PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Arka (kibicowsko)

Raffi
10-04-2007, 14:53
Na oficjalnej pojawiło się takowe info. Ciekawe czy mają takie przecieki, czy to może na wszelki wypadek?...

Bilety na Arkę od środy

14 kwietnia o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa rozegra mecz z Arką Gdynia w ramach 21. kolejki rozgrywek Orange Ekstraklasy.
Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia tego spotkania do kas biletowych przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz do wybranych saloników sieci Kolporter.
Kasy Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 będą czynne w następujących terminach:
11-13.04 (środa-piątek) – w godz. 11:00 – 19:00
14.04 (sobota) – od godz. 11:00 do meczu

W wybranych salonikach sieci Kolporter bilety będą dostępne od środy od godz. 11:00.
1. WARSZAWA – ul. Jutrzenki 156 (E.Leclerc w Al. Jerozolimskich)
2. WARSZAWA – ul. Wojciechowskiego 39 (Ursus)
3. WARSZAWA – Pl. Czerwca 1976 (CH Faktory Outlet Ursus)
4. WARSZAWA – ul. Cybisa 6 (Ursynów obok ul. Surowieckiego)
5. WARSZAWA – ul. Kijowska 11 (naprzeciwko wejścia Dworca Warszawa Wschodnia)
6. WARSZAWA – Metro Centrum (przejście podziemne pod ul. Złotej)
7. WARSZAWA – ul. Górczewska 95
8. WARSZAWA – ul. Marymoncka 75A (naprzeciwko wjazdu do AWF)
9. WARSZAWA – ul. Igańska 26 (Markecik)
10. WARSZAWA – ul. Majdańska 7 (Markecik)
11. WARSZAWA – ul. Ząbkowska 44 (obok marketu Pelcowizna)
12. WARSZAWA – ul. Górczewska 124 (WOLA PARK, I piętro obok wejścia do Auchan)
13. WARSZAWA – Al. Jerozolimskie 148 (CH REDUTA, I piętro Salon Multimedialny)
14. NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ul. Warszawska 3
15. PUŁTUSK – ul. 3 Maja 15
16. PRUSZKÓW – ul. Wojska Polskiego 60
17. OSTROŁĘKA – ul. Hallera 15 (Lider Price)
18. WARSZAWA – Metro Wierzbno (przy skrzyżowaniu ul. Woronicza i Al. Niepodległości)
19. GARWOLIN – ul. Kościuszki 47
20. MIŃSK MAZOWIECKI – ul. Piłsudskiego 9

We wszystkich kasach dostępne będą bilety na WSZYSTKIE trybuny.

Jastrząb
10-04-2007, 15:15
Czy bedzie mecz czy nie to mało istotne.

Kasa musi się zgadzać.

el majoneze
10-04-2007, 15:23
no chyba nie do końca, bo jak meczu nie będzie to Zygo będzie musiał zwracać pieniądze=panie kasjerki będą musiały siedzieć w kasach i te pieniądze za bilety zwracać, co kosztuje, nawet przy założeniu, że działacze w swoim stylu zrobią to po najmniejszych kosztach otwierając tylko jedną kasę, w której będzie można odzyskać pieniądze. Nie chce mi się wierzyć, żeby byli tak głupi i mieli ochotę robić sobie burdel z tym wszystkim. Chociaż, swoją głupotą pracownicy KP Legia nie przestają mnie zaskakiwać(vide Piotruś W. w Zabrzu)

Q_(L)
10-04-2007, 15:35
no chyba nie do końca, bo jak meczu nie będzie to Zygo będzie musiał zwracać pieniądze
Będzie musiał ?

A jaka jest procedura zwrotu kasy za bilety ?

Finiks
10-04-2007, 15:41
Bilety mogą być ewentualnie ważne na kolejny mecz przy Łazienkowskiej ( jeśli nie będzie meczu z Arą )

el majoneze
10-04-2007, 15:50
nie znam się na tym, nie czytałem nigdy regulaminu, ale wydawało mi się, że to oczywiste. Jak kupisz bilet na koncert artysty, a ten się zachleje i koncert odwołają to oddają Ci pieniądze. byłem przekonany, że tak samo działa to u nas.
pamiętam taki mecz z Pogonią, który został odwołany z powodu oberwania chmury, ale odbył się następnego dnia i można było wchodzić na te same bilety. Ale wtedy primo sytuacja była nieprzewidywalna, secundo mecz odbył się dzień poźniej. Następny mecz u nas gramy z Koroną w piątek, więc ktoś kto kupił sobie bilet na sobotni mecz, niekoniecznie musi mieć czas, żeby iść za 2 tygodnie w dniu pracy.
A sytuacja znana jest od paru tygodni, więc działacze nie mogą sie powołać na nieprzewidzaniane przypadki losowe.W czwartek jest WD, może miśki jakiś przeciek im dały?

Francuz_
10-04-2007, 15:53
Albo zafundują nam jakiś "atrakcyjny" sparing w póżniejszym terminie.

A co z karnetowcami w przypadku gdyby bilety z tego meczu były ważne na następny mecz?

Q_(L)
10-04-2007, 16:11
nie czytałem nigdy regulaminu
No własnie w tym jest problem... ja bym sobie tez przeczytał, ale szukałem (może za słabo) i nie znalazłem NIC...

A juz raz próbowałem oddać bilet (ot wypadło mi coś i wiedziałem, że nie dam rady pojawić się na meczu) - w klubie odesłali mnie do kasy, w kasie, że nie ma zwrotów i odesłali mnie do klubu, w którym powiedzieli, że zwroty są i żebym zgłosił się do kasy, w kasie do klubu, więc poprosiłem o regulamin = :O

W końcu jakiś typ powiedział, żeby mi po prostu oddała pieniądze (ot tak zadecydował :hmm: )

kiubz
10-04-2007, 16:22
Ja oddawalem 2 razy, w obydwu przypadkach musialem napisac podanie w ktorym tumacze dlaczego oddaje bilet. Raz Pani kasjerka podanie przyjela, drugi raz nie bo zwroty najpozniej 3 godziny przed meczem a to bylo tuz przed.

Aureliusz
10-04-2007, 16:24
Ale co innego żadać zwrotu kasy przed meczem, z powodu widzimisie, a co innego po meczu z powodu jego odwołania.
Organizator ma obowiązek zwrócić pieniądze, jeśli impreza się nie odbyła. Może zaproponować jakiś ekwiwalent, ale nie ma prawa decydującego. Jesli więc ktoś kupi bilet, a mecz się nie odbędzie, klub nie będzie miał prawa odmówić zwrotu kosztów.

kiubz
10-04-2007, 16:40
Ale co innego żadać zwrotu kasy przed meczem, z powodu widzimisie, a co innego po meczu z powodu jego odwołania.
Organizator ma obowiązek zwrócić pieniądze, jeśli impreza się nie odbyła. Może zaproponować jakiś ekwiwalent, ale nie ma prawa decydującego. Jesli więc ktoś kupi bilet, a mecz się nie odbędzie, klub nie będzie miał prawa odmówić zwrotu kosztów.

no patrząc na to czysto technicznie to nie masz racji, KP w ty momencie organizuje impreze pt. "mecz miedzy Legia a Arka", Arka nie przyjezdza, jest walkower, mozesz isc do domu, z punktu widzenia organizatora imprezy, ta sie odbyla, to ze Arka nie przyjechala to nie ich problem. Jak sie nie podobalo ze nie ma Arki to mozesz isc do PZPNu.

oczywiscie to wersja skrajna ale za prawdopodobny uwzam taki wariant: KP bierze kase za bilet i organizuje "w ostatniej chwili" sparing z Korona ktora tego dnia miala grac z Łeczna (cos o tym mowili juz wczesniej)

Aureliusz
10-04-2007, 16:48

no patrząc na to czysto technicznie to nie masz racji, KP w ty momencie organizuje impreze pt. "mecz miedzy Legia a Arka", Arka nie przyjezdza, jest walkower, mozesz isc do domu, z punktu widzenia organizatora imprezy, ta sie odbyla. Jak sie nie podobalo ze nie ma Arki to mozesz isc do PZPNu.

:lol:
no tak, masz rację, impreza się odbyła, mimo, że się nie odbyła. :ucieka:
kupujesz bilet, żeby obejrzeć mecz, nie obejrzysz go, jeśli nie będą grali. czy tak trudno to zrozumieć. :kurde:

kiubz
10-04-2007, 17:03
no tak, masz rację, impreza się odbyła, mimo, że się nie odbyła. :ucieka:
kupujesz bilet, żeby obejrzeć mecz, nie obejrzysz go, jeśli nie będą grali. czy tak trudno to zrozumieć. :kurde:

Ciężko powiedzieć nie znając regulaminu, ale sądzę że ten jest skonstruowany tak że w razie walkoweru klub umywa ręcę. Poza tym mówimy o hipotetycznej sytuacji, której pewnie nie będzie, ale sparing zamiast meczu... jest to coś na co Zygo mógł wpaść...

Cent
10-04-2007, 20:31
Ja juz nic z tego nie wiem niby maja sprzeawac bilety to chyba bedzie mecz ale slyszlem ze arka ma nie zgrac juz do konca rundy
pozdro

(L)

Raffi
10-04-2007, 20:47
na razie to niczego nie wiadomo. Ja czekam do czwartkowego popołudnia kiedy mogą zapaść kolejne decyzje dotyczące Arki.
PS Arka z wielkiej litery :nl:

Grabek
10-04-2007, 21:03
no patrząc na to czysto technicznie to nie masz racji, KP w ty momencie organizuje impreze pt. "mecz miedzy Legia a Arka", Arka nie przyjezdza, jest walkower, mozesz isc do domu, z punktu widzenia organizatora imprezy, ta sie odbyla, to ze Arka nie przyjechala to nie ich problem. Jak sie nie podobalo ze nie ma Arki to mozesz isc do PZPNu.

