PDA

Zobacz pełną wersję : Odra - Legia (kibicowsko)

Adiq
05-08-2003, 15:52
Tutajmy piszmy wszystko o tym meczu ze strony kibicowskiej.

Adiq
05-08-2003, 15:55
Zapłacę 50zł. za miejsce w samochodzie,busie do Wodzisławia
Kontakt: kom.0 600 893 680
lub Pn.-Pt. 668 19 56/57 (9-19) - Tomek Jaros

Szukam transportu do Wodzisławia. Mam prawko więc mogę dać zmianę za kółkiem bo to daleka droga. - MiniP

Heli_Lukow
05-08-2003, 16:12
A ja wiem co będzie na meczu ale nie powiem :hmm: pozdrówki dla Squardonu chłopaki szykujcie się :D

rkwa
05-08-2003, 16:21
nie ma co sie jarac,mecz z tego co wiem jest o 17.00 wiec pirotechniki raczej nie bedzie /bo po co jak i tak nie bedzie jej widac/ ,ja mam tylko nadzieje ze bedzie duzo ludzi.

oczywiscie zapraszamy na meczyk Zaglebie!!!

pozdro.

Adis
05-08-2003, 23:27
...

emde
06-08-2003, 01:23
A ja wiem co będzie na meczu ale nie powiem :hmm: pozdrówki dla Squardonu chłopaki szykujcie się :D
Nie wiadomo czy bedzie to co ty wiesz... :)
A moze by tak pochmurno sie zrobilo nad Wodzislawiem? ;) Nie no ale jak by "cos" wypalilo to by bylo fajnie!! 8)

..:: Łuków&Squadron ::..

dobra nie jarajcie sie tym bo jeszcze sie wygadacie i nie bedzie elemantu zaskoczenia

Zajacc
07-08-2003, 11:09
Kto z Was jedzie na mecz?? :hmm:

Bokser
07-08-2003, 11:24
Witam!!

ja jadę jutro melanż w Wawie w sobotę wyjazd do ziomali do Sosnowca.mecz Rozwój-Zagłębie potem znowu melanż ;) :) i w niedzielę mecz Odra-Legia.mam nadzieję ze pojedzie trochę Legijnego ludu wspierać nasząukochaną Legię...do zobaczenia;)

Bokser
Wild West '02
Wolsztyn Squad

kamyk
07-08-2003, 15:47
nio mam andzieje ze bedzie zajbisty wyjazd nio i bedzie sie duzo dzialo i nasza legiunia wygra mecz!

Heli_Lukow
07-08-2003, 20:06
Kamym a ktoś od was będzie w Wodzisławiu ??? Ja będe napewno jak coś można sie styknąc oby nie było Bazuki i Uziego bo się nie zaciekawie dla nich to skonćzy.Pozdrówki dla prawdziwych !!!!!!!! kibicó (L) z Puław.

Heli_Lukow
07-08-2003, 20:08
Ja wyjeżdzam w piątek jade do gości na Grochów :) pożniej wiecozrkiem do Sosnowca na melanż.W sobote na Rozwój pozniej znowu melanż pożniej Wodzisłąw a pozniej nie wiem co będe robił.Mam nadzieje że będzie ciekawie po opuszcze mecz Orlęta Łuków - Avia Świdnik.

Grochów
08-08-2003, 09:58
Ja wyjeżdzam w piątek jade do gości na Grochów :) pożniej wiecozrkiem do Sosnowca na melanż.W sobote na Rozwój pozniej znowu melanż pożniej Wodzisłąw a pozniej nie wiem co będe robił.Mam nadzieje że będzie ciekawie po opuszcze mecz Orlęta Łuków - Avia Świdnik.
Musi byc ciekawie--mnie też nakręcali na mecz Orlęta-Avia z wiadomych powodów (pozdro dla kumatych :rotfl: ) ,ale jednak wybrałem wiadomo co...
Legia :lz: Zagłębie

Adis
08-08-2003, 22:51
...

Beny
10-08-2003, 17:18
Napoje się chłodzą! '8 Pizza w drodze! :) Enjoy the game!

PaulBart
10-08-2003, 17:55
Kto wygra mecz?

Legia!!!

Kto ?

LEGIA LEGIA LEGIA !!!! DO BOJU DO BOJU LEGIA WARSZAWA !!!!

_Bart
10-08-2003, 19:40
Kto wygra mecz?

Legia!!!

Kto ?

LEGIA LEGIA LEGIA !!!! DO BOJU DO BOJU LEGIA WARSZAWA !!!!

a ten skąd się urwał :/

Legii około 300 (na moje oko). Fany: Deyna, FB`03 Legijni Patrioci, Turyści (mała) Stegna, Legiunia i jeszcze jedna.
Śpiew głosny ale rwany.

Odra

Ponoć 6500, śpiew taki sobie, serpentyny w drugiej połowie.

Tyle było widać i słychać w c+

_Bart
10-08-2003, 19:45
Własnie dzwonił kumpel z Wodzisławia i mówi że przed meczem Legia robi wjazd z bramą. :box:

Łysolek
10-08-2003, 21:02
Fany: Deyna, FB`03 Legijni Patrioci, Turyści (mała) Stegna, Legiunia i jeszcze jedna.
Śpiew głosny ale rwany.

Odra

jak juz to Stegny - dzielnica Warszawy tuż koło Sadyby 8)

_Bart
10-08-2003, 21:06
Fany: Deyna, FB`03 Legijni Patrioci, Turyści (mała) Stegna, Legiunia i jeszcze jedna.
Śpiew głosny ale rwany.

Odra

hehe głodnemu chleb na mysli by sie pojechało nad morze :D

sory za pomyłke oczywiscie ze Sadyba

szczepan
11-08-2003, 00:11
Własnie dzwonił kumpel z Wodzisławia i mówi że przed meczem Legia robi wjazd z bramą. :box:

to by wyjasnialo czemu tak pozno flagi na plocie sie pojawily...

rkwa
11-08-2003, 08:47
przad chwilka wrocilem-nic ciekawego-przed meczem wjazd z barama/jebali sie strasznie z tiketami/ na meczu dopig nawet dobry,baloniki w barwach i pare rac.Odra tez miala baloniki i jedna uwaga dla tych co nie byli-Odra przeniosla swoj mlynek-jest teraz patrzac z ''naszego;'' sektora na koncu po lewej.

pozdro.

Mini
11-08-2003, 09:30
pojebani! te kasjerki spisywały wszystkie dane z legitymacji/dowodu nie wiadomo po co.i tak pewnie więcej na tą wiochę nie pojadę bo ***** sie taki kawał i potem siedzieć 6 godzin w Sosnowcu to sorry ale ja już powoli umierałem.

kamyk
11-08-2003, 11:32
heli nikt w wodzislawiu nie by od nas! ja bed ena lecznej nie wiem czy ktos przyjedzie zmena! ale jak byscie chciei sie spotkac zmena to nie ma sparwki na stadionie mozemy sie styknac!a cod o flagi to wiesz nie przyszli ci co ja wam zabrali cykorzy eh! mam ich w dupie poprostu takich ludzi mozna nazwac frajerami! a co do dopingu naszych kolegow na meczu naszego zespolu czyliLegii to podobalo mi sie jak spiewali caly czas tam gdzie nasza legia gra.....

Raffi
11-08-2003, 11:49
Śpiew głosny ale rwany.

Odra

hehe głodnemu chleb na mysli by sie pojechało nad morze :D

sory za pomyłke oczywiscie ze Sadyba
że......? :>
Ta ostatnia flaga to BŁONIE

arczi
11-08-2003, 11:54
pojebani! te kasjerki spisywały wszystkie dane z legitymacji/dowodu nie wiadomo po co...

To trzeba było kupić bilet w Wawie. Nie było by spisywanka... Mnie podobały się te wykrywacze metalu. I text ochroniarzy: Wyciąg to! ;)

ems
11-08-2003, 13:21
no, wyciag to :) byl mistrz ;]

JEEEESTEEESMYYY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LEGIA GRA AEAAOOO HEJ LEGIA GOOL CALE ZYCIE Z WARIATAMI :)

Fester
11-08-2003, 15:00
-Odra przeniosla swoj mlynek-jest teraz patrzac z ''naszego;'' sektora na koncu po lewej.

pozdro.

po prawej ;]

szczepan
11-08-2003, 15:26
-Odra przeniosla swoj mlynek-jest teraz patrzac z ''naszego;'' sektora na koncu po lewej.

pozdro.

po prawej ;]

czyli tam gdzie byl??

