PDA

Zobacz pełną wersję : Cracovia Kraków - Legia

Miki1916
28-02-2007, 11:45
No to 2 zaczynamy bój o ostatnią rzecz jaka nam została czyli o mistrza tego pięknego kraju. Pomijając oczywiście PESA. Mój typ na ten meczyk jest taki: Legia napewno go nie przegra:)

Dzięki za poprawę.

Robson(L)
28-02-2007, 12:22
żecz
:ucieka:

PESA
pro evolution soccer ?

Wczoraj Cracovia zagrały beznadziejny mecz z Korną w Kielcach, ale chyba ten pucharek sobie odpuścili bo w dużym stopniu wystawili jakiś juniorów. Powinniśmy wygrać, chociaż kto ich tam wie.

Prawnik
01-03-2007, 00:27
Nie ma innej opcji niż nasze zwycięstwo. Obstawiam 2:0.

legart
01-03-2007, 14:58
Myślę że na Kałuży letko to nie będzie naszym kopaczom

Didek
01-03-2007, 18:49
Grześek Bronowicki nie zagra, do tego Choto i Dick za kartki. Jestem bardzo ciekawy jak sie spisze nasza defensywa :hmm:

Grzywa_87
01-03-2007, 22:24
A ja obstawiam 1:0 dla Legii :D Chociaż faktyczne bez Choto i Dick`a może być lipka...

Flip
02-03-2007, 09:57
mam spore obawy przed tym meczem brak Choto i Bronka może troszke naszą defensywę zamulić oby Szalken sobie poradził generalnie stać go na dobry mecz 8)

z racji na osłabienie Cracovii i dobrą formą paru zawodników /Janczyk,Rado głównie/ to myślę że 3pkt jadą do nas :oczko:

Numer
02-03-2007, 10:38
Trzeba wygrać ten meczyk 2:0 2:1 dla nas. Inaczej nie może być. Chyba że lepiej.

DJ_DaMiC
02-03-2007, 15:22
Cos czuje ze dzisiaj przy olbrzymich mekach wygramy 1:0... A gola strzeli Edson ;).

Nie pamietam dobrego meczu na rozpoczecie rundy wiosennej w wykonaniu Legii... A moze mam krotka pamiec... :klnie:

Mrozik
02-03-2007, 16:06
1-0 dla nas ale bardzo wymęczone coś czuję ;)

Pan Artysta
02-03-2007, 16:23
Nie pamietam dobrego meczu na rozpoczecie rundy wiosennej w wykonaniu Legii... A moze mam krotka pamiec... :klnie:

ostatnie 4 lata same wygrane-chyba masz coś z pamiecią :oczko:

no chyba że Lubin i koniec kariery Smudy w Legii :brawo:

Regnak
02-03-2007, 18:10
Mam nadzieję, że wygramy, ale jakoś zazwyczaj na stadionie Cracovii ostro się męczyliśmy.. przynajmniej ostatnio. Ale jestem pewien, że uda nam się w dobrym stylu zainaugurować rundę wiosenną ^_^ !

gruszka
02-03-2007, 18:20
Mam pytanie. Czy wie ktoś jak się nazywa kanał na którym bedzie ten mecz na SopCast?
Z góry dziekuje z informacje.
pzdr

Iras
02-03-2007, 18:22
Łukasz Fabiański
Wojciech Szala
Hugo Alcantara
Mamadou Balde
Edson da Silva
Miroslav Radović
Łukasz Surma
Aleksandar Vuković
Roger Guerreiro
Dawid Janczyk
Macej Korzym

Wyjsciowy skład

GregorAE
02-03-2007, 18:30
Spodziewałem się kogoś z dwójki Grzelak, Włodarczyk zamiast Korzym a tu prosze, jednak Wdowczyk naprawde robi to co mówi.

Pan Artysta
02-03-2007, 19:05
już o nas spiewają :hyhy: :brawo: :kurde:

ok 200 naszych nie wchodzi na mecz :O

Popio(L)
02-03-2007, 19:10
Surma najwyżej wyskoczył to chyba nikt inny nie skakał.

wars
02-03-2007, 19:26
Łukasz Fabiański
Wojciech Szala
Hugo Alcantara
Mamadou Balde
Edson da Silva
Miroslav Radović
Łukasz Surma
Aleksandar Vuković
Roger Guerreiro
Dawid Janczyk
Macej Korzym

Wyjsciowy skład
Ten skład jakis taki nie prawdziwy. A gdzie Skuter?

yusta
02-03-2007, 19:29
Łukasz Fabiański
Wojciech Szala
Hugo Alcantara
Mamadou Balde
Edson da Silva
Miroslav Radović
Łukasz Surma
Aleksandar Vuković
Roger Guerreiro
Dawid Janczyk
Macej Korzym

Wyjsciowy skład
Ten skład jakis taki nie prawdziwy. A gdzie Skuter?

Nie gra Balde. Bronowicki P. gra na prawej obronie.

Pan Artysta
02-03-2007, 19:52
11 strzałów 4 celne Legii
6 --------ły 1 celny Crakowi :hyhy:

Numer
02-03-2007, 19:57
Mam pytanie. Czy wie ktoś jak się nazywa kanał na którym bedzie ten mecz na SopCast?
Z góry dziekuje z informacje.
pzdr
mk_sport

Nazgul
02-03-2007, 20:09
A ma ktoś DZIAŁAJĄCEGO SopCasta pod linuxem w dodatku nie w języku chińskim?

M@+
02-03-2007, 20:52
Włodar! :D

crolick
02-03-2007, 20:55
Włodarczyk jest jednak niezawodny :ucieka:

Kempes
02-03-2007, 20:56
Włodar ***** mac... <płacz>

Tuzin
:[:[:[:[:[:[:[ :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :klnie: :klnie: :klnie: :klnie: :klnie: :klnie: :zly: :zly: :zly: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

spidey
Ja pierdole.
21-9 strzałów, o co biega :zdziwiony:
Włodar błagam cię, jebnij się w czoło.

Didek
02-03-2007, 21:00
Włodar WON! Żeby zmarnować tyle sytuacji co dzisiaj zmarnowali Włodar, Janczyk i spółka to naprawdę trzeba mieć talent. Muszę pochwalić Fabiana za 2 interwencje :brawo: Klasa światowa! Bronowicki całkiem solidnie sie pokazał. Roger mieszał, starał sie i jeszcze ten słupek :/

Tuzin
02-03-2007, 21:03
Tak sie wlasnie przegrywa majstra panowie.

yusta
02-03-2007, 21:03
Włodarczyk jest już żałosny.
Nie rozumiem jak pierwszoligowy zawodnik może spierdolić taką sytuację.
Bronowicki może i dobrze, ale grał jako obrońca i to z jego strony boiska Cracovia miała dwie czy trzy doskonałe sytuacje do zdobycia bramki.
Legia siadła w drugiej połowie niestety. Cracovia bez tych magicznych butów, zegarków i kij wie czego prezentowała się kondycyjnie lepiej.

spidey
02-03-2007, 21:06
Cracovia bez tych magicznych butów, zegarków i kij wie czego prezentowała się kondycyjnie lepiej.
Ale mniej modnie :oczko:

Flip
02-03-2007, 21:06
Tuzin ogarnij sie nikt jeszcze nie przegral troche meczy zostalo

nie rozumiem po co daje sie kolejne szanse nedzy... mamy w miare dobrych napadziorow to czemu zamiast wlodara nie mozna wsadzic Paluchowskiego

ech...

smutno karwa...

mort
02-03-2007, 21:11
WDOWIEC SZACUNEK!!! :brawo: :brawo: :brawo:

ZA WŁODARA!!!

Nędzy nie obwiniam-jest ch..wy i tyle.

M@+
02-03-2007, 21:12
Najbardziej nie mogę odzałowac ostatniej sytuacji Grzelaka :wsciekly:

crolick
02-03-2007, 21:12
Cracovia bez tych magicznych butów, zegarków i kij wie czego Ale za to z Majewskim :D

yusta
02-03-2007, 21:17
Tuzin ogarnij sie nikt jeszcze nie przegral troche meczy zostalo

Czemu ma się ogarniać, jeżeli pisze prawdę?
20 kilka strzałów na bramkę i zero goli? Przecież to żenada do kwadratu.
A Bełchatów jedzie do przodu. Sprzedali swojego najlepszego zawodnika i nie widać tego. Ten nowy z Hondurasu strzelił dwie bramki i miał asystę, Jarza strzelił dwie bramki a miał być ***** kaleką ponoć :kurde:
Co z tego, że grali z mega słabym Górnikiem Ł. Strzałow na bramkę oddali pewnie mniej niż Legia.

pusty
02-03-2007, 21:17
Słaby ten mecz, aczkolwiek było kilka sytuacji do zdobycia bramki. Nie ma chyba drugiego zawodnika, który cieszyłby się takim zaufaniem u trenera jak Włodarczyk.
Korzym moim zdaniem ponownie pokazał, że jeszcze nie jest dla niego czas na pierwszy skład.
Bardzo dobrze Fabiański i mimo kilku gorszych zagrań Roger.

yusta
02-03-2007, 21:20
Korzym moim zdaniem ponownie pokazał, że jeszcze nie jest dla niego czas na pierwszy skład.

A kiedy będzie? Jak będzie miał 48 lat?
Korzym doskonale rozumie się z Janczykiem. Widać, że lubią i potrafią ze sobą grać.
Jedyne czego mu zabrakło dzisiaj to sił w drugiej połowie, a i tak był pozyteczniejszy niż pakiet Grzelak-Włodar.
Janczyk też padł w drugiej połówce... niestety

Markotny
02-03-2007, 21:21
Włodar błagam cię, jebnij się w czoło.Jebnął się, ale piłką :hyhy:

mort
02-03-2007, 21:26
Zgadzam sie z Yustą.

Niech grają oni a nie ta kaleka drewniana.

A jak nie ma ich kto zmienic to k...wa niech biorą KOGOKOLWIEK byle nie Włodara.

Wpuszczanie tego piłkarza na boisko powoduje u mnie odruch wymiotny.
Po prostu wręcz czuje fizyczny ból gdy patrzę na tego pajaca a jednoczesnie zdaje sobie sprawę, że nie pajac jest winien tylko ten kto go wpuszcza. Gdybym był Prezesem to bym wyj...ał Wdowca za to - nie dlatego,że kogoś lubie czy nie ale dlatego, że jest człowiekeim, który nie uczy się na błędach czyli ch..j z niego nie fachowiec.

Grabek
02-03-2007, 21:26
Janczyk, Włodar ***** mać :zly:

I po co zmiana dobrego Korzyma na zagubionego Grzelaka? :hmm:

P. Bronowicki bardzo solidnie, byłem pozytywnie zaskoczony. Fabiański wybronił dwie trudne piłki :brawo:
Ogolnie nie wyglądało to źle, ale wykończenie akcji to żenada. Janczyk w stuprocentowej sytuacji podający do bramkarza :ucieka: , Roger 4 metry przed bramką trafiąjący w obrońcę (czy tam bramkarza) no i Włodar :roll:

pusty
02-03-2007, 21:32

A kiedy będzie? Jak będzie miał 48 lat?
Korzym doskonale rozumie się z Janczykiem. Widać, że lubią i potrafią ze sobą grać.
Jedyne czego mu zabrakło dzisiaj to sił w drugiej połowie, a i tak był pozyteczniejszy niż pakiet Grzelak-Włodar.
Janczyk też padł w drugiej połówce... niestety

Doskonale się rozumieją? No nie wiem... Jak dla mnie Korzym był zagubiony co pokazała m.in. jego setka, o której nikt chyba tu nie wspomina...

yusta
02-03-2007, 21:36
Janczyk, Włodar ***** mać :zly:

I po co zmiana dobrego Korzyma na zagubionego Grzelaka? :hmm:

P. Bronowicki bardzo solidnie, byłem pozytywnie zaskoczony. Fabiański wybronił dwie trudne piłki :brawo:
Ogolnie nie wyglądało to źle, ale wykończenie akcji to żenada. Janczyk w stuprocentowej sytuacji podający do bramkarza :ucieka: , Roger 4 metry przed bramką trafiąjący w obrońcę (czy tam bramkarza) no i Włodar :roll:

Musiał wejść Grzelak (przecież nie będzie największy zimowy zakup grzał ławy cały mecz), więc z dwójki Janczyk - Korzym Wdowczyk zdjął mniej skutecznego do tej pory. Janczyk nie miał kompletnie sił w drugiej połowie, co zresztą było widać po tych jego anemicznych strzałach. Nie wiem czy Korzym nie miał tych sił więcej.
Roger strzelał dobrze a trafił w nadbiegającego obrońcę. To były ułamki sekund, strzelił poprostu najmocniej jak się dało.

