PDA

Zobacz pełną wersję : NOWY TERMINARZ 2006/07(kibicowsko)



Rafał
13-06-2006, 13:51
1. kolejka – 29 lipca (sobota), godz. 19.00
Lech Poznań - Wisła Płock
Arka/Jagiellonia - Kolporter Korona
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Łódzki KS - Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Groclin Dyskobolia
Legia Warszawa - Cracovia
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin

2. kolejka – 5 sierpnia (sobota), godz. 19.00
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Cracovia - Odra Wodzisław
Groclin Dyskobolia - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Łódzki KS - Górnik Łęczna
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Arka/Jagiellonia - Wisła Kraków
Kolporter Korona - Wisła Płock

3. kolejka – 12 sierpnia (sobota), godz. 19.00
Kolporter Korona - Lech Poznań
Wisła Kraków - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Arka/Jagiellonia
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Łódzki KS
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Odra Wodzisław - Groclin Dyskobolia
Zagłębie Lubin - Cracovia

4. kolejka – 19 sierpnia (sobota), godz. 19.00
Lech Poznań - Cracovia
Groclin Dyskobolia - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław
Łódzki KS - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Arka/Jagiellonia - Górnik Łęczna
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Kolporter Korona

5. kolejka – 26 sierpnia (sobota), godz. 19.00
Lech Poznań - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Kolporter Korona
Górnik Łęczna - Wisła Płock
Widzew Łódź - Arka/Jagiellonia
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Odra Wodzisław - Łódzki KS
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Cracovia - Groclin Dyskobolia


6. kolejka – 9 września (sobota), godz. 18.00
Groclin Dyskobolia - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Cracovia
Łódzki KS - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
Arka/Jagiellonia - Legia Warszawa
Wisła Płock - Widzew Łódź
Kolporter Korona - Górnik Łęczna
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

7. kolejka – 16 września (sobota), godz. 18.00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Kolporter Korona
Legia Warszawa - Wisła Płock
Odra Wodzisław - Arka/Jagiellonia
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Cracovia - Łódzki KS
Groclin Dyskobolia - GKS Bełchatów

8. kolejka – 23 września (sobota), godz. 18.00
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Groclin Dyskobolia
Górnik Zabrze - Cracovia
Arka/Jagiellonia - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Odra Wodzisław
Kolporter Korona - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna

9. kolejka – 30 września (sobota), godz. 18.00
Górnik Łęczna - Lech Poznań
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Odra Wodzisław - Kolporter Korona
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Cracovia - Arka/Jagiellonia
Groclin Dyskobolia - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Łódzki KS

10. kolejka – 14 października (sobota), godz. 18.00
Lech Poznań - Łódzki KS
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Arka/Jagiellonia - Groclin Dyskobolia
Wisła Płock - Cracovia
Kolporter Korona - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Odra Wodzisław
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Górnik Łęczna - Widzew Łódź

11. kolejka – 21 października (sobota), godz. 18.00
Widzew Łódź - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Odra Wodzisław - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Kolporter Korona
Groclin Dyskobolia - Wisła Płock
GKS Bełchatów - Arka/Jagiellonia
Łódzki KS - Górnik Zabrze

12. kolejka – 28 października (sobota), godz. 18.00
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Arka/Jagiellonia - Łódzki KS
Wisła Płock - GKS Bełchatów
Kolporter Korona - Groclin Dyskobolia
Wisła Kraków - Cracovia
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław
Widzew Łódź - Legia Warszawa

13. kolejka – 4 listopada (sobota), godz. 16.00
Legia Warszawa - Lech Poznań
Odra Wodzisław - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna
Cracovia - Pogoń Szczecin
Groclin Dyskobolia - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Kolporter Korona
Łódzki KS - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Arka/Jagiellonia

14. kolejka – 11 listopada (sobota), godz. 16.00
Lech Poznań - Arka/Jagiellonia
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Kolporter Korona - Łódzki KS
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Groclin Dyskobolia
Górnik Łęczna - Cracovia
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Odra Wodzisław

15. kolejka – 18 listopada (sobota), godz. 16.00
Odra Wodzisław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Cracovia - Widzew Łódź
Groclin Dyskobolia - Górnik Łęczna
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Łódzki KS - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Kolporter Korona
Arka/Jagiellonia - Wisła Płock

i jak? jak zwykle na początek średnie spotkania, dobrze że Cracovia na początek :)
jak Wam się podoba?

