PDA

Zobacz pełną wersję : MŚ Kibicowsko

Adiq
31-05-2006, 12:46
8)

Wiadomo. Mistrzostwa od strony kibicowskiej.

pawlik
31-05-2006, 13:58
Bodaj wczoraj w TVN pokazywali jak onet hools sie ustawiają na mundial( BEDZIE WIELKI DYM WPISUJCIE MIASTA KTORE NIENAWIDZOM ANGLJI!!!!!), oczywiscie nie zabraklo scen ze Starowki 8)

Fizi
31-05-2006, 17:42
:hyhy:

biotronic
01-06-2006, 13:33
Gazeta Wyborcza / Pilkanozna.pl

Kontrowersyjna koszulka neonazistów
Pozdrowienie niemieckich neonazistów Pozdrowienie niemieckich neonazistów East News/Getty Images

Duże kontrowersje wywołuje napis na koszulce dystrybuowanej przez niemieckich neonazistów z byłej NRD. Trykot z hasłem: "W 1939 r. Polska została pokonana w 28 dni. W 2006 r. wystarczy 90 minut" rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Aby nabyć taką koszulkę trzeba odwiedzić tzw. naziladen, czyli sklep sprzedający neonazistowskie gadżety, muzykę i publikacje. W Chemnitz w byłej NRD taki właśnie sklep odwiedził z ukrytą kamerą Thomas Reutter, reporter magazynu "Report Mainz" z telewizji SWR.

Wśród kilkudziesięciu różnych T-shirtów Reutter wypatrzył czarną koszulkę z napisem "Witajcie w piekle" u góry, a niżej sylwetką uzbrojonego w kij bejsbolowy kibica z piłką zamiast głowy. Na plecach zaś wyrysowano kontury mapy Polski zamalowane w czarno-biało-czerwone pasy. To barwy flagi kajzerowskich Niemiec, używane przez niemieckich neonazistów. Wokół nadruk w gotyku: "W 1939 r. Polska została pokonana w 28 dni. W 2006 r. wystarczy 90 minut". Od razu widać, w jaki sposób neonaziści oceniają wynik meczu Polska - Niemcy na zbliżających się mistrzostwach świata. Według nich Polska przegra, a po spotkaniu w ruch pójdą bejsbole - pisze "Gazeta Wyborcza".

Życzę sobie by chłopcy z grup mocnych wrażeń ostro skopali im tyłki.

hatchet
01-06-2006, 14:02
Gazeta Wyborcza / Pilkanozna.pl

Kontrowersyjna koszulka neonazistów
Pozdrowienie niemieckich neonazistów Pozdrowienie niemieckich neonazistów East News/Getty Images

Duże kontrowersje wywołuje napis na koszulce dystrybuowanej przez niemieckich neonazistów z byłej NRD. Trykot z hasłem: "W 1939 r. Polska została pokonana w 28 dni. W 2006 r. wystarczy 90 minut" rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Aby nabyć taką koszulkę trzeba odwiedzić tzw. naziladen, czyli sklep sprzedający neonazistowskie gadżety, muzykę i publikacje. W Chemnitz w byłej NRD taki właśnie sklep odwiedził z ukrytą kamerą Thomas Reutter, reporter magazynu "Report Mainz" z telewizji SWR.

Wśród kilkudziesięciu różnych T-shirtów Reutter wypatrzył czarną koszulkę z napisem "Witajcie w piekle" u góry, a niżej sylwetką uzbrojonego w kij bejsbolowy kibica z piłką zamiast głowy. Na plecach zaś wyrysowano kontury mapy Polski zamalowane w czarno-biało-czerwone pasy. To barwy flagi kajzerowskich Niemiec, używane przez niemieckich neonazistów. Wokół nadruk w gotyku: "W 1939 r. Polska została pokonana w 28 dni. W 2006 r. wystarczy 90 minut". Od razu widać, w jaki sposób neonaziści oceniają wynik meczu Polska - Niemcy na zbliżających się mistrzostwach świata. Według nich Polska przegra, a po spotkaniu w ruch pójdą bejsbole - pisze "Gazeta Wyborcza".

Życzę sobie by chłopcy z grup mocnych wrażeń ostro skopali im tyłki.

taaaaa

Tylko prosze sie nie dziwic, ze czesc Polakow moze miec podobne koszulki z "przeslaniem", adresowane w druga strone.

Co do nazioli ... a ch** im w zad :zly:

Fizi
03-06-2006, 02:28
http://www.youtube.com/watch?v=hfBRJU0U5cw&search=HOOLIGANS

reportaż RTL ..o p[olskich chuliganach,,

szczególnie zainteresuje krakusów

ciekawa scenka z wyjazdu Wisły do Kielc :hmm:

w minucie 1.20 filmu - walka o jedynego toi toia na stadionie ? :hyhy:

msiek
04-06-2006, 22:14
moi zdaniem powinni nasi im skopac dupe wtedy zobacza jak chlopaki rozwalaja ich w 5 minut :zlosliwy:

Nazgul
06-06-2006, 09:37
Profesjonalizm by SuperExpress:

Brawo policja! Pseudokibice nie będą hańbić polski!

Dzięki bielskiej policji blisko 300-osobowa grupa pseudokibiców nie pojedzie zadymiać na mundial! Specjalna grupa policyjna zatrzymała herszta stadionowych bandziorów i w pył rozsypała przygotowanie tzw. ultrasów do wyjazdu.

