PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Kolumbia(30.05)

Peace
30-05-2006, 09:57
Dzisiaj o 18 odbędzie się mecz Kadry Janosika z Kolumbią. Będzie to 5 potyczka obydwu drużyn, ale pierwsza w Polsce. Bilans spotkań to dwa zwycięstwa i dwie porażki, w bramkach 7-5 dla nas. Spotkanie poprowadzą Węgrowie, a sędzią głównym będzie Zsolt Szabo.

Pan Artysta
30-05-2006, 10:02
0:2 i nie ma że boli :hyhy:

Flip
30-05-2006, 12:37

głupiś :hyhy:

Ebi dostał sraczki i pewnie nie zagra

Kapon
30-05-2006, 12:38
jestem ciekawy czy w ataku zagra Smolarek czy Rasiak.
Ogólnie powinno być dobrze :)
liczę na gładkie zwycięstwo

Beny
30-05-2006, 12:45
Obie Rasiak :niebij:

:hyhy:

bob-GKS
30-05-2006, 12:54
nooo...jako ze dzis droga na Śląski wyjatkowo dluga i kreta to czas wyruszyc na szpil :hyhy:
a gra, wynik? kogo to obchodzi :lol3:

daimler
30-05-2006, 12:56
1:0 po strzale Rasiaka w 91 minucie z 35 metrow, po osmiu rykoszetach pilke do wlasnej bramki skieruje zdezorientowany obronca druzyny gosci.

po meczu Janas powie: "Wygralismy zasluzenie, przez 90 minut kontrolowalismy przebieg spotkania, bramka byla tylko zwienczeniem dziela"

:zlosliwy:

Adam-oldboy
30-05-2006, 13:10
Krakowscy synoptycy ostrzegają przed dużymi opadami deszczu, które we wtorek po południu oraz w nocy z wtorku na środę wystąpią na Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu. W nocy i w środę wzrośnie też prędkość wiatru, który osiągnie w porywach do 72 km/h.
"Opady spowodują wzrost stanów w rzekach, mogą też spowodować lokalne podtopienia i utrudnienia komunikacyjne" - ostrzegają synoptycy krakowskiego Biura Prognoz Meteorologicznych w rozesłanym we wtorek komunikacie.

Synoptycy prognozują, że na południu województwa śląskiego opady mogą osiągnąć wartość 20 - 30 mm, a w województwach małopolskim i podkarpackim 30 - 40 mm na dobę. 1 milimetr opadu równa się 1 litrowi wody na 1 metr kwadratowy powierzchni. W środę w ciągu dnia opady na Śląsku i w Małopolsce będą zanikać. W województwie podkarpackim będą jeszcze dość silne; mają wynieść około 20 mm.

Ale będzie widowisko :brawo:

Pan Artysta
30-05-2006, 13:13
Krakowscy synoptycy ostrzegają przed dużymi opadami deszczu, które we wtorek po południu oraz w nocy z wtorku na środę wystąpią na Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu. W nocy i w środę wzrośnie też prędkość wiatru, który osiągnie w porywach do 72 km/h.
"Opady spowodują wzrost stanów w rzekach, mogą też spowodować lokalne podtopienia i utrudnienia komunikacyjne" - ostrzegają synoptycy krakowskiego Biura Prognoz Meteorologicznych w rozesłanym we wtorek komunikacie.

Synoptycy prognozują, że na południu województwa śląskiego opady mogą osiągnąć wartość 20 - 30 mm, a w województwach małopolskim i podkarpackim 30 - 40 mm na dobę. 1 milimetr opadu równa się 1 litrowi wody na 1 metr kwadratowy powierzchni. W środę w ciągu dnia opady na Śląsku i w Małopolsce będą zanikać. W województwie podkarpackim będą jeszcze dość silne; mają wynieść około 20 mm.

prawdziwie angielskie :chytry: jak to ktoś kiedyś powiedział , mały deszczyk i jest super prawdziwie piłkarska pogoda

czekam na stwierdzenie

jak z Niemcami w pamietnym meczu na deszczu :ucieka: :chytry:

daimler
30-05-2006, 13:13

to juz mozesz nie czytac pomeczowych komentarzy, juz wiesz co beda mowic na swoje usprawiedliwienie :oczko:

pawlik
30-05-2006, 18:21
1:0 :hyhy:

Peace
30-05-2006, 18:21
scenariusz Artychy się jak na razie sprawdza :lol2:

Esk
30-05-2006, 18:31
Jak na razie poczynaniami naszej reprezentacji rządzi " chaos" :/

P.S. Świetna interwencja Boruca :oczko: ... ta 0-1....

RadO
30-05-2006, 18:41
znowu o meczu zapomniałem...

40 min.

Coś poza bramką straciłem?

Viola
30-05-2006, 18:43
Gra naszej reprezentacji jest, mocno nieprzemyślana... Jak zagramy tak w pierwszym meczu to Ekwador nas powiezie jeszcze w pierwszym kwadransie. :/

dyha
30-05-2006, 18:49
kosowski *********** :zlosliwy:

P.S. Świetna interwencja Boruca oczko ... ta 0-1.

dudek by obronil , nie?

DobryChłopak
30-05-2006, 18:54
Nie podoba mi się gra Baszczyńskiego, niby biega, niby podaje. Tyle, że podaje niecelnie a biega chyba tylko po to, żeby nie dostał opieprzu od Janasa.

P.S W połowie połowy( :roll: ) ktoś darł się Leeegiaaaa, a pod koniec - Polooniaaa. :hyhy:
Chyba, że ja już mam omamy słuchowe :ucieka:

myszor
30-05-2006, 18:54
Kosowski najsłabszy na boisku :/ Nie ma lidera w naszym zespole :( Może uda się jeszcze coś strzelić i wygrać ten mecz:)

Warszawiak
30-05-2006, 18:57
Po co smęcić już po jednej bramce?

kosowski ***********
akurat jak na razie wyróżnia się na tle na przykład Krzynówka...

*********** to powinno pół tego stadionu! Co to za kretyni są? Rozumiem chłopaków z reprezentacji, że wolą grać w Warszawie, a nie na tym bazarowym obiekcie... Jedyna przyśpiewka to "my chcemy gola", a już prawdziwym popisem było "gdzie jest franek?". *****, nie ma go, bo od pół roku nie potrafi skierować piłki do siatki. Niech pośpiewają jeszcze gdzie jest Boniek, gdzie jest Lato. To co odeszło już nie wróci, więc niech się lepiej te pikniki skupią na dopingu dla nas... Eh, zresztą szkoda moich nerwów na to!

Hej Polska gooooool!

Esk
30-05-2006, 18:57
dudek by obronil , nie?

Dudek może nie. Ale Kuszczak... :oczko:

:cool:

Markotny
30-05-2006, 18:59
Jest dobrze, tylko 1:0 w plecy...

Ja tam wierze w Rasiaka i będzie 3:1dla nas :oczko:

myszor
30-05-2006, 19:02
Kosowski sie wyróżnia :O czym ???????

Chyba tym że, traci najwiecej piłek :hyhy:

RadO
Jest Rasiak!

Wygramy.

dyha
Po co smęcić już po jednej bramce?

kosowski ***********
akurat jak na razie wyróżnia się na tle na przykład Krzynówka...

*********** to powinno pół tego stadionu! Co to za kretyni są? Rozumiem chłopaków z reprezentacji, że wolą grać w Warszawie, a nie na tym bazarowym obiekcie... Jedyna przyśpiewka to "my chcemy gola", a już prawdziwym popisem było "gdzie jest franek?". *****, nie ma go, bo od pół roku nie potrafi skierować piłki do siatki. Niech pośpiewają jeszcze gdzie jest Boniek, gdzie jest Lato. To co odeszło już nie wróci, więc niech się lepiej te pikniki skupią na dopingu dla nas... Eh, zresztą szkoda moich nerwów na to!

Hej Polska gooooool!

co on pokazal? kilka strat , upadkow ? nawet autu porzadnie rzucic nie potrafi

Ireeeek Jeleeeen ;)

Markotny
30-05-2006, 19:03
Myyyyyyy wierzymyyyyyyy tylko w Rasiaaaakaaa, heeeej Grzeeeesiu! oooo naszzz o naaaaaasz! :hyhy:

Garm
30-05-2006, 19:04
Jak zwykle na Śląskim totalne bydło na trybunach. Jaką k...ą trzeba być, żeby po straconej bramce skandować nazwisko Dudka? Szkoda że nie gwizdali przy każdym kontakcie Boruca z piłką :zly:

RadO
30-05-2006, 19:12
Teraz "Gdzie jest Franek" po tym jak Rasiak nie trafił w bramkę...

Żenada.
Powinni zaorać to coś.

Markotny
30-05-2006, 19:13
Kurde *prawie sie udało.... Grzesiek do boju!!!

*-prawie czyni sporą różnice

RadO
30-05-2006, 19:22
:lol:

Domino23
o kurwaaaa :ucieka:

Markotny
:lol: Kuszczak i love u

dyha
Kuszczak co?

DobryChłopak
30-05-2006, 19:23
:rotfl3:
Brawo Kuszczak.

Ewcia
30-05-2006, 19:23
barmkarz strzelil gola :O :rotfl2:

Skóra
30-05-2006, 19:25
Szkoda chłopaka :-

Współczuje mu

Koń Rafał
No to Boruc już ma pewną pierwsza jedenastke.

Aureliusz
dudek by obronil , nie?

Dudek może nie. Ale Kuszczak... :oczko:

:cool:

Prawda? :rotfl3:

arczi
30-05-2006, 19:26
Sprzedali mecz 8)

biotronic
30-05-2006, 19:26
A przed samym meczem pokazywałem znajomym bramki Chilaverta ...

:kurde:

Żuku
30-05-2006, 19:27
ten mecz jest gorszy od tego z Japonią w Łodzi 4 lata temu :zlosliwy:

Tuzin
30-05-2006, 19:27
:/

Tuzin
30-05-2006, 19:28
ten mecz jest gorszy od tego z Japonią w Łodzi 4 lata temu :zlosliwy:

Tylko ze tamten byl w marcu czy kwietniu a nie na tydzien przed...

arczi
30-05-2006, 19:31
No ale przynajmniej gorzej byc juz nie moze 8)

**** z pilkarzami.

Polska to My! :hyhy:

Żuku
30-05-2006, 19:32
Janas to Polska :oczko:

mort
30-05-2006, 19:32
Noooo niezła ta brama :hyhy:

Ale bez przesady-taki babol może zdarzyć się każdemu i można się pośmiać z jego kuriozalności ale nie świadczy on o umiejętnościch.Chociaż pierwsza 11 dla Boruca cieszy :hyhy:

Zresztą Dudek nie gorsze puszczał w lidze.W ogóle gra lekka żenua.

Za to doping i atmosfera miooodzio :hyhy: Repra tylko w Chorzowie-najlepsiejsza atmosfera na calutkim świecie :hyhy: :hyhy: :hyhy: Pikniki górom!!!!

I raaazeeeemmm :
"Dudek,Dudek,Dudek" ; "Kolumbia,Kolumbia" ; "Jeszcze jeden,jeszcze jeden" itd.,itp.

Stadion Śląski- :brawo: :brawo: :brawo:

Fizi
30-05-2006, 19:33
Arczi - coś niedawno pisałeś o tym, że niewyjscie z grupy to by była kompromitacja czy coś w tym stylu :chytry:

Mogiel
30-05-2006, 19:39
Po każdym kopnięciu piłki przez Kolumbijczyka na całym stadionie słychać tylko "ooooooooleeeee! oleee! ooleeee!" :hyhy:.

Garm
Za to doping i atmosfera miooodzio :hyhy: Repra tylko w Chorzowie-najlepsiejsza atmosfera na calutkim świecie :hyhy: :hyhy: :hyhy: Pikniki górom!!!!

I raaazeeeemmm :
"Dudek,Dudek,Dudek" ; "Kolumbia,Kolumbia" ; "Jeszcze jeden,jeszcze jeden" itd.,itp.

Stadion Śląski- :brawo: :brawo: :brawo:

Zabrakło mi tylko gwizdów podczas hymnu. W Gelsenkirchen lepiej się chorzowianie postarali :zly:

Żuku
Mielcarski to broni ich jak Częstochowy :roll:

Grzywa
30-05-2006, 19:41
Bardziej żenującej publiki chyba w życiu nie widziałem :kurde:

Nie dla meczów w Chorzowie ! :zly:

Markotny
30-05-2006, 19:41
Gwizdy przy kontakcie zawodników naszej kadry. Rozumiem, że Chorzow to Niemcy, ale bez przesady...

dyha
30-05-2006, 19:42
ja jestem zbulwersowany postawą kibicow , wynik wynikiem ale to co tam sie dzieje to lekka przesada .

Mogiel - tak Cie to cieszy ?

nie rozumiem po co ***** takie bydlo pcha sie na stadion ? By kibicowac pzreciwko swojej reprezentacji ? tragedia

Mogiel
30-05-2006, 19:45
Nie, nie cieszy mnie to.

Btw, po której bramce zaczął się taki 'doping'?

Tuzin
30-05-2006, 19:46
Panie Turek koncz pan juz ten mecz! :O Co oni odpierdalaja na tym boisku :O

Esk
Zwracam honor :hyhy:

Ale widzę, że bramkarze to nasza mocna strona... :oczko:

Greebo
Dla mnie zachowanie "kibicow" jest zenujace. Rozumiem okrzyki o Dudku czy Franku ale wygwizdywanie całej druzyny i "ole".. przy akcjach Kolumbi to "delikatna" przesada.

Żuku
30-05-2006, 19:47
taki "doping" niczemu nie służy. Te...grajki wiedzą, że nie potrafią grać, więc nie wiem co to pomoże :hmm:

ale niech wiedzą, że Mundial to nie cyrk i niech się lepiej tam nie pchają.

ps. bez urazy dla Pana M. Rosłonia ale ... ROSŁOŃ DO REPREZENTACJI :brawo: :kurde:

mort
30-05-2006, 19:47
To,że bydło się pcha na stadion mogę zrozumieć-miłośnicy piłki więc się Dyha nie bulwersuj.

To,że bydło cały czas domaga się reprezentacji u siebie i drze ryja jakie to nie jest wspaniałe i jaką cudowną atmosferę tworzy na jej meczach to żenua-tu się bulwerusj i bluzgaj do woli.

