PDA

Zobacz pełną wersję : 25 kolejka ekstraklasy

jarcyś
09-05-2003, 20:00
Górnik Zabrze - GKS Katowice
KSZO Ostrowiec Św. - Amica Wronki
Wisła Kraków - Odra Wodzisław
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Płock

dziś:

Groclin Dyskobolia - Widzew Łódź

Ewelina
09-05-2003, 20:03
Fantastyczny moderatorze jarcyś :) chciałam zapytac czy mam tutaj zatypowac czy tez wypowiedziec sie na temat tego co moim zdaniem przyniesie owa kolejka?? hehe sorki za głupie pytanko ale naprawde nie wiem :)

MaxyM
09-05-2003, 20:05
Dziś Goclin debiutuje przy własnych światłach.

Ewelina
09-05-2003, 20:15
aha, czyli trza sie wypowiedziec :) ide jutro zaobserwowac mecz Wisły z Odra, mam nadzieje ze oba zespoły popłynął i bedzie remisik :)

pozatym kochani Legionisci powinni uwazac na Pawła Kapse z Wisły P. bo na meczu pucharowym w Karkowie bronił znakomicie. no ale nawet nie wiadomo czy Kapsik stanie w bramce :)

jarcyś
09-05-2003, 20:16
Fantastyczny moderatorze jarcyś :) chciałam zapytac czy mam tutaj zatypowac czy tez wypowiedziec sie na temat tego co moim zdaniem przyniesie owa kolejka?? hehe sorki za głupie pytanko ale naprawde nie wiem :)

droga Ewelinko , jeśli Twoja przesympatyczna postac zechce skomentować wydarzenia 25 kolejki ekstraklasy , dzielny moderator, myśląc z wyprzedzeniem, założył temat w którym możesz zamieścić swoje cenne przemyślenia.

czekam w napięciu ;)

MaxyM
09-05-2003, 20:29
Naśmiewamy soę z Drzymały ale gdyby więcej takich ludzi w polskiej piłce, a nie Gordonów, Bekdasów itd. to wyglądałaby ona o niebo lepiej niż to co teraz widzimy.

jarcyś
09-05-2003, 20:55
Groclin Dyskobolia 1:1 (1:0) RTS Widzew Łódź
bramki: Marcin Zając (25') Piotr Włodarczyk (79')

pierwszy mecz , pierwsza niespodzianka

taki wynik oznacza mniej więcej tyle , że Groclin nie będzie majstrem a Widzew drugoligowcem

oba fakty przyjmuję z zadowoleniem

Ewelina
09-05-2003, 21:09
moja postac rowniez przyjmuje owe wiesci z zadowoleniem :) aczkolwiek bardziej ma dusze radowałby fakt widzewa w lidze ponizej :) hehe :) no ale trzeba byc zadowolonym z tego co jest :)

Tomi
09-05-2003, 21:46
Ewelina przenieś swój avatarek na inny adres bo się nie wyświetla

kamyk
09-05-2003, 21:51
nio i grocil stracil 2 punkty niezle zaczala sie ta kolejka ! ma nadzieje ze skonczys ie dla nas pomyslnie i zwyciestwem naszych pilkarzy! legia mam nadzieje ze wygra choc jedna bramka!

Scorpion
09-05-2003, 22:10
aczkolwiek bardziej ma dusze radowałby fakt widzewa w lidze ponizej :)

Rozumiem, że wolisz jechać na wyjazd do Łęcznej niż do Łodzi ?

moje typy:

Górnik Zabrze - GKS Katowice 0-2
KSZO Ostrowiec Św. - Amica Wronki 2-2
Wisła Kraków - Odra Wodzisław 2-1
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 0-2
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno 3-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-0
Legia Warszawa - Wisła Płock 1-1

Endrju
09-05-2003, 22:15
każdy zespól musi mieć kiedyś kryzys a teraz trafiło na wisłe k. i groclin

dyha
09-05-2003, 22:28
Górnik Zabrze - GKS Katowice 2-2
KSZO Ostrowiec Św. - Amica Wronki 1-2
Wisła Kraków - Odra Wodzisław 0-1 (niespodzianka)
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 0-2
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno 2-0
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-0
Legia Warszawa - Wisła Płock 3-0
Groclin Dyskobolia - Widzew Łudź 1-1 :)

Moje typy na kolejke

jaksa
09-05-2003, 22:39
każdy zespól musi mieć kiedyś kryzys a teraz trafiło na wisłe k. i groclin

Wisła może i jest w słabej formie, ale Grodzisk na pewno nie.

Grają to samo cały czas.
Tyle, że usiłują cały czas grę z kontry prowadzić, co przy identycznie grającej Wisle Płock i Widzewie im nie wychodziło.
I zapewne nie bedzie tez wychodzić później.

Teraz przyszła strata Wieszczyckiego i Grodzisk chyba juz odpadł z walki o tytuł.
Zresztą jakoś nie za bardzo chciał ten tytuł zdobyć.

A czy Wisła jest faktycznie w kryzysie, to się okarze jutro, pomiędzy 19.30 a 21.30.
Ja - z tego co zaobserwowałem dziś na treningu, i z rozmów z kilkoma piłkarzami - widzę ze nie.
I jutro się możemy w Krakowie spodziewać dobrego meczu,
zwłaszcza w wykonaniu Białej Gwiazdy.

Ciekawi mnie natomiast gra i forma Płocka. Nie wiem czy są w stanie urwać punkty Legii. To bedzie ich 3. w tygodniu mecz z najsliniejszymi dużynami kraju. Jak wygrają znów jedną bramką - to chyle czoła przed "trenerem asystentem".

Jesli jutro Wisła (moja :) ) wygra, to będzie to wielki krok w strone odzyskania tytułu.
Ja wierzę, ze zakończy się mecz wynikiem 3:0.

Nie można wiecznie strzelać po slupkach i poprzeczkach.

szczepan
09-05-2003, 23:30
Górnik Zabrze - GKS Katowice 1-1
KSZO Ostrowiec Św. - Amica Wronki 0-2
Wisła Kraków - Odra Wodzisław 2-1
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1-0
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno 2-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0-2
Legia Warszawa - Wisła Płock 3-0

Kiju
10-05-2003, 02:16
Groclin Dyskobolia 1:1 (1:0) RTS Widzew Łódź
bramki: Marcin Zając (25') Piotr Włodarczyk (79')

pierwszy mecz , pierwsza niespodzianka

taki wynik oznacza mniej więcej tyle , że Groclin nie będzie majstrem a Widzew drugoligowcem

oba fakty przyjmuję z zadowoleniem

Chyba jestescie raczej zadowoleni z wyniku Widzewa?
A jutro do boju Legio! 8- 8- 8- Mam nadzieje ze pokonacie jutro Plock.
Widzew jak widzicie zalapal forme co cieszy bo klasyk za tydzien moze byc pasjonujący.
Nie wiem czy ktos od was byl w Grodzisku,lecz okrutnie jebie tam gównem.Pisze serio,dzisiaj smrod byl nie do wytrzymania(rok temu mniej smierdzialo),jak przyjedzie tam jakis markowy europejski zespol to sie zakrztusi :help:

legart
10-05-2003, 09:40
Jesteśmy zadowoleni Kiju, ja nawet bardzo bo taki wynik obstawiłem w typerku ;) , i także mam nadzieję że powieziemy Wisłe P. :]

Krzpac
10-05-2003, 12:23
Jesteśmy zadowoleni Kiju, ja nawet bardzo bo taki wynik obstawiłem w typerku ;) , i także mam nadzieję że powieziemy Wisłe P. :]

my tez mamy nadzieje ze pokonacie Płock... :hmm:

jaksa
10-05-2003, 13:59
W sumie to passa Widzewa nie powinna być dla nikogo zaskakująca.
W końcu są dość silni kadrowo.
Uznane nazwiska, dobry trener.

Pechowo przegrali na Polonii, na Lechu,
na jesień głupio gubili punkty:
Pogoń, Jaworzno, Amika, Lech, PŁOCK !!

to może śmieszne, ale Widzew powinien grać o puchary, a broni się przed spadkiem.

Może w przyszłym sezonie jak dojdą Grzelak, Batata, Chmiest, mówi się o Dubickim (w Krakowie się mówi :] ), Kaliciaku,
to będą w stanie grać o najwyższe lokaty.

Ważne, że liga powoli, ale jednak, idzie do góry.
Poziom się podnosi.

Unico
10-05-2003, 14:04
[...]

Eee nie przesadzajmy z tym dobrym trenerem.

Ewelina
10-05-2003, 14:12
Unico zbieraj sie lepiej na mecz :) idziesz?

Aureliusz
10-05-2003, 16:03
Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:1
KSZO Ostrowiec Św. - Amica Wronki 0:3
Wisła Kraków - Odra Wodzisław 2:1
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1:3
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno 2:2
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1
Legia Warszawa - Wisła Płock 3:1

wczoraj:

Groclin Dyskobolia - Widzew Łódź - typowałbym oczywiscie 1:1 ale się spóxniłem :fu: :fu: :fu:

Unico
10-05-2003, 16:59
Unico zbieraj sie lepiej na mecz :) idziesz?

Idę... mam czas :D przecież mecz jest dopiero o 19:30

szczepan
10-05-2003, 18:10

Pechowo przegrali na Polonii, na Lechu,
na jesień głupio gubili punkty:
Pogoń, Jaworzno, Amika, Lech, PŁOCK !!

to może śmieszne, ale Widzew powinien grać o puchary, a broni się przed spadkiem.

Może w przyszłym sezonie jak dojdą Grzelak, Batata, Chmiest, mówi się o Dubickim (w Krakowie się mówi :] ), Kaliciaku,
to będą w stanie grać o najwyższe lokaty.

Ważne, że liga powoli, ale jednak, idzie do góry.
Poziom się podnosi.

ani nie przekonuje mnie argument o trenerze ani to ze gubili punkty wlasnie na tym polega liga a te ich wzmocnienia... hmmm to jest Widzew wiec moze byc jeszcze na 1000 roznych sposobow :D

MaxyM
10-05-2003, 19:51
Wisła 1-0 Odra (17-Kosowski) - no i niech mi ktoś powie czy to dobrze, czy źle, bo tak się zastanawiam - Wisła 3 punkty jak zdobędzie to dupa blada, jak Odra, to też nie dobrze - remis chyba optymalny.

Do dupy to wszystko :zly: , jak mnie wnerwia taka sytuacja w jakiej teraz jest Legia - co by się nie działo na polskich boiskach to i tak źle.

(2-0 - 40 Kuzba) :/ .

Adiq
10-05-2003, 20:14
2-0 i to już chyba koniec marzeń o mistrzostwo na ten sezon. :(

dyha
10-05-2003, 20:15
Wisła 1-0 Odra (17-Kosowski) - no i niech mi ktoś powie czy to dobrze, czy źle, bo tak się zastanawiam - Wisła 3 punkty jak zdobędzie to dupa blada, jak Odra, to też nie dobrze - remis chyba optymalny.

Do dupy to wszystko :zly: , jak mnie wnerwia taka sytuacja w jakiej teraz jest Legia - co by się nie działo na polskich boiskach to i tak źle.

2-0 , Kuźnba ;/ , a Pogoń z Polonią 0-0

Raffi
10-05-2003, 20:42
Niestety od 74. minuty Pogoń przegrywa z Polonią 0:1 po karnym Gołaszewskiego.

krzysiek_
10-05-2003, 21:52
odra utopiła się :zly: szkoda

szczepan
10-05-2003, 21:52
no wisla wygrala 4:0 a pogon w plecy 0:2 szkoda :/ drug bramka w 90 minucie... :fu:

kamyk
10-05-2003, 21:53
to tak :
wisla -odra mecz zasluzenie wygrala wisla bez zadnej dyskusi 4-0 wynik mowi sam za siebie !
ruch- szczakowianka ruch nadla nie potrawi wygrac i jak bedzie remisowl chyba sie nie utrzyma w lidze
pogon -polonia- co wiecej chyba polonia zapewnila se juz utrzymanie tym zwyciestwem
zaglebie -lech tu myslem ze lech wygra ale widac zaglebie nadal walczy o pozostanie w 1 lidze
kszo- amca wygrala druzyna lepsza wiadomo mogla wygrac wiecej

Unico
10-05-2003, 22:38
Powiem krótko - na dzień dzisiejszy Wisła ma +7pkt. przewagi na pięć kolejek do końca :D

A dzisiaj było :gol: :gol: :gol: :gol: i Odra na kolanach.

Scorpion
10-05-2003, 22:49
Życie jest piękne :D

szczepan
10-05-2003, 23:52

rok temu mowiliscie chyba innaczej :D

Nazgul
11-05-2003, 00:03
No to teraz chłopaki naprawdę muszą wygrać a przewaga zespołów Groclinu i Odry spadnie do zera punktów - będzie wicemistrzostwo!!!

Scorpion
11-05-2003, 00:25

rok temu mówilismy, że za rok będzie lepiej...

...i jest :D

szczepan
11-05-2003, 00:36

nie mow hop :P

Scorpion
11-05-2003, 00:42

nie mow hop :P

no narazie jest... :D a do końca jeszcze wszystko może się zdarzyć :/ ale...

Nasza wiara niezachwiana, bo jest w Tobie zakochana.. i my ufamy Ci...

MaxyM
11-05-2003, 00:49
;(

Do dupy z tym wszystkim :zly: : ale chyba i tak lepiej przejebać ligę z Wisłą niż z Odrą 8o .

:cz:

Mrk
11-05-2003, 00:51
Jak widać biedny klub nie jest w stanie zdobyć mistrza 2 razy z rzędu. Na prawdę - gdyby Legia w tym sezonie zdobyła mistrzostwo to bym do Częstochowy na kolanach poszedł. Będzie kasa - będą mistrzostwa.
Przynajmniej Sven Hannawald wie jaki polski klub jest wizytówką naszego kraju!
Po dzisiejszym wystąpieniu Svena w telewizji w szaliku Legii bardzo polubiłem gościa! Jest na prawdę spoko i wie jaki klub jest polskim Realem Madryt! Żeby Wisła miałą taką reputację Legia musiałaby chyba do drugiej ligi spaść na 10 lat :D
Bez urazy wiślacy, ale chyba wiecie, że Legia to potęga jest...

yusta
11-05-2003, 03:15
Odra strasznie mnie rozczarowała, w całym meczu chyba ze dwie sytuacje do strzelenia gola, no a gadki o słabej formie Wisły to chyba była zasłona dymna.
I tak wszystko przez Piłkarzyki, ostatnio co zmienię skład to zaskakują sprzedani przeze mnie piłkarze. W piątek pozbyłam się Kuźby :/ teraz chyba opylę Svitlicę :>

Ewelina
11-05-2003, 08:39
kurde, ale ten mecz był bez sensu, nic nie wyszło na nim tak jak bym chciała. nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami ale nabrali jakiejs dziwnej formy i prawie wszystko im wychodziło, bleee...

Raffi
11-05-2003, 08:43
Odra strasznie mnie rozczarowała, w całym meczu chyba ze dwie sytuacje do strzelenia gola, no a gadki o słabej formie Wisły to chyba była zasłona dymna.
I tak wszystko przez Piłkarzyki, ostatnio co zmienię skład to zaskakują sprzedani przeze mnie piłkarze. W piątek pozbyłam się Kuźby :/ Też chciałem, ale coś mnie tknęło '8

W każdm razie wydaje się , że jest juz posprzątane....

Cube
11-05-2003, 09:40
Po dzisiejszym wystąpieniu Svena w telewizji w szaliku Legii bardzo polubiłem gościa! Jest na prawdę spoko i wie jaki klub jest polskim Realem Madryt!

jakby mecz byl w Krakowie to by paradowal w szaliku Wisły, w Łodzi w Widzewa, a w Poznaniu w Lecha ;)

Gandi
11-05-2003, 10:26
Na meczyku Z Odrą było mega czadowo.
W końcu zadebiutowały kartony z wcale niezłym rezultatem(jak na pierwszy raz)
Po mojemu trawa w koncu zaczęła przypominać trawę i zaczeli chłopaki grać z pierwszej piłki ,co w ostatnich meczach wcale nie było takie oczywiste
Na pewno sprawe ustawiła szybko strzelona bramka bo potem grali już na wielkim luzie.
Z pewną taką nutą niepewności spiewałem dzisiaj o zdobytym mistrzu , bo jakoś dla mnie to troszke jeszcze za wcześnie na opiewanie tytułu. Lepiej dmuchać na zimne i poczekać jeszcze te 2-3 kolejki :/

P.S
A wogóle to witam na forumie back !! '8

Mrk
11-05-2003, 14:30
Po dzisiejszym wystąpieniu Svena w telewizji w szaliku Legii bardzo polubiłem gościa! Jest na prawdę spoko i wie jaki klub jest polskim Realem Madryt!

jakby mecz byl w Krakowie to by paradowal w szaliku Wisły, w Łodzi w Widzewa, a w Poznaniu w Lecha ;)
Ale mecz był w Warszawie... ;)

Agusia
11-05-2003, 15:46
Niezwykła radość mnie ogarnęła po wczorajszym zwycięstwie...
Już wkrótce świętowanie mistrzostwa na rynku :)

Mrk
12-05-2003, 19:00
Maksiu, ale oczywiście, ze masz zrację! Czy Ty myślisz, że ja jestem zadowolony z takiego obrotu rzeczy, jak jest teraz? Broń Boże!!! Ja cały czas się modlę o lepsze czasy! Teraz jest bardzo źle. To jest jednak kolejny dowód na wielkość Legii - mimo cholernych długów i przeciwności losu walczymi o wice-mistrza. Jak inny klub ma kłopoty finansowe to spada z ligi, a Legia walczy o czołowe lokaty!

Przeczytaj, jak Ci sie będzie chciało, moje poprzednie posty - w ani jednym nie napisałem, ze teraz Legia jest najlepsza w Polsce. Jako jeden z przykładów podawałem tabelę wszechczasów, co oznacza całokształt.

Z resztą juz nie ważne - bez kitu zamknij ten temat - o 25 kolejce już chyba i tak nikt nie będzie pisał.

legart
13-05-2003, 09:06
Marko chciałem zauważyć że w Gieksie jeszcze mniej pieniążków niż w Legii i też walczą o wicemistrza. ;)