PDA

Zobacz pełną wersję : Piłka live w necie

~~Thunder~~
01-11-2006, 17:41
Zapewne wielu z was nie ma Canal+, a za ja zyczliwy to podpowiem jak mimo to ogladac mecze naszej Legiuni w "tv" 8)
(jabyscie uznali ze post jest glupi/nieprzydatny/odbiega od tematu naszego klubu to usuncie :) )
Otoz jest taki program jak Sopcast. Znajduje sie on na stronie:
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/
Pobierzcie, a nastepnie na tej stronie znajdzie mecz ktory was interesuje, klikamy PLAY i juz cieszymy oczy gra naszej Legii ;)
Praktyczne, bo sa tu nie tylko mecze Orange ekstraklasy, ale take Bundesliga, Primera Division, Premier League, siatkowka, tennis....
Pozdro! :hyhy:

rolnik
01-11-2006, 18:14
Kiedyś testowałem i naprawdę fajna akcja.
Absolutnie nie polecam ludziom z modemami lub bardzo słabymi łączami bo nie dość, że i tak nic nie zobaczą to dodatkowo zapychają kanał.

Piotrek91
01-11-2006, 21:12
Fajna rzecz. :brawo: Mam neo 512 kb/s i chodzi mi idealnie.

Virus
01-11-2006, 21:18
jaki program uzywacie?

~~Thunder~~
01-11-2006, 21:40
Ja wlasnie Sopcast i mam net 1mega wiec jest pieknie :) Widzew-Legia obejrzalem bez zacinania ani zadnych tego typu pierdow :)

Luqas
01-11-2006, 21:54
Dział jest trochę nieodpowiedni do tego typu pytań ale mimo wszystko zadam...

jeśli mam router to muszę przekierować port z którego korzysta program (sopcast) czy będzie działać bez tego? W ogóle odczuję jakąś różnicę przed przekierowaniem a już po?

Tak ogólnie to dzięki za link Thunder. Piotrek pisał, że mu na neo512 działa elegancko, więc myślę, że i mi będzie śmigać. Bo chyba ze słabszym łączem nie ma się do tego pchać co?

~~Thunder~~
02-11-2006, 10:29
Hmm sorki nie odpowiem ci ale na tej stronce masz FAQ i gg do tego glownego admina 3766465 jego pytaj o takie rzeczy :)

Numer
02-11-2006, 10:46
Jusz widziałem taki temat.
I tak co tydzień oglądam Legie. 1.5meg co wystarcza.

me(L)u
24-11-2006, 20:18
Znacie jakąś stronkę z programem transmisji sportowych w necie? Na stronce podanej przez Thundera nie ma nic na weekend tylko info, że gość później dopisze :zly:

Numer
26-11-2006, 08:17
Znacie jakąś stronkę z programem transmisji sportowych w necie? Na stronce podanej przez Thundera nie ma nic na weekend tylko info, że gość później dopisze :zly:

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/index.html

polecam ich forum.