Fester
11-08-2003, 16:11
byl po lewej teraz jest po prawej

szczepan
11-08-2003, 19:06

ale z tego co pamietam to jak byl 1 mecz z oswietlniem to chyba byl po prawej chcoiaz ne wiem bo od razu mowie bazuje na obserwacji telewizyjnej

turi
11-08-2003, 19:27
mlyn gospodarzy do tej pory byl za bramka lezaca dokladnie naprzeciwko sektora gosci, z tym ze przemieszczony byl minimalnie na lewo. tym razem wodzislawianie usiedli na prostej patrzac z sektora gosci po prawej stronie (czyli naprzeciwko lawek rezerwowych).

rkwa
11-08-2003, 19:41

pozdro.

po prawej ;]

wymeczony to pisalem zaraz jak wrucilem i sie pomylilem-widze ze wprowadzilo to troche zamieszania.a apropos mlynka zastanawie mnie po jakiego h**a go przenosili.

pozdro.

yusta
11-08-2003, 23:12
PZPN powinien karać za używanie trąbek na stadionie. Boże jak to pierwszy raz usłyszałam to myślałam, że kaczki gdzieś tam łażą. Co za festyn :/

Adams_
11-08-2003, 23:21
PZPN powinien karać za używanie trąbek na stadionie. Boże jak to pierwszy raz usłyszałam to myślałam, że kaczki gdzieś tam łażą. Co za festyn :/

I brawo dla tej pani. To co sie dzieje na Chorzowskim, przechodzi wszelkie pojecie, normy. Szczegolnie, ze mam w zwyczaju wtoczyc sie na mecz kadry i pod koniec przezywac kaca... poracha.
Poza tym taka trabka mozna ludzi pozabijac :)

yusta
11-08-2003, 23:38
Poza tym taka trabka mozna ludzi pozabijac :)

Fakt, sama kiedyś o mało nie zginęłam przez taką trąbkę. Na meczu Legia - Blackburn zatrąbiłam jednemu gostkowi prosto w ucho :rotfl:

BTW w Wodzisławiu słyszalne były dwa rodzaje trąbek. Jedna wydawała wyższy a druga niższy dźwięk. Normalnie jakby kaczor kaczke wołał na :*

Adams_
11-08-2003, 23:48
Jedna wydawała wyższy a druga niższy dźwięk. Normalnie jakby kaczor kaczke wołał na :*

Kto wie, co kraj to obyczaj :D Moze pore godowa maja? :rotfl:

Mini
12-08-2003, 06:42
pojebani! te kasjerki spisywały wszystkie dane z legitymacji/dowodu nie wiadomo po co...

To trzeba było kupić bilet w Wawie. Nie było by spisywanka... Mnie podobały się te wykrywacze metalu. I text ochroniarzy: Wyciąg to! ;)

do piątku do 21 nie wiedziałem czy wogóle pojadę więc nie bardzo było jak kupić bilet. a wykrywacz metalu był niezły bo klucze z plecaka piszczały mi w kieszeni w spodniach. hehehe

Zajacc
12-08-2003, 21:14
No skoro wyszlo szydlo z worka to moge cos i od siebie dodac...

ochroniarz przejechal mi po bluzie wykrywaczem metali i zabrzyczalo.. okazalo sie ze wykryl klucze w bocznych kieszeniach... moich spodni :P
Ja mowie ze to klucze, a on na to (slynne juz ;) ) "Wyciag to" :D

te panie wedrujace pod naszym sektorem przed meczem calkiem, calkiem... '8

mlyn Odry prezentowal sie jak Legia na wyjazdach :P

rkwa
12-08-2003, 22:30

Sektor Odry powrócił na swoje stare miejsce. Chyba im się nudzi w jednym miejscu i lubują się w stadionowych wędrówkach.

jak juz tam kiedys byl to chyba dawno,3 razy bylem w Wodzislawiu i zawsze byl po lewej i teraz sie zdziwilem jak zobaczylem ze sie przeniesli bez jakiegos wyraznego powodu.
pozdro.

Mini
13-08-2003, 08:13
a własnie.ja tu siedzę i pierdolę głupoty a o najważniejszym zapomniałem.
Wielkie pozdro,szacuneczek i dziękówa dla Bartka "prezesa" z Sosnowca za towarzystwo przed i na i gościnę po meczu. :lz:
Legia i Zagłębie , Zagłębie i Legia..... :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: