PDA

Zobacz pełną wersję : 2. runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów (kibicowsko)

jasin
18-05-2006, 21:54
25-6.07 / 01-02.08

Ostatnia aktualizacja autorstwa taga:

Lista ma juz niemal kształt ostateczy. Jedyne niewiadome związane są z niezakończonymi rozgrywkami w Bułgarii i Rumunii.
O ile w pierwszym przypadku trudno przypuszczać, aby Levski roztrwonił 5 punktów przewagi (3 kolejki do końca) to na potwierdzenie prawa startu w LM Steauy przyjdzie nam zapewne poczekać do ostatniej kolejki w dniu 27 maja. Na razie ma jeden punkt straty do lidera, ale też jeden mecz zaległy przed sobą. Na potknięcie Steauy czeka "pierwszy rezerwowy"- wicemistrz Turcji Fenerbahce.

1. Arsenal
2. Walencja
3. FC Liverpool
4. Inter Mediolan
5. OSC Lille
6. Hamburger SV
7. Benfika Lizbona
8. Ajax Amsterdam
9. AEK Ateny*
10. CSKA Moskwa
11. Dynamo Kijów*
12. Szachtar Donieck
13. Galatasaray
14. Slovan Liberec*
15. Lewski Sofia* - j.w
16. Steaua Bukareszt* lub Fenerbahce* - j.w.

* - oznacza kluby, które rozpoczną eliminacje LM od drugiej rundy. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w LM, gdyby przegrały, to zwycięzca zajmie ich miejsce na liście rozstawionych w III rundzie.

Slovan Liberec 8)
Wyjazd marzenie :modli:

Widzę tu parę ciekawszych wyjazdów... chociażby Sofia albo Bukareszt...

szkoda że Araratu Erewań nie ma :(

yusta
18-05-2006, 21:58

Ja się kieruję aspektami ekonomicznymi wycieczki 8)

jasin
18-05-2006, 22:05

Ja się kieruję aspektami ekonomicznymi wycieczki 8)

eee. to w takim razie Donieck :P tańszej gołdy już nigdzie nie ma :oczko:

ems
18-05-2006, 23:46
ja chce Arsenal

co nie cfc ? :]

daimler
19-05-2006, 00:16
a moze zwiedzimy Stambul? :zlosliwy:

wyjazd dla odwaznych, lub - jak kto woli - samobojcow :oczko:

a ttak na serio to chcialbym Benfice.

Flip
19-05-2006, 09:22
A do Amsterdamu nikt nie chce?

a ja owszem :joint:

Adam-oldboy
19-05-2006, 09:28
A do Amsterdamu nikt nie chce?

a ja owszem :joint:

Taaaa jasne.
Zaraz media wyciągną AMF i swastykę. Wyrzucą nas z rozgrywek za jedno gwizdnięcie z trybun.

Yevaud
19-05-2006, 09:45
Ano Ajax tez moglby byc. Ale wolabym Werder

Włóczykij
19-05-2006, 10:05
Ano Ajax tez moglby byc. Ale wolabym Werder

i przybijamy kolejną zgodę :oczko:

Amsterdam... bardzo interesujący wyjazd 8)

Włóczykij
21-05-2006, 18:58
I gramy w Chorzowie lub Berlinie :roll:

jeden ****, ani tu ani tu sie nie dogadasz
i pozamiatał :lol:

A przynajmniej o pokazanie się w Europie od dobrej strony

nawet odpadając z pierwszym lepszym zespołem pokażemy się i tak od najlepszej strony - kibicowskiej 8)

Esk
21-05-2006, 21:50
nawet odpadając z pierwszym lepszym zespołem pokażemy się i tak od najlepszej strony - kibicowskiej 8)

Hmm... Czyli tak, jak ostatnio na meczu z Wisłą ? :brawo:

Czy może tak, jak trochę później na starówce ? :oczko:

GregorAE
21-05-2006, 21:57
Moze w Krakowie strona kibicowska to rozwalanie miasta, ale u nas chodzi o atmosfere na stadionie :oczko:

Włóczykij
21-05-2006, 22:04

Hmm... Czyli tak, jak ostatnio na meczu z Wisłą ? :brawo:

Czy może tak, jak trochę później na starówce ? :oczko:

z tą Starówką to nawet nie jest śmieszne... :roll:
a chyba nie mamy złudzeń kto z Polskich ekip za granicą jest najbardziej rozpoznawalny 8) teraz to tylko potwierdzimy :zlosliwy:

LEGIA WARSZAWA

Esk
21-05-2006, 22:14
No dobra, powiedzmy, że się trochę zagalopowalam. Ale nie moglam się powstrzymać

A co do zagranicy... To pewnie masz rację.

Znają was na przyklad w... Utrechcie... :oczko:

Sorry jeszcze raz... Ale znowu nie moglam się powstrzymać :oczko:

Włóczykij
21-05-2006, 22:46
nie tylko w utrechcie 8)

wyjdz juz z tego internetu, bo nawet uwaznie nie czytasz :hyhy:

Grzywa
22-05-2006, 09:18
I do przećwiczenia żeby cie lepiej wychodziły :chytry: bo narazie to tak -3 :zlosliwy:

Esk
22-05-2006, 10:07
I do przećwiczenia żeby cie lepiej wychodziły :chytry: bo narazie to tak -3 :zlosliwy:

Spokojnie, zapiszę się na korepetycje 8)

I zaprzestanę poruszania aż tak drażliwych tematów :oczko:

Pan Artysta
22-05-2006, 10:14

Spokojnie, zapiszę się na korepetycje 8)

I zaprzestanę poruszania aż tak drażliwych tematów :oczko:

wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza :hyhy: -wszystko inne masterkard :zlosliwy:

Mrozik
23-06-2006, 12:24
To jedziemy do Estonii ;)

mlody1906
Estonia vs Islandia .... :modli: oby Estonia!

ems
nooo oby !:)

Tuzin
23-06-2006, 12:25
Mam nadzieje ze jednak Estonia...
Tam jest spoko - czysto, podatek liniowy, brak socjalizmu...eee... przepraszam solidaryzmu :]

ems
23-06-2006, 12:27
:zdziwiony:

hatchet
23-06-2006, 12:52
Oby Estonia :modli:

Paluch
23-06-2006, 13:03
wporzo Moze być Estonia,bliski wyjazd :)
potem jeszcze jakis łatwy rywal i LM czeka :)

Pan Artysta
23-06-2006, 13:23
Islandia :hyhy: - mało zimno i na temat

Fizi
23-06-2006, 13:25
ktos tu czekał na tą Islandię z tego co pamiętam i coraz blizej tego, że wyjdzie na jego :hyhy:

ems
23-06-2006, 13:37
NAA EEESTONIIJEEE !!!
;]

Adam-oldboy
23-06-2006, 13:49
A po drodze do Rygi zawsze mozna pojechać :chytry:

Maniek
23-06-2006, 13:53
ktoś kumaty wie może czy Stowarzyszenie organizuje jakiegoś busa do Islandii ?? i co z czipami? :ucieka:

yusta
23-06-2006, 13:54
Potrzebny paszport, żeby do Estonii dojechać?

Pan Artysta
23-06-2006, 13:59
http://www.fctvmk.ee/mpic/1fanclub.JPG

ems
23-06-2006, 14:12
sami wariaci hooligans ?

Adam-oldboy
23-06-2006, 14:18
Ej więcej napinki.
Skąd estońskie media będą przepisywać historie o hulsach z Warszawy?

:bejsbol: ZŁOOOO

juras
23-06-2006, 14:18
Ponawiam pytanie JUstyny.

Trza mieć paszport, czy mozna na dowod?

Sharn
23-06-2006, 14:24
Obrazek (http://www.fctvmk.ee/mpic/1fanclub.JPG)

trąbka :ucieka:

Tuzin
23-06-2006, 14:27
Czy ja widze hindusa na tym zdjeciu?

Raffi
23-06-2006, 14:38
http://www.eesti.pl/index.php?dzial=podroze
http://www.eesti.pl/tallinn/mapa_centrum.jpg - MAPA centrum miasta; stadon u góry z prawej, pod zieloną plamą ;)
Informacje podstawowe
Obywatele polscy będąc członkami Unii Europejskiej oraz Europejskiej Agencji Środowiskowej (EEA) nie potrzebują wizy wjeżdżając na terytorium Estonii.
Wymagane jest natomiast posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość lub paszportu.
Odwiedzający Estonię zobowiązany jest do:
- Posiadania dokumentu podróży zawierającego co najmniej dwie nie zapisane strony lub dowodu osobistego.
- Okres ważności paszportu musi być dłuższy o 3 miesiące od terminu, w którym nastąpi wyjazd z terytorium Estonii.
- Okres ważności dowodu osobistego musi wynosić co najmniej przez 6 miesięcy.
- Osoby powyżej 15 roku życia muszą posiadać własny dokument tożsamości, wraz z fotografią.
- Dzieci w wieku od 7 do 15 roku nie posiadające swojego dokumentu tożsamości, muszą być wpisane do paszportów rodziców (identyfikacja na podstawie fotografii).
- Nie ma konieczności udokumentowania fotografią dzieci poniżej 7 roku życia, jeśli uprzednio wpisane zostały do paszportów rodziców.
- Niepełnoletni podróżujący sami, mają obowiązek okazania oświadczenia notarialnego, w którym rodzice, lub opiekun prawny wyrażają zgodę na podróż dziecka.
Osoby, od których nie wymaga się wizy, na granicy zobowiązane są do okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Więcej informacji dotyczących pobytu obywateli polskich na terenie Estonii znajduje się na stronie Ambasady Estonii.

Nie wymaga się okazania biletu powrotnego. Nie ma obowiązku meldunkowego dla cudzoziemców.

Jak dojechać do Estonii?
Obecnie bezpośrednio z Polski do Estonii można dojechać autobusem lub samolotem. Ponadto można pokusić się o podroż samolotem z Berlina do Tallina.

Własnym samochodem.
Najsprawniejszy dojazd gwarantuje podróż własnym samochodem (nawet, jeśli jest to 1000 - 1500 km). Jadąc drogą Via Baltica z Warszawy do Tallina granicę polską przekracza się w Budzisku, łotewską w Grenctale, a estońską w Ikli (nad Zatoką Ryską). Na odcinku litewskim szosa ma oznakowania A5, A1, A8 i A10, a na Łotwie A7 i A1. Jadąc do Estonii, można zrobić przerwę w podróży i przespać się na wygodnym kempingu Dzimezers (tel. 7281012), 14 km od Rygi, po lewej stronie szosy biegnącej do Tallina. Mniej popularna trasa wiedzie przez przejście graniczne Valka-Valga, często za to wraca się nią z Estonii po zwiedzeniu Tartu i południowej części kraju. Tranzyt przez Łotwę wymaga wykupienia jednodniowego ubezpieczenia w cenie ???.

Wymiana walut
Oficjalną walutą jest korona estońska (1 korona = 100 senti). Powszechnie używane jest także euro. Korona w stosunku do Euro - 1 EUR : 15,65 EEK; 1 korona to około 0,27 PLN. Zagraniczne waluty mogą być wymieniane w bankach i kantorach. Kantory znajdują się w hotelach, w porcie, na lotnisku, stacji kolejowej i w wielu innych miejscach. Nie ma problemu z wymiana złotówek, są one przyjmowane wszędzie, nawet w kantorach w centrach handlowych. Banki są otwarte od poniedziałku do soboty od 9.00 do 16.00.

Informacje dla kierowców
Na granicy estońskiej należy wykupić estońskie ubezpieczenie (liikluskindlustuse poliis). Aby poruszać się po Estonii samochodem, wystarczy mieć polskie prawo jazdy. Ubezpieczenia komunikacyjne są obowiązkowe (zielona karta), natomiast ubezpieczenia osobowe dobrowolne. Polisy polskich towarzystw ubezpieczeniowych są honorowane. Osoby poruszające się własnym środkiem lokomocji powinny zdawać sobie sprawę, że przekroczenie prędkości (w mieście 50 km/godzinę, poza terenem zabudowanym 90 km/godzinę) karane jest wysokimi mandatami (około 100-1200$), a nawet grozi odebraniem prawa jazdy.
Istnieje obowiązek jazdy na światłach mijania całą dobę, przez cały rok. Od 1 grudnia do 1 marca obowiązkowa jest wymiana opon na zimowe. Po zmroku piesi w terenie niezabudowanym zobowiązani są do poruszania się ze światełkami odblaskowymi.
Kierowcy, którzy wjeżdżają do Estonii nienależącym do nich pojazdem, muszą posiadać pełnomocnictwo właściciela pojazdu należącego do firmy transportowej lub umowę z firmą leasingową.

Drogi. Główne drogi są bardzo dobre, boczne - często szutrowe. Aby uniknąć niespodzianek, warto zaopatrzyć się w mapę, na której będzie to zaznaczone, z trafieniem do celu nie powinno być problemu.

Ceny paliw. Ceny w koronach estońskich (EEK). Dane z 6 kwietnia 2005 roku. Galon = 3,7854 litra. Na podstawie IRU.
Benzyna bezołowiowa 95 kosztuje 11.25 (za galon), benzyna bezołowiowa 98 kosztuje 12.00 (galon), a olej napędowy kosztuje 11.25 (galon).

itd.

http://dmoz.org/World/Polska/Regionalne/Europa/Estonia/

mlody1906
23-06-2006, 14:58
widze, ze wszyscy juz sie na Estonie przygotowuja a jeszcze meczu nie bylo pierwszego :)))

WOOOOOJJJJNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA :ucieka: :ucieka:

Raffi
23-06-2006, 15:07
hehe.. o stadionie Hafnarfjordur też napisałem, ale módlmy się, żeby nie wyrgrali :modli:

Swoją drogą ciekaw jestem, czy w Tallinnie gralibyśmy faktycznie na stadionie TVMK, czy może na innym, większym

jasin
23-06-2006, 17:11
ktos tu czekał na tą Islandię z tego co pamiętam i coraz blizej tego, że wyjdzie na jego :hyhy:

a jak myślicie kto :P :hyhy:

yusta
23-06-2006, 17:55

a jak myślicie kto :P :hyhy:

pinomc :P

yusta
23-06-2006, 18:05
Ponawiam pytanie JUstyny.

Trza mieć paszport, czy mozna na dowod?

Wychodzi na to, że można na dowodzik jechać. Przez Litwę i Łotwę również nie powinno być problemu z przejazdem na dowód.

No to teraz tylko pozostaje trzymać kciuki za Estończyków 8)

arczi
23-06-2006, 18:12
Aj.. Islandia mi sie marzy juz od dawna.

yusta
23-06-2006, 18:18
Aj.. Islandia mi sie marzy juz od dawna.

sio!

pawcio1
23-06-2006, 18:23
Jezu......jak sie ciesze....mieszkam w Islandii i chodze sobie tutaj w bluzie polarowej i czapeczce Legiuni........zeby tylko Islandia wtedy awans pewny......no i oczywiscie nei wspominam ze na meczu bede na pewno.......dla zainteresowanych podaje jak najtaniej mozna dostac sie na Islandie.........wylot z Krakowa o 10.00 do Londynu.......koszt 169 PLN w tym dniu 26 lipca zreszta taki sam ...w Londynie jestesmy na godz 11.30....niestety....25 lipca nie ma samolotu do Reykjaviku....to znaczy jest ale dopiero o 20.40.........26 lipca mamy samolot o 12.45 i jestesmy na miejscu o 14.45......koszt 140 funtow.......nie zapominajcie ze w Islandii jest czas cofniety o 2 godziny......czyli w Polsce bedzie wtedy 16.45..........zakladam ze mecz bedzie okolo 19.00 wiec jest duzo czasu aby troszke sie rozerwac . Po meczu balanga na swiezym powietrzu gdyz w tej chwili w Islandii nie ma nocy i jest caly czas jasno........do zobaczenia na meczu.....gdyby ktos sie wybieral to prosze o kontakt na priva........udziele niezbednych informacji......polecalbym wodke miec swoja gdyz tutaj jest bardzo droga..... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

pinomc
23-06-2006, 18:50
No po prostu lepiej być nie mogło :)

Będę się cieszyć z każdego wyniku, jak wygra FH Hafnarfjardar, to wreszcie zobaczę
Islandczyków na Legii (miałam w październiku zeszłego roku bilet na Polska-Islandia, ale potwornie się rozchorowałam i nie poszłam), a jak Estonia, to też dobrze - na wyjazd do Tallina mam jakieś minimalne szanse, a o Islandii niestety mogę sobie na razie pomarzyć :(

Od strony sportowej to też bardzo dobry układ. No chyba, że wtopimy jak Pogoń z Fylkirem :cicho:

Legia1916
23-06-2006, 22:03
Na kogo nie trafimy trzeba pojechac;)

ems
24-06-2006, 00:18
z tego co gadalem z kibicami Pogoni, minimalny koszt wyprawy na Islandie to ok 2 tys zl.

pozdro pezet, nagramy cos - wierze.

pawcio1
24-06-2006, 01:05
Taki gdzies bedzie koszt......no chyba ze bedziesz chcial zostac......znajdziesz prace.....i po miesiacu wrocisz do Polski jeszcze zarobiony..... :oczko: :oczko: :oczko:

kosciesz
24-06-2006, 10:30
Po dwóch tygodniach na Mistrzostwach Świata teraz szykuje się wyprawa na cywilizowany wschód :)
Wyjazd pewnie około 24.07 po południu... jazda przez noc i na południe 25.07 w Tallinie.
(Ktoś wie jakie tam kolejki na granicach Litewsko-Łotewskiej i Łotewsko-Estońskiej?)
Pół dnia obejrzeć Tallin, wieczorkiem mecz i kolejna nocka w samochodzie... Przy 4 osobach i LPG powinno się zamknąć w 150 pln :)

Trzeba mocno trzymać kciuki za Estończyków.

Banan B.H.
24-06-2006, 11:02
Z tej strony wynika ze na mecze przychodzi średnio 156 osób na mecz, a ich rekord to 350 osób :O . O ile oczywiści bedziemy grać z FC TVMK Tallinn

http://www.european-football-statistics.co.uk/attn/current/aveest.htm

Pesto
24-06-2006, 11:32
(Ktoś wie jakie tam kolejki na granicach Litewsko-Łotewskiej i Łotewsko-Estońskiej?)

co do litewsko - łotewskiej , przekraczałem ją w 2003. dwie godziny. kolejki prawie żadnej , ale celnikom wybitnie się nie spieszyło.

teraz oba kraje są w UE , więc powinno byc znacznie szybciej.

kosciesz
24-06-2006, 12:32
stadion Kadrioru mieści 4700 widzów, i wygląda mi na stadion lekkoatletyczny raczej... aż dziwne żeby na mistrza Estonii i najstarszy klub w tym kraju chodziło 300 osób.
http://www.stadionwelt.de/stadionwelt_stadien/templates/stadionlisten/estland/kadriorq_staadion/110.jpg

Gutek
24-06-2006, 15:56
Może to liczby wyjazdowe ? :cicho:

Raffi
24-06-2006, 16:11
patrząc po zdjęciu, to jest to plus minus możliwe :ucieka:

No to niech dadzą nam tą trybunę naprzeciwko, w TV byśmy byli cały czas :hyhy:

to ciekawe:
http://www.european-football-statistics.co.uk/attn/2000/avepol.htm
http://www.european-football-statistics.co.uk/attn/archive/avepol.htm

Tuzin
24-06-2006, 16:45
Fajna stronka - wychodzi ze nasza liga wcale nie taka chujowa pod wzgledem frekwencji :]
Tzn. w krajach o porownywalnym poziomie pilki (+/-) i zycia (tez +/-) jest jeszcze chujowiej :]

Polak_sts1906
24-06-2006, 19:01
Naprawdę to zaskakujące, że na Mistrza Estonii chodzi tylu widzów :O Tym bardziej, że Tallin ma ponad 400 000 tysięcy mieszkańców :zdziwiony: Chyba piłka nożna to nie jest ulubiony sport Estończyków :oczko:

jasin
25-06-2006, 10:31
na początku pomyślałem, że fajna byłaby Islandia (tym bardziej, że od paru lat się tam wybieram).

Ale Tallinn byłby fajniejszy, bo Petersburg blisko :P

Szyja
25-06-2006, 13:23
panowie... módlmy się żeby w 3 rundzie eliminacji wylosowali nam Slovan Liberec. poprostu będzie to pewnie wyjazd na który pojedziemy w kilka ładnych tysięcy. a więc módlmy się!!! :modli: :zlosliwy: :modli: :zlosliwy:

Raffi
25-06-2006, 14:10
Slovan ma stadion na 9700, więc wątpię by dali nam więcej niż sektor gości wzgl. trybunę za bramką :/ Poza tym szanse są małe, 1/16, więc zobaczymy 28 sierpnia...

baranek
25-06-2006, 16:10
Na granicy Polsko - Litewskiej i Litewsko - Łotewskiej nie ma problemu. Jazda na dowodzik. Zero kolejek. Jechałem tak w zeszłym roku, więc pewnie się nic nie zmieniło.

Dżon
25-06-2006, 23:38
Albo mi się zdaje, albo rewanż w batalii o LM może wypaść 1go sierpnia. Jeśli mecz byłby u nas to wypadałoby jakoś uczcić 62 rocznicę wybuchu Powstania :chytry:
I tu pole do popisu dla NS.

RadO
25-06-2006, 23:40
Albo mi się zdaje, albo rewanż w batalii o LM może wypaść 1go sierpnia. Jeśli mecz byłby u nas to wypadałoby jakoś uczcić 62 rocznicę wybuchu Powstania :chytry:
I tu pole do popisu dla NS.
A ja to myślę, że szanowny zarząd uzgodni z kim trzeba i ten mecz odbędzie się jednak 2 sierpnia.

MTP
26-06-2006, 00:10

No znają np Ja musiałem tam dłuzej zostac bo mi z fury chcieli kabrioleta zrobić.
Przypomnie ci jeszcze flage (FUCK Polska) i prowokacje Utrechtu.
Zapewne Wisełka by siedziała jak grzeczne dzieci udajac ze flagi nie widzi ze Utrechtu na boisku nie widzi.Tylko ta Legia zła.
Zajmij sie lepiej moralnoscią u siebie bo wole jeśli juz to wole czytac ze boja sie o zdemolowanie miasta(nigdzie za granica tego nie zrobilismy) niż o lataniu z kosami i siekierami.EOT

Moze i do Estoni sie wybiore.Bo wogole mialem odpuścic 2 runde ale widze ze tanie koszty :hyhy:

Sharn
26-06-2006, 09:09
I po co to? Toż to kobieta tylko jest, więc z natury złośliwa i "obiektywna".

Coraz bardziej mnie korci ta Estonia, w sumie innego powodu żeby tam jechać to chyba nie znajdę... :hmm:

Kapon
26-06-2006, 11:03
Naprawdę to zaskakujące, że na Mistrza Estonii chodzi tylu widzów :O Tym bardziej, że Tallin ma ponad 400 000 tysięcy mieszkańców :zdziwiony: Chyba piłka nożna to nie jest ulubiony sport Estończyków :oczko:

zdecydowanie, w krajach bałtyckich liczy się koszykówka i hokej...

Sokol
26-06-2006, 13:45
Na granicy Polsko - Litewskiej i Litewsko - Łotewskiej nie ma problemu. Jazda na dowodzik. Zero kolejek. Jechałem tak w zeszłym roku, więc pewnie się nic nie zmieniło.
a Ty caly czas z tym spirytem i szlugami? :kurde:

baranek
26-06-2006, 14:47
a Ty caly czas z tym spirytem i szlugami? :kurde:

Każdy orze jak może :chytry:

aaaaaa
26-06-2006, 16:45

No znają np Ja musiałem tam dłuzej zostac bo mi z fury chcieli kabrioleta zrobić.
Przypomnie ci jeszcze flage (FUCK Polska) i prowokacje Utrechtu.
Zapewne Wisełka by siedziała jak grzeczne dzieci udajac ze flagi nie widzi ze Utrechtu na boisku nie widzi.Tylko ta Legia zła.
Zajmij sie lepiej moralnoscią u siebie bo wole jeśli juz to wole czytac ze boja sie o zdemolowanie miasta(nigdzie za granica tego nie zrobilismy) niż o lataniu z kosami i siekierami.EOT

Moze i do Estoni sie wybiore.Bo wogole mialem odpuścic 2 runde ale widze ze tanie koszty :hyhy:

Owy Utrecht :hyhy:

Ma ktoś to moze na dysku i moze wrzucic na rapidshare czy cuś

http://www.youtube.com/watch?v=4ARkX19psu0&search=Legia%20Warszawa

kosciesz
26-06-2006, 18:54
instalujesz najpierw firefoxa a potem Video Downloader
i ściągasz ;>

c_zary
26-06-2006, 21:10
Sokól i Michu po punkciku za YOU :wleb: :>

Sokol
26-06-2006, 22:32
kurde nie zdazylem zobaczyc czy ktos sie wkrecil :foch:

foks
28-06-2006, 11:51
Moze ktos wie, kiedy bedzie pewne z kim gramy? Kiedy jest drugi mecz Islandia Vs. Estonia?

kosciesz
28-06-2006, 11:59
First qualifying round, 1st leg 11/12.07.2006
First qualifying round, 2nd leg 18/19.07.2006

Harcerz
28-06-2006, 20:39
Prom , Islandia
http://www.abcislandia.pl/promy_rozklad.html

http://www.abcislandia.pl/promy_polaczenia.html

Harcerz
28-06-2006, 20:43
Helsinki - Talinn http://promy.pzmtravel.com.pl/index.php?id_strony=1037

foks
28-06-2006, 23:32
Koscierz, dzieki, :brawo:

daimler
05-07-2006, 17:24
Za Estonia przemawia w zasadzie wszytko. a tysiac kilometrow to w zasadzie nic :oczko:

No i Ostra Brama po drodze...

:modli:

LEGION_NDM
10-07-2006, 15:23
z tego co gadalem z kibicami Pogoni, minimalny koszt wyprawy na Islandie to ok 2 tys zl.

To szczerze powiem ze jakos wyjątkowo tanio wyszła ta wyprawa kibicom Pogoni.
Z tego co się dowiadywałem odpada wyprawa promowa - no chyba ze ktos ma 2 tygodnie urlopu lub wakacji. Podróż samolotowa to koszt ponad 2500 jesli leci sie w weekend czyli i tak trzeba by było zostac na tydzień w ładnej aczkolwiek drogiej Islandii. W środku tygodnia koszt wzrasta do ponad 4500zł. Nie latają chyba rzadne tanie linie lotnicze.

Pierwszy mecz 1 rundy eliminacji chyba juz jutro.
Więc trzymajmy kciuki za druzynę z Estonii. Chociaz mam przeczucie, że . . . a jednak przemilcze. Trzymajmy kciuki za Estończyków.

zuz
10-07-2006, 15:44

To szczerze powiem ze jakos wyjątkowo tanio wyszła ta wyprawa kibicom Pogoni.
Z tego co się dowiadywałem odpada wyprawa promowa - no chyba ze ktos ma 2 tygodnie urlopu lub wakacji. Podróż samolotowa to koszt ponad 2500 jesli leci sie w weekend czyli i tak trzeba by było zostac na tydzień w ładnej aczkolwiek drogiej Islandii. W środku tygodnia koszt wzrasta do ponad 4500zł. Nie latają chyba rzadne tanie linie lotnicze.

Pierwszy mecz 1 rundy eliminacji chyba juz jutro.
Więc trzymajmy kciuki za druzynę z Estonii. Chociaz mam przeczucie, że . . . a jednak przemilcze. Trzymajmy kciuki za Estończyków.
tanie linie latają ale z Frankfurtu chyba...

Harcerz
10-07-2006, 16:48
Tanie loty do Islandi

http://www.icelandexpress.com/

Tuzin
10-07-2006, 18:28
Tanie lataja z Londynu. Na bank.

Raffi
10-07-2006, 18:37
no macie np. z tego linka Harcerza z Kopenhagi za 326 Euro w tą i z powrotem (powrót może też być do Frankfurtu nad Menem), albo Z Berlina i do Berlina za 529 Euro (1 € = ok. 4 zł.)

Tuzin
10-07-2006, 20:35
No a do FaM w WizzAir sa tanie jak barszcz (kolo 150 zeta w dwie strony), tylko ze to Frankfurt Hahn - jakas wiocha.

Raffi
10-07-2006, 21:10
Port lotniczy Frankfurt-Hahn (niem. Flughafen Frankfurt-Hahn, IATA: HHN, ICAO: EDFH) - port lotniczy tanich linii lotniczych usytuowany niedaleko miast Kirchberg (Hunsrück) (10 km) i Simmern (20 km) w Niemczech. Wbrew swojej nazwie, jest odległy o ponad 120 km na zachód od Frankfurtu nad Menem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_Frankfurt-Hahn
http://www.whichbudget.com/pl/cheapflights.php?from=HHN
http://www.hahn-airport.de/
http://www.mojeprzeloty.pl/lotnisko-frankfurt-hahn.php - dojazd

Adrian
10-07-2006, 21:16
Z tego co sie orientuje Hahn lezy sobie okolo 30 km od Frankfurtu. Cos jak polskie- Katowice-Pyrzowice :oczko: Znajomy mial lot zahaczajacy o to(przesiadka)...Jak napisal Tuzin-zwykla wiocha, tyle ze z lotniskiem.

edit-zostalem uprzedzony...Ciut wiecej niz 30km

Tuzin
10-07-2006, 21:16
No na stronie Harcerza tez jest Hahn wiec elegancko.

Eeee no tylko okazuje sie ze loty z WizzAir wcale nie sa tak tanie jak pisalem - chyba trafilem na jakas promocje jak to sprawdzalem kiedys.

Raffi
11-07-2006, 22:42
Pawcio to przez Ciebie :|

Tuzin
11-07-2006, 23:00
Frekwencja bedzie pewnie jak w Tibilisi.

pawcio1
12-07-2006, 00:42
Pawcio to przez Ciebie :|

mozna jeszcze probowac ze sky europe......aleniestety stronka mi sie nie otwiera i nie moge podac szczegolow.....pozdro dla wszystkich (L)egionistow

C_L_F
12-07-2006, 01:12
Pamieta ktos moze wyniki Tibilisi w meczu przed spotkaniem z nami ??? Pozdro

Adis
12-07-2006, 01:27
...

Harcerz
12-07-2006, 05:57
Raffi !! Pytanie raczej do ciebie . Mecz to raczej kiedy bedzie ? 25 czy 26 ?? Kiedy bedzie wiadomo na 100% ? i od czego to zalezy ?

Raffi
12-07-2006, 07:32
na 100% za tydzień będzie wiadomo, może szybciej

Harcerz
12-07-2006, 13:48
na 100% za tydzień będzie wiadomo, może szybciej

Jak bedziesz tylko cos wiedzial to daj znac :modli:
Rezerwacje trzeba zrobic

pawcio1
12-07-2006, 19:13
sluze wszelka pomoca .......moge nawet zalatwic prawie darmowy przejazd z Keflaviku na stadion.........to jest prawie 40 km........prosze zwracac sie na priva i ewentualnie zorganizoawac sie w jakas grupe . Lotnisko na ktorym laduja samoloty jest w Keflaviku . Kilka postow wczesniej podawalem jakie jest najkozystniejsze polaczenie moim zdaniem........Wydaje mi sie ze korzystne jest to ze miejscowosc jest na trasie do Reykjaviku

Jozi
12-07-2006, 23:14
pawcio weś sie do mnie odezwij na pw albo na gg najlepiej apropo całej tej Islandii :D

Tuzin
13-07-2006, 06:51
Myslicie ze jest szansa sie zabrac z pilkarzami jak do Tyfilisu?

C_L_F
19-07-2006, 23:18
Hafnarfjordur - TVMK Tallin 1:1 tak wiec na 100% Islandia.

Kejmi
19-07-2006, 23:22
Jezeli wyjazd w cenach takich jakie tu padały to pozostaje mi czekac na losowanie 3 rundy :efoch: Oby Liberec :modli:

Sharn
20-07-2006, 09:41
Zgodnie z założeniami pierwotnymi tą runde opuszczam, chociaż ta Estonia za mną chodziła.
Teraz się modlę o Lewskiego Sofia. Nie tak tragicznie daleko, taniocha, mogą być przygody, no i przeciwnik do powalczenia, chociaż Lewski w sparnigach też się prezentuje poprawnie. Od biedy mogą być też Czechy 8)

Pan Artysta
20-07-2006, 10:41
a moze ciule z miasta bitlesów :hyhy:

Premier by się ucieszył :zlosliwy:

^m@rcin^
20-07-2006, 16:27
a moze ciule z miasta bitlesów :hyhy:

Premier by się ucieszył :zlosliwy:

Nie miabym nic przeciwko :) :hyhy: :hyhy:

m84
21-07-2006, 20:36
Jak poinfmormowała oficjalna strona UEFA, pierwsze spotkanie drugiej rundy kwalifikacyjnej pomiędzy FH Hafnarfjördur a Legią Warszawa, rozegrane zostanie w Islandii, w środę 26 lipca o godzinie 18:30 (20:30 naszego czasu).
Rewanż w Warszawie zaplanowano na środę, 2 sierpnia na godzinę 20:30.

el majoneze
21-07-2006, 21:12
trochę offtopic,ale nie chcę zakładać nowego tematu
wie ktoś jakie są terminy meczow 3 rundy LM i kiedy jest losowanie?

Peace
21-07-2006, 21:26
zacytuje Ci post Raffiego :)

8-9, 25-26 sierpnia
http://www.90minut.pl/rozgrywki.php?id=2536
losowanie 28.07

el majoneze
21-07-2006, 21:39
dzięki, nie mogłem znaleźć

Kapon
22-07-2006, 11:31
Raekwon99 - losowania.

Rafał
26-07-2006, 22:21
uff- doczekałem końca meczu...
ostudzili mój huraoptymizm przed którym sam staram się wzbraniać. grunt że wygrali.
doping w 2giej połowie całkiem dobry :)

Ziel
26-07-2006, 23:07
Szacunek dla wariatów, którzy pojechali...
Najbardziej podobał mi się szpak i jego "Janczak" :zdziwiony:

Rafał
26-07-2006, 23:11
Szacunek dla wariatów, którzy pojechali...
Najbardziej podobał mi się szpak i jego "Janczak" :zdziwiony:

,,Janczak" , ,,Janczak" a za chwilę :,,podanie do Janczyka".

Ziel
26-07-2006, 23:16
Powiedzieli mu przez słuchawke, żeby się ogarnął... Tak czy inaczej ja go lubię, jak on komentuje jest klimat - pamiętacie duet (Szpaku-Gmoch, Panathinaikos - Wisła) to był komentaż :hyhy:
Sorry za rozmycie...

Raffi
27-07-2006, 16:56
fotorelacja:
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=8&idg=299

mOFMC
27-07-2006, 18:50
http://www.legia.com.pl/img_galerie/06_jesien/07_27_islandia//DSCF7720.JPG

Jaco
27-07-2006, 19:12
Harcerz się na fotkę załapał. Wygląda na wypoczętego. :hyhy:

Talar
27-07-2006, 19:18
http://www.legia.com.pl/img_galerie/06_jesien/07_27_islandia//DSCF7720.JPG

No ale o co chodzi ? :hmm:

Zajacc
27-07-2006, 19:34
HKS.

A myślałem, że mi się przewidziało jak ktoś wyjął na trybunie biały trans z wysprejowanym napisem Hutnik :hmm:

M@+
27-07-2006, 20:30
a co Bury trzymał w ręku?

Markotny
27-07-2006, 20:38
wibrator

Banan B.H.
27-07-2006, 20:39
Ktoś wie na jakim kanale będzie losowanie ? czy tylko na www.uefa.com

Marinho
27-07-2006, 21:50
Ja tez nie moge znaleźć w żadnym programie tego losowania, coś czuje że trzeba bedzie klapnąć o 12:00 przed TV i przełączać z TVP1 na TVP2 i Eurosport i... :modli:

Mnie zżera za to ciekawość po ile będą bilety na rewanż z Hafnarfjordur...

Tur
27-07-2006, 22:04
Według zapowiedzi ceny na rewanż takie jak na ligę.

Snoopy
27-07-2006, 22:52
HKS.

A myślałem, że mi się przewidziało jak ktoś wyjął na trybunie biały trans z wysprejowanym napisem Hutnik :hmm:

chodzi o krakowskie barwy transparentu tak? bo chyba obecność naszego Hutnika na (L) nie powinna dziwić... :hmm:

Dżon
28-07-2006, 00:58
Co tam robił wśród naszych koleś w takiej koszulce?! (http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=209&f=35) :ucieka:

Pan Artysta
28-07-2006, 08:28
Co tam robił wśród naszych koleś w takiej koszulce?! (http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=209&f=35) :ucieka:

pewnie język ojczysty chciał podszlifować :hyhy:

mlody1906
28-07-2006, 08:38
wg Przekretu Sportowego bylo zamieszanie kiedy koles chcial powiesic flage Lechii, ponadto byl typ w koszulce Arki, wiekszosc Polakow dogadywala Legii a na trybunach pojawil sie niejaki "Harcerz" z NY :hyhy:

ems
28-07-2006, 09:45
:szok:

Niko
28-07-2006, 15:04
Ile Legii było na stadionie? Ma ktoś rzetelną informacje od podróżników?

pawcio1
28-07-2006, 16:06
Ile Legii było na stadionie? Ma ktoś rzetelną informacje od podróżników?

okolo 20-25 osob z Warszawy........bylem , widzialem :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Raffi
29-07-2006, 11:59
ta... w PS napisali, że - sądząc po akcencie większości widzów na polskiej trybunie - gdyby w HF grała Jagiellonia, to byłby nadkomplet :hyhy: , i pisali też o tej delikatnej szarpaninie zakończonej zdjęciem flagi Lechii
Flagę Hutnika też widziałem w TV - była może przez pół minuty :>

Sprzedaż biletów na mecz rewanżowy z FH Hafnarfjordur
28.07.2006, godz.: 20:30:00

Już jutro inauguracja nowego sezonu Orange Ekstraklasy na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Legia zagra mecz z Cracovią.
W związku z wieloma pytaniami informujemy, że to spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00.

Już w poniedziałek rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz rewanżowy 2 rundy eliminacyjnej Ligii Mistrzów. Mecz z FH Hafnarfjordur rozpocznie się w środę 2 sierpnia o godz. 20:30. Sprzedaż biletów na ten mecz będzie prowadzona w kasach Klubu:

31.08 (poniedziałek) w godz. 11:00 - 19:00,
01.08 (wtorek) w godz. 11:00 - 19:00,
02.08 (środa) od 12:00 do rozpoczęcia spotkania.

Sprzedaż prowadzona będzie również w salonikach sieci Kolporter. Na chwilę obecną czynne są 4 saloniki:
E.Leclerc, Al. Jerozolimskie 156
Reduta, Al. Jerozolimskie 148
Stacja Metra Centrum (przejście podziemne na ul. Marszałkowskiej przy dawnych Domach Towarowych Centrum, przy Citibanku)
ul. Górczewska 95

O kolejnych punktach sprzedaży w sieci Kolporter będziemy informować na bieżąco.

Aktualny cennik biletów znajduje się tutaj.

We wszystkich kasach dostępne są bilety na WSZYSTKIE trybuny.

Informujemy wszystkich uczestników akcji 'Po szkole na zakole', że pod akcję udostępniliśmy trybunę Łuk od ul. Łazienkowskiej. Wejście będzie się odbywało na podstawie listy uczestników, znajdującej się u ochrony po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i legitymacji szkolnej w przypadku dzieci i młodzieży.

Zajacc
29-07-2006, 12:48
HKS.

chodzi o krakowskie barwy transparentu tak? bo chyba obecność naszego Hutnika na (L) nie powinna dziwić... :hmm:

No w tym rzecz, że to nie był warszawski Hutniczek.

Kapeć
29-07-2006, 14:01
czarterem z pilkarzami 16 osob?
przez Frankfurt 2 osoby - bylem, masakra
przez Berlin 1 osoba - pozdro Pawel
z NY 1 osoba? - Harcerz
czy ktos jeszcze?

--
Kapeć
LSG

Harcerz
29-07-2006, 15:38
czarterem z pilkarzami 16 osob?
przez Frankfurt 2 osoby - bylem, masakra
przez Berlin 1 osoba - pozdro Pawel
z NY 1 osoba? - Harcerz
czy ktos jeszcze?

--
Kapeć
LSG

Tak , przez Londyn 3 osoby

Niemen
31-07-2006, 21:51
Nono, wątek zamiera a mecz już za 2 dni :oczko: . Wiadomo ile biletów sprzedanych i ile zostało, bo jutro lub w środę się wybieram i ciekawy jestem.

Gregor79
01-08-2006, 09:08
ciekawe jaka frekwencja bedzie i czy beda kibice gosci ? :oczko:

Sharn
01-08-2006, 10:05
I czy będzie oprawa?

(Tak poproszę 1 punkta) :hyhy:

Raffi
01-08-2006, 10:23
Gregor - wypowiedziałeś zakazane zaklęcie :zlosliwy:

:roll:

h_L
02-08-2006, 11:44
Czy 7 letniego dzieciaka wpuszcza za darmo na Zylete?

Raffi
02-08-2006, 12:04
teoretycznie nie - wpuszczają za darmo do 6 roku życia włącznie

pawlik
02-08-2006, 13:43
Jak to jest z tymi karnetami w końcu? Mam na cały sezon 06/07 i z tego co wiem jest na jeden mecz kwalifikacyjny LM (i wszystkie(?) pp) więc wole iść na Szachtar. Tylko teraz żeby klub nie wychujał, bo ten mecz odpuszczam, a na Szachtar karnety nie będą obowiązywały... :hmm:

Wiem pytanie z serii pokemon ale pogubiłem się w tym :oczko:

LOL3K
02-08-2006, 13:58
Karnety obowiązują na ten mecz.
Na Szachtar będzie trzeba kupić bilet :hyhy:

Lukass
02-08-2006, 15:17
Wróciłem z Legii. Pod kasami pustki, może 2-3 osoby były ...

pawlik
02-08-2006, 15:23
Karnety obowiązują na ten mecz.
Na Szachtar będzie trzeba kupić bilet :hyhy:

100% ? :D

M@+
02-08-2006, 15:24
na 100% karnety dzis obowiązują, wiem bo sam wchodzę na karnet.

pawlik
02-08-2006, 15:29
Ale mi chodzi czy w przypadku jezeli nie pojde dzis, bede mogl wejsc na karnet na Szachtar :modli:

M@+
02-08-2006, 15:29
jezeli masz premium to wejdziesz.

Aureliusz
02-08-2006, 16:27
Ale mi chodzi czy w przypadku jezeli nie pojde dzis, bede mogl wejsc na karnet na Szachtar :modli:
NIE!!!
1 oznacza, że wejdziesz na pierwszy mecz, ale na jeden mecz.
Więc możesz sobie odpuszczać nie, ale na Szachtar będzisz musiał kupić bilet.
Poniał?

pawlik
02-08-2006, 16:36
Tak jest. Skoro tak, melduje się na Ł3. Dzięki wszystkim za odpowiedź :)

DobryChłopak
02-08-2006, 23:46
Zajebiście lubię tego typu mecze. Przeciwnik nieznany, więc nie ma obawy, że będzie megapiknikowo. Śpiew szedł dobrze (przynajmniej z mojego punktu widzenia). Szkoda, że "Warszawa, Warszawa..." nie ma takiej mocy jak na początku . Na takim meczu wypadało zaśpiewać to jeszcze głośniej niż na Zagłębiu. W pierwszej połowie poczułem się jak na jakimś zagranicznym stadionie za sprawą tej nowej piosenki. Bardzo melodyjnie wychodzi w porównaniu do innych "krzyczanych" pieśni. Ogólnie mam wrażenie, że wykonaliśmy 100% normy :)

el majoneze
02-08-2006, 23:47
nigdy więcej na Krytej(a własciwie przedkrytej).Miałem 12 letnego kuzyna z Francji wziac,a ze jego starzy postrzegaja mecze piłkarskie na zasadzie butelka,siekiera i wogóle dżihad(nie tylko u nas kibice mają czarny PR),to pozwolili mu łaskawie pójść na przedkrytą.Dzieciak się zajarał,dla mnie było przeciętnie,jeśli chodzi o tą trybunę.Chociaż i tak zdecydowanie lepiej niż parę rzędów wyżej na Krytej(u nas wszyscy stali cały mecz i sporo osób śpiewało). Z mojej perspektywy doping na Żylecie mistrz,ale mogłem mieć wypaczony obraz przez tęsknotę za tamtą stroną trybuny :oczko: oprawa-PRZEKOZAK :brawo:
wiem,że o tym jest mowa prawie zawsze,ale na Boga, niech Ci ludzie na Zylecie śpiewają odrobinę wolniej.Nie chodzi już nawet o to,że Kryta,nawet jeśli chce,to nie ma szans sie dołączyć,bo spiewa 3 razy wolniej. Takie np"Legia Warszawaaaaaaa",które dobrze zaśpiewane wgniata w ziemię w tym tempie, w jakim śpiewała to dzisiaj Żyleta,traci połowe swojej mocy,nawet jeśli śpiewa ją duż osób. Włodar :hyhy:

M@+
03-08-2006, 00:33
Strzelisz w Grodzisku hej Włodar strzelisz w Grodzisku :hyhy:
" panie w żółtych stanikach idzcie stąd " :D

Żuku
03-08-2006, 00:33
hymn... to chyba wersja manieczki... szybciej się nie da? ole ole, ole ola ... też manieczki... te "G" to maraton. Stojąc na "E" miałem wrażenie polifonii, "G
swoje, L + zielone swoje ... a powiem więcej... boczne śpiewają chociaż wolniej, nierówno ale wolniej. Ręka S. nic nie daje. Każdy swoje.

yusta
03-08-2006, 00:52
Cieszę się, że kibice podtrzymywali mnie dziś na duchu.

:lol3:

JACKO PLACKO
03-08-2006, 00:53
http://jp85.fotki.prv.pl/ kilka fotek z meczu.

Dżon
03-08-2006, 00:53
Bo S. powinien kurde blaszka zacząć apelować o zwalnianie i za przyspieszanie op...ać! Niech nikt nie mówi, że nie będzie efektu - jak S. mówi "bez klaskania" to nikt nie klaszcze. Jak mówi "teraz całe Ceeee! jedziemy sami" to tak szybciej lub później się dzieje. Więc sprawa prosta - albo ta nasza pisanina tutaj dojdzie wreszcie do S. i on się za to weźmie albo zawsze będzie za szybko w większości piosenek :/

A w ogóle to co to jest, żebym ja musiał ludziom naokoło zwracać uwagę, że podczas hymnu się czapkę zdejmuje :zly:

Ogólnie atmosfera nienajgorsza, ale daleko nam od naprawdę dobrej formy...

PS. Podobno Szpaku pochwalił zachowanie kibiców wobec Włodara i w ogóle przed TV nikt chyba nie miał prawa zczaić, że to była ironia :hyhy:

M@+
03-08-2006, 02:34
sam zainteresowany sam podziękował za wsparcie kibiców :hyhy:
" Strzelisz w Grodzisku, hej Włodar strzelisz w Grodzisku! " :D :oczko:

jacekaga
03-08-2006, 09:35
W pierwszej połowie poczułem się jak na jakimś zagranicznym stadionie za sprawą tej nowej piosenki. Bardzo melodyjnie wychodzi w porównaniu do innych "krzyczanych" pieśni.
Ja przez tą piosenkę poczułem, że o ile biali nie potrafią skakać, to Legioniści nie mają poczucia rytmu- ta kakofonia "LA LA LA LA LA LALALA" na "G" to był to :ucieka:

Doping, frekwencja i atmosfera o wiele lepsza, niz się spodziewałem.

Ciekawe, kiedy piłkarze, media i ktokolwiek tam jeszcze zrozumieją istotę naszego "włodarowego" dopingu ;)

Pan Artysta
03-08-2006, 09:51
Cieszę się, że kibice podtrzymywali mnie dziś na duchu.

:lol3:

on jest jednak ***** :kurde: :hyhy:

Raffi
03-08-2006, 10:04
a wiesz za każdego?

poza "Ile goli ma Włodar" można się pomylić bez trudu słuchając.....
Ta przyśpiewka była jak dla mnie niepotrzebna i nawet poniżej poziomu gry Włodara pod bramką przeciwnika

boss_corleone
03-08-2006, 13:25
Dariusz strasznie Wam cukrowal w TV. Na "strzelcie k gola" powiedzial cos w stylu "Tak, tak Ci kibice zasluzyli na wiecej bramek w tym spotkaniu" :ucieszony:

Cyclone
03-08-2006, 14:30
Dariusz strasznie Wam cukrowal w TV. Na "strzelcie k gola" powiedzial cos w stylu "Tak, tak Ci kibice zasluzyli na wiecej bramek w tym spotkaniu" :ucieszony:

kiedyś się deklarował że jest kibicem (L)

Waskiii
03-08-2006, 14:32
Co 2 zdanie u niego to w stylu "wspaniala Warszawska (Polska) publicznosc". Az juz momentami przesadzal i wkurzal mnie non stop do tego nawiazujac :hyhy: Zreszta Engel tez wiele mu nie ustepowal :hyhy:

korniszon
03-08-2006, 14:38
heh, jeszcze jedne mnie rozbawiło. Z trybun słychać "złodziejsko-przemytniczy", a Szpaku coś w stylu: "Islandczycy wrócą do domów na pewno pod wielkim wrażeniem warszawskiej publiczności".
:lol2:

Henio
03-08-2006, 21:43
heh, jeszcze jedne mnie rozbawiło. Z trybun słychać "złodziejsko-przemytniczy", a Szpaku coś w stylu: "Islandczycy wrócą do domów na pewno pod wielkim wrażeniem warszawskiej publiczności".
:lol2:
moze nie pod wplywem tej piosenki, ale chyba miał racje, bo sie ładnie z nami pozegnali.

yusta
03-08-2006, 23:24
moze nie pod wplywem tej piosenki, ale chyba miał racje, bo sie ładnie z nami pozegnali.

Może spodobał im się kawałek "Deszcze niespokojne...." na rozgrzewce, a jak po meczu im ktoś przetłumaczył, to odmówili przyjścia na pomeczową konferencję 8)