PDA

Zobacz pełną wersję : Włodarczyk w Rapidzie Wiedeń?

(L)aik
06-10-2006, 22:46
Jak podaje l.c.pl, zainteresowanie wykupieniem Włodarczyka z Legii zgłosili przedstawiciele Rapidu Wiedeń :O
Oferując Legii 200.000 euro, i 1000.000 zł rocznie dla samego piłkarza.
Jest jednak poważny problem, gdyż przedstawiciele Rapidu chcą koniecznie obejrzeć Włodara w akcji :kurde: ale przecież ten ma ABSOLUTNY zakaz odbywania treningów z 1 jak i 2 drużyną, o meczach nawet nie wspominając :nie:

Tak więc, czy działacze Legii wpadną, w pułapkę zastawioną przez samych siebie?
Jest okazja sprzedania zawodnika, ale czy działacze Rapidu Wiedeń, zdecydują się na zakup piłkarza na podstawie zapisu DVD????

My, już to przerobiliśmy w tym sezonie i co z tego wyszło
:kurde:

W każdym razie, lepiej by było dla klubu,gdyby jednak Austriacy zdecydowali się na zakup Włodara :ucieszony: zawsze jakiś grosz, za piłkarza który nie ma szans na grę, by wpadł.
A Włodarowi życzę żeby mu się powiodło i ..........wiodło lepiej niż w ostatnim okresie gry w Legii.

Numer
06-10-2006, 23:02
Niech go zabierają, I Legia jeszcze kasę z tego będzie mieć. 200tyś to nie jest zawrotna suma ale lepiej nisz za darmo go wyżucić.

Kempes
07-10-2006, 09:57
Najlepszym rozwiązaniem była by zgoda na wyjazd Włodarczyka na testy ale pewnie Rapid w środku sezonu nie będzie miał ani organizował sparingów specjalnie po to aby obejżeć Władeczka - cóż jak nie teraz to w zimowej przerwie.

PS. Jakiś czas temu nie wierzyłem że to napisze ale obecnie wolałbym chyba Włodarczyka niż Janczyka w pierwszym składzie ... Dawid nie dochodzi nawet do polowy sytuacji jakie miał Włodar :roll:

Aczkolwiek trzeba być konsekwentnym

Dyzio
07-10-2006, 10:45
Jak podaje l.c.pl, zainteresowanie wykupieniem Włodarczyka z Legii zgłosili przedstawiciele Rapidu Wiedeń :O
Oferując Legii 200.000 euro, i 1000.000 zł rocznie dla samego piłkarza.
.

Niech go zabierają, I Legia jeszcze kasę z tego będzie mieć. 200tyś to nie jest zawrotna suma ale lepiej nisz za darmo go wyżucić.

Czasami warto dokładnie przeczytać co piszą inni.

A 200 tyś. ojro za piłkarza który ma wcale nie grać to moim zdaniem krocie 8)

-Hary-
07-10-2006, 12:26

:O

osama
07-10-2006, 13:16
Niech go biorą po co Legii nie grający piłkarz a tak i kasa będzie i jeden kłopot z głowy. 8)

DJ_DaMiC
07-10-2006, 13:29
Jakiś czas temu nie wierzyłem że to napisze ale obecnie wolałbym chyba Włodarczyka niż Janczyka w pierwszym składzie ... Dawid nie dochodzi nawet do polowy sytuacji jakie miał Włodar

Włodarczyk mógłby "grać" tylko przy piłkarzu typu Saganowski... Podobnie zresztą Janczyk. Coś mi się wydaje że młody Dawid podzieli los "Nędzy" oraz Brożka...

Co do Włodara, to niech idzie. Aż dziw bierze, że gdziekolwiek go chcą :brawo:

Mrozik
07-10-2006, 15:14

:O
Długo jeszcze będzie was to tak cieszyło??

Pan Artysta
07-10-2006, 15:28
:nienormalny: :hihi: działacze Rapidu

RadO
07-10-2006, 19:38
:nienormalny: :hihi: działacze Rapidu

I co się śmieje?
Pamiętaj, że 2 lata temu Włodar prawie bramkę w Wiedniu strzelił.

Banan B.H.
07-10-2006, 19:48
Pamiętaj, że 2 lata temu Włodar prawie bramkę w Wiedniu strzelił.

Robi wielką różnice :hyhy: .

(L)aik
07-10-2006, 22:26
Mam dokładnie, takie same odczucia, jak Kempes, w sprawie Janczyka. Koleś po prostu,w kilku sytuacjach przebił mistrza- Włodara :zdziwiony: a mogłoby to, wydawać się nie możliwe :hmm:
Co do reszty, skoro już jest jakś szansa na sprzedanie Nędzy, powinni na rzęsach stanąć żeby, kolejnego piłkarza za darmochę nie stracić.

P.S-Krzysiek - portowiec: czyżbyś odniósł wrażenie, że nieuważnie czytam,co inni piszą, tylko na podstawie tego że o jedno zero się stuknąłem??? :hmm:
Sama treść merytoryczna pozostała chyba raczej bez zarzutu, a literówki, czy inne pomyłki po prostu się zdarzają. Każdemu.
Ale, jeżeli uważasz że był to rażący błąd, który mógł Cię wprowadzić w błąd to - sorry :oczko:

Tymi
08-10-2006, 10:31
Gdyby nędza był z Brazylli to pewnie kupił by go już Antoni Ptak xD

Magik2501
08-10-2006, 19:05
No nie zapominajmy ze to Wlodar strzelil bramke w Zabrzu dajaca nam majstra...to Wlodar strzelil w Kielcach na remis...marnowal 80% sytuacji ale jednak to 20 to jeszcze jakies wazne brameczki byly...a teraz przy calkowitym deficycie napastnikow ktorzy potrafia cos strzelic ON by sie przydal.

mOFMC
08-10-2006, 19:18
No nie zapominajmy ze to Wlodar strzelil bramke w Zabrzu dajaca nam majstra...to Wlodar strzelil w Kielcach na remis...marnowal 80% sytuacji ale jednak to 20 to jeszcze jakies wazne brameczki byly...a teraz przy calkowitym deficycie napastnikow ktorzy potrafia cos strzelic ON by sie przydal.

Ja wole zeby sytuacje marnowal Janczyk, bo mlody jest - moze sie nauczy, a nie prawie 30 letni drewniany Wlodar.

Magik2501
08-10-2006, 19:24

Ja wole zeby sytuacje marnowal Janczyk, bo mlody jest - moze sie nauczy, a nie prawie 30 letni drewniany Wlodar.

No w sumie masz racje bo moze Janczyk wyciagnie jeszcze jakies wnioski i poprawi swoje mankamenty a od Wlodara juz nie ma sie co tego spodziewac...ALE!
Legia to nie klub na poprawianie skutecznosci strzeleckiej i na lapanie formy. Jak gra slabo to do rezerw wywalic zeby odzyskal forme, bo w "jedynce" musi juz grac na 100% mozliwosci!! W koncu Legia gra o mistrza kraju! Podobno ma aspiracje na ojropejskie puchary...

mOFMC
08-10-2006, 19:30
To wywal 18 meczowa do rezerw zeby lapali forme..

Magik2501
08-10-2006, 19:35
Heh;) nie no nie jest tak zle...patrz ze Szalach, Bury, Kielbik biegaja...I o to chodzi! Bo nasi Canarinhos nie za bardzo :/ maja pewne kontrakty w 2 Bundeslidze i juz nie chce sie im zapiepszac dla Legii. po co? Wylansowali mnie, znalezli, dali kase i juz wystarczy. Pogralem dobrze pol roku (Edson i Roger) i wystarczy...
eeh...
Ale dobrza bo znow sie glowny temat zgubi...Moim zdaniem troche zbyt pochopnie wyrzucili Wladeczka. Ja bym go wlasnie wywalil na miesiac-dwa do rezerw niech biega z amatorami...ale to nie decyduje i moze taka decyzja zarzadu bedzie lepsza.

hatchet
08-10-2006, 19:55
Nie boj sie zmiany na lepsze :)
o tak apropo Wlodar a Janczyk :)

M@+
08-10-2006, 21:33
moim zdaniem zła decyzja...
szukanie kozła ofiarnego i znalezli Włodara i Gottwalda... nie zdziwiłbym się gdyby Włodar został królem strzelców ligi Austriackiej.

Fizi
08-10-2006, 21:35
Dobrze się stało, Surma nie będzie miał kompana :D więc moze zacznie grac..

szukanie kozła ofiarnego i znalezli Włodara i Gottwalda... nie zdziwiłbym się gdyby Włodar został królem strzelców ligi Austriackiej.

:roll:

M@+
08-10-2006, 21:36
opieram tego drugiego posta na obecnej grze Legii i potrzebie napadziora.. Włodar marnował te 4 sytuacji ale chociaz jedną zamienił na bramkę..

tak wiem... zupełnie sprzeczne stwierdzenia, z biegiem czasu człowiek mądrzeje albo głupieje :hyhy:

(L)aik
08-10-2006, 22:07
opieram tego drugiego posta na obecnej grze Legii i potrzebie napadziora.. Włodar marnował te 4 sytuacji ale chociaz jedną zamienił na bramkę..

tak wiem... zupełnie sprzeczne stwierdzenia, z biegiem czasu człowiek mądrzeje albo głupieje :hyhy:

To ja chyba głupieć zaczynam , bo, co do skuteczności Janczyka, nabieram coraz poważniejszego dystansu :oczko:
A swoją drogą, to ciekawi mnie niezmernie, czy jednak wykupią Włodara :hmm:
Jemu zdaje się - tu mogę się mylić - że jakoś zimą kontrakt wygasa, wtedy da nogę za darmochę :kurde:
Szkoda by było, co by nie mówić - dobre i cokolwiek, za takiego, Asa :hyhy:

Dyzio
09-10-2006, 20:40
P.S-Krzysiek - portowiec: czyżbyś odniósł wrażenie, że nieuważnie czytam,co inni piszą, tylko na podstawie tego że o jedno zero się stuknąłem??? :hmm:
Sama treść merytoryczna pozostała chyba raczej bez zarzutu, a literówki, czy inne pomyłki po prostu się zdarzają. Każdemu.
Ale, jeżeli uważasz że był to rażący błąd, który mógł Cię wprowadzić w błąd to - sorry :oczko:

Zwracałem się do numer_10 któremu ojro mylą się ze złotówkami :chytry:

DJ_DaMiC
10-10-2006, 07:07

Najlepiej zargraj u bukow...

A tak na powaznie, skoro Włodeczek nie potrafił wykorzystywac wielu sytuacji jakby nie patrzec w slabszej lidze polskiej to nie licz na to, ze w Austrii nagle bedzie supersnajperem. Jesli jednak dojdzie do transferu to pewnie "Nędza" podzili los m.in. Milii... ktory w słabiutkiej Austrii W. sobie kompletnie nie radzi...no coż w koncu trener go nie lubi.... :hmm: :hmm:

met(L)
10-10-2006, 14:07
Mila to inna historia strzeili jedna bramke MCity i polecial do Austrii myslal ze sobie poradzi a to byl wtedy mlokos bez oglady. Z Wlodarczykiem to inna historia on juz w nie jednym klubie gral wiec poradzic sobie moze. I nie sadze zeby liga austriacka byla lepsza od polskiej maja wieksza kase i to wszystko i dlatego moga sobie pozwolic na zatrudnie lepszych zawodnikow.

DJ_DaMiC
10-10-2006, 15:03
I nie sadze zeby liga austriacka byla lepsza od polskiej maja wieksza kase i to wszystko i dlatego moga sobie pozwolic na zatrudnie lepszych zawodnikow.

Nie jest lepsza ? To dlaczego ostatnio rok w rok ogrywają nas w pucharach ?

met(L)
10-10-2006, 15:16
Sam dobrze wiesz ze Austria w tym sezonie nie zachwyca a z Legia wygrala tylko dlatego ze Legia rowniez nie zachwyca. Jakby spotkali sie pod koniec poprzedniego sezonu to by Austria polegla i to sromotnie a ze akurat obie druzyny trafily na siebie w tym czasie to inna sprawa. Nie uwazam zeby liga austriacka byla lepsza...dopoki w Austrii byly pieniadze byli dobrzy zawodnicy teraz sam wiesz sposnor odszedl i jest to druzyna slaba w ktorej wiekszosc stanowia wychowankowie albo mlodzi rodowici zawodnicy. Liga austriacka to taki lepszy Cypr tez pelno w niej pilkarskich emerytow po 30 ktorzy nie maja miejsca w innych ligach spojrz na wiekszosc zawodnikow ktorzy tam wystepuja chocby z Polski tylko Mila i Radomski maja pozniej 30 lat reszta Polakow grubo po 30 jest.

(L)aik
10-10-2006, 16:10

Zwracałem się do numer_10 któremu ojro mylą się ze złotówkami :chytry:
A to sorrki :lp:

DJ_DaMiC
10-10-2006, 16:29
Sam dobrze wiesz ze Austria w tym sezonie nie zachwyca a z Legia wygrala tylko dlatego ze Legia rowniez nie zachwyca.

Austria to nie tylko klub z Wiednia... Chodziło mi o całą autriacką piłkę kopaną... Wymyśl lepsze argumenty bo te mnie jakoś nie przekonują...

Tur
10-10-2006, 16:33
Jakoś Mattersburg (lepszy w lidze od Austrii) przegrał z polską drużyną. Też jestem zdania, że to bardziej my przegraliśmy z Austrią niż oni z nami wygrali. Legia w tych meczach była w bardzo słabej formie. Wygląda na to, że w jeszcze gorszej niż Austria.