PDA

Zobacz pełną wersję : Hit na Mundial

yusta
31-05-2006, 14:02
Dzisiaj w godzinach wieczornych na Torwarze odbędzie się finał wyborów Hitu na Mundial.
Jeżeli ktoś ma ochotę się pobawić, to zapraszam na godzine 20.00 przed wejście na Torwar (tam się spotykamy i całą grupą wchodzimy jednocześnie)
Mamy do dyspozycji ok 300 miejsc, więc dla każdego powinno starczyć.
Mile widziany ubiór w barwach repry.

Beny
01-06-2006, 09:58
Jak było?

Flip
01-06-2006, 10:34
poziom gorzej niż denny aczkolwiek ze strony kibicowskiej calkiem całkiem :oczko:

Pawlak
01-06-2006, 12:06
ta, nie wiem czemu ma to sluzyc ten Hit na Mundial
Watpie zeby ktos spiewal to na meczu Polski, zreszta za dlugie do nauczenia sie :]
Nie ma co , ale kibice wymyslaja najlepszy doping xD

yusta
01-06-2006, 13:00
Jak było?

Co sie stao? :ucieka:

Warto było przyjść, żeby się pośmiać. A było z czego :oczko:

Pan Artysta
01-06-2006, 14:55
Jak było?

Co sie stao? :ucieka:

Warto było przyjść, żeby się pośmiać. A było z czego :oczko:

komisja oceniająca-niezła kicha-Janek T., red.Atlas i nawet Fridman się załapał :O

ludzi jak na lekarstwo a co do poziomu artystycznego -Futbopolo :hyhy:

Adam-oldboy
01-06-2006, 15:06
List Zbyszka Hołdysa - muzyka, jurora konkursu Hit na Mundial:

Kilkanaście dni temu dostałem jako juror konkursu dwie płyty z 38 piosenkami (które, jak mnie poinformowano), zostały prze fundację ArtSport wybrane spośród bodajże 200 nadesłanych na konkurs „Hit na Mundial”). Miałem wytypować spośród nich piętnaście, które nadawałyby się do dalszej oceny. Niestety, po trzykrotnym wysłuchaniu całego zestawu, poinformowałem organizatorów mailem, ze nie jestem w stanie tego zrobić.

Dokładnie napisałem w tym mailu:

„Sytuacja jest taka: nie umiem wybrać 15 piosenek z tego złomu.
Naprawdę. Słuchałem tego 3 razy.
Mogę jedynie wskazać 2 piosenki, które spełniają w jakiejś części wymogi konkursu, ludzie będą je w stanie zaśpiewać, nie są zapożyczeniami czy plagiatami, nie są hiszpańskie, brzmią dobrze (w sensie nagrania) i mają refreny nadające się do zapamiętania, oraz są dynamiczne, a nie poetyckie czy żałobne – czyli bez większego obciachu można je jakoś zarekomendować dalej:

CD1 – utwór 14 (rozpoznałem Czerwone Gitary)
CD2 – utwór 14 (wyczaiłem, że to Zakopower)

Cała reszta jest na poziomie, którego mój mózg nie ogarnia i ocenić nie jest w stanie.
No chyba, że bym zaczął robić sobie jaja”.

I tyle moich kontaktów z konkursem.
Organizatorzy nie odezwali się więcej do mnie i pewnie słusznie postąpili, skoro mieli jakieś krecie plany. Nie wiem co się działo dalej, jak wybrano piosenki, które pojawią się na gali i nie wiem kto je wybrał – i mało mnie to obchodzi. Wiem natomiast, że moja ogromna wiedza o showbiznesie znowu się powiększyła, tym razem o śmieszne manewry, które (byłem przekonany) grasują juz tylko w Białorusi. :)

Pozdr. z uśmiechem :)
ZH

Flip
01-06-2006, 15:35
i tyle w temacie hitu na mundial :D

yusta
01-06-2006, 16:01
Nie no... w sumie jeszcze kawałek spiewany przez Golden Life miał fajny refren.
AAAEEEEJAAAAAOOOOOOO!!! :oczko:

Gumas, ludzi była masa :O
Większość to emerytki z wnuczkami, ale naprawdę było ich dużo. Jak jeszcze weźmiesz pod uwagę to że bilety były po 6 dyszek, to naprawdę szacun dla tych co tam przyszli :hyhy:

Pan Artysta
01-06-2006, 16:03
Nie no... w sumie jeszcze kawałek spiewany przez Golden Life miał fajny refren.
AAAEEEEJAAAAAOOOOOOO!!! :oczko:

Gumas, ludzi była masa :O
Większość to emerytki z wnuczkami, ale naprawdę było ich dużo. Jak jeszcze weźmiesz pod uwagę to że bilety były po 6 dyszek, to naprawdę szacun dla tych co tam przyszli :hyhy:

powiem tak w tv polszit wyglądało słabo-a przed sceną jak by wszyscy w kiblu byli :hyhy: pusto i mało ludzi

