PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedaż karnetów na sezon 2006/2007

Kenijczyk
23-06-2006, 14:44
Sprzedaż karnetów na sezon 2006/2007

KP Legia Warszawa informuje, że od dnia 26 czerwca 2006 roku rusza sprzedaż karnetów na sezon 2006/2007.
Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach pierwszeństwo w zakupie mają osoboby, które posiadały karnet całoroczny, bądź na jedną z rund w sezonie 2005/2006.
W dniach 26 czerwca 3 lipca 2006 roku zapraszamy wszystkich Kibiców posiadających karnety w ubiegłym sezonie do budynku Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. Karnety można nabyć od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 - 20:00, a w sobotę w godz. 10:00 - 16:00.
Miło nam poinformować, że w obecnym sezonie KP Legia Warszawa przygotowała nowe atrakcyjne oferty zakupu karnetów dla swoich Kibiców. Wprowadzona zostaje nowa oferta zakupu karnetu sezonowego na kredyt. Przygotowana została również atrakcyjna oferta zakupu karnetu rodzinnego dla dzieci do lat 15 i ich dorosłych opiekunów.

Wszelkie szczegóły dotyczące sprzedaży karnetów można znaleźćW tym pliku (http://www.legia.com/dwnl/karnety2006_07.pdf)

Koń Rafał
23-06-2006, 16:33
290zł na żylete na cały sezon to cena do zakceptowania. Uważam ,że oferta jest dobrze pomyślana. Raty, zniżki dla seniorów, studentów itp. do dobre pomyłsy. Ale niestety Premium za 550 to już ponad mój budżet.

h_L
23-06-2006, 16:38
Patrząc na różnicę cenową pomiędzy karnetem całosezonowym a karnetem premium mozna się tylko domyślać ile bedzie trzeba zapłacić za ewentualne wystepy w LM badź w fazie grupowej PUEFA...

Domino23
23-06-2006, 17:06
Patrząc na różnicę cenową pomiędzy karnetem całosezonowym a karnetem premium mozna się tylko domyślać ile bedzie trzeba zapłacić za ewentualne wystepy w LM badź w fazie grupowej PUEFA...

Tylko ze premium nie obowiazuje na rozgrywki grupowe LM :chytry:

M@+
23-06-2006, 17:21
obowiązuje... PREMIUM obowiązuje na wszystkie mecze :)

Iras
23-06-2006, 17:22
Domino ma racje, Mat przeczytaj dokladnie jeszcze raz ten plik http://www.legia.com/dwnl/karnety2006_07.pdf :chytry:

M@+
23-06-2006, 17:24
przepraszam mój błąd... to jakis obłęd jezeli jest oferta PREMIUM to taki karnet powinien obejmowac wszystkie mecze...

Gutek
23-06-2006, 17:59
Dla mnie to też nielogiczne...
Może to następstwo jakiegoś przepisu UEFA ? :roll:

emil83
23-06-2006, 18:06
Niechce mi sie otwierac ten plik,wiec ja z zapytaniem: karnet na zylete na caly sezon obejmuje jakie mecze-liga czy liga+pp???I jaki koszt??? Jak nie to jaki koszt karnetu na wszystlie?

Karnet na cały sezon obejmuje 15 meczów ligowych, mecze w Pucharze Polski oraz 1 mecz w rundzie
kwalifikacyjnej do Champions League

Cena: 290 dla tych co mieli karnet na cały sezon, 310 dla tych co mieli na jedną rundę 330 dla tych co nie mieli karnetu.

h_L
23-06-2006, 18:37

Wlasnie stad moj wniosek,ze roznica 220 zl miedzy premium a zwyklym obejmuje teoretycznie mecze grupowe PUEFA.To ile by w takim razie wynosila ta roznica jakby w premium byly wliczone mecze grupowe LM?Strach pomyslec...

M@+
23-06-2006, 19:26
tak czy siak, taniej wyjdzie na premium jezeli masz zamiar chodzic na wszystkie mecze

yusta
23-06-2006, 19:26

Nie obejmuje rozgrywek grupowych LM, ale obejmuje wszystkie mecze w pucharze UEFA, do którego pewnie trafimy.

Domino23
23-06-2006, 19:30

Nie obejmuje rozgrywek grupowych LM, ale obejmuje wszystkie mecze w pucharze UEFA, do którego pewnie trafimy.

Czyli posiadacze karnetow premium powinni sciskac kciuki zebysmy czasem do LM nie awansowali :hyhy:

;)

emil83
23-06-2006, 19:39
Zakładam że Premium obejmuje też mecze Pucharu Ligi ? :chytry:

M@+
23-06-2006, 20:48
tak. wszystko oprocz grupowych LM :D

foks
23-06-2006, 22:11
A ja czuje sie oszukany jako posiadacz karnetu premium z sezonu 2005/06.
Mam ku temu pare powodow.

Po pierwsze nabylem tamten karnet za 450 PLN zakladajac, ze wejde na wszystkie mecze jakie zorganizuje klub Legia. W pucharze uefa pilkarzom poszlo fatalnie co skonczylo sie na 2 meczach, w PP tez pilkarzom nie poszczescilo sie. Ok, takie bylo ryzyko tego karnetu, ja je podjalem, zaplacilem do kasy klubowej dosc spore pieniadze, ale mialem nadzieje, iz w nastepnym roku ktos to doceni. A klub potraktowal mnie tak samo, jak osobe ktora kupila tylko karnet na wiosne na otwarta (nie mowie, ze osoby te sa gorsze, ale z marketingowego punktu widzenia ja zaplacilem wiecej niz za pojedyncze bilety i za to wg mnie powinny byc specjalne ceny dla tej nielicznej grupy kibicow, ktorzy kupili karnety premium w sezonie 05/06).

Po drugie jesli policzyc liczbe meczow ligowych (na trybune otwarta), 15 po cenie za pojedynczy bilet (20pln) daje to 300zl. Karnet premium jest drozszy az o 260pln. Do tego jesli Legia nie awansuje do fazy grupowej LM bede mogl chodzic na puchar uefa, ale jesli awansuje to za 2 mecze eliminacje LM zaplace 260zl? po 130 za jeden spektakl z "kelnerami" z Islandii lub Talina? (+ oczywiscie mecze w PP, bedzie ich max 3?).
Taka postawa klubu ma mnie naklonic do tego bym zle zyczyl pilkarzom i marzyl by odpadli z LM i grali w UEFA by moje pieniadze sie zwrocili? Jest to dla mnie smieszne i po raz kolejny pokazuje, jak KP Legia jest zalosne w swoim marketingu (pozdrowienia dla Pana Kornela).

Po trzecie co to za Premium w ktorym place za WSZYSTKIE MECZE ale NIEWSZYSTKIE. Caly plus karnetu polegal na tym, iz kibic ktory chodzi na wszystkie mecze raz wydaje duze pieniadze a potem nie ma problemu. Klub znow pokazuje jak traktuje sie wiernych kibicow. W koncu fani, ktorzy nabyli karnet premium w zeszlym sezonie to pewnie mala grupa, wiec zamiast ich docenic, mozna ich olac. Przeciez te paredziesiat osob nie stanie pod torwarem i nie zbojkotuje meczu namawiajac pozostale 10 tys.

Chcialbym w tym miejscu zlozyc gorace podziekowania Wladzom Klubu Legia i osobom odpowiedzialnym za polityke karnetowa. Nie ma to jak olac tych kibicow, ktorzy byli w stanie w zeszlym sezonie w ciemno zaplacic duze pieniadze za ogladanie meczow swojej ukochanej Legii.

ps: puscilem takiego mejla na adres klubu, moze inni karnetowcy Premium tez niech tak zrobia? (moze dostana z 10 mejli hehe)

RadO
23-06-2006, 22:55
:brawo: Panie Foks...

Jakoś tak dziwnie poczułem to samo...

Pan Artysta
23-06-2006, 23:31
WIIIIISSŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁA :hyhy:

nic to Foks prawi git :zly: i to w tym jest smutne - nie dość że piknior to ..... :hyhy:

foks
23-06-2006, 23:41
yyyyy 8)

aaaa piatek, zapomnialem! :kurde:

h_L
24-06-2006, 02:02
Tak z ciekawosci.Ile w zeszlym sezonie zeszło karnetów premium?

Grabek
24-06-2006, 07:30
Nie rozumiem kilku rzeczy:

1. Na smym poczatku napisali, że karnet na runde lub na cały sezon (ale nie Premium) obowiązuje na ligę, 1. runde el. do LM oraz na Puchar Polski.

Kilka linijek dalej jest za to informacja, że posiadacze karnetów "będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów i zniżki na mecze nie objęte karnetem, w tym Puchar Polski i mecze fazy zasadniczej LM i PUEFA.
:hmm:

2. Co do tej oferty kredytowej:
"Kredyt udzielany jest na 10 miesiący, wyłącznie dla osób zakupujących karnet na cały sezon.
na przykładzie Żylety: cena karnetu = 330 (bez rat), miesięczna rata = 28.
28x10=280 :zdziwiony: dodając prowizję banku wychodzi 297 zl, czyli i tak taniej niż kupująch bez rat 8) więc albo ja coś źle rozumuje, albo oni nie potrafią liczyć.

Ale ogólnie ta cała oferta kredytowa to całkiem fajny pomyśł, za to Premium bez LM to jakaś pomyłka. Zwróci się, gdy awansujemy do fazy grupowej PUEFA, czyli zakładam, że osoba kupująca taki karnet nie wierzy w awans do LM :hyhy:

Pan Artysta
24-06-2006, 08:14
yyyyy 8)

aaaa piatek, zapomnialem! :kurde:

:/ o co mi chodziło?

:hihi:

langres
24-06-2006, 12:58

Tylko zeby zwrocilo sie te 260 zl z premiuma podczas gry w pucharze UEFA trzeba rozegrac w nim 7 meczow, przy zalozeniu ze bilet bedzie kosztowal 35 zl. Wynika z tego ze musielibysmy dojsc do 1/2 finalu. Wierze w nasze mozliwosci ale... :/

LEGION_NDM
24-06-2006, 16:19
karnet premium nie oejmuje meczy grupowych w lidze mistrzów ale juz dalszą fazie obejmuje? Czyli na karnecie premium mozna bedzie obejrzec także mecze w 1/4, 1/2 . . . .

L. Mo BeMoWo
24-06-2006, 16:54
Skoro nie ma żadnych możliwości by "zapewnić" sobie możność obejrzenia ewentualnych meczy w LM, to przed tymi (ewentualnymi) meczami będzie ciepło :)
To co z Wisłą (maj 2006) + Ci co mieli karnety na Wisłę + Kilkanaście/dziesiąt tysięcy kolejnych spragnionych "oglądania sławnych klubów"

Jaaaazdaaaaa :zlosliwy:

RadO
24-06-2006, 17:24
Skoro nie ma żadnych możliwości by "zapewnić" sobie możność obejrzenia ewentualnych meczy w LM, to przed tymi (ewentualnymi) meczami będzie ciepło :)

Jak to nie ma możliwości? Przecież posiadacze karnetu będą mieli pierwszeństw zakupu biletu, więc nie będzie tak źle... Chyba ;)

L. Mo BeMoWo
24-06-2006, 17:30

Jak to nie ma możliwości? Przecież posiadacze karnetu będą mieli pierwszeństw zakupu biletu, więc nie będzie tak źle... Chyba ;)

Tak tam jest napisane (z pierszeństwem karnetowców), czy masz nadzieję, że tak będzie? ;)

Pytam, bo mnie się ten plik nie otwiera.

M@+
24-06-2006, 17:50
proste wejdziesz na wszystkie mecze oprocz grupowych LM , mając PREMIUM

RadO
24-06-2006, 18:34

Tak tam jest napisane (z pierszeństwem karnetowców), czy masz nadzieję, że tak będzie? ;)

Jakoś nie mogę go w domu otworzyć, a wydruk gdzieś wsadziłem, ale coś tam takiego było.
Poza tym taka praktyka była od kiedy mam karnet...

yusta
24-06-2006, 19:04
Jeżeli chodzi o Premium to jakoś źle są skalkulowane na Żyletę.

Ja patrze na Krytą E, bo tam zapewne kupię i zakładam, że ten karnet gwarantuje mi min 20 spotkań: 15 w lidze, 2 w rundach wstępnych LM i 3 w rozgrywkach pucharowych w Polsce. No i licząc bilety po 55 zł to jestem i tak do przodu stówkę a mogę tylko zyskać.

Idąc tym tropem Premium na Żyletę powinien kosztować max 400 zł.

L. Mo BeMoWo
24-06-2006, 21:04

Jakoś nie mogę go w domu otworzyć, a wydruk gdzieś wsadziłem, ale coś tam takiego było.

Obyś się nie mylił ;)

Yusta,
te mecze, które Ty wymyśliłaś
+ Puchar Ligi
+ SuperPuchar
+ Celtic

tak?

RadO
24-06-2006, 21:11

Obyś się nie mylił ;)

O znalazłem wydruk :D

"Posiadacze karnetów na nowy sezon będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów i zniżki na mecze nie objęte karnetem w tym Puchar Polski i mecze fazy zasadniczej LM i PUEFA (to ostatnie nie dotyczy "PREMIUM" - przy. RadO).

Kusi mnie "Premium" ale jak już to tylko na kredyt :efoch: Tylko jaka jest minimalna wpłata? Bo jakoś to dziwnie tam jest rozpisane...

matx
24-06-2006, 21:11
Tylko pobieżnie przeczytalem to wszystko co jest w tym pliku, ale mam niezly ból glowy, bo na razie zupelnie nie wiem, na którą opcję się zdecydować... liczylem się z tym, ze pewnie będę musial zaplacić za PREMIUM z 500 PLN, ale liczylem, że WSZYSTKIE mecze to znaczy WSZYSTKIE, a nie ***** PRAWIE... opcja z kredytem to na pewno plus, tylko ciekawe, czy nie będzie z tym żadnych nieoczekiwanych problemów...

M@+
24-06-2006, 21:24
ja jakos specjalnie sie nie zmartwie jak nie awansujemy do LM :D
niezbyt wierze w awans do CL

yusta
24-06-2006, 23:08
Yusta,
+ Puchar Ligi
+ SuperPuchar
+ Celtic

tak?

Nie liczyłam Celticu ani superpucharu.
Jest Puchar Ligi, Puchar Polski... nie mów, że Legia zagra w każdym z nich po jednym meczu tylko. Zresztą, żeby mi się Premium zbilansował wystarczy że zagrają w jedym z tych trzech przykładowych meczy.

L. Mo BeMoWo
25-06-2006, 01:09
Yusta,
+ Puchar Ligi
+ SuperPuchar
+ Celtic

tak?

Nie liczyłam Celticu ani superpucharu.
Jest Puchar Ligi, Puchar Polski... nie mów, że Legia zagra w każdym z nich po jednym meczu tylko. Zresztą, żeby mi się Premium zbilansował wystarczy że zagrają w jedym z tych trzech przykładowych meczy.
Miało być "wymieniłaś", a nie "wymyśliłaś" :oczko:
Ja nic nie mówie o zbilansowaniu, chyba, że to zdanie nie do mnie. Bo tym postem nie miałę zamiaru w żaden sposób narzekać :)

Raffi
25-06-2006, 14:17
Informacja dotycząca sprzedaży ratalnej karnetów

KP Legia Warszawa uprzejmie informuje wszystkich Kibiców, że po rozmowach z DOMINET Bankiem ustalona została ostateczna forma płatności miesięcznych rat kredytu. W związku z licznymi pytaniami Kibiców dotyczącymi sposobu płatności i wysokości rat informujemy, że każdy karnet płatny będzie w 10 równych ratach, których suma będzie pełną kwotą danego karnetu. Jedyna dodatkowa opłata jednorazowa przy podpisaniu umowy kredytowej to opłata bankowa w wysokości 5% kwoty zakupionego karnetu. Do zawarcia umowy kredytowej wymagany jest jedynie ważny dowód osobisty.

Aktualny cennik sprzedaży ratalnej wraz ze szczegółową informacją dotyczącą sprzedaży karnetów znajduje się w tym miejscu.
http://www.legia.com/dwnl/karnety2006_07.pdf

Jaco
25-06-2006, 14:27
...cytat:

KP Legia Warszawa uprzejmie informuje wszystkich Kibiców, że po rozmowach z DOMINET Bankiem...
Sprytne, sprytne.. Gratulujemy właścicielom Legii i Wisły. Wynika z tego, że kibice Legii, decydujący się na opłatę w ratach, będą dofinansowywać swych rywali z Reymonta:

http://www.dominetbank.pl/news/lst-news-117.html

:zlosliwy:

Sharn
26-06-2006, 09:21
I cały misterny plan w pizdu :hyhy:

Chyba kupię sobie ten taki na Żyletę. Premium mi nie potrzebny, bo jedyny zysk z niego to nie być wymałyszowanym na ew. mecz w LM (nie to że zakładam nasz udział :hyhy: ).

8)

Kapon
26-06-2006, 10:58
czy w PP będzie faza grupowa? bo już się pogubiłem.
W ubiegłym sezonie nie było z uwagi na mundial, a teraz ma wrócić wszystko do stanu sprzed 2 lat ?
a pytam tutaj bo to przecież 2 spotkania więcej na karnecie.

Raffi
26-06-2006, 12:13
nie
http://www.90minut.pl/liga.php?id=2532

Koń Rafał
26-06-2006, 15:55
Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem karnetu Premium na sezon 2006/2007 na Żylete... po 3 godzinach stania w kolejce.
Może od początku - krótka relacja:
Na Ł3 stawiłem się o godzinie 12:20 udałem sie pod wejście na kryta gdzie w bramce stało około 30-40 osób, myślałem że ta kolejka to moze do wyrabniania KK ale okazał się ze do karnetów, no ale myśle sobie 30 osób to przeciez zejdzie w pół godzinki. Mija godzina słońce jebie jak oszalałe a ja nie posunołem sie nawet metr. Koło godziny 13;30 coś się ruszyło wpuścili troche osób. Koło 14 łaskawcy wpuścili nas na teren stadionu i pozwolili stanąć za krytą w CIENIU ! :yeah:
Puszczali do budynku po 5 osób ,które wychodziły po pół godziny. Kiedy wydali polecenie "pięciu idzie" to byłem przekonany ,że zaraz kupie kanet i udam sie do domu, ale co to to nie :nie: Nastene 40 minut spędziłem w holu krytej i dopiero mogłem się udać na góre gdzie fajna blondynka z ładnymi piersiami wydała mi karnet w jakieś 2 minuty :oczko: .
Nadal się zastanawiam czemu to tak długo trwało skoro wydanie karnetu trwało 2 minuty :hmm: Rozumiem niektórzy kupowali w systemie ratalny albo kilka karnetów ale to pewnie trwało z 10 góra 15 minut.

Podsumowując: w kolejce zajołem miejsce o 12:20 wyszedłem z karnetem o 15:20 . Coż takie czasy.

kosciesz
26-06-2006, 16:49
Takie szybkie pytanie
Karnet: 330 zł
Karnet Premium: 550 zł
-------------------------------
różnica 220 zł.

Za tą kaskę mam:
mecz o superpuchar (20 zł)
II runda el. LM (30 zł)
faza grupowa PUEFA (3*40 zł)
puchar ekstraklasy (max 4*20 zł)
----------------------------------------
razem: 250 zł

Czy moje wyliczenia wyglądają w miarę rozsądnie? bo przy opcji z kredytem to mocno zaczynam się nad tym zastanawiać....

Koń Rafał
26-06-2006, 17:21
Jeszcze warto zwrócić uwage na to ,że prawdopodobnie cena biletu na 2 runde el.LM będzie większa niż 30 zł. A jak trafimy na jakąś naprawde znana drużyne to cena może być kilka razy większa niż 30 zł.

gem
26-06-2006, 18:15
II runda el. LM (30 zł)

W zasadzie w grupie są dwa mecze, ale nie wliczyłes pierwszej rundy więc wyszło OK.

Oczywiscie to wszystko jest teoretycznie, zwłaszcza Puchar Ekstraklasy.

Koń Rafał
26-06-2006, 22:02
Takie szybkie pytanie
Karnet: 330 zł
Karnet Premium: 550 zł
-------------------------------
różnica 220 zł.

Za tą kaskę mam:
II runda el. LM (30 zł)
----------------------------------------
razem: 250 zł

Czy moje wyliczenia wyglądają w miarę rozsądnie? bo przy opcji z kredytem to mocno zaczynam się nad tym zastanawiać....

]Czy w karnet PREMIUM wliczony jest mecz o Superpuchar i spotkania Pucharu Ekstraklasy?
Legia Warszawa nie jest organizatorem spotkania o Superpuchar i karnety na ten mecz nie obowiązują. Jeżeli rozgrywki Pucharu Ekstraklasy dojdą do skutku [nie jest to jeszcze przesądzone - przyp. Redakcja], karnety Premium będą obowiązywały.
http://legialive.pl/news.php?NewsID=18650 - Poradnik w sprawie karnetów

matx
27-06-2006, 20:11
Bylem dzisiaj po pracy na Lazienkowskiej - okolo 18, pomyslalem sobie, że skoro można kupić karnet na ten kredyt, to chyba skorzystam. Zawsze mniejsze obciążenie dla budżetu. Zastanawialem się wcześniej, czy nie będzie z tym żadnych problemów i jak się okazuje nie bezpodstawnie. W zasadzie na teren klubu nawet nie wszedlem. Nie wpuścila mnie ochrona kiedy dowiedziala się, z której opcji kupna karnetu chcę skorzystać ( może to mój bląd, że im powiedzialem, ale przecież nie wiedzialalem o co chodzi... ), ponieważ jak powiedzieli, dostali takie wytyczne z Klubu. Po prostu liczba osób oczekujących w kolejce byla taka, że już i tak bym nie zdążyl. Od gostka, który wychodzil dowiedzialem się, ze czeka tam 5 albo 6 osób, a obsluga idzie zajebiście wolno. Oczywiście z kupnem karnetu za gotówkę nie ma problemu, przynajmniej o tej porze. Tak też chyba zrobię - na razie żeby nie tracić czasu kupilem bilet na Celtic - bez problemu.

Dżon
28-06-2006, 11:36
Coś czuję że pięknie dajemy się łapać na marne zagrywki marketingowe KP :/
Nagle wszyscy wokół kalkulują i klakulują i im wychodzi że jest tanio :hmm:
A to ciekawe... Jak dla mnie 200-210 za jesień to śmiech na sali! Jak coś się kupuje w dużej ilości, z góry, hurtowo to ma się zawsze sporo taniej. Ale nie w przypadku gdy kupujemy dobro pt "wstęp na mecze" od KP Legia. 160 pln za 8 ligowych, ok. 30 pln za mecz z jakimiś kiepem w kwalifikacjach do LM no i nawet 2 mecze w PP to 160+30+40 = 230. Oszczędność marna, a jak odpadnie jeden mecz to żadna :/
Załóżmy, że KP chodzi o to by więcej osób kupiło całosezonowe, te są nieco bardziej opłacalne, ale chyba kupując tak hurtowo powinniśmy wymagać większych oszczędności.

Koniec końców niezmieniona cena 20 pln za mecz sprawi, że najbardziej opłaca się kupować pojedynczo.

PS. Zdobycie tytułu dało prawo KP do podwyższenia ceny za mecz do np. 25 pln - wtedy te karnety miałyby sens. Choć oczywiście nie obrażam się za to, że panowie z KP nie wpadli na ten pomysł :oczko:

kosciesz
28-06-2006, 11:56
Koniec końców niezmieniona cena 20 pln za mecz sprawi, że najbardziej opłaca się kupować pojedynczo.

