PDA

Zobacz pełną wersję : Czat z Jackiem Zielińskim

Raffi
05-08-2003, 13:04
...na onecie. JUZ!

Adiq
05-08-2003, 13:46
http://adiq.republika.pl/inne/zielek.jpg

Śmieszne ujęcie. :D

Beny
05-08-2003, 13:52
Nie podobają mi się Wasze dyktatorsko - nacjonalistyczne ciągoty! :/

Adiq
05-08-2003, 13:54
Nie podobają mi się Wasze dyktatorsko - nacjonalistyczne ciągoty! :/
:D Nie rozmywaj! :bat:

_Bart
05-08-2003, 13:55
Kurva moderator jakis *****. Wybiera prawie same pytania na ktore odpowiedz zna kazdy z nas :( (ch... nic mojego nie chce dac :zly: )

Adiq
05-08-2003, 13:56
Kurva moderator jakis *****. Wybiera prawie same pytania na ktore odpowiedz zna kazdy z nas :( (ch... nic mojego nie chce dac :zly: )
Ja zadałem ok. 20 pytań i żadne z nich nie przeszło... 8-

MaxyM
05-08-2003, 13:57
Kurva moderator jakis *****.

8-

Czyli po staremu... sa pytania, co pan je na sniadanie? Chodzi pan do Parku Wola czy do Auschan na zakupy... i takie tam, eeeh durnie pytania wybieraja.

Beny
05-08-2003, 13:58

A może powtarzały się z tymi już zadanymi, jak tak miałem...

PS. Może i rozmywam, ale w słusznej sprawie '8

Adiq
05-08-2003, 14:00

Moje pytania są orginalne. '8

Beny
05-08-2003, 14:02

Moje pytania są orginalne. '8

Aaa.. To pewnie dlatego! Nie ma się co dziwić, ale zawsze można przesłać pytania do Klubu, może odpowiedzą ;)
Z drugiem strony czatówniów :) jest full, więc pewnie robią selekcję pytań!

Afgan
05-08-2003, 14:02
_Bart ma racje zadaja takie pytania ze wikszosc bez problemu z nas by na nie odpowiedzsiala... :help: :>

Q_(L)
05-08-2003, 14:04
Kurva moderator jakis *****. :zly: )

8- Muszę to zrobić...

:yellow:

:buhaha:

Ader_ZS
05-08-2003, 14:04
zadalem 15 pytan i zadne nie przeszlo bezsensu

Beny
05-08-2003, 14:05
No i po czacie! Jak zwykle jestem rozczarowany pytaniami... :buhaha:

Adiq
05-08-2003, 14:07
Właśnie bez jakiś uprzedzeń wcześniejszych zakończyli czat. 8-

W ogóle ludzie zadają jakieś pytania, typu "Dlaczego Legia, a nie Górnik?", "Czy ktoś przejdzie jeszcze do Legii? Co będzie ze Zganiaczem?", "Kiedy nowe stroje będą dostępne dla kibiców?", a moderator je daje. :/

Ja np. nie dowiedziałem się co Zielek myśli o pomyśle ET, żeby derby rozegrać w Płocku...

Beny
05-08-2003, 14:11
Właśnie bez jakiś uprzedzeń wcześniejszych zakończyli czat. 8-

W ogóle ludzie zadają jakieś pytania, typu "Dlaczego Legia, a nie Górnik?", "Czy ktoś przejdzie jeszcze do Legii? Co będzie ze Zganiaczem?", "Kiedy nowe stroje będą dostępne dla kibiców?", a moderator je daje. :/

Ja np. nie dowiedziałem się co Zielek myśli o pomyśle ET, żeby derby rozegrać w Płocku...

Może moderatorem czatu był ET 8- Nie wszyscy moderatorzy są tacy jak tutejsi '8

_Bart
05-08-2003, 14:11
Kurva moderator jakis *****. :zly: )

8- Muszę to zrobić...