Q_(L)
01-06-2006, 16:19
I tylko tee... CZAARNEEE OCZY... :yeah:

Flip
01-06-2006, 16:38
Gumas, ludzi była masa
Większość to emerytki z wnuczkami, ale naprawdę było ich dużo. Jak jeszcze weźmiesz pod uwagę to że bilety były po 6 dyszek, to naprawdę szacun dla tych co tam przyszli

bez kitu jak można było za to zapłacić :O w szoku...

pełno ludzi :zdziwiony: mam fajne foty z oprawy wrzucę później

Yusta spotkaliśmy się przypadkiem na balkoniku :chytry:

Pan Artysta
01-06-2006, 16:41

:chytry:

Robak nic nie wiedział o tym :O :ucieka:

Flip
01-06-2006, 16:42

a ja się nie ogarnąłem i się nawet nie przywitałem :wstyd:

Pan Artysta
01-06-2006, 16:43

a ja się nie ogarnąłem i się nawet nie przywitałem :wstyd:

cham :efoch:

Flip
01-06-2006, 16:46
może bez inwektyw co... 8)

cjulu

Markotny
01-06-2006, 16:51
nie dość, że cham, to jeszcze dyslektyk :oczko:

Flip
01-06-2006, 16:59
:efoch:

tee Julek ja mam wtyki w twojej szkole ty mi się nie narażaj :chytry: :zlosliwy:

wogle same cjule tu

co by nie rozmywać wklejam Misia Milowicza :hyhy:

http://img.stopklatka.pl/filmowcy/00400/00469/0.jpg

Markotny
01-06-2006, 17:01
Jooooooooooooooo ale zajebiste Pekaesy :O

tee Julek ja mam wtyki w twojej szkole ty mi się nie narażaj :chytry: :zlosliwy:

Ty mi tutaj nie groź pannami :efoch:

Flip
01-06-2006, 17:04
Ty mi tutaj nie groź pannami

powtórze chłopakom :hyhy:

nie no żartuje nie ma pucowania :nie:

sam Cię dojadę 8) :hyhy:

pozdro

Markotny
01-06-2006, 17:05
Armand ratuuuuj :niebij:

Flip
01-06-2006, 17:07
Armand to się nadaje :hyhy:

ostatnio go spotkałem szedł na melanż z ziomkiem taszczyli ze sobą kratę Ice Tee w puszkach :zlosliwy: :hyhy:

Fus
01-06-2006, 20:46
nie wiem,jak ludzie mogli płacic po 60zł za cos takiego :O
ale cóż,nie mój porfel :oczko:

Markotny
01-06-2006, 21:06
ostatnio go spotkałem szedł na melanż z ziomkiem taszczyli ze sobą kratę Ice Tee w puszkach :zlosliwy: :hyhy:Po pamiętnym razie na Zoliborzu miał prawo :oczko:

Armand
01-06-2006, 21:08
nie rozmywać :nie: 8)

marecki
01-06-2006, 22:38
bylo bombowo :lol:

a ta http://www.zuzannaszreder.pl/ (muzyka->"Bialoczerwoni) piosenka na powaznie mi sie podoba ,szkoda ze nie brala udzialu w tym konkursie

Tur
02-06-2006, 01:25
Jak dla mnie to piosenka z reklamy "Tyskiego" jest o niebo lepsza od tego co tam odstawiali.

yusta
02-06-2006, 11:04
powiem tak w tv polszit wyglądało słabo-a przed sceną jak by wszyscy w kiblu byli :hyhy: pusto i mało ludzi

Przed sceną tam gdzie mogli ludzie stać, to nabite na full. Większa część pusta, bo stały tam te podesty z jury (buehehe) i Lubaszenką... Tam to tylko biegały jakieś dzieci, które się mangi za dużo naoglądały :ucieka:

Trybuny nabite.
Faktem jest, że po ostatnim kawałku połowa ludzi wyszła, nie czekając na werdykt hehehe

Hadaj był niezły.... Kto jest za Zakopower?! Kto za Milo?! :lol:

Flip
02-06-2006, 11:13
Hadaj był niezły.... Kto jest za Zakopower?! Kto za Milo?!

z Hadaja to była oporowa beczka... :hyhy:

kiepski z niego konferansjer co chwila fala i fala.dobrze że "ole,ole,ole,ola" nie zarzucił :chytry:

juras
04-06-2006, 19:57
a ta http://www.zuzannaszreder.pl/ (muzyka->"Bialoczerwoni) piosenka na powaznie mi sie podoba ,szkoda ze nie brala udzialu w tym konkursie

Taaaa... A w koncertach ma:
03 maj 2006 - występ w miejscowości Nędza.