PDA

Zobacz pełną wersję : 1/8 finału: Hiszpania - Francja

Adiq
24-06-2006, 11:09
Wszystko o meczu.

Kempes
25-06-2006, 01:55
Nie widziałem Francuzów z Togo ani Hiszpanów z Tunezją

O ile spotkanie Hiszpania - Arabia 1-0 , było faktycznie kontrolowanym przejściem obok meczu to wyżej stawiam właśnie reprezentantów półwyspu Iberyjskiego

Z tego co widziałem Francuzi grają niewiele lepiej niż na mistrzostwach świata w 2002 roku a ich gra ZA BARDZO opiera sie na formie dwóch trzech wielkich indywidualności typu Henry , Zidane czy Vieira

Hiszpanie mają wiekszy kolektyw i naprawde świetną nową generacje którą oceniam o wiele wyżej niż młodych Francuzów. Jeśli tylko uda im sie skutecznie zagęścić środek własnej połowy - a mogą tego dokonać piłkarze pokroju Xabiego czy Albeldy to sądze że zneutralizują jedyne realne zagrożenie ze strony żabojadów

Dodając do tego - moim zdaniem - lepszą ławe hiszpanów ... właśnie na nich stawiam 8)

(L)eon
25-06-2006, 11:52
dla mnie kadra francuzow jako ze w Korei i Japoni byla glownym faworytem to juz po tym turnieju pcha sie na sile z tym skladem aby cos zwojowac

euro 2004 pokazalo ze jednak powalczyc jeszcze moga ale wygrac stanowczo nie

narazie nic nie graja i mysle ze hiszpanie ich pokonaja bo jak narazie prezentuja ladny ofensywny futbol

nie jestem jakos fanem Raymonda Domenech a wrecz przeciwnie ale francuzi musza poczekac troche bo ten sklad najwyzej co udanie przejdzie eliminacje ale w takim turnieju jest wiele lepszych druzyn

nie wiem czemu tacy pilkarze nie moga jakos grac tak jak powini
dosyc tego zidane

Pesto
26-06-2006, 12:48
! ARRIBA ESPAŃA ! ! VIVA ESPAŃA !

niech raz rozdepczą francuskich bufonów , a potym mogą odpaść w ćwierćfinale , jak to mają w zwyczaju 8)

Dyzio
27-06-2006, 11:37
Hiszpania dziś odpadnie, choć bardzo bym tego nie chciał, ale mają strasznego pecha do zabojadów... czas najwyższy przełamać zła serię :hyhy:

Tuzin
27-06-2006, 22:10
Jaka Hiszpanie maja kierownik druzyny-gwiazde z cekinami :O

Peace
27-06-2006, 22:40
Francja prowadzi 2-1 8)

Tuzin
27-06-2006, 22:40
Biedni Hiszpanie. Nie dosc ze maja Zapatero to jeszcze w 1/8 do domu :placze:

Fus
27-06-2006, 22:44
Henry tutaj Joga Bonito itp,a teraz tak ładnie symulował :oczko:

matx
27-06-2006, 22:44
Balem się tego, że Hiszpanie odpadną tak szybko jak to zwykle bywa. Nie to to żebym jakoś specjalnie im kibicowal, ale po prostu mi ich szkoda. W sumie to dobra drużyna. A Żabojadów najzwyczajniej nie lubie. Pocieszające jest to, że w 1/4 finalu - jeżeli oczywiście awansują - będzie czekać na nich Brazyliana. Ale poczekajmy jeszcze chwile...

edit: Pffffffffffff :efoch:

Viola
27-06-2006, 22:56
Kurde....... z Hiszpanią to zawsze tak jest... grają jak nigdy a przegrywają jak zawsze :efoch:

Strzałek
27-06-2006, 22:58
Ehh Francuzi ...
Grali marnie w grupie, a Hiszpanie wręcz przeciwnie.
No ale cóż. Wyszło jak wyszło, przeszli lepsi (?).

Szkoda Hiszpanów :/
Grali jak nigdy, odpadli jak zawsze...

Francuzi jednak z Brazylią już nie powalczą 8)

Smetny
27-06-2006, 23:03
I znowu wygrali ci których nie znosze. Zaraz sie pochlastam :zly:
Na szczescie ma to jedna jasna strone- z Brazylijczykami odpadna ale nie bez walki i troche ich wymecza.

Pesto
27-06-2006, 23:12
buuuuuu :placze:
wynik sprawiedliwy , Hiszpania to jednak mocny średniak. i nic więcej.

canarinhos to za trudny przeciwnik dla trójkolorowych palantów.

Koń Rafał
27-06-2006, 23:17
Powiem szczerze ,że byłem przekonany iz Torres i spółka zjedzą Francje na przystawke przed 1/4 a tu ooo :zdziwiony: . Po tym jak żabojady grały w grupie awans im sie nie należał.

wymych
27-06-2006, 23:40
Kurde....... z Hiszpanią to zawsze tak jest... grają jak nigdy a przegrywają jak zawsze :efoch:

Pierwszy raz się chyba z Tobą w czymś zgodzę.

Francja zagrała bardzo defensywnie, czekała na kontry i stałe fragmenty, bo "byków" ma sporo, szkoda ze zdobyła bramkę po dośrodkowaniu za faul, którego nie było, a jeżeli coś tam było to Henry faulował
Mam nadzieję ze z Brazylią wpierdy dostaną 8)

jasin
27-06-2006, 23:53
nic tylko się pochlastać. znowu wygrałą drużyna której szczerze nie znoszę. najpierw makarony teraz żabojady.
chromolę te mistrzostwa

Kró(L)ewiak
28-06-2006, 03:24
To jest kara dla Hiszpanów za mecz z arabami, w którym zlekceważyli swoich kibiców i przeciwnika.

Pan Artysta
28-06-2006, 08:10
To jest kara dla Hiszpanów za mecz z arabami, w którym zlekceważyli swoich kibiców i przeciwnika.

:gwiazda:

-----------------------------------

posiadanie piłki francuziki 39% hiszpaniole 61% niby miazga ale uj z tego wyszedł :hyhy:

Sushe
28-06-2006, 09:20
niemożliwe :lol:

Grabek
28-06-2006, 09:42
Henry to ciul i kłamczuch i pajac :efoch:

hatchet
28-06-2006, 10:48

Widac pamiec o rekonkwiscie u Hiszpanow wiecznie zywa ;)

BTW Ale Hiszpania sobie zadnej sytuacji z gry nie stworzyla, wiec odpadli zasluzenie :)

Dyzio
28-06-2006, 14:22
Coż Hiszpania w tym meczu nie zachwyciła, nie stworzyli nawet jednej klarownej sytuacji podbramkowej. Zagrali poniżej oczekiwań, na pewno nie jak zawsze bo zwykle grają lepiej ... Choć już w meczu z Arabią grali raczej kiepsko wierzyłem, że to tylko luźniejsze podejście do przeciwnika jednak w Francją zagrali dokładnie to samo... Francja też jest słabiutka dlatego też swoją przygodę z MŚ skończy na Brazylii. Choć nie lubię ani jednych ani drugich jednak z dwojga złego wolałbym Żabojadów :zly:

ems
28-06-2006, 14:26
MÓWIŁEM ***** ŻE BRAT RASIAKA ?! :D

Dyzio
28-06-2006, 14:33
Hehehe no niech będzie, rzeczywiście wczoraj też nie zachwycił... ale grając w Atletico naprawdę prezentuję się całkiem nieżle :hyhy: 8)

Kempes
28-06-2006, 16:05
kto jest bratem Rasiaka ?

yusta
28-06-2006, 16:31
kto jest bratem Rasiaka ?

Torres
Marny był wczoraj maksymalnie.