- Prawda jest taka, że bielska grupa pseudokibiców należy do najgroźniejszych w kraju - mówi pracownik operacyjny policji z Bielska-Białej, wchodzący w skład grupy zajmującej się zwalczaniem chuligaństwa stadionowego. - Strach pomyśleć, co oni mogli nawyrabiać na mundialu.

Zaczęło się 9 kwietnia br. W tym dniu na bielskim stadionie rozgrywany był mecz między BKS-em a Góralem Żywiec. Już w trakcie rozgrywki między kibolami zwaśnionych drużyn doszło do awantury. W chwilę później tzw. ultrasi (najagresywniejsze grupy pseudokibiców) ( :rotfl: ) ruszyły do ataku na ochroniarzy. Potyczka zakończyła się zatrzymaniem 28 stadionowych przestępców. Wśród nich był 21-letni Damian J. z Bielska-Białej.
Ultras posiedzi

- To przywódca bielskich ultrasów - mówi Elwira Jurasz z bielskiej policji. - Wyjątkowo agresywny młody człowiek z bogatej, tzw. dobrej rodziny.

Sąd w Bielsku-Białej był bezlitosny dla sprawców awantury. Zatrzymanym wymierzył kary do 5 tys. zł grzywny, najwyższe do tej pory w Polsce. Zakazał im też wstępu na stadiony. Najważniejsze jest jednak to, że pseudokibice muszą się teraz meldować na policji. W czasie rozgrywek i mundialu.

- Podczas przesłuchań okazało się, że Damian J. był w trakcie organizowania wyjazdu swoich kompanów na mundial - mówi pracownik operacyjny z grupy zwalczającej chuligaństwo stadionowe. - Trafiliśmy w dziesiątkę, bo już wcześniej dochodziły do nas głosy, że ultrasi szykują się do walk na niemieckich stadionach.
Oni są jak zwierzęta

Po nitce do kłębka policja dotarła do informacji o pseudokibicach ze Śląska, którzy pod przywództwem Damiana J. chcieli wyjechać na mundial.

- Oni działają jak zwierzęta w stadzie. Muszą mieć przewodnika. Pozbawiając go ich, doprowadziliśmy do tego, że większość zrezygnowała z wyjazdu - zapewnia operacyjniak. - To Damian J. załatwiał transport, bilety, koordynował akcję. Teraz siedzi w areszcie, więc pomysł spalił na panewce.
Przywódca pseudokibiców

Damian J. z Bielska-Białej został tymczasowo aresztowany. Jest jednym z przywódców najgorszej bojówki pseudokibiców tzw. ultrasów. Mają oni własny kodeks, prowadzą szkolenia, wiedzą, jak bronić się przed policyjnymi interwencjami. Jedyne, co mają na celu, to chuligańskie burdy na stadionach i poza nimi.
Jak Niemcy sobie poradzą?

Polska policja jest w stałym kontakcie z niemieckimi kolegami po fachu. Do Niemiec trafiły listy najgroźniejszych polskich ultrasów. Na mundial wyjechała też grupa policjantów, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem stadionowego chuligaństwa.

Niemcy nie chcą mówić o liczbie policjantów podczas mistrzostw. Wiadomo jednak, że będą ich tysiące. Policji pomagać mają cywile obserwujący zdarzenia w miastach, gdzie rozgrywane będą mecze. Na stadiony nie wejdą osoby podejrzane, z tzw. czarnych list, w tym przesłanych stronie niemieckiej przez polską policję (znalazło się na niej blisko 500 polskich pseudokibiców).

Kurde, wymiekłem...

Tu link (http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=subLead&news_cat_id=40&news_id=107252&scroll_article_id=107252&scroll_gallery_aid=107252&layout=1&page=text&list_position=1)

zuz
06-06-2006, 16:07
ultrasi szykują się do walk na niemieckich stadionach.

Jest jednym z przywódców najgorszej bojówki pseudokibiców tzw. ultrasów.

jeden z tych artykułów z 'wyższej półki'.
zawsze zastanawiam mnie jak to czytam jak to się dzieje, że ludzie nie mający pojęcia piszą na dany temat.
to tak jak ja bym zaczęła pisać o technologii drewna :zdziwiony:

DobryChłopak
06-06-2006, 17:46
Specjalna grupa policyjna zatrzymała herszta stadionowych bandziorów

Herszt to mi się z Rumcajsem kojarzy :O
Temat pismaków wałkowany x razy. Nic nowego się już chyba (taką mam nadzieję), z gazet o kibicach nie dowiemy.

Z innej beczki. Może przegapiłem jakąś informację, ale czy nasze kochane miasto ma zamiar zorganizować telebim albo coś w tym stylu, na czas mistrzostw?

Mrozik
06-06-2006, 18:04
Jak narazie cisza. Miało być coś na Polach organizowane, ale i o tym cicho jak narazie. Ja przezornie rezerwacje sobie gdzie indziej zrobiłem ;)

biotronic
07-06-2006, 14:32
Znajomy nie może jechać na Ekwador. W związku z tym ogłaszam, że ma na sprzedaż

2 bilety na pociag do Gelsenkirchen i z powrotem w kuszetce z Warszawy Gdańskiej.
Wyjazd w czwartek o 23.53 w Gelsenkirchren w piatek okolo 15.
Powrót po meczu o 3 w nocy, przyjazd do Polski w sobotę około 17.50

Na bilecie trzeba wpisać imię i nazwisko. Trzeba mieć też ze sobą fakturę. Problem w tym, że na fakturze są dane mojego znajomego. Przed kupnem należałoby sprawdzic w PKP czy to nie bedzie problemem.