Zastanów się trochę.
Mecz jest odwołany (przynajmniej na tą chwilę). Nie będzie sędziów, ochrony, piłkarzy i całej imprezy masowej, więc nikt na stadion nawet nie wejdzie. Poza tym na razie te nieodbyte mecze w związku z zawieszeniami nie zostały uznane za walkowery. Na razie do PZPNu i Orange Ekstraklasy nie dotarły na pewno żadne protokoły z tych meczów.
Inna sprawa, że teoretycznie mecze to mogą być rozegrana w innych terminach. Trudno winić Arkę za to ze zostałą tymczasowo zawieszona na miesiąc. Krótka piłka powinna być - albo ich zawieszamy definitywnie i lecą z ligii, albo dajemy pograć do końca sezonu i też lecą :hyhy:

Tuzin
10-04-2007, 21:13
Patrzac na to jak zostala sytuacja kiedys rozstrzygnieta na derbach kiedy to przez KSP i PZPN zostalismy wychujani z kasy za bilety, to Kiubz nawet moze miec racje.

Andrzej
11-04-2007, 15:05
Dla mnie to jest bezsens... Gdyby teraz odwiesili Arkę to... :O Płock przeszedł dalej w PP, Widzew dostał chyba walkowera i teraz nagle ich odwieszają? :roll: No to już by była totalna kompromitacja (nie pierwsze i pewnie nie ostatnia...) :ucieka:

Raffi
11-04-2007, 16:12
Mogą się odwoływać od walkowera, a nawet juz się odwołali (nie wiem tylko co z PP) :chytry:

kiubz
11-04-2007, 16:20
Mogą się odwoływać od walkowera, a nawet juz się odwołali (nie wiem tylko co z PP) :chytry:

To już będzie komedia, od walkowera z Widzewem się odwołają i mecz zostanie rozegrany. A od PP już nie mogą bo Wisła Płock wczoraj grała z Koroną w półfinale.

ciekawe co wymyśli PZPN, może dodatkową karą będzie wyrzucenie z PP ogłoszone już po fakcie?

bart_menelin
12-04-2007, 14:06
Jak jechaliśmy do Zabrza to spotkaliśmy Bartka Karwana na stacji. Powiedział, że przyjedzie na Legie za tydzień, więc chyba wiedział co mówi.

LBaLin
12-04-2007, 19:36
Jak jechaliśmy do Zabrza to spotkaliśmy Bartka Karwana na stacji. Powiedział, że przyjedzie na Legie za tydzień, więc chyba wiedział co mówi.

:O

Chyba wiedzial skoro mecz jednak sie odbedzie. Ciekawe czy stawia sie kibice przyjezdni...

Kempes
12-04-2007, 20:40
mam w głowie dwie opcje - Arkowcy wkurwieni wszystkim odpuszczą albo ... wręcz przeciwnie - będą sie stawiali jak najlepiej do końca pierwszoligowej bytności

wydaje mi sie że jednak ta druga opcja

Raffi
12-04-2007, 20:51
na pewno druga

Banan B.H.
12-04-2007, 22:02
No też obstawiam za druga opcją czyli bedzie ich max 200 osób. Standardzik :hyhy: . hehe a tak na powaznie to nie wiem po co wogóle ten mecz skoro i tak zwalają ich do 3 ligi :zdziwiony: . Jak zawsze PZPN zepsuje wszystko, i oczywiscie nagle umywa raczki. I teraz można powiedziec że to jest nie fer bo jak Legia nie wygra to bedzie miała 1 punkt zdobyty normalnie na boisku, a taki Widzew za siedzenie dostali 3 pkt. Nie rozumiem wogóle tego wszystkiego. To teraz w ramach nie faworyzowania nikogo mecz z Widzewem powinien się odbyc w innym terminie no i reszta w których był orzeczony walkower np: PP gdzie już w pierwszym meczu półfinałowym zagrała Wisła Płock :kurde: . Paranoja, brawo po raz kolejny PZPN :brawo: .

Kepke
12-04-2007, 22:05
Dopiero dzisiaj ostatecznie wyjaśniło się, że sobotni mecz Legii z Arką Gdynia dojdzie do skutku. Legia wczoraj rozpoczęła sprzedaż wejściówek dla swoich kibiców na wszystkie trybuny - wejściówki nabywać można w kasach przy Łazienkowskiej oraz 20 salonikach Kolportera na terenie Warszawy i okolic. "W dniu wczorajszym przesłaliśmy kurierem 680 biletów dla kibiców Arki Gdynia" - powiedział nam dyrektor operacyjny Klubu, Stefan Dziewulski. Fani Arki przyjadą do stolicy pociągiem specjalnym.
Liczymy, że w sobotę o godzinie 18 na naszym stadionie zasiądzie komplet widzów, którzy gorącym dopingiem poprowadzą Legię do zwycięstwa.

No też obstawiam za druga opcją czyli bedzie ich max 200 osób. Standardzik :hyhy: . hehe a tak na powaznie to nie wiem po co wogóle ten mecz skoro i tak zwalają ich do 3 ligi :zdziwiony: ..

Jak to do 2 :oczko: do 3 to oni mogą się zwalić sami.

No dostali 680 biletów i śmiem twierdzić,ze wykorzystają tą pulę.

MTP
12-04-2007, 23:50
Szczególnie po meczu w Gdyni gdzie byly harce na boisku beda chcieli się pokazać.

MK
13-04-2007, 11:23
Właśnie, szczególnie, że nie mają nic do stracenia :zlosliwy:

PLX
13-04-2007, 11:45
Dla nich to chyba najważniejszy wyjazd sezonu więc tez przypuszczam ze te wejściówki powinny się rozejść...:)

foks
13-04-2007, 12:04
Pod kasami o 11 puuuuusto.

