PDA

Zobacz pełną wersję : Austria Wiedeń - Legia Warszawa (28.09.06)

CywiL
24-09-2006, 14:28
Proponuję przenieśc dyskusję na temat tego meczu do tego tematu. 8)

Łysolek
25-09-2006, 06:43
może nie ten temat, ale ważna sprawa !

Jak wygląda sprawa używania CB Radia w Czechach , Słowacji i Austrii ?? jest to dozwolone ??
:hmm:

rolnik
25-09-2006, 09:04
Na Słowacji pełen legal. Co do Czech i Austrii 90% pewności, że jest podobnie.

mart
25-09-2006, 11:46
Ja tez troche nie na temat: Czy moze ktos podac orientacyjna cene noclegu w Bratyslawie (pokoj najlepiej z lazienka, zadne luksusy); tak zeby miec jakies wytyczne coby nie zdarli z nas za duzo ?

I czy zatrzymuje sie ktos z Was w Bratyslawie w srode ?

Lysy
25-09-2006, 20:11
no powiem Ci tak mozna spac za 25 złotych jak sie poszuka ale ogolnie to za 100 to masz pokoik ze sniadankiem z lazieneczka jak ja bylem to tak placilem

cortez
25-09-2006, 20:30
Austria juz niedlugo.. Ktos wie ile biletow poszlo u nas? I mam jeszcze pytanie do tych co byli 2 lata temu: jets tam jakis sklepik klubowy w którym możnaby kupić okolicznościowy szal??pzdr

Xth
25-09-2006, 20:46
W centrum gdzies tam jest dosc duzy sklep Austrii.
Jak bylem na Rapid : Juve to przy stadionie stala buda (cos a'la nasze budy fastfoodowe) i w niej sprzedawane byly pamiatki (min okolicznosciowe szale)

Bremm
25-09-2006, 21:50
Dwa lata temu mieli w tych budach łączone Austria-Legia :ucieka:

cortez
25-09-2006, 22:18
W jakiej ceni ktos wie? A moze ktos kupil wtedy i chce zhandlowac:)?

Janek
25-09-2006, 22:19
Jakie są teraz ceny w Wiedniu ? tzn. piwko na mieście /stadionie ,jakiś obiadek ?

Jeśli wyruszamy autokarem o 00:00 to o której możemy być na miejscu ?

Kapon
25-09-2006, 22:22

chyba 15 Euro. Kumpel kupił i żałował, bo w Warszawie były prawie takie same i kosztowały 3 razy mniej. Zapytaj się w sklepiku u nas, może jeszcze jakieś zostały.

Janek drogo - najtańsza była pizza z budy przy starówce i kosztowała 2,5 Euro za kawałek. W knajpie bardzo drogo, piwo lepiej przywieźć ze Słowacji :]
Powinienneś być między 12-13

Sharn
25-09-2006, 23:08

chyba 15 Euro. Kumpel kupił i żałował, bo w Warszawie były prawie takie same i kosztowały 3 razy mniej. Zapytaj się w sklepiku u nas, może jeszcze jakieś zostały.

Janek drogo - najtańsza była pizza z budy przy starówce i kosztowała 2,5 Euro za kawałek. W knajpie bardzo drogo, piwo lepiej przywieźć ze Słowacji :]
Powinienneś być między 12-13

Nawet jeb..y Mcd kosztował prawie 2 razy więcej jak u nas... :roll:
Mały kubeczek piwka w budce przy parku obok stadionu coś koło 2,5 euro... Tragedia. :kurde:

fan_z_Kozienic
25-09-2006, 23:25
dlatego zaopatrujemy się w zgrzewki piwa z Polski :)

i jeszcze coś, będzie jakaś ustawka autokarów, żeby jechały wszystkie w kolumnie?

Tomas
25-09-2006, 23:50
normalnie w sklepie piwo mozna kupic za mniej wiecej 0,80-1,50 euro, dwa lata temu znalezlismy bude gdzie puszka jakiegos sikacza kosztowała 30 centów 8) zetaw w macu 5 euro, woda mineralna jakieś 2 euro/0,5l

biotronic
25-09-2006, 23:59
Autokary będą jechały w kolumnie mazowieckiej i po 3 z każdego innego województwa. Wszystkie złączą się pod Częstochową przy Zajeździe "pod brodatym zbójem". Tam robimy przerwę. Po drodze do granicy przejeżdzamy i robimy przerwy na sikanie w Czechowicach i Górce Małej.

A tak całkiem serio. Ma ktoś miejsce w samochodzie wracającym od razu po meczu do Warszawy? --> PRIV

Cinkowski
26-09-2006, 06:50
Ja tez troche nie na temat: Czy moze ktos podac orientacyjna cene noclegu w Bratyslawie (pokoj najlepiej z lazienka, zadne luksusy); tak zeby miec jakies wytyczne coby nie zdarli z nas za duzo ?

I czy zatrzymuje sie ktos z Was w Bratyslawie w srode ?

Z tego co wiem to nocleg przyzwoity można już miec za ok 30 zeta (300 koron).
Ja z ziomkami planujemy być jutro ok południa w Bratysławie i nocleg.

Ja mam szal z Wiednia okolicznociowy. Kosztował 15 euro.

Raffi
26-09-2006, 15:51
1300 sprzedanych biletów

1300 biletów zakupili kibice Legii Warszawa, w kasach klubu przy ulicy Łazienkowskiej 3, na mecz rewanżowy z Austrią Wiedeń. Nie oznacza to jednak, że na stadionie w Wiedniu zasiądzie taka liczba kibiców mistrza Polski. Część osób, które wybierają się do stolicy Austrii zamierza kupić biletu dopiero na miejscu
rzekłbym nawet, że bardzo duża część :oczko:

nick
26-09-2006, 16:45
Nieśmiało zaznacze że na terenie czach mają obeznie alarm terorystyczny. W związku z tym odprawa na granicach trwa dłużej i jest bardziej szczegółowa :chytry: .

Janek
26-09-2006, 22:51
A na którym sektorze wkońcu zasiadamy? Na LL jest napisane ,że na "F" a na bilecie mam "A" ... To jak w końcu .... z biletami na A wchodzimy na F ?

kosciesz
27-09-2006, 09:16
z biletami na A wchodzimy na F ?

właśnie tak
(decyzja Polizei)

Raffi
28-09-2006, 07:52
Austria walczy o kibiców przed meczem z Legią
źródło: PAP
Władze Austrii Wiedeń postanowiły zatroszczyć się o dużą frekwencję na stadionie Ernsta Happela podczas rewanżowego meczu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu UEFA z Legią Warszawa. Każdy kto zakupi bilet na to spotkanie - drugi o tej samej wartości dostanie za darmo
Promocja nie dotyczy wejściówek na trybunę honorową oraz sektor dla kibiców Legii. Bilety są w cenie od 4 do 30 euro.

W Wiedniu warszawianie powinni czuć się jak u siebie. Do środy kibice Austrii kupili 600 biletów. W czwartek na stadionie ma ich być ok. 4 tys. - tyle samo, ilu fanów Legii.

Pierwsi kibice Legii już w Wiedniu
Już dziś wieczorem rewanżowy mecz pucharu UEFA w Wiedniu pomiędzy Austrią i Legią. Kibice z Warszawy na spotkanie wyruszyli już wczoraj. Pierwsi fani dotarli już do Austrii - głównie autokarami. Niestety policja pamięta dosyć dobrze wydarzenia z przed dwóch lat i sprawdza wszystkich bardzo skrupulatnie co utrudnia poruszanie się po Wiedniu.

Pan Artysta
28-09-2006, 10:11
jedni w drodze inni w pracy :efoch: a jeszcze inni mają kapo na łbie :efoch:

daimler
28-09-2006, 10:24
a jeszcze inni mecz beda ogladac w pracy :oczko:

mOFMC
28-09-2006, 12:49
a jeszcze inni mecz beda ogladac w pracy :oczko:

a juz w ogole wyjatki beda pic wyborowa w towarzystwie szkotow i anglikow i ogladac relacje txt w komorce :ucieka:

KrzysiekF
28-09-2006, 14:25
http://sport.onet.pl/0,0,1410262,wiadomosc.html
:zdziwiony: :/

Gede
28-09-2006, 20:12
gdzie na necie mozna obejrzec ten mecz? Prosze o jak najszybsza odpowiedz

Raffi
28-09-2006, 20:14
jak zwykle - Sopcast czy inny PP Stream
info np. na :
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/
EDIT: widze, że na Sopcaście Iraklis-Wisła leci
z innej beczki:

Pełny sektor gości w Wiedniu!

Już godzinę przed rozpoczęciem rewanżowego meczu I rundy Pucharu UEFA pomiędzy Austrią i Legią, sektor przeznaczony dla kibiców Legii (liczący prawie 4000 miejsc), jest prawie wypełniony po brzegi. Do rozpoczęcia spotkania pozostało niespełna 60 minut, więc wydaje się, że frekwencja sprzed dwóch lat zostanie pobita!
Na sektorze poniżej sektora legionistów rozwinięta została największa sektorówka kibiców Legii - Panorama Warszawy!

Rzeczywiście - w TV wyglądało to doskonale :]

Brajek
28-09-2006, 20:17
Oraz kanał TVP 2 :>
No, no, no. Panorama Warszawy na wyjeździe :D Pięknie to musi wyglądać :D Doping bedzie najwyższej klasy, tylko czy piłkarze do nas dorównają?

Gede
28-09-2006, 20:31
Nie ma na necie :( tylko Wiselke pokazuja ;(;( obejrze sobie West Ham- Palermo :)

Żuku
28-09-2006, 20:37
ładnie z tą panoramą :brawo:

Brajek
28-09-2006, 20:38
Ja sie zastanawiam jak taką sektorówke jak "Panorama..." przewożą aż do Wiednia, czyli troche tych kilosów jest.

P.S. Widziałem to! :D Widok jest niesamowity :)

Kempes
28-09-2006, 20:50
chłopaki odgrzali hita - ***** jak miło sie ogląda :)

mOFMC
28-09-2006, 20:52

**********.

wy sobie przynajmniej w tv mozecie obejrzec

:efoch:

Kempes
28-09-2006, 21:32

**********.

wy sobie przynajmniej w tv mozecie obejrzec

:efoch:

naucz angoli piosenek , pośpiewają Ci
to chociaż atmosferke poczujesz :zlosliwy:

mOFMC
28-09-2006, 21:35
To ja juz wole sam spiewac niz z "English ingnorant bastards"..

