PDA

Zobacz pełną wersję : Elton wyrzucony z Legii!

Snoopy
11-08-2006, 15:59
Klub Piłkarski Legia Warszawa informuje, że zawodnik Elton Brandao z przyczyn niezwiązanych z uprawianiem piłki nożnej został dzisiaj odsunięty od pierwszego zespołu.

Do czasu podjęcia decyzji w sprawie jego przyszłości w Klubie przez Zarząd i Radę Nadzorczą Klubu, Legia nie będzie komentowała zaistniałych wydarzeń.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

:O :O :O

czaszka
11-08-2006, 16:01
Cosik poważnego musiało się stać. :hmm:

M@+
11-08-2006, 16:02
zaczyna się...

wygląda na to ze w ataku zagrają : Włodarczyk - Janczyk :/

Tom Kruz
11-08-2006, 16:06
Klub Piłkarski Legia Warszawa informuje, że zawodnik Elton Brandao z przyczyn niezwiązanych z uprawianiem piłki nożnej został dzisiaj odsunięty od pierwszego zespołu.

Do czasu podjęcia decyzji w sprawie jego przyszłości w Klubie przez Zarząd i Radę Nadzorczą Klubu, Legia nie będzie komentowała zaistniałych wydarzeń.

Wyglada na to, że to będzie sprawa na oddzielny topic.

Paluch
11-08-2006, 16:07
Mamy szczęście do obcokrajowców nie ma co...
Pewnie sie nawąchał

Iras
11-08-2006, 16:30
W radiu obiło mi sie o uszy, że prowadził samochód po pijaku.

Aureliusz
11-08-2006, 16:38
W radiu obiło mi sie o uszy, że prowadził samochód po pijaku.
Przestańcie spekulować i szukać taniej sensacji. Będzie wiadomo na 100%, to można skomentować. Póki co, to jest temat o meczu, w którym Elton nie zagra. Koniec. Kropka.

detoxizer
11-08-2006, 17:45

Że co qrwa? Nie no bombka. Że nikt nie chce odsunąć Włodara z przyczyn związanych z uprawianiem piłki nożnej...

wert_97
11-08-2006, 19:09
Popieram przedmówce strasznie dziwne jest odsuniecie Eltona i z tym Włodarczykiem jest to dobry pomysł żeby usiadł na ławce moze by przemyslał swoja postępowanie na boisku które jest w ostatnim czasie mozna delikatnie powiedzieci żałosne. :modli:

Raffi
11-08-2006, 19:12
ok, zatem mamy już gotowe rozwiązanie sytuacji :hmm:

Pan Artysta
11-08-2006, 19:16
pić to tsza umić :hyhy: :chytry:

Beny
11-08-2006, 19:18
Kurna, kiedyś chlali prawie wszyscy, ale gromili każdego po kolei i jeszcze w LM grali.

Taaa dzisiejsza młodzież. :kurde:

Rafał
11-08-2006, 19:24
Kurna, kiedyś chlali prawie wszyscy, ale gromili każdego po kolei i jeszcze w LM grali.

Taaa dzisiejsza młodzież. :kurde:

niestety, z gromieniem... za LM trzymam kciuki

Kiełbos
11-08-2006, 19:43
"Co zrobił Elton?" - to zdecydowanie pytanie numer jeden zadawane przez piłkarską część Warszawy. KP Legia ograniczył się jedynie do wydania suchego komunikatu w którym poinformował, iż Elton Brandao został czasowo odsunięty od pierwszego zespołu. Wiadomo było, iż nie chodzi o sprawy sportowe. I rzeczywiście, brazylijski napastnik powtórzył "wyczyn" innego piłkarza z tego kraju, Giuliano.

W nocy z czwartku na piątek został zatrzymany przez policję. Po badaniu alkomatem okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. Rzecz miała miejsce na nieopodal toru wyścigów konnych na Służewcu. Elton nie trafił na izbę wytrzeźwień.

Na razie nie wiadomo, jak postąpi Dariusz Wdowczyk i jaka kara spotka Eltona. Raczej nie zostanie z nim rozwiązana umowa, Legia za dużo w niego zainwestowała. Jednak kieszeń Brazylijczyka na pewno uszczupli się o pare tysięcy złotych.

:wsciekly:

detoxizer
11-08-2006, 20:17
Jednym słowem: *****! Po prostu ***** biorąc pod uwagę kraj, w którym żyje. A słabsza forma i już będzie wyzywany od alkoholików itd.

Oj Piekario weź go na bok jak ojciec by to zrobił, wpieprz mu parę pachów na dupsko i niech gość "otrzeźwieje".

A może problemy z aklimatyzacją i tęsknota za Brazylią??

emde
11-08-2006, 20:18
niech pije, jego jedynym bledem bylo to ze dal sie zlapac

Rafał
11-08-2006, 20:25

oby tylko z formy nie wypadł

M@+
11-08-2006, 20:26
jestem pewny ze nie on jeden pije :/ ale głupi bo dał się złapać niech sie Wdowcowi wyspowiada, kase zapłaci i zajmie się treningami.

emde
11-08-2006, 20:29

oby tylko z formy nie wypadł

mi sie zdaje ze wlodar odstawił % i dlatego gra jak gra... :chytry:

Raffi
11-08-2006, 20:38
prawko to już mu chyba w tej sytuacji zabrali...

emde
11-08-2006, 20:47
jesli sie nie myle to za jazde po pijaku grozi skierowanie sprawy do sadu...

M@+
11-08-2006, 20:49
no i wlasnie zostaną postawione mu zarzuty...

Roni16
11-08-2006, 20:50
Eltonowi Brandao grozi do dwóch lat pozbawienia wolności lub okresowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce zostaną mu przedstawione zarzuty.

Oj nie popisał się ten nasz Elton. No zobaczymy co z tym fantem zrobi Wdowczyk dalej czy poleci z zespołu czy na otrzeźwienie umysłu pogra z rezerwami ?? ;)

MK
11-08-2006, 20:56

Ciekawe czy powiedziałbyś to samo jakby rozjebał ci kogoś z rodziny :kurde:

-Hary-
11-08-2006, 21:03
glowe dam ze pil z rogerem i hugo (edson to żonkos wiec on raczej sedzial w domciu). nie chce oskarzac bezpodstawnie ale raczej nie mial tyle czasu zeby poznac kogos w warszawie z kim moglby pic. a sam schlac sie pewnie nie poszedl. odwozil chlopakow na ursynow i wracajac go zlapali.
wniosek: cieszmy sie ze nie zlapali 3 :hyhy:

Jaco
11-08-2006, 21:06
glowe dam ze pil z rogerem i hugo .

nie chce oskarzac bezpodstawnie

:jejku:

Myśl, myśl, myśl..

Roni16
11-08-2006, 21:07
No no pewnie tak bo Roger coś tam bąka po Polsku więc wprowadził kolegów w nocne Warszawskie życie a potem zosatawił ich na pastwe losu a sam wrócił do domu wytrzeźwieć a Elton myślał że jak gra w Legii jest nie tykalny i pojechał samochodem zamiast przeżucić się na ztm no i ... masz babo placek :hyhy:

korniszon
11-08-2006, 21:12
"Co zrobił Elton?" - to zdecydowanie pytanie numer jeden zadawane przez piłkarską część Warszawy. KP Legia ograniczył się jedynie do wydania suchego komunikatu w którym poinformował, iż Elton Brandao został czasowo odsunięty od pierwszego zespołu. Wiadomo było, iż nie chodzi o sprawy sportowe. I rzeczywiście, brazylijski napastnik powtórzył "wyczyn" innego piłkarza z tego kraju, Giuliano.

W nocy z czwartku na piątek został zatrzymany przez policję. Po badaniu alkomatem okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. Rzecz miała miejsce na nieopodal toru wyścigów konnych na Służewcu. Elton nie trafił na izbę wytrzeźwień.

Na razie nie wiadomo, jak postąpi Dariusz Wdowczyk i jaka kara spotka Eltona. Raczej nie zostanie z nim rozwiązana umowa, Legia za dużo w niego zainwestowała. Jednak kieszeń Brazylijczyka na pewno uszczupli się o pare tysięcy złotych.