Pan Artysta
13-04-2007, 17:26
idę jutro bluznąć i naszym skórokopą i kibolom :hyhy:

Talar
13-04-2007, 17:58
Arki nic nie przyjedzie. Odwołali im specjala. Szkoda...

Raffi
13-04-2007, 20:09
To że nie ma specjala nie znaczy że nikt nie przyjedzie.... :chytry:

Dla osób które wahają się czy przyjść przypominam, że tego meczu nie obejrzy siĘ w żadnym C+ ani Sopcaście, bo zwyczajnie nie jest transmitowany. Jedyna transmisja live - wiadomo gdzie 8)

twarog1987
13-04-2007, 21:08
a po co zachęcać kto ma być to będzie :oczko: znająć życie to jutro będzie 8-10 tys. trochę mniej niż na ŁKS-ie napewno będzie choć z drugiej strony pogoda w sam raz by po południe na Estadio Wp spędzić

ems
13-04-2007, 21:59
wsrood nooocneeej ciiiszyyy glos sieee rozchoodziii
miliicjaaa
wstaaancieee legiooonyyyy Arka nadchodzi
wezcie palki i zapalki, podpalimy stadion Arki
z wielkiej radosci...

Arki bedzie 200, z czego 40 Polonia, pobluzgaja, potem wroca do domu i straca jakas flage. tak to widze.

Talar
13-04-2007, 22:09
z czego 40 Polonia

Pan Artysta
13-04-2007, 22:11
z czego 40 Polonia

69 :chytry:

kiubz
13-04-2007, 22:14
z czego 40 Polonia

z czego 67 nie wezmie dowodow i nie wejdzie

Talar
13-04-2007, 22:20
z czego 40 Polonia

Nie, nie ostatnio słyszałem wersje że nie wspierają zgód na Ł3 bo jak ochrona w dowodzie widzi że z Warszawy to pod zegar nie wpuszczają :hyhy:

kiubz
13-04-2007, 22:29
z czego 40 Polonia

Nie, nie ostatnio słyszałem wersje że nie wspierają zgód na Ł3 bo jak ochrona w dowodzie widzi że z Warszawy to pod zegar nie wpuszczają :hyhy:

jedno nie wyklucza drugiego: dlatego właśnie nie biorą dowodów :zlosliwy:

ems
14-04-2007, 10:50
poprzednio jak Arka byla Polonii bylo wlasnie 40 osob, stad ta liczba

hatchet
14-04-2007, 20:46
Pedaly na ochronie :O i to jeszcze odstawiajace jakies szopki na pytanie o identyfikator.
Doping dzis bardzo fajny, a co sie tyczy Arki to ... :cicho:

Kempes
14-04-2007, 21:27
Ciekawe ile osób dziś ''wyprosili'' ... jak stałem z kumplem po bilet to przez 10 minut co 30-40 sekund ktoś wylatywał

dobry_wariat(L)
14-04-2007, 21:43
Ej...!! Czemu tych z Arki było tylko niewielu??? I czemu nie mieli oflagowania!! A doping też dziś do kichy... Ci co na bembnach grają to też dobrzy:/ nie umieja nawalac wogle!!! I czemu nie było oprawy??? Czyżby Niesprawni Znawcy zakończyli działalnośc???

arczi
14-04-2007, 21:45
Oj.. bedzie bolalo 8)

hatchet
14-04-2007, 21:46
Ej...!! Czemu tych z Arki było tylko niewielu??? I czemu nie mieli oflagowania!! A doping też dziś do kichy... Ci co na bembnach grają to też dobrzy:/ nie umieja nawalac wogle!!! I czemu nie było oprawy??? Czyżby Niesprawni Znawcy zakończyli działalnośc???

Ani smieszny nie jestes, ani nawet zalosny, wiec moze zakoncz juz swoje wywody.

dobry_wariat(L)
14-04-2007, 21:48
Ej o co Wam chodzi chłopaki?!!!!

Jeszcze mam pytanie jak zmienic to "pod obserwacją" na Legionista albo cos?

Markotny
14-04-2007, 21:53
wyslij priva do Morta :roll:

Raffi
14-04-2007, 22:01
Ej o co Wam chodzi chłopaki?!!!!

Jeszcze mam pytanie jak zmienic to "pod obserwacją" na Legionista albo cos?
sam bym tego lepiej nie podsumował
"pod obserwacją" dostają osoby, które robią wrazenie niesprawnych intelektualnie albo czymś lekko podpadły

rydzuuu
14-04-2007, 22:11

:hyhy: :pokemon: :oczko:
mistrz :ucieszony:

Co do samego meczu - w moim odczuciu najlepszy doping na naszym stadionie tej wiosny. Momentami było naprawdę fajnie, tak jak na eŁKSie tańczenie pod melodie z "dziś zgodnym..." wychodzi super.

Typek co rzucił ogórkiem w ochronę - :O :oczko: Widząc jak zbiera te resztki z pozostawionej szamy na chodniku, pomyślałem że chłopak musi być baaaardzo głodny, a on fik i ogórek trafił w zubrzyków...