A chuje w necie Wisle pokazuja :foch:

Żuku
28-09-2006, 21:51
dziura w Panoramie? :O

pinomc
28-09-2006, 21:59
Austriacy podobno rzucali petardami

BuBy_SeC
28-09-2006, 22:17
47' - Austriacy strzelają petardami w wielką flagę Legii, która gdy tylko zaczyna płonąć jest ratowana przez fanów Legii. Na murawie nadal spkojnie
46' - druga połowa już rozpoczęta
w przerwie jeden z fanów Austrii postanowił zniszczyć wielką flagę Legii, podbiegł i zaczał ją szarpać. W tym momencie w jego strone ruszyło okoo 50 kibiców Legii. Austriak ratował się ucieczką. Przebiegł pod flagą i z drugiej strony uratowała go ochrona

Rafał
28-09-2006, 22:42
47' - Austriacy strzelają petardami w wielką flagę Legii, która gdy tylko zaczyna płonąć jest ratowana przez fanów Legii. Na murawie nadal spkojnie
46' - druga połowa już rozpoczęta
w przerwie jeden z fanów Austrii postanowił zniszczyć wielką flagę Legii, podbiegł i zaczał ją szarpać. W tym momencie w jego strone ruszyło okoo 50 kibiców Legii. Austriak ratował się ucieczką. Przebiegł pod flagą i z drugiej strony uratowała go ochrona

szkoda że go nie złapali, wielka szkoda...

mecz pozostawie bez komentarza

-Hary-
28-09-2006, 23:12
o ktorej nasi chlopcy wracaja? moze by jakies powitanie...

MK
28-09-2006, 23:40
Pewnie i tak żałosne pajace wyjdą jakimś tylnim wyjściem z terminalu. :zly:

-Hary-
28-09-2006, 23:42
no tak... zagrac w ten sposob (czy ze stala blablabla itp itd) to im nie wstyd ale spojrzec kibicom w twarz to juz im nie po drodze.

kiubz
28-09-2006, 23:58
mysle ze mniej wstyd... bo zeby czuc wstyd to trzeba miec honor......

bardziej sraja po gaciach ze zarty sie dla nas skonczyly, dla mnie niektorzy z nich zagrali dzis przeciw druzynie... to po prostu bylo widac...

hatchet
29-09-2006, 00:47
Czy ja dobrze widzialem, ze na naszym sektorze byl "celtyk" wywieszony ?

kiubz
29-09-2006, 00:50

podobno (info tel.) to Legii spadla swieca dymna, wiec Austria niczego nie rzucila, z Panorama wszystko GIT ;-)

Jastrząb
29-09-2006, 00:59

podobno (info tel.) to Legii spadla swieca dymna, wiec Austria niczego nie rzucila, z Panorama wszystko GIT ;-)

Info prosto ze stadionu mojego autorstwa (zostaje sobie troche w Wiedniu :) ) Raca polecia od nas, ale panoramie nic sie nie stalo. Akcja kolesia z Austrii co najmniej zenada, nie wiem co chcial osiagnac. Ogolnie bardzo milo.

A grajki to hwdp.

Tuzin
29-09-2006, 01:13
Pierwszy! :zlosliwy:

Pozdro dla goscia co rzucil swieca dymna w panorame. Zmien dilera chlopie.

matx
29-09-2006, 01:16
Ogladalem mecz w pubie, w którym nikt poza mną i kumplem nie byl zainteresowany meczem. Jakiś jelop, 15 min. przed meczem chcial wylączyć TV, więc delikatnie mu to wyperswadowalem i się chkopak ogarnąl... :kurde: Brawo za Panaroamę na wyjeździe... :brawo: , trudno mi cokolwiek więcej napisać, bo nawet nic nie slyszalem.. :/

Jastrząb
29-09-2006, 02:27

***** :efoch:

przeczytaj se post wyzej.

zgubilem_klucze
29-09-2006, 02:58
taki maly ot:

Jestem kibicem Hutnika Krakow i mieszkam w Wiedniu. Jakos niefartownie zgubilem klucze na sektorze Legii podczas meczu z Austria. :placze: Jezeli jakis dobroduszny Legionista ktory znalazl te klucze (maja dwa breloczki Hutnika) mial by chec mi je zwrocic prosze o kontakt na PW albo na:

pompon-nh@o2.pl

Z Gory Dziekuje

Tuzin
29-09-2006, 03:21

***** :efoch:

przeczytaj se post wyzej.

Ale ja juz jestem w "domu" :chytry:

Raffi
29-09-2006, 07:18
http://www.viola-hurricanes.at/index.php?area=1&p=gallery&action=showimages&galid=114

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=8&idg=323 - foto

Żuku
29-09-2006, 08:28
było coś podobno jeszcze na koniec, z motywem gazety..

Pan Artysta
29-09-2006, 08:37
kibice mini szkopków chyba się na Leppera napatrzyli :hyhy: dymy jak z opon na drodze :kurde:

Pan Artysta
29-09-2006, 08:43
Pozdro dla goscia co rzucil swieca dymna w panorame. Zmien dilera chlopie.

ciekawe czy rodzicielskiego klapsa w dziąsło dostał :hmm: a powinien :zly:

met(L)
29-09-2006, 08:53
Widze ze sie wyjasnilo bo troche to malo prawdopodobne zeby strzelali petardami przez cale boisko. O meczu szkoda slow.