Nie do końca tak... bo przy cenie 20 pln to wyjdzie jakieś 1-1,5 meczu za free.
Jeśli nie wiesz na pewno czy nie będziesz na wszystkich to rzeczywiście się nie kalkuluje.
Ja jeśli kupię karnet to z innego powodu: doświadczenie 4 poprzednich sezonów pokazuje, że i tak pójdę w końcu na wszystkie mecze (bo ostateniego dnia nie usiedzę w domu), czyli te parę groszy jednak oszczędze, nie chce mi się stać w kolejkach i liczę, że obietnica przedsprzedaży na puchary dla karnetowców będzie dotrzymana.
Trasa Wola-Legia-Wola + stanie w kolejce (z wykorzystaniem autobusem 171) to zazywczaj jakieś 3 godzinki. - Czasem przez tą stratę czasu nie mogłem zostać w pracy i nie zarobiłem jakichś tam pieniędzy...
Trasa Garwolin-Legia-Garwolin to też jakieś 3 godzinki, ale do tego dochodzi przynajmniej 20 zł na paliwo. A ostatnio parę razy się zdarzyło, że biletów w dniu meczu już nie kupiłem.

Dla mnie więc karnet się kalkuluje bez dwóch zdań... A że powinien być bardziej atrakcyjny finansowo to też uważam... ale z Zygo nie pogadasz...

el majoneze
28-06-2006, 12:05
ja pamiętam ostatni mój karnet, to było jeszce chyba przed ITI. Karnet na rundę na Żyletę kosztował wtedy 90 zł, wszystkie bilety na pojedyńcze mecze ligowe to był koszt 180 zł, łatwo więc wyliczyć, że na karnecie wychodziło o połowę taniej. A z tego co pamiętam, plastikowa karta uprawniała mnie jeszcze do wchodzenia na PP. Oczywiście, tamta oferta była chyba aż za dobra, ale jak się płaci za coś z góry, to się to powinno do diabła opłacać, a tu widzę, że jest trochę inaczej. Zawsze coś się może wydarzyć, pomijam to, że piłkarzyki mogą po prostu przerżnąć w pucharach i zostaniemy z tym karnetem jak Nowicki z angielskim, albo Foks z premium, jak kto woli :oczko: Może byc po prostu tak, że z jakiś przyczyn losowych nie uda mi się dotrzeć na mecz(choroba,praca,egzamin,ślub,pogrzeb,etc) i wtedy to się najzwyczajniej w świecie nie kalkuluje.

Koń Rafał
28-06-2006, 15:54
A ja myśle ,że karnety Premium wsztkim się zwrócą po meczu II Rudny El.LM jak trafimy na Inter albo Aresnal i dojebiją ceny jakie nam się nie śnią w najgorszysch koszmarach. :oczko:

M@+
28-06-2006, 15:54
Mam! :D :hyhy: :hyhy:
ale burdel z tymi karnetami.... troche sie nastałem :/

Aureliusz
28-06-2006, 16:01
Ej, a w tym roku to już nie dają w promocji szla KP? :zlosliwy: :foch:

kosciesz
28-06-2006, 16:50
A ja myśle ,że karnety Premium wsztkim się zwrócą po meczu II Rudny El.LM jak trafimy na Inter albo Aresnal i dojebiją ceny jakie nam się nie śnią w najgorszysch koszmarach. :oczko:

Proszę nie podpowiadać Zygo...
zresztą nie myślę, żeby Walter i s-ka chciał od nowa zaczynać wojnę...

foks
28-06-2006, 23:38
Karnet na rundę na Żyletę kosztował wtedy 90 zł, wszystkie bilety na pojedyńcze mecze ligowe to był koszt 180 zł, łatwo więc wyliczyć, że na karnecie wychodziło o połowę taniej. A z tego co pamiętam, plastikowa karta uprawniała mnie jeszcze do wchodzenia na PP

I wtedy karnetow na odkryta kupiono niecale 2tys... Mysle, iz miedzy innymi takie argumenty powoduja ich dzisiejsza cene (ktorej oczywiscie nie popieram).

Po czesci obawiam, sie ze Rudy ma racje. Henry'ego i jego Arsenal'u nie obejrzymy za 20zl z odkrytej...

MTP
28-06-2006, 23:55
Wie ktos czy ja miałem premium na caly sezon na krytą to moge teraz(np jutro) kupić sobie na zylrete czy bede traktowany jako nowy kibic czekac pare dni

Koń Rafał
29-06-2006, 00:09
Do poniedziałku (3.07) włącznie karnety nabywać mogą tylko osoby, które posiadały karnet w poprzednim sezonie

Karnet to karnet. Swoja droga to rzeczywiście nie w porządku ,ze Premium nie honoruja jakoś bardziej od zwykłych karnetów.

RadO
29-06-2006, 09:30
Wie ktos czy ja miałem premium na caly sezon na krytą to moge teraz(np jutro) kupić sobie na zylrete czy bede traktowany jako nowy kibic czekac pare dni

Możesz. Sam wczoraj zmieniłem miejsce na Krytej. Ale pod warunkiem, że chcesz kupić na miejsce które nie jest zajęte (tzn. nie był sprzedany karnet na poprzedni sezon) :chytry:

Pan Artysta
29-06-2006, 13:40
..uj w dupe kierownictwu tego bałaganu :zly:

z 30 osób, panie mają czas - w pizde 3 godzin stał nie będę bo mi czasu szkoda :efoch: co za organizacja :O dobrze że mozna w środku stać w budynku tylko szkoda że wody do picia nie ma - biedny klub to i na wodzie robi oszczędności :zlosliwy:

straciliscie klienta :zlosliwy: H wam w de :chytry:

Michu
29-06-2006, 14:09
Nie ma ? W rogu, przy wejściu do byłego pubu stało coś, chyba Edenu.

Koń Rafał
29-06-2006, 14:14
Jak ja kupowałem to była woda :paker: 8)

Pan Artysta
29-06-2006, 14:30
Jak ja kupowałem to była woda :paker: 8)

sie tak wekurwiłem po godzinie stania że jej nie przylukałem :zly:

Paolo'
29-06-2006, 14:31
Woda jest, ale nie ma kubeczków :oczko: Przynajmniej wczoraj nie było.

RadO
29-06-2006, 15:21
Jak nie było jak były :efoch: Przed 19 w każdym bądź razie...

Paolo'
29-06-2006, 15:31
W samo południe był jeden i to przywiązany łańcuchem do saturatora :hyhy:

MeLa
29-06-2006, 15:42
kubeczki potrzebne ... :hyhy:

nie każdy z gwinta wali :ucieszony:

Pan Artysta
29-06-2006, 15:57
ekstrakarwaklasapanie :hyhy:

Koń Rafał
29-06-2006, 16:04
Zniknięcie tych kubeczków wprowadziło nie mały zamęt :hyhy:

Pan Artysta
29-06-2006, 16:09
Zniknięcie tych kubeczków wprowadziło nie mały zamęt :hyhy:

sekcja emerytów w czynie społecznym odpracuje te kubeczki :efoch:

czuj czuj 8)

Paolo'
29-06-2006, 16:10
Kubeczkowym skrytobiorcom mówimy NIE !

Didek
01-07-2006, 12:59
Byłem dzisiaj o 10:30 zakupic karnet. Jeżeli płacisz gotówką to dosyc szybko idzie i raczej bez problemów. Zaczynają się schody gdy kupujesz na kredyt bo dość sporo osób czeka i wydawanie idzie dość opornie...

Ziel
03-07-2006, 21:01
Czekania około godzinę. Sama sprzedaż trwa około dwóch minut, ale ocroniarze wpuszczają bardzo powoli, małymi grupkami Pierwsze kolejka jest przed baramą, druga na parterze budynku klubowego, enentualnie trzecia (z reguły jedna osoba czeka) już przy samym miejscu sprzedaży...
P.S. Ślicznie prezentuje się w gablocie puchar Mistrza Polski :modli: :ucieka:

Koko
04-07-2006, 08:25
Więc żeby kupić na raty karnet potrzebuje tylko jakis dowód tożsamości i na Legię idę tak? i tam mi powiedza dalej gdzie i kiedy mam wplacac kase?

tymek
05-07-2006, 15:04
Wie ktoś czy kolejki po karnety dziś są ?? Bo plamuje zakup a w kolejce niechce mi sie specjalnie tracic czasu.

Raffi
05-07-2006, 15:51
Są i będą cały czas, ale w granicach wytrzymałości

maestro1916
05-07-2006, 20:50
JEzeli osoba płąci gotówką i ma karte kibica to wszystko trwa z 5minut , kolejki są tylko dla tych którzy biorą na raty! przynajmniej było tak o 15 00 dzis!:P

Raffi
07-07-2006, 13:46
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=18738

W poprzednim sezonie Klub sprzedał około 3-3,5 tys. karnetów
(...)
Przez pierwszy tydzień sprzedaży kibice kupili około 2 tysięcy karnetów. Od środy karnety mogą kupować już wszyscy.

M@+
07-07-2006, 14:28
no no... brawo :) coraz więcej osob się na to godzi

Kawa
07-07-2006, 14:33
Na co sie godzi?

Kumaty P.
07-07-2006, 15:04
Na co sie godzi?
Na kupno karnetu :chytry:

Luk@s
07-07-2006, 15:20
raczej decyduje niz godzi :lol:

M@+
07-07-2006, 15:32
godzi - zgadza się na to... i po co ta napinka?

Kawa
07-07-2006, 15:35
A to ten karnet to jakas kara, ze trzeba sie na nia godzic?

M@+
07-07-2006, 15:37
nie kara... po prostu pisze, ze coraz więcej osob się na to godzi...
czy to tak trudo zrozumiec?

Kumaty P.
07-07-2006, 15:39
nie kara... po prostu pisze, ze coraz więcej osob się na to godzi...
czy to tak trudo zrozumiec?
Dla niektorych to trudne do zrozumienia :zlosliwy:

CywiL
10-07-2006, 20:39
Od dzis jestem szczęśliwym posiadaczem karnetu na cały sezon. 8)
W szoku byłem ,że wszystko tak sprawnie poszło...

Raffi
10-07-2006, 21:20
Sprzedaż ratalna karnetów tylko do 15 lipca; Superpuchar bez karnetu

Uprzejmie informujemy wszystkich Kibiców, chcących nabyć karnet w systemie ratalnym za pośrednictwem DOMINET Banku, że sprzedaż karnetów w tym systemie potrwa jedynie do dnia 15 lipca 2006 r. włącznie. Termin ten jest podyktowany przepisami ustawy 'O kredycie konsumenckim'. Dystrybucja karnetów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, a w sobotę w godz. 10:00 - 16:00. Zapraszamy do budynku Klubu - wejście na lożę VIP.

Jednocześnie klub informuje, że karnety na sezon 2006/2007 nie obejmują meczu o Superpuchar Polski, który zostanie rozegrany w dniu 22 lipca 2006r.

Mecz ten organizowany jest przez Ekstraklasę S.A. a Legia udostępnia jedynie stadion na potrzeby tego spotkania.

Informacje dotyczące dystrybucji biletów zostaną przekazane Państwu w oddzielnym komunikatem.

Źródło: Legia.pl

Szkoda, że później sobie nie przypomnieli...
Co do Superpucharu to się spodziewałem w sumie...

M@+
10-07-2006, 21:38
czyli Premium też nie obowiązuje?

me(L)u
10-07-2006, 22:03
czyli Premium też nie obowiązuje?

nie. od początku była o tym mowa

Hubertx
11-07-2006, 13:52
No i ja jestem w szoku. Byłem wczoraj po karnety - 10 minut i po sprawie. Oczywiście większa to zasługa Dominetu i liczby stanowisk, bo ludzi było trochę...

Iras
12-07-2006, 13:24
Jak osoba niepełnoletnia może kupić karnet w systemie ratalnym?
Osobie niepełnoletniej taki karnet może kupić tylko osoba pełnoletnia. Osoba pełnoletnia podpisuje umowę z bankiem, a karnet jest normalnie wystawiany na osobę niepełnoletnią.

Niestety, ale ten podpunkt mija sie z prawdą. Dziś byłem z moim tatą, w celu zakupu karnetu i nie ma takiej możliwośći, aby osoba pełnoletnia kupiła karnet "na kogos", tzn. Umowa z bankiem musi być podpisana przez tą samą osobe, na którą wystawiony będzie karnet....

Jednym słowem- Ich strata :efoch:

Piotrek91
12-07-2006, 21:14
Mialem dokladnie taka sama akcje, ale na szczescie wzialem ze soba 300zl (za ktore mialem dodatkowo sobie kupic koszulke). Karnet drukuja szybciej niz te babki w kasach pojedyncze bilety na mecz.
No i stalem sie kolejnym szczesliwym posiadaczem karnetu. 8)

Moze mi ktos wytlumaczyc, bo sie nie lapie juz w tym? Karnet za 330 zł, na caly sezon, na jakies mecze oprocz ligowych obowiazuje?

Ps. Zmiencie info na stronie bo pewnie jeszcze sporo osob do 15 lipca pojedzie z rodzicem po karnet na raty...

h_L
13-07-2006, 07:38
Do kiedy bedzie prowadzona sprzedaz karnetow(nie tych w systemie ratalnym)?

Raffi
13-07-2006, 09:55
do meczu z Cracovią (ok. 27 lipca)

Endrju
17-07-2006, 16:11
Wrocilem wlasnie z karnecikiem. Zero stania, wszystko trwalo jakies 2 minuty, chociaz w systemie jakims dziwnym trafem Pani nie mogla sie doszukac mojego karnetu z zeszlego sezonu :|

Ale wszystko sie wyjasnilo i posiadam ten smieszny pomaranczowy karnet. Kolor jest od czapy, ale trudno :P wazne ze jest

Zapomnialem sie tylko spytac ile juz sprzedali :kurde:

Raffi
07-08-2006, 12:46
Legia sprzedała 4100 karnetów

Sprzedaż karnetów na spotkania Legii w sezonie 2006/07 ruszyła 5 lipca. Do dnia dzisiejszego karnety kupiło ok. 4100 kibiców, co jest wynikiem lepszym niż w poprzednim sezonie, ale niedużo lepszym. Z sondy, którą przeprowadziliśmy tuż po rozpoczęciu sprzedaży wynikało, że liczba sprzedanych karnetów może oscylować w granicach 6 tys.
Dziś i jutro macie ostatnią szansę na zakup karnetu. Można je nabywać między godziną 11 a 19. Zapraszamy.

Autor: Woytek