PDA

Zobacz pełną wersję : Kto w ataku?

Adiq
02-08-2003, 12:13
Założyłem się o to z Unico i jestem ciekawy waszych opinii... :] Kto wg. was powinien być podstawowym napastnikiem w pierwszym sładzie w najbliższym meczu z Odrą?

Kawa
02-08-2003, 12:20
Hmm ciezkie pytanie. NapewnoSagan gdyz cały czas prezentuje siedobrze i powinien byc pewniakiem. Zdrowy rozsondek nakazuje wystawienie tez Svitlicy w koncu to król strzeclów, ale niespecjalnie prezentował sie w sparingach. Z koleji Garcia stzrelił kilka goli jednak jest krótko z duzyna i nie koniecznie dobrze się z niarozumie. Ja najchetniej widziałbym atak z tymi trzema panami, ale skoro muze wybrac to stariam na Sagana i Garcie.

Grochów
02-08-2003, 12:22
W pierwszym meczu postawiłbym na pare Saganowski-Garcia,gdyż grali razem w sparingach i chyba nieźle im szło,a Stanko nie przygotowywał się z nami do sezonu...dalej chyba bedzie zależało od aktualnej formy...dobrze,że jest z czego wybierać :) A jak Ty postawiłeś??
ps.A najlepiej,jakby zagrali trójką napastników :P

Adiq
02-08-2003, 12:26
A jak Ty postawiłeś??

Założyłem się, że Sagan - Garcia i liczę, że tak właśnie będzie. 8)

Wasil
02-08-2003, 12:52
W pierwszym meczu postawiłbym na pare Saganowski-Garcia,gdyż grali razem w sparingach i chyba nieźle im szło,a Stanko nie przygotowywał się z nami do sezonu...

Dokładnie tak zgadzam sie z tobą . Są dość dobrze zgrani. W grę jeszcze wchodzi atak Sagan-Stanko ,którzy raczej sprawdzili się rundzie wiosennej.

Nazgul
02-08-2003, 13:09
Założyłem się o to z Unico i jestem ciekawy waszych opinii... :] Kto wg. was powinien być podstawowym napastnikiem w pierwszym sładzie w najbliższym meczu z Odrą?

Już się założyłeś, więc nikt Ci dupy nie uratuje jakby co :)
A co do napastników - ja uważam, że od początku powinien grać duet Sagan - Garcia. Z prostej przyczyny - zawsze będzie można wpuścić na boisko wypoczętego Svitlicę, a poza tym jak pokazał przykład Saganowskiego - wejście z ławy to nie to samo co gra od pierwszych minut, dlatego Garcia powinien wyjść w podstawowym składzie i w razie czego - zostaćv zmieniony. A tak całkiem na marginesie to mając trzech takich napadziorów grać dwoma to czyste marnotrawstwo :)

krollek
02-08-2003, 17:45
Stanko tyle bramek w poprzednim sezonie strzelił a wy juz go na ławę dajecie 8-
Jak dla mnie brygada SS '8 Stanko-Sagan powinna grać w napadzie - przynajmniej narazie :)

Luqas
02-08-2003, 18:04
Ja bym postawił na atak z poprzedniego sezonu, Sagan-Svitlica bo w końcu Stanko to król strzelców więc nie można go tak nagle sadzać na ławkę.Myślę, że gdyby któryś z napastników spisywał się gorzej to wtedy powinien wejść Garcia.A tak 'SS Brigade' :)

Adiq
02-08-2003, 18:16
Brygada SS to mi się z czymś innym kojarzy... :oho:

C@mo
02-08-2003, 18:32
dopuki Stanko do siebie nie dojdzie to nich Sagan z Manuelem powalczą

Grochów
02-08-2003, 18:43
Jakby mieli grać trójką z przodu to musieliby grać też trójką z tyłu,jak w tymtym sezonie i czwórką w środku,wtedy Surma miałby też troszke zadań defensywnych,co o tym myślicie??I jak wg.Was powinien wtedy nasz squad wyglądać??

Kempes
02-08-2003, 18:45
Wg.mnie pierwsze mecze powinny należeć do Saganowskiego i naszego nowego nabytku z Argentyny jako że w sparingach pokazali poprawną współprace a Stanko nie przepracował w pełni okresu przygotowawczegoi może miec w pierwszych miesiacach pewne mniejsze lub wieksze braki.

a to jak sie będzie ''rozwijac'' forma Svitlicy lub Garcii ( sagan dla mnie pewniak ) to juz kwestia wyboru Kubickiego który - wierze w to - zaleznie od przeciwnika bedzie wybierał odpowiednie rozwiazanie ;)

a nóż Garcia sprawdzi sie może w grze za napastnikami jak pod koniec sezonu Kucharski - niczego nie można wykluczyć.

pozdr

Mini
02-08-2003, 19:57
a nóż Garcia sprawdzi sie może w grze za napastnikami jak pod koniec sezonu Kucharski - niczego nie można wykluczyć.

że co zrobił kucharz? przez jego udane parady z majewskim jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli nie w pucharach.oczywiście nie tylko ich to wina ale przyłożyli się do tego bardzo.

a w napadzie oczywiście Sagan i Garcia.

Adiq
02-08-2003, 20:56
Dzisiaj w sparingu Saganowski grał w ataku z Garcią, co wydaje mi się, że potwierdza tą ankietę. Trochę dziwnie by było gdyby Kubicki zgrywał taki atak przez tyle sparingów, a w lidze postawił na Svitlicę...

Kempes
02-08-2003, 21:11

że co zrobił kucharz? przez jego udane parady z majewskim jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli nie w pucharach.oczywiście nie tylko ich to wina ale przyłożyli się do tego bardzo.

a w napadzie oczywiście Sagan i Garcia.

Nie mówie o skutku grze Kucharza na tej pozycji tylko chodziło mi o sam fakt porównawczy jak mozna rozwiazac problem z 3 napastnikami.

BBB
02-08-2003, 22:05
Moim zdaniem Saganowski ze Svitlica,dluzej ze soba graja i napewno sa lepiej zgrani,Garcia dopiero wchodzi do zespolu-liga moze wygladac dla niego zupelnie inaczej niz sparingi i moze nie byc taki skuteczny,powinien stopniowo wchodzic do zespolu i byc tzw"pierwszym rezerwowym"dzieki temu zdobedzie doswiadczenie ,otrzaska sie w polskiej ekstraklasie i moze bedzie nawet objawieniem nadchodzacego sezonu...

Michał89
03-08-2003, 00:52
W ataku pewne miejsce powinien mieć M.Saganowski , o miejsce w składzie walczyć będą Garcia i Stanko.Stanko nie przygotowywał sie razem z drużyną i to może być problem.Nowe ustawienie itd.

Adis
03-08-2003, 01:50
...

[marcin]
03-08-2003, 11:05
legia ma atak bardzo ciekawy saganowski jest w takiej formie ze u jego boku powinienen grac nowy nabytek Garcia bo svitlica powinien powalczyc o miejsace przeciesz on nie byl na zgrupowaniu we francji i miejsca w skladzie nikt darmo mu nieda

Ultra LW
03-08-2003, 13:48
Dla mnie to istnieje teraz tylko atak w postaci Sagan - Garcia!
Stanko szukał pieniędzy a nie formy więc niech narazie usiądzie na ławce.
W zeszłym sezonie też nie grał od początku sezonu a został królem strzelców. Może tak już musi być. ;)

c_zary
04-08-2003, 04:49
Garcii (jak to sie odmienia? :D) jeszcze w akcji nie widzialem wiec stawiam na Stanko i Sagana :flaga:

legart
04-08-2003, 08:46
Sagan - Garcia, a Stanko niech trochę w końcu potrenuje.

peyek
04-08-2003, 08:51
Dokladnie. W ostatnim sparingu wydawalo mi sie ze Stanko jest wogole bez formy :/