PDA

Zobacz pełną wersję : Vavamuffin

ems
22-10-2006, 20:34
ciekaw jestem recenzji szanownych forumowiczow. u mnie za kawalek o Warszawie - rispekt.

"nie zawracaj kontrafałdy że w Warszawie byłeś... bo na Saskiej Kempe, wcale nie chodziłeś"...

Wawa to Legia town ;) gosciu ma wlepke Deyny na czapce

<pijany ems>

MaxyM
22-10-2006, 20:36
Link! :O

arczi
22-10-2006, 20:37
Wiadomo.. Chlopaki z Gro i SK.

Apropos. Kto ma Dubang?

Majkis
22-10-2006, 21:12
Jah jest prezydentem ten utworek wymiata:D

wokulski
22-10-2006, 21:18
Link! :O
http://youtube.com/watch?v=0HLvXzrokCE 8)

MaxyM
22-10-2006, 21:24
dzieki

CywiL
22-10-2006, 21:30
Wo(L)a riddimu za riddimem... 8)

Smetny
22-10-2006, 21:38
Ten zespół jest krótko mówiąc zajebisty, ich płytke mam bez przerwy na mp3 od roku. Oprócz VavaTo fajny jest jeszcze Paramonow
'Dajcie mi młotek Paramonowa
Będę zabijał, będę zabijał, będę mordował' 8)

mOFMC
23-10-2006, 00:01
Jaram sie tym juz dluzszy czas - sprawdz podpis.
PabloPavo :
http://www.vavamuffin.art.pl/maszyna/sized/vavamuffin%20budapest%202006_vava%20budapest_53.jp g

http://www.vavamuffin.art.pl/maszyna/sized/vavamuffin%20budapest%202006_vava%20budapest_30.jp g

text do VaVato:
Every rude bwoy, listen this, Yeah Man !
This ya Vavamuffin stright from Warsaw
Yes I, Lord have mercy, Yeah Man !

Vava to, vava to, vava to raggamuffin
Vava to, vava to, vava to pure dancehall
Vava to, vava to, vava to roots reggae, man
Vava to, vava to, vava to to to

Vava to reggae town
Vava to ragga town
Vava to reggae, vava to ragga
Vava to reggae town x4

Wielu ludzi narzeka, to mnie czasem boli
ale tu się wychowałem, miałem reggae do woli
Izrael, Kultura, Immanuel, O.K. System
Tu na parkiecie królują szalone Jah Sisters

Warszawski deszcz tu ciągle pada
moje miasto a w nim reggae gromada
Rozkwita na drzewach, na krzewach reggae rytmika
Moje miasto a w nim pozytywna ekipa

Saska Kępa wypełniona jest wibracją
Grochów jest kolejną kosmiczną ragga stacją
Żoliborek pachnie jak Montago Bay
Buja Sadyba, buja Sadyba, buja Sadyba mnie

U Papy Radara na Tarchominie gra
U Papy Jawora na Siekierkach muzyka
Wola riddimu za riddimem, pulsacji Ochota
We wszystkich częsciach miasta wre ragga robota

Vava to reggae town
Vava to ragga town
Vava to reggae town x4

Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warsiawie byłeś (oh no no no..)
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Jesteś frajer jakich mało, wieczne tam wesele (yeah man yeah man...)
Karuzela kręci, młyn diabelski miele

chorus:
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warsiawie byłeś
Jesteś frajer jakich mało, wieczne tam wesele
Karuzela kręci, młyn diabelski miele
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warsiawie byłeś
Jesteś frajer jakich mało, wieczne tam wesele
Karuzela kręci, młyn diabelski miele,man

Vava to, vava to, vava to raggamuffin
Vava to, vava to, vava to pure dancehall
Vava to, vava to, vava to roots reggae, man
Vava to, vava to, vava to to to

Vava to reggae town
Vava to ragga town
Vava to reggae town x4

ems, ze taki temat zalozysz to sie nie spodziewalem ;)

mOFMC
23-10-2006, 00:09
http://www.megaupload.com/?d=C2H2Y076

Mistrzowski kawalek o Warszawie. Chlopaki z Vavamuffin, Pezet, Sidney Polak
Polecam, bo warto!

Apropos. Kto ma Dubang?

