PDA

Zobacz pełną wersję : NOWY TERMINAŻ II LIGI



Rafał
29-06-2006, 11:15
Kolejka 1 29 lipca


Jagiellonia Białystok - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża
Zawisza Bydgoszcz (2) - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Polonia Bytom
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Kania Gostyń - Śląsk Wrocław
Kmita Zabierzów - Ruch Chorzów
Górnik Polkowice - Lechia Gdańsk


Kolejka 2 / 5 sierpinia


Odra Opole - Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kmita Zabierzów - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Ruch Chorzów
ŁKS Łomża - Zawisza Bydgoszcz (2)
Kania Gostyń - Zagłębie Sosnowiec
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola


Kolejka 3 / 11-12 sierpnia


Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Zawisza Bydgoszcz (2) - Kania Gostyń
Ruch Chorzów - ŁKS Łomża [11.08]
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Kmita Zabierzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


Kolejka 4 /19 sierpnia


Polonia Bytom - Górnik Polkowice
Kmita Zabierzów - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łomża - Piast Gliwice
Kania Gostyń - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz (2)
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa


Kolejka 5 / 25-26 września


Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz (2) - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łomża
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Górnik Polkowice - Kmita Zabierzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Odra Opole - Śląsk Wrocław
Kania Gostyń - Piast Gliwice


Kolejka 6 / 2 września


Kmita Zabierzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Górnik Polkowice
ŁKS Łomża - Lechia Gdańsk
Kania Gostyń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz (2)
Polonia Bytom - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław


Kolejka 7 / 8-9 września


Zawisza Bydgoszcz (2) - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Kania Gostyń
Górnik Polkowice - ŁKS Łomża
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kmita Zabierzów - Polonia Bytom


Kolejka 8 / 16 września


Odra Opole - Kmita Zabierzów
Miedź Legnica - Polonia Bytom
ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kania Gostyń - Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz (2)
Piast Gliwice - Polonia Warszawa


Kolejka 9 / 23 września


Zawisza Bydgoszcz (2) - Odra Opole
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kania Gostyń
Kmita Zabierzów - Miedź Legnica
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łomża - Polonia Bytom


Kolejka 10 / 30 września


Odra Opole - Miedź Legnica
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów
Kania Gostyń - Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok - Górnik Polkowice
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Zawisza Bydgoszcz (2) - Ruch Chorzów


Kolejka 11 / 7 października


Ruch Chorzów - Odra Opole
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz (2)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Kmita Zabierzów - Kania Gostyń
Miedź Legnica - ŁKS Łomża


Kolejka 12 / 13-14 października


Odra Opole - ŁKS Łomża
Kania Gostyń - Miedź Legnica
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz (2) - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Ruch Chorzów - Piast Gliwice


Kolejka 13 / 21 października


Piast Gliwice - Odra Opole
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz (2)
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Kmita Zabierzów - Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola
ŁKS Łomża - Kania Gostyń


Kolejka 14 / 28 października


Odra Opole - Kania Gostyń
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zawisza Bydgoszcz (2) - Górnik Polkowice
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


Kolejka 15 / 4 listopada


KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Opole
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz (2)
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Polonia Warszawa
ŁKS Łomża - Jagiellonia Białystok
Kania Gostyń - Stal Stalowa Wola


Kolejka 16 / 10-11 listopada


Odra Opole - Stal Stalowa Wola
Jagiellonia Białystok - Kania Gostyń
Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Kmita Zabierzów
Zawisza Bydgoszcz (2) - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Górnik Polkowice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Lechia Gdańsk


Kolejka 17 / 18 listopada


Lechia Gdańsk - Odra Opole
Górnik Polkowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Kmita Zabierzów - Zawisza Bydgoszcz (2)
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław
Kania Gostyń - Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola - Jagiellonia Białystok

Raffi
29-06-2006, 11:27
kurteczka, nie ten dział; poza tym nie "terminaż", tylko terminarz, a poza tym jest już temat o 2 lidze; a po czwarte PZPN nie przyznaje się do tego "terminarza"
Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier PZPN-u, powiedział wczoraj "Gazecie", że związek opublikuje nowy terminarz. - Stanie się to jeszcze w tym tygodniu. Ten jest błędny i to nie z naszej winy. Zawiodły komputery - tłumaczył.

zamykam