PDA

Zobacz pełn± wersję : Sklepik legialive.pl - brak obsługi?

madel16
29-01-2007, 21:14
Witam
Ponad 16 dni temu złożyłem zamówienie na t± rzecz - http://legialive.pl/sklep/inne/tablice01.php Oczywi¶cie potwierdziłem kupno odsyłaj±c emaila z potwiedzeniem. Na stronie pisze: "Czas realizacji do 14 dni."
A dzi¶ mija 16 - 17 dzień po zamówieniu a ja nie wiem co robić! zamawiać jeszcze raz? Pisałem już emaile do redakcji i nawet odezwy nie dostałem. Co robić? :hmm:

Markotny
18-07-2007, 10:23
Orientuje sie kto¶ czy s± w sklepiku koszulki z wizerunkiem ¶.p. Kazia Deyny?

pusty
24-07-2007, 13:23
Orientuje się kto¶ czy ten legijny zestaw dla malutkiego dziecka co jest w ofercie sklepiku internetowego można dostać na miejscu w Warszawie bez problemu?
A je¶li nie to czy wyrobili by się drog± internetow± do przyszłej soboty?

Sprawa dosyć ważna, siostrzeniec mi się urodził w Stanach i wła¶nie lecę do niego w przyszł± niedzielę i chciałbym żeby się od małego dobrze chował dlatego zależy mi na zakupie tego produktu :)

casual
24-07-2007, 13:50
Z tego co kojarze to spokojnie gadzety dla małego dziecka dostac można w sklepiku AJB (stan sprzed kilku dni). Ale info stu procentowe bynajmniej nie jest :chytry:

pusty
24-07-2007, 14:12
Ok, dziękuję... I tak chyba pozostaje mi liczyć jedynie na zakup w Warszawie bo w±tpię czy drog± internetow± udałoby się to ogarn±ć w 12 dni...

Dzięki :)