PDA

Zobacz pełną wersję : Chce ktoś do Węgorzewa na fajnych cenach?

Golian
17-07-2006, 16:03
Mam wykupiony domek w węgorzewie, w ośrodku Rusałka. 26 metrów od jeziora. Są tam 4 łóżka, rozkładany fotel i najwygodniejsze rozkładane łóżeczko, czyli łącznie 6 spań (no chyba że są jakieś pary :D ). W domku jest kibelek i łazienka, z tym że nie ma możliwości kąpieli. Jest jakieś 60 metrów sanitariat z prysznicami i kiblami, ale uwierzcie mi że to nie problem. W domku jest wielka lodówka, mikrofala, toster, kuchenka oraz grill no i telewizor. Do węgorzewa jest jakieś 2 km, można się przejść (ok 40 minut) nad wodą, lub asfaltem (ok 25 minut), ew. można wziąć taksówkę -> 10 zł z węgorzewa do ośrodka, 15zł z ośrodka do węgorzewa.

Wolny Termin: 13 sierpień - 23 sierpień
Cena: 75 złotych dziennie bez znaczenia ile osób jedzie.

kontakt: pgolian@expatpol.com

Uwaga! Tylko Legioniści, żadnych polonistów, krakusów, bulwiarzy etc..
Pozdrawiam

Viola
19-07-2006, 21:44
O kurcze a już myślałam, że sie załapię na wakacje niestety p.s. rozwiał wszelkie nadzieje :placze:

:kurde:

Harcerz
19-07-2006, 21:57
O kurcze a już myślałam, że sie załapię na wakacje niestety p.s. rozwiał wszelkie nadzieje :placze:

:kurde:

Zostaje opcja Osoby Towarzyszacej :oczko:

Viola
19-07-2006, 22:01
Zabierzesz mnie ze sobą ? :modli: ;)

Harcerz
19-07-2006, 22:42
Zabierzesz mnie ze sobą ? :modli: ;)

Niestety ale w tym roku nie planuje wiecej wakacji w Polsce , bede ale nie na wakacjach . No chyba ze jakies inne miejsce ? . Ale Wegorzewo osobiscie polecam , bylem kilka razy i zawsze bylo :ok:

MaxyM
20-07-2006, 03:33
Węgorzewo - wymiata!