Bartek1916
29-09-2006, 11:01
Wróciłem:) Podróż w obie strony bez przygód i mija spokojnie. Na miejscu jestesmy pare minut po 9. kasy miały być otwarte od 10 ale niestety przedłużało sie to wszystko i wkoncu o 10:30 przyszedł facet i można było nabyć bilecik;] Do meczu czas zajebiscie sie dłużył..;/ Ale wkoncu nadeszła pora otwarcia bram i można było spokojnie wbijać sie na sektor. Doping był super. Szkoda że nie możemy tak śpiewać u nas na Łazienkowskiej..:kurde: Ogólnie wyjzad zajebisty tylko szkoda panoramy;/ mam nadz ze uda sie "załatać" to co trzeba.. :modli: :hmm: Pozdro dla ekipy z czerwonego busa z Lublina 8)

kosciesz
29-09-2006, 12:20
ja też :)
wyjazd bardzo męczący... wracajć na Katowickiej to już same oczy mi się zamykały jak drugą nockę zamiast spać prowadziłem ;p

na sektorze wspaniała atmosfera, mnóstwo flag, oprawa, sektorówka - i koleś który rzucił święcą dymną na panoramę :roll:
trzeba być debilem skończonym....
ciekaw jestem czy sam wniósł to piro, czy dostał od kogoś ogarniętego.
Może to jakiś nie-legionista?
akurat w drugim końcu sektora byłem....

Austrii nie komentuję, bo śmieszni byli ;>
Podróż niestety nie dla wszystkich upłynęła spokojnie :-

i tylko pytanie mam:
w jaki sposób powstała dziura? bo na pewno było to przed świecą dymną jeszcze, a ten koleś z Austrii tak łatwo nie mógł chyba jej podrzeć :/
może przez to bieganie po panoramie w pogoni za chłopaczkiem?

Xth
29-09-2006, 12:26
I ja juz rowniez w domu
trzydzieci kilka h bez snu
koszmarnie meczacy powrot. Dokladnie jak kolega wczesniej napisal ;]
Co do dziury to zdaje sie zostala wypalona hukowa petarda rzucona z naszego sektora

Ziel
29-09-2006, 12:32
Ale było zaaajebiście :O Ch*** z tym wynikiem, wyjazd mistrzowski.
Ciekawe tylko który ***** od nas trzasnął w panorame :kurde: :ucieka:
Z resztą drugi raz też coś było, jak Legia odpaliła białe świece dymne jedna z nich poleciała na panoramę, ale już w tym wypadku chyba nei trudno dojść kto to? Kolo od flag chciał iść po nią, ale nie bardzo było jak więc chyba sobie darował.

pusty
29-09-2006, 14:58
Ja też wróciłem :)
Podróż w obie strony minęła spokojnie i wesoło :)

Wiedeń to bardzo ładne miasto, a Prater prezentuje się całkiem okazale, zwłaszcza kiedy widać na nim niemal tylko legionistów.
Spodziewałem się, że wchodzenie będzie odbywało się w gorszych warunkach, a tymczasem wszystko szło raczej dobrze. Atmosfera na meczu niesamowita, ale na mnie największe wrażenie chyba zrobił doping przedmeczowy przy pustych niemal trybunach.
Też odnieśliście wrażenie, że piłkarze Austrii kiedy wyszli po raz pierwszy na stadion, to przez kilka minut wpatrywali się zszokowani trochę w nasz już wypełniony sektor? :hyhy:
A dzirura w Panoramie, jeśli powstała, to w w wyniku petardy hukowej wyrzuconej z naszego sektora :/

Nasz kierowca w drodze powrotnej chciał za wszelką cenę naprawić to, że pobłądziliśmy w Czechach, i końcówka podróży upłynęła w hmmm ciekawy sposób :hyhy: Ale udało się i grupa, która chciała zdążyć na pociąg - zdązyła ;)

Pozdrowienia dla ekipy z busa podróżującego z Dolnego Śląska :)

buba(L)a
29-09-2006, 14:59
na sektorze od groma flag. pajac ktory zaczal sie mocowac z panorama, nie wiem co chcial osiagnac, ale na pewno nie wybieglo do niego 50 naszych, tylko jeden, ktory mial to nieszczescie ze przkoziolkowal kilka(moze nascie) rzedow w pogoni. dopiero jak niedoszlego kradzieja prawie zlapala ochrona wyszlo wiecej osob zeby poprawic flage. co do tej swiecy dymnej to bylem zszokowany, Austria musiala miec niezla beke z tego :/ troche nie rozumiam postawy kibicow po meczu. klaskali jakby Legia zagrala mecz zycia, no sorry ludzie ktorzy nosza eLke na piersi zrobili posmiewisko z tego klubu, a po gwizdku kibice omal sie nie pozabijali zeby jak najszybciej znalezc sie na dole :/
pzdr

Ziel
29-09-2006, 15:21
a po gwizdku kibice omal sie nie pozabijali zeby jak najszybciej znalezc sie na dole
Tego też nie rozumiem. Ale to po te koszulki całe między innymi...
A dziura nie powstała od świecy dymnej tylko petardy hukowej, rzuconej z naszego sektora. Stojąc przodem do murawy, widziałem, że coś leci, ale myślałem, że to jakaś butelka, korek albo coś w tym stylu. Nie wybuchło od razu tylko po kilku sekundach...
***** i tyle :slucha:
Jeśli chodzi o tego typa szarpiącego panorame, to po chwili wyskoczyło do niego klika, kilkanaście osób, tyle, że utrudnione było dojście do niego...