Jozi
14-04-2007, 22:24

ale Typ :kurde: myślałem że spadne z krzesła :lol: chyba zdrowie Ci ostatnio nie dopisuje :ucieka:

PS. to dlatego jesteś pod obserwacją :gwiazda:

JACKO PLACKO
14-04-2007, 22:43
http://jp85.pl/ zdjęcia.

:bialy:
14-04-2007, 23:05
fajnie było, trochę się opaliłem :oczko:

baranek
15-04-2007, 00:47
NIIIIIC CIE-KAWE-GO

to tyle jeśli chodzi o krótką relację z tego spotkania.

Adiq
15-04-2007, 01:02
Ciekawe ile osób dziś ''wyprosili'' ... jak stałem z kumplem po bilet to przez 10 minut co 30-40 sekund ktoś wylatywał
Myślałem, że tylko my mieliśmy takie wrażenie przy okazji zbierania na oprawę. :O

A skoro już jesteśmy przy temacie to wylatuje stąd dobry_wariat(L) za całokształt dzisiejszej twórczości. :pokemon:

delciarz
15-04-2007, 09:43
Mi się podobalo jak zawsze.Tylko za wczesna godzina. I 1 bramki nie widziałem. :-

żyła
15-04-2007, 11:09
goście od bębnów maja spory problem z wybijaniem odpowiedniego rymu do piosenek, nie raz i nie dwa, właśnie przez nich pioesnka się "załamała".
Czy tylko ja widze, poprawe dopongu?? Według mnie po meczach wiosennych jest całkiem dobrze, i nie stoimy już w miejscu z chujowym dopigiem tylko idzie ku lepszemu.

Arka. ***** jacy żałośni. To jest ta Arka?! 3 liga- jak najbardziej ok,bo to ich poziom,a wracać mogą już NIGDY :oczko:

matx
15-04-2007, 11:17
Doping jak najbardziej na plus. Postęp nawet w porównaniu do meczu z ŁKS, a przecież wtedy też nie było źle. Przy dobrym wyniku, to i Krytej nawet coś udało się głośniej zaśpiewać. Ogólnie, to chyba brak szans na Mistrza i nikłe na europuchary bardzo pozytywnie przekłada się na trybuny.

foks
15-04-2007, 11:25
Jesli chodzi o doping to sie wypowiem z perspektywy kogos kto oglada mecze ze skrajnej trybuny odkrytej...
Wydawalo sie, ze na LKS bylo glosniej, ale to pewnie dlatego, ze wtedy spiewalo wiecej osob. Na Arce boki praktycznie od L prawie w ogole juz nie spiewaly, choc sam mlyn moze dawal glosniej niz na LKS, mowie o wrazeniu zdobytym stojac "z boku". Ciekawe jak to bylo slychac na krytej? :hmm:

Andrzej
15-04-2007, 11:34
Co do dopingu to był wg.mnie naprawdę dobry, przywiązane głośniki do płotu zrobiły swoje :brawo: Co do bębnów, one nie powinny leżeć... stojąc byłyby bardziej słyszalne...

CywiL
15-04-2007, 11:59
Dziwna sprawa bo ja stałem na A i wydawało mi się, że doping był dużo gorszy niż na Łks-ie... :hmm:

Arom
15-04-2007, 12:00
ktoś nawet nieśmiało zarzucił "Najwspanialszy klub na świecie ... " ;) S. pociągnał tylko przez " co kibiców mnóstwo ma..." :]
Może jednak na Płocku warto będzie to zarzucić ;)

matx
15-04-2007, 12:05
Dziwna sprawa bo ja stałem na A i wydawało mi się, że doping był dużo gorszy niż na Łks-ie... :hmm:

Bo tak jak już zostało tutaj zauważone boczne sektory śpiewały raczej słabo, natomiast młyn (EGI) spisał się wczoraj bardzo przyzwoicie, chociaż do ideału oczywiście daleko. Takie pirzynajmniej odniosłem wrażenie.

Paluch
15-04-2007, 12:13
w końcu klaskanie czasami wychodzi w jednym tempie dzieki tym bebnom :brawo:
ogolnie bez rewelacji, pojdzie w zapomnienie

Dżon
15-04-2007, 12:19
Dziś zdałem sobie sprawę z tego jak dużo daje to nowe nagłośnienie - marnowałem właśnie pierwsze minuty 2ej połowy stojąc po pepsi, a tu jeb! Przy cateringu było słychać każdziutkie słowo gniazdowego! :brawo:

ps. Następnym razem jak będe przed meczem zaliczał obiad u babci to pi....ę, nie idę na "G", bo na cholerę tam tacy, co nie mogą z siebie głosu porządnego wydobyć z powodu braku miejsca na ruchy przepony... :oczko: Próby nie odstawania od reszty skończyły się na śmierci tragicznej gardła - teraz gadam jak gen. Italia :oczko:

Depesz
15-04-2007, 13:12
KIbice Arki-żenada

Byłem na A. Generalnie za mało ludzi. Jak przyszło do pogo to nie było z kim skakać. Nagłośnienie super. Gorzej że bębny walą zdecydowanie za szybko. Mam wrażenie że śpiewamy najszybciej w Polsce....nic dziwnego że skrajne sektory nie nadążają.