Peace
30-05-2006, 19:48
teraz leci "Dziekujemy Janasowi" :zlosliwy:

Peace
30-05-2006, 19:50
gooool

Mogiel
30-05-2006, 19:50
O, gol.

dyha
30-05-2006, 19:51
moja prosba sie spelnila i Jelen bramke strzelil ;)

Żuku
30-05-2006, 19:51
no to Janas ma już wymówke w mediach "Jeleń nadaje się na mundial za miast Frankowskiego" :kurde:

Tuzin
30-05-2006, 19:53
Jedyny plus tego meczu jest taki ze repra ze przez czas nie zawita na ten szlonski pierdolnik :chytry:

Mogiel
30-05-2006, 19:53
Jak ja kocham "mieć nadzieję". Powtórka sprzed 4 lat..?

Markotny
30-05-2006, 19:54
Jedyny plus tego meczu jest taki ze repra ze przez czas nie zawita na ten szlonski pierdolnik :chytry:Warszawa - Poznań - Kraków

Tutaj powinna reprezentacja grac, a nie na jakimś hujumuju :zly:

Koń Rafał
30-05-2006, 19:56
Publiczność (nie kibice) byli dziś tej klasy co drużyna

arczi
30-05-2006, 19:57
Orly Gorskiego tez przegrywaly w sparingach przed mundialem w 74 ;)

A ze nasze gwiazdki wygwizdali... Owszem. Niesmaczne. Ale zabawne, ze wiekszosc z was, ktorych to razi, sama szydzilia i wysmiewala Wlodara.

Fizi.
No mowilem.. A bo co? :hyhy:

Fizi
30-05-2006, 19:59
Fizi.
No mowilem.. A bo co? :hyhy:

a niiic

tak mi się tylko przypomniało :hyhy:

Żuku
30-05-2006, 20:00
a co ma do tego Włodar? Grał w tym meczu? Gdyby miał stworzyć atak z Rasiakiem to ... wtedy ta rozmowa.

arczi
30-05-2006, 20:03
Nie zalapales.

myszor
Publiczność (nie kibice) byli dziś tej klasy co drużyna

Mądre słowa :hyhy: Popieram :zlosliwy:

Tuzin
A ze nasze gwiazdki wygwizdali... Owszem. Niesmaczne. Ale zabawne, ze wiekszosc z was, ktorych to razi, sama szydzilia i wysmiewala Wlodara.

Czy Wlodar byl wygwizdywany na Lazienkowskiej?

Viola
30-05-2006, 20:04
Tak Jeleń nadaje sie zamiast Frankowskiego. A po tym meczu i po tym dopingu mam kurde niesamowitą chęć żebyśmy w pierwszym meczu powieźli ekwador i to po bramkach Rasiaka i Jelenia. A stadion Śląski trzeba zaorać - żenada na maksa, jak można prowadzić TAKI doping i jeszcze uważać się za kibica reprezentacji :O

arczi
30-05-2006, 20:05
Proste.

Sam gwizdalem!

Warszawiak
30-05-2006, 20:06
Orly Gorskiego tez przegrywaly w sparingach przed mundialem w 74 ;)

Czyżby? Jak przegrywaliśmy z Wisłą, kiedyś z Amiką (co 3:1 się skończyło) to śpiewaliśmy "ole!" i takie tam? Wyszydzaliśmy Boruca jak puszczał babola w meczu z Austrią u nas? Jak Włodar nie trafiał wzywaliśmy kontuzjowanego Janczyka lub sprzedanego Svitlice głośnym skandowaniem?

A co my zrobimy dla naszych?

Będziemy skandować nazwisko napastnika niestrzelającego goli i wzywać bohatera jednego majowego wieczoru, który najlepiej to się prezentuje, ale przed kamerami w Majewski Show...

Piotrek Świerczewski! Gdzie jest Iwan, gdzie jest Iwan?

ps. Gra była dziś fatalna to nie ulega wątpliwości! Ale ja wierzę w Pawła Janasa, bo to jest człowiek z charakterem i myślę, że niewielu byłoby ludzi, którzy by w jego sytuacji (nagonce prasowej) nie wzięli Dudka i Frankowskiego (a urlop im się w czerwcu jak najbardziej należał!)
Pozostaje jedno pytanie - czy piłkarze wierzą jeszcze w Janasa jako trenera? To jest klucz do naszej gry w mistrzostwach... (powinni się teraz pójść i wszyscy razem najebać :) )

lomu-banita
30-05-2006, 20:08
Eh malkontenci-ja tam się ciesze , ten mecz będe dzięki drugiej bramce pamiętał jak pierwszy mecz o MŚ który oglądałem za dzieciaka :ucieszony:

Markotny
30-05-2006, 20:08
A ze nasze gwiazdki wygwizdali... Owszem. Niesmaczne. Ale zabawne, ze wiekszosc z was, ktorych to razi, sama szydzilia i wysmiewala Wlodara. Nie przypominam sobie abyśmy dopingowali przeciwna druzynę, oraz gwizdali całą połowe przy każdym kontakcie piłkarza naszej drużyny z piłką...

Kibice TP pokazali dzis swoja klase :brawo:

Sharn
30-05-2006, 20:09
No i jest odpowiedź czym się różni piknik od kibica. Piknik nie przepuści nawet w sparingu a kibic zbluzga, owszem, ale po meczu.
Co do gry, to gdyby nie pechowa pierwsza bramka i abstrakcyjna druga, która w połączeniu z postawą kibiców i zamieniła nasze orły w kaczuszki to bym się nie załamywał. Umiejętności są, dojdzie trochę świeżości i stwaka - będzie lepiej.
Co ja pierdolę ? :roll:

:kurde:

M a s a k r a . . .

:bialy:
30-05-2006, 20:11
Mecz traaaagiczny, a Tomek Kuszczak... :placze: z jednej strony śmieję się za każdym razem jak sobie przypomnę (kojarzycie reklamę coca-coli? "no i trzeba będzie pakować walizki, jeszcze wybicie bramkarza piłka leeci, leeeci.... JEEEEEEST GOL GOL"), a z drugiej strony zal mi go bo teraz onet fans hooligans się przezuci na niego.

"kibicom" ze śląskiego serdeczny ch w d za to co odstawili, mam nadzieję że już nigdy reprezentacja tam nie zagra.

Żuku
30-05-2006, 20:11
a ja powiem wam tyle: wygrałem 3 tys. zł :hyhy:

Tur
30-05-2006, 20:12
Mnie żal Kuszczaka.

A kto tam siedział na trybunach, bo na pewno nie kibice? Tak popierdolonych debili dawno nie widziałem na żadnych trybunach :zly: :zly: :zly:. Mam nadzieję, że to koniec meczów reprezentacji na tym molochu. Już samo skandowanie: "Gdzie jest Franek/Dudek?" było bez sensu i na pewno przeszkadzało piłkarzom, ale jak usłyszałem "Ole" i śmiechy z gwizdami po każdym kolejnym kontakcie Kuszczaka z piłką to zdębiałem.

Wiem, że było od cholery pikników, ale gdzie był Górnik GKS i parę pomniejszych ekip? Nikogo od nich nie było na tym meczu? A może kibice tych drużyn też się przyłączyli do tej największej żenady w wykonaniu polskich "kibiców" jaką w życiu widziałem?!?! :zly:

Peace
30-05-2006, 20:13
a ja powiem wam tyle: wygrałem 3 tys. zł :hyhy:

:O

jeden mecz obstawiłeś?

a co do tych śpiewów że nie ma Dudka i Franka to też uważam, że przesada. Wcale nie jest powiedziane, że jakby oni tam byli byłoby lepiej. Cała jedenastka grała słabo nie tylko bramkarz i jeden napastnik :roll:

GregorAE
30-05-2006, 20:18
Ale bez przesady-taki babol może zdarzyć się każdemu i można się pośmiać z jego kuriozalności ale nie świadczy on o umiejętnościch.

Dokladnie!

A "kibice".... lepiej juz zeby wyszli w trakcie meczu niz odstawiali takie numery...
Co teraz sobie pomysla reprezentanci, ze dla kogo graja??
A Janasa bede ocenial po MŚ bo to jest celem a nie sparingi z Kolumbia

RadO
30-05-2006, 20:18
A po tym meczu i po tym dopingu mam kurde niesamowitą chęć żebyśmy w pierwszym meczu powieźli ekwador i to po bramkach Rasiaka i Jelenia. A stadion Śląski trzeba zaorać - żenada na maksa, jak można prowadzić TAKI doping i jeszcze uważać się za kibica reprezentacji :O

O! Właśnie coś takiego miałem napisać...

Na szczęście reprezentacja będzie miała wkrótce normalne stadiony z lepszą widocznością (Poznań, Kraków)... No i zawsze może grać u nas.

A gra? Będzie lepsza...

P.S. Po bramce Jelenia komputer mi się zawiesił. To znak?[/code]

Żuku
30-05-2006, 20:21
P.S. Po bramce Jelenia komputer mi się zawiesił. To znak?

że dalej do przodu "ni ch***" nie ruszymy ;)

jacki77
30-05-2006, 20:24
Mnie żal Kuszczaka.

A kto tam siedział na trybunach, bo na pewno nie kibice? Tak popierdolonych debili dawno nie widziałem na żadnych trybunach :zly: :zly: :zly:. Mam nadzieję, że to koniec meczów reprezentacji na tym molochu. Już samo skandowanie: "Gdzie jest Franek/Dudek?" było bez sensu i na pewno przeszkadzało piłkarzom, ale jak usłyszałem "Ole" i śmiechy z gwizdami po każdym kolejnym kontakcie Kuszczaka z piłką to zdębiałem.

Wiem, że było od cholery pikników, ale gdzie był Górnik GKS i parę pomniejszych ekip? Nikogo od nich nie było na tym meczu? A może kibice tych drużyn też się przyłączyli do tej największej żenady w wykonaniu polskich "kibiców" jaką w życiu widziałem?!?! :zly:

co chcesz, tradycyjne kibicowanie na molochu, owego czasu wygwizdywanie strzelca bramki dla Polski dzis ta kaszana, trzymaja poziom buraki i juz...

czaszka
30-05-2006, 20:26
Największa porażka dnia dzisiejszego to "kibice" na Śląskim. Dawno takiej zenady nie widziałem. :zly:

Co do gry naszych widac ze brakowalo szybkości i wytrzymałości, nasi grali za bardzo na stojąco. Do momentu drugiej bramki ( przynajmniej wiadomo kto będzie bronił:)) mecz w miarę wyrównany a później nasi sie załamali i szyki w obronie się rozluźniły. Ja piłkarzy bym ocenił dopiero za 10 dni, teraz na razie są na etapie przygotowań.

korniszon
30-05-2006, 20:32
znowu o meczu zapomniałem...

40 min.

Coś poza bramką straciłem?

Może jakiś ciekawy teleturniej był czy cuś...? :hmm:

Warto było oglądać dla drugiej bramki, pierwszy raz widziałem coś takiego na żywo. Co niektórym żal Kuszczaka? To seniorska reprezentacja, a nie ochronka. Spierdolił i tyle, gdzie tu miejsce na żal?
Dzięki temu meczu :oczko: przynajmniej na luzie przystąpię do oglądania WM 2006. Na pewno się nie rozczaruje, co najwyżej mile zaskocze.
A gwizdy się należały, kibic zawsze ma prawo do okazania dezaprobaty, ale jak ktoś słusznie zauważył po meczu.

Noris
30-05-2006, 20:36
Wynik i grę przemilczę , każdy widział.

Stadion Śląski - prawie jak Maracana...

Na Śląsku takie dopingowanie ma swoją tradycję. Niektórzy pamiętają przecież jakie gwizdy i jakie bluzgi leciały na Kazia Deynę i to w czasach największej świetności polskiej kadry.
No i teraz wyszło, że decyzja o odpadnięciu "Śląskiego" z miast kandydujących do organizacji ME była słuszna.

DobryChłopak
30-05-2006, 20:41
A gwizdy się należały, kibic zawsze ma prawo do okazania dezaprobaty, ale jak ktoś słusznie zauważył po meczu.

Podpisuje się pod tym.

To co wyprawiali na boisku piłkarze naszej drużyny, woła o pomstę do nieba. To są zawodowcy, więc nawet w meczu towarzyskim mają podchodzić do gry profesjonalnie. Tym bardziej, że grali z Orzełkiem na piersi.
Żeby nie było. Uważam też, że to co pokazali "kibice" to też skandal. Dopingować druzynę przeciwną? :O . To był pierwszy i mam nadzieję ostatni mecz, który oglądałem, w którym publika zachowuje się jak ostatnie buraki, a piłkarze nie mają ambicji do gry. :roll:

Tur
30-05-2006, 20:46
Warto było oglądać dla drugiej bramki, pierwszy raz widziałem coś takiego na żywo. Co niektórym żal Kuszczaka? To seniorska reprezentacja, a nie ochronka. Spierdolił i tyle, gdzie tu miejsce na żal?
Dzięki temu meczu :oczko: przynajmniej na luzie przystąpię do oglądania WM 2006. Na pewno się nie rozczaruje, co najwyżej mile zaskocze.

Mi go żal głównie ze względu na tych co tam przyszli na trybuny. Chciałem, żeby Kuszczak obronił karnego, a reszta wyrównała i wtedy, żeby pokazali gęby tych paziów.

Zjebali mi nastrój przed wyjazdem na mecz z Ekwadorem nie tyle piłkarze co właśnie ta hołota :zly:. 1000 razy bardziej wolę, żeby w Gelsenkirchen stał obok mnie kibic Lecha, Wisły, czy Widzewa , ale KIBIC, a nie takie zero jakich na Śląskim było tysiące, bo wtedy wiedziałbym, że będzie tak jak ja dopingował reprezentację też w trudnych momentach, a nie zachowywał się jak burak. Może to cieżkie słowa, ale jak oni mogą nazywać się Polakami? Dla mnie, patrząc tylko po tym co pokazali dzisiaj na trybunach, nimi nie są...

Didek
30-05-2006, 20:53
Tylko jest jedno podstawowe pytanie czy publika uważała że w ten spośób pomoze piłkarzą w wywalczeniu dobrego wyniku?? Ja tych ludzi nie rozumiem... Co jeszcze taki Kuszczak ma sobie mysleć że jest wrpgiem ludzi zebranych na trybunach. Puszcza taka głupią bramke pózniej kontakt z piłka i gwizdy takie jakby wpuścił to specjalnie i jeszcze głupie skandowanie nazwiska Dudka. Czy to miało pomóc?? Teraz Janas już potwiersdza wszystkim swoje słowa że najlepiej się gra w Warszawie nie ma kolosa na 40 tys ale jest kultura...

Gutek
30-05-2006, 21:00
No i teraz wyszło, że decyzja o odpadnięciu "Śląskiego" z miast kandydujących do organizacji ME była słuszna.

Z tego co mi wiadomo, odrzucono kandydaturę Krakowa, kosztem Śląskiego :roll:
Kretynizm, ale cóż.

Pan Artysta
30-05-2006, 21:05

karwa cos jeszcze w temacie :chytry: :hyhy:

RadO
30-05-2006, 21:06
1:2 było :P

Pan Artysta
30-05-2006, 21:08
a wszystko inne master card :ucieka:

Beny
30-05-2006, 21:11
Miejmy nadzieje, że to podziała na nich jak 0:3 Legii z Koroną. :P

pusty
30-05-2006, 21:12
Publiczność na stadionie na pewno poprawiła morale drużyny przed wyjazdem do Niemiec :brawo:

:/

Sokol
30-05-2006, 21:20
jak ktos bedzie mial linka z bramka kuszczaka to niech na priva podesle bo nie widzialem ;)

dyha
30-05-2006, 21:27

po Litwie i Stanach podobnie myslalem ;)

Didek
30-05-2006, 21:42

po Litwie i Stanach podobnie myslalem ;)

Pamiętaj wiara czyni cuda :hyhy: Ja nadal wierzę!

Kapon
30-05-2006, 21:47

Z tego co mi wiadomo, odrzucono kandydaturę Krakowa, kosztem Śląskiego :roll:
Kretynizm, ale cóż.

Gutek, odrzucono oba ;)

co do tematu to wszystko zostało już napisane.
Grecy też przegrali w Szczecinie 1:0 a potem zostali Mistrzami Europy ;)
Więc ja licze, że z grupy jakoś uda nam się jeszcze wyskoczyć.
Nasi grupowi rywale też zresztą w sparingach nie błyszczeli

Viola
30-05-2006, 21:47
Artur Boruc: Z takimi kibicami to nawet nie jest żal się żegnać. W ogóle nie wiem, czy powinniśmy się żegnać. Odstawili lekką wieś. Przy bramce był rykoszet, ciężko było ruszyć z miejsca. Nie wiem, czy jest powód do niepokoju. Kadra Kazimierza Górskiego też przegrywała przed mistrzostwami świata.

Kempes
30-05-2006, 21:50
W pierwszej sekundzie śmiech przez łzy po 2 bramce ale ... ogólnie strasznie (!) mi żal Kuszczaka , którego publika jeszcze wdeptała :/

Didek
30-05-2006, 21:51
Jacek Bąk: Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Dodatkowo straciliśmy dość dziwne bramki i nie potrafiliśmy nic zmienić w naszej grze. Na mundialu musimy zagrać o wiele lepiej, bo rywale będą jeszcze bardziej wymagający niż Kolumbia. Po tym, jak potraktowali nas dziś kibice, mogę jedynie stwierdzić, że w Chorzowie powinny odbywać się koncerty, a reprezentacja niech gra w Warszawie.

Markotny
30-05-2006, 21:51
http://bramkaroku.patrz.pl/

troche chujowa jakość...

biotronic
30-05-2006, 21:57
Jacek Bąk: Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Dodatkowo straciliśmy dość dziwne bramki i nie potrafiliśmy nic zmienić w naszej grze. Na mundialu musimy zagrać o wiele lepiej, bo rywale będą jeszcze bardziej wymagający niż Kolumbia. Po tym, jak potraktowali nas dziś kibice, mogę jedynie stwierdzić, że w Chorzowie powinny odbywać się koncerty, a reprezentacja niech gra w Warszawie.
:brawo:

Zap
30-05-2006, 22:08
Też tak myślę. Boruca wypowiedź jak dla mnie mocno stonowana. To co odstawili na śląskim to syf po maxie a nie lekka wieś :zly:

Sokol
30-05-2006, 22:16
W pierwszej sekundzie śmiech przez łzy po 2 bramce ale ... ogólnie strasznie (!) mi żal Kuszczaka , którego publika jeszcze wdeptała :/

mi tez go zal

Paluch
30-05-2006, 22:33
pytanie mam, czy poza tym wypadkiem czy przypadkiem Kuszczak bronił dobrze? bo nie ma wątpliwości że popełnił ogromny błąd przy tej bramce...
mi też go w sumie żal ale naprawde sie niepopisał...

DobryChłopak
30-05-2006, 22:38
W sumie to nie miał, więcej interwencji. Raz wyłapał dosrodkowanie. 2 razy Kolumbijczyk nie trafiał w światło bramki będąc prawie sam na sam.

bob-GKS
30-05-2006, 22:59
aaa tam pierdolicie...dobry szpil byl :rotfl3: takiej pompeliny to na IV lidze nie ma.... i chcialem zauwazyc ze na meczu kibice z calej Polski byli, nie tylko Slazacy...najdrozszy szpil w moim zyciu jak narazie...pozdro dla Krakusoow z Wisły..nie cierpie Was :prawi: :mpiwo:

Markotny
30-05-2006, 23:08
http://www.youtube.com/watch?v=KJfW3hrzAz8

zajebisty jakościowo filmik...

lomu-banita
30-05-2006, 23:10
aaa tam pierdolicie...dobry szpil byl :rotfl3: takiej pompeliny to na IV lidze nie ma.... i chcialem zauwazyc ze na meczu kibice z calej Polski byli, nie tylko Slazacy...najdrozszy szpil w moim zyciu jak narazie...pozdro dla Krakusoow z Wisły..nie cierpie Was :prawi: :mpiwo:

Widze że kolega w dobrym towarzystwie mecz oglądał. 8)

bob-GKS
30-05-2006, 23:23
nie...raczej spedzal czas przed szpilem :P ale to nie opowiesci na te forum... :hyhy:

Grzywa
30-05-2006, 23:41
nie...raczej spedzal czas przed szpilem :P ale to nie opowiesci na te forum... :hyhy:

Ciekawe kto to mógł być :cicho:

:lol:

lomu-banita
31-05-2006, 00:17
bob my cie znamy czy jesteś tylko kolegą "prezesów"?

Żeby nie było rozmytki-na MŚ wolałbym żeby bronił Kuszczak-chłop umie bronić pod naporem. :cicho:

A co miał spierdolić to spierdolił przed MŚ :brawo:

bob-GKS
31-05-2006, 00:21
"tylko" kolega...prezesow :lol:

zeby rozmytki nie bylo...***** zagrali i powinni skulic uszy i siedziec cicho a nie na kibicow najezdzac....z taka gra to nawet niech do dojczow nie jada.... :kurde:

Garm
31-05-2006, 01:10
Niezależnie od tego jak zagrali to postawa tych jak to określiłeś... "kibiców" (mi się na usta cisną zdecydowanie mniej cenzuralne wyrazy) była zdecydowanie największym skandalem tego dnia. A piłkarze i tak bardzo delikatnie się z otępiałą tłuszczą obeszli.

ems
31-05-2006, 01:19
Warszawiak, ale:

my sie wkurwialismy po 5 zjebanym z kolei meczu,
my jestesmy bydlo,
oprocz tego byl doping dla Legii przez wiekszosc meczu

powyzszych warunkow krytycznych widownia na Slaskim nie miala szans osiagnac

Panew
31-05-2006, 07:46
A ja sie wcale nie dziwie reakcji publiki. Zapłacili za bilety i chcieli zobaczyc reprezentacje jadącą na mundial, a poziom jaki zaprezentowała powinien spowodowac chyba jej wycofanie z mistrzostw.
Z kumplami lalismy ze będą sie usprawiedliwiac ze "Górski też przegywał". No i oczywiscie jeden z takim tekstem wyskoczył + to gadanie Szpakowskiego o francuzach też wygwizdanych przez swoich kibiców powtarzane z 5 czy 6 razy

Co do Kuszczaka to za takiego gola kumple by mnie zabili śmiechem i nikt nie przejmował by sie moją psychiką że źle wpłynie czy takie tam pierdoły, a ten facet jedzie na mistrzostwa i powinien umiec bronic

Pan Artysta
31-05-2006, 07:56
http://www.youtube.com/watch?v=KJfW3hrzAz8

zajebisty jakościowo filmik...

ale prędkości nabrała po odbiciu od murawy :O ze 120 km/h :hmm:

ale lapeta to on jest jak nic :hyhy:

a co do dopingu - to taki zimny prysznic dla kopaczy i działaczy :hasao:

Flip
31-05-2006, 09:18
Do wszystkich którym żal Puszczaka...

Czemu??

Mi go wcale nie żal jest ostatnią ciotą żeby taką bramkę wpuscić w pożegnaniu z kibicami (inna sprawa to ci kibice :kurde: )...

Mam zamiar szydzić z niego jeszcze kilka dni :D

Raffi
31-05-2006, 09:30
no przepraszam, ale na początku nie grali tak źle, właśnie po tym festiwalu gwizdów zaczęli chrzanić wszystko na maxa

bob-GKS
31-05-2006, 09:42
http://mundial.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8331185&kat=26721&rfbawp=1149060971.365
mierzi mnie osoba Artura Boruca... popierdolilo mu sie ciut od tych funciakow chyba... jak kibice odstawili wies to ja sie w takim razie pytam co odstawili kopacze...? i kto tu jest dla kogo..............pokory ***** troche, po tak lipnym meczu to siedzi sie cicho i robi wszystko aby sie wiecej to nie powtorzylo a nie zale wylewa...wychodzi na to ze przegrali bo grali na Śląskim, nie ci kibice, deszcz i cholera wie co jeszcze...a prawda jest taka ze ciency sa jak dupa weza :prawi: ...ale spokojnie...w koncu 'kadra Górskiego tez przegrywala sparingi' :rotfl2: (to to juz mnie wyjebalo z butow totalnie....)

P.S. fakt, momentami bylo troszke przegiecie ale generealnie powinno im to wyjsc na dobre, zimny prysznic jak najabrdziej sie przyda!

Flip
31-05-2006, 09:46
mierzi mnie osoba Artura Boruca... popierdolilo mu sie ciut od tych funciakow chyba... jak kibice odstawili wies to ja sie w takim razie pytam co odstawili kopacze...? i kto tu jest dla kogo..............pokory ***** troche, po tak lipnym meczu to siedzi sie cicho i robi wszystko aby sie wiecej to nie powtorzylo a nie zale wylewa...wychodzi na to ze przegrali bo grali na Śląskim, nie ci kibice, deszcz i cholera wie co jeszcze...a prawda jest taka ze ciency sa jak dupa weza ...ale spokojnie...w koncu 'kadra Górskiego tez przegrywala sparingi' (to to juz mnie wyjebalo z butow totalnie....)

:O :roll:

Borucowi się popierdoliło????

Człowieku kibice powinni być ze swoja reprezentacją na dobre i na złe a nie wygwizdywać ich w czasie meczu i wznosić okrzyki typu tam "Dudek,Dudek" Czy "Franek łowca bramek". Przecież to do **** nie podobne...

Piszesz-trochę pokory... Według mnie piłkarze tą pokore w wywiadach okazali.

Ale wiesz co myślę że PRZYKRO IM i nie zasłużyli na takie zachowanie bydła a nie kibiców.

Adam-oldboy
31-05-2006, 09:47
Jak to było: "Tak się zdobywa uznanie na Śląsku" :kurde:

Raffi
31-05-2006, 09:48
na pewno im na dobre nie wyjdzie, i dobrze powiedział, tylko za mało. Acz tekst o kadrze Górskiego mógł sobie darować

PS Wystarczy sobie porównać, jak dopingowali (o zgrozo) Niemcy przy stanie 0-2 dla Japonii....

Pan Artysta
31-05-2006, 09:49
nie wszyscy kopacze chyba skapowali że grają z Orłem na piersiach :O
i to nie ma znaczenia czy to sparing czy mecz o punkty-ale niestety mentalności kopaczy chyba się nie zmieni

a co do kibicowania-nie bawmy się w kibice.net :kurde: nie byliśmy, nie wydziwiajmy-bo sam nie wiem czy pare ch.... bym nie posłał drewniakowi :hyhy:

Warszawiak
31-05-2006, 09:55
http://mundial.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8331185&kat=26721&rfbawp=1149060971.365
mierzi mnie osoba Artura Boruca... popierdolilo mu sie ciut od tych funciakow chyba... jak kibice odstawili wies to ja sie w takim razie pytam co odstawili kopacze...? i kto tu jest dla kogo..............pokory ***** troche, po tak lipnym meczu to siedzi sie cicho i robi wszystko aby sie wiecej to nie powtorzylo a nie zale wylewa...wychodzi na to ze przegrali bo grali na Śląskim, nie ci kibice, deszcz i cholera wie co jeszcze...a prawda jest taka ze ciency sa jak dupa weza :prawi: ...ale spokojnie...w koncu 'kadra Górskiego tez przegrywala sparingi' :rotfl2: (to to juz mnie wyjebalo z butow totalnie....)

P.S. fakt, momentami bylo troszke przegiecie ale generealnie powinno im to wyjsc na dobre, zimny prysznic jak najabrdziej sie przyda!

Wiesz, po prostu facet jest przyzwyczajony do trochę innych standardów. Może dlatego trąbki, "my chcemy gola!" jako hit, go nie przekonały do Śląskiego? Ja miałem wrażenie, że ci ludzie nie przyszli tam czekać na gole dla nas, tylko właśnie na porażkę. Żeby tylko udowodnić Janasowi - widzisz jaki głupi jesteś, gdyby tu był Dudek...
Meczy lipny - oczywiście, zgoda. Ale mógł się zakończyć remisem sytuacja z końcówki, no i przez cały mecz był na remis, bo sytuacji Kolumbijczyków z końcówki nie liczę, bo trwał już koncert życzeń w "kotle czarownic" (:O), a obie bramki dla rywali były dość kuriozalne i przypadkowe...

Ems:
W sumie masz rację... Bydło, które wpada w trans, wywiesza złowieszcze transparenty i tą swoją furię przekłada na wrogi i szowinistyczny doping (np. "Tylko Legiaaa..."). Także masz rację - gdzie nam do publiki Stadionu Śląskiego, gdzie spokojnie mogły przyjść rodziny z dziećmi, a na trybunach panowała miła rodzinna atmosfera!

nie byliśmy, nie wydziwiajmy-bo sam nie wiem czy pare ch.... bym nie posłał drewniakowi
Ale chuje pod nosem, to nie to samo co buczenie i antydoping. To taki rodzaj pozytywnego wyładowania się i uniknięcia zbędnych nerwów ;)

Beny
31-05-2006, 10:10
no przepraszam, ale na początku nie grali tak źle, właśnie po tym festiwalu gwizdów zaczęli chrzanić wszystko na maxa

Nooo, czyli na mistrzostwach też dupa. W końcu publiczności może nie być przychylna. Także przeciwników. :oczko:

Chorwaci się po nas przejadą...

crolick
31-05-2006, 10:14
Na pocieszenie dla Kuszczaka i jego 'obrońców':
http://video.google.com/videoplay?docid=-6885153071446183132&q=goalkeeper
http://video.google.com/videoplay?docid=-6825124124972572863&q=goalkeeper

Flip
31-05-2006, 10:39
http://video.google.com/videoplay?docid=-6885153071446183132&q=goalkeeper

ten ostatni jaki dzik :O

kiwnął z 5 !!!! :hyhy:

Koko
31-05-2006, 11:26
Ci wszyscy, którzy tak gwizdali na naszych piłkarzy i śpiewali "Kolumbia" to powinni już nigdy na kadre nie wejsc :zly: co za banda idiotów, jak można tak ublizac wlasnej kadrze!! nawet jak im nie idzie, przed wazna impreza, to nalezy ich wspierac, bo te mistrzostwa to NASZE MISTRZOSTWA a nie Janasa i jego pilkarzy. Wstyd jak nie wiem co, a chcialbym zobaczyc ich mordy jakby nam cos na mistrzostwach wyszło (np. 1/4 8) ) wtedy to sami patrioci sie pokażą, a teraz jak trzeba pomoc to kazdy ma to w d... wstyd wstyd wstyd, a piłkarze no cóż, ja poczekam na mistrzostwa, one wszystko zweryfikują :oczko:

Doremi
31-05-2006, 12:23
Ogólnie mecz- porażka, kibice-totalna porazka..
Pierwszy raz zdarzyło mi się być na meczu, na którym kibice w tak okropny sposób potraktowali swą drużyne i odwrócili się od niej.
Rozumiem, że na to co wyprawiali nasi piłkarze nie sposób było patrzeć spokojnie, ale na litośc boską gwizdy po każdym zetknięciu z piłką? okrzyki<Jurek Dudek> po każdorazowym zbliżeniu się piłki pod bramkę Kuszczaka? Wcale się nie dziwię, że w końcówce nasi grajkowie bali się podejść do piłki..
A Rasiaka, którego serdecznie nie znoszę, było mi po ludzku żal...co się chłopak osłuchał to jego :-

boss_corleone
31-05-2006, 13:02
Bylem widzialem. Nie moge jeszcze dojsc do siebie. Najbardziej boli to ze slaski plebs tak starsznie chce Kadry na tym stadionie pelnym burakow. Z czym chamy do ludzi ????? :slucha:

Mam gdzies jak grali, nie jestesmy Brazylia.

bob-GKS
31-05-2006, 13:12
pozdawiam ze strony slaskiego plebsu... 8)
oczywiscie tylko my (a glownie chorzowscy) krzyczelsimy ole, gwizdalismy itp itd...oczywiscie cala reszta stanawiaca spory procent ludzi na stadionie z poza Śląska w tym czasie spiewala "Polska bialo-czerwoni" :modli:
bo pekne...rozpierdalaja mnie takie teksty...byles, widziales to co pierdolisz?

Pan Artysta
31-05-2006, 13:13
nie bawmy sie w kibice.net - nie tylko ludzie ze Śląska tam byli więc ciskanie w nich inwektywami nic nie da :kurde:

Garm
31-05-2006, 14:15

To chyba się coś popierdoliło. Ale idź na mecz, pogwiżdż jak Polacy będą przy piłce, pokrzycz "Jeszcze jeden" jak stracą gola i "Ole" po każdym celnym podaniu rywala. Zbierz jeszcze 30 tysięcy takich samych idiotów i możecie udawać wielkich "kibiców" którzy wszystko wiedzą najlepiej i których piłkarze nie mają prawa nawet słowem tknąć.

Powtarzam po raz kolejny: i Bąk, i Boruc z otępiałą tłuszczą obeszli się i tak nader delikatnie.

boss_corleone
31-05-2006, 15:21
pozdawiam ze strony slaskiego plebsu... 8)
oczywiscie tylko my (a glownie chorzowscy) krzyczelsimy ole, gwizdalismy itp itd...oczywiscie cala reszta stanawiaca spory procent ludzi na stadionie z poza Śląska w tym czasie spiewala "Polska bialo-czerwoni" :modli:
bo pekne...rozpierdalaja mnie takie teksty...byles, widziales to co pierdolisz?

Ptak mnie boli jaki procent z tego motlochu to byli slazacy, kaszubi czy wielkopolanie. Bylem widzialem, sprawe stawiam jasno: nigdy wiecej meczow kadry na tym burackim stadionie. Bylem tam z 9 razy i za kazdym razem o tej atmosferze mozna powiedziec jedno: dno. Nie wiem co mi cisnienie bardziej podnosi, wczorajsza "atmosfera" czy tez odszczekiwanie typkow co to pierwsi pokrzywdzeni, ze "euro nie ma, ze dlaczego kadra gra w Warszawie" Z czym do ludzi ?

kamilsson
31-05-2006, 15:30
niech jakis hanys albo Chorzowski niemiec odpowie mi na pytanie :czy to co sie stalo wczoraj (mowie o dopingu),byloby mozliwe w Warszawie,Poznaniu,Krakowie??
mecz byl na waszym terenie wy odpowiadaliscie za taki a nie inny poziom dopingu......w sumie to Chorzowskim sie nie ma co dziwic ........przecież ich serca są rozdarte......

Raffi
31-05-2006, 15:36
panowie, troszkę spokojniej proszę.Jedyne pocieszenie, że może na MS będzie lepiej..... chociaż po sposobach dystrybucji można podejrzewać że tylko troche 8)

crolick
31-05-2006, 15:44
niech jakis hanys albo Chorzowski niemiec odpowie mi na pytanie :czy to co sie stalo wczoraj (mowie o dopingu),byloby mozliwe w Warszawie,Poznaniu,Krakowie??
mecz byl na waszym terenie wy odpowiadaliscie za taki a nie inny poziom dopingu......w sumie to Chorzowskim sie nie ma co dziwic ........przecież ich serca są rozdarte......Weź sie mocno stuknij w łeb może ci pomoże, choć wątpie :[

kamilsson
31-05-2006, 15:52
mecz byl na waszym terenie wy odpowiadaliscie za taki a nie inny poziom dopingu......w sumie to Chorzowskim sie nie ma co dziwic ........przecież ich serca są rozdarte......Weź sie mocno stuknij w łeb może ci pomoże, choć wątpie :[
a czemuż to mam sie stuknac w łeb ??mozesz jasniej??

Raffi
31-05-2006, 15:53
to nie kibice.net

Glaca
31-05-2006, 15:57
Rafii - bez przesady... Zenujaco bylo wczoraj, wiec czemu tonujesz obiektywne wypowiedzi :hyhy:

wokulski
31-05-2006, 17:29
a czemuż to mam sie stuknac w łeb ??mozesz jasniej??

hmm może tak,chyba coś zbytnio generalizujesz.

bob-GKS
31-05-2006, 20:05
niech jakis hanys albo Chorzowski niemiec odpowie mi na pytanie :czy to co sie stalo wczoraj (mowie o dopingu),byloby mozliwe w Warszawie,Poznaniu,Krakowie?? :fajek:
prosze bardzo...jako Hanys odpowiadam Ci na to pytanie....
http://www.007.com.pl/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3175&whichpage=5
glupio Ci teraz? .....(prosze nie odpowiadaj)

niektorych tu ponioslo nie mniej (a moze i bardziej) jak wczorajszych ludzi na stadionie... (tez nie odpowiadajcie. tylko zanim wyzywac bedziecie kogos od debili, plebsu, etc to popatrzecie wpierw na siebie :cicho: )
mysle ze temat oficjalnie mozna zamknac, nic nowego sie juz nie wymysli, mecz przeszedl do historii, co sie stalo to sie stalo...a jesli byl to ostatni mecz kadry w najlblizszym 10-leciu na Stadionie Śląskim.....to jakos to przezyje 8)

Raffi
31-05-2006, 21:28
Myślę, że dla Śląskiego w kontekście kadry to był taki mecz, jak dla Krakowa Polska - Izrael swego czasu...

Włóczykij
31-05-2006, 22:11
mysle ze temat oficjalnie mozna zamknac, nic nowego sie juz nie wymysli, mecz przeszedl do historii, co sie stalo to sie stalo...a jesli byl to ostatni mecz kadry w najlblizszym 10-leciu na Stadionie Śląskim.....to jakos to przezyje 8)

jesteś w gościach więc pamiętaj, że tutaj czy zamyka się temat czy nie decydują moderatorzy...i nie wcinaj się z łaski swojej
to nie forum Zagłębia czy jakiegokolwiek innego klubu gdzie ma się problemy z nowymi postami w nieaktualnych topicach :roll:

kamilsson
01-06-2006, 09:53
przyznaje -troszke a moze nawet bardziej niz troszke generalizuje piszac taki a nie inny post wczesniej........ale to dlatego że nie moge ogarnąć tematu......za 10 dni MŚ ,media jeszcze pastwią sie nad "zaskakujacą kadrą" Janasa,naszym pilkarzom jawnie nie idzie i zamiast publiczność ich wspierać to oni ich wbijają w ziemię..... :O niepojęte i tyle w temacie

ems
01-06-2006, 11:15
w tej chwili w Polsce jest taka moda, to jest dosc szerokie zjawisko...

media kazdego potrafia zrownac z ziemia. idac za ich przykladem, postepuja tak Polacy w codziennym zyciu. Okrzyki Dudek i Franek wziely sie z tego, ze media chwycily sie tematu nie powolania tych dwoch leszczy jak tonacy brzytwy - co przelozylo sie na swiadomosc ogladajacych.

Beny
01-06-2006, 11:28
A Kłosa zostawiły media w spokoju, to i lud się nie burzy. :oczko:

Kempes
01-06-2006, 11:48
A dla mnie właśnie dziwne...

Bo o ile wśród bramkarzy mamy dobrobyt o tyle Frankowski właśnie z Kłosem naprawde by sie przydali.

Alternatywa na środek : Dudka i Bosacki ? Naprawde lepiej bym sie czuł z Kłosem w składzie ...

Dudka mi wogóle nie żal - w sensie ,że nie ma go w drużynie

Grabo
01-06-2006, 12:10
A dla mnie właśnie dziwne...

Bo o ile wśród bramkarzy mamy dobrobyt o tyle Frankowski właśnie z Kłosem naprawde by sie przydali.

Frankowski gra na tym poziomie co nasza kadra we wtorek od pół roku....skoro oni są źli bo zagrali taki cienki mecz, to co powiedzieć o Frankowskim...owszem zasługi...ale reprezentacje za zasługi przerabialiśmy już 4 lata temu, z jakim skutkiem wiadomo...

Kapon
01-06-2006, 12:59

media kazdego potrafia zrownac z ziemia. idac za ich przykladem, postepuja tak Polacy w codziennym zyciu. Okrzyki Dudek i Franek wziely sie z tego, ze media chwycily sie tematu nie powolania tych dwoch leszczy jak tonacy brzytwy - co przelozylo sie na swiadomosc ogladajacych.

podpisuje się pod tym postem.
Gdyby pojechali to też byłby lament, że nie grają a w kadrze są.
Inna sprawa jest taka, że Polacy chcą czytać o tym jak to jest źle, przy okazji ponarzekać i kogoś skrytykować. Janas stał się mięsem armatnim
dziwna ta nasza mentalność :]

Paweł, jesteśmy z Tobą ;)

GregorAE
01-06-2006, 15:51
...Kibic rzucił się z okna po "wyczynie" Kuszczaka...

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1332549,wiadomosc.html

Pan Artysta
01-06-2006, 15:59

****** :efoch: albo nawalony jak świnia :hyhy:

GregorAE
01-06-2006, 16:00
Osobiscie obstawiam to drugie :hyhy:

kamilsson
01-06-2006, 16:34
no a ten artykuł jest niczym innym jak kontynuacją płaczu mediów pod tytułem "co ten Janas zrobił"......podpisuje sie pod tym co napisal ems wczesniej...media maja ogromną siłe przebicia,sytuacje ogolnie normalną(mowię o niepowołaniu Dudka i Franka),zaskakującą nic pozatym ....rozdmuchuja kurde do rozmiarów tragedii narodowej...............................a szare ludziki które wszystko co usłysza w tvn,przeczytaja w Fakcie bądź Super Expresie....bo tacy sie na to łapią......zaraz podłapują i osiąga to chore rozmiary.................przykre jest to ze media myślą za ludzi zamieniajac ich w dalnie sterowane ludziki.....

ps
***** jakbym chcial zeby rasialdo zaliczyl hat trick z niemcami :hyhy:

orson
01-06-2006, 16:36
wierzycie Faktowi?

Markotny
01-06-2006, 16:44
To musiał być jakiś Małyszowiec :brawo:

Yevaud
01-06-2006, 17:34

Inna sprawa jest taka, że Polacy chcą czytać o tym jak to jest źle, przy okazji ponarzekać i kogoś skrytykować. Janas stał się mięsem armatnim

A ja sie dziwie wrecz, ze nie ma lamentu nad Kosowskim i Mila. Nie graja a pojada....

Warszawiak
01-06-2006, 17:40

****** :efoch: albo nawalony jak świnia :hyhy:

Źródło: Fakt. Dział: TZDW :hyhy:

polecam link: http://wiadomosci.onet.pl/1335155,720,1,kioskart.html
a wszystko stanie się jaśniejsze :)

Grzywa
02-06-2006, 18:17
:hasao:

Kibice Wisły wierzą w reprezentację

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków postanowiło wesprzeć przygotowującą się do finałów mistrzostw świata reprezentację Polski, w której gra ośmiu byłych i obecnych piłkarzy Wisły. Faks następującej treści dotarł dziś do Barsinghausen, gdzie trenują "Biało-Czerwoni":

Wierzymy w Was!

W związku z niezrozumiałym dla nas zachowaniem części publiczności na ostatnim meczu kadry w Chorzowie, pragniemy w imieniu kibiców Wisły Kraków podkreślić wiarę sympatyków krakowskiego klubu w piłkarzy reprezentujących nasz kraj na zbliżających się Mistrzostwach Świata.

Choć może się to wydawać absurdalne, w związku z ostatnimi wydarzeniami musimy przypomnieć oczywiste wydawałoby się twierdzenie. Wierny kibic - dumny po zwycięstwie, wierny po porażce!