PDA

Zobacz pełną wersję : Na kaca?

MaxyM
09-05-2003, 15:49
Ludzie dajcie jakieś przepisy na to dziadostwo!

Za moralizatorskie rady w stylu: trzeba (było) nie pić - ban! 8)

Q_(L)
09-05-2003, 15:54

Zaryzykuję i zacytuję...
"PIĆ TO TRZEBA UMIĆ" :buhaha:

Bardzo stare, ale mądre przysłowie mówi:
CZYM SIĘ STRUŁEŚ, TYM SIĘ LECZ

Proponuję także dużą ilość witaminy "C" (rozpuścić ze dwa Plusze - jak masz - a jak nie to wal w tabletkach i popij DUUUŻĄ ilością wody niegazowanej

Albo "lej Lecha w mordę"... ;)

Współczuję... 8)

legart
09-05-2003, 15:55
Koktajl magnez + multiwitamina + alkaprim rozpuszczone w szklance wody, zjeść jakąś ciepłą zupę najlepiej ogórkową lub żurek, pić dużo wody mineralnej, wypić jedno lub dwa piwa wyrównując poziom elektrolitów w organiźmie, zjeść kiszonej kapusty lub napić się z niej soku

PS Znowu złote kury były grane czy na jakieś inne piwo się obraziłeś :buhaha: 8-

Q_(L)
09-05-2003, 15:56
Rodzaje upojenia alkoholowego

1. Kopciuszek - przyjść do domu w jednym bucie

2. Królewna Śnieżka - obudzić się w łóżku z siedmioma facetami

3. Czerwony Kapturek - obudzić się w łóżku babci

4. Śpiąca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamiętasz

5. Myszka Miki - opuchnięte uszy, białe rękawiczki, ale nie masz fraka

6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak już przyjedziesz to nie wiesz gdzie jesteś, ale za przejazd i tak płaci państwo.

7. Reksio - obudziłeś się w psiej budzie

8. Władca pierścieni - obudziłeś się na komisariacie w kajdankach

9. Ogniem i mieczem - obudziłeś się w kotłowni na koksie

10. W pustyni i w puszczy - obudziłeś się w parku miejskim na grządce z różami

11. Na Rejtana - obudziłeś się przed własnymi drzwiami z rozdarta koszula

12. Wakacje z duchami - obudziłeś się na strychu zawinięty w prześcieradło

!!! PAMIETAJ !!!
NIE JESTES NAPRAWDE PIJANY, JEZELI JESTES W STANIE LEZEC NA PODLODZE BEZ TRZYMANIA !!!

Harcerz
09-05-2003, 16:44
Zupa ! duzo zupy!! , Rosolek obowiazkowo plus cos kwasnego kapusniaczek? miesko - golonka bez chlebka i znowu zupka i golonka,
swieze powietrze ,troche snu jak jest mozliwosc,czasami maly browarek,ale tylko jeden i wieczorem jestes jak mlody bog i mozesz zaczynac od nowa ;) .
Jeszcze jak bylem w zwiazku malzenskim to malzonka zawsze mi powtarzala"Nie pij tyle bo ja nie bede stala jutro caly dzien przy garach"
jakos straszny apetyt mam na kaca :)

dyha
09-05-2003, 17:51
Zupa ! duzo zupy!! , Rosolek obowiazkowo plus cos kwasnego kapusniaczek? miesko - golonka bez chlebka i znowu zupka i golonka,
swieze powietrze ,troche snu jak jest mozliwosc,czasami maly browarek,ale tylko jeden i wieczorem jestes jak mlody bog i mozesz zaczynac od nowa ;) .
Jeszcze jak bylem w zwiazku malzenskim to malzonka zawsze mi powtarzala"Nie pij tyle bo ja nie bede stala jutro caly dzien przy garach"

nie zgodze sie co do zupek . MOja babcie mowi że na Kaca najlepsza jest pomidorowa :) i to skutkuje . A jak mowi stare przysłowie :

==> NA KACA NAJLEPSZA JEST PRACA ! <==

:buhaha:

Harcerz
09-05-2003, 18:19

nie zgodze sie co do zupek . MOja babcie mowi że na Kaca najlepsza jest pomidorowa :) i to skutkuje . A jak mowi stare przysłowie :

==> NA KACA NAJLEPSZA JEST PRACA ! <==

To wszystko zalezy od wielkosci kaca! Przy malym babcijnym kacu pomidorowa skutkuje ale przy wiekszym organizm wiecej zajzajeru potrzebuje i wtedy wcinamy kapusniaczek , zur a najlepiej goralska kwasnice!!! poprawiasz Red Bullem i bajka , tylko oczywiscie trzeba to trenowac przynajmiej dwa razy w tygodniu . A jak mowi stare przyslowie:
TRENING CZYNI MISTRZA! ;)

:buhaha:

MaxyM
09-05-2003, 18:22
Już mi przechodzi - miałem czałosystemowego, wszystkie lampki kontrolne się rozświeciły z napisem - error!

Tragedia, najgorszy kac.

