PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Serbia (6 września, 20:30)

Kenijczyk
21-08-2006, 18:46
Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich wiernych kibiców reprezentacji na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy 2006 Polska - Serbia, który odbędzie się 6 września 2006 roku o godzinie 20.30 na stadionie Legii w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Ceny biletów na to spotkanie wynoszą:
- Oba łuki – 40 pln
- Trybuna otwarta – 90 pln
- Sektory przed trybuną krytą – 120 pln
- Trybuna kryta - sektory A i F – 150 pln
- Sektory B i E – 200 pln
- Sektor D – 300 pln

Zamówienia na bilety przyjmowane są do dnia 29.08.2006 w Polskim Związku Piłki Nożnej.
Telefon: (022) 55 12 200 fax (022) 55 12 240.

Zamówienia będą potwierdzane pisemnie z podanymi warunkami płatności. Odbiór zamówionych biletów w dniu 1.09.2006r w godzinach 11.00 – 19.00 w kasach stadionu Legii w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Do odbioru biletów potrzebne jest potwierdzenie wpłaty.
Przedsprzedaż biletów w dniach 2.09 i 04 - 06.09.2006r. w kasach Legii.

Wszystkie bilety tak zbiorowe jak i indywidualne są sprzedawane imiennie tzn. potrzebne są dane nabywcy - nazwisko, imię i PESEL.

Szczegółowe informacje pod podanym wyżej telefonem.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

a spierdalac z takimi cenami :wsciekly:

Kempes
21-08-2006, 19:02
9 dych ... za początek eleminacji

jebło w dyne

MK
21-08-2006, 19:05
30 zeta to max. co mógłym dać, a dziadkom z miodowej życze wszystkiego najgorszego z okazji ich kurewskiego podejścia do kibiców. :zly:

Robson(L)
21-08-2006, 19:28
Ooo widzę, że ceny iście promocyjne :ucieka:

40 zł na łuk :lol3:

Aureliusz
21-08-2006, 19:35
Spoko, małyszowcy się zjadą. :zlosliwy: :kurde:

kosciesz
21-08-2006, 20:39
noooo, widzę, że komplet się zapowiada :/
i tak się nie wybierałem 8)

A swoją drogą ciekawe, czy po meczu znowu przeczytam, że reprezentacja powinna grać na śląskim, bo w Warszawie jest za mały stadion żeby chętnych pomieścić :hyhy:

Raffi
21-08-2006, 20:49
A C dla kogo - dla sponsorów czy może kibiców gości?

Szaman1939
21-08-2006, 21:09
Pojechane :wsciekly: co ten PZPN nie wymyśli :kurde:

Pan Artysta
21-08-2006, 21:31
90 zeta :O

emil83
21-08-2006, 22:35
A C dla kogo - dla sponsorów czy może kibiców gości?

skoro sprzedają bilety na oba łuki to może planują tam posadzić serbów

Kepke
21-08-2006, 22:39
...

BuBy_SeC
21-08-2006, 22:49
dobra idziem wszyscy na D :hyhy:

Piotrek91
21-08-2006, 22:55
dobra idziem wszyscy na D :hyhy:
Wole karnet na Legie, na caly sezon. :ucieka:

Sharn
22-08-2006, 00:09
Dziękuję , postoję... W pubie. :zly:

Jozi
22-08-2006, 00:25
ceny na łuki i otwartą powalają na kolana -olaboga- :ucieka:
brawo panowie z pzpnu,za takie ceny to lepiej w pubie obejrzeć lub w domu

Henio
22-08-2006, 09:08
pierdole, nie ide.

mam nadzieje, ze sie ostro przejadą na tych cenach.

jacekaga
22-08-2006, 09:15
Odkryta za 90 zeta- miałem iść na ten meczyk, przez ceny nie idę- piwko, TV/telebim, znajomi- to mój plan na ten mecz.

Ktoś w PZPN-ie zatracił kontakt z rzeczywistością :zly:

Waskiii
22-08-2006, 13:29
W koncu musza jakos oplacic kontrakt Beenhakkera. :kurde:
paranoja :zly:

Jastrząb
22-08-2006, 15:48
Wszyscy wuja się znacie - toż to reprezentacja jest!

Chcielibyście oglądać Najlepszych Polskich Piłkarzy za garść drobnych???

Puknijta sie w łeb - za luksus trzeba płacić.

:lol3:

Brajek
22-08-2006, 18:19
Widać muszą zarobić misie z Miodowej na wypłacenie przyszłych kar finansowych http://forum.legialive.pl/images/smiles/i_lol2.gif

jak zwykle w Warszawie najdroższe bilety... Dobrze, że chociaż przeciwnik jakiś lepszy niż Irlandia płn i Azerbejdżan :/

Kepke
22-08-2006, 22:13

Jakich najlepszych...Sory,ale Mila dla mnie jest jednym z najgorszych...

Za jaki luksus... :hmm:

matx
22-08-2006, 22:15

Proponuję jeszcze raz przeczytać post Majasa. A jak to nic nie da, to jeszcze raz. I tak do skutku.

ems
23-08-2006, 09:42
i jeszcze pewnie biletow nie dodrukuja :zlosliwy:

no coz, mecze w Zrodelku tez maja swoj urok. a chcialem pojsc...

kiubz
23-08-2006, 10:48
e tam, nie powołał naszego Drewnialdo, ponoć przez dowcipy o nim więc żadna strata...

ja myślę że to kolejna zagrywka PZPN. Po otatnich meczach kadry, szczególnie po tym z Walią, wiedzą że nie mogą dać całej Krytej swoim ziomkom z TPsy, więc co robią: dają ceny biletów takie żeby każdy się posrał i nie kupił, więc pewnie na C i D sprzedadzą szczątkowe ilości i rozdzadzą bilety po sponsorach. Efekt będzie taki jak na Walii, "bydło" kupi na Żyletę i Łuki a ziomki Listka będą mogły sobie w spokoju obejrzeć meczyk bez zbędnego krzyczenia.

Ja mimo wszystko mam nadzieję, że będzie wiele pustych krzesełek na Żylecie

Kepke
23-08-2006, 12:10

Proponuję jeszcze raz przeczytać post Majasa. A jak to nic nie da, to jeszcze raz. I tak do skutku.

Nie rozmywając rozkminiłem..... :oczko:
Oh to rozkojażenie :wstyd:

Henio
02-09-2006, 22:51
nadkomplet sie szykuje.

Numer
03-09-2006, 07:23
$300 za najlepszy fotelik.. pojebało
40 za łuk.. za tych dziadów. może $5.

Mały stadion to muszą nad robić,

I tak przyjadą debile którzy i $1000 zapłacą.

Raffi
03-09-2006, 09:29
nadkomplet sie szykuje.

O, żebyś się nie zdziwił, frekwencja będzie nie mniejsza niż 10.000. Firmy tyle biletów wykupiły, ze szok. Poza tym nawet całkiem duża kolejka była wczoraj

KwIaTu
03-09-2006, 10:03
nie będe zapeszał...ale po tym co wczoraj zaprezentowali...

Gutek
03-09-2006, 10:16

To, że ktoś ma kasę i chcąc obejrzeć na żywo reprezentację za horrendalną sumę to znaczy, że jest debilem ? :zdziwiony:

Flip
03-09-2006, 10:24

To, że ktoś ma kasę i chcąc obejrzeć na żywo reprezentację za horrendalną sumę to znaczy, że jest debilem ? :zdziwiony:

Ewidentym :hyhy:

Ja idę dzięki uprzejmości pan Zdzisława K. z Pzpn-u ale zastanawiam się nad upłynnieniem tegoż biletu.

Numer
03-09-2006, 10:26

:slucha:
no ja niewiem ale czy duży ocób chodzi na mecze co ma kase i wydaje $300... :hmm:
przeciętny człowiej raczej tyle nie wyda
trzeba chyba być debilem żeby wydac tyle za mecz naczych kopaczy.

mort
03-09-2006, 10:32

Nie zawsze jest ale zazwyczaj bywa :hyhy: Napisał Raffi-większość wykupiły firmy a że znam kilku co to tylko na biletach,które dostaną w firmie śmigają na mecze to mogę śmiało generalizować-tak,jest debilem 8) Choć oczywiście zdarzają się wyjątki...

Gutek
03-09-2006, 11:36

Nie zawsze jest ale zazwyczaj bywa :hyhy: Napisał Raffi-większość wykupiły firmy a że znam kilku co to tylko na biletach,które dostaną w firmie śmigają na mecze to mogę śmiało generalizować-tak,jest debilem 8) Choć oczywiście zdarzają się wyjątki...
Idąc tym tropem...
Po kiego przychodzić na mecze Legii kiedy drużyna była w dołku ? Ceny biletów nieadekwatne do komfortu oglądania, widowisko słabe, drużyna przegrywa, a prawie dziesięć tysięcy debili wydaje kasę na taki chłam.

:kurde:

Patrzę przez pryzmat kibica, nie osoby jako takiej. I dla mnie taki kibic debilem nie jest.

Numer
03-09-2006, 11:46

Idąc tym tropem...
Po kiego przychodzić na mecze Legii kiedy drużyna była w dołku ? Ceny biletów nieadekwatne do komfortu oglądania, widowisko słabe, drużyna przegrywa, a prawie dziesięć tysięcy debili wydaje kasę na taki chłam.

Patrzę przez pryzmat kibica, nie osoby jako takiej. I dla mnie taki kibic debilem nie jest.
ale na Legie ceny sa troszeczke inne. poziom podobny. You do the maths

mort
03-09-2006, 12:38
Idąc tym tropem...

Eee...ale o to chodzi,że oni idą tylko dlatego,że nie wydają kasy. Nie wiem co oni mają wspólnego z kibicowaniem ? :roll:

Choć oczywiście moja definicja kibicowania może być zła....Ale jaka by nie była to łażenie tylko wtedy gdy można iść za darmo oraz nieznajomość zasad widowiska,które się obserwuje w niej sie nie mieszczą...Ale może to twoja wizja kibica jest bardziej poprawna-nie będę się spierał.Mam tylko nieodparte wrażenie,że nie wiesz o czym piszesz broniąc jako kibiców większości ludzi z darmowymi wejściówkami z firm :roll:

Creator
03-09-2006, 12:46
Misie z Miodowej nie mają sobie nic do zarzucenia, po prostu muszą sobie dorobić jeszcze do emeryturki, bankiecik pomeczowy też kosztuje, bo Misie nie będa się byle gdzie i byle jak bawić, dlatego cena taka a nie inna... :roll:

Gutek
03-09-2006, 14:13
Idąc tym tropem...

Eee...ale o to chodzi,że oni idą tylko dlatego,że nie wydają kasy. Nie wiem co oni mają wspólnego z kibicowaniem ? :roll:

Choć oczywiście moja definicja kibicowania może być zła....Ale jaka by nie była to łażenie tylko wtedy gdy można iść za darmo oraz nieznajomość zasad widowiska,które się obserwuje w niej sie nie mieszczą...Ale może to twoja wizja kibica jest bardziej poprawna-nie będę się spierał.Mam tylko nieodparte wrażenie,że nie wiesz o czym piszesz broniąc jako kibiców większości ludzi z darmowymi wejściówkami z firm :roll:

Eeeej.
Rozmineliśmy się zupełnie.
Srał pies trąbkowiczów z biletami od sponsorów.
Nie o tym piszę.
Piszę o przeciętnym Kowalskim, który poszedł na reprezentacje za horrendalną cenę, żeby kibicować.
Może z ekonomicznego punktu wydaje się debilem - ale nikogo nie nazwę tak tylko dlatego, że wydaje x kasy żeby pójść na reprezentację, nawet jeśli to x nie mieści się w granicach rozsądku.

Rozumiemy się ? :oczko:

Kapon
03-09-2006, 14:27
mam wrażnie, że połowa biletów rozchodzi się za darmo.
trzeba przecież jakoś oddać tym, co sponsorują Beenhakkera ;)

Henio
03-09-2006, 14:42
firmy dostały bilety, wramach umow sponsorskich i ich pracownicy tez zapene tych biletow nie kupili tylko je dostali. wiec trzeba sobie odbic na kibicach.
Ja nie ide tylko ze wzgledy ceny biletu.

mort
03-09-2006, 14:57
Gutek-teraz się rozumiemy :oczko:

Kenijczyk
03-09-2006, 15:40
ciekawe czy wyborcza rozłozy nam kartony z flagą Serbii :|

ems
03-09-2006, 15:57
watpliwe, oni raczej sa po stronie Albanczykow.

kiubz
03-09-2006, 19:11
czy moze ktos byl dzis pod kasami? sa kolejki, w jakich godzinach sa wogole otwarte bo oczywiscie misie nie podały...?

maniek1000
03-09-2006, 20:38
Trzeba się spieszyć bo bedzie tak jak przed meczem z Finlandią. Emeryci powykupują bilety i zostaną tylko te najdroższe :zly:

Tur
03-09-2006, 20:40
A te za 40zł na Łuk to są tanie?

mort
03-09-2006, 20:57
Trzeba się spieszyć bo bedzie tak jak przed meczem z Finlandią. Emeryci powykupują bilety i zostaną tylko te najdroższe :zly:

Przecież znasz inne sposoby na pieniądze. To w czym problem

maniek1000
04-09-2006, 09:58
A ty lubisz wydawać niepotrzebnie własne pieniadze??

Flip
04-09-2006, 10:20
Dajcie spokój,naprawdę trzeba byłoby mieć ostro nasrane żeby wydać hajs na ten mecz.

Jeśli ktoś ma ostro nasrane to czekam na privy z propozycjami cena wywoławcza:50zł :chytry:

Niemen
04-09-2006, 21:55
Za 50 zł, to lepiej kupić 5 kieliszków w sklepiku Legii, płyn 45 procentowy i zasiąść przed TV, jeśli będzie co oglądać. Bo jak tak jak z Finami to lepiej gdzieś w plener :ucieka:

Numer
05-09-2006, 11:34
Za 50 zł, to lepiej kupić 5 kieliszków w sklepiku Legii, płyn 45 procentowy i zasiąść przed TV, jeśli będzie co oglądać. Bo jak tak jak z Finami to lepiej gdzieś w plener :ucieka:
Racja lepiej jakieś fajnie szaliki Legii lub zaoszczędzić na koszulkę.

c_zary
05-09-2006, 11:43
Sami doradcy finansowi na tym forum jak widze. Jak chlopak chce isc to nic Wam do tego.

Bartek1916
05-09-2006, 19:38
"Mecz eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy Polska - Serbia nie przyciąga dużej liczby kibiców. Do wtorkowego popołudnia organizatorzy meczu sprzedali zaledwie 1200 biletów." Onet.pl chyba jednka ceny troche za wysokie :zlosliwy:

Tur
05-09-2006, 19:44
Do tego jeszcze przynajmniej 3000 dla sponsorów i ich pracowników, ale to i tak mało. Może się w końcu PZPN przejedzie na tym :zlosliwy:

emil83
05-09-2006, 21:32
Strona serbska nie wystąpiła o bilety i Polski Związek Piłki Nożnej nie spodziewa się żadnej zorganizowanej grupy kibiców z Serbii.

Ciekawe co zrobią jak Serbowie się pojawią

SIE-EMAN-NKO
05-09-2006, 22:34
no myśle że do 3 - 4 tysi to jutro dojdą, ale to max plus sponsorzy, zreszta ja się nie wybieram, bo wyjście do cyrku łączy się ze śmiechem tylko a jutro tam będzie tragikomedia, a na koniec wejdzie Mila jako morał tej opowieści.

"żeby wygrać trzeba brać najlepszych w tej chwili, a nie ... no właśnie wiecie kogo"

Za tydzień będzie dobry mecz i dużo bramek dla naszej Legiunii i wtedy na pewno zjawie sie na stadionie!

PLX
06-09-2006, 09:01
[quote]Polski Związek Piłki Nożnej nie spodziewa się żadnej zorganizowanej grupy kibiców z Serbii.

Czyżby in też dali zakaz...:)

Harcerz
06-09-2006, 19:01
[quote]Polski Związek Piłki Nożnej nie spodziewa się żadnej zorganizowanej grupy kibiców z Serbii.

Potrzebuja wizy do krajow przez ktore jada

Tomas
06-09-2006, 19:18
mozna tez fliegen chyba :oczko:

Goły
06-09-2006, 19:34

Wydaje mi się że jednak nie potrzebują gdyż jechałem do Bułgarii przez Serbie i niczego takiego ode mnie nie wymagali ...