Żeby nie było: nie mam z tym nic wspólnego.
A sprawę będzie miał na 100%.

-Hary-
11-08-2006, 21:13
glowe dam ze pil z rogerem i hugo .

nie chce oskarzac bezpodstawnie

:jejku:

Myśl, myśl, myśl..

no tak bez sensu... :cicho:

a wracajac... u siebie, w brazylii chyba tak ostro w palnik nie daja wiec musial byc z nim Polak! :hyhy: moze byl z kolega z ataku omowic przyczyny nieskutecznosci? :chytry: zygo kiedys w wywiadzie dla nl wspominal ze W. wykrecil jakis numer jak byli w gruzji :hyhy:

Raffi
11-08-2006, 21:14
panowie bez insynuacji proszę

-Hary-
11-08-2006, 21:19
ja sie tylko zastanawiam co (lub kto) go naklonilo do popelnienia tego niecnego czynu :oczko: przeciez pani sierżant Hamelusz przyznala ze "zawodnik zachowywal sie bardzo grzecznie" wiec nie wierze ze taki spokojny chlopak z wlasnej inicjatywy poszedl sie schlac :hyhy:

Roni16
11-08-2006, 21:21
Włodar chciał się pozbyć partnera z ataku :roll:

-Hary-
11-08-2006, 21:25
moze tak byc :hmm: czul ze forma janczyka (za mlody zeby wziac go na wodke) i gottwalda (dla slowaka % u nas za drogie) rosnie i stwierdzil ze najlatwiej bedzie wrobic biednego, "grzecznego" eltona :zlosliwy:

Roni16
11-08-2006, 21:26
Nie no dajmy spokuj Władeczkowi :D To kolega z kraju kawy który jest bardzo rozrywkowym chłopakiem wrobił Eltona czyli.... Roger :D

Nazgul
11-08-2006, 21:32

Jakby Ci zabił kogoś z rodziny przy okazji też byś tak pisał?

Wsiadanie na bani za kółko to usiłowanie morderstwa. U mnie Elton jest przegrany.

M@+
11-08-2006, 21:40
Rooneya nie kochają za to ze nocami szlaja się po klubach... tylko za jego grę niech odbuduje zaufanie swoją grą... jezeli oczywiscie w tym sezonie jeszcze zagra.

-Hary-
11-08-2006, 21:58
Elton Brandao – Imperator z Warszawy.

Skąd ksywka imperator z Warszawy?
- Sposobem gry przypominam trochę Adriano. To wielki piłkarz i jeszcze sporo mi do niego brakuje, ale ciągle mnie do niego porównują. Jak wiadomo Adriano nazywany jest ,,Imperatorem z Mediolanu’’, więc Roger i Edson śmieją się, że ja jestem teraz ,,Cesarzem Warszawy’’.
Nowy imperator narodził się po meczu z Cracovią. Nie tylko zdobyta bramka o tym zdecydowała.
- W tym dniu grało mi się wyjątkowo. Jednak nie mogło być inaczej, skoro dopingowała taka publiczność. Roger i Edson opowiadali mi, że warszawscy kibice są z drużyną na dobre i na złe, ale nie wiedziałem, że przekonam się o tym tak szybko. Ten nieustanny doping w pierwszej połowie, gdy przegrywaliśmy i gdy naprawdę za dobrze nie graliśmy, był dla nas bardzo ważny. Pozwolił otrząsnąć się i skutecznie zaatakować rywali.
Mamy wrażenie, że gra głową nie jest twoją najmocniejszą stroną.

:O przeca pani sierzant powiedziala ze izba wytrzezwien nie byla potrzebna

Życie piłkarza to nie tylko mecze i treningi…
- W Polsce nie mam zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach uwielbiam chodzić z kolegami do Galerii Mokotów. Przesiadujemy tam w kafejkach, łazimy po butikach. Tak spędzam czas wolny. My, Brazylijczycy trzymamy się razem. Wszyscy mieszkamy na Ursynowie i śmiejemy się, że stworzyliśmy brazylijskie miasteczko. Będzie jeszcze trudniej, jak do Hugo dojedzie jego żona z synkiem, ale przecież jest jeszcze Roger.

:zlosliwy:

Masked
11-08-2006, 22:19
Zagrzało sie w główce troche :kurde:
Nic tylko gaśnica :hyhy:

PS- Moze zmadrzeje :oczko:

Roni16
11-08-2006, 22:43
A nie mówiiłem Rogerowi kobity brak i znalazł sobie bratnią dusze tylko jego jeszcze nie złapali a Eltona tak :zlosliwy:

e(L)egion
11-08-2006, 22:52
ale niektórzy tu pieprza bez sensu( jak na przykład mój przedmówca) Nie ma co z tego robić jaj, bo grajek zachował się jak totalny ******. W momencie kiedy walczymy o LM i dopiero co zaczeliśmy ligowy sezon, ten musiał sie nachlać i w dodatku wsiadł "za fajere". Ja wiem że wszystko jest dla ludzi, ale porządni piłkarze w trakcie sezonu nie moga odwalac takich numerów. I niech nikt mi tu nie przywołuje przykładu Kowalczyka, bo kto wie ile jest prawdy w tych jego pijackich opisach. Dla mnie to co zrobił Elton jest lekko powiedziawszy idiotyzmem

SUPER_KKS
11-08-2006, 22:53
widać jaki ma szacunek do legły! ..przed wami ciężki mecz a ten morus sie swietnie bawi! ..pewnie reszta zespolu se odmawia używek bo full forma i koncentracja musi byc! ..a taki łelton w kulki se poleciał GRATULUJĘ! :brawo: :brawo: :brawo: :/

Raffi
11-08-2006, 22:58
spoko! miło było...Cze

Piotrek91
11-08-2006, 23:44
Nie ma co rozwijac tego tematu, stalo sie, nie da sie tego odwrocic, moze jeszcze zagra, moze nie. :roll:
Kolega z Poznania - 26 lat :O :kurde:

Kempes
12-08-2006, 01:39
samo schlanie nieprofesjonalne aczkolwiek dla mnie katastrofą nie jest
katastrofą jest wsiadanie do samochodu :roll:

to powino być ukarane , nie ma zmiłuj - boli że ważny zawodnik...na 10 dni przed zajebiście ważnym meczem :/

Harcerz
12-08-2006, 04:35
A wiadomo czy on byl pijany ? Czy tez tylko po alkoholu ? Bo widzialem dwie wersje , 1,5 promila i 0,64

Adam-oldboy
12-08-2006, 08:16
No i sie zgadza.

0,64 mg w wydychanym powietrzu = ok. 1,5 promila we krwi.

Beny
12-08-2006, 08:18
Lepiej, ze go odsunęli teraz niż za tydzień.

Nie zagra z Bełchatowem, potrenuje z rezerwami, nie zagra może z ŁKS, dostanie karę finansową.

Za to na rewanż wyjdzie na maksymalnej ... :cicho: i walnie 3 bramy. :cool:

daimler
12-08-2006, 08:33
Lepiej, ze go odsunęli teraz niż za tydzień.

Nie zagra z Bełchatowem, potrenuje z rezerwami, nie zagra może z ŁKS, dostanie karę finansową.

Za to na rewanż wyjdzie na maksymalnej ... :cicho: i walnie 3 bramy. :cool:

"Optymista to zle poinformowany pesymista" 8)

gdyby Legia za niego nie placila to juz by sie chlopak pakowal w droge powrotna, a tak - pewnie rozejdzie sie po kosciach tylko pozory zachowac trzeba. tyle w tym temacie.

ems
12-08-2006, 16:16
mnie denerwuje to ze ktos go broni. ***** ciezkie pieniadze zaplacone, rowniez i on nie zarabia najgorzej - pewnie lepiej niz ktokolwiek na tym forum oprocz Harcerza ;) jestesmy w srodku sezonu, najwazniejsze mecze przed nami - w tym mecz o awans do pilkarskiej Krainy Marzen - a ten se ***** chleje. Juz pomine fakt ze wsiadajac za kolko zachowal sie jak *****, bo po alko ludzie roznie prowadza - moj kolega "jakby nie mogl to by nie wsiadal", i nigdy nie bylo przesady w tym stwierdzeniu - natomiast alkohol zle wplywa na kondycje i na koordynacje ruchowa - a w sytuacji kiedy nasi pilkarze graja jak graj od meczu z Wisla Krakow (pamietaja wszyscy - sami przyznali ze pochlali), a Wlodarczyk bramki strzelal tylko na obozach przygotowawczych gdzie bylo daleko do sklepu i pilnowal wszystkiego Wdowczyk... Po prostu nie chce mi sie wierzyc ze jest jedynym naszym grajkiem ktory sobie napierdala po szyi. Zwlaszcza ze grupa trzymajaca wladze w tej druzynie to rowniez czolowka bankietowa.

Rafał
12-08-2006, 17:31
racja. albo pije ,albo gra. :-

Niemen
12-08-2006, 20:46
Zgadzam sie z emsem i footballem. Jesli ktos chce walczyc o lige mistrzow i jak to Elton powiedzial przychodzac do klubu walczyc o jak najlepsze miejsca w europejskich pucharach, to nie moze chlac! Niech sobie chleje na emeryturze pilkarskiej albo chociaz jak odejdzie kiedys z Legii, wtedy to mnie nie interesuje, a teraz ma grac! Ja proponuje dac mu kare finansowa i pokute jakas jak na spowiedzi i jak jeszcze raz cos zmaluje to out :zly:

Numer
13-08-2006, 10:09
Włodar go upił że móg psuć wiecej.. szkoda ze nie zargrał z GKS-em

Kiełbos
13-08-2006, 17:28
Zgoda ems... Taki ***** na drodze- potencjalny zabójca! Ktoś mówi "niech gra nawet najebany ale byleby strzelał..." A jak strzeli pięć bramek i Ci siostrę potrąci...?! :wsciekly:

Poza tym co do tego że dają w palnik to nie ma wątpliwości, i jestem pewnien że sam z drużyny tego dnia nie był, ale... No bez przesady, po meczu, jak jest dzień wolny czy coś, ale nie w dzień gdzie rano jest trening a następnego dnia mecz z liderem... :chytry: Gwiazdy kur... :zly: Od tej kasy to całkiem w baniach mają kocioł...

wwf
14-08-2006, 00:03
Jak bys utknął w Polskiej lidze jak Edson czy Roger, to też byś codziennie pił.

Sagitarius
14-08-2006, 08:35
nie ma to jak Wiślacka mentalność :brawo: :wsciekly:

Kenijczyk
14-08-2006, 09:50
ŻW:

(...) Na razie napastnik został zawieszony przez zarząd klubu i nie wiadomo, jaki los go czeka. – Obiecuję, że nikt ode mnie nie poczuje alkoholu. Będę trenował dwa razy tyle co dotychczas i ze zdwojoną energią – zapewnia skwapliwie Elton.
– Taki zimny prysznic może mu tylko wyjść na dobre. Skupi się na treningach, a nie na zabawie – mówi menedżer piłkarza Mariusz Piekarski. (...)

Yevaud
14-08-2006, 09:50
Zgoda ems... Taki ***** na drodze- potencjalny zabójca! Ktoś mówi "niech gra nawet najebany ale byleby strzelał..." A jak strzeli pięć bramek i Ci siostrę potrąci...?! :wsciekly:

Prosze nie mylic dwoch rzeczy.
Jesli ktos mowi: "niech chleje, byleby strzelal gole" to jeszcze nie oznacza: "niech chleje i potem pijany prowadzi samochod."
Zgoda na gre na bani nie oznacza jeszcze zgody na jazde na podwojnym gazie.

A moja osobista opinia jest taka, ze jak ktos pije i najebany albo na kacu przychodzi grac, to jest amatorem i pograc sobie moze z Kowalczykiem w ULPN, a nie w proefsjonalnym klubie pilkarskim.

Kapon
14-08-2006, 09:58
dostanie tylko po kieszeni bo nie mamy teraz lepszych napastników, a Elton jest zbyt młody i zbyt zdolny, aby się go od tak pozbyć.

Mrozik
14-08-2006, 10:08
A Hugo nie dający sobie radę przez jedną połowę to tez przypadek? A przed meczem w Doniecku? Dokładnie to samo było. Tam samochodów nie mogli na szczeście prowadzić.

Raffi
14-08-2006, 11:02
no to oczywiste, bo przecież w trójkę ich widywano tu i ówdzie :wsciekly:

Paolo'
14-08-2006, 11:31
ŻW:

(...) Na razie napastnik został zawieszony przez zarząd klubu i nie wiadomo, jaki los go czeka. – Obiecuję, że nikt ode mnie nie poczuje alkoholu. Będę trenował dwa razy tyle co dotychczas i ze zdwojoną energią – zapewnia skwapliwie Elton.
– Taki zimny prysznic może mu tylko wyjść na dobre. Skupi się na treningach, a nie na zabawie – mówi menedżer piłkarza Mariusz Piekarski. (...)

Zainwestuje chłopak w gumy do żucia :hyhy: A tak poza tym - *****...

Mrozik
14-08-2006, 11:36
no to oczywiste, bo przecież w trójkę ich widywano tu i ówdzie :wsciekly:
Dokładnie to miałem na mysli ;)

Sagitarius
14-08-2006, 12:01
miejmy nadzieję, że ten incydent podziała mobilizująco na całą trójkę i w końcu zaczną poważnie traktować grę w Legii! Jak nie to wylot. Wole polskich "średniaków" niż małoambitnych brazyliczyków.

detoxizer
14-08-2006, 12:08
miejmy nadzieję, że ten incydent podziała mobilizująco na całą trójkę i w końcu zaczną poważnie traktować grę w Legii! Jak nie to wylot. Wole polskich "średniaków" niż małoambitnych brazyliczyków.

No właśnie i o to chodzi. Mam nadzieję, że przestaną się czuć bezkarni. Pierwszym sygnałem było ściągnięcie Hugo i Rogera. Następnym razem będzie ława lub rezerwy.

Roni16
14-08-2006, 13:01
I teraz moge powiedzieć ... a nie mówiłem że głównym sprawcą tego zajścia jest Roger. I sądze że to się nie zmieni dopuki Roger i Elton nie znajdą sobie jakiejś kobiety swojego życia i nie będą brać przykładu z kolegi (Edsona) który zamiast chodzić po knajpach gra w piłke i mam nadzieje że jeszcze tydzień dwa i Edson będzie już tym piłakrzem z wiosny a o Rogera to zaczynam się martwić.

Kempes
14-08-2006, 13:36
to jest kurka jak ze zdradą...jak ktoś chce to wybaczy ale juz nigdy nie bedzie tak samo

w pierwszych wypowiedziach tego pilkarza widzialem wiele fajnych rzeczy - optymizm,chec do gry ,deklaracja zabawy pilką ,deklaracja walki... myslalem ze to kolejny skromny i pracowity brasiliano a'la Roger / Edson

teraz postąpił fatalnie i głupio...bylem wsciekly ale pewnie rozejdzie sie z czasem po kościach...incydent zostanie zrzucony na kark nowego otoczenia ,zagubienia ? sam nie wiem...

jednak już raczej ciezko bedzie mu uwierzyc w bezgraniczne oddane piłce ect

Virus
14-08-2006, 14:14
Zainwestuje chłopak w gumy do żucia :hyhy:

uwierz mi po gumach jeszcze bardziej czuc :hyhy: wiem ze swojego doswiadczenia :gwizdze:

Peace
14-08-2006, 15:27
Zainwestuje chłopak w gumy do żucia :hyhy:

uwierz mi po gumach jeszcze bardziej czuc :hyhy: wiem ze swojego doswiadczenia :gwizdze:

bo się używa owocowych a nie miętowych :cicho:

Yevaud
14-08-2006, 17:02

No właśnie i o to chodzi. Mam nadzieję, że przestaną się czuć bezkarni. Pierwszym sygnałem było ściągnięcie Hugo i Rogera. Następnym razem będzie ława lub rezerwy.

I kto bedzie gral na srodku obrony?
Balde i......?
Choto - kontuzja (mam nadzieje, ze niegorzna i jednak on).
Szala - kontuzja
Bronowicki - kontuzja

Chalas? Jedrzejczyk? Kielbowicz?
Wyglada na to, ze najlepszym w tej chwili zmiennikiem moze byc Zielinski albo Jozwiak. :kurde: :[

moze to tez powod, dla ktorego wiosna szlo lepiej.
Jak ktos gral zle to wiedzial, ze wypada ze skladu. A teraz?
Kto zastapi Rogera, Hugo czy Eltona?

Ale moze, jakby kolejny mecz ligowy (L) zagrala z atakiem: Korzym - Polniak,
z Chalasem i Jedrzejczakiem na obronie - moze by to jakos zespolem wstrzasnelo?

wwf
14-08-2006, 18:59
nie ma to jak Wiślacka mentalność :brawo: :wsciekly:

Nie my się wystarczająco nasłuchaliśmy zalów naszych gwiazdeczek i bardzo dobrze wiemy co się dzieje z drużyną po zdobyciu jakiegoś celu.

Dlaczego Kosowski uciekał z klubu po najlepszym sezonie
Dlaczego Uche Uciekał
Dlaczego Frankowski uciekł po przegranej z Grekami
Dlaczego Baszczyński ma juz dość grania w Wiśle
Dlaczego zaraz Sobolewski będzie chciał ucieć

Bo gdy juz wygrasz mistrzostwo polski to już nie ma tej motywacji co wcześniej. A przecież taki Vukovic czy Surma zdobyli mistrzostwo już drugi raz. To są już wypaleni zawodnicy których nie zapędzi się do pracy.

Jak myślisz jak długo jeszcze Choto będzie chciał grać z łeczną, Bełchatowem lub Odrą. Jak długo Fabiański moze bronić w tej naszej lidze.
Oni wytrzymają jeszcze rok w Warszawie i poproszą o zgode na transfer tak jak to się działo w Wiśle. Idziecie tą samą drogą i dopiero teraz przekonacie się jak ciężko jest utrzymać zespół.
A Edson i Roger. Przychodząc do Legii myśleli pewnie że po pół roku i zdobyciu mistrzostwa będą w innym klubie i większe zarobki. Tymczasem zostali tutaj i nie zanosi się na to żeby mieli gdzieś odejść lub ktoś chciałbv ich kupic.

Portowiec_1948
14-08-2006, 19:25
Kolejna pijacka wrona... Cóż, jego zachowania komentować nie będę, bo szkoda. Nagorsze jest to, że lada moment rewanżowy mecz el.LM, a przyszły kontuzje i to całę zamieszanie z Eltonem. Swoją drogą to chciałbym zaznaczyć, iż Legia popełniła bardzo duży błąd - mianowicie - strasznie krótka ławka rezerwowych i nie ma kim grać. Ale to już tak troszkę odbiegając od tematu.

Jastrząb
16-08-2006, 10:59
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3552073.html

Ostatni akapit - :zdziwiony:

detoxizer
16-08-2006, 11:47
Teraz Edson?

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=11520

Na szczęście to "Fakt", ale cholera wie...

_Bart
16-08-2006, 15:02
wwf bardzo madrze napisal, dla mnie tez mistrz to byl szczyt mozliwosci w Legii dla wiekszosci pilkarzy (czyt. wiedza ze tu wiecej nie da sie osiagnac - awans do LM 1na10mozliwy a puchar uefa nie do zdobycia - to siedzi w ich psychice)

powtarzam mistrz to wszystko dla nich - frustracja rosnie bo nie sa na tyle dobrzy aby ktos ich kupil a znow nie maja tyle ambicji zeby o tego mistrza co roku walczyc

co do Eltona to nie mam watpliwosci ze sam nie balował (widac po formie R. i H. bo E. nie posadzam)

tak naprawde to poza mlodymi i nowymi nie mamy teraz nikogo :/

Junior89
16-08-2006, 15:16
E. również nie posądzam, nawet na boisku widać że to już :prawi:
oczywiście, nie w sensie szybkości czy siły ale choćby radości po golu, czy samej dojrzałości na boisku :brawo:

Maros
16-08-2006, 15:17
co do Edsona, to on dzisiaj podobno byl na treningu, tylko wyszedł w czasie zajęć , spakował się i wyjechał :zdziwiony:

yusta
16-08-2006, 16:42
co do Edsona, to on dzisiaj podobno byl na treningu, tylko wyszedł w czasie zajęć , spakował się i wyjechał :zdziwiony:

Super. Na tydzień przed najważniejszym meczem sezonu mamy rozpierdoloną drużynę.

:brawo:

Kurs u buków na Szachtar nadal taki wysoki?

yusta
16-08-2006, 17:01
Tak w ogóle to normy powinny obowiązywać WSZYSTKICH, a polska grupa bankietowa ma się świetnie.
Nie dziwię się zatem "brazylijskiemu buntowi", bo skoro ONI mogą to czemu nas się za to samo publicznie gani?

Wdowiec jebie ich na boisku, Piekarski w szatni, a gdzie jest kapitan w tym momencie? Niejaki Łukaszek Surma... No gdzie?

mort
16-08-2006, 17:05
A gdzie jest kapitan w tym momencie? Niejaki Łukaszek Surma... No gdzie?

Nie wiem gdzie ale chyba wiadomo z kim-z pozostałymi z "Trzech muszkieterów" czyli Burym i Nędzą.Od czasu tego wywiadu gdzie Bury z rozbrajającą szczerością opowiadał o ich przyjaźni czekam kiedy tylko te trio odstawi numer a'la Elton :/

yusta
16-08-2006, 17:18
A gdzie jest kapitan w tym momencie? Niejaki Łukaszek Surma... No gdzie?

Nie wiem gdzie ale chyba wiadomo z kim-z pozostałymi z "Trzech muszkieterów" czyli Burym i Nędzą.Od czasu tego wywiadu gdzie Bury z rozbrajającą szczerością opowiadał o ich przyjaźni czekam kiedy tylko te trio odstawi numer a'la Elton :/

Mamy dwie grupy "trzech przyjaciół z boiska".
Jedna grupa może, a druga nie może. Normalne, że prędzej czy później musiało dojść do konfliktu.

Kapitan jest od tego, by trzymać drużyne razem. A on, trzyma się jednej z tych grupek. To nie tak powinno być.

Bremm
16-08-2006, 18:15
Zaryzykuję i napiszę, że kłopoty zaczęly się od fatalnego meczu Włodara przeciw Hafnarfiodur w Warszawie.

Wieczne dawanie szansy Nędzy to spory błąd Wdowczyka i moim zdaniem źródło konfliktu.

Tomereek
16-08-2006, 18:44
Właśnie, w tym momencie to Surma powinien odegrac najwazniejszą rolę i spróbować zcementować zespół, jednak nasz "charyzmatyczny" kapitan chyba nie odwazy sie na to i stanie po stronie jednej z grup(nietrudno się domyśleć po której).
Z drugiej strony, to moze po prostu, po transferach kolejnych brazylijczyków do klubu, zaczęli sie domagać głosu w sprawach drużyny. Przecież co 4 to nie 2. Jednak to są tylko domysły... :/

Dlaczego klub milczy?? :wsciekly:

Maros
16-08-2006, 19:11
przeciez oni na ogol milcza, taka chyba maja polityke informacyjna wobec kibicow. Po tym jak Edson dzisiaj wyszedl z treningu poinformowali, ze ma kontuzję :roll:

Peace
16-08-2006, 19:30
no przecie nie napiszą że pół składu pije, a oni nie wiedzą co z tym zrobic :roll:

e(L)egion
16-08-2006, 21:10
no przecie nie napiszą że pół składu pije, a oni nie wiedzą co z tym zrobic :roll:
Tak nie, ale od tego mają ludzi w firmie/klubie aby jednoczesnie wyjaśnić całą sytuację i nie powiedziec całej prawdy. Inaczej mają chujowego rzecznika prasowego

daimler
16-08-2006, 21:34
Z Surmy taki kapitan jak z koziej dupy gwizdek i nie raz juz to "udowadnial", wiec nie wiem skad zdziwienie ze nie potrafi druzyny wziac za morde. Wiecie czemu nie potrafi? Bo nie ma jaj, nie ma charakteru ani szacunku w druzynie!

W druzynie atmosfera jest przechujowa, co do tego nie ma chyba najmniejszych watpliwosci. Do tego Brazylijczycy chyba stworzyli oboz przeciwwagi dla Surmy-Burego i Wladeczka, a to na bosiku racej nie przyniesie oczekiwanych rezultatow. pomoc by moglo jakies ladne zwyciestwo (np z Szachtiorem :oczko: :modli: ) tyle ze jest jeden problem:

nie jest wina Piotra Wlodarczyka ze nie umie grac w pilke. Nie musi. Tylko czemu do cholery wogole zajmuje miejsce na lawce rezerwowych?? :roll:

I nie dotyczy to tylko jego. Edson i Roger zagrali pare dobrych meczow, ale w tym sezonie dramat. Hugo jest tak drewniany ze zmienia sie go w 35 minucie meczu a w ziemie wkrecilby go nie jeden Mlody Wilk, Elton dal w palnik, i wszyscy wiedza ze niemozliwe jest zeby pil sam. Tej druzynie potrzebny jest wstrzas. Najgorsze jest to ze nie ma kto nimi potrzasnac. Nie ma lidera, kapitana z prawdziwego zdarzenia. Gdyby taka osoba byla, do sytuacji z Eltonem by nie doszlo.

Wiecie jakiego pilkarza tej druzynie potrzeba? Takiego Tomasza Hajty, i nie chodzi tu o umiejetnosci pilkarskie. LKS duzo wiecej skorzysta z niego w szatni niz na boisku, i tacy tez sa potrzebni. W Legii takiego czlowieka nie ma. :roll:

e(L)egion
16-08-2006, 21:56
Jezeli takiego zawodnika nie ma, to od czego jest kutwa trener?? Moim zdaniem to on powienien sie wziac za te całe ekipy "bankietowe", bo jeżeli on nie bedzie miał posłuchu u zawodników to nikt nie bedzie miał. W dzisiejszej prasie pisza ze Kucharz trzymal tych brazylijczyków za gębę, tyle tylko, ze Kucharz to musiał pilnowac tylko samotnego Rogera, a to nie było zbyt trudne, bo nie miał z kim pić. Teraz ma dwójke kawalerów, wiec i Kucharzowi w obecnej sytuacji by pewnie "fucka sprzedali" i go olali jakby sie pluł. Moim zdaniem tu powienien zareagowac ostro i zdecydowanie trener.

M@+
16-08-2006, 22:42
Elton Brandao dostanie porządnie po kieszeni, ale pozostanie w Legii - taka decyzja, według naszych informacji, zapadła dzisiaj w legijnych gabinetach. Zawodnik trenuje już z zespołem i sprawia wrażenie przejętego całą sytuacją. Klub uznał widocznie, że piłkarz zasługuje na drugą szansę, a poza tym ogromna wrzawa wokół jego występku uświadomiła mu, czym w Polsce jest Legia i jaka presja towarzyszy zawodnikom występującym w tym klubie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło? Oby! Decyzja ta jest zresztą zgodna ze zdaniem zdecydowanej większości kibiców, którzy wypowiedzieli się w sondzie dotyczącej brazylijskiego napastnika.

Jest również szansa na unormowanie sytuacji z Edsonem da Silvą, który po awanturze w szatni (dzisiejsza informacja Faktu) urażony nie pojawiał się na treningach. Edsona czekają rozmowy wychowawcze z przedstawicielami klubu. Piłkarz ma ważny kontrakt i raczej nie ma możliwości, aby w tak słabym stylu zakończył przygodę z Legią.

Raffi
17-08-2006, 06:18
Edson i Elton zostają
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=19167

_Bart
17-08-2006, 09:24
Justynka Surmik to jest od udzielania wywiadow - codziennie w tvn24 cos ********... ot cala jego rola w tej druzynie (chyba zalamal sie ze nie pojechal na mundial)

pusty
17-08-2006, 10:09
Paradoksalnie to całe zamieszanie może jeszcze wyjść drużynie na dobre. Posypią się może jakieś kary i brazylijczycy zrozumieją, że nie oni tu rządzą. Przypadek Eltona nagłośnił sprawę i teraz piłkarze na pewno trochę się opamiętają jeśli chodzi o nocne życie...
Pytanie tylko jak to wszystko wpłynie na atmosferę w drużynie.

juras
17-08-2006, 10:23
Eltonowi moze wyjdzie na dobre, bo jest mlody i zalezy mu zeby pograc w Europie... Ale Edsonowi i Rogerowi wyraznie poprzestawialo sie we lbie...

Surma nigdy nie pogodzi druzyny, bo zwyczajnie nie zalezy mu na sukcesach Legii tylko na utrzymaniu pozycji w szatni i tyle...

Gdyby w Legii byl charyzmatyczny trener (a za takiego mialem dotychczas Wdowczyka - jak sie okazuje,charyzmy mu chyba ubylo, za to pojawila sie zgubna pewnosc siebie) to wszedlby do szatni, opierdolil wszystkich jak leci, wyslal Wlodarczyka do rezerw, posadzil na brazylijskie gwiazdeczki dla otrzezwienia i zabral jak najszybciej kapitanska opaske Surmie, bo to media wykreowaly go na "lidera druzyny" a prawda jest taka, ze on sie do tej roli kompletnie nie nadaje...

A atmosfera bedzie jeszcze gorsza, po tym jak wdupia z LKSem i wysoko u siebie z Szachtarem, jak zaczna sie od nich odwracac kibice - wtedy sie dopiero zacznie...

daimler
17-08-2006, 10:32
juras, pelna zgoda, tylko problem w tym: KTO? Kto w tej druzynie zasluguje na opaske? niestety, nie ma juz Kucharskiego i Bereta w szatni. Oni byli ostatnimi w tej druzynie zawodnikami z jajami. tej druzynie nie potrzeba wirtuozow pilki, wpsanialych napastnikow i obroncow. potrzeba goscia z charakterem pokroju Hajty czy Swierczewskiego, ktory po nieudanym meczu wejdzie do szatni i w pierwszych slowach swego listu zacznie napierdalac butami po szafkach.

tego brakuje. i jesli taki zawodnik sie nie znajdzie, to najlepiej wyszkolone technicznie grajki nic nie pomoga :roll:

crolick
17-08-2006, 10:34
juras, pelna zgoda, tylko problem w tym: KTO?Choto :hmm:

daimler
17-08-2006, 10:36
juras, pelna zgoda, tylko problem w tym: KTO?Choto :hmm:

:- i to obrazuje skale problemu...

juras
17-08-2006, 10:39
Widzisz Daimos, wlasnie w tym jest problem, ze tez nikogo takiego nie widze... Moze Vukovic? Zawsze mowi to co mysli, jest w tym klubie juz dosc dlugo, zalezy mu (chyba) na sukcesach Legii... Ma tylko jedna wade - jest obcokrajowcem, a tego polskie "gwiazdeczki" na pewno nie przelkna, bo to plama na ich honorze....

Choc nigdy nie bylem wielnbicielem Kucharskiego to teraz druzynie absolutnie go brakuje...

Kapon
17-08-2006, 10:42
kapitanem? -Wojtek Szala
ale on też jest kontuzjowany.
Choć tak naprawdę opaska w cale nie jest potrzebna żeby kogoś opieprzyć.

Junior89
17-08-2006, 10:48
Vukoviciovi zależy na Legii? :/ nie sądzę...
Szala ? może...chociaż wątpię żeby potrafił wstrząsnąć drużyną :hmm:
Choto...? chyba zbyt łagodny :hyhy: chyba żeby ściął kogoś w szatni 8)

kamilsson
17-08-2006, 11:53
no jesli wierzyc GW to teraz Edson zajebal focha z przytupem i nie przychodzi na treningi,smialo mozna juz mowic o sporym konflikcie w zespole........

Sagitarius
17-08-2006, 12:43
ale to już chyba jest za nami..na legialive był news, że Edson sobie już wszystko wyjaśnił z Zygo..

Paluch
17-08-2006, 13:06
juras, pelna zgoda, tylko problem w tym: KTO?

zdecydowanie Fabiański ewentualnie Szala
Ja widze jednak Fabiana bo mimo młodego wieku i jeszcze niewielkiego doświadczenia jest liderem tej drużyny i jak narazie najlepszym pilkarzem naszego zespołu. Ewentualnie Szala móglby być kapitanem bo jako jeden z nielicznych w tym sezonie walczy na boisku i to widać, mogłby wiec pokierować druzyną, zmobilizować jeśli nie bedzie szło itd.

Tur
17-08-2006, 13:11
Jak dla mnie Fabian jest mimo wszystko za młody i to jest pierwszy powód dla, którego nie miałby posłuchu wśród strszych, a drugi jest taki, że jest po porostu za grzeczny do tej roli.

Co do Szali to sam nie wiem. Może by nas zaskoczył jako dobry lider, ale równie dobrze może to być niewypał.

Kacperek
17-08-2006, 14:08
Fabian jest chyba dużo za młody i starsi piłkarze mieliby w dupie to co on mówi. Chyba nie ma jescze takiego autorytetu. Chyba najlepszy wybór teraz to Szala...

Kempes
17-08-2006, 16:58
Jeśli kapitana mamy szukać pod kątem twardej łapy to nie widze kandydatów ... już chyba Surma jest najbardziej wyszczekany (?) - niestety

ps. podkreślam - najbardziej wyszczekany ... co nie oznacza że jest drugim Kucharskim

Z innych względów postawiłbym na Fabiańskiego.
Koncepcja z Szalą dla mnie nietrafiona - wydaje sie być cichym szaraczkiem który nie podniesie głosu w szatni , liderem drużyny absolutnie nie jest a jedynym argumentem jest czas spędzony w naszym klubie.

Choto - Vukovic ?
dla mnie serb bardziej odpowiedni

yusta
17-08-2006, 17:57
Justynka Surmik to jest od udzielania wywiadow - codziennie w tvn24 cos ********... ot cala jego rola w tej druzynie (chyba zalamal sie ze nie pojechal na mundial)

Wiem. Wybór Surmy na kapitana był dużym błędem.
Sama na początku myślałam, że sprawdzi się w tej roli, ale to było zanim pokazał jak małym jest człowieczkiem.
Jest dokładnie tak jak Juras napisał "nie zalezy mu na sukcesach Legii tylko na utrzymaniu pozycji w szatni"

Cyclone
17-08-2006, 18:05
o ironio losu , kto by jakiś czas temu pomyślał że w rozważaniach na temat opaski kapitanskiej Szala będzie brany przez nas pod uwage... co nie zmienia faktu że ostatnio Szalgado pokazuje się in + :brawo:

Luqas
17-08-2006, 20:00
Dla mnie kapitan powinien budzić szacunek wszystkich pozostałych piłkarzy. Jednocześnie potrafić pierdolnąć ręką w stół i jeśli wewnątrz drużyny jest coś nie tak, to starać się kłopot rozwiązać a nie tworzyć sztuczne podziały. Wiek według mnie nie powinien mieć absolutnie żadnego znaczenia. Jedynie charakter. Padały tu propozycje Fabiańskiego czy Szali. Niby ok ale dla mnie jeden i drugi wydają się spokojnymi typami, którzy nie wyglądają na takich co mogliby konkretnie zjebać innego gracza czy przywołać go do porządku. Wydaje mi się, że Vukovic jest właśnie takim charakternym gościem, który mówi szczerze co myśli. Tyle tylko, że... jeśli Burkhardt wróci do pełni zdrowia i formy to Vuko z taką grą co dotychczas nie ma szans na oderwanie się z ławki, więc co to za kapitan notorycznie rezerwowy? Dlatego ja tam swojego faworyta w tej dziedzinie nie wiem, bo po prostu nie znam piłkarzy i nie wiem jakimi są ludźmi. Piszę jedynie na podstawie obserwacji z boku. Zgadzam się też z jurasem, szkoda, że nie ma Kucharskiego. Może nie grał wiosną wyjątkowo dużo ale za mordy potrafił te "gwiazdeczki" potrzymać...

Raffi
17-08-2006, 20:16
Kara dla Eltona

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa poinformowało, że w dniu 17 sierpnia 2006 r odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu w składzie: Piotr Zygo - Prezes Zarządu, Leszek Miklas - Wiceprezes Zarządu, Jarosław Ostrowski - członek Zarządu, Janusz Dorosiewicz - członek Zarządu. Zarząd Klubu po wysłuchaniu wyjaśnień zawodnika Eltona Brandao dotyczących wydarzenia z dnia 11.08.2006 postanowił ukarać piłkarza karą dyskwalifikacji, a także nałożyć na niego karę finansową. Jednocześnie Zarząd postanowił zawiesić wykonanie kary dyskwalifikacji.

Źródło: KP Legia

Żuku
17-08-2006, 20:46
w Legii długo jest także Kiełbowicz... ale on chyba gadane NIE MA..

ems
17-08-2006, 20:50
Fabianski gdyby umial skapitalizowac poparcie kibicow bylby powaznym kandydatem. Na razie jednak chiba nie...
Nie mam kandydata, zwlaszcza w sytuacji kiedy w ostatnim meczu w wyjsciowej jedenastce gralo 3 Polakow.

Sharn
17-08-2006, 21:51
Fabiański? Podejrzewam że on co najwyżej moze dostać zwiniętym ręcznikiem w tyłek w drodze pod natrysk, albo sprzęt do noszenia...
Sprawa jest prosta, w drużynie NIE MA kandydata na kapitana zespołu bo nie ma w nim nikogo kto by umiał pierdolnąć pięścią w stół. Tzn. może i Surma by potrafił, ale sądzę że jemu się już powoli nie chce chcieć... I tu jest problem.

daimler
17-08-2006, 22:44
Wiecie, ta druzyna moze wstrzasnac nie tyle nowy kapitan, co sam fakt zmiany wlasciciela opaski. Niektorzy po prostu poczuli siew druzynie zbyt pewnie i przydalby im sie taki zimny prysznic. Nowy kapitan? Z tych co sa Szala wydaje sie byc jedynym rozsadnym kandydatem. Moze butami po szatni rzucal nie bedzie, ale co do niego to akurat mam pewnosc ze w trakcie sezonu prowadzi sie jak nalezy.

Co do zakonczenia sprawy Eltona - klub zafundowal nam teatrzyk. zwykla pokazowka, a z powodu tej kary Elton sobie conajwyzej nowych skarpetek nie kupi...

Sharn
17-08-2006, 22:57
Co do zakonczenia sprawy Eltona - klub zafundowal nam teatrzyk. zwykla pokazowka, a z powodu tej kary Elton sobie conajwyzej nowych skarpetek nie kupi...

Niekoniecznie. Jako Brazylijczyk pewnie przelicza po brazylijsku więc napewno mu nie w smak... :oczko: Zresztą nie chodzi o to żeby go karać w jakoś srogo w klubie. Tu wie że ma ostatnią szansę, jak się coś takiego powtórzy to już po Europie pójdzie zanim łatka chlora i pijaka. A jeśli nie wie o nie będzie go żal jak sobie zwichnie karierę - nawet Kowalczyk był mądrzejszy i wiedział po co są taksówki.
Jest inna sprawa. Ziobro (i słusznie) jedzie po porkuratorach że nie wsadzają potencjalnych morderców (pijaków drogowych) bezwzględnie do ciupy. Żeby to nam Eltonka nie zapuszkowali na parę miechów... :hyhy: No i ciekawe czy zabiorą legijnego Seata? :chytry:

Kempes
18-08-2006, 00:23
A z jeszcze innej strony - chyba nikomu komu zależy na awansie ,nie byłoby w smak zawieszanie Eltona przed Szachtarem...

Junior89
18-08-2006, 00:58
nie ma niestety kandydata na kapitana... w takiej sytuacji przed meczem z Szachtiorem kapitanem pozostaje Surma, a drużynę uporządkować musi ten od którego zależy najwięcej - Dariusz Wdowczyk, sam powiedział że z piłkarzami od szyi w dól jest dobrze, więc to on musi sforsować ich głowy, bo z Szachtarem tak czy inaczej musimy postawić nasz los na jedną kartę...
Obronę ogarnąć lub zmienić ustawienie i poprostu zagrać na 200%(przynajmniej) naszych sił i umiejętności, zagrać dla NAS, dla kibiców, dla tej 90-letniej (L) którą reprezentują... tylko czy wszystkich będzie stać... :zly: :/

przy okazji dziękuję przede wszystkim Raffiemu i wszystkim modom, oraz wszystkim użytkownikom za umożliwienie napisania mi posta nr 1000 :)

yusta
18-08-2006, 02:04

Nie do końca tak...
Zrobił sie niezły szum, a Elton w sobotę wyglądał jak zbity psiak. Wątpię, by powtórzył taką akcję.
Przez kilka dni miał opcję rozwiązania kontraktu, a Ronaldinho to to nie jest, żeby przebierać w ofertach.

wwf
18-08-2006, 02:34
ale wy *********cie za przeproszeniem. Tacy dużi chłopcy a piłki wogule nie rozumiecie.

Jaki kapitan????? Czy w Wiśle Szymkowiak czy Żurawski krzyknoł na Kosowskiego jak ten chciał odchodzić, czy ktoś krzyknoł na Uche , czy ktoś tłumaczył cos Frankowskiemu

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE. To jest piłka , w takich klubach jak Legia czy Wisła tylko ten kto gra dobrze zarabia. Więc nikt się nie wychyla , nikt nie będzie chciał się z polaków dogadywał z Brazylijczykami bo po prostu inni zawodnicy na tym skorzystają jak ich nie będzie w klubie.

Wiecie jak można dojść do zawodników i zarzegnać konflikty.

Dając nowe kontrakty do podpisania i to na dużo lepszych warunkach.
Bardzo mozliwe jest że ta cała afera wynikła z powodu pieniędzy. Edson nie chce grać za drobne a koleś ma 2 razy większy wpływ na wynik niż Surma czy Włodarczyk. Więc chce zarabiać 2x tyle co oni.

Wy mysleliście że to wszystko jest takie łatwe. Że można zdobyć mistrzostwo i mieć nadal ekstra drużyne i nic nie zmieniać. Czy niczego was nie nauczyło to co sie działo w Wiśle. My co roku musieliśmy podpisywać nowe kontrakty żeby zawodnicy zostali w klubie. Żurawski grał bo mu dali ponad 300 000euro + Mazda RX8 ( prezent od Cupiała za króla strzelców). Podobnie Baszczyński, Frankowski, Szymkowiak, Cantoro. A tym którym nie dali robili syf w szatni ( Kałużny, Uche, Kosowski). Tymczasem uwas po mistrzostwie nic się nie zmieniło więc zawodnicy się buntują.

I dopiero teraz przekonacie się jak trudno utrzymać zespół po mistrzostwie, i ile to pracy wymaga. A to co się uwas dzieje to po prostu kopia tego co działo się w Wiśle.

Szansą była tylko LM , tylko wtedy Edson, Roger, Ouattara widzieliby sens zostania w Warszawie. A że LM nie będzie to Edson już wariuje i nie ma ochoty biegać kolejny raz po polskich boiskach. Pójdzie byle gdzie do Niemiec i dostanie spokojnie z pół miliona euro rocznie , no i pogra na fajnych stadionach. Bez nowych kontraktów ( teraz Edson w grudniu Choto , za rok Roger + Fabiański ) to nawet tej kadry nie utrzymacie

I tak samo analogicznie w Wiśle , mistrzostwo polski spowoduje że Baszczyńskiego , Sobolewskiego na pewno w Krakowie już nie zobaczymy.

_Bart
18-08-2006, 07:48
Jest inna sprawa. Ziobro (i słusznie) jedzie po porkuratorach że nie wsadzają potencjalnych morderców (pijaków drogowych) bezwzględnie do ciupy. Żeby to nam Eltonka nie zapuszkowali na parę miechów... :hyhy: No i ciekawe czy zabiorą legijnego Seata? :chytry:

bez szans, pierwsze przestepstwo w Polsce wiec zawiasy dostanie i zabiora prawko... to wszystko

fiu fiu 80 tysia kary to ciekawe czy teraz bedzie mial chlopak motywacje do gry (do wiosny chyba nic nie zarobi)

Pan Artysta
18-08-2006, 07:57

bez szans, pierwsze przestepstwo w Polsce wiec zawiasy dostanie i zabiora prawko... to wszystko
)

nie zawsze tak jest :chytry:

Sagitarius
18-08-2006, 09:15
krzyknoł Tak trzymaj :wstyd:

pusty
18-08-2006, 10:15

fiu fiu 80 tysia kary to ciekawe czy teraz bedzie mial chlopak motywacje do gry (do wiosny chyba nic nie zarobi)

Moim zdaniem tymbardziej powinien mieć motywację do gry. Bo jeśli będzie grał słabo to przez dłuższy czas może nic nie zarobić.

kamilsson
18-08-2006, 11:00
dla mnie nawet najlepszy kapitan nie uzdrowi sytuacji w szatni,druzyna musi stanowic kolektyw nie tylko na boisku,wiadomo nikt im nie karze sie lubic poza szatnia i boiskiem ale musza sie umiec dogadac.Czy Kucharski jakby teraz byl to by cos zmienil........ :nie: Konflikt Brazylijsko - Polski jest na bank spowodowany pieniedzmi ,do tego dochodza bankieciki i alkohol,po prostu sodowa jebnela do glowy co poniektorym po zdobyciu MP,mnie tylko dziwi ze oni majstra traktuja jakby niewiadomo co ugrali,pokaz sie jeden z drugim w LM czy UEFA z dobrej strony to albo dostaniesz konkretna podwyzke albo wytransfeuja cie do eldorado(czyt 2 liga niemiecka)gdzie bedziesz gral za eurosy,duzo eurosów........

yusta
18-08-2006, 12:34
Wy mysleliście że to wszystko jest takie łatwe. Że można zdobyć mistrzostwo i mieć nadal ekstra drużyne i nic nie zmieniać. Czy niczego was nie nauczyło to co sie działo w Wiśle. My co roku musieliśmy podpisywać nowe kontrakty żeby zawodnicy zostali w klubie. Żurawski grał bo mu dali ponad 300 000euro + Mazda RX8 ( prezent od Cupiała za króla strzelców). Podobnie Baszczyński, Frankowski, Szymkowiak, Cantoro. A tym którym nie dali robili syf w szatni ( Kałużny, Uche, Kosowski). Tymczasem uwas po mistrzostwie nic się nie zmieniło więc zawodnicy się buntują.

Czy piłkarzyki myślą, że wszystko jest takie łatwe? Zepną się na jeden sezon w marnej lidze, wygrają ją i będą rozchwytywani?
Niestety... Niech gwiazdki naszej ligi zobaczą jak żyje się teraz Kosowskiemu, Uche czy Kałużnemu a nawet Frankowskiemu, który pokazał się w eliminacjach MŚ. Dwóch szuka klubu, jeden nie gra, bo trener ma lepszych o nic nam nie mowiących nazwiskach, a po Uche to słuch zaginął.
Tak samo było w wypadku tych co spierdolili od nas po poprzednim mistrzostwie. Vuko wrócił skruszony, a Stanko nie ma klubu.
Niech oni się wreszcie nauczą, że wygranie polskiej ligi to nie jest żadne aj waj.

To nie my mamy się uczyć czegoś i zastanawiać. To oni powinni zakumać, że podpisali kontrakty i mają zapierdalać. Zarabiają duże pieniądze na kopaniu piłeczki, więc niech kopią ją prosto a nie byle jak.

Yevaud
18-08-2006, 12:58
No nie.
Jak czytam te wypowiedzi, to mam wrazenie, ze Legia powinna dac ogloszenie o tresci:
"zatrudnie pilkarza. Wymagania - zdolnosc do pierdolniecia reka w stol".

Jozwiak nie byl kapitanem, a opieprzyc kolegow i tak potrafil. Zielinski raczej takiego charateru nie mia, a i tak byl kapitanem.

arczi
18-08-2006, 16:49
Od opierdalania zawodnikow jest trener.
Kapitan co najwyzej moze skladki zbierac na zel do wlosow, lub alusy do ich wypasionych bryczek.

wwf
18-08-2006, 21:04
Może i tak tylko że w Niemczech taki Kosowski za to siedzenie na łace brał 600 000 euro rocznie. Taką kase za nie robienie niczego przez kilka lat ,potem tyle samo w Angli. A w Wiśle dostałby 200 000. Rachunek jest prosty po 4 latach tułaczki po europie masz 2,4 miliona euro a za gre w polsce 800 000.

Do tego grasz w lidze gdzie od klubu dostajesz fajny dom + niezłą fure. A w polsce dostaniesz 50 metrowe mieszkanko + honde civic. Więc sam rozumiesz. Oczywiście tacy piłkarze zarabiają niezle ale po co się starać jak wyjeżdzając z polski mogą zarobić jeszcze więcej za nie robienie niczego. A po 4 lub 5 latach wracają do polski (Kłos, Majdan, Kukiełka, Świerczewski) i dostają te 100 000.
Dlatego lepiej grać tam niż u nas.

valdo73
18-08-2006, 22:59
Kowalczyk był mądrzejszy i wiedział po co są taksówki.

Kowalczyk jeszcze do dziś nie ma chyba prawa jazdy.

Aureliusz
24-08-2006, 16:01
Trochę nie w temacie, ale trochę tak :/ Czyżby zamienił stryjek siekierkę na kijek? (http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=11655)

Wypadek wypożyczonego z Legii piłkarza
Wypożyczony z Legii do Korony Kielce napastnik Marcin K. nie pojechał dziś z zespołem na sobotni mecz do Szczecina z miejscową Pogonią. Minionej nocy spowodował kolizję na ul. Rajtarskiej w Kielcach. Prowadzony przez niego peugeot 307 zaklinował się między słupkami ograniczającymi przejazd. Piłkarz zgłosił się na policję dopiero rano. Podczas badania o godz. 7:30 stwierdzono w jego organizmie prawie promil alkoholu.

- Marcin K. twierdzi, że nie prowadził samochodu pod wpływem alkoholu, a dopiero z powodu stresu spowodowanego kolizją wypił dwa piwa. W tej sprawie powołany zostanie biegły, który stwierdzi czy wersja podana przez piłkarza jest prawdziwa – poinformowano Radio Kielce w zespole prasowym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

- Jesteśmy oburzeni, ale musimy zbadać sprawę. Oficjalne stanowisko klubu zostanie przedstawione jutro po rozmowie z piłkarzem – powiedział rzecznik prasowy Korony Maciej Topolski.

Sharn
24-08-2006, 16:40
Klattcik poszalał?
O 7.30 żeby mieć jeszcze promil to nieźle musiał dać czadu...

Harcerz
24-08-2006, 16:51
Klattcik poszalał?
O 7.30 żeby mieć jeszcze promil to nieźle musiał dać czadu...

Powinien przed badaniem wypic flaszke octu

upadly_aniol
15-11-2006, 18:20
historia lubi sie powtarzac :/

Q_(L)
15-11-2006, 18:38
historia lubi sie powtarzac :/

http://www.legialive.pl/news.php?id=20312 :boshe:

http://www.legialive.pl/news.php?id=20317 :brawo:

SIE-EMAN-NKO
15-11-2006, 18:48
PAPA ELTON sław POLSKIE alkohole za oceanem

Portowiec_1948
15-11-2006, 18:51
Zero profesjonalizmu. Bardzo dobrze pijakowi. Żegnamy.

myszor
15-11-2006, 18:53
a tak zapewniał, że nie popełni już takiego błędu :zdziwiony: gówno prawda! :hyhy:

Dobrze mu, że go wywalili, po co nam alkoholik :oczko:

Marinho
15-11-2006, 19:03
Noo, tosz to kolega Elton tym razem urządził sobie zabawe w policjantów i złodziei :lol: :zlosliwy:

A tak serio to jakoś nie mam zamiaru nad nim rozpaczać, nie był nam zbyt potrzebny... Decyzja klubu jak najbardziej słuszna.

Grzywa_87
15-11-2006, 19:05
recydywistom mówimy stop :P :P bye bye ELTON :D

Sagitarius
15-11-2006, 19:09
łeh, łeh gdzie jest ten koleś co miał w sygnaturze "Etlon Nasza Gwiazda" :hyhy:

Paluch
15-11-2006, 23:14
kto nie pijący "niech pierwszy rzuci kamień"

abstynenci karrrwa :hyhy:

GregorAE
15-11-2006, 23:19
:rzut:

Abstynent od czterech dni 8)

A co do tematu to sam sobie chłopak szanse przegrał a zarządowi ułatwił troche decyzje.

:bialy:
16-11-2006, 02:26
no i tyle bylo Eltona. bajbaj.

pic sobie by mogl do oporu i pewno nikt by nic nie zauwazyl, tylko po ch* sie pchal za kolko?

DJ_DaMiC
16-11-2006, 15:17
Po co oni go w ogole brali ? Przeciez koles na pierwszy rzut oka wyglada na egoiste i cwaniaczka.

Paluch
16-11-2006, 17:21
Po co oni go w ogole brali ? Przeciez koles na pierwszy rzut oka wyglada na egoiste i cwaniaczka.

:nienormalny:

rozwiń swoją wypowiedz bo albo jestem zmeczony i nierozumiem albo piszesz głupoty

(...)
17-11-2006, 00:08
Chlopak jest uzalezniony i tyle,nie potrafil sie odnalezc w naszym kraju,jedynie picie mu wychodzilo naprawde dobrze,ale na poczatku bramki strzelal,w sumie jednak nie byl superstrzelcem :ucieka:

Numer
17-11-2006, 11:31
Chlopak jest uzalezniony i tyle,nie potrafil sie odnalezc w naszym kraju,jedynie picie mu wychodzilo naprawde dobrze,ale na poczatku bramki strzelal,w sumie jednak nie byl superstrzelcem :ucieka:
jakoś dwa razy niewyszło. :hmm:

Żuku
17-11-2006, 13:21
numer_10, :lol2:

"Elton, nasza gwiaza" :bauns:

Snoopy
18-11-2006, 01:16
"Elton, nasza gwiaza" :bauns:
nasz gwiazdor :nie:

:P

Raffi
24-11-2006, 08:45
Wdowczyk bada piłkarzy alkomatem

"Z samego rana przed treningiem sprawdziliśmy dwóch piłkarzy alkomatem i wyszło 0,0 promila w wydychanym powietrzu" - powiedział Dariusz Wdowczyk, trener Legii Warszawa. "Jakiś czas temu dostaliśmy informację z miasta. Dowiedzieliśmy się, że nasi piłkarze siedzieli w klubie do drugiej, trzeciej w nocy" - opowiada trener. "Rano, przed treningiem sprawdziliśmy wszystko dokładnie i potwierdziliśmy nasze wiadomości w pewnych źródłach. Okazało się, że to prawda. Dwóch moich podopiecznych z pierwszej drużyny przedłużyło sobie wieczorne spotkanie."

"Z samego rana przed treningiem sprawdziliśmy dwóch piłkarzy alkomatem i wyszło 0,0 promila w wydychanym powietrzu. Okazuje się, że kibice czasami przedwcześnie podnoszą larum i dorabiają ideologię, że sama obecność w klubie wiąże się z przyjmowaniem alkoholu. Ale to prawda, jesteśmy wyczuleni na tym punkcie. Zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach związanych w Eltonem." - mówi trener.

Wdowczyk zaznacza, że dopuszczalne stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu to dla niego 0,01, czyli wynik możliwy po fermentacji jabłka zjedzonego na śniadanie.

me(L)u
24-11-2006, 09:18
Z samego rana przed treningiem sprawdziliśmy dwóch piłkarzy alkomatem i wyszło 0,0 promila w wydychanym powietrzu. Okazuje się, że kibice czasami przedwcześnie podnoszą larum i dorabiają ideologię, że sama obecność w klubie wiąże się z przyjmowaniem alkoholu.

Ja nie wiem, gdzie są te wszystkie modne kluby w Warszawie, ale wy przecież tam bywacie. Jak spotkacie w nich piłkarzy to weźcie ich za pysk, dajcie „plaskacza” i więcej się tam nie pojawią – apelował trener.

Jak zawsze winni są 'oni'. Jak nie piłkarze, to kibice podnoszą larum. A jak nie kibice, to dziennikarze psują atmosferę i wyników nie ma. To jest jakaś dziecinada, a badanie alkomatem... :kurde:

Numer
24-11-2006, 11:11
Nie no, przeciesz to sarkasmem było.