:yellow:

:buhaha:

oj to coś czuje ze po wpisie w http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1072&start=30
skoncze swoją działalnośc na forum :> :rotfl:
tyle ze tam bedzie ban za słownictwo a nie obrażanie wielmożnych :D

MaxyM
05-08-2003, 14:26
Nie rozmywać :bat:

Kempes
05-08-2003, 15:02
Niestety nie zdarzyłem na czat wiec mógłby mnie ktos poinformować

Co Zielu sadzi o derbach w Płocku i czy były pytania o jego opinie polityki personalnej klubu ? :>

Raffi
05-08-2003, 15:07
Nic nie sądzi ;) Bo nie padło to pytanie...
Do do polityki, to powiedział, że stopniowemu budowaniu drużyny stoi na przeszkodzie permanentne dążenie do najwyższych celów, i że to nie dziwi tak całkiem, ale że może kiedyś...Coś w tym stylu chyba w każdym razie

Kempes
05-08-2003, 15:42
Nic nie sądzi ;) Bo nie padło to pytanie...

aaa bo mnie zmylili skurczybyki =P

_Bart
07-08-2003, 14:53
pełny zapis Czatu

Jacek Zieliński: Witam Wszystkich serdecznie.

Kibic: Czy macie w tym roku szansę na mistrzostwo Polski?

Jacek Zieliński: Zdecydowanie mamy szansę. Wprawdzie odszedł Czarek Kucharski, nie został z nami Marcin Mięciel, przez co mamy kłopoty w formacji ataku, ale mam nadzieję, że bez kontuzji będą grali Marek Saganowski, Manuel Garcia, Stanko Svitlica.

junior_Odry_W_: KIEDY PAN PLANUJE ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ?

Jacek Zieliński: To pytanie ciągle się powtarza. A ja sam nie znam na nie odpowiedzi. Dopóki nie będę odstawał fizycznie od moich młodszych kolegów i będę się dobrze prezentował na boisku, na pewno nie będę myślał o zakończeniu kariery.

Adi_kg: Dlaczego Pan nie został kapitanem? Przecież Pan jest symbolem Legii po Deynie?

Jacek Zieliński: To, że nie mam opaski, niewiele zmienia moją sytuację i pozycję w Legii. Nie uciekam od problemów zespołu. Decyzja ta była spowodowana tym, że chciałem mieć trochę więcej czasu dla rodziny, a funkcja kapitana wiąże się również z obowiązkami reprezentowania klubu poza boiskiem.

swir1: Jaki typujesz wynik jutrzejszego meczu Wisła - Omonia?

Jacek Zieliński: Trudno powiedzieć. Cypryjczycy u siebie mogą być groźni. Sądzę jednak, że Wisła wygra 1:0.

Michał_Gaćkowski: Czy liczy Pan na powołanie na mecze z Estonią, Łotwą i Szwecją?

Jacek Zieliński: Prawdę mówiąc to się nad tym nie zastanawiam. Dbam o to, żeby być w dobrej formie i jeżeli trener uzna, że będę potrzebny, to ok.

efcebe: Dzień dobry, jak Pańskie zdrowie? Czy kontuzja daje jeszcze o sobie znać?

Jacek Zieliński: Co jakiś czas mam problemy ze ścięgnem Achillesa. Wynika to z tego, że nigdy nie ma czasu, żeby do końca się wyleczyć. Ale ostatnia kuracja zapowiada, że problemy znikną na dłuższy czas.

mateusz071: Czy zamierzasz grać w Legii do końca swojej kariery?

Jacek Zieliński: Jestem skazany na Legię. Mam 36 lat i mało prawdopodobne jest, żeby zgłosił się jakiś dobry klub po mnie.

darol: Czy miał Pan propozycje przejścia do Wisły Kraków??

Jacek Zieliński: Nigdy nie miałem takiej propozycji.

Michał_Ruda_Ślaska: Dlaczego Legia a nie Górnik Zabrze?

Jacek Zieliński: W sumie to się przywiązuje do barw klubowych. Przez 5 lat grałem w Iglopolu Dębica, a przez kolejne 11 w Legii Warszawa.

POGOŃ_SIEDLCE: Czy Artur Boruc straci miejsce w bramce Legii?

Jacek Zieliński: Jest duża rywalizacja między Arturem a Kryszałowiczem. Obydwaj są w bardzo dobrej formie. Nie będę nikogo typował. Obydwaj zasługują na grę.

tomek1: Panie Jacku, jak Pan się czuje w nowym ustawieniu obronnym Legii?

Jacek Zieliński: Bardzo mi się podoba sposób grania 4 obrońców. Troszeczkę problemów z tym systemem gry mają pomocnicy, ale z treningu na trening, z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Sądzę, że w rundzie jesiennej będzie widać jakieś niedociągnięcia, ale wiosną zagramy na pewno skuteczniej i efektowniej.

cartman: Czy Dixon Choto jest wartościowym obrońcą - czy ma szanse na grę w pierwszej jedenastce?

Jacek Zieliński: Z pewnością jest bardzo silnym obrońcą. Niektórzy się od niego odbijają jak od ściany. Nie był jednak na zgrupowaniu z zespołem we Francji i z pewnością z tego powodu będzie miał mniejsze szanse na grę w podstawowym zespole, przynajmniej na początku sezonu.

KEN: Czy ktoś jeszcze dojdzie do Legii?? I co będzie ze Zganiaczem???

Jacek Zieliński: Już nie będzie chyba żadnych transferów. Co do Mariusza, to trenuje on z nami cały czas i próbuje przekonać trenera, że też zasługuje na grę w jakimś wymiarze.

zaglebiak: Witam, panie Jacku, mam takie pytanie do pana, jak pan ocenia dzisiejszą Legię a tamtą, z którą święcił pan awans do ćwierćfinału LM?

Jacek Zieliński: Już wiele razy odpowiadałem na to pytanie. Sądzę, że stara Legia była dużo mocniejsza pod względem indywidualności. Zaletą zawodników z obecnego zespołu jest to, że są inaczej mentalnie nastawieni do gry i do treningu. Są bardziej pracowici, bardziej zdyscyplinowani.

jataman: CO pan myśli o nowym nabytku LEGII - Manuelu Garcii??

Jacek Zieliński: Myśli, że będziemy mieli z niego pożytek. Nie jest zawodnikiem dysponującym jakimś fantastycznym driblingiem, ale jest znakomitym egzekutorem. Ma bardzo dobre uderzenie z obydwu nóg i umie sobie znaleźć miejsce pod bramką przeciwnika. Jeżeli wygra rywalizację w ataku i będzie grał cały sezon, to sadzę, że powinien strzelić przynajmniej 20 goli.

orson: Czy w obecnej chwili widzisz kogoś, kto mógłby Cię zastąpić w Legii?

Jacek Zieliński: Sądzę, że w przyszłości może to być Tomek Jarzębowski lub Dixon Choto, lub Jacek Magiera.

mateusz071: Jak z twojej perspektywy układa się współpraca Kubicki - Engel?

Jacek Zieliński: Nic mi na ten temat nie wiadomo. Trzeba o to zapytać samych zainteresowanych.

Michał1: Jak sądzisz, czy Wisła jest w stanie awansować do Ligi Mistrzów bez żadnych wzmocnień??

Jacek Zieliński: Wisła dobrze wylosowała. Mocno się osłabiła. Trudno z dnia na dzień znaleźć zastępców dla Uche, Kosowskiego i Głowackiego. Ale jeżeli kontuzje nie wyeliminują kolejnych zawodników, dałbym Wiśle 50% szans.
Pawelek: Jaka by była twoja wyjściowa jedenastka na mecz z Estonią?

Jacek Zieliński: To zupełnie hipotetyczne rozważanie. Nie wiem, w jakiej formie są poszczególni zawodnicy. A to byłoby głównym czynnikiem decydującym o ich przydatności w zespole narodowym.

darol: Czy to prawda, że na zgrupowaniach kadry wódka leje się strumieniami ... imprezki do białego rana itd.???

Jacek Zieliński: Nie widziałem, żeby na zgrupowaniu ktoś pił wódkę. Piwo owszem, w ograniczonych ilościach. Jak już mówiłem wcześniej, mentalność zawodników się bardzo zmieniła, każdy stawia sobie wysokie cele, a po wypiciu butelki wódki trudno byłoby cokolwiek zrobić.

sewek7: Małe pytanko: jak ocenia pan, panie Jacku, postępy w naszej reprezentacji, czy wierzy pan jeszcze w to, iż uda nam się wejść do ME?

Jacek Zieliński: Sytuacja w grupie jest bardzo trudna. Praktycznie trzeba by wygrać wszystkie pozostałe mecze i ewentualny baraż. Czy nas na to stać? Sam nie wiem Liczyłem, że wygramy ze Szwecją, a ponieśliśmy sromotną porażkę. Ja jednak liczę na prawo passy, jak wygramy z Estonią, to być może wygramy i pozostałe spotkania.

Bartek1: Czy łatwo jest strzelić gola Jerzemu Dudkowi?

Jacek Zieliński: Jurek jest bardzo dobrym bramkarzem. Nie mówię tego przez grzeczność, ani dlatego, że jest moim kolegą. Po prostu tak uważam.

WRC: Czy nie żałuje Pan, że nie gra w lepszej lidze i czy miałby Pan w ogóle ochotę?

Jacek Zieliński: Nie żałuję, ale czasami jestem ciekaw, jak bym się sprawdził w jakimś dobrym klubie zagranicznym, ale moja ciekawość nie zostanie zaspokojona.

KIBO_L_O: JACEK, CO POWIESZ NA NOWE STROJE, KIEDY WRESZCIE BĘDĄ DOSTEPNE DLA NAS KIBICOW?

Jacek Zieliński: Podobają mi się nowe stroje. Są lekkie, zrobione z lekkiego materiału. Z tego, co wiem, będą dostępne dla kibiców za ok. 2 miesiące.

KIBO_L_O: CO SĄDZISZ O ROZGRYWANIU MECZÓW NA LEGII PRZEZ POLONIĘ I ŚWIT?

Jacek Zieliński: Trudno mi sobie to jakoś wyobrazić. Jeżeli zapadną takie decyzje, trzeba się będzie z tym pogodzić. Z tego, co wiem, kibice też niespecjalnie są zwolennikami takiego rozwiązania.

dede1: Co pan sądzi o aferze w sprawie przekupstwa Świt – Garbarnia?

Jacek Zieliński: Nie wiem, jakie dowody mieli orzekający kary. Jeżeli są winni, to kary powinny być drastyczne, aby w przyszłości inni dwa razy się zastanowili nad tym, co robią.

Radek: Panie Jacku, czy założona przez PANA firma, na spółkę z Tomkiem Łapińskim, już PROSPERUJE i jak się ma??

Jacek Zieliński: Firma już działa. Prowadzimy kilka spraw, ale o efektach za wcześnie jeszcze mówić.

bogdan: Jacek, co myślisz o organizacji ogólnopolskiego turnieju szkół podstawowych w piłce nożnej, czy taka idea nie wyłoniłaby kilka młodych talentów, z których wyrośliby dobrzy piłkarze, może jakiś znany piłkarz mógłby promować taki turniej????????

Jacek Zieliński: Z pewnością idea bardzo dobra, ale mogłyby być spore problemy organizacyjne.

skolba23: Jak sądzisz?? Które kluby w pierwszej lidze będą walczyć o mistrzostwo? Patrząc realnie wymień mi 3, które są najpoważniejszymi kandydatami?

Jacek Zieliński: Chyba nie będę jakiś nowatorski. O mistrzostwo będą walczyć Legia, Wisła i Groclin. W czołówce sporo może namieszać Amica. W poprzednim sezonie dysponowała solidnym składem, a teraz wzmocnił ją jeszcze Paweł Kryszałowicz, który z pewnością pokaże jesienią, ile znaczy dla tej drużyny.

kibic_KSZO: Jak myślisz, kto spadnie z ligi??

Jacek Zieliński: To wielka niewiadoma. Wiele klubów ma kłopoty finansowe, a co za tym idzie kadrowe. Prawdę mówiąc pół ligi może czuć się zagrożone.

cartman: Czy zostaniesz w Legii w roli działacza/trenera po zakończeniu kariery?

Jacek Zieliński: W roli działacza na pewno nie. Nie potrafię być nieszczery po prostu. Natomiast w roli trenera Legii bardzo chętnie bym się widział w przyszłości.

emte: Co sądzisz o całej tej sytuacji ze zmianą trenera? Okuka odszedł, został Kubicki, ale on kiedyś już był trenerem i najlepiej mu to nie wychodziło.

Jacek Zieliński: Każdy się uczy na błędach. Trener Kubicki ma zupełnie inne podejście do zawodników, do sposobu gry, do metod treningowych. Mam nadzieję, że współpraca z nim przyniesie wymierne efekty w postaci efektywnej i skutecznej gry.

stefanek: Podczas poprzedniej kadencji Dariusza Kubickiego były jakieś animozje między trenerem a zawodnikami, czy teraz jest podobnie?

Jacek Zieliński: Nie przypominam sobie, żeby dochodziło do jakiś scen, ale faktem jest, że trener nie cieszył się wówczas zaufaniem zawodników.

mateusz071: Jak wygląda sytuacja finansowa Legii w obecnym sezonie?

Jacek Zieliński: To trzeba zapytać prezesa, albo dyrektora Engela. Na pewno nie jest różowo, ale obecnie większość klubów ligowych ma problemy finansowe.

emte: Czemu Legia nie zgłosiła się do pucharu Intertoto?

Jacek Zieliński: Trener planuje okres przygotowawczy. Zmieniając system gry wiedział, że potrzebuje sporo czasu na treningi. Być może spotkania w Intertoto przeszkadzałyby w przebiegu przygotowań.

cartman: Co zadecydowało, że Łukasz Surma został kapitanem Legii?

Jacek Zieliński: Tak naprawdę to decyzja chyba jeszcze nie zapadła. Z tego, co wiem, trener ma wybrać pomiędzy Łukaszem a Markiej Jóźwiakiem.
Daniel_NK: Co sądzisz o tym, co się działo ostatnio w Gdyni, jak podchodzą piłkarze ligowi do kwestii burd na stadionach?

Jacek Zieliński: Z pewnością nie można takiego zachowania pochwalić. Kibice wszczynający burdy na trybunach odstraszają ludzi od stadionów, odstraszają sponsorów, działają więc na szkodę swojego ukochanego klubu.

Kepop: Co sądzi pan o naszej młodzieży, ostatnio głośno było o E. Smolarku, potem Lewandowski, to miały być gwiazdy Polskiej Piłki.

Jacek Zieliński: Smolarek się bardzo dobrze zapowiadał, troszeczkę przeszkodziły mu w ostatnim okresie kontuzje. Jednak jest bardzo młodym zawodnikiem i myślę, że przyszłość jest przed nim. Natomiast trudno mi cokolwiek powiedzieć o Lewandowskim. Nie widziałem żadnego jego spotkania z ligi ukraińskiej.

Mieczu: A wie pan może, czemu działacze Legii nie sięgają po młodych juniorów z pobliskiej Agrykoli? Niektórzy z nich są nawet na testach w Wiśle Kraków, a może z Legii do Agrykolii jest za daleko?

Jacek Zieliński: Nie wiem, czemu. Legia od wielu lat prowadzi polityką transferową ukierunkowana na zawodników doświadczonych, dobrze wyszkolonych technicznie, gotowych zająć miejsce w podstawowym składzie. Jest to spowodowane tym, że od Legii wymaga się gry o najwyższe cele. Nie ma więc czasu na budowanie zespołu.

scorpion361: Jaki wynik typuje pan w sobotnim meczu z Odrą???

Jacek Zieliński: Ostatnio nie graliśmy najlepiej. Przegraliśmy, teraz będzie dobra okazja od rewanżu.

Jacek Zieliński: Dziękuję za przyjemną pogawędkę. Zapraszam Wszystkich na stadion Legii i życzę wszystkim kibicom Legii satysfakcji z gry zespołu.

kamyk
07-08-2003, 15:35
mysle ze ten czat nie byl taki zly zabrakol w nim troszke bardziej konkretnych pytan ! ale i nie potrzebne byly nie ktore pytania bo byly bez sensu! jacek wypowiadal sie dobrze i z optymizmem to dobrze wrozy nam ! zycze jackowi jak najdluzej zeby gral w naszej kochanej legii!