Tur
06-09-2006, 19:38

Wydaje mi się że jednak nie potrzebują gdyż jechałem do Bułgarii przez Serbie i niczego takiego ode mnie nie wymagali ...

A jesteś Serbem? :oczko:

To, że my nie musimy mieć gdzieś wizy to nie znaczy, że tak samo jest z innymi narodami.

matx
06-09-2006, 20:02
Podobno sprzedano 3500 biletów i są puchy na trybunach. W Sporcie nikt nie zauważyl związku z cenami biletów tylko wszystko na slabą grę kopaczy zwalili. :roll:

daimler
06-09-2006, 20:11
Zajebiscie mnie wkurwia, jak slysze w TV ze powodem slabej frekwencji jest gra kopaczy. Jakos nikt nie widzi ze 90PLN za bilet na odkryta to zlodziejstwo... :roll:

c_zary
06-09-2006, 22:23
Podobno sprzedano 3500 biletów i są puchy na trybunach. W Sporcie nikt nie zauważyl związku z cenami biletów tylko wszystko na slabą grę kopaczy zwalili. :roll:
Jakby na to nie patrzec to cos na rzeczy jednak jest. Rok temu tak to u nas wygladalo:

Bilety tylko u koników i w... Internecie

Jeśli ktoś nie kupił biletu na mecz Polska – Walia, dzisiaj będzie musiał słono przepłacić. Ceny wejściówek u "koników" biją rekordy.

Aż 500 złotych trzeba było wydać wczoraj, aby kupić bilet na trybunę odkrytą. Normalnie kosztował on 100 zł.

Sprzedaż wejściówek na mecz Polska – Walia rozpoczęła się 29 sierpnia. Dzień później nie było po nich śladu. Nieco ponad 6 tys. rozeszło się jak ciepłe bułeczki. W sprzedaży były tylko bilety na trybunę odkrytą i łuk od strony Łazienkowskiej.

KwIaTu
06-09-2006, 22:23
a miało byc tak pieknie...BRAWO KOWALEWSKI...serbi troszke sumulowali.
Podobno na drugą połowe za free wchodzili

a ha Sędzia Kalosz!

emil83
06-09-2006, 22:30
Zajebiście wyglądała fala przy pustych trybunach :brawo: dla PZPN
Szpaku coś rzucił że w przerwie można było wejść za free na łuk a być może i na odkrytą :chytry:
A i wcześniej coś w stylu że mało widzów jak to zwykle na meczach w Warszawie

matx
06-09-2006, 22:44
Jakby na to nie patrzec to cos na rzeczy jednak jest. Rok temu tak to u nas wygladalo:

Bilety tylko u koników i w... Internecie

Jeśli ktoś nie kupił biletu na mecz Polska – Walia, dzisiaj będzie musiał słono przepłacić. Ceny wejściówek u "koników" biją rekordy.

Aż 500 złotych trzeba było wydać wczoraj, aby kupić bilet na trybunę odkrytą. Normalnie kosztował on 100 zł.

Sprzedaż wejściówek na mecz Polska – Walia rozpoczęła się 29 sierpnia. Dzień później nie było po nich śladu. Nieco ponad 6 tys. rozeszło się jak ciepłe bułeczki. W sprzedaży były tylko bilety na trybunę odkrytą i łuk od strony Łazienkowskiej.

To fakt, tylko, ze gdyby dali normalne ceny, to dzisiaj też mogliby mieć komplet niezależnie od chujowej gry wcześniej. Oczywiście wiem, że ceny zostaly ustalone przed meczem z Finlandią. Nie zmienia to jednak faktu, ze ceny biletów na reprezentację w Warszawie są jak dla mnie skandaliczne.

Kenijczyk
06-09-2006, 23:22
A i wcześniej coś w stylu że mało widzów jak to zwykle na meczach w Warszawie

,,mało widzów ale i tak dobry doping jak to na meczach w Warszawie'' :oczko:

H...
07-09-2006, 00:34
1:1 a mogło być lepiej

Tur
07-09-2006, 00:38
1:1 a mogło być lepiej

Tak na przyszłość: http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=9987&start=105

yusta