Benio
29-09-2006, 15:58
Z perspektywy oglądania relacji w TV

jedyne co zostało pokazane to "Panorama" i świece dymne...doping bardzo dobry i prawie cały czas słyszalny. :brawo: Hit z Wiednia brzmiał tak jak brzmieć powinien (szkoda,że nie jest tak zawsze).Nie wiem czy miałem jakieś omamy i przesłyszenia ale wydawało mi się,że nasz doping był wspomagany bębnem :hmm:

Na temat incydentu z Panoramą się nie wypowiadam

Podsumowując-mogę sobie pluć w brodę,że się nie wybrałem...no trudno siła wyższa zaważyła

GregorAE
29-09-2006, 16:01
. Nie wybuchło od razu tylko po kilku sekundach...

Jak nie po kilkunastu, a wygladało to jak puszka i leciało z górnego sektora. Na pewno doszli do tego, ktore to miejsce ale nie wiem czy znalezli winnego.

A co do meczu to podziękowania dla wszystkich, którzy stworzyli tą wspaniala atmosfere...To było widać i czuć. Nikt nikogo nie musial namwiać do śpiewania, przykład - przerwa :brawo:

To były jedne z chwil, ktorych tak szybko się nie zapomina...

Tuzin
29-09-2006, 16:23
Rozpierdolil mnie typ w szaliku Stiała Bukareszt :lol:

Michu
29-09-2006, 16:32
Widac bylo ze leci cos palacego sie, ale bardziej to na strobo wygladalo. Dzis w miescie mozna wiele wlep dostrzec 8) Szczegolnie na stacjach U - metra. A odpalenie swiecy dymnej w sektorze pod dachem to troche glupi pomysl, ludzie malo nie zaczeli uciekac. A rzut z sektora tez troche dziwny, bo rzucajacy bardz w panorame wycelowal. Wie ktos moze co z kolesiem ktory biegal po murawie przed meczem ? I co on w reku trzymal ?

GregorAE
29-09-2006, 16:34
troche nie rozumiam postawy kibicow po meczu. klaskali jakby Legia zagrala mecz zycia

Moje oklaski nie były skierowane do piłkarzy tylko do ludzi znajdujących się na trybunach bo naprawdę im się należało...

To samo tyczy się piosenki: "Czy wygrywasz, czy nie..." Nie jest kierowana do piłkarzy, którzy zagrali źle, tylko odnosi się do Legii i właśnie o to mi chodzi śpiewając tą piosenke, mimo że piłkarze nic nie grają, nie szanują nas, to i tak kocham Legie bo Legia to My nie oni.

el majoneze
29-09-2006, 16:50
na pewno inaczej niż 2 lata temu,doping z mojej perspektywy troche mniej rowny,ale były takie momenty(hit z Wiednia w 1połowie, przerwa z "Legia Gol Ale Ale" czy "Nie poddawaj się")które po prostu wgniatały w ziemię.Bęben był i choć z tego co widziałem i słyszałem czasami zdarzało się bebniącemu pomylić rytm,ale i tak sądze,że było to przydatne.Podróż wesoła,momentami badzo,bez zbędnych przygód.Z tego miejsca pragnę pozdrowić pasażerów "Parysowskiego" autokaru :oczko:
co było na tej sektorówce pod koniec meczu?

Ziel
29-09-2006, 16:59
Moje oklaski nie były skierowane do piłkarzy tylko do ludzi znajdujących się na trybunach bo naprawdę im się należało...
To samo tyczy się piosenki: "Czy wygrywasz, czy nie..." Nie jest kierowana do piłkarzy, którzy zagrali źle, tylko odnosi się do Legii
Święte słowa. Mam podobne odczucia. Pojechałem tam dla Legii nie dla kopaczy...
Racja, był to dłuższy czas niż kilka sekund... Pewnie kilkanaście. Wątpię, żeby doszli do tego kto niestety, bo pewnie typy obok mimo, że na 100% widzieli kto to siedzieli cicho.
hmm czyli taraca dymna była specjalnie rzucona? No dobra, ale w panorame? :kurde:

P.S.Bęben bardzo pomagał... Ale ogólnie zwróciliście uwage, że na tym sektorze wychodzi lepiej każda piosenka, nawet te które na żylecie nie bardzo, np. Legia ale ale, i "Leeegia Warszawwwwa"... Tyle właśnie daje DACH, śpiew odbija się od dachu i wręcz uniemożliwa nierówne śpiewanie bo jest tak głośno.

Guzik
29-09-2006, 17:14
I co on w reku trzymal ?

