PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiórka słodyczy i zabawek dla Domu Dziecka

Łysolek
27-12-2006, 16:02
tak jak w temacie

Wraz z pomysłem Jaco i mojej Narzeczonej mam zamiar przeprowadzić zbiórkę

napewno zostało komuś jakieś słodkości po świętach , napewno macie w domu jakies maskotki , którymi już się nie bawicie to wszystko mozecie przekazać dalej , dzieciakom z domów dziecka :)

Kazdy chętny kto chciałby pomóc niech pisze w tym temacie , ok. 5 stycznia przeprowadzimy zbiórkę :)

mort
27-12-2006, 16:11
Czy ewentualnie ciuchy-oczywiście w dobrym stanie a nie jakaś lipa- też?

Łysolek
27-12-2006, 16:12
jasne :brawo: , najlepiej związane z tematyką naszego klubu :oczko:

Łysolek
03-01-2007, 08:50
Informuję , że zbiórka odbędzie się w sobotę o godz. 12 przed kasami od strony Trybuny Krytej

Jaco
03-01-2007, 14:18
Bardzo fajna akcja. Mam nadzieję, że każdy zrobi remanent w słodyczach, ciuszkach, gadżetach zabawkach i grach komputerowych i przy okazji znajdzie coś dla dzieciaków. Brawo dla Ani i Łysolka !! :brawo:

upadly_aniol
03-01-2007, 16:02
Bardzo fajna akcja. Mam nadzieję, że każdy zrobi remanent w słodyczach, ciuszkach, gadżetach zabawkach i grach komputerowych i przy okazji znajdzie coś dla dzieciaków. Brawo dla Ani i Łysolka !! :brawo:

z tymi brawami to wstrzymajmy sie do wyników akcji...
mam jednak cicha nadzieję, że się uda pomimo tak słabego odzewu :/
bo przeciez kazdy ma w domu np. jakieś maskotki, które żal mu wyrzucić, a które jeszcze wiele radości mogą dać dzieciakom...

Harcerz
03-01-2007, 21:25
Jesli akcja bedzie udana i bedzie nastepna to dajcie znac troche wczesniej , wysle paczki do Lysolka

mlody1906
03-01-2007, 23:56
My tez organizowalismy dla dzieci zbiorke maskotek, slodyczy oraz pieniedzy. Musze Wam przyznac, ze to co ludzie naznosili to po prostu w duzym procencie DNO. Zrobil jeden z drugim porzadek w szafie, naznosil nam rzeczy, ktore nie nadawaly sie dla dzieci tylko na smietnik. Nie wiem jak Wy sie zapatrujecie na ta kwestie. Ja mialem jeden worek i chyba 5 reklamowek tego co zebralismy. Dzieciakom dalismy moze 5% z tych rzeczy - reszta na smietnik.
Dostalismy m.in. lalke z pocietymi nozyczkami wlosami, misia bez oczu (oczka mu sie odlepily :hyhy: ), autka z pourywanymi kolkami... Wiekszosc rzeczy brudna i pachnaca inaczej...
Chyba sami takich rzeczy byscie dostac nie chcieli?

Brawa za akcje, mam nadzieje, ze Wam sie uda i dzieciaki beda mialy wielka radoche a Wy jeszcze wieksza satysfakcje!

Mogiel
04-01-2007, 21:44
Kasety z bajkami, książki mile widziane?

Andrzej
04-01-2007, 23:46
Mogiel, myślę, że tak. Co do tego co napisał młody 1906: Ludzie, jak macie przynosić jakieś gówno to nie przynoście nic bo te dzieciaki nie są od Nas gorsze tylko miały w życiu mało szczęścia... Więc pomyślcie zanim coś dacie czy Wam by to odpowiadało... A next razem tak jak ktoś napisał, dajcie znać wcześeniej, sam bym chętnie pomógł ale mieszkam 60km od Wawy... Ale za akcję jak najbardziej :brawo: . Pozdrawiam

upadly_aniol
05-01-2007, 08:12
Kasety z bajkami, książki mile widziane?

myślę, że tak...
w bidulu są i małę dzieci i troszkę starsze wiec przyda się wszystko...
pamiętajcie tylko,żeby to "miało ręce i nogi" bo chyba nikt nie chcialby ukladac wybrakowanych puzzli, czy czytac ksiazki w której brakuje stron lub jest zalana...

ADO
05-01-2007, 10:16
Sprobuję dotrzeć ze słodyczami i koszulkami piłkarskimi dla małolatów, a jak się jutro nie uda to następnym razem podrzucę.

upadly_aniol
06-01-2007, 15:21
Dzis pomimo porannych trudnosci w CKiK, tak jak planowaliśmy, o godzinie 12 zajechaliśmy pod Legię , gdzie czekało już kilka osób z paczkami.
Pomimo dość słabego zainteresowania akcją i nie przychylnej nam pogody, udało się zebrać cały samochód zabawek, słodyczy i ubrań.
Po około półgodzinnej zbiórce ruszyliśmy wraz z Adamem Polakiem do Domu Dziecka na ul. Korotyńskiego.
Tam czekała na nas grupa najmłodszych wychowanków z uśmięchniętymi buziami.
Niestety nie udało nam się zastać wszystkich dzieciaków , gdyż większość z nich spędza weekend poza ośrodkiem.
Ku naszemu zaskoczeniu największą radosc zarówno dzieciakom jak i opiekunkom nie sprawily maskotki i słodycze, a tkany szalik Legii podarowany przez jednego z kibiców(dzięki Chłopaku ;))
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy okazali wielkie serduszka i tak chojnie wsparli zbiorke, kupując nowe zabawki i mnóstwo słodyczy :brawo: :brawo: :brawo:
pozdrawiamy

p.s. jest to pierwsza ale nie ostatnia taka akcja więc jeśli, ktoś bedzie się pozbywał czegoś co może przydac sie którejś placówce to czekamy na info.

Maniek
06-01-2007, 17:13
ja mam trochę rzeczy ale dzisiaj nie dałem rady (szkoła)... :roll:

Adam-oldboy
06-01-2007, 21:50
Postaram się następnym razem dotrzeć. Wszystko czeka

Miki (L)
07-01-2007, 16:57
ja mam pare pluszaków !! Napiszcie mi na miki_506@o2.pl bysmy sie jakos ustawili po odbiór bo tutaj na forum dośc czesto nie bywam ... ;)