PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiórka pieniędzy na Celticu

Adiq
03-07-2006, 22:19
Podczas meczu z Celtikiem grupa "Nieznani Sprawcy" po raz kolejny zbierać będzie pieniądze na oprawę meczów naszej Legii. Wszystkich kibiców serdecznie zachęcamy do wsparcia inicjatywy ultrasów. Im więcej pieniędzy w zielonych urnach, tym piękniejsze oprawy i bardziej kolorowe trybuny. Liczy się każda złotówka - mistrzostwo zobowiązuje, więc w nowym sezonie musimy trzymać mistrzowski poziom także na trybunach!

Adiq
05-07-2006, 12:45
4723.60 zł
14,48 euro
6,60 rubli ukraińskich
2 funty brytyjskie
10 koron czeskich
50 centow USA
1 cent kanadyjski

Dziękujemy wszystkim.

RadO
05-07-2006, 13:24
2 funty brytyjskie

Widać, że Szkoci byli w Warszawie :efoch:

ktoś tam
05-07-2006, 16:56
2 funty brytyjskie

Widać, że Szkoci byli w Warszawie :efoch:

dowcip miazga :ucieka: :brawo:

pawlik
05-07-2006, 16:57
:O

arczi
05-07-2006, 17:02
Dodam na marginesie, ze do puszek mimo uzycia uprzejmnosci i kultury na najwyzszym swiatowym poziomie NIE chcieli dorzucic sie m.in:
Czeslaw Michniewicz i rzecznik prasowy PZPN nijaki Stefanski vel. Kojak ;)
Szkoci omijali nas lukiem. Ja ich tez.. hehe.

Tuzin
05-07-2006, 18:40
Na Ukrainie to sa hrywny a nie jakies ruble.

yusta
05-07-2006, 20:12

Następny :roll:

Raffi
05-07-2006, 20:15
Dodam na marginesie, ze do puszek mimo uzycia uprzejmnosci i kultury na najwyzszym swiatowym poziomie NIE chcieli dorzucic sie m.in:
Kocięba nie Stefański :hyhy: , ten ostatni już w Ekstraklasa SA pracuje, co zresztą widać po perypetiach PZPN z 3-krotnym uładaniem terminarza dla II ligi :hyhy:

M@+
05-07-2006, 20:16
wiesz... ja na Lechu tez bym ani grosza nie dał...

arczi
05-07-2006, 22:24
ahahaha...
To dlatego tak galy wystrzezyl jak go od Stefanskiego zwyzywalem :chees:

MTP
06-07-2006, 00:42
Widzisz Arczi trzeba było objąc Zuze i powiedzieć że na wózek zbieracie wtedy by wrzucili :hyhy:

Tuzin
06-07-2006, 13:36

Następny :roll:

:] Aleocochozi?

Bremm
09-07-2006, 20:29
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Anglii i Manchesteru United Wayne Rooney poprosił skrzydłowego Cristiano Ronaldo o pozostanie w klubie, mimo że Portugalczyk ogłosił chęć opuszczenia Anglii i przeniesienia się do Realu Madryt.
"Już czas by zapomnieć o tym co się zdarzyło w przeszłości. Bardzo bym chciał, żebyśmy mogli w przyszłym sezonie grać razem w Manchesterze United" - miał napisać w smsie do Ronaldo napastnik reprezentacji Anglii, poinformowała gazeta "The News of the World".

Ronaldo nie chce jednak grać dalej w Manchesterze. Nieprzychylni są mu również kibice - nieznani sprawcy uszkodzili jego dom w Poynton.
W ćwierćfinałowym meczu mistrzostw świata Rooney brutalnie faulował portugalskiego obrońcę. Zanim sędzia pokazał Anglikowi czerwoną kartkę, Ronaldo przebiegł kilkadziesiąt metrów i zaczął rozmowę z arbitrem. Rooney odepchnął klubowego kolegę, a chwilę później sędzia wyrzucił go z boiska. W tym momencie kamery zarejestrowały, jak Ronaldo mruga okiem w kierunku ławki rezerwowych.

Już więcej nie dam do puszki tym chuliganom :oczko:

ems
09-07-2006, 21:40
:D widac potrzebowali na bilet :D

zuz
10-07-2006, 00:09
no i super, ja wiedziałam, że tak będzie. już pismaki zaczynają avanti na pół Europy :roll: a mówiłam, że jak już to tylko radio mu wyjąć z samochodu :/

Gutek
10-07-2006, 00:40
Bonnie już mamy.
Pytanie gdzie Clyde ? :oczko: