1 raz na Legii :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • albin21
    Legionista
    • 11.2006
    • 2

    1 raz na Legii :)

    Mam zasadnicze pytanie Chciałbym wraz z 3 kumplami 1 raz przyjechac do Warszawy i obejrzeć nasz kochany klub i najlepszych kibiców w Polsce Mieszkamy baaaardzo daleko w Drawsku Pomorskim. Nasze kibicowanie niestety sprowadza się do jeżdżenia raz w roku do Szczecina jak Legiunia jest i prawie każdy mecz w pubie mam pytanie, czy bilety można normalnie kupić? nie ma legitymacji i kart? Jechać i nie daj boże stać przy bramie tego juz bym chyba nie przeżył pozdrawiam i dzięki za odpowiedź !!!
  • Nonckiewicz
    Legionista
    • 12.2005
    • 91

    #2
    Kibicowski serwis o Legii Warszawa. Codzienne aktualności, relacje LIVE!, zdjęcia, video, historia, piłka nożna, koszykówka, rugby, futsal i wiele innych


    Przed meczem bilety powinienes spokojnie dostac.

    Komentarz

    • Fizi
      Legionista
      • 03.2004
      • 8061

      #3
      tylko, że w tym tygodniu kart nie wyrobicie, więc będziecie musieli zakupić nieco droższe bilety
      "No pasaran!" ???

      HEMOS PASADO !!!

      Komentarz

      • Markotny
        Legionista
        • 07.2004
        • 4044

        #4
        Re: 1 raz na Legii

        Zamieszczone przez albin21
        Mam zasadnicze pytanie Chciałbym wraz z 3 kumplami 1 raz przyjechac do Warszawy i obejrzeć nasz kochany klub i najlepszych kibiców w Polsce Mieszkamy baaaardzo daleko w Drawsku Pomorskim. Nasze kibicowanie niestety sprowadza się do jeżdżenia raz w roku do Szczecina jak Legiunia jest i prawie każdy mecz w pubie mam pytanie, czy bilety można normalnie kupić? nie ma legitymacji i kart? Jechać i nie daj boże stać przy bramie tego juz bym chyba nie przeżył pozdrawiam i dzięki za odpowiedź !!!
        Jeżeli chcecie przyjechać na meczz Odrą to raczej nie bedziecie mieli problemów z kupnem biletów na ten mecz, bo wielkich kolejek nie ma. Do kupna biletu potrzebny jest jakiś dowód tożsamości.

        Cennik biletów:

        Radze dojechać na Łazienkowską już te 2 godzinki przed meczem, żeby się nie nadziac na jakieś kolejki do biletów.

        Lokalizacja i dojazd
        - z Dworca Centralnego autobusem 151 (do przystanku TORWAR)
        - z Centrum (Rondo Dmowskiego) w kierunku Praga (przystanek przy Forum - skrzyżowanie Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich) autobusami: 107 (ROZBRAT), 151 (TORWAR), 171 (TORWAR)
        - Aktualny rozkład autobusów znajduje się na stronie www.ztm.waw.pl.




        Aha, bym zapomniał. Macie się drzeć w niebogłosy
        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

        Komentarz

        • albin21
          Legionista
          • 11.2006
          • 2

          #5
          Ale chyba jeszcze nie w tej rundzie Dzieki wielkie przyjaciele , że odpisaliście i powiedzieliście co i jak. widac że mozna na was liczyć

          Komentarz

          • Kepke
            Legionista
            • 12.2005
            • 654

            #6
            Zamieszczone przez Nonckiewicz
            http://www.legialive.pl/bilety.php

            Przed meczem bilety powinienes spokojnie dostac.
            Z tym,że chodzi tutaj o mecz z Odrą...biorąc pod uwagę mecze np. z Wisłą,Lechem czy Widzewem...biletów w dzień meczu ,,raczej,, nie dostaniesz...

            Komentarz

            • martino23
              Legionista
              • 11.2006
              • 2

              #7
              siema, tez mam problem, wybieram się na piątkowy mecz autobusem z ziomem, więc poszperałem troche w necie i
              nie wiem czy dobrze kombinuje, ze:

              - wysiadłbym na zachodnim, potem wsiadł tam w 187
              ( http://www.ztm.waw.pl/baza/20061109/187/TP-URK.HTM )
              - i bez przesiadek wysiadł na Rozbracie.

              pierwszy raz jade autobusem i nie chce się zagubić... jak ktos ma czas to niech napisze, jesli się w miare orientuje w takich sprawach... jaki byscie radzili najlepszy i najprostszy sposob zeby dojechac, obojetnie z jakiego dworca...

              - z Dworca Centralnego autobusem 151 (do przystanku TORWAR)
              czy to jest prosto, bez przesiadek? kiedys chciałem tym jechac, ale słyszałem, ze trzeba podjezdzac gdzies tramwajem do jakiegos hotelu...

              pozdrawiam

              Komentarz

              • MK
                Legionista
                • 05.2003
                • 2286

                #8
                151 nie jeździ już z Dworca Centralnego, tylko z Nowego Bemowa, jedzie od ronda Dmowskiego tak jak wcześniej, dalej nie trzeba się przesiadać, tylko wysiąść na przystanku Legia-stadion.

                Komentarz

                • Raffi
                  *****istrator
                  • 05.2003
                  • 13553

                  #9
                  Zamieszczone przez albin21
                  Ale chyba jeszcze nie w tej rundzie Dzieki wielkie przyjaciele , że odpisaliście i powiedzieliście co i jak. widac że mozna na was liczyć
                  to wyrób sobie Kartę w międzyczasie, bilet na Żyletę masz dzięki temu 15 zł taniej, a w razie ich braku masz wejście na łuk (jest tylko dla karciarzy) - opis jak to zrobić też jest na Legialive w dziale "Bilety" -wystarczy wysłać wniosek pocztą.


                  Do Martino23- 187 pasuje jak najbardziej. Od strony Krytej wysiada się na przystanku "Rozbrat", a od strony Żylety- na przystanku "Legia-Stadion". Można też podjechać 523 do przystanku "Pl. na Rozdrożu" - i statąd czymkolwiek "czarnym" 1-2 przystanki dalej, albo na piechotę (7-8 minut) prosto w kierunku jupiterów. W dni powszednie także 405 i 408.

                  Paradoksalnie lepszy dojazd jest do Legii właśnie z Dw. Zachodniego, nie Centralnego, zwłaszcza po przeniesieniu 151 500m. dalej.
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz

                  • Snoopy
                    Legionista
                    • 02.2006
                    • 1296

                    #10
                    Zamieszczone przez Raffi
                    i statąd czymkolwiek "czarnym" 1-2 przystanki dalej
                    oraz wyjątkowo czerwonym 520 1 przystanek
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

                    Komentarz

                    • martino23
                      Legionista
                      • 11.2006
                      • 2

                      #11
                      sorki, ze znowu zawracam głowę, ale niestety jest jeszcze koniecznosc powrotu...
                      wyszperałem w necie dwie opcje.

                      21:19 wsiadamy w autobsus 185 na LEGIA-STADION
                      - za 5 minut wysiadamy na MOST PONIATOWSKIEGO
                      - o 21:30 wsiadamy tam w 185 i jedziemy przez przystanki MUZEUM NARODOWE, DH SMYK, CENTRUM
                      - około 21:40 jestesmy na centralnym
                      - o 21:51 i 22:06 mamy autobusy powrotne z dworca.

                      21:03 - wsiadamy w 187 na ROZBRAT i jedziemy około 20 minut na zachodni (bez przesiadek)
                      - niedługo czas później (ew. po północy ) mamy autobusy powrotne...

                      czy ktos moze to potwierdzic?

                      jeszcze jedno pytanie czy przystanek Rozbrat to jest jakies 200 metrow od Legii w strone bodajze agrykoli i batorego? (jesli jakas gafa - sory nie znam sie) pytam, bo to wazne zeby zdazyc z meczu na 21:03 na rozbrat...

                      Komentarz

                      • Hawaj
                        Legionista
                        • 05.2006
                        • 740

                        #12
                        jeżeli chodzi o powrót- sugerowałbym 2 rozwiązania...
                        1. to drugie podane przez Ciebie - 187 z Rozbrat na zachodni
                        2.z Rozbrat większością linni (chyba tylko 151 jedzie inaczej) do Metra Politechnika, 1 przystanek metrem do Centerum i na piechotę z metra jakies 500m do Dworca Warszawa Centralna.

                        pomysł z 187 jest dobry, traktuj ten drugi, który podałem jako rezerwowy.
                        pierwszą drogę na centralny, którą podałeś, odradzałbym - ta z metra jest zdecydowania szybsza i pewniejsza.

                        Rozbrat jest jak napisałeś od Legii na zachód, w kierunku Agrikoli i Batorego. idziesz tam od Żylety mijając krytą, potem boiska treningowe po lewej. 187 odjeżdża z Rozbrat z góry, to jest z Trasy Łazienkowskiej. wchodzisz po schodkach na trasę (w kierunku przeciwnym niż samochody jadące do Wisły, czyli musisz przejść pod trasą dołem i dopiero wtedy na górę) i łapiesz asutobus.

                        pzdr
                        "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                        ***
                        "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

                        Komentarz

                        • MTP
                          Legionista
                          • 09.2003
                          • 1774

                          #13
                          Zamieszczone przez martino23
                          sorki, ze znowu zawracam głowę, ale niestety jest jeszcze koniecznosc powrotu...
                          wyszperałem w necie dwie opcje.

                          21:19 wsiadamy w autobsus 185 na LEGIA-STADION
                          - za 5 minut wysiadamy na MOST PONIATOWSKIEGO
                          - o 21:30 wsiadamy tam w 185 i jedziemy przez przystanki MUZEUM NARODOWE, DH SMYK, CENTRUM
                          - około 21:40 jestesmy na centralnym
                          - o 21:51 i 22:06 mamy autobusy powrotne z dworca.

                          21:03 - wsiadamy w 187 na ROZBRAT i jedziemy około 20 minut na zachodni (bez przesiadek)
                          - niedługo czas później (ew. po północy ) mamy autobusy powrotne...

                          czy ktos moze to potwierdzic?

                          jeszcze jedno pytanie czy przystanek Rozbrat to jest jakies 200 metrow od Legii w strone bodajze agrykoli i batorego? (jesli jakas gafa - sory nie znam sie) pytam, bo to wazne zeby zdazyc z meczu na 21:03 na rozbrat...
                          Tak.tuż przy batorym.
                          Jak wyjdziesz od razu po gwizdku to zdązysz.
                          TRADYCJA POKOLEŃ

                          Komentarz

                          • komar88l
                            Legionista
                            • 05.2006
                            • 11

                            #14
                            Na Legii byłem raz, kilka lat temu i to tylko przed meczem, bo przyjechałem z Opola, na meczu nie byłem z powodu hajsu- niestety :/

                            Komentarz

                            • Bodzio
                              Legionista
                              • 11.2006
                              • 14

                              #15
                              swoją drogą kolega pisał, że nie przezyłby stanie pod bramą heh ja z taką myślą jechałem 500km na mecz Legia-Wisła ( 1:2 ) i jakimś cudem dostalem bilet hehe trudno, że kosztował mnie tylko co karnet no ale wkońcu Warszawa jest od tego (...) aby bawić się na całego heh

                              Komentarz

                              Pracuję...