sposób, ze czerwony byl najpierw :) laski co malowały przy wejsciu wszystkich tak urzadziły heheh. Dlatego Unico,na tej ikonce jest to zobrazowane :) heheh.

koVal
12-05-2003, 13:14
A ja bym chciał pod nickiem mieć napis 100%EG. Wiem, że to nie realne bo mody nie będą spełniać widzimisie każdego forumowicza, ale pomarzyć można :)

takiowaki
12-05-2003, 13:32
[(...) barwami w ten sposób, ze czerwony byl najpierw (...)

a moze powodem tego jest to, ze takie sa _oficjalne_ barwy Wisly?? Ale za duzo juz na ten temat powiedziano, by dalej o tym gadac.
PS. Kto jest tym nabijaczem i czy moglbym dostac range pokemon?? '8

jarcyś
12-05-2003, 13:34
nabijaczem uznany został Scorpion

na pokemona trzeba sobie zasłużyć :>

Unico
12-05-2003, 15:22

:lol:

Eeee, nie żartuj z tym szalikiem :lol:

Proponuję dodać, zamias tych "pasiastych" buziek (m.in. :) ;) ), kilka o wyglądzie pokemonów - forum od razu stanie się jeszcze bardziej swojskie :>

PS MaxyM niezły avatar :rotfl: Porzuciłeś już pokemony? :hmm:

MaxyM
12-05-2003, 15:34

:lol:

Eeee, nie żartuj z tym szalikiem :lol:

Proponuję dodać, zamias tych "pasiastych" buziek (m.in. :) ;) ), kilka o wyglądzie pokemonów - forum od razu stanie się jeszcze bardziej swojskie :>

PS MaxyM niezły avatar :rotfl: Porzuciłeś już pokemony? :hmm:

Pokemony są cały czas obecne, nawet mamy specjalną niespodziankę dla osób, które piszą bez sensu i często – przyznam, że trochę upokarzająca.

Co do ikonek pokemonów to mogę zrobić i wam podesłać – będą tam pasować jak nigdzie indziej i dodam, że forum o pokemonach wiozłem pod uwagę '8 .

p.s.

Dzięki, nie odpuściłem, chciałem tylko coś zmienić byś musiał się natrudzić by zrobić ripostę :> .

pozd.

Unico
12-05-2003, 15:41
[...]Co do ikonek pokemonów to mogę zrobić i wam podesłać – będą tam pasować jak nigdzie indziej i dodam, że forum o pokemonach wiozłem pod uwagę '8 .

Wrzuć tutaj :+: Obiecuję je często używać :>

p.s.
Dzięki, nie odpuściłem, chciałem tylko coś zmienić byś musiał się natrudzić by zrobić ripostę :> .

pozd.

Na razie porzuciłem tą żółtą japońską tandetę :>
Jak widać wracam do korzeni :lol: i promuję coś naszego :lol:

Pozdro.

takiowaki
12-05-2003, 16:11
aha :/

legart
12-05-2003, 16:15
- Za młody jesteś na pokemona.
- To pokemon nigdy nie był młody?
- Nie.

Unico
12-05-2003, 17:26

Nie każdy może być pokemonem, nawet jak bardzo bardzo chce... :lol:
Z tym jest tak: Jeżeli chcesz nim być to nigdy nim nie zostaniesz, a jak nie chcesz to odrazu Cię nim nazwą :>

Takie prawo natury tj. prawo selekcji naturalnej pokemonów :>
Taka pokrętna ta teoria, że sam nie wiem czy dobrze ją rozumiem :D :lol:
:pic:

takiowaki
12-05-2003, 17:33
Wy sie tutaj nabijacie a ja tu normalnie przezywam dramat!! Placz w oczach, przed chwila mi laptop spadl na ziemie bo juz mialem sie powiesic, biore ciagne za kabel, chce powiesic na lampie a to kabel od zasilacza! Fuck i zerwalo mi lacze, a sciagalem sobie dobra niemiecka kinematografie! Potem sobie pomyslalem, ze po co mi dobra niemiecka kinematografia, skoro mam sie powiesic, no ale albo rybka albo akwarium se mysle mysle se tak no i dalej zyje.
Ale ostrzegam, jesli nie dostane tego pokemona do godziny 21.00 dnia biezacego roku panskiego to zrobie sobie krzywde i zwale to na paly i bedziecie sobie robic bannerki i bedzie Wam przykro
o kurfa ale burza, wylanczam kompa :-)

Unico
12-05-2003, 17:41
Wy sie tutaj nabijacie a ja tu normalnie przezywam dramat!! [...]

Mody, jest tu któryś z was w tej chwili? :> :+:
Dawać takiemuowakiemu ten tytuł pokemona!!! Widzicie że chłopak wariuje :lol:

PS takiowaki - ale extra Twój nic się odmienia :lol:

MaxyM
13-05-2003, 09:08
Zobaczcie jak konczy osoba, ktora nie potrafi sie zachowac na forum: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=85&start=15 - ksywa: FOG RPS Crew Kraków

'8

Afgan
13-05-2003, 09:15
"MaxyM banuj wszystkich" :rotfl:
i tak powinno byc banuj ile wlezie jak sie nie potrafia zachowac... 8)

MaxyM
13-05-2003, 12:43
Przygotowałem 10 nowych avatarów, które znajdziecie w galerii 8o .

Unico
13-05-2003, 14:21
Zobaczcie jak konczy osoba, ktora nie potrafi sie zachowac na forum: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=85&start=15 - ksywa: FOG RPS Crew Kraków

'8

8) Czy ja widziałem occenzurowaną wypowiedź FOG RPS ? :co:

PS1 To jak będzę MaxyM? Będą te emoty pokemonów? :>
PS2 Ciekawe czy takiowaki ma już swojego pokemona :lol:

MaxyM
13-05-2003, 14:25

'8

8) Czy ja widziałem occenzurowaną wypowiedź FOG RPS ? :co:

PS1 To jak będzę MaxyM? Będą te emoty pokemonów? :>
PS2 Ciekawe czy takiowaki ma już swojego pokemona :lol:

Tak, była ocenzurowana - i zdjety avatar: 800x600 8- .

Nie bedzie Pokemonow :D .

Ewelina
13-05-2003, 15:36
no to jak juz o avatarach mowa to chciałam publicznie podziekowac Maksiowi za sliczny avatarek ktory dla mnie przygotował :) Dzieki.

takiowaki
13-05-2003, 16:06
Nie bedzie Pokemonow :D .

ale pokemony juz sa tylko Wy nie chcecie tego uznac. Usankcjonujcie prawnie zaistnialo sytuacje a nie tworzcie bubli prawnych i nie mydlcie ludziom oczow metna propaganda sukcesu!! :box: 8- :]

MaxyM
13-05-2003, 22:17
Zrobiłem 13 nowych ikonek ;) .

:goool: :o :yellow: :red: :tra: :raaaca: :piwo2: :ronaldo: :ronaldo2: :auu: :vulkany: :lala: :piwo:

M_I_G
13-05-2003, 22:47

naprawde zajebiste :+:
nie mam pojecia jak to sie robi

ale mam takie pytanko : co z moim kotkiem ???:D ;) :D

MaxyM
13-05-2003, 22:52

naprawde zajebiste :+:
nie mam pojecia jak to sie robi

ale mam takie pytanko : co z moim kotkiem ???:D ;) :D

Kota nie pilnowalem i skurczybyk, gdzies mi z dysku spierdolił, pewno poleciał kopulować w piwnicach z kocicami lekkich obyczajow.

MaxyM
14-05-2003, 01:56
Wy sie tutaj nabijacie a ja tu normalnie przezywam dramat!! Placz w oczach, przed chwila mi laptop spadl na ziemie bo juz mialem sie powiesic, biore ciagne za kabel, chce powiesic na lampie a to kabel od zasilacza! Fuck i zerwalo mi lacze, a sciagalem sobie dobra niemiecka kinematografie! Potem sobie pomyslalem, ze po co mi dobra niemiecka kinematografia, skoro mam sie powiesic, no ale albo rybka albo akwarium se mysle mysle se tak no i dalej zyje.
Ale ostrzegam, jesli nie dostane tego pokemona do godziny 21.00 dnia biezacego roku panskiego to zrobie sobie krzywde i zwale to na paly i bedziecie sobie robic bannerki i bedzie Wam przykro
o kurfa ale burza, wylanczam kompa :-)

Specjalnie dla Ciebie:

http://www.method.letawi.pl/Art/megapok.jpg

Ewelina
14-05-2003, 05:58
a Maksiu tak smutna buzka --> :( bedzie?

legart
14-05-2003, 07:23

:goool: :o :yellow: :red: :tra: :raaaca: :piwo2: :ronaldo: :ronaldo2: :auu: :vulkany: :lala: :piwo:

Bardzo podobają mnie się te Fuhrery i wypłochy 8- :ronaldo:

peyek
14-05-2003, 10:30

:+: Super MaxyM !!
Tylko czy ty sie jakiegos Nietschego albo "Mein Kampfu" nie naczytales :> ?

MaxyM
14-05-2003, 10:38

:+: Super MaxyM !!
Tylko czy ty sie jakiegos Nietschego albo "Mein Kampfu" nie naczytales :> ?

To jest Janusz Wójcik - widziales go za czasow Pucharu Polski z Jagielonia :lo: .

Kiedys sie przez przypadek zaplatal w ikonce z racami, wszystkich rozbawil i tak zostalo :ronaldo2: .

MaxyM
14-05-2003, 10:40
:piwo2: -----> młody Adolf :rotfl:

peyek
14-05-2003, 10:43
To jest Janusz Wójcik - widziales go za czasow Pucharu Polski z Jagielonia :lo: .

Nie skojarzylem :buhaha:
Ja tez mam pare pomyslow na ikonki ale wezme sie za nie jak transparenty skoncze ;)

MaxyM
14-05-2003, 16:41
Jeszcze raz: To nie młody Adolf tylko Wójcik 8o .

Unico
14-05-2003, 17:21

Aaaaaa :help:
Wklejcie zdjęcie z tamtych czasów bo nie chce mi się wierzyć, że Wójcik miał taki wąsik i taką grzywkę 8o
Ten wąsik to mi bardziej pasuje do takiego jednego skoczka...

MaxyM
14-05-2003, 17:31
http://www.method.letawi.pl/Art/megapok.jpg

Raffi
14-05-2003, 18:09

Aaaaaa :help:
Wklejcie zdjęcie z tamtych czasów bo nie chce mi się wierzyć, że Wójcik miał taki wąsik i taką grzywkę 8o
Ten wąsik to mi bardziej pasuje do takiego jednego skoczka...

Na jednej ze stron Jagi (boadajże Pietra) jest zestaw filmów z 89 i tam jest wywiad z Wójcikiem... :buhaha:

Mazi
14-05-2003, 20:22
Hej Maksiu , tak dla przypomnienia : Masz mój avatarek ??? Taki z napisem Mazi :rotfl:

MaxyM
16-05-2003, 09:27
Zrobiłem kilka nowych ikonek:

:ml: :lp: :ksp4: :pijany: :pilkarz: :piwo4: :uhuhu:

legart
16-05-2003, 09:39
Max co to za wypłochy w barwach Legii i Pogoni :lp: , :uhuhu: a ten co gran na harmonijce czy ma takie uzębiebnie :buhaha:

MaxyM
16-05-2003, 10:07
Max co to za wypłochy w barwach Legii i Pogoni :lp: , :uhuhu: a ten co gran na harmonijce czy ma takie uzębiebnie :buhaha:

:uhuhu: - ten mial sie smiac ale jak sie teraz przyjzalem to wyglada jakby zbieral na wielka flage :D .

koVal
16-05-2003, 10:12
A ten w ganatowo - bordowych barwach wygląda jakby już niemógł :( Przeważnie ludzie robią takie miny na 0.5 sekundy przed puszczeniem pawia. Nie da się mu troszku podretuszować facjaty?

MaxyM
16-05-2003, 10:26
:lz: :lp: :pilkarz:

To sa dobre chlopaki, a ty Koval nic bys nie mowil jakbys zobaczyl wczoraj nasze miny :lo: .

MaxyM
16-05-2003, 16:15
'8

:tle: :( :kucharz: :zyleta:

Mazi
16-05-2003, 16:31
DZieki Maxym za avatarka :+:

PS

Te emotikonki super !!! Najlepsze w sieci , bez kitu :>

Agusia
16-05-2003, 20:49
ja mam pytanie dlaczego te usmieszki wyglądaja teraz tak mało fajnie tzn tak: :)
to jest zupełnie bezsensu takie dziwne brzydkie kolory i jeszcze krzyżyk na mordzie tej ikony...nie mozna było zostawić takiej ikony jak była przedtem :hmm:

Mazi
16-05-2003, 21:34
nie mozna było zostawić takiej ikony jak była przedtem :hmm:

nie mozna :)

c_zary
17-05-2003, 01:55
ja mam pytanie dlaczego te usmieszki wyglądaja teraz tak mało fajnie tzn tak: :)
to jest zupełnie bezsensu takie dziwne brzydkie kolory i jeszcze krzyżyk na mordzie tej ikony...nie mozna było zostawić takiej ikony jak była przedtem :hmm:
W gosciach jestes. Dobrych manier Cie nie nauczyli?

MaxyM
17-05-2003, 01:56

Rejs i motyw z zebraniem... ...polecam zobaczyć.

Adiq
17-05-2003, 21:49
Zrobilem swoją pierszą ikonkę. Jak wam się podoba?
http://www.adiq.republika.pl/inne/serpentyny.gif

yakuza
17-05-2003, 21:58
hehehe jak na początek to zajebiście! 8- :+:

c_zary
17-05-2003, 22:04
Kozak ikonka, masz ukryty talent :pijany:

Luqas
18-05-2003, 17:38
no no Adiq bardzo ładna !! masz graficzne zdolności ;)

dyha
18-05-2003, 18:00
Zrobilem swoją pierszą ikonkę. Jak wam się podoba?
http://www.adiq.republika.pl/inne/serpentyny.gif

pytanko 1 , jak robicie i czym te ikonki
pytanko 2 , czemu tam są barwy KSP ?

c_zary
18-05-2003, 18:05
pytanko 1 , jak robicie i czym te ikonki
pytanko 3 , czy daltonizm dyhy jest uleczalny? :D

Luqas
18-05-2003, 18:11

dyha jak chcesz zaradzić temu problemowi to na monitorze sobie ustaw na full rojaśnienie :D (joke :oho:)

dyha
18-05-2003, 19:03

dyha jak chcesz zaradzić temu problemowi to na monitorze sobie ustaw na full rojaśnienie :D (joke :oho:)

już działa , burza u mnie byłą i ciemno w pokoju. Ale ta zieleń wyjątkowo ciemna jest :D

emde
18-05-2003, 23:49
Nie denerwujcie sie ale Adiq ta zielen jest naprawde za ciemna...

ps. w czym robisz ikonki?