Wdowczyk mógł wpuścić Burego w końcówce. Przynajmniej byłoby jakieś zagrożenie dla bramki Cracovii po strzałach z dystansu, a tak nie było żadnego.

yusta
02-03-2007, 21:40
Doskonale się rozumieją? No nie wiem... Jak dla mnie Korzym był zagubiony co pokazała m.in. jego setka, o której nikt chyba tu nie wspomina...

zagubiony?
Nie wiem czy zagubiony zawodnik gra tak z klepy z kolegą z ataku jak w pewnej akcji po której Janczyk strzelił za słabo.
W tej sytuacji o której mówisz, Korzym strzelał bez przyjęcia. To ma świadczyć o jego zagubieniu?
Wolę sto razy bardziej zagubionego Korzyma niż pewniaka Włodarczyka, któremu po przyjęciu piłka odskakuje na jakieś dwadzieścia metrów.

pusty
02-03-2007, 21:41
Ja też wolę Korzyma od Włodarczyka. I po tym meczu stwierdzam, że w ataku powinien grać Janczyk z Grzelakiem.

yusta
02-03-2007, 21:46
Ja też wolę Korzyma od Włodarczyka. I po tym meczu stwierdzam, że w ataku powinien grać Janczyk z Grzelakiem.

A co takiego pokazał Grzelak, że akurat po tym meczu twierdzisz, że powinien grać w pierwszym składzie? :O

Żeby nie było, to przed sezonem też uważałam, że tak powinien wyglądać nasz duet z przodu, ale Grzelak jakoś słabiutko narazie. Sam narzeka, że przez zgrupowanie repry się pogubił troszkę w przygotowaniach.

pusty
02-03-2007, 21:57
Też byłem i cały czas jestem do niego sceptycznie nastawiony. Ale dzisiaj zagrał poprawnie. Wypracował setkę dla Włodara w całkiem fajnym stylu. A i przy ostatniej sytuacji dobrze się zachował.

Tomereek
02-03-2007, 22:01
Nie napiszę nic odkrywczego, ale bez napastników to my Mistrzostwa nie zdobędziemy :roll:
Janczyk strzela i owszem, ale w nic nie wartym Pucharze Ekstraklasy, Włodarczyk to błazen i tyle. Grzelak może się jeszcze nie wkomponował, byle tylko nie trwało to całą rundę, natomiast Korzym, no cóż starał się, walczył, rozgrywał i zjebał jedną setkę.
Reszta wyglądała w miare przyzwoicie. Sytuacje sobie stwarzaliśmy, gra skrzydłami jak widać przynosi niezłe efekty. Oj przydałby sie jeszcze tylko jakiś klasowy napastnik... :/

Szyja
02-03-2007, 22:05
ah ten Włodar... :kurde:
szkoda kilku dogodnych-niewykorzystanych sytuacji (czyt.Korzym,Roger x2....). a ostatnie 3 minuty to można było dostać palpitacji serca...ogólnie mecz średni no i niestety pierwsze punkty stracone. Ale za tydzień zwycięstwo-innej opcji nie ma!

detoxizer
02-03-2007, 22:10
No dobra. Jednak szybkościowo byliśmy lepsi. To cieszy. Szkoda remisu bo uważam, że zasługiwaliśmy na 3 pkt. Poczynań "Króla Strzelców" nie chce mi się nawet komentować.

e(L)egion
02-03-2007, 22:13
Włodar jaki jest każdy widzi i nie ma co na niego psioczyć az tak bardzo, bo, moim zdaniem o wiele bardziej klarowną sytuację miał Janczyk. Ten strzał głową z poczatku meczu to kur*a była 1000% sytuacja. Kazdy dzisiaj jest wkurwiony, bo przy tylu sytuacjach powinniśmy pyknąc ich ze 3-0. No cóż trzeba mieć nadzieję ze od następnego piątku bedzie tylko lepiej.

szczepan
02-03-2007, 22:14
A co takiego pokazał Grzelak, że akurat po tym meczu twierdzisz, że powinien grać w pierwszym składzie? :O

no ja akurat zgadzam sie z tym ze Grzelak powinnien grac w pierwszym skladzie razem z... Korzymem...

Janczyk niestety do konca nie wie co robi... tak jakby bal sie zaryzykowac uderzyc odwazniej wejsc... tego wlasnie nie brakuje Korzymowi...

natomiast Grzelak koncowka pokazal ze jednak ma umiejetnosci... wrzuta do Wlodara, a potem to jak zastawil sie i obrocil z pilka... strzal nie wyszedl ale to zastawienie i obrot to i tak o niebo lepiej niz Wlodar i mimo wszystko Janczyk...

niestety zapewne w obecnej sytuacji Grzelak ma jeszcze braki kondycyjne wiec na poczatku grac bedzie duet Janczyk Korzym z Grzelakiem wchodzacym w drugiej polowie...

arczi
02-03-2007, 22:28
Nie ma ***** co gdybac ktora para napadziorow jest lepsza.. cala czworka dzis sie zaprezentowala i kazdy przynajmniej raz dal dupy. Tradycyjnie Wlodarczyk wypial sie najbardziej. Widac bardzo to lubi.

Subolg
02-03-2007, 22:40
Trudno.... można gdybać! ja osobiście jestem dobrej myśli bo zagraliśmy dobry mecz, raziła nieskuteczność a mogliśmy ich pyknąć ze 3-0 ale to pierwszy mecz i trzeba mieć nadzieję że będzie tylko lepiej :ucieszony: Włodar mnie standardowo rozczarował :kurde: podobała mi się gra Korzyma i myślę że powinien się przełamać i strzelać w przyszłych meczach!

Numer
02-03-2007, 23:05
Nie będę powtarzał forumowiczów. ale ja muszę powiedzieć że Grzelak powoli gra coraz lepiej. Jak by mu dał szanse Wdowiec na cały mecz to kto wie. Tyle setek zmarnowanych w tym meczu to szok. No ale, to jest football, raz się nie da strzelić a za tydzień wpadnie 5.

kiubz
02-03-2007, 23:22
tak się zastanawiam, co włodar jeszcze musi zrobić żeby go wyjebali wreszcie, w 90 minucie dostaje pilke, w promieniu 6 km nikogo nie ma a ten se ***** gloweczka odbije, tak delikatnie, tak z gracją... ja pierdole!

:bialy:
02-03-2007, 23:24
Grzelak jak najbardziej na plus. Zastawienia, przetrzymanie piłki i celne odegrania. Ma pomysły na grę, wiadać że jest zwinny i szybki. Grał krótko, ale w mojej opinii wywalczył sobie miejsce w jedenastce.

Nie był to wielki mecz, ale pisanie o nim żenada... żenada nie raz była, nie raz będzie, a dzisiaj po prostu brak szczęścia przy przyzwoitej postawie.

CywiL
03-03-2007, 00:02
Rzadko wpisuję się w tym dziale i naprawde chciałbym napisac jakąs konkretna analiże tego meczu ale jedyne co przychodzi mi do głowy to WŁODAR *********** !

Virus
03-03-2007, 07:37
WŁODAR ***********

trafiles w samo sendo :D:D:D

a co do meczu,

pozytywy:
Grzelak, moze nie zagral olsniewajaco, ale dosrodkowania do tej ... :zly: , jeszcze obrot z pileczka, ladnie to wygladało
Fabianski, no jakby nie bylo uratował nam 1pkt, na spole z wlodrczykiem :roll: :kurde:
Piotrek Bronowicki, wydawalo sie ze przyjdzie pogrzac dupe na krytej ale jednak nie jest az taki slaby na jakiego wygladał :)
ogolnie postawa zespolu, 21 strzałów jednak robi wrazenie, choc liczylem na 3pkt wczoraj :(

Negatywy:
Wlodarczyk :zly:
Skutecznosc :/

a w napadzie widze Grzelaka z Korzymem, bo Korzymowi brakuje tej 1,2 bramek do tego zeby sie odblokował, i mozemy miec miod zawodnika :)

Numer
03-03-2007, 07:43
sorry musiałem
http://img92.imageshack.us/img92/2759/wlodzioqr6.gif

"Kozioł Władeczka"

Blackman
03-03-2007, 08:08
Mysle że Korzym na ten sezon byłby w lepszej formie gdyby Wdowiec dawał chłopakowi szanse grania w rundzie jesiennej!!!!!

To było od dawna wiadome że chłopak jest ambitny.....ale niestety platfuzo Włodar miał większe względy....a z niego nigdy nie będzie dobry piłkarz....po poprostu nie ma talentu do gry.......z tym sie trzeba urodzić.....

Najgorszy jest fakt że.....nie ma komu strzelić z daleka......no czasami przebłysnie Edson czy Roger....ale zobaczcie strzały innych......Janczyka chociażby.....już dawno prosi się by pozyskać takiego egzekutora......

Junior89
03-03-2007, 08:23
Włodar jaki jest każdy widzi i nie ma co na niego psioczyć az tak bardzo, bo, moim zdaniem o wiele bardziej klarowną sytuację miał Janczyk. Ten strzał głową z poczatku meczu to kur*a była 1000% sytuacja

no hm. Janczyk w tamtej sytuacji zrobił wszystko co było trzeba, oddał naprawdę czysty, bardzo dobry i mocny strzał, ale ten laluś w bramce to wypluł, a Włodar... no to poprostu Nędza. Grzelak grał dobrze i wg mnie napewno więcej zrobiłby, wychodząc w pierwszej jedenastce niż Maciek Korzym, który jednak oprócz tej zmarnowanej setki nie prezentował się najgorzej. a Janczyk wg mnie jest w dobrej formie, ale w drugiej połowie jakoś chyba :hmm: powiedzmy że nie był skoncentrowany :oczko:
Piotr Bronowicki całkiem na plus, widać że jest silny, i umie też grać na obronie, Roger całkiem nieźle, strzał w 92min. :modli: Fabiański mistrz 2 interwencje, Alcantara nietragicznie 8)
Edsoński kiepsko, Nędza nędznie, a i Vuko jakoś nie zachwycił

Creator
03-03-2007, 09:13
w trakcie meczu zauważyłem że nasi nad e(L)ką mają gwiazdkę. Za granicą posiadanie gwiazdki nad znaczkiem klubowym oznacza 10 tytułów mistrzowskich a jak to w tym przypadku uzasadnić, skoro wiadomo ile tych tytułów mamy :chytry:

Raffi
03-03-2007, 09:17
na legia.net jest rozpiska co za co, wczoraj o tym pisali

pijak
03-03-2007, 09:44
heh przeginacie z Władeczkiem, akurat ta sytuacja nie była łatwa. Udeżyć mocno główką z takiej piłki nie jest łatwo, jedyna opcja to był szybki wolej - pół-wolej. Ale to nawet najlepszym się zdarza spieprzyć, więc już widze co by się działo jakby strzelał tak jak mówie i kopnął na aut :) (przykład Korzym i dośrodkowanie Rogera)
+ Obornca z tyłu już dobiegał więc przyjmowanie piłki nie wchodziło w gre...

Grzelak w końcówce świetnie jak już zauważyliście.
Dziwne że nikt nie zjechał Janczyka za to że w pierwszej połowie posępił się na strzał (z którego nic oczywiście nie wyszło) zamiast odegrać do Korzyma który mu wypracował pozycje idealnie. Do Janczyka zbiegło na blokowanie 2 obroncow i Korzym byl by 1:1... Może kwestia podnoszenia głowy jednak... heh

Nie wiem czemu Justa pisałaś o przygotowaniu kondycyjnym, że co niby Cracovia lepiej wyglądała pod tym względem? Bo kilka razy wbiegli nam na połowe? Przecierz Legia zapieprzała cały mecz, aż miło było popatrzeć. Jedyne czego nam brakowało to skutecznośc. Porównywanie do meczu Bełchatów - Łęczna śmieszne. Mecz meczowi nie równy. Zresztą wątpie z całym szacunkeim dla Łęcznej, by ich obrońcy dorównywali klasą i przygotowaniem (przez Majewskiego) obrońcom Cracovii...

Cierpliwości, bramki przyjdą, Okuka zaczynał od porażki i to u siebie. Będzie dobrze

p.s. BRAWO MAŁYSZ :ucieszony:

Bielan89
03-03-2007, 10:19
co tam 0:0, Czy wygrywasz czy tez nie, My i tak kochamy Cie...

co to Włodarczyka to :roll: no coment, mysle ze ten czlowiek jest juz zbyteczny w Legii przy ataku Korzym-Janczyk, a jak widze wiele osob juz go niechce... Jednak chwala mu za to co kiedys zrobil, te wszystkie bramki, ale kazdego czas przemija..

Grzywa_87
03-03-2007, 10:24
co tam 0:0, Czy wygrywasz czy tez nie, My i tak kochamy Cie...

co to Włodarczyka to :roll: no coment, mysle ze ten czlowiek jest juz zbyteczny w Legii przy ataku Korzym-Janczyk, a jak widze wiele osob juz go niechce... Jednak chwala mu za to co kiedys zrobil, te wszystkie bramki, ale kazdego czas przemija..

Swięte słowa... Jak są lepsi od niego to po co go wpuszczać ?? na siłe ?? bez sensu... Żeby tylko pow***wiać ludzi!!!

Włodar - Panu już dziękujemy...

e(L)egion
03-03-2007, 10:27
Cierpliwości, bramki przyjdą, Okuka zaczynał od porażki i to u siebie. Będzie dobrze

O to chodzi, ze w rundzie wiosennej, to nie ma czasu na "czekanie na bramki". Na jesieni moze sie przytrafić słabszy okres(tak jak nam) ale na wiosnę, jesli chcemy wygrac mistrza już nie można sobie na to pozwolić. Dlatego jestem dalej taki wkurwiony, bo sytuacje mieliśmy i tu powinny być pewne trzy punkty, a tak mamy 5 punktów w plecy do Bełchatowa i jeszcze gramy z nimi na wyjeździe, bez Choto. :/ Oby to był ostatni tak nieskuteczny mecz w nasyzm wykonaniu w tej rundzie.

jarcyś
03-03-2007, 10:49
w sumie pechowy remis. nie panikujmy

Nazgul
03-03-2007, 11:14

Pech to pociecha nieudacznika. A żeby obraz był pełen to napiszę, że Jarza pierdolnął wczoraj dwie... :[ :[ :[

Jak napisałem w innym wątku - złażę z Wdowczyka do końca maja. Ale w czerwcu nie będzie pomiłuj...

Tuzin
03-03-2007, 12:36

Pech to pociecha nieudacznika. A żeby obraz był pełen to napiszę, że Jarza pierdolnął wczoraj dwie... :[ :[ :[

Jak napisałem w innym wątku - złażę z Wdowczyka do końca maja. Ale w czerwcu nie będzie pomiłuj...

Co ma Wdowczyk tutaj? Widac ze druzyna jest dobrze przygotowana. Nie jego winą, że mlodzi napastnicy prezentuja mentalnosc juniorow i albo wypierdalaja sie biegnac sam na sam z bramkarzem(Janczyk) albo z 6 metrow strzelaja nad poprzeczka (Korzym).
I jeszcze ta ruda ***** Boniek co nam pchnela 1.88m drewna za 600 tysiecy ojro :[

ems
03-03-2007, 12:38
złażę z Wdowczyka do końca maja

ciche dni ?

pawlik
03-03-2007, 13:38
16:15 - Duży kaliber armat Legii (40)

:lol:

Tu był długi wywód na temat Włodara ale mysle se, szkoda nerwow na to...

ps. czy tylko mnie irytowało wymawianie przez komentatora Ugo ? :O

Junior89
03-03-2007, 13:42
I jeszcze ta ruda ***** Boniek co nam pchnela 1.88m drewna za 600 tysiecy ojro

jeszcze cofniesz te słowa (tzn. nie te z rudą kurwą :hyhy: )

ps. czy tylko mnie irytowało wymawianie przez komentatora Ugo ?

Ugo Ehiogu 8)

Sagitarius
03-03-2007, 15:40
Pech...Janczyk z Korzymem zagrali dobre spotkanie, ale zabrakło skuteczności, i ogrania. Nic odkrywczego tu nie powiem. Jak na razie to ten cały Grzelak, na czele z Włodarem prezentują się najgorzej z całej drużyny.

yusta
03-03-2007, 16:46
Nie wiem czemu Justa pisałaś o przygotowaniu kondycyjnym, że co niby Cracovia lepiej wyglądała pod tym względem? Bo kilka razy wbiegli nam na połowe?

Taaa... zły dzień Fabiańskiego i te "kilka wbiegnięć" mogło się skończyć ładnym smrodem.
Zobacz sobie ile razy Cracovia łapana była na spalonym. Juz to przeczy troszkę temu stwierdzeniu.

Przecierz Legia zapieprzała cały mecz, aż miło było popatrzeć.

60 minut to nie jest cały mecz.

Porównywanie do meczu Bełchatów - Łęczna śmieszne. Mecz meczowi nie równy. Zresztą wątpie z całym szacunkeim dla Łęcznej, by ich obrońcy dorównywali klasą i przygotowaniem (przez Majewskiego) obrońcom Cracovii...

A Majewski to jakiś dobry trener? Od kiedy?
Btw, dlaczego niby mam nie porównywać tych dwóch meczy? Oglądałam skrót i jeżeli chodzi o sytuacje podbramkowe to nie było ich jakoś przygniatająco więcej niż Legia miała wczoraj.
Bełchatów jest poprostu skuteczny. Dla Ciebie "tylko", dla mnie to jednak ciut więcej.

No i co z tego? Po każdym zrypanym meczu Legii będą się pojawiały te analogie?
Okuka miał farta, że trafił na sezon w którym PZPN-owi się nudziło.

yusta
03-03-2007, 16:51
heh przeginacie z Władeczkiem, akurat ta sytuacja nie była łatwa. Udeżyć mocno główką z takiej piłki nie jest łatwo, jedyna opcja to był szybki wolej - pół-wolej. Ale to nawet najlepszym się zdarza spieprzyć, więc już widze co by się działo jakby strzelał tak jak mówie i kopnął na aut :) (przykład Korzym i dośrodkowanie Rogera)
+ Obornca z tyłu już dobiegał więc przyjmowanie piłki nie wchodziło w gre..

Obrońca był za nim, więc piłkę spokojnie można było NOGĄ skierować gdziekolwiek w światło bramki.
Nie była to jakaś trudna do przyjęcia piłka.
No ale zawsze mozna ją spektakularnie wywalić głową za stadion.

Musiałem długo czekać na piłkę. Gdybym na nią nabiegał byłoby dużo łatwiej – tłumaczył się po meczu „Włodar”.

Wtedy mogłaby się ode mnie poprostu odbić....

daimler
04-03-2007, 13:47
Wlodarczyk za ostatnia minute - miesiac kamieniolowmow.
Ogolnie grali jednak dobrze, tylko jhak sie nie trafia z kilku metrow (Wlodarczyk) czy prawie z linii bramkowej (Roger) to o czym my tu rozmawiamy...

:brawo: dla mlodego Bronowickiego - beda z niego ludzie jestem co do tego przekonany!

Tylko ta skutecznosc... :roll:

ems
04-03-2007, 13:49
Dobra yusta, troszke przesadzasz - grali naprawde niezle, a szanse mieli rowniez po 60 minutach. Wiadomo ze jak sie zapierdala od pierwszych minut, a nie ogranicza do fauli i siedzenia kupa w okolicach pola karnego (a to wlasnie robila Craxa), to sil ubywa szybciej.
Tragiczna nieskutecznosc napastnikow i dzien konia Cabaja to 1 powod dla ktorego przegralismy. Przegralismy rowniez dlatego, ze Wdowczyk nie wiadomo po psi **** znowu wpuscil tego idiote co ma nazwisko jak pewna slawna Agnieszka (ktora z tego miejsca pozdrawiam), oraz dlatego ze nie wiadomo co robil Janczyk podczas przygotowan przed runda, ale na pewno nie trenowal kondycji.

pijak
04-03-2007, 14:20
Yusta :)
To jest piłka nożna, grając z ŁKS który miał 10 zawodników, też dochodził do syt. strzeleckich. Uwierz mi że też bym chciał by pod bramką Fabiana było nudno, a w bramce mógłby stać nawet dozorca (niższy kontrakt, to może by ceny biletów opuścili heh). Uważam że Majewski sporo się nauczył, i jest porządny tranejro, możesz się z tym nie zgadzać. Popraw mnie jeśli się myle, ale u nas grał 1 obrońca - Wojtek. Edson dla mnie to jest cofnięty pomocnik. Choto, Dick i Bronek to może wbiegnięć w pole karne było by mniej, ale nigdy nie będzie tak, że ich nie będzie. Na prawej stronie gdzie grał Bronowicki P. było chyba najłatwiej o "przedarcie się" a on nie jest podstawowym, więc...
Popatrz sobie na to gdzie zawodnicy poszczególnej drużyny przebywali najczęściej. Cracovia nie miała żadnego zawodnika po "naszej" połowie, tak byli cofnięci. Owszem kontry były, ale większość czasu to Legia była w natarciu, i to kapitalnym, napadziory dali dupy, i to nie Legia a konkretnie 2 zawodników = Janczyk i Korzym, bo Wlodar i Grzelak mieli za malo czasu.

Z ocena syt. Wlodara się nie zgodzę - nie była to łatwa piłka, zrobił co zrobił z główki z takiej piłki mocno nie udeżysz. Jak by czekał na to jak piłka mu dojdzie na noge, to moim zdaniem obronca zdążył by go "musnąć" tak by nie trafił czysto w piłke. Było minęlo we wtorek zobaczymy jak ta skuteczna drużyna BOT-u się zaprezentuje.
A porównania do Okuki to temu, że z taką grą i tyloma sytuacjami kwestią czasu jest to by coś wpadło. Gra jaką pokazali była kapitalna, w ofensywie (dochodzenie do syt. i ich wypracowywanie to poezja) Dlatego jestem spokojny o przyszłe mecze.

jarcyś
04-03-2007, 15:16
Dlatego jestem spokojny o przyszłe mecze.

ja też. tylko nie wiem kto ma bramki strzelać. po tym meczu wystawiłbym we wtorek od początku Grzelaka i Korzyma lub Janczyka (w zasadzie Wdowiec może rzucić monetą)

liczę tez na Rogera i Rado. niby strzelanie goli nie jest ich podstawowym obowiązkiem ale w nich moja nadzieja.

Aureliusz
04-03-2007, 15:39
Tragiczna nieskutecznosc napastnikow i dzien konia Cabaja to 1 powod dla ktorego przegralismy. Przegralismy rowniez dlatego, ze Wdowczyk nie wiadomo po psi **** znowu wpuscil tego idiote co ma nazwisko jak pewna slawna Agnieszka (ktora z tego miejsca pozdrawiam), oraz dlatego ze nie wiadomo co robil Janczyk podczas przygotowan przed runda, ale na pewno nie trenowal kondycji.

Ems, nie wiem, co ty piłeś, ale ten mecz jednak zremisowaliśmy. :hyhy:

Nazgul
04-03-2007, 17:28

Ems, nie wiem, co ty piłeś, ale ten mecz jednak zremisowaliśmy. :hyhy:

Jak się nie wygrywa to nie ma znaczenia jak się to nazwie.

yusta
04-03-2007, 18:52
Jak by czekał na to jak piłka mu dojdzie na noge, to moim zdaniem obronca zdążył by go "musnąć" tak by nie trafił czysto w piłke.

No i o to chodziło.
Jakby trafił czysto to pewnie wybiłby jakąś szybę w okolicy.
Ten nadbiegający gość był rozpędzony, więc gdyby Włodar potrafił przyjąć piłkę tak jak zrobił to w pewnym moemencie Vuko (piłeczka nie odskoczyła nawet na centymetr), to nadal stałby sam przed bramkarzem, albo zostałby staranowany i byłby karny :oczko:

GregorAE
04-03-2007, 18:54
Jak by czekał na to jak piłka mu dojdzie na noge, to moim zdaniem obronca zdążył by go "musnąć" tak by nie trafił czysto w piłke.

No i o to chodziło.
Ten nadbiegający gość był rozpędzony, więc gdyby Włodar potrafił przyjąć piłkę tak jak zrobił to w pewnym moemencie Vuko (piłeczka nie odskoczyła nawet na centymetr), to nadal stałby sam przed bramkarzem, albo zostałby staranowany i byłby karny :oczko:

Którego Surma by nie wykorzystał :oczko:

P.S. Nie mogłem się powstrzymać.

Virus
04-03-2007, 18:59

No i o to chodziło.

Którego Surma by nie wykorzystał :oczko:

P.S. Nie mogłem się powstrzymać.

a Bojarski by strzelił na 0:1 :D wiec cieszmy sie z tego remisu :hyhy:

Tomas
04-03-2007, 19:27
Czyli Włodar uratował remis :hyhy:

Finiks
04-03-2007, 19:32
Dziwny to był mecz.
Z jednej strony wreszcie jakiś pomysł na grę, pressing na połowie przeciwnika, dużo biegania bez piłki, wymienność pozycji...
... z drugiej strony totalna indolencja ( impotencja ) strzelecka (nie tylko napastników)

Piotrek Włodarczyk. Gdyby tylko piłka zechciała odbić się od innego kanta jego głowy. Byłoby tak pięknie. Włodar stwierdził kiedyś, że lubi grać pod presją.
Moim skromnym zdaniem on właśnie pod nią grać nie potrafi. Niestety dla niego i dla nas, każda piłka zagrana w jego kierunku wywiera na nim presję nie do przeskoczenia. Jak kiedyś stwierdził Zarzeczny ( mówiąc o Mięcielu ), " gdy ma piłkę w polu karnym, trzęsą mu się jaja"

ems
04-03-2007, 19:42
zajączek - bo po głowie chodzilo mi wciaz ze tym remisem przejebalismy mistrzostwo.

daimler
04-03-2007, 20:12
Ems, 14 meczow do konca, do zdobycia 42 punkty, bez paniki.
Konsekwentnie wystawialbym w ataku mlodych, widac ze razem dobrze im sie gra. Janczyk nieco bardziej z przodu a za nim Korzym. Tylko zeby chlopaki uwierzyli w siebie i zaczeli grac na swoim poziomie.

Co do reszty: Piotr Bronowicki jak juz pisalem wyglada na kogos, kto idealnie wpasowal sie w druzyne i bedzie jej wzmocnieniem. Hugo gral jak dla mnie zbyt niepewnie, Wojtek Szala jak dla mnie juz od pierwszego meczu udowodnil ze t on powinien byc kapitanem druzyny. W moim odczuciu rosnie nam w druzynie kolejny profesor linii defensywnej, i mowie to bez slowa przesady. W pomocy zawiodl Vuko, ale Surma bardzo dobrze (co za czasy, zebym ja chwalil Surme...). Na skrzydlach dobrze, Rado zapierdala az milo patrzec, Roger zagral przyzwoicie. Ladnie wymieniaja sie pozycjhami i widac ze maja pomysl na gre. Szkoda, ze dla naszych napadziorow 7 metrow to za malo... ;/

O napastnikach juz pisalem. dodam, ze po tym co zobaczylem w piatek, moja wiara w Grzelaka mocno sie oslabila. Ale spokojnie, to dopiero pierwsza kolejka. Bedzie dobrze. Musi. 8)

ps. Piotrek, za bramke w Zabrzu masz u mnie dozgonna wdziecznosc, ale wez sie ***** chlopaku ogarnij... :modli: Przeciez ty potrafisz :roll:

Felipe
04-03-2007, 20:28
Wedlug mnie Skuter i Fabian byli najlepszymi zawodnikami piatkowego spotkania w Naszej ekipie!! Cabaj bronił instynktownie w kilku sytuacjach!
Jak Korzym z 2 metrów nie może strzelić w światło bramki (wtedy był spalony) to coś jest nie tak... Jeśli Roger z 2 metrów trafia w obrońce...
Można by tak więcej wymieniać... Grzelak nie miał okazji do wykazania się.
Ale jeden strzał to według mnie za mało jak na napastnika za 600 tys euro jak na Polskie warunki...
Do Włodara brak mi słów!

kiubz
04-03-2007, 21:24
uwaga! Włodar w magazynie OE w tvn24... no, tak się stało, nie trafiłem w bramkę, hehe

i ten jego rozbrajający uśmieszek jakby zabrakło mu jednej bramki do hattricka

Virus
04-03-2007, 21:31
Ale jeden strzał to według mnie za mało jak na napastnika za 600 tys euro jak na Polskie warunki...

chlopak nie przygotowywal sie w gruncie rzeczy z Legia, a bardziej z Kadra, zagral 25min, jego 1 mecz o pkt w ekipie MISTRZA POLSKI, w ciagui tych 25min wypracowal 2 niezle dosrodkowania(po jednym ta mameja powinna gola strzelic) i jeden strzał ktory mogl byc, a raczej byl grozny , wiec ja tam do Grzelaka nie mam zadnych pretensji, i mysle z biegem czasu i kolejnych spotkan bedzie pewnym pkt w 11 :)

Ems: :oczko:

ems
04-03-2007, 22:23
Ems: :oczko:

:zdziwiony:

rolnik
04-03-2007, 22:57
Wojtek Szala jak dla mnie juz od pierwszego meczu udowodnil ze t on powinien byc kapitanem druzyny. W moim odczuciu rosnie nam w druzynie kolejny profesor linii defensywnej, i mowie to bez slowa przesady.

Po tych nartach coś mądrzej gadasz :hyhy:

SZALA NA KAPITANA! :modli:

CywiL
05-03-2007, 01:02
Szala na kapitana ? Rolnik ogarnij się :efoch:

:mf:

yusta
05-03-2007, 01:06
Wojtek Szala jak dla mnie juz od pierwszego meczu udowodnil ze t on powinien byc kapitanem druzyny. W moim odczuciu rosnie nam w druzynie kolejny profesor linii defensywnej, i mowie to bez slowa przesady.

Po tych nartach coś mądrzej gadasz :hyhy:

SZALA NA KAPITANA! :modli:

Dokładnie tak!
CywiL nie znasz się 8)

FilipS
05-03-2007, 05:53
Szala swoja postawa na boisku w ostatnich sezonach potwierdza ze jest jednym z lepszych obroncow w Polsce...
Kiedys wszyscy z niego kpili, a teraz nikt nie wyobraza sobie bez niego defensywy...
Jak mial kontuzje to prosili zeby wrocil :oczko:

Takze Szala na kapitana - popieram

legart
05-03-2007, 07:47
Żeby Janczyk miał siłę strzału Korzyma, A Korzym celność Janczyka.

Włodar zagrał swoje (musze przyznać że wiązanka kumpla, który domagał się wejścia Włodara, po jego zmarnowanej sytuacji mi zaimponowała)

Grzelak - jakby to powiedzieć - jakiś drewniany.

Zmarnowana sytuacja meczu to dla mnie strzał Rogera z 3 metrów w środek bramki.

Acha Bronowicki dla mnie w walce kontaktowej całkiem nieźle, a te groźne sytuacje Cracovii z jego strony to chyba z błędów w jego ustawieniu. Musi się chłopak jeszcze troszkę z taktyki podszkolić.

Wprawdzie to dopiero pierwszy mecz rundy, ale jak jeszcze zgubimy punkty z Groclinem i Bełchatowem, to faktycznie możemy pożegnać się z majstrem już w marcu.

rolnik
05-03-2007, 09:09

Znawca specjalysta sie znalazł :|

Masz lepszą kandydaturę? :>

Nazgul
05-03-2007, 10:17

Znawca specjalysta sie znalazł :|

Masz lepszą kandydaturę? :>

Władeczek 8) :hyhy:

A na poważnie kazdy jest lepszy od Surmy IMO...

Nazgul
05-03-2007, 23:32
Na pociechę komentarz B. Kaczmarka:

http://www.legialive.pl/news.php?id=21323

Tylko co po notach za styl skoro odległość marna? :/

krakowiaczek
28-03-2007, 09:02
W sumie to juz od meczu troszke czasu minelo ale postanowilem sie wypowiedzies teraz dopiero tak zupelnie na zimno! Prawda jest taka ze Legia mogla mecz rozstrzygnac juz w pierwszym kwadransie prowadzac najmniej 2:0 jednak z czasem powietrze uchodzilo z waszych chlopakow a Pasy graly coraz pewniej podbudowane dobra postawa Cabaja! Pozniej przewage osiagnela Cracovia i to Wy musieliscie sie martwic o wynik! Koncowka zupelnie nieudana dla Legii mimo duzej przewagi! Co do strzału chyba Eltona w slupek to u nas smieja sie ze bramka trzesie sie do dzis :D

Chcialem tylko spytac w perspektywie pozniejszych spotkan czy nadal twierdzicie ze straciliscie punkty w Krakowie? Mnie sie jednak wydaje ze zdobyliscie jeden bo gdyby nie Fabiański to Kłus zalatwilby sprawe zwyciestwa bez dwoch zdan!

Włodar....... no coz! Łatwa ta piłka nie byla ale spartolil pilke ktora ja juz widzialem w siatce! ;)
Odejdzie Wdowczyk i przyjdzie Stawowy i wezmie do Was sobie Piotrusia Banię swojego ukochanego i bedziecie mieli w ataku nie tylko Nędzę ale Bidę z Nędzą! To bedzie taki kon trojański :P To taki maly zart na koniec

Pozdrawiam wszystkich normalnych kibicow Legii :)

Virus
28-03-2007, 10:03
bedziecie mieli w ataku nie tylko Nędzę ale Bidę z Nędzą!

w sumie, jakby nie patrzec juz mamy Bide z Nedzą 8)

Raffi
28-03-2007, 10:39
Mimo wszystko patrząc na ilość zmarnowanych okazji, to zdecydowanie powiedziałbym o 2 straconych punktach 8)

GregorAE
28-03-2007, 11:20
No i mała poprawka, Eltona już w Legii nie ma, a w słupek trafił Roger.

Ale ten opis pięknie obrazuje teze: punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia, bo ja ten mecz wspominam zupełnie odwrotnie i śmiało moge stwierdzić że wtedy straciliśmy 2 punkty, a nie zdobyliśmy jeden.

krakowiaczek
28-03-2007, 11:23
No i mała poprawka, Eltona już w Legii nie ma, a w słupek trafił Roger.

To prawda! Moja pomylka! Myslalem Roger napisalem Elton! :D

No ja tez uwazam ze Cracovia stracila dwa a nie zyskala jeden punkt ;)