PDA

Zobacz pełną wersję : Zawieszenie na forum...

DawidoffPL
19-08-2006, 22:44
Siema.... Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale moderatorzy zawiesili mnie w wypowiedziach na forum po Bełchatowie... Za co?? Sami przeczytajcie... A teraz krotka pilka.... Jak oni wygladaja w moich oczach? Szczegolnie Ci ktorzy pisali do mnie zebym sie nie kompromitowal.... Jak wygladacie?? Poskarzcie sie znowu..... Za ten post.... Wszak wladza dla Was... Mowilem zeby tylko nie bylo kompromitacji w Lodzi...... Jak sie czujecie?? Teraz pewnie nawet nie odpisza te osoby ktore wczesniej na mnie flugaly.... Ja ich rozumiem ...Buhahhahahaha... A ogolnie szacunek dla prawdziwych kibicow Zylety!! Tych , ktorzy wspierali moj klub.... Widzew Lodz w ciezkich chwilach ... SZACUNEK DLA WSZYSTKICH (L)egionistow,KTORYM BRAKOWALO MECZOW Widzew-Legia!! To sa prawdziwi kibice..... Nie DONOSICIELE!!!!!!!!!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

pawlik
19-08-2006, 22:56
Siema.... Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale moderatorzy zawiesili mnie w wypowiedziach na forum po Bełchatowie... Za co?? Sami przeczytajcie... A teraz krotka pilka.... Jak oni wygladaja w moich oczach? Szczegolnie Ci ktorzy pisali do mnie zebym sie nie kompromitowal.... Jak wygladacie?? Poskarzcie sie znowu..... Za ten post.... Wszak wladza dla Was... Mowilem zeby tylko nie bylo kompromitacji w Lodzi...... Jak sie czujecie?? Teraz pewnie nawet nie odpisza te osoby ktore wczesniej na mnie flugaly.... Ja ich rozumiem ...Buhahhahahaha... A ogolnie szacunek dla prawdziwych kibicow Zylety!! Tych , ktorzy wspierali moj klub.... Widzew Lodz w ciezkich chwilach ... SZACUNEK DLA WSZYSTKICH (L)egionistow,KTORYM BRAKOWALO MECZOW Widzew-Legia!! To sa prawdziwi kibice..... Nie DONOSICIELE!!!!!!!!!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Ty się lecz człowieku :zdziwiony:

DawidoffPL
19-08-2006, 23:00
pjoneczek.... fajny avatar... :) ...

DawidoffPL
19-08-2006, 23:07
Jak się czują : Roni16, Bart(L)sh, e(L)egion,mort,DETOXIER.... Oraz szanowany wielce poważany Pan moderator wcale nie skorumpowany Raffi ?? Ja wiem czym to grozi .... Wiem wiem.... Ten sposób jest najłatwiejszy.... Dostałem Bana z poprzedniego tematu... Za co?? Bo powiedziałem: "Żeby nie było kompromitacji w Łodzi" .... Pewnie znowu dostane... Tak to już jest w tym kraju... Komu pasuje i ma władze, ten się wywyższa... Z jakim skutkiem?? ... :slucha: :slucha: :slucha: :slucha: :slucha: :slucha: :slucha: :slucha:

Raffi
19-08-2006, 23:10
Odpowiedz mi na proste pytanie - czy naprawdę masz 22 lata? Bo ciężko mi uwierzyć.
A co do kompromitacji w Łodzi, to jakoś ciężko było uwierzyć, żę akurat dzisiejszy mecz masz na myśli...
Poza tym piszesz non stop nie na temat. Dziękuję za uwagę.

DawidoffPL
19-08-2006, 23:22
Nie .... Nie mam 22 lat... To taki psikus.... Za to Twój avatar zdradza,że masz 77 lat... A teraz najlepsze... Masz racje!! W 100% nie sądziłem,że ŁKS wygra....!! Ja sie ciesze,że Legia będzie grała z Widzewem.... Raffi jakbyś wchodził na forum Widzewa i czytał wiadomości od Kibiców Żylety, to byś wiedział o co chodzi...A tak możesz mnie spławić txt. typu : "Odpowiedz mi na proste pytanie - czy naprawdę masz 22 lata? Bo ciężko mi uwierzyć." ...

Robson(L)
19-08-2006, 23:29
Co/kto to jest kibic Zylety ? :zdziwiony:

DawidoffPL
19-08-2006, 23:34
Ja CI tego nie bede tlumaczyl.... Poszukaj w necie ... Brawo Robson :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: .... Chyba jesteś kibic na pół etatu......!!

DawidoffPL
19-08-2006, 23:47
Robson... Wiesz co?? Sam nie szukaj... Pomoge Ci. Wpisałem na google hasło : "ŻYLETA" ... Oto link do strony która wyświetla się jako pierwsza : http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BByleta_(Legia_Warszawa)
I nie unoś się więcej w nieodpowiedniej chwili..... :hyhy:

Robson(L)
20-08-2006, 00:22
Czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz ? :ucieka:

Tur
20-08-2006, 01:07
Roni16, e(L)egion, mort, DETOXIER i Raffi, jak się czujecie? Bo ja jestem załamany.....

:oczko: :hyhy:

Virus
20-08-2006, 08:27
ja bym tez był... :hyhy:

Viola
20-08-2006, 11:45
O Kurde :| a myslalam ze juz nie doczekam chwili że zobacze kogoś głupszego niż Lepper i Giertych razem wzięci :O

Markotny
20-08-2006, 16:38
o so chosi? :O

Raffi
20-08-2006, 17:35
już o nic :ucieszony:

mort
20-08-2006, 21:45
A ja co mu zrobiłem? :O

Cokolwiek by to nie było to oświadczam,że mi wstyd :wstyd:

PS.I kto korumpuje Raffiego? :O

Viola
21-08-2006, 00:57
PS.I kto korumpuje Raffiego? :O

Inicjatywa Trzymająca Inicjatywę :rotfl:

korniszon
21-08-2006, 01:23
Smiejcie się, śmiejcie.... tak.... najprościej.... a każdy wie,,,, (o, sorry mieli być kropki), jak jest.... sa tacy co z modami piją.... i pożniej uklady maja.... bo to korupcja.... a co ja zlego pisze..... ale najlatwiej tak... no i co teraz macie do powiedzenia..... tak..... o czym by tu.... korupcja.....a Raffi to juz w ogole... pan moderator.... tego.... zaraz wezme lekarstwa... zaraz , zaraz.... o! Świety Mikołaj kopie w ogrodku.... wreszcie.... :walioslinionyglowawsciane: :zusmiechem:

Pan Artysta
21-08-2006, 07:08
Raffi odbanuj go choć na 15 minut :hyhy:

ale zioom :kurde:

Raffi
21-08-2006, 08:49
Już raz to zrobiłem i popatrzcie....

Markotny
21-08-2006, 09:59
No bo on jest, no ten, on jest... chuliganem :O

Luqas
21-08-2006, 13:17
Smiejcie się, śmiejcie.... tak.... najprościej.... a każdy wie,,,, (o, sorry mieli być kropki), jak jest.... sa tacy co z modami piją.... i pożniej uklady maja.... bo to korupcja.... a co ja zlego pisze..... ale najlatwiej tak... no i co teraz macie do powiedzenia..... tak..... o czym by tu.... korupcja.....a Raffi to juz w ogole... pan moderator.... tego.... zaraz wezme lekarstwa... zaraz , zaraz.... o! Świety Mikołaj kopie w ogrodku.... wreszcie.... :walioslinionyglowawsciane: :zusmiechem:

:rotfl:

Viola
21-08-2006, 20:59
Już raz to zrobiłem i popatrzcie....

no widzimy właśnie, że dawno takiego ubawu nie było ;)

Kepke
21-08-2006, 22:25
Zwracam sie z uprzejma prosba do Raffiego,o odbanowanie tegoz uzytkownika...

Prosbe ta motywuje tym,iz powyzszy uzytkownik wplywa na mnie bardzo rozweselajaco.

Prosze o pozytywne roptatrzenie mojej prosby.

Z powazaniem
Kepke

Raffi
21-08-2006, 22:31
przychylam się do wniosku. Kolega Dawidoff zostaje odbanowany, jednakże wykonanie odblokowania zostaje zawieszone na rok :zlosliwy:

Tur
21-08-2006, 23:39
E tam, to tak samo jak z karą dla Eltona tylko w drugą stronę :efoch: :oczko: