PDA

Zobacz pełną wersję : Skład/Ustawienie-POMOC Tworzę Patcha OE do gry piłkarskiej!

CzarnyElo
18-02-2007, 13:19
Witam wszystkich!
Przybyłem tutaj z pewną prośbą do Was kibiców. Otóż jestem w trakcie robienia patcha do gry piłkarskiej w którym tworzę naszą rodzimą Orange Ekstraklasę. Niestety nie znam zbyt dobrze wszystkich zespołów, ich pełnych kadr i ustawienia na boisku. Z servisów takich jak 90minut itp także nie dowiem się szczegółów takich jak ustawienie, dokładna pozycja zawodnika itp.

Chciałbym aby któryś z Was (jestem pewny, że każdy z Was może udzielić mi tych informacji jako kibic Legii Warszawa) podał mi takie rzeczy jak:

1. 23- osobową kadrę zespołu Legii (w tym musi być 2 bramkarzy). Proszę napisać tylko nazwisko gracza i dokładną pozycję na boisku i nr na koszulce np.
Franek Kosiłąka- prawy pomocnik - 22
Resztę, czyli wzrost, wagę itp. znajdę sobie w necie.

2. Pierwsza jedenastka + dokładne ustawienie danych graczy na boisku (na servisach internetowych nie dowiem się kto jest lewym, kto prawym pomocnikiem tylko jest ogólnie "pomocnicy") Najlepiej, żeby było to przedstawione w taki oto sposób (graficznie):

------------------------------------GK------------------------------------
---------------------CB-------------------------CB----------------------
--RB-------------------------------------------------------------LB------
---------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------DH-------------------------------------
----SH-------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------SH-----
-----------------------------------OH-------------------------------------
-------------------CF-----------------------------------------------------
----------------------------------------------CF---------------------------
Podpiszcie zamiast tych oznaczeń nazwiska zawodników.

3. Wykonawcy stałych fragmentów gry (proszę wymienić gracza odpowiedzialnego za poszczególne zadania oraz Kapitana)
-Rzut wolny (z bliska/z daleka)
-Rzut rożny (z lewej/ z prawej)
-Rzut karny
-Kapitan

4. Atrybuty piłkarzy. Tu proszę wymienić i opisać tylko najlepszych piłkarzy, którzy wyróżniają się np. najlepszym podaniam, strzałem lub szybkością w zespole.

Z góry dzięki za pomoc wszystkim
Pozdro z Lubina, powalczymy o mistrzostwo :oczko: Mam nadzieję, że ostatnia kolejka OE będzie decydowała o mistrzostwie kraju, czyli zwycięzca meczu Legia - ZL będzie mistrzem :ucieszony:

kiubz
18-02-2007, 13:42
Włodar ma dobry atrybut wykańczania akcji....

CzarnyElo
18-02-2007, 18:03
Dzięki za szerokie info...

Mógłby ktoś pomóc mi w taki sposób jak to opisałem?

yusta
19-02-2007, 01:23
* Bramkarze:
* 1. Łukasz Fabiański
* 12. Maciej Gostomski
* 99. Jan Mucha

* Obrońcy:
* 24. Mamadou Balde środkowy obrońca i defensywny pomocnik
* 7. Grzegorz Bronowicki prawy/lewy obrońca
* 4. Dickson Choto środkowy obrońca
* 17. Herbert Dick środkowy obrońca
* 27. da Silva Edson lewy obrońca
* 5. Alcantara Hugo środkowy obrońca
* 21. Artur Jędrzejczyk
* 3. Wojciech Szala prawy obrońca czasami grywa na środku i tam tez sobie radzi ale nominalnie jest prawym

* Pomocnicy:
* 23. Piotr Bronowicki defensywny pomocnik
* 19. Marcin Burkhardt ofensywny pomocnik środek
* 22. Luiz Junior ofensywny pomocnik środek
* 11. Tomasz Kiełbowicz lewa pomoc/obrona
* 32. Miroslav Radović prawa pomoc
* 6. Guerreiro Roger lewa pomoc
* 28. Marcin Smoliński ofensywny pomocnik środek
* 8. Łukasz Surma defensywny pomocnik
* 20. Sebastian Szałachowski prawy pomocnik/napastnik
* 14. Aleksandar Vuković według mnie to defensywny pomocnik, według trenerow ofensywny, więc może niech będzie poprostu środkowy pomocnik i tyle

* Napastnicy:
* 18. Bartłomiej Grzelak
* 15. Dawid Janczyk
* 13. Maciej Korzym
* 9. Piotr Włodarczyk

yusta
19-02-2007, 01:27
------------------------------------Fabiański------------------------------------
---------------------Dick/Szala-------------------------Choto----------------------
--Bronowicki G/Szala-------------------------------------------------------------Edson------
-----------------------------------Surma niestety-------------------------------------
----Radovic-------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------Roger-----
-----------------------------------Burkhardt-------------------------------------
-------------------Janczyk-----------------------------------------------------
----------------------------------------------Grzelak---------------------------

to tak plus minus, bo pewnie na początku będzie grać Vuko zamiast Burego i w ataku Włodarczyk zamiast Janczyka

-Rzut wolny Edson
-Rzut karny Roger
-Kapitan Surma niestety

Więcej nie pomogę.

szczepan
19-02-2007, 01:55
a tak z ciekawosci mam pytanie jedno do jakiej gry?

crolick
19-02-2007, 02:04
Yusta wrzuciła skład 25-osobowy. Ja bym nieuwzględnił Jędrzejczyka i Smolińskiego.

Nie uważam również by grał Grzelak i Janczyk. Obstawiam Grzelaka i Władeczka :kurde: (o czym Yusta zresztą też pisze).

Rożne wykonuje Bury i chyba Szałachowski :hmm:

Szybkośc do off korz Szałach, strzał Edson, podanie to i Vuko i Bury. No i koniecznie Nędza jeśli chodzi o wykańczanie akcji winien dostać maxymalną notę!

CzarnyElo
19-02-2007, 04:23
a tak z ciekawosci mam pytanie jedno do jakiej gry?
Do Winning Eleven 2002. Jak ktoś posiadał konsolę to zapewne kojarzy ISS98 :oczko: WE2002 to jego młodszy potomek na psxa, obecnie można grać z powodzeniem ONLINE. Prowadzę strone/forum skupiającą graczy, liczne aTurnieje, liga i rank :ucieszony: Pomyślałem, że zajebiście byłoby grać teamami z OE albo rozegrać sezon OE 8) Patrz mój sig.

Wracając do tematu...
Mogę dodać tylko 23- osobową kadrę, nie mniej nie więcej. Myślę, że 2 bramkarzy na team wystarczy. Jeśli możecie to wyeliminujcie kogoś... Skróty pozycji, które mam do wyboru w grze:
GK- bramkarz
CB- środkowy obrońca
SB- boczny obrońca
DH- defensywny pomocnik
SH- skrzydłowy
OH- ofensywny pomocnik
CF- środkowy napastnik
WG- skrzydłowy napastnik/bardzo wysunięty skrzydłowy pomocnik

Jakbyście mogli przyporządkować ich, jeżeli macie takiego Kiełbowicza to ogarnijcie gdzie częściej gra czy na boku obrony czy boku pomocy i wtedy albo SB albo SH. Dla takiego Szałacha myślę, że pasuje WG. Mam rację?

Z tym zestawieniem ataku naprawdę jest problem, ale myślę, że świeże zakupy posadzę na ławę, czyli Grzelaka, którego jakby nie było nam (ZL) wykradliście :ucieszony: Nie wiem co z tym fantem robić...

Dzięki za odpowiedzi i czekam na dalszą pomoc :hyhy:

Raffi
19-02-2007, 07:17
Grzelak akurat nie usiądzie raczej.
Raczej na pewno nie zmieści się w 23 Jędrzejczyk. Na pewno nie będzie grał Gostomski, ale też na pewno nie będzie wykreślony z 23.
Piotr Bronowicki bywa ustawiany również na prawej pomocy.

DJ_DaMiC
20-02-2007, 13:54
W ataku pare snjaperow na poczatku rundy zapewne tworzyc beda, dwaj wielcy technicy: Grzelak - Włodarczyk (dlaczego znowu on... :/ ), to nie ulega zadnym watpliwoscia...

Po przyjsciu Grzelaka, dla Szalacha moze zabraknac miejsca w napadzie, dlatego jemu przypisalbym pozycje: "SH".

CzarnyElo
20-02-2007, 20:40
Włodarczyka zrobie drewnianego taki jaki jest naprawdę :oczko:
Szałachowi planuje dać WG
Co o tym myślicie?

brzozowy
20-02-2007, 21:31
Szałachowi planuje dać WG
właśnie to jest jego optymalna pozycja i można dodać wykonywanie wolnych z lewej strony boiska

Raffi
20-02-2007, 21:45
Włodarczyk raz na ruski miesiąc też strzela z lewej strony :>

CzarnyElo
21-02-2007, 12:29
Legia jest na finishu. Chcecie, żebym zrobił screeny wszystkich graczy z wszystkimi statystykami i przedstawił je tutaj? Moglibyście wtedy lepiej to zauważyć i ewentualnie podać jakieś zmiany. Ok?

R.
21-02-2007, 15:30
Wiesz Czarny. Jesteś dla mnie kawalem *****. Sorry że się tak wyrażę, ale reprezentuje serwis issonline.pl, największy polski poświęcony właśnie serii winning eleven. I co ciekawe, właśnie nasz serwis pierwszy rozpoczą pracę nad patchem z ligą polską do we. Ale niestety ten oto pajac podjebał nam pomysł i zaspamował fora pierwszoligowych zespołów. Dla przykładu podam link do tematu na forum Pogonii:
http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=3&tid=8609
Szkoda, że tak póżno zobaczyłem ten temat bo być może nikt by mu nie odpisał. Ale cóz. Niestety ten użytkownik znany jest z tego typu wybryków. Czarny powiem Ci to po raz kolejny: jesteś kawałem sk......na. Gdyby wasz serwis pierwszy wpadł na ten pomysł to może nawet byłbym skłonny pomóc ale to co zrobiłes to jest... ehh

CzarnyElo
21-02-2007, 16:13
Raffels ******** jak nie wiesz to nie gadaj...
WEOL pracuje nad patchem OE od miesiąca!
Na początku zrobiliśmy stroje i wszelką grafike a od ponad tygodnia robie wszystkie statystyki! Zacząłem robić od Bełchatowa--->
http://www.gksbelchatow.pl/forum/viewtopic.php?t=2476
http://board.issonline.pl/index.php?showtopic=7911
Sprawdź daty tematów i przestań się udzielać ********...
Możesz też pogadać sobie z Guttedem, z którym rozmawiam o tym od 2 miesięcy.
Nie zaspamowałem for tylko kulturalnie poprosiłem o pomoc, czego taki ****** jak Ty nie jest w stanie zrozumieć.
Nie pozdrawiam

PS. To właśnie kostek zobaczył tematy na forach (między innymi na forum ZL) i ukradł pomysł, jak zwykle zresztą.

kiubz
21-02-2007, 17:35
ale co sie stao? :O

Kempes
21-02-2007, 17:57
ustawka :hyhy:

panowie nie kłucić sie tylko zrobić Legie na poziomie Barcy 8)

GregorAE
21-02-2007, 18:20
biją się !!
biją się !!
biją się !!

CzarnyElo
21-02-2007, 18:48
Proszę nie zwracać uwagi na szalejące dzieci neo :ucieszony:
jeszcze dziś postaram się Wam przedstawić paczkę screenów ze statytykami wszystkich piłkarzy :oczko:

R.
21-02-2007, 18:57
No to troche dziwne, bo pomysł zrobienia patcha był od dawna jeszcze jak korzeń się udzielał. Trudno wasza sprawa jak działacie mi nic do tego. Ale to trochę nie uczciwe, tyle.
PS. Dzieckiem neo to ty jesteś, o czym świadczą twoje wypowiedzi na naszym forum, w komentarzach itp. więc proszę CIę abyś nie mierzył innych swoją miarą.
PS2. Co do patcha jeszcze: skoro już go robicie, to przynajmniej niech będzie trzymał jakiś poziom.

yusta
21-02-2007, 20:47
Dobra... idźcie sobie podyskutować na te wasze fora, a najlepiej w realu sie spotkać dać sobie po ryju i koniec tematu.
My mamy to w dupie.

CzarnyElo
21-02-2007, 23:31
Nie odpowiadam na zaczepki dzieci neo.
Niedługo zamieszcze statystyki zawodników Legii warszawa do wglądu dla Was. Być może coś skorygujecie. Zależy mi, żeby patch był jak najbardziej realistyczny, tymbardziej, jeśli chodzi o czołowe drużyny.

kiubz
22-02-2007, 00:23
Nie odpowiadam na zaczepki dzieci neo.
Niedługo zamieszcze statystyki zawodników Legii warszawa do wglądu dla Was. Być może coś skorygujecie. Zależy mi, żeby patch był jak najbardziej realistyczny, tymbardziej, jeśli chodzi o czołowe drużyny.

na początek to skoryguje że Warszawa to Stolica Polski i nazwa i pisze się ją Dużą literą dzieciaku

CzarnyElo
22-02-2007, 01:26
Raffels szkoda czasu na dyskusje z kretynami twojego pokroju, jeszcze ci oczy wyjdą jak zobaczysz efekty naszej pracy.

na początek to skoryguje że Warszawa to Stolica Polski i nazwa i pisze się ją Dużą literą dzieciaku
Sorry, zawsze piszę dużą literą. Musiał shift nie zadziałać a nie miałem czasu przeczytać. Możesz to sprawdzić we wcześniejszych postach. Poza tym dzieciakiem nie jestem :oczko:

Link do statystyk Wojskowych:
http://www.speedyshare.com/583984482.html

PS. Chciałbym poinformować, że osoby z forum Legii Warszawa, które mi pomogły i nadal pomogą w ewentualnych zmianach statystyk, ich nicki zostaną uwzględnione w read me obok Legii Warszawa :)

kiubz
22-02-2007, 01:45
na szybko mogę Ci powiedzieć że to co mi się nie podoba i nie zgadza to skala ocen.... przykładowo Choto ma 17 w obronie co jest pewnie trafną oceną ale już np. Speed ma 16 co jest lekkim nieporozumieniem bo jest wolny jak mół ;)

Myślę że większość atrybutów jest tu dość kontrowersyjna... oczywiście to zależy na ile ona jest tu ważna i na ile musi być realna

ja bym na Twoim miejscu korzystał z pomocy FMa, atrybuty tu są bardzo bardzo realne

CzarnyElo
22-02-2007, 02:09
na szybko mogę Ci powiedzieć że to co mi się nie podoba i nie zgadza to skala ocen.... przykładowo Choto ma 17 w obronie co jest pewnie trafną oceną ale już np. Speed ma 16 co jest lekkim nieporozumieniem bo jest wolny jak mół ;)

Dzięki za info. Szybkość Choto zostanie obniżona.

Myślę że większość atrybutów jest tu dość kontrowersyjna... oczywiście to zależy na ile ona jest tu ważna i na ile musi być realna
bardzo prosiłbym Ciebie (innych kibiców Legii też) o wymienienie przynajmniej tych najgorzej dobranych statystyk. To jest bardzo ważne, jeśli chodzi o to czy patch będzie realistycznie oddawał obraz zespołu. Legia jest czołową drużyną więc dobrze byłoby ją dobrze odwzorować...

ja bym na Twoim miejscu korzystał z pomocy FMa, atrybuty tu są bardzo bardzo realne
Korzystam z atrybutów fm, ale ciężko jest je przekonwertować za staty we2002... Często są błędy i zawyżone atrybuty. Mam nawet w xls tabele konwertującą, ale tak jak mówie nie sprawdza się ten sposów.

crolick
22-02-2007, 16:05
No jeśli wstawiasz Buremu stamine 16 a speed 17 tak samo jak Szałachowi to sorrry. IMO oba wskaźniki winny pójść oczko w dół, a speeda i acceleration Szałachowi oczko w górę, bo to chyba największy w Legii struś pędziwiatr.

Czemu jest B. Grzelak i M. Balde a pozostali bez imion?! :zdziwiony:
No i raczej na pewno nie będą grali Szałach z Grzelakiem. Nie zapominaj, że ten pierwszy to nominalny skrzydłowy. Obstawiałbym Władeczka z Grzelakiem, ew. Janczyka z Grzelakiem.

PS. Władeczek ma shoot accuracy tylko 15 :nie: Winien mieć minimum 19 jeśli nie 20 :efoch:

kiubz
22-02-2007, 17:08
PS. Władeczek ma shoot accuracy tylko 15 :nie: Winien mieć minimum 19 jeśli nie 20 :efoch:

ja bym obstawiał 22... :chytry:

CzarnyElo
22-02-2007, 21:19
Zapomniałem przekazać dość ważnego info co do statów :oczko:

Przedział statystyk to 12-19 z czego 17 to maksymalne dla Orange Ekstraklasy, a 18 tylko w sytuacjach baaardzo wyjątkowych :wink:

Na screenach widać:

Noga Wzrost
Offence- umiejętności/zachowanie się w ataku
Deffense- umiejętności/zachowanie się w obronie
Body Bal.- twardość, gra ciałem- odpychanie się
Stamina- wytrzymałość
Speed- szybkość
Accel.- przyśpieszenie
Response- refleks
Jump pwr.- wyskok
Head. acc.- celność główek
Technique- technika
Pass acc.- celność podania
Shoot pwr.- siła strzału
Shoot acc.- celność strzału
Dribble- drybling
Curve- podkręcanie piłki

No jeśli wstawiasz Buremu stamine 16 a speed 17 tak samo jak Szałachowi to sorrry. IMO oba wskaźniki winny pójść oczko w dół, a speeda i acceleration Szałachowi oczko w górę, bo to chyba największy w Legii struś pędziwiatr.

Czemu jest B. Grzelak i M. Balde a pozostali bez imion?! :zdziwiony:
No i raczej na pewno nie będą grali Szałach z Grzelakiem. Nie zapominaj, że ten pierwszy to nominalny skrzydłowy. Obstawiałbym Władeczka z Grzelakiem, ew. Janczyka z Grzelakiem.

Bury speed -1=16 stamina +1=17
Szałach response+1=16 w grze jest bardzo szybki, to też zależy od wzrostu i masy ciała.
Czyli w końcu kogo zestawić w podstawowym ataku? :roll:

ja bym obstawiał 22... :chytry:
ROTFL! Nawet Ronaldinho ma 18/17 shota, chcesz zrobić z Włodarczyka-drewniaka lepszego gracza niż on? :oczko:

Kepke
24-02-2007, 08:30
hcesz zrobić z Włodarczyka-drewniaka lepszego gracza niż on? :oczko:

:nie: On już jest lepszy :ucieka:

Kempes
24-02-2007, 10:59
w podstawowym ataku zestaw Grzelaka z Włodarczykiem

abstrahując od sympatii i antypatii , to chyba najbardziej prawdopodobna opcja

Creator
24-02-2007, 23:01
w podstawowym ataku zestaw Grzelaka z Włodarczykiem

abstrahując od sympatii i antypatii , to chyba najbardziej prawdopodobna opcja
Najbardziej prawdopodobna opcja to ta, że ci dwaj to będa atakować, ale z ławki :)

CzarnyElo
25-02-2007, 00:37
Zdecydujcie się... Kogo zestawić w 2 w ataku?

Raffi
25-02-2007, 01:15
Gdyby Grzelak był w dobrej dyspozycji (aktualnie za bardzo nie jest) to dałbym Grzelak-Janczyk.

CzarnyElo
26-02-2007, 10:42
Widze, że zdania są podzielone więc zostawiamy tak jak jest :oczko: Być może w updacie zmienimy jak liga się wykrystalizuje. Zresztą każdy Legionista w czasie gry lub przed meczem może sobie zmienić wyjściowy skład :)

Mam dość ważne pytanie:
Czy któryś z Waszych graczy gra w innych niż czarnych korach?
Mam takie możliwości:
A - czarne z bialym językiem
B - czarne z czerwonym językiem
C - czarne z niebieskim językiem
D - czarne z żółtym
E - czerwone
F - niebieskie
G - żółte
H - białe

Robson(L)
26-02-2007, 10:52
Włodar gra w czerwono - białych :hyhy:

Domino23
26-02-2007, 13:31
Wlodarczykowi mozesz zrobic rozowe

CzarnyElo
27-02-2007, 01:15
Ta... z przewagą czerwonego. W stosunku 73:27.

Grają różnie. Chociażby ci z * grali w odmiennych zestawach. Sam tak bym to przyjął:

E:

Dick
Grzelak
Janczyk*
Roger
Szałachowski*(tak kojarzę)
Vukovic*
Włodarczyk

G:

Kiełbowicz *
Korzym

H:

Edson
Radovic
Dzięki za doskonałe info, wszystko zostało dodane. Nie wymienieni tutaj mają A.

Chyba zamykam sprawę Legii Warszawa... Gdybyście jeszcze mieli jakieś propozycje odnośnie statów, zestawienia kadry, pierwszej jedenastki czy nawet butów to śmiało piszcie w tym temacie. Ja tu często zaglądam, więc nie będzie problemu.

Chcecie, żebym dał znać jak wyjdzie pełna BETA patcha do testowania i grania po sieci?

Pozdrowienia z Lubina :oczko:

cotlod
14-03-2007, 12:46
za te info powinieneś chyba wrzucić demko chyba że robisz sobie z ludzi jaja :chytry:

DJ_DaMiC
14-03-2007, 14:40
A moze to sam Michniewicz specjalnie przysłał swojego człowieka, aby dowiedział sie coś sensownego na temat piłkarzy Legii od jej kibiców, bo sam nie potrafi wyciągnąć wniosków, mimo ostatniej wygranej (apropo całkiem sympatycznie było w Lubinie :P)... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Niemen
14-03-2007, 14:45
A moze to sam Michniewicz specjalnie przysłał swojego człowieka, aby dowiedział sie coś sensownego na temat Legii...
Szczególine w jakim kolorze korków grają nasi piłkarze

:zlosliwy:

DJ_DaMiC
14-03-2007, 14:53
Wiesz doskonale, ze nie chodziło mi o kolor korków tylko o ogólną koncepcję tego topica...

:zdziwiony:

CzarnyElo
24-03-2007, 01:26
Witam wszystkich po dłuższej przerwie! :)
Widzę, że się niecierpliwiliście :P Nie robię sobie z ludzi jaj ani Czesiu mnie tutaj nie przysłał po info :D Sam sobie poradzi z rozbiciem Legii :P Czekam na mecze z Wami ZL vs L :)

WEOL2007 BETA World Teams + Orange Ekstraklasa
<<< http://www.weol.go.pl >>>

-Dodana Cała Orange Ekstraklasa :)
-Dodane nowe Reprezentacje Narodowe (Są nawet takie egzotyki jak Mali czy Egipt :) )
-Wszystkie teamy zostały zmodyfikowane i zaktualizowane pod względem statystyk piłkarzy
-Nowe grafiki (logo, title, bandy, stroje, kolor siatki i model piłki)

Filmik przedstawiający najnowszego patcha by WEOL:
<<< http://www.youtube.com/watch?v=-hxyKomZbw0 >>>

Stworzyliśmy w pełni automatyczny instalator, dzięki któremu unikniesz żmudnych konfiguracji emulatora i innych.

Osoby z tego forum, które pomogły mi przy stworzeniu Legii Warszawa i zostały umieszczone w pliku Read me, którym serdecznie już dziękuję:
-yusta
-Lajtowy

Obecnie jest to BETA Patcha, ponieważ chcemy dopracować wszystko, żeby realistycznie oddać rzeczywistość. Uznałem, że czym większe grono graczy-testerów, tym gra zostanie bardziej dopracowana. Głównie chodzi o naszą rodzimą Orange Ekstraklasę. Myślę, że w tak szerokim gronie użytkowników forum traktującym o piłkarskim klubie, który znajduje się w grze znajdę dużo fanów gier piłkarskich, a co za tym idzie sporo osób które mogą pomóc jeszcze dopracować patcha widząc go od środka i mając możliwość porównań.
W tym temacie możesz zaproponować swoje zmiany do gry. Mam świadomość, że do patcha mogły się wkraść jakieś błędy. Chcemy realistycznie odwzorować OE, chodzi o dopracowanie statystyk piłkarzy, formacje drużyn, wykonawców, numery zawodników a nawet kolor butów (http://www.winningeleven2002online.fora.pl/viewtopic.php?t=1158) :)

Pare zdań na temat gry:

Prowadzę Servis o moim zdaniem Najlepszej Symulacji Piłki Nożnej ONLINE jaka ukazała się do tej pory na jakiekolwiek platformy - "Winning Eleven 2002". Jeśli nie kojarzycie gry z nazwy to podpowiem, że jest to gra z Playstation, w Europie znana bardziej pod nazwą "ISS PRO". Myślę, że bardzo dużo osób miała kiedyś Play'a, osobiście wspominam Turnieje organizowane po piwnicy i wielkie emocje :) Pady fruwały po ścianach :D Myślę, że bardzo dużo osób nie ma nawet pojęcia, że obecnie można grać Online w ten tytuł. Możliwe, że zapomnieli już o tamtych czasach, ale u mnie było to samo :) . W piłki od Konami grałem na PSXie od 1998r. (w ISS98') do 2002r. (w kolejne tytuły ISS PRO 1&2 / WE2001/2002) Potem miałem, przerwę 4 letnią i nawet nie myślałem o tym, że w piłki Konami z Play'a da się grać na PC w dodatku ONLINE! Niedługo potem jak się o tym dowiedziałem gra wciągnęła mnie ponownie, wspomnienia wróciły... Postanowiłem założyć servis o tej grze, ponieważ jest naprawdę duża rzesza fanów :) Ciekawe jest to, że do stosunkowo starszej gry powstają najnowsze patche! Wszędzie mamy aktualne składy i statystyki piłkarzy! Właśnie w najnowszym z nich mieliście swój udział! :)

Dzisiejszy PES od Konami, czy FIFA od EA miękną pod względem grywalności Online przy WE2002. Gra jest także atrakcyjna pod względem wymagań łącza do gry Online (styknie 128kb) oraz wymagań kompa (P600Mhz , RIVA 32MB , 64Ram).

Dwa dni temu uruchomiłem Mini Rank dla wszystkich graczy WEOL
<<< http://www.minirank.go.pl >>>

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia tego tytułu!
Liczę także na Waszą pomoc!
Pozdrawiam i do zobaczenia na serverach!
:)

GregorAE
24-03-2007, 09:20
No to ja już widze pierwszą rzecz do poprawki - nasze barwy nie są takie jak kolory włoskiej flagi :nie:

Numer
24-03-2007, 09:48
yyy

F - Radovic

CzarnyElo
24-03-2007, 11:36
We2002 jest bardzo ograniczone do edycji, przeczytajcie Read me jak ściągneliście grę ;)
Poza tym proszę wszelkie zmiany podawać w topicu zbiorczym na WEOL, będzie mi dużo łatwiej... :oczko:
:ucieka:

PS. Ktoś spar ZL vs L ? :ucieszony:

CzarnyElo
01-04-2007, 03:06
Witam wszystkich kibiców po małej przerwie! :) Mam coś dla Was 8)

Chciałbym Was poinformować, że w środę 4.04.2007 rozpoczną się ZAPISY do Wielkiego Turnieju dla Nowych Graczy! :)
Szczegóły oczywiście na http://www.weol.go.pl

Postanowiliśmy zorganizować taki Turniej, ponieważ najnowszy patch z OE, także dzięki Waszej pomocy cieszy się dużym zainteresowaniem, wystarczy popatrzeć na ilość pobrań wstawionego tydzień temu torrenta--->
http://torrenty.org/torrent/99248 (dla chętnych seedów jeszcze jest sporo, staty źle pokazują)

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Turnieju! :)

CzarnyWEOL
21-09-2007, 02:09
Witam wszystkich ponownie w tym temacie! :)

Obecnie mój serwis pracuje nad UPDATEM(aktualizacją) patcha na nowy sezon OE. Ostatnio bardzo mi pomogliście, teraz liczę na to samo ;) O co chodzi? O to samo co ostatnio, tutaj pozwolę sobie zacytować pierwszego posta w tym temacie:

Przybyłem tutaj z pewną prośbą do Was kibiców. Otóż jestem w trakcie robienia patcha do gry piłkarskiej w którym tworzę naszą rodzimą Orange Ekstraklasę. Niestety nie znam zbyt dobrze wszystkich zespołów, ich pełnych kadr i ustawienia na boisku. Z servisów takich jak 90minut itp także nie dowiem się szczegółów takich jak ustawienie, dokładna pozycja zawodnika itp.

Chciałbym aby któryś z Was (jestem pewny, że każdy z Was może udzielić mi tych informacji jako kibic Legii Warszawa) podał mi takie rzeczy jak:

1. 23- osobową kadrę zespołu Legii (w tym musi być 2 bramkarzy). Proszę napisać tylko nazwisko gracza i dokładną pozycję na boisku i nr na koszulce np.
Franek Kosiłąka- prawy pomocnik - 22
Resztę, czyli wzrost, wagę itp. znajdę sobie w necie.

2. Pierwsza jedenastka + dokładne ustawienie danych graczy na boisku (na servisach internetowych nie dowiem się kto jest lewym, kto prawym pomocnikiem tylko jest ogólnie "pomocnicy") Najlepiej, żeby było to przedstawione w taki oto sposób (graficznie):

------------------------------------GK------------------------------------
---------------------CB-------------------------CB----------------------
--RB-------------------------------------------------------------LB------
-----------------------------------DH-------------------------------------
----SH-------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------SH-----
-----------------------------------OH-------------------------------------
-------------------CF-----------------------------------------------------
----------------------------------------------CF---------------------------
Podpiszcie zamiast tych oznaczeń nazwiska zawodników.

3. Wykonawcy stałych fragmentów gry(proszę wymienić gracza odpowiedzialnego za poszczególne zadania oraz Kapitana)
-Rzut wolny (z bliska/z daleka)
-Rzut rożny (z lewej/ z prawej)
-Rzut karny
-Kapitan

4. Atrybuty piłkarzy. Tu proszę wymienić i opisać tylko najlepszych piłkarzy, którzy wyróżniają się np. najlepszym podaniam, strzałem lub szybkością w zespole.
Jeżeli ktoś miałby na tyle chęci, żeby przy każdym zawodniku wymienić jeszcze jego główne wady i zalety to byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli nie to jakoś dam sobie radę.

Obecnie pracujemy nad aktualizacją strojów drużyn OE. Jak tylko Legia zostanie ukończona to przedstawię tu fotki do oceny :) Następnie chciałbym ruszyć z piłkarzami, ustawieniami i strategią.

Oczywiście nicki osób, które mnie teraz wspomogą zostaną dopisane w pliku "Read Me" patcha do tych, którzy wspomogli i zostali wymienieni ostatnio, czyli:
Legia Warszawa - yusta, Lajtowy

Dzięki Wam sporo osób może cieszyć się ze znakomicie odwzorowanej polskiej ligi w grze! :)
Z góry wielkie dzięki za Waszą pomoc :) Pozdrawiam!