PDA

Zobacz pełną wersję : 1/4 finału: Anglia - Portugalia

Adiq
27-06-2006, 23:21
Wszystko o meczu.

Pesto
28-06-2006, 00:19
Anglia poza meczem ze Szwecją nie pokazała absolutnie nic.
Portugalia przeżywa swój złoty wiek , niech dorzuci do dwóch półfinałów ME półfinał MŚ.

Powtórka sprzed 2 lat , upokorzenie angielskich bufonów. Proszę , proszę , proszę :modli:

VAI PORTUGAL !

Koń Rafał
28-06-2006, 00:24
A ja mimo też ,że Angila jak słusznie stwierdziłeś nic praktycznie nie pokazała to pierwszy raz będe im kibicował niech pomszczą Holandie !! :zlosliwy:

Peter
28-06-2006, 00:27
Z jednej strony wolałbym, aby Anglicy pogonili Portugalie za Holendrów, ale graja tak brzydki futbol, ze lepiej jakby odpadli... :-

Kempes
28-06-2006, 00:31
Portugalia ich puknie , nawet bez Deco

Atak Ericsson wziął zajebisty wręcz ... Owena ( który sie połamał ) , Rooneya ( który dopiero co był połamany ) , tyczke Croucha który jest ''bardzo'' mało kreatywny i Walcotta ... młodziana z Arsenalu który chyba grał mniej niż u nas Korzym swego czasu

sam Rooney w ataku kupe zrobi , jak dadzą mu Croucha - efekt ten sam

jedynie czego sie obawiam to .. Portugalia pewnie ich niemiłosiernie wykosi a stałe fragmenty gry to zbawienie Angoli

ale wierze i tak że Portugalia przejdzie

Kró(L)ewiak
28-06-2006, 03:45
Tak na prawdę to jest to mecz, który pokaże co tak na prawdę jest warta Anglia. Tak się ułożyło, że na tych MŚ jeszcze nie grali na poważnie z dobrym zespołem (mecz ze Szwecją wydawał się być ustawiony na remis).
Dopiero na Portugalię się skoncentrują.

Moim zdaniem Angole zamiotą Portugalią po ładnym meczu.

Beny
28-06-2006, 08:21
Każdy byle nie Angole!

Harcerz
28-06-2006, 14:33
Jestem za Portugalia , ale wygraja niestety Anglicy :wsciekly:

Dyzio
28-06-2006, 14:38
Liczę na Portugalię, jednak obowiam się że brak Deco nie wiem jak prezentuje się sytuacja C. Ronaldo... może skutecznie przeszkodzić Portugalczykom w awansie do półfinału. Z drugiej strony biorąc pod uwagę jak Anglia męczyła się z Ekwadorem nie będzie, aż tak strasznie. Liczę na powtórkę z ME 2004 r. :zlosliwy:

matx
28-06-2006, 20:28
Zdecydowanie Angole... :zlosliwy: Nigdy nie lubilem Portugalii, a Figo doprowadza mnie pasji. Po tym co Portugalczycy pokazali z Holandią mam nadzieję, że Anglia ich rozjedzie. Liczę, ze w końcu Rooney, mimo iż jest świeżo po kontuzji pokaże na co go stać. A poza tym to ostatnio wkręcilem sobie kawalek "Footbal is coming home". :cool:

yusta
29-06-2006, 16:36
Mecz będzie sędziował Argentyńczyk, więc rosną szanse Portugalii :chytry:

Szawar
29-06-2006, 17:12
No własnie ten sam Argentynczyk, który wykartkował Beckhama z jakiegos towarzyskiego meczu z Necaxa chyba ( co innego ze kartka słuszna, bo gosciowi prawie noge w kolanie złamał). To ten sam sedzia, który sedziował Włochy - USA.

God Save The Queen. Mecz wygrają Anglicy i jak i cały turniej, za nich trzymam kciuki.

yusta
29-06-2006, 18:06
To ten sam sedzia, który sedziował Włochy - USA.

uuuu.... to stawiam u buków że czerwona będzie 8)
Pewnie nie jedna. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to na betandwin można obstawiać ilość czerwonych kartek w meczu, na dwie lub więcej jest kurs 8,5 :oczko:

(L)eon
01-07-2006, 15:57
ciezko wytypowac faworyta lecz sadze, ze anglicy wygraja poniewaz w zespole Portugalii brakuje miedzy innymi Deco i jednak moze i nie po fantastycznej grze ale przejda dalej :hyhy:

TonyTouch
01-07-2006, 16:17
Śmierdzi dogrywką po dobrym meczu ( 2:2 ) :hmm:

Kempes
01-07-2006, 16:21
Anglia gra 4-5-1 z konieczności i nie odnajduje sie w tym systemie...

Jak wiadomo bardzo ważne są skrzydła.. o ile Cole coś potrafi ( a i tak trafia na szybkiego Miguela ) to Beckham w życiu nie zrobi rajdu prawą stroną

Anglia już z Ekwadorem grała tak jak Legia za czasów Zielka

Myśle że teraz będzie bardzo podobnie ... i na Portugalie nie wystarczy

Smetny
01-07-2006, 18:21
Tego sędziego chyab pogięło żeby dawać Shrekowi czerowna za cos takiego :zly:

Strzałek
01-07-2006, 18:22
Dość kontrowersyjna dla mnie ta czerwona kartka :hmm:

Kempes
01-07-2006, 18:22
trzeba przyznać że sędzia sie nie popisał..
wcześniej R. był faulowany

Szawar
01-07-2006, 18:52
Czerwona z dupy, sędzia ****

Kempes
01-07-2006, 19:18
karny po ręce też był

można z czystym sumieniem powiedzieć że Angole oszukani
może nie ''mecz wydrukowany dramat'' ... ale pewnie karny by wpadł..a z Rooneyem nie musieli liczyć na kontry z ''drzewem'' na szpicy

Grabek
01-07-2006, 19:29
czerwona niezasłużona? ludzie, by wam ktoś po jajcach wkrętami specjalnie przejechał to inaczej byście mówili :hyhy:

Nazgul
01-07-2006, 19:35

Czerwona słuszna za niesportowe zachowanie - Rooney odepchnął Ronaldo bardzo po chamsku i po gwiizdku. Za faul sędzia IMO nei miał zamiaru pokazywać kartki...

Strzałek
01-07-2006, 19:45
W morde :/

Portugalia nic nie pokazała...
Anglicy w 10 byli lepsi :roll:

Szkoda Anglików :(

Grabek
01-07-2006, 19:45
Ricardo :O z nim Portugalia w każdym meczu może czekać na karne...

Smetny
01-07-2006, 19:48
Znowu sędzia decyduje o wyniku. Najpierw przepchneli makaroniarzy teraz portugalczykow. Zostali tylko Niemcy i rózni poludniowcy :zly:

Szawar
01-07-2006, 19:58

Czerwona słuszna za niesportowe zachowanie - Rooney odepchnął Ronaldo bardzo po chamsku i po gwiizdku. Za faul sędzia IMO nei miał zamiaru pokazywać kartki...

Za te odepchnięcie nie powinno być czerwonej, a jedynie zółta. Co do nadepnięcia na krocze, nie wydaje mi sie by było to celowe zachowanie Rooney'a.

Nazgul
01-07-2006, 20:06
HGW teraz, sam już głupi jestem. W podsumowaniu nie pokazali już tego odepchnięcia. Za co by nie dostał - słusznie.

Koń Rafał
01-07-2006, 20:11
Moim zdaniem znając temperament Rooneya to specjalnie mu na jajca nastąpił i kartka mu się bez dwóch zdań należała podbnie jak karny dla Angli. Ruch do piłki był ewidentyn.
A co do gry to mecz tylko do 30 minuty był ciekawy a tak to średni. Portugalia atakowała bez pomysłu a przedrzeć sie przez liczną obrnoce Angoli nie było dzis łatwo.

Szawar
01-07-2006, 20:18
Pomijajac juz czerwoną dla Rooney'a, mnie zastanawia jedno. Cristiano Ronaldo nie jest chyba zawodnikiem, który "trzyma" z resztą angielskich zawodników MU.
Kłótnie z Nevillem, odepchnięcie przez Rooney'a, nie wydaje mi sie to normalne. Nie potrafił podbiec do zawodników angielskich MU i podziekowac za gre, tak jak choćby zrobił to Paulo Ferreira, który podszedł do kolegi z druzyny Johna Terrego.

M@+
01-07-2006, 20:21
To jest impreza międzynarodowa tutaj się zapomina o klubach przyjaciołach, piłkarz ma jeden cel... zrobic wszystko by jego Reprezentacja odniosła zwycięstwo.

Szawar
01-07-2006, 20:30
Napewno tak,ale zwróc uwage, ze mimo ze reprezentacja jest najwazniejsza, Gattuso czy Pirlo potrafili pogodzic reprezentacyjną grę z zachowaniem fair wobec Schevchenki i na odwrót, w przypadku zachowania Rooney'a i Ronaldo cięzko mowic o jakimkolwiek szacunku.

Grabo
01-07-2006, 21:21
trzeba przyznać że sędzia sie nie popisał..
wcześniej R. był faulowany
A jakie to ma znaczenie czy był faulowany? Nawet jak sędzia gwizdnie, to nie znaczy że można przeciwnikowi przejść się korkiem po jajach :kurde:.

Didek
01-07-2006, 22:21
Mimo że nie lubię Angoli, lubie oglądać ich mecze... Chciałem żeby dzisiaj dokopali Portugalczykom. Szkoda sytuacji Terrego i Rooneya. Czerwona ewidentna, chamski faul, ale taki właśnie jest Rooney. Ale z jaka frustracją wyskoczył do niego Ronaldo bądż co bądż ziomek z jednej drużyny... Nie lubie tego Ronaldo jak dla mnie gra za egoistycznie, jest za bardzo delikatny jak na piłkarza, płacze po każdym przegranym meczu i mocniejszym wejsciu rywala. Nie mam już ochoty go oglądać....

Pesto
01-07-2006, 23:04
czerwona kartka dla Knura jak najbardziej słuszna.
Portugalia znów lepsza , i to chyba nie przypadek 8)