A melanż trwa :hyhy: Może Intertoto będzie :kurde:

Kempes
15-04-2007, 13:12
ktoś nawet nieśmiało zarzucił "Najwspanialszy klub na świecie ... " ;) S. pociągnał tylko przez " co kibiców mnóstwo ma..." :]
Może jednak na Płocku warto będzie to zarzucić ;)

To zajebista piosenka - melodia chwytliwa a i słowa proste.
Myśle że naprawde świetnym pomysłem byłoby poświęcenie z 10 minut aby nauczyć ludzi słów (mimo że stara to przewałkować to na dwóch ,trzech meczach tak jak robiono z nowymi przez ostatnie kilka lat). Myśle że mimo wielu ''wkurwów'' na tłum , większość ludzi powinna załapać.

Co do dopingu wczoraj - przyznaje że byłem pierwszy raz od dawna i przyznaje że w miare mi sie podobało - porównując z jesienią.

Byłem na dole I gdzie niewiele osób otwierało gębe ale na plecach czułem pare razy fajny efekt. Choć atmosfera lekko piknikowa (chyba przez pogode) to wg. mnie nie było źle.

Podobało mi sie to że z grubsza nie było ciszy przez większość meczu , gorzej tylko z natężeniem śpiewania - niby ''wokal'' był przez prawie cały czas to jednak bez dużego poweru.

Daje ''+'' bębniarzom - pomagało przy CCCWK i paru innych. Nie czułem tak jak kiedyś wyścigu szczurów.

ps. na moją opinie może troche wpływać fakt ze dawno nie byłem i ... miałem ostrą chcice na mecz 8)

Depesz
15-04-2007, 13:13
Słońce lekko położyło doping w pierwszej połowie :zlosliwy: Potem było dużo lepiej.

Pan Artysta
15-04-2007, 13:34
spaliłem sobie troszku lewą część mordeczki :hyhy:

emil83
15-04-2007, 14:01
KIbice Arki-żenada

Byłem na A. Generalnie za mało ludzi. Jak przyszło do pogo to nie było z kim skakać. Nagłośnienie super. Gorzej że bębny walą zdecydowanie za szybko. Mam wrażenie że śpiewamy najszybciej w Polsce....nic dziwnego że skrajne sektory nie nadążają.

a mi się wydawało że wreszcie zwolniliśmy śpiewanie i nawet hit z wiednia można było normalnie pośpiewać. Inna sprawa że chyba coraz mniej ludzi ma ochotę głośno śpiewać.

Szawar
15-04-2007, 15:33
Arka. ***** jacy żałośni. To jest ta Arka?! 3 liga- jak najbardziej ok,bo to ich poziom,a wracać mogą już NIGDY :oczko:

:hyhy:

Co do Arki, szkoda ze sie nie pokazali, jechac taki kawał, by raz krzyknąć nazwe swojego klubu. Co do dopingu, z perspektywy krytej doping na Zylecie był niezły, szkoda, ze niektórzy myslą ze sa na wyscigach, przez co doping rozbija sie na sektory. Druga sprawa to monotonia, niektóre piosenki sa spiewana zbyt czesto, a jeszcze inne zbyt długi ( Warszawa, czy przyspiewka wiedenska).

karamba
15-04-2007, 21:43
a ja mam pytannko czy ktos wie z jakiej strony,gazety byli foto reporterzy ktorzy przyszli w przerwie pod zylete chodzi mi tu o taka blondynke i takiego bruneta ;]

ems
15-04-2007, 21:49
:roll:

Pan Artysta
15-04-2007, 21:57
a ja mam pytannko czy ktos wie z jakiej strony,gazety byli foto reporterzy ktorzy przyszli w przerwie pod zylete chodzi mi tu o taka blondynke i takiego bruneta ;]

grubawa blondyna pod 40 i facecik pod 45-50 tysz przy kości z wąsem 8)

Raffi
15-04-2007, 22:22
"W służbie narodu" to było......

:chytry:

MTP
15-04-2007, 22:50
Co do "najwspanialszy .." to S słowa zna ale melodia mu nie wychodziła.
Można nagrac spiewane przez kilka uzdolnionych muzycznie person i puszczać przed meczem.Tylko żeby nie bylo tak jak teraz ze snem jest ze tlum wyprzedza podkład.
Doping tak jak na warunki(słoneczko prosto w mordeczke) i przeciwnika(gdzie ta Arka z tefałenu) nie był taki zły.Czasem tylko E wyprzedało G.
Walczyć trenować dla mnie kozak tylko nie potrzebnie robimy druga Wisle ze wszystko na dwie trybuny.

jacekaga
16-04-2007, 00:14
Dla mnie mecz taki sobie- biorąc pod uwagę kibicowską renomę rywala to nawet rozczarowujący. Jeśli chodzi o doping- na plus to, że w końcu równo śpiewamy "Dziś zgodnym rytmem biją nam" :brawo: , na minus- brak mocy- niby śpiewamy cały czas, niby równiej, ale brakowało "pierdolnięcia".

BTW. Czy to normalne, że ktoś z szalikiem "Warszawiacy" heiluje przez cały czas?? Bo nie orientuję się w zawiłościach ultraprawicowych ideologii. Dla mnie :ucieka:

Arka?? Rozczarowanie totalne- ale to nie nasz problem.

Depesz
16-04-2007, 01:53
Salut rzymski to tradycyjne pozdrowienie polskich narodowców. Inna sprawa że kompromitacja tego znaku przez Hitlera nakazywałaby raczej zaprzestać jego używania. Wytłumacz to jednak skinom-narodowcom. Ja rozumiem, że nazi-skini sobie hailują, ale NR....ech, szkoda gadać :kurde:

Kumpel był w Krakowie na marszu ONR. Kilku ludzi mają ogarniętych, a reszta to tępaki. Koniec OT

kosciesz
16-04-2007, 14:21
W czasie meczu o mistrzostwo Orange Ekstraklasy w dniu 14 kwietnia 2007 roku pomiędzy Legią Warszawa a Arką Gdynia, na stadionie przebywało 7220 kibiców, w tym 64 kibiców Arki Gdynia. Imprezę zabezpieczało 232 członków służby porządkowej i 450 policjantów.

Przed meczem delegat PZPN zażądał zdjęcia flagi „Den Haag” zwierającej zabronione znaki w postaci stylizowanych czaszek. „Flagowi” zamienili wyżej wymienioną flagę na podobną, ale już bez znaków zabronionych. Po meczu delegat stwierdził, że słyszał kilka wulgarnych okrzyków adresowanych do kibiców drużyny przyjezdnej, ale generalnie ocenił zachowanie publiczności i organizację sportowej imprezy masowej, jako dobre.
W trakcie meczu ze stadionu usunięto 62 osoby nietrzeźwe, w tym 5 zostało przewiezionych przez straż miejską do izby wytrzeźwień.
Ponadto służba porządkowa dokonała ujęcia i przekazania policji dwóch osób: jednej za posiadanie narkotyków, natomiast drugiej za przebywanie na stadionie, mimo orzeczonego przez Sąd Grodzki zakazu wstępu na imprezy masowe. Jak ustalono w trakcie przeprowadzonego postępowania wyjaśniającego, kibic zakupił bilet na własne nazwisko podając nieprawdziwy pesel. Został ujawniony na trybunie odkrytej przez monitoring stadionowy.
Jak wynika z informacji uzyskanych z Komendy Rejonowej Policji, sprawy przeciwko wyżej wymienionym zostały skierowane do Sądu w trybie przyśpieszonym i zostaną osądzone w dniu dzisiejszym.
Kibic ŁKS, który mimo zakazu zakupił bilet i przyjechał na mecz w dniu 1 kwietnia br. został ukarany w trybie przyśpieszonym przez Sad Grodzki w Warszawie karą 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz grzywną w kwocie 1500 złotych.

ems
16-04-2007, 14:42
:wsciekly:

karamba
16-04-2007, 14:47
pan artysta wie moze gdzie moge oblukac fotki tych fotografow ??

kosciesz
16-04-2007, 14:50
pan artysta wie moze gdzie moge oblukac fotki tych fotografow ??
ziomek, marudzisz zupełnie nie w temacie
Jeśli dobrze kojarzę o kogo Ci chodzi to, jedna fotorelacja jest tutaj:
http://www.legialive.pl/galeria/galeria.php?id=299
a druga w środę w Twoim kiosku

yusta
16-04-2007, 22:26
Kibic ŁKS, który mimo zakazu zakupił bilet i przyjechał na mecz w dniu 1 kwietnia br. został ukarany w trybie przyśpieszonym przez Sad Grodzki w Warszawie karą 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz grzywną w kwocie 1500 złotych.

***** co to ma być? :ucieka:

kiubz
16-04-2007, 22:40

ciekawe, nie wiedzialem ze majac zakaz stadionowy nie mozna kupowac biletow ani przyjedzac na mecz, chyba kasjerka powinna dostac 5 miechow za wspoludzial...

Bobas
16-04-2007, 23:16
dla mnie to co wyprawiała ochrona to jest żenada pierwszy raz od dłuższego czasu byłem trzeźwy (2 bro) alkomat pokazuje mi 0,15 i zostałem wyproszony. Brawo Stefan :brawo: oby tak dalej

Adrian
17-04-2007, 00:12

To jest sprawieliwosc.. Jak plywasz do gory du*a i zabijasz brata calkiem przypadkiem - nie jadac jak debilka, dostajesz 8 miechow w zawiasach na trzy lata i och ach prace spoleczne.
Jak jestes niedobrym kibicem, inna sytuacja - nie ma przebacz!

Endrju
17-04-2007, 18:15
Dla mnie najważniejszym momentem na tym meczu było zebranie z płotu barw KSP przez ochrone...

Kiedyś takie akcje były nie do pomyślenia. Cóż, zmiany , zmiany, zmiany... :roll:

PS. Przy 0,15 wypraszają ze stadionu ?! Przecież z taką ilością można prowadzić fure! Chyba, że to nie było 0,15...

Bobas
18-04-2007, 23:14
było dokładnie 0,15 tylko że mg co sie równa 0,3 promila...

h_L
19-04-2007, 09:18
Czy w ogóle istnieje jakas granica promili przy której wyrzucają za bramy stadionu?Bo z tego co zauważyłem zależy to jedynie od widzimisie żółtków.
No i jeszcze jedna sprawa.W przypadku wywalenia za bramę zabierany jest równocześnie bilet.A co w wypadku jesli osoba pod wpływem jest posiadaczem karnetu?Jest jakis punkt w regulaminie stadionu o tym mówiący?

Pan Artysta
19-04-2007, 09:35
Czy w ogóle istnieje jakas granica promili przy której wyrzucają za bramy stadionu?Bo z tego co zauważyłem zależy to jedynie od widzimisie żółtków.
No i jeszcze jedna sprawa.W przypadku wywalenia za bramę zabierany jest równocześnie bilet.A co w wypadku jesli osoba pod wpływem jest posiadaczem karnetu?Jest jakis punkt w regulaminie stadionu o tym mówiący?

przepada ci karnet

kosciesz
19-04-2007, 09:49
Jeśli to był pierwszy taki przypadek to nie przepada.
Na ten mecz oczywiście nie wejdzie, ale w tygodniu należy się udać do Stefana Dziewulskiego, najlepiej wcześniej się anonsując np telefonicznie.
Po rozmowie wyjaśniającej okoliczności i wpisaniu na czarną listę karnet wraca do właściciela...
Jeśli to recydywa może być trudniej.

żyła
19-04-2007, 16:07
a jeśli ktoś zostanie wyrzucony, to może warto wykonać taką czynność, żeby później łatwiej dochodzić swoich praw: zgłaszasz, że chcesz mieć badanie krwi na komendzie, jeśli te badanie wykaże mniej niż 0,2, to badanie alkomatem jest NIE WAZNE. tak jest w przypadku kierowcow, moze i w przypadku kibiców da się to zastosować :oczko:

Bobas
24-04-2007, 08:58
Jakos nie widzialo mi sie dochodzenie swoich praw na komendzie. Dla swietego spokoju poszedlem na luk

:kurde:

Sharn
24-04-2007, 10:38

Nie rozumiem skąd Twoje zdziwienie. Przecież taka osoba wie, że ma zakaz stadionowy orzeczony przed sąd i nie może wchodzić na stadion, jeśli kupiła bilet, przyjechała na mecz i próbowała, bądź dostała się na stadion złamała zakaz. Przecież to oczywiste. Inna sprawa to wysokość kary, ale to pewnie dlatego, że był to mecz wyjazdowy i sam fakt zadania sobie trudu i przyjazdu świadczy o pełnej świadomości czynu.
Tyle interpretacji prawnej. Od siebie kibica dodam CHWDP. :/

Fifi81
24-04-2007, 17:42
a ja dodam,że pewnie tak wysoka kara ma odstraszyć następnych przed próbą łamania zakazów stadionowych.Co nie zmienia faktu, że CHWDPiS (i nie chodzi o PiS :hyhy: )

yusta
25-04-2007, 00:27
Nie rozumiem skąd Twoje zdziwienie.

No sorry, ale dla mnie 10 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata za takie przewinienie jest jakimś absurdalnym wyrokiem.

Sharn
25-04-2007, 12:03
Oczywiście zgadzam się. Myślałem, że zdziwienie dotyczy wogóle samego faktu sądzenia łodziaka.

yusta
25-04-2007, 21:54
Oczywiście zgadzam się. Myślałem, że zdziwienie dotyczy wogóle samego faktu sądzenia łodziaka.

Tak się zastanawiam, czy w tej sprawie nie powinna być też sądzona kasjerka?

DobryChłopak
25-04-2007, 22:32
A to kasjerki sprawdzają czy ktoś ma zakaz? Myślałem, że robią to psy kiedy już dostaną listę. Jeśli tak jest jak mówię, to powinni gościowi odpuścić. W końcu to oni się nie popisali.
No ale jak już ktoś wcześniej zauważył, żyjemy w kraju gdzie za nieumyślne spowodowanie śmierci dostaje się mniejszy wyrok, niż za wulgarne odzywki do "stróża prawa"

yusta
25-04-2007, 22:37
A to kasjerki sprawdzają czy ktoś ma zakaz? Myślałem, że robią to psy kiedy już dostaną listę. Jelsi tak jest jak mówię to powinni gościowi odpuścić. W końcu to oni się nie popisali.

Nie wiem, ja tylko tak sobie ironizuję teraz. Klub powinien mieć jakąś bazę ludzi z zakazami i wtedy kasjerka chyba też musiałaby ponieść karę, w końcu ułatwiła mu popełnienie przestępstwa sprzedając bilet.
Co do psów, to oni go pewnie w ten sposób wyłapali, tyle że w Warszawie.

MTP
25-04-2007, 23:01
Nie wiem jak w innych klubach u nas kasjerka sprawdza w bazie danych czy dana osoba ma zakaz.

eMeL
25-04-2007, 23:09
Przy ogarnięciu tych kasjerek to ja nie wiem... ;) przy kupowaniu biletów na Płock koło mnie kupował znajomy który mimo tego że nie ma 18 lat został organizatorem, kasjerka popatrzyła że jest dowód i jej starczyło, nie ogarnela sie nawet przy peselu ktory zaczynal sie od liczby 90 :chytry: ...

Bobas
01-05-2007, 10:50
Jak ktos ma zakaz to kasjerka na jego dane nie wydrukuje biletu bo pojawia sie dopiska że "Użytkownik systemu został objety zakazem stadionowym" ale jak wiadomo wszystko da sie obejsc ;)