Na fakturze widnieje cena 550 zł za jeden bilet. Znajomy sprzedaje po 400 zl za bilet.

informacja - 604284460

marjan
08-06-2006, 01:35
http://www.zaglebie.info/news_aktualnosci.php?n=1083#

Włóczykij
08-06-2006, 08:50
Ej Ziomy nie lansować się tak 8) :hyhy:

Jastrząb
08-06-2006, 14:18
http://i3.tinypic.com/11b7uxj.jpg

kaaos
08-06-2006, 20:54
a jest koszulka-odpowiedź na te ich o 1939 - "bez Rosjan w 17 minucie nie dacie nam rady" :oczko:

Żuku
08-06-2006, 22:26
czemu 17? pytam serio, głupi jestem.

Bastion
08-06-2006, 22:44
czemu 17? pytam serio, głupi jestem

..............................

biotronic
08-06-2006, 22:44
czemu 17? pytam serio, głupi jestem.
prowokacja? :P

17 września 1939r. - sprawdź w Wikipedii tę datę.

Żuku
08-06-2006, 22:46
:zly: :zlosliwy:

alko. robi swoje :hyhy:

rozbujajmy tą bude! POOOLSKAAA! BIAŁO CZERWONI :zlosliwy:

kamilsson
09-06-2006, 08:58
ku..a dopiero 8.50 a ja nie moge pracowac .cisnionko w skali 10 st. oceniam na 6......co bedzie pozniej ...chyba zawalu dostane :kurde:

Beny
09-06-2006, 09:09
Zrozumiałbym ciśnienie u tych, którzy pojechali/jadą, a tak to pełen chillout.

mOFMC
09-06-2006, 13:50
Chillout? Wy przynajmniej w TV obejrzycie :zly:

Koń Rafał
09-06-2006, 17:17
http://mundial.onet.pl/0,1247843,1337473,wiadomosc.html zaczyna się?

Didek
09-06-2006, 17:37
Do meczu 3,5 godz, a ludzie juz pojawiaja na stadionie...

Jastrząb
09-06-2006, 18:01
minuta ciszy dla Kazia Górskiego - szacunek jeśli to prawda.

Jaco
09-06-2006, 18:51
minuta ciszy dla Kazia Górskiego - szacunek jeśli to prawda.
A który idiota tak powiedział? Szaranowicz czy Szpaku ? :zlosliwy:

RadO
09-06-2006, 18:54
Na TVP żaden!

Powiedzał "Minuta ciszy dla wszystkich wielkich futbolu, którzy odeszli w ostatnim czasie" (końcówki nie jestem pewien.

Potem dodał coś w stylu "nasze myśli są szczególnie z K. Górskim", ale to wszystko.

Jaco
09-06-2006, 18:56
Na Polsacie też tak powiedzieli. Majas - do laryngologa i ban :hyhy:

Jastrząb
09-06-2006, 19:13
Na Polsacie też tak powiedzieli. Majas - do laryngologa i ban :hyhy:

:P

Nie laryngolog.

Był gwar - usłyszałem tylko minuta ciszy i Kazimierz Górski :efoch:

hatchet
09-06-2006, 23:18
Generalnie z perspektywy tv doping bardzo przyzwoity.
Szczegolnie fajnie brzmialo
"Polacy gramy u sibie" :zlosliwy: na poczatku
oraz "Mazurek Dabrowskiego" w 80 minucie :brawo:
Sporo flag, z widocznych Legia, Sosnowiec, Olsztyn, Lubin.

A teraz ide sie najebac. :placze:

L. Mo BeMoWo
09-06-2006, 23:23
Generalnie z perspektywy tv doping bardzo przyzwoity.
Szczegolnie fajnie brzmialo
"Polacy gramy u sibie" :zlosliwy: na poczatku
oraz "Mazurek Dabrowskiego" w 80 minucie :brawo:
Sporo flag, z widocznych Legia, Sosnowiec, Olsztyn, Lubin.

A teraz ide sie najebac. :placze:

Mam dokładnie odmienne wrażenia. Większość meczu cisza, że krzyki piłkarzy było słychać, trąbki oczywiście też. Wielki smutek i żałoba po pierwszym golu. B. słabo (z perspektywy TV)

hatchet
09-06-2006, 23:30
Generalnie chwile ciszy jakie wylapal to po 1 bramce i po 2 jak nioslo sie to jebane "Oleee" po stadionie :/
Ale ja jestem pod wplywem wiec moge sie mylic :)

DobryChłopak
09-06-2006, 23:46
Doping wg. mnie ok. Więcej się nie spodziewałem. Chociaz muszę przyznać, że "Gramy u siebie.." wyszło megazajebiscie na początku.
Jedyny raz kiedy była cisza to jak ścieli Kosowskiego, dało sie słyszeć "***** mać" tegoż piłkarza. :oczko:

Pan Artysta
10-06-2006, 08:59
kicha :kurde: totalna - tylko polska biał-czerwoni i nic więcej :kurde: i te miny gości po 0:1 jak by im ktoś do jedzenia narobił, kwaśno i bezbarwnie - czekam dziś na angoli :chytry:

ci swoje juz odwalili - w Frankfurcie na rynku śpiewali pieśni z II wojny światowej ośmieszające niemców :hyhy:

ems
10-06-2006, 09:50
nie rozumiem krytyki kibicow... dla mnie bardzo przyzwoicie. PRzy niemcach wrecz zajebiscie. A co Cie dziwi po 0-1 ? ! mialem taka sama mine po tej bramce...

Pan Artysta
10-06-2006, 09:53
nie rozumiem krytyki kibicow... dla mnie bardzo przyzwoicie. PRzy niemcach wrecz zajebiscie. A co Cie dziwi po 0-1 ? ! mialem taka sama mine po tej bramce...

ale nie o minie mówie tylko o nastawieniu

przy 0:1 na Legii raczej dalej kibicujesz :chytry:

Glaca wyłazi na piwo :hyhy:

ems
10-06-2006, 10:01
Artysta, przeciez darli geby dalej. "Polacy jestesmy z wami" i takie tam.

Pan Artysta
10-06-2006, 10:03
:hyhy: ok darli masz rację

Koń Rafał
10-06-2006, 13:21
Moim zdaniem kibice pokazali się bardzo dobrze. W niemczech pisali ,że bedzie nas 7-8 tys, w tv mówili ze góra 15 tys :roll: Mimo burdelu z biletami w pzpnie, przydzielania tysiecy biletów sponsorom i cen biletów przekraczjących 200 euro. Było nas 35-40 tys i zaprezentowali sie zajebiście . Doping z perspektywy tv wydawał sie dobry, a Hymn odśpiewany w końcówce meczu zrobił na mnie szczególe wrażenie. Oflagowanie też klasa światowa.

Jakiś dziennikarz powidział przed meczem (mówie o wyniku) ,że bardzo dużo zalezy od kibiców - Gdyby tak było byli byśmy Mistrzem Świata. :zlosliwy:

http://i6.tinypic.com/13z331d.jpg
http://i5.tinypic.com/13z333o.jpg
http://i5.tinypic.com/13z337q.jpg

kosciesz
10-06-2006, 14:34
hmm chyba obie strony maja racje.
Fakt ze bylo nas naprawde duzo..... na trasie do Gelsenkirchen setki samochodow w barwach... w samym Gelsenkirchen pod stadionem i w Centrum roilo sie od bialo czerwonych barw..
a Ekwadorczykow to jak na lekarstwo, potem dopiero kiedy byli wszyscy juz na stadionie jakos sie prezentowali... 95% w jednym sektorze.
My siedzielismy na caly stadionie i to rozwalilo kompletnie doping... stewardzi robili problemy z przemieszczaniem sie miedzy sektorami, wiec obok kibicow z jakims tam stazem siedziala Niemiecka Polonia i przypadkowi Niemcy ktorzy kupili bilety na tem mecz...
W dodatku jedna z opini zaslyszanych przy wychodzeniu ze stadionu "ja jestem Slazakiem i zawsze na tych pilkarzy bede plul"
tylko po co tacy ludzie byli na stadionie?

a liczba i oflagowanie to inna bajka... naprawde robily wrazenie
Legijne widzialem dwie flagi... jedna za bramka, druga na najblizszym do niej luku nad wejsciem na sektor. Widzialem tez Sosnowiec Polska (obok Legii) i Szczecin - za druga bramka pod samym dachem... Legii chyba calkiem sporom bo tu i owdzie widac znajome twarze...

teraz czekamy na mecz w Dortmundzie

Didek
10-06-2006, 16:58
W meczu Angli z Paragwajem Angole pokazali że spiewc to potrafia naprawde były swietne momenty w ich wykonani!! Głośno dość wyraznie przede wszystkim trybuny były zgrane mimo tak duzej ilosci ludzi...

Beny
10-06-2006, 17:01
W meczu Angli z Paragwajem Angole pokazali że spiewc to potrafia naprawde były swietne momenty w ich wykonani!! Głośno dość wyraznie przede wszystkim trybuny były zgrane mimo tak duzej ilosci ludzi...

I to samo zgranie kiedy była cisza na stadionie. W porównaniu z wczorajszym naszym śpiewem (via TV oczywiście), to wypadliśmy lepiej.

hatchet
10-06-2006, 17:51

I to samo zgranie kiedy była cisza na stadionie. W porównaniu z wczorajszym naszym śpiewem (via TV oczywiście), to wypadliśmy lepiej.

Ja bym powiedzial, ze porownywalnie. Anglicy mieli dlugie przestoje w dopingu ale ich "England,England" robilo swoje :)
Pozatym jak zaczna spiewac jakas piesn to spiewa caly stadion :)
Ze 2 razy hymn odspiewali w 2 polowie.

Koń Rafał
10-06-2006, 19:59

Ja bym powiedzial, ze porownywalnie. Anglicy mieli dlugie przestoje w dopingu ale ich "England,England" robilo swoje :)
Pozatym jak zaczna spiewac jakas piesn to spiewa caly stadion :)
Ze 2 razy hymn odspiewali w 2 polowie.
A ja uwazam ,że nasz doping był lepszy zwłaszcza ,że Anglicy prowadzili praktycznie cały mecz. Myśle jak by Polska prowadziła od 4 minuty to nasz doping byłby kilkakrotnie lepszy.

Pan Artysta
10-06-2006, 20:14
. Myśle jak by Polska prowadziła od 4 minuty to nasz doping byłby kilkakrotnie lepszy.

nie na tym ta zabawa polega by kibicować jak idzie :zlosliwy:

Koń Rafał
10-06-2006, 20:37
Ja o tym wiem, mówie jedynie co by było gdyby. Porównywałem sytuacje z naszego meczu z meczem Angli, ponieważ ktos wczesniej porówna doping na obu tych meczach. A niestety na meczach reprezentacji jest mnóstwo piników i wynik znacząco wpływa na ich zachowanie na trybunach i podjerzewam ,że dobrze o tym wiesz.

Didek
10-06-2006, 20:42
Naprawde ciekawy meczyk na trybunach by był jakbysmy sie spotkali w 1/8 z Angolami. Szkoda bo naprawde ciekawa by to była konfrontacja... No coz remisujemy z Niemcami wygrywamy z Kostaryka Ekwador 2 razy w plecy, Angole wygrywaja ze Szwedami i z Trynidadem :modli: Jeszcze nic straconego! :hyhy:

yusta
10-06-2006, 21:48
kicha :kurde: totalna - tylko polska biał-czerwoni i nic więcej :kurde: i te miny gości po 0:1 jak by im ktoś do jedzenia narobił, kwaśno i bezbarwnie - czekam dziś na angoli :chytry:

Ty pewnie po bramce dla rywali byś się cieszył i machał szalem :roll:

Jeżeli tym super zajebistym - wyjściowym do oceny - dopingiem, ma być doping angielskich kibiców, to nie mamy się czego wstydzić.
Oglądałam dzisiaj cały mecz Anglii z Paragwajem i poza trzema-czterema momentami, to nie zaprezentowali nic godnego podniecania się.

Co do repertuaru, to mamy jaki mamy. Niezależnie od meczu lecą te same hity, więc czego się spodziewałeś? Że zarzucą "w stepie szerokim........" ?

Kempes
10-06-2006, 23:17
Anglicy cichosza większość meczu , czasami spotkanie wiało treningiem - wszystkie odgłosy boiska słyszalne. Rykneli pare razy ale nic co powala na kolana.

Zdecydowanie już wole chaotyczny tumult przez wiekszosc meczu jak dzis Argentyna czy Polaków którzy z większą częstotliwością o sobie przypominali niż synowie Albionu

ps.

MŚ to jednak MŚ

Błękit na 1/3 stadionu ( ARG ) , Nasza białoczerwoność wśród której idealnie przebił sie róg kibiców Ekwadoru , Anglicy ze swoimi barwówkami wśród których wyróżniali sie barwni Paragwajczycy ...

trybuny wizualnie wyglądają zajebiście.

Koń Rafał
10-06-2006, 23:37
Wizulanie to Mistrzami świata są jednak Holendrzy :oczko:

EDIT: http://rapidshare.de/files/22777211/MVI_2206.AVI.html Hymn z meczu z Ekwadorem

Woytek
12-06-2006, 22:32
http://archiwum.legialive.pl/video/06polska_ekwador.wmv

Kempes
13-06-2006, 22:48
Chorwaci wypas :)

RACCEEEEE

el majoneze
13-06-2006, 22:57
naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem Chorwatów.Race,doping(ze skakaniem i bez koszulek),niezależnie od wyniku.. :brawo: dla mnie mistrz

Koń Rafał
13-06-2006, 22:57
Chorwaci :O Race, doping przez cały mecz. Jeszcze lepsi niż piłkarze :oczko:

Jastrząb
13-06-2006, 22:58
Chorwacja wymiata.

Mistrz, bez kitu

C_L_F
13-06-2006, 23:01
Tak jak dziś w Berlinie powinno być na każdym stadione. Nawet fani Górnika byli :oczko: TORCIDA szalała

Pan Artysta
14-06-2006, 07:53
nie ma co gadać dali ognia ostatnie 20 min na pełnej karwie :hyhy:

a skosnookie gnomy w koszulkach Brazylii mogą im stopy lizać :oczko: :ucieka:

Adam-oldboy
14-06-2006, 08:03
Iiiii tam. Oszczędzali się wyraźnie na półfinał z Serbią 8)

Kepke
14-06-2006, 10:37
Chorwacja mnie zaskoczyła pozytywnie,poultrasowali troche :raca2:,głośny śpiew,jak na razie srebro na mistrzostwach... :konfetti:

hatchet
14-06-2006, 11:55
Rowno klaskali, rowno spiewali, ladnie wizualnie wygladali (ah te szachownice :) )
Chyba najlepiej sie pokazali narazie :)
No i te race :zlosliwy:

Dyzio
14-06-2006, 12:00
Rzeczywiście trzeba im oddać, że pod względem kibicowskim zaprezentowali się świetnie, a piłkarsko też całkiem całkiem :chytry: :oczko:

gero
14-06-2006, 13:41
To co zaprezentowali kibice Chorwacji to Mistrzostwo Świata wśród kibiców.
Rewelacja.
Marzy mi się takie wycie w wykonaniu naszych dzisiaj 8)

Żuku
14-06-2006, 14:32
są jakieś zdjęcia kibiców Chorwackich? filmik..byloby super..

Didek
14-06-2006, 23:42
Jak podała Panorama. Niemieccy Chuligani w liczbie około 100 osób zaatakowiali przypadkowych Polskich kibiców. Wielkie kozaki.

M@+
15-06-2006, 01:36
niech przyjadą do nas na Ł3 :D :zly: :zlosliwy:

ems
15-06-2006, 10:40
duzo osob zawinietych dzieki dzialalnosci polskiej psiarni :/

Sokol
15-06-2006, 11:02
i duzo za nic

ems
15-06-2006, 12:22
byly tez i pozytywy - relacja kibica Sandecji:

Co do atrakcji pozasportowych to w takim sobie miasteczku w Saarlandzie pod granica francuska miałem relacje na zywo w delikatnych rozruchów ulicznych

Polska młodzież ogladała mecz w knajpce, po meczu w okolice zaczęły zjezdżac samochody niemieckiej młodziezy, jeździć w kółko, trabić, prowokować itp na co polska młodziez zareagowała blokadą drogi
Z kolei ze strony Niemców poleciało w naszą stronę parę "verfluchte banditen", "polnische schweinen" na co za to w strone Niemców poleciało ... parę koszy na smieci, butelek, a potem jeszcze tłumaczono im ręcznie, ze tak nie wolno mówić

Starcie jak najbardziej dla nas

Didek
15-06-2006, 12:30
duzo osob zawinietych dzieki dzialalnosci polskiej psiarni :/

Ponoc zostal zatrzymny autokar ok 60 osob ekipa sportowa... Szkoda że nie dojechali do Dortmundu :/

Kepke
15-06-2006, 14:36
No to dla odmiany gdzieś przeczytałem,że Polacy prali się w niemiecką psiarnią,ponoc wstawili się za niemieckich kibiców... 8) :hmm:

Koń Rafał
15-06-2006, 15:58
Kilka zdjęć :
http://i5.tinypic.com/14io5rt.jpg
http://i5.tinypic.com/14inz3c.jpg
http://i6.tinypic.com/14inzol.jpg

i coś z po za stadionu:
http://www.sky.com/skynews/video/videoplayer/0,,31200-poland_p14979,00.html

Kepke
16-06-2006, 08:35
Czy mi się wydaje,czy uciekaliśmy pod koniec przed Angolami/Niemcami... :hmm:

chyba,że to służby tajne :zly:

kosciesz
17-06-2006, 11:56
uciekalismy?
ja nic takiego nie widzialem ani na meczu ani po meczu... ale po meczu byla burza :) wiec od razu wyjechalismy z Dortmundu.
Ogolnie atmosferka na meczu taka troche piknikowa... Niemcy cos tam sie niby napinali... ale byly to raczej okrzyki w strone sektora Polakow a nie w strone najblizszego Polaka (bo to mogloby sie zle skonczyc).
Na poczatku meczu kartoniada w wykonaniu szwabow na poludniowej trybunie - niestety Westafallen stadion jest zbudowany tak, ze z gory trybuny widok konczy sie na boisku i nie widac przeciwleglej trybuny (beznadzieja)
Polakow calkiem duzo... i doping naprawde dobry. Zdecydowana wiekszosc siedziala w PZPNowskim sektorze, a Niemcy tak usadzali reszte (miejsca na bilecie), zeby siedziala w miare mozliwosci obok...
troche osob jeszcze sie zamienilo z Niemcami, zeby siedziec wszyscy razem.
W Gelsenkirchen miejsca byly pilnowane... tutaj luz blues - przede mna 4 niemcow na 2 krzeslkach - wiec musialem caly mecz stac, jak na zyletce.
Przez pierwsza polowe na trybunach niemiecka prewencja (ale malo i bez kaskow ;p)
Ogolnie wyjazd na plus.... szkoda tylko ze wynik sie nie utrzymal i we wtorek koniec zabawy.
Teraz jeszcze we wtorek Hannover, gdzie mam nadzieje uklad ilosciowy bedzie taki jak z Ekwadorem, a wynik deczko lepszy i czas wracac do Polski....

RadO
17-06-2006, 20:50
uciekalismy?
ja nic takiego nie widzialem ani na meczu ani po meczu... ale po meczu byla burza :)

Ano była ;) Ale po meczu było bardzo nieciekawie...
Ale pewnie pan kepke stanąłby sam na 100 hitlersynów... Wyluzuj trochę synek i pomyśl czasem. Atmosfera była taka, że gdybyśmy mecz wygrali zajebali by nas...

Inna sprawa, że ja spotkałem się bardziej z zaczepkami słownymi jakiś najebanych małolatów. Ale niektórzy faktycznie mieli większe nieprzyjemności.

Polakow calkiem duzo... i doping naprawde dobry. Zdecydowana wiekszosc siedziala w PZPNowskim sektorze, a Niemcy tak usadzali reszte (miejsca na bilecie), zeby siedziala w miare mozliwosci obok...

Ja tam miałem pecha i siedziałem obok 30 Polaków na Niemiecim sektorze (na głównej trybunie tuż obok tej z kartoniadą). Mało przyjemne...

tutaj luz blues

Zależało od trybuny. Ja zostałem doprowadzony na swoje miejsce z biletu...

I jeszcze ciekawostki dwie:
1. Duża część Niemców powiewa swoimi narodowymi flagami... do góry kołami w układzie: zółty-czerwony-czarny. Widziałem też barwy pruskie (czarno-biało-czerwone).

2. Niemiecka prewencja z którą miałem "przyjemność" jechać pociągiem (100 razy wolę naszych gamoni) pały nosiła odwrotnie... Długim do góry.

Rohrau
18-06-2006, 00:08
Widziałem też barwy pruskie (czarno-biało-czerwone).