Ale już powracam do świata, a rano obiecywałem, że więcej nie pije - ale człowiek głupoty gada jak cierpi :D .

Mazi
09-05-2003, 18:28
Osobiscie , jak kaca mam w domu , to zawsze biorę prysznic , a pozniej kawke wypije :D . Czlowiek czuje się o niebo lepiej .

yusta
09-05-2003, 18:46
Osobiscie , jak kaca mam w domu , to zawsze biorę prysznic.....

Zajebista sprawa, mnie zawsze stawia na nogi + pięć małych zimniutkich kefirków :]

MaxyM
09-05-2003, 18:54
Pewne jest tylko jedno: ten kto wymyśli na kaca lekarstwo w pierwszym miesiacu bedzie mial wiecej hajsu na koncie, niz Bill G. .

Nazgul
09-05-2003, 18:56

Weź łopatę i kop aż przejdzie. Wypocisz...

MaxyM
09-05-2003, 18:58

Weź łopatę i kop aż przejdzie. Wypocisz...

Nie wiem czy sąsiad pod spodem będzie zadowolony jak mu sufit na łeb się spadnie 8) .

Mrozik
09-05-2003, 19:16
Pewne jest tylko jedno: ten kto wymyśli na kaca lekarstwo w pierwszym miesiacu bedzie mial wiecej hajsu na koncie, niz Bill G. .

Szczególnie jeśli zmonopolizuje Polski i Rosyjski rynek :D

takiowaki
09-05-2003, 19:22
krotko: klina klinem
dziala 8o

Cipciuś
09-05-2003, 19:50
Ja to tak :
Prysznic
cos do szamki (najczesciej zupka a najlepiej rosołek)
duuuzo wody niegazowanej
łózeczko(ale jakos nigdy nie moge usnac)
i po paru godzinach przechodzi.

kac jakotaki da sie zniesc ale ten moralny strasznie czlowieka potrafi zdołować :(

Nazgul
09-05-2003, 20:04
Nie wiem czy sąsiad pod spodem będzie zadowolony jak mu sufit na łeb się spadnie 8) .

Myślałem, że nie muszę nadmieniać że nie w domu :)
Ostatecznie pożesz przebiec z 10 km albo pouprawiać intensywny seks. W każdym razie ostry wysiłek fizyczny. Pomaga. Testowałem na sobie.

Luk@s
10-05-2003, 09:38
Dokladnie wysilek fizyczny i duzo wody (niegazowanej) ale pamietam ze z 3 tygodnie temu jak zabalowalismy z kumplem w czwartek od 13 tak w domu bylem w piatek rano i zeby glowka nie bolala to mielismy isc na silke, jedziemy jedziemy, nagle kumpel mowi ze mu sie nie chce, ze go glowa boli, to ja ze moze na piffko :D i sie zaczelo znowu skonczylismy pozno :)

tak wiec to pomaga ale trza sie zmobilizowac :rotfl:

Łysolek
10-05-2003, 09:50
Dla mnie najlepsze na kaca jest wypicie ze dwóch piwek , bardzo zimniusich :D
tak jak ktos gdzies tu pisał , a ja działam wedle tego powiedzenia :)
KURUJ SIĘ TYM , CZYM SIĘ ZATRUŁEŚ :D:D:D

C_D_R
10-05-2003, 09:57
Rodzaje upojenia alkoholowego

1. Kopciuszek - przyjść do domu w jednym bucie

2. Królewna Śnieżka - obudzić się w łóżku z siedmioma facetami

3. Czerwony Kapturek - obudzić się w łóżku babci

4. Śpiąca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamiętasz

5. Myszka Miki - opuchnięte uszy, białe rękawiczki, ale nie masz fraka

6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak już przyjedziesz to nie wiesz gdzie jesteś, ale za przejazd i tak płaci państwo.

7. Reksio - obudziłeś się w psiej budzie

8. Władca pierścieni - obudziłeś się na komisariacie w kajdankach

9. Ogniem i mieczem - obudziłeś się w kotłowni na koksie

10. W pustyni i w puszczy - obudziłeś się w parku miejskim na grządce z różami

11. Na Rejtana - obudziłeś się przed własnymi drzwiami z rozdarta koszula

12. Wakacje z duchami - obudziłeś się na strychu zawinięty w prześcieradło

!!! PAMIETAJ !!!
NIE JESTES NAPRAWDE PIJANY, JEZELI JESTES W STANIE LEZEC NA PODLODZE BEZ TRZYMANIA !!!
Dałem ten tekst na referacie z podstaw przedsiebiorczości jak wzieliśmy sobie temat o Wyrobach sirytusowych :buhaha:
...byłem, wtedy przedstawicielem grupy
a co do kaca...to polecam zabiego jeszcze poprzedniego dnia oczywiscie w miare możliwości bo nie zawsze ma sie jeszcze siłe na cokolwiek, w kazdym razie jak wszyscy wiemy alkohol odwadnia i to z tego powodu...czasami cierpimy nastepnego dnia, polecam wiec przed snem wypic bardzo duzo wody wtedy powinno byc git, inna metoda to popularny TWIX(czyt. profilaktyczny bełt przed snem) :>

Luk@s
10-05-2003, 10:12
a co do kaca...to polecam zabiego jeszcze poprzedniego dnia oczywiscie w miare możliwości bo nie zawsze ma sie jeszcze siłe na cokolwiek, w kazdym razie jak wszyscy wiemy alkohol odwadnia i to z tego powodu...czasami cierpimy nastepnego dnia, polecam wiec przed snem wypic bardzo duzo wody wtedy powinno byc git, inna metoda to popularny TWIX(czyt. profilaktyczny bełt przed snem) :>

Fakt wypicie duzo przed snem pomaga i to bardzo, ale co do kontrolnego_zrzuta jak to mawia jeden moj kumpel to dla mnie nie ma takiej opcji :) to zabija cala przyjemnosc z picia :rotfl:

Walek_C.Z.K
11-05-2003, 08:50
Ja polecam rosół, nie ma nic lepszego z rana po imprezie! Następnie troche kefirku i jak poczuje sie lepiej, lubie wypic sobie na kaca browara i czuje sie jak nowo-narodzony! ;) Natomiast w moim przypadku wysiłek na kaca nie działa a wręcz przeszkadza, nie dość że boli głowa, to jeszcze jak coś robie, to prawie zawsze...wymiotuje :oho:

aaadamm
12-05-2003, 12:19
po pierwsze SEN
po drugie - dobrze sie wyrzygać
po trzecie - jak jest cieplo ....niech cie wrzuca do zimnej wody
po czwarte - rosołek :D:D:D:

Nazgul
07-09-2003, 23:44
po pierwsze SEN
po drugie - dobrze sie wyrzygać
po trzecie - jak jest cieplo ....niech cie wrzuca do zimnej wody
po czwarte - rosołek :D:D:D:

Wydaje mi się, że wyrzygać to się trzeba na fleku, a nie podczas kaca :) A przy okazji odświerzam temat, bo jak widzę jest powtórzony a ten niesie mnóstwo treści :D

Klusek
08-09-2003, 09:28
Eee tam panowie, na kacu najlepiej jest wypić (jeśli trzeba wmusić w siebie) piwko i jeśli się spodoba to kolejne i kolejne aż do wyczerpania zapasów. Najlepiej zabieg powtarzać przez 3 dni. Po tym czasie człowiek tak zdycha, że ma wszystko w dupie i nie wypisuje głupot w necie. :buhaha:

Ewelina
08-09-2003, 10:21
Moja postac w stanie tragicznym znalazła sie w sobote rano, totalnie czułam sie tragicznie i wiecie co mi pomogło??... dwa jajka na miękko :) :) :)

MaxxxiM
08-09-2003, 10:25
Moja postac w stanie tragicznym znalazła sie w sobote rano, totalnie czułam sie tragicznie i wiecie co mi pomogło??... dwa jajka na miękko :) :) :)

gdybym zjadl cos takiego na kaca, to pewnie bylby to moj ostatni posilek w zyciu :D
nawet na ostatnie namaszczenie byloby za pozno :D

Ewelina
08-09-2003, 12:05
gdybym zjadl cos takiego na kaca, to pewnie bylby to moj ostatni posilek w zyciu :D

heheh no moze nie jest to metoda działajaca na wszystkich :) ale mojej postac jak najbardziej pomogło :) :)

MaxxxiM
08-09-2003, 12:19

heheh no moze nie jest to metoda działajaca na wszystkich :) ale mojej postac jak najbardziej pomogło :) :)

konsystencja jajek na miekko na kacu nie przypomina mi absolutnie nic milego, a juz na pewno czegos co mogloby pomoc. chyba ze miala to by byc terapia wstrzasowa. :D

lol
08-09-2003, 12:23
mleko mleko duzo mleka mi zawsze pomaga nie tylko na kaca :D

Ewelina
08-09-2003, 12:35
konsystencja jajek na miekko na kacu nie przypomina mi absolutnie nic milego, a juz na pewno czegos co mogloby pomoc. chyba ze miala to by byc terapia wstrzasowa. :D

hehe no ale sam przyznasz ze w obliczu strasznego kaca nalezy podjac wszelkie proby aby sie go pozbyc, dlatego tez nawet terapia wstrzasowa czasem sie przyda :) :) :) :)

MaxxxiM
08-09-2003, 13:03
hehe no ale sam przyznasz ze w obliczu strasznego kaca nalezy podjac wszelkie proby aby sie go pozbyc, dlatego tez nawet terapia wstrzasowa czasem sie przyda :) :) :) :)

ale zeby byc az tak radyklanym? to juz nawet nie jest hardcore to jest death metal :D

Luk@s
11-09-2003, 12:12
Ale mnie łeb.... bolal jak wstalem...
dawno tak nie bylo, normalnie ledwie sie ruszalem... a wszystko przez to ze nie zabezpieczylem sie w zapas wody przed padnieciem w domu na lozeczko...
ale juz przeszlo, 1,5litra mineralnej i pompeczki :D