Kawalek miejscowego transparentu
Wyjazd jak najbardziej mozna zaliczyc do udanych, transport mialem z ogloszenia ale ekipa naprawde zajebista, sasiad Videoton i jego tramwaj z tubylcami w hustach :hyhy:
ludzi bylo duzo wiecej niz 2 lata temu ale tym razem jakos chyba wiecej osob z przypadku, ktorzy chcieli koniecznie do kazdej piosenki klaskac.

bycza
29-09-2006, 17:37
wyjazd z cieszyna razem z chlpakami z sosnowca i okolic oglnie miazga na polkadzie sam doping to slow brakuje miazgaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!1pozdro dla ziomow z sosnowca!!!!!!

Domino23
29-09-2006, 18:51
Robak to pijak 8)

rolnik
29-09-2006, 18:53
i mądry chłopak... żołądkowa rozkręciła atmosferę :oczko:

Kawa
29-09-2006, 18:57
No to chyba juz cały autokar dotarł do domów :>

rolnik
29-09-2006, 18:59
Nie, CywiL poszedł jeszcze na wino. Zastygł pod jakąś budą przy Hali Banacha. :ucieka:

yusta
29-09-2006, 19:00
Tak na szybko, bo musze się ogarnąć.
Panoramie nic strasznego się nie stało. Jest jedna dziura, po tym jak jakiś ***** pierdolnął na nią petardę, ale naprawialna.
Potem kolejny "inteligent" rzucił sobie na nią świecę dymną, ale tam już zniszczeń nie było.
Gość przed meczem urwał kawałek transparentu Austriakom, nie wiem co z nim.
W trakcie meczu jakiś fioletowy samobójca poszarpał sobie Panoramę. Chyba dla jaj, bo nie miał szans nawet kawałeczka urwać.

Robak chciał zdementować pojawiające się plotki :oczko:

Na pożegnanie, kierowca z żalem w głosie powiedział: "fajnie było ale jebaliście mnie" :ucieka:

ems
29-09-2006, 19:05
:ucieka:

Domino23
29-09-2006, 19:06
kto go jebal? :zdziwiony:

:lol2:

Mrozik
29-09-2006, 19:08
Antyglobalista :) Ale niecałe 700km w 18h.... Należało mu się ;)

Paluch
29-09-2006, 19:15
Antyglobalista :) Ale niecałe 700km w 18h.... Należało mu się ;)

wyjątkowo opor człowiek, cały czas narzekał :lol:

CywiL
29-09-2006, 19:31
Nie, CywiL poszedł jeszcze na wino. Zastygł pod jakąś budą przy Hali Banacha. :ucieka:

Jebaj się ! :mf:

Co do kierowcy to znowu nam sie trafił mistrz kierownicy ***** mać. :efoch: Normalnie ciśnie się na usta "Stop Wariatom Drogowym"
Specjalne pozdrowienia dla Robaka który z zastygającej powoli ekipy GTW zrobił pełnoprawnych pijaków. :brawo:
No i na koniec "ema ,ema" dla Etiopczyka na diecie.

Ewcia
29-09-2006, 19:31
Wyjazd pozytywny :) ale kierowca już nie :ucieka:

Domino23
29-09-2006, 19:37
Co wy chcecie od tego kierowcy? :O
W koncu wyjazd z Wiednia na autostarde w ciagu ok 3 godzin to chyba nie jest zly czas :zlosliwy:

Specjalne pozdrowienia dla Robaka który z zastygającej powoli ekipy GTW zrobił pełnoprawnych pijaków.

Szkoda tylko ze nie wytrzymal tempa ktore sam zarzucil 8)
To pewnie tylko przypadek ze poszedl spac jak sie Yusta obudzila :hyhy: ;)

Domino23
29-09-2006, 19:39
i jeszcze jedno, oprawa patrzac na fotki i filmiki zajebista :ucieszony:

Zap
29-09-2006, 19:46
Zoładkowa to był zajebisty pomysł. Szkoda tylko że na stacji nie udało się zakupów dokonać.

CywiL
29-09-2006, 19:54
Jakbysmy dokonali tych zakupów to ani ja ani Ty nie pisalibysmy teraz na forum. :chytry:

ems
29-09-2006, 20:03
dzieki Panowie i Panie za zajebista podroz i zabawe na miejscu. Brzuch mnie jeszcze boli :O wiec zamowilem pizze coby go podklinowac :PPPPPPP

misfit
29-09-2006, 20:31
Wyjazd udany, brawa troche nie na miejscu - z naszego sektora dobitnie widac bylo, ze kopacze przeszli obok meczu.. Ale atmosfera jak u siebie. W centrum spozywajac browce regularnie widzielismy grupki naszych ze spiewem na ustach, robilo to niezle wrazenie. Zaskoczeniem byl browar serwowany na naszym sektorze(nie bylem 2 lata temu). Poza tym w cenie piwa 1 euro bylo kaucja za plastikowy kubek. Po meczu po naszym sektorze biegala dziewucha i zbierala te kufle, zebrala ich co najmniej 150=150 juro "Wrocila zarobiona" :-D

robak
29-09-2006, 20:44
Szkoda tylko ze nie wytrzymal tempa ktore sam zarzucil 8)
To pewnie tylko przypadek ze poszedl spac jak sie Yusta obudzila :hyhy: ;)

eee następne pomówienia ;]
Zmęczony byłem nadmiarem wrażeń.
Przed meczem uwięzić mnie chciały jakieś albańskie szczury, potem meczyk i kierowca "błyskawica" :D
Największy twardziel, by z czasem poległ :P

PS. Obudźcie kierowcę! :lol:

Domino23
29-09-2006, 20:48
Robak odezwal sie na forum :O :O :O

No ale albanska mafia miales prawo sie zestresowac :hyhy:

Adiq
29-09-2006, 21:23
Niestety od świecy też jest dziura - ok. półmetrowa.

co było na tej sektorówce pod koniec meczu?
Replika pierwszej strony największej gazety austriackiej - Der Standard z dnia następnego (29 września), czyli dzisiejszego. Gazeta oprócz wszystkich charakterystycznych elementów zawiera artykuł o awansie piłkarzy Legii do fazy grupowej UEFA oraz zdjęcie kibiców Legii z Wiednia z podpisem o podboju przez nas tego miasta, a także kilka luźniejszych informacji. :oczko:

PS. http://derstandard.at/?url=/?id=2605442

el majoneze
29-09-2006, 21:48
pomysł naprawdę zajebisty.Szkoda tylko,że potraktowana została jak zwykła sektorówka i wszyscy ją podbijali,co trochę zepsuło efekt.Wogóle mam wrażenie,że panuje u nas jakieś natręctwo z tymi rękoma.Nawet po tym jak 15 raz Staruch mówił,żeby nie klaskać zdarzały się bystrzaki,którzy machali łapką o łapkę

buba(L)a
29-09-2006, 22:52
wiesz, ja siedzialem na samym krancu sektora kolo tego telebimu czy tam czegos, i S. moglem czytac co najwyzej z ruchu warg. tak samo ze spiewem, dochochodzil do nas dopiero po paru sek. ale za to jaki :modli: ....rozmazylem sie :hyhy:

El'Grafiko
30-09-2006, 07:34
No kurna wyjazd mistrzowski, oprawa spotkania również, czemu nie zostały użyte transparenty :> ? I takie jedno "ale". Dlaczego wszyscy śpiewają "Dwie Bramki Włodarczyk i dwie Szałachowski?" Jak w końcu powinnismy teraz spiewac :chytry: ?

Zap
30-09-2006, 09:16
I takie jedno "ale". Dlaczego wszyscy śpiewają "Dwie Bramki Włodarczyk i dwie Szałachowski?" Jak w końcu powinnismy teraz spiewac :chytry: ?
Dobre pytanie. Może dwie bramki Fabiański ? :zlosliwy:

Michu
30-09-2006, 10:04
Dobre pytanie. Może dwie bramki Fabiański ? zlosliwy

Proponuje: dwie bramki Radovic i dwie Szałachowski...

Zostałem wczoraj 1 dzień dłużej żeby pozwiedzać. Na mieście dużo vlepek, a w samym wesołym miasteczku od groma. Ogólnie miasto bardzo fajne. Plater też z wesołym miasteczkiem na czele :hyhy: Odpalenie świecy dymnej pod dachem to trochę idiotyczny pomysł ( nie mówiąc o późniejszym rzuceniu jej w panoramę :kurde: ), jeszcze moment i trzeba by było uciekać.

Ziel
30-09-2006, 11:37
Jak w końcu powinnismy teraz spiewac :chytry: ?
Dwie bramki Dave Janczyk i dwie Szałachowski :hyhy:

Fizi
30-09-2006, 11:43
wyleciał Włodarczyk, wylecą gwiazdorki
i Legia ma Mistrza Polski

Virus
30-09-2006, 11:58
ja chcialbym choc raz uslyszec na Ł3 propozycje Fizi'ego :D dla mnie najlepsza :hyhy:

Rafał
30-09-2006, 12:02
ostatnimi czasy wypadałoby tak zaśpiewać :/

Guzik
30-09-2006, 13:22
http://img136.imageshack.us/img136/3011/hpim3246wa3.th.jpg (http://img136.imageshack.us/my.php?image=hpim3246wa3.jpg)

pewien rodzaj kawy w jednym z lokali na wesolym miasteczku

Janek
30-09-2006, 15:39
Autokar bez szyby :)

Planowany odjazd z Warszawy środa 23.00. Niestety przed Warszawą jeszcze jakiś kompletny ****** wybija nam kamieniem boczną szybę w autokarze… Na szczęście spotkała go i kolegów sroga kara (nie wiedzieli ,że w autokarze jest już ok.30 osób :) .Jakie to pocieszenie skoro nie przepuszczą nas przez granicę .Z Warszawy wyruszamy ok.2:00 jednak bez szyby ,bo nie udało się wstawić .No nic jedziemy dalej. W Cieszynie również porażka. Na szczęście byliśmy na mieście dość widoczni więc momentalnie zjawiają się psy z całego miasta i eskortują nas do Bilelsko Białej do tamtejszego PKSu .Tam mają wstawiać szybę. Czas wolny spędzamy na mieście i po chwili znowu psy ,tym razem otacza nas już prewencja i tak czekamy do …..15:00 ,stres niesamowity ,większość rok czekała na ten wyjazd a tu się okazuje ,że nie dotrzemy na mecz…na szczęście udaje się wyruszyć. Pod eskortą psów na sygnale docieramy do Cieszyna (kierowcy już bez ważnych tachografów) . Na granicy austryjackiej rewizja i kolejne 0,5 h w plecy ,jakimś cudem na stadion docieramy w 53minucie meczu dobre i to ... Po meczu jako chyba jedyni zostajemy na mieście do rana (kierowcy muszą 9 godzin odczekać).
Austryjacy cipy straszne ,po mięście chodzimy jak u siebie ,i jeszcze nam szaliki oddawali ! Po za tym pustki straszne o 23.00 już miasto umarło zero zabawy i świętowania z ich strony.

Do Warszawy docieramy chyba ok.01:00 w piątek , po drodze balety niesamowite w tym bardzo długie postoje w ciekawszych miejscach .
Pzdr. Dla ekipy z Autokaru Bez Szyby :)

Kawa
30-09-2006, 15:41
Do Warszawy docieramy chyba ok.01:00 w piątek ,
To juz chyba w sobote? :>

Cavior
30-09-2006, 15:48
Gdzie jest szybaaa, nie ma nie ma jej :hyhy:

Janek
30-09-2006, 16:15
Do Warszawy docieramy chyba ok.01:00 w piątek ,
To juz chyba w sobote? :>

oczywiście ,że w sobotę po kilku dniowym braku snu jeszcze nie funkcjonuje najlepiej :hyhy:

No i hity wyjazdu :
"Tu jest rączka a tu druga ,
a tu jedno oczko mruga ,
tu jest uszko , tu ząbeczki ,
tuu wpadają browareczki ,
Kocham Pogoń, Kocham Legię !
A policję w dupę j**ię! "

"A teraz łapy w góre i dabu dibu daj
Legiunia dziś baluje dabu dibu daj
i Lecha się nie boi i dabu dibu daj
I Austrie/Wisłę rozpierdoli dabu dibu daj " :hyhy:

P.S. Cavior masz jakieś foty z wyjazdu ? bo mi się rozsypała cyfrówka i nic nie zrobiłem :placze:
My wysiedliśmy pod Warszawą ( w Nadarzynie ), a jak tam ekipa ze Szczecina ,zdążyli na pociąg z Warszawy ?

Cavior
30-09-2006, 16:27
P.S. Cavior masz jakieś foty z wyjazdu ?

Nie mialem aparatu niestety.

a jak tam ekipa ze Szczecina ,zdążyli na pociąg z Warszawy

Nie wiem.

Janek - http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=237&f=94 :hyhy:

JACKO PLACKO
30-09-2006, 17:10
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ działa juz stronka zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć z wyjazdu...a już wkrótce zdjęcia z turnieju

Janek
30-09-2006, 17:11
Janek - http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=237&f=94 :hyhy:

he he widziałem ,nawet na kilku innych fotach na LL ja się też znalazłem .dobre i to :ucieszony:

upadly_aniol
30-09-2006, 17:21
My też się już meldujemy :)
Wyjazd na duży plusik, wesołe miasteczko zajebiste - w pierwszym domu strachów Adam przyj...ał gościowi (bo go wystraszył), a w drugim Kali rozwalił makietę (również ze strachu)... po tych zajściach zmienią nazwę na "dom śmiechu"
Wiedeń zrobił na Nas słabe wrażenie ale Praga jest zajebista... wkońcu mają tam "Most Legii" :hyhy:
ogólnie w drodze mieliśmy luzik dzięki CB :chytry:
no i te zakupy 8)

edit: p.s. rozpieprzyli Nas tajniacy, którzy wychodząc ze stadionu zaczeli nadawać, którzy to XY :roll:

NORBI
30-09-2006, 17:37
http://video.google.pl/videoplay?docid=6321742349220116994&hl=pl

będzie więcej

wieden33
01-10-2006, 14:35
Chcialbym podziekowac wszystkim kibicom Legii za atmosfere ktora stworzyli w Wiedniu,dawno czegos takiego nie przezylem - a szczegolnie szacunek dla chlopaka ktory caly czas potrafil ogarnac tylu ludzi :brawo:
Pozdrowionka i do zobaczenia w Szczecinie[glow=darkred:c36c031d07][/glow:c36c031d07]

Martii
02-10-2006, 15:33
Wyjazd konkretny :)
Doping wg mnie mógłbyć dużo lepszy ale i tak S. ogarniał wszystko ładnie :)

Pozdro :)

holekNR
04-10-2006, 23:58
wpis troche spóźniony ale dopiero teraz mam neta i na spokojnie moge w swoim imieniu krótko podsumować ten wyjazd-coś pięknego...oprawa,doping,liczba ludzi,klimat...naprawde takie przygody jak ta,to chwile które pamięta się do końca życia :ucieszony:
..oczywiście wspomniane akcenty z petarda jak i świecą dymną rzuconymi w Panoramę to jeden z nielicznych chujowych akcentów wieczoru,do tego w naszym przypadku pare kamieni w busa podczas odjazdu z miejsca postoju pod stadionem i megaszybki odwórt sprawców zamieszania gdy zorientowali się że siły ocenili ponad zamiary :hyhy:
...szkoda że nie będzie nam dane pojeżdzić jaką to będa mieli możliwość kibice pewnej drużyny z małopolski :(

oby kolejny rok (lata?) okazały się dla nas lepsze

Siwex
05-10-2006, 21:24
Mam pytanko.
Czyja to fana wisi w lewym górnym rogu???

http://i12.tinypic.com/40fwsqv.jpg

CywiL
05-10-2006, 21:46
Węgrów z Miszkolca.

Zdróweczko Siwy ! 8)