W tej chwili uzywane sa jako barwy niemieckiej skrajnej prawicy. :oczko:

kosciesz
18-06-2006, 14:22
Atmosfera była taka, że gdybyśmy mecz wygrali zajebali by nas...

moze dlatego, ze siedzialem z grupa Polska i z nia wychodzilem ze stadionu, wiec Niemcy obok nas nie byli w przewadze liczebnej.... ale jakiejs agresywnosci po nich nie bylo widac.

Tuzin
18-06-2006, 14:37
2. Niemiecka prewencja z którą miałem "przyjemność" jechać pociągiem (100 razy wolę naszych gamoni) pały nosiła odwrotnie... Długim do góry.

Dzieki za info.

RadO
18-06-2006, 14:52
Atmosfera była taka, że gdybyśmy mecz wygrali zajebali by nas...

moze dlatego, ze siedzialem z grupa Polska i z nia wychodzilem ze stadionu, wiec Niemcy obok nas nie byli w przewadze liczebnej.... ale jakiejs agresywnosci po nich nie bylo widac.

Na stadionie było spoko... Na ulicach było gorzej, zwłaszcza jeżeli się szło małą grupo (my szliśmy w 4).

el majoneze
18-06-2006, 15:09
przez pierwsze 5 minut doping Chorwatów prowadzi orkiesta z Krytej.Non stop śpiewają "Ole Ole, Ole Ola.." :hyhy:

yusta
18-06-2006, 22:55
Koreańczycy :O

Zaimponowali mi dzisiaj. Po tym sztucznym kibicowaniu na MŚ u siebie, dzisiaj naprawdę pokazali się z dobrej strony.

ems
18-06-2006, 23:08
nom chcialem wlasnie napisac. mistrzunio doping :D

yusta
18-06-2006, 23:10
nom chcialem wlasnie napisac. mistrzunio doping :D

Kij wie o czym śpiewali :D, ale fajnie im to wychodziło

Iras
18-06-2006, 23:23
Kooo Koreaaaa koooo koreaa
E na rimbo ! ;)
Dzisiaj mi sie podobał również doping Chorwatów, szczegolnie taki moment gdzie przez dluższy czas zarzucali jedna pieśn :)

Mrozik
18-06-2006, 23:43
Chorwaci i Koreańczycy dzisiaj na wielki plus . Szczególne zaskoczenie ze strony tych drugich ;)

arczi
19-06-2006, 17:42
Skosne to skosne. Ta nacja do wszystkiego podchodzi na pelnej kurwie. Nawet w warcaby graja smiertelnie powaznie. Nie oszczedzaja sie na zadnej plaszczyznie, bo maja to w genach. Jeden krzyknie, ze teraz klaszczemy i skaczemy jak downy, to reszta z duma powtarza, az do utraty przytomnosci. Z reszta oni to jeszcze pikus. Ich krewni z polnocy, to dopiero psychole 8)
Moze i ladnie to wygladalo, ale ja tam wole europejski stajl, spontan i przede wszystkim z usmiechem na mordach ;)

ems
19-06-2006, 18:15
patrze sobie - post Arcziego. Wiedzialem... ;)

arczi
19-06-2006, 18:29

yusta
19-06-2006, 19:03
Moze i ladnie to wygladalo, ale ja tam wole europejski stajl, spontan i przede wszystkim z usmiechem na mordach ;)

Jak zwykle marudzisz, ale wczoraj według mnie doping Koreańców był na spontanie.
Mam porównanie z tym co prezentowali u siebie, więc twierdzę że wczoraj w ich zachowaniu nie było nic sztucznego.

arczi
19-06-2006, 19:08
No juz dobra dobra...

Sa skosnymi debesciakami no.

peace & love!

biotronic
20-06-2006, 13:49
I posprzątali po sobie...

Y
21-06-2006, 19:35
Właśnie wróciłem z Hannoveru.
Ogólnie śmiesznie było. Na stadionie siedziałem otoczony Niemcami :ucieka:
Najlepszy był spiker, co zaczął gadać, że za "odpalanie 'rakietek' (chodziło mu o race) grozi areszt i opuszczenie stadionu. My w śmiech, bo cały ten jego tekst skumulował sie z akcentem i wyszło przekomicznie.
Po meczu poszliśmy na moment zobaczyć co sie dzieje przy telebimie a potem kierowalismy sie na jakieś pole namiotowe, tam 4 godziny snu i trzeba na miejsce zbiórki wracać.
O 6 rano wyjeżdżamy i po 18 jesteśmy w Warszawie.
Wyjazd bardzo ciekawy.
Jakieś fotki i ewentualna szersza relacja jak sie wyśpie.

Kawa
21-06-2006, 19:53
Najlepszy był spiker, co zaczął gadać, że za "odpalanie 'rakietek' (chodziło mu o race) grozi areszt i opuszczenie stadionu. My w śmiech, bo cały ten jego tekst skumulował sie z akcentem i wyszło przekomicznie.

Chłopakowi,ktorego zawineli do smiechu raczej nie było:/ (raca po bramce)

Wyjazd ogolnie spoko, przed Hanoverem pies na motorze skierował nas na parking, gdzie przetrzepali nam bagaze.
Pod stadionem spedzlismy sporo czzasu chca nabyc bilety i wkoncu sie udało, na jakies 30 minut przed meczem dostalismy tickety po cenach nizszych od nominalnych :D Legii dość duzo wokolflagi wiszacej na balkonie.
Po meczu natomiast atmosfera jakbysmy odpadli conajmniej ;)

JACKO PLACKO
21-06-2006, 20:14
http://jp85.fotki.prv.pl/ fotki z meczu Polska Ekwador

Y
21-06-2006, 20:57

Chłopakowi,ktorego zawineli do smiechu raczej nie było:/ (raca po bramce)

O tym dopiero teraz sie dowiaduje, nie widzialem zamieszania żadnego w sektorach, w których odpalali race

Iras
23-06-2006, 21:03
Korea znowu od początku jedzie z głosnym dopingiem ;)

yusta
23-06-2006, 21:29
Korea znowu od początku jedzie z głosnym dopingiem ;)

Zajebisty ten jeden ich kawałek jest. Od poprzedniego meczu cały czas go nucę :hyhy:

Kempes
24-06-2006, 13:32
Jeśli chodzi o Koree to.. dla mnie wracają wspomnienia z 2002.
Według mnie śpiewają dokładnie to samo więc dziwne dla mnie zdanie ,że wtedy byli niespecjalni a teraz ok :)

yusta
24-06-2006, 15:00
Jeśli chodzi o Koree to.. dla mnie wracają wspomnienia z 2002.
Według mnie śpiewają dokładnie to samo więc dziwne dla mnie zdanie ,że wtedy byli niespecjalni a teraz ok :)

Może dlatego, że wtedy byli na każdym meczu podzieleni na grupy i dopingowali zespoły które kazano im dopingować. Ja z ich kibicowania wtedy zapamiętałam skośne japy wymalowane na biało czerwono, nic więcej.

Teraz dopingowali tylko swój zespół i mi się podobało. Na pewno są w czołówce jeżeli chodzi o doping na tych mistrzostwach. Zawodzą mnie jak narazie Anglicy, Chorwaci też po pierwszym zajebistym w ich wykonaniu meczu, w kolejnych znacznie obniżyli loty.

PS. A tego kawałka zupełnie nie kojarzę z poprzednich mistrzostw, co nie znaczy że nie był śpiewany.

Kempes
25-06-2006, 01:41
Aaa jeśli chodzi o kibicowanie inny zespołom w 2002 to faktycznie parodia jakaś
Chodziło mi o doping jedynie dla swoich.

Nie jestem przekonany czy piszemy o tym samym kawałku tak więc mogło zajść nieporozumienie 8) , w każdym razie po 2002 ... też sobie podśpiewywałem ich doping przez kilka dni :hyhy:

mOFMC
25-06-2006, 12:02
Do ponad 300 osób wzrosła liczba aresztowanych w Stuttgarcie kibiców piłkarskich, uczestniczących w awanturach jakie miały miejsce w sobotnią noc w centrum miasta.
W tej grupie przeważają Anglicy, którzy przyjechali tu na mecz z Ekwadorem w 1/8 finału mistrzostw świata.

W zamieszkach wzięło udział kilkaset osób. Na głowę niemieckich kibiców cieszących się ze zwycięstwa nad Szwecją posypały się butelki i krzesła z kawiarnianych ogródków. Pięciu Niemców odniosło obrażenia.
Dziesiątki tysięcy angielskich i niemieckich kibiców w spokoju oglądało na wielkim telebimie spotkanie Niemcy - Szwecja. Awantury rozpoczęły się krótko po meczu.

To nie pierwszy incydent z angielskimi kibicami. W nocy z piątku na sobotę zatrzymano 113 Anglików, którzy byli w większości pijani i zakłócali porządek w mieście.

Policja w Stuttgarcie spodziewa się, że na mecz Anglia - Ekwador przybędzie do miasta ponad 50 tysięcy fanów z Wysp.

Brytyjskie media juz trabia ze ponad 90 tysi Anglikow jest w Stuttgarcie.

Strzałek
25-06-2006, 15:38
Zamieszki w Stuttgarcie.

http://sport.onet.pl/0,0,5602,21,0,0,1,fotoreportaz.html

Harcerz
25-06-2006, 23:53
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/bypa/eligible.html

Jastrząb
26-06-2006, 11:21
Wczoraj generalnie roczarowali mnie holendrzy.

Siedzieli tylko i podpierali brody...

Kuna, nie tak to kiedyś wygladało.

Koń Rafał
27-06-2006, 00:37
Kibicowsko jest coraz gorzej, dopingu praktycznie brak, może jakies małe grupki cos śpiewają.

Tuzin
27-06-2006, 03:57
W ogole jakies takie bez wyrazu te mistrzostwa. I to nie tylko w kwestii kibicowskiej.
Niemcy to jednak potrafia zabic slowianska fantazje :P

C_L_F
11-07-2006, 00:58
Wlosi jakoś słabo się cieszyli po końcowym gwizdku - tak niemrawie :zdziwiony: Ja z kolegami pod Brama Branderburska bawiłem się świetnie :hyhy: Francuzi byli w większości (niektórzy niemcy z flaga Francji na plecach :ucieka: ) Po meczu w okolicach dworca kolejowego skoki do rzeki z około 8 metrow :hyhy: Śmieszni byli niektórzy Francuzi znajacy język polski "na sdrofie" :oczko:
FORZA ITALIA !!!!!!

Wolverin
11-07-2006, 09:23
Mnie Włosi trochę w finale zdziwili, już nie pamiętam, to się zaczeło chyba po czerwonej dla Zidana,kibice Francji, jak tylko Włosi byli przy piłce to na nich ostro gwizdali i tak było do końca meczu, nawet na karnych. Włosi na te gwizdy wogóle nie reagowali :hmm: Nie wiem, czy było ich mniej, czy po prostu im sie nie chciało.