Krzpac
13-06-2006, 14:45
bardziej mi pasował ten 'nieoficjalny'.......
lipa ze derby juz w 3 kolejce, nie ma to jak powolne nakrecanie się na ten mecz, a tu liga sie zacznie i odrazu mecz derbowy........ nie podoba mi się rowniez, że gramy dwa mecze u siebie pod rząd silnymi rywalami....

ems
13-06-2006, 17:03
no to dwa wyjazdy mozna powiedziec ze jestem na bank

Juve Juve Juve cala Lodz :D

+ Pogon, Korona, Jaga

yusta
13-06-2006, 18:03
bardziej mi pasował ten 'nieoficjalny'.......


Dla mnie ten jest lepszy 8)

Banan B.H.
13-06-2006, 18:36
No to chyba na ŁKS sobie nie pojedziemy bo pewnie nam zakaz ten odwołany przywalą ( wtedy odpada Grodzisk i Łódź :/ ), ale ogólnie ten "oficjalny" bardziej mi sie podoba :oczko: .

Piotrek91
13-06-2006, 18:36
Widzew meczy nam rywali, a my Odrze. 8) Niestety trzeba sie pogodzic z tym ze te terminarze nie sa losowane. :/

Paluch
13-06-2006, 20:08
chyba tematy ci sie pomyliły.
Ogolnie spoko terminarz z tym ze Łódz X 2 :) całkiem kusząca propozycja rzekłbym

MTP
13-06-2006, 20:23
Bardzo mi pasi terminarz.

Pan Artysta
13-06-2006, 20:26
a jak do tego ma sie el.LM :hmm:

MS
13-06-2006, 20:36
ogólnie lipa że derby w wakacje i mecz z Legią

ale kto ma być ten będzie 8)


pozdrawiam


RODOWICI 1908 ŁODZIANIE

Krzpac
13-06-2006, 22:04
MS, młodzik... widze, że Ci się nudzi 8) .........

MS
13-06-2006, 22:14
MS, młodzik... widze, że Ci się nudzi 8) .........

hehe no troche i jaki tam młodzik :nie:

ems
13-06-2006, 22:30
nie gadaj z nim MS, to widzewiak 8)

MS
13-06-2006, 22:33
nie gadaj z nim MS, to widzewiak 8)

prawie jak rodzina :hyhy:

Depesz
14-06-2006, 03:31
Jak dla mnie kiepsko...do końca września siedzę w Chełmie i do Warszawy na meczyk raczej się nie wybiorę...a w Łęcznej w tym czasie ani Legii ani Pogoni.

foks
14-06-2006, 10:56
a jak do tego ma sie el.LM

2 runda: 25/26 lipca, 1/2 sierpnia
3 runda: 8/9 sierpnia, 22/23 sierpnia

:)

Cipciuś
14-06-2006, 16:21
a jak do tego ma sie el.LM

2 runda: 25/26 lipca, 1/2 sierpnia
3 runda: 8/9 sierpnia, 22/23 sierpnia

:)

to napiszcie jeszcze kiedy losowanie ? :]

Q_(L)
14-06-2006, 17:13
a jak do tego ma sie el.LM

2 runda: 25/26 lipca, 1/2 sierpnia
3 runda: 8/9 sierpnia, 22/23 sierpnia

:)
to napiszcie jeszcze kiedy losowanie ? :]
I finał :D

foks
19-06-2006, 22:04
A wiadomo juz cos z karnetami? Po ile bedzie moj premium? :)
(chcialbym juz go miec na mecz z celtikiem)

Pan Artysta
20-06-2006, 07:01
A wiadomo juz cos z karnetami? Po ile bedzie moj premium? :)
(chcialbym juz go miec na mecz z celtikiem)

jakaś cisza na Ł3 zapadła :O :efoch:

hatchet
20-06-2006, 09:02
A co z nowymi szalami KP ? :chytry:
Kiedy nowa seria, na kolejny sezon :ucieka:

langres
20-06-2006, 20:27
Tydzien temu w NL napisali ze " nie znamy jeszcze dokladnej daty, ale na pewno nie bedzie to wczesniej, niz 26 czerwca"

Trzeba czekac

foks
21-06-2006, 10:01
Czekaja na losowanie el LM, by pewnie dac wyzsze ceny jesli nie trafimy jakis ogorow z tbilisi czy cos tam...

Raffi
21-06-2006, 12:16
a losowanie jest w ten piątek 23.06 o 12:00