Przeciez on ma wyjsc 9 listopadahttp:zdziwiony:
Tu jest prpmomix do Dubanga..

http://karrot.pl/zrzut/dubang!promomix_mp3.mp3

Adams_
23-10-2006, 00:56
A na Polonii banda morowa, chwali robote Paramonowa :D :oczko:

Grzywa
23-10-2006, 01:48
Przepraszam ze sie wbijam ale ze tak powiem temat zachaczajacy o ragga na ktora sie straszna moda zrobiła.

A wiec nie trawie ragga, nie moge tego słuchac i mnie wkurwia. Muzyka ta kojarzy mi sie z murzynami, jaraniem blantow, brudasami, lewakami i specyficzna odmianom yo yo menów. Przesłuchałem kawałek pierwszy jaki tu został wrzucony z youtube i zdania nie zmieniam. I nawet jesli text spiewany bedzie miał super przesłanie to podany w takiej formie jest dla mnie niestrawny...

Jest ktos kto uwarza podobnie jak ja tylko sie nie odzywa? Czy tez jestem odludkiem ktorego moda na ragga nie objeła?

Zreszta dopuki mnie nikt nie bedzie katował w autobusach ragga ani nie bedzuie na pol osiedla puszczał w niedziele to niech se bedzie ta moda, jak kazda kiedys przeminie.

Kempes
23-10-2006, 01:52
Mnie też to nie jara.

Nie kojaże tego z niczym szczególnym.

Po prostu nie trawie - happy ? 8)

ps. Ten co śpiewa że go policeman przeszukuje to jaki to styl ?
Bo kurwicy niemiłosiernej dostaje za każdym razem jak to słysze :D

Jaco
23-10-2006, 07:16
Grzywa, a takie coś może być, czy nie za bardzo?:

http://clips.interia.pl/index2.html?id=21438

:hmm:

Porter
23-10-2006, 07:47
Kazdy mógł załozyc taki temat. Ale Ems?

Adam-oldboy
23-10-2006, 08:06
Wiślacki ultras - ems 1:0

Muza białego człowieka to łojenie na gitarkach, bas i szalony bębniarz. Reszta to murzyństwo :prawi:

wokulski
23-10-2006, 08:17
http://www.megaupload.com/?d=C2H2Y076

Mistrzowski kawalek o Warszawie. Chlopaki z Vavamuffin, Pezet, Sidney Polak
Polecam, bo warto!

I jeszcze dwa wałki Vavy spoza Vabangu! ode mnie

Gyal na Medal + Nigdy

http://rapidshare.com/files/330548/vava.rar.html

Także godne polecenia.

Apropos. Kto ma Dubang?

Przeciez on ma wyjsc 9 listopada :zdziwiony:
Tu jest prpmomix do Dubanga..

http://karrot.pl/zrzut/dubang!promomix_mp3.mp3

Mariano

Oficjalna data premiery to 9 listopada - dzień koncertu promującego to wydawnictwo, który odbędzie się w warszawskiej Stodole, ale już wcześniej (od 20 X 2006) płyta będzie dostepna na koncertach i na www.karrot.pl/sklep

ems
23-10-2006, 08:18
:lol:

to moze posluchajmy bialego Oi! ktore stworzyli na Wyspach... murzyni z Jamajki ? :)

nie mam konkretnego, ulubionego typu muzyki. Do chilloutu lubie Ska, czasem troche reggae czy tam ragga, szczerze mowiac nie odrozniam ;) tekst jest zacny i ****. Jak chce sie podladowac, wlaczam zarowno Oi! jak i ostry rock czy tez dobre jakosciowo techno, trance (ktore moga rowniez sluzyc chilloutowi).
Jest tez pare kawalkow hiphopowych ktore sobie cenie ("Patriota"...), a przypominam ze to rowniez "czarna" muzyka. Cieszy powrot molesciakow.

nie wjezdzac mi tu z zadna moda, bo nie o tym mowie. inna sprawa to to ze teraz kazdy hiphopowiec to ragga man :D a geba Fu ktory sie przerzucil z napinki dresiarskiej na transcendentalnosc reggae to ikona tej akcji :) mnie to bardziej rozpierdala to, ze po tym jak Tede sie pocial z Plomieniem 81, na moim przystanku znalazlem taki oto wrzut:

JEBAC URSYNOW! TYLKO SND-MYLFFON.

pojebani *****...

Adam-oldboy
23-10-2006, 08:24
Ależ gibaj się śmiało, mi to nie przeszkadza :muza:

8)

ems
23-10-2006, 08:25
a szalony bebniarz, bas, gitarka to muzyka czochrow (PunkRock) a nie bialego czlowieka, Adamie :)

Adam-oldboy
23-10-2006, 08:29
:yeah: :yeah: :yeah:
:bounce: :bounce: :bounce:

:P

Pan Artysta
23-10-2006, 08:32
Ems duże dziecko :oczko:

liczy się tylko tuczi tuczi oj oj oj :efoch:

ems
23-10-2006, 08:37

no wlasnie ;)

ogolnie - kontynuujac przemyslenia - jakby sie chciec przypierdalac, to zapodam jeszcze pare paradoksow zwiazanych z muzyka:

- Czesiek Niemen ze swoim kawalkiem o Warszawie dal do pieca, bo raz ze nie on pisal tekst, a dwa - nie byl z Warszawy

- Zlodzieje i pijacy... to piosenka oryginalnie zapozyczona od Pogoni ("Zlodzieje, przemytnicy sa - kibice Pogoni. Zlodziejsko przemytniczy klub, to Pogon szczecinska").

- Rzeczona zgoda najlepiej sie miala w czasach kiedy u nas rzadzily gity, zas na Pogoni - metale.

- Kawalek "Oi! Oi! Oi! Zaglebie Sosnowiec" jest spiewany przez kapelke o niejednoznacznym profilu politycznym :)

- "Czy wygrywasz czy nie ..." to piosenka Widzewa Łódź, a drzecie sie z nią niemiłosiernie.

- Grzywa pojechal kiedys na wyjazd z irokezem :))))))))))))

Pan Artysta
23-10-2006, 08:44
gdzie jest agent Bolek :efoch:

komisje mi tu migiem :efoch:

Adam-oldboy
23-10-2006, 08:49
Ale się przejął :hyhy:

Ja też jestem zkamuflowanym zioomem przecież. Zamówiłem już nawet w fabryce namiotów w Legionowie obwisłe galoty na mój rozmiar :cicho:

ems
23-10-2006, 08:54
***** przeciez takich rozmiarow nie produkuja ;)

Sagitarius
23-10-2006, 08:58
fajna kapala :) Z polskiego ragge polecam jeszcze Habakuka i Indios Bravos :)

ems
23-10-2006, 09:03
Indios Bravos to jak widzialem teledysk to chyba bez ziolka na scene nie wychodza (ten wzrok... )

aczkolwiek nuty dobre.

legart
23-10-2006, 09:05

no wlasnie ;)

- Zlodzieje i pijacy... to piosenka oryginalnie zapozyczona od Pogoni ("Zlodzieje, przemytnicy sa - kibice Pogoni. Zlodziejsko przemytniczy klub, to Pogon szczecinska").

Orginalna piosenka jest z połowy XIX wieku i opowiada jak złodzieje i kuchty na Saskie Kępe jadą

O ile nie pomyliłem pieśni, kiedyś w jakieś ksiązce o Warszawie ten tekst widziałem (niestety nie pamiętam w jakiej)

ems
23-10-2006, 09:15
a to mozliwe. aczkolwiek pierwej na stadionach pojawilo sie w Szczecinie - zgodnie z profilem zawodowym tamtejszych szemrancow ;)

arczi
23-10-2006, 09:48
Grzywa, ale kogo to obchodzi? :hyhy:

Na Ragga i Dancehall faktycznie zapanowala ostatnio moda. Wlasnie m.in przez ziomow z hh, ktorzy zaczeli sie przerzucac na riddimy. Na szczescie wielu im to nie wychodzi i tylko sie osmieszaja. A ci co kumaja klimaty wiedza co jest dobre, a co nie.

Przypomina to troche rozwoj muzyki techno. Kiedy stal sie popularny w polowie lat 90tych, komercja zniszczyla krag elektronicznych klimatow i teraz technem nazywa sie wsiokow grajacych wiejski i dresiarski dance.

Polskie reggae/ragga to bardzo dluga historia.. dluzsza niz irokez Grzywy. I bynajmniej nie mamy sie czego wstydzic. Bo nurt tworzyli tez wielcy polscy rockendrolowcy tacy jak np. Maleo, czy Robert Brylewski.

I w ogole nazwa 'reggae' wziela sie od staroangielskiego "streggae" (dziwka) i ***** fakac sie!

Porter
23-10-2006, 10:05
Greenwar jest dobry.

Dżon Łejn
23-10-2006, 11:37
mnie to się z tym kojarzy :hmm:

http://ssb.strefa.pl/mitor/galeria/sm31-149_01.jpg

Numer
23-10-2006, 11:43
Piosenka jest super ale te typy to nie.

Mają głosy jak czarni :ucieka:

Rohrau
23-10-2006, 12:13
ADO- dobrze gada!

Muzyka Białego Człowieka to gitarki 8) . Walic i to rage i hop hip i techno. A i Oi! trzeba rozwaznie wybierac bo sie wynalazki rozne z brudnej strony mocy czaja.

Emsior- kiedy dredziaki zapuszczasz? :lol2:

legart
23-10-2006, 12:19
A odnośnie temau to ja tam lubię chłopaków z Grochowa

ems
23-10-2006, 12:23
moja kobita juz se sztuczne zaplotla, wiec pozycze i na nastepny browar w nich przyparaduje :zlosliwy:

wokulski
23-10-2006, 14:15
Muzyka ta kojarzy mi sie z murzynami, jaraniem blantow, brudasami, lewakami i specyficzna odmianom yo yo menów.

Te twoje skojarzenia Grzywa to w takim stylu jak: kibic - agresywny,łysy kark w dresiku,którego jedynym celem jest sianie zniszczenia, czy też skin - rasista,nazista.
Z całym szacunkiem Grzywa ale mniej schematów myślowych a więcej analizy.

fajna kapala :) Z polskiego ragge polecam jeszcze Habakuka i Indios Bravos :)

Chyba reggae... :roll:

Peace
23-10-2006, 15:02
Ten co śpiewa że go policeman przeszukuje to jaki to styl ?
Bo kurwicy niemiłosiernej dostaje za każdym razem jak to słysze :D

Jamal, a śpiewa muze pomiędzy hip-hopem, a reagge.

hatchet
23-10-2006, 18:05
Przepraszam ze sie wbijam ale ze tak powiem temat zachaczajacy o ragga na ktora sie straszna moda zrobiła.

A wiec nie trawie ragga, nie moge tego słuchac i mnie wkurwia. Muzyka ta kojarzy mi sie z murzynami, jaraniem blantow, brudasami, lewakami i specyficzna odmianom yo yo menów. Przesłuchałem kawałek pierwszy jaki tu został wrzucony z youtube i zdania nie zmieniam. I nawet jesli text spiewany bedzie miał super przesłanie to podany w takiej formie jest dla mnie niestrawny...

Jest ktos kto uwarza podobnie jak ja tylko sie nie odzywa? Czy tez jestem odludkiem ktorego moda na ragga nie objeła?

Zreszta dopuki mnie nikt nie bedzie katował w autobusach ragga ani nie bedzuie na pol osiedla puszczał w niedziele to niech se bedzie ta moda, jak kazda kiedys przeminie.
Grzywa nie jestes odlutkiem :)

Dla mnie muzyka jamajska = blanty/jaranie/cpanie

Swego czasu bylem na koncercie w jednym z Warszawskich lokali gdzie wystepowaly kapele ragga i wiem co mowie :efoch:

mOFMC
23-10-2006, 18:09

:lol: - inaczej nie skomentuje

Swego czasu bylem na koncercie w jednym z Warszawskich lokali gdzie wystepowaly kapele ragga i wiem co mowie :efoch:

Ja bylem w kilku warszawskich lokalach z "biala" muzyka i tez byly blanty/jaranie/cpanie.
Ja pierdole - wiekszej generalizacji i rzucania stereotypami dawno nie slyszalem...
Z mojej strony EOT - bo zaraz sie zrobi dyskusja o paleniu blantow a nie o muzyce, ktora to dla mnie sie liczy najbardziej..

hatchet
23-10-2006, 18:13
Mariano ale muzyka dla mnie tez jest to raczej ....zadna ;)

A dyskutowac nie bede.nie slucham, wiec nie wiem :cicho:

Paolo'
23-10-2006, 18:16

Nie wiem jak dla Grzywy, ale dla mnie bomba! Nagrałem sobie na kasetę i leci non stop od rana :)

Adams_
23-10-2006, 18:29
Fajna kapela, fajne koncerty (koncert), graja naprawde z jajem. Po glebokiej analizie, troche nie pasuja mi teksty o Jah-Jah. Taka jamajska odmiana Arki Noego.

Indios Bravos lepiej mi sie slucha z plyty, koncert odebralem negatywnie.

ems
23-10-2006, 18:46
:lol: good point

arczi
23-10-2006, 19:04
Jak to cie razi Adams, to co dopiero powiesz po przesluchaniu Maleo Reggae Rockers? ;)

W klimatach Rasta spiewanie o Jah, to klasyka i norma. To czesc jamajskiej kultury. A wlasciwie... Etiopskiej, bo ziemia obiecana Rastafarianinow to wlasnie Etiopia.

Z tym cpaniem i jaraniem maryski, to tez pewnego rodzaju nadinterpretacja.
Czesc Rasta generalnie jest przeciwko wszelkim uzywkom, ale zasadniczo w ich kulturze utarlo sie, ze palenie swietego ziela jest rodzajem aktu religijnego. Traktowany jest jak sakrament, ktory oczyszcza cialo i umysl.
Z tym, ze u nas, czy tez pewnie w wielu krajach Europy i USA, wierzenia Rastafari wykorzystuja malolaty do swobodnego jarania, nie wiedzac za wiele o ich kulturze. Utarlo sie, ze jaranie gibonow, to Reggae i kropka.

Zasadniczo Rastafari jest ruchem religijnym ktory wyrosł z chrzescijanstwa, a ich wierzenia sa dosc uniwersalne i jak dla mnie malo szkodliwe. Nie wzywaja do zemsty i wojen. Ot.. chill out.

No ale fakt faktem.. Jak mamy byc szczerzy, to nie jest to myzyka dla "bialych ludzi". My w ich religii, to zly Babilon.
Ale ja tam lubie czasem sie pobujac w klimatach reggae, tym bardziej, ze muzyka jest na tyle uniwersalna, ze "biali" przerabiaja ja na wlasne modly. A charakterystyczne elementy reggae mozna spotkac i w hip hopie, jak i w klimatach rockowych, czy tez electronice. W Polsce zamiast Jah Jah. czesto nawiazuje sie w tekstach do naszej religii. Mozna tez spiewac o dupie marynie. Jak zwal, tak zwal. Fajnie sie buja i kojarzy mi sie z latem, sloncem i morzem.
Lubie.

Rohrau
23-10-2006, 19:11
Macie dredziaki, wujek Rohrau wrzucił coś dla Was :zlosliwy:

http://rapidshare.com/files/393770/Baranki_Boze_-_Sila.mp3.html

CywiL
23-10-2006, 19:14

I własnie takiej muzy słuchali pierwsi skinheadzi.

OI :hyhy:

Rohrau
23-10-2006, 19:23
:nie:

Nie skinheadzi a rudeboys.

CywiL
23-10-2006, 19:35
Lata sześcdziesiąte to okres ogromnej fascynacji skinów kulturą jamajskich imigrantów. Jest to szczyt popularności muzyki ska, rocksteady, bluebeat i tzw. skinhead reggae. Ówczesni ulubieni wykonawcy ogolonych głów to np. Lauren Aitken, Maytals, Prince Buster, Desmond Dekker, Bob Marley and The Wailers, Symarip.

Piotr Polak - skinhead i specjalista ruchu w dziedzinie muzyki.
Cytat z ksiązki Ewy Wilk - "Krucjata łysogłowych"

To co on jakieś farmazony wygaduje ? Pytam serio bo nie jestem znawcą ruchu :hyhy:
Inna sprawa,że z wielu żródeł słyszałem o tym ,że skini słuchali reggae ,poza tym Rudeboys to w jakiś tam sposób protoplaści "łysych" :hmm:

Porter
23-10-2006, 19:39
Mnie to śmieszy jak Polak wyje "Jah Jah" a potem "kontempluje psalmy" afrykańskiej kultury czesto nasmiewajac sie w glupi, nieukrywajmy, sposób z religii chrzescijanskiej.
Na palcach jednej ręki policze dobre reagge/ragga z ciekawym przesłaniem (i to przewaznie zagraniczne)
A tak, to wesołe riddimy i klimaty dancehall'owe są dobre do pobujania sie w ich rytm. I szczerze wtedy mnie jebie czy do wesołego podkładu wyje murzyn, Polak czy ufojudek
Ot, taka wesoła muzyczka, bez agresji do czilałtu

Raffi
23-10-2006, 19:43

Nie wiem jak dla Grzywy, ale dla mnie bomba! Nagrałem sobie na kasetę i leci non stop od rana :)
Hehe, Janek G. to stary legionista :zlosliwy:
W dużej części na tej płycie są piosenki skomponowane z myślą o ostatniej płycie Kultu. No ale był to kolejny album by Banan, a sito przeszedł chyba tylko "Prezydent" i "Kocham cię, a.." bodajże. Ponoć następna płyta ma byc bardziej zespołowa, bo i Kazelot się troszkę zbiesił

Co do Raggamuffin - specjalnie nie przepadam, za to mój brat jest raczej zdecydowanie większym wielbicielem ode mnie. Zresztą jest wiele gorszych rzeczy :chytry: Wolę to niż hh w kazdm razie.

bob-GKS
23-10-2006, 22:09
(tu byl strasznie ciekawy, dlugi, wiele wnoszacy do tematu...w skrocie zajebiscie madry post... ale ***** zanim kliklo mi sie w 'wyslij' kliklo sie w czerwony krzyzyk avant browsera zamykajacy strone... :zlosliwy: )

Kempes
23-10-2006, 22:41
panowie panowie bez przegięć :)

mi tez rasta , reagge , ragga ect kojaży sie z blantem i wielką jamajską czapą czy czymś takim ale wiem że ***** sie na tym znam , tak samo jak ***** na kibicach zna sie babcia w autobusie która widzi nas jako łysych dresów

uogólnianie to paskudna rzecz :)

Rohrau
23-10-2006, 22:45
CywiL- priv co by nie zasmiecac raga tematu. :oczko:

foks
23-10-2006, 23:31
To ja tez chce priva. Jakos trudno zaprzeczyc faktom, ze pierwsi skini gibali sie razem z rudeboy'ami do szlagierow granych np przez The Skatalites? Ja dobrze wiem, ze to jedna z najbardziej podzielonych i pokreconych subkultur, ale niektorym faktom nie sposob zaprzeczyc.

ems
24-10-2006, 08:20
jak wszyscy - to i ja :) czytalem "Spirit of 69" i wydaje mie sie ze cytat CywiLa prawde mowi

Tur
24-10-2006, 12:59

Hehe, Janek G. to stary legionista :zlosliwy:
W dużej części na tej płycie są piosenki skomponowane z myślą o ostatniej płycie Kultu. No ale był to kolejny album by Banan, a sito przeszedł chyba tylko "Prezydent" i "Kocham cię, a.." bodajże. Ponoć następna płyta ma byc bardziej zespołowa, bo i Kazelot się troszkę zbiesił

Co do Raggamuffin - specjalnie nie przepadam, za to mój brat jest raczej zdecydowanie większym wielbicielem ode mnie. Zresztą jest wiele gorszych rzeczy :chytry: Wolę to niż hh w kazdm razie.

"Ooo Warszawo ma, rodzinne miasto me,
Ooo Warszawo ma, tak bardzo kocham Cię,
Ooo Warszawo ma, urocze miasto me,
Ooo Warszawo ma, całuski Tobie ślę."

:muza:

hatchet
24-10-2006, 13:32

I własnie takiej muzy słuchali pierwsi skinheadzi.

OI :hyhy:

Tak, tak 8) :cicho:

Rohrau milego doksztalcania forum :oczko:

http://bovver-nl.tripod.com/partyflock/thumbnails/400x300/skinheads.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=F2WWn_B2Qdg :oczko:

foks
24-10-2006, 18:24
Partia to inna para kaloszy. Szkoda, ze to juz przeszlosc, choc Komety tez trzymaja poziom... tylko to polonijne towarzycho na imprezach jakos mnie denerwowalo zawsze...

hatchet
24-10-2006, 18:28
E tam Partia jest ok :oczko:

"Swiatla miasta" :brawo: pol wakacji zlecialo mi przy tym utworze ;)

ems
24-10-2006, 22:32
Partia to inna para kaloszy. Szkoda, ze to juz przeszlosc, choc Komety tez trzymaja poziom... tylko to polonijne towarzycho na imprezach jakos mnie denerwowalo zawsze...

oi tak, oi tak...

foks
25-10-2006, 23:28
Przypominaja sie stare dobre czasu Emsiu :)

ems
26-10-2006, 08:50
ba...

"Lejemy Legie? "
"Zostaw, za duzo ich"

wokulski
31-10-2006, 05:46
Podbijam...

Na zachętę przed sklepową premierą - Wilku i Vavamuffin (http://rapidshare.com/files/1382048/12-vavamuffin-vavato__rmx_by_dj_mario_-b2rpl.mp3)

Flip
31-10-2006, 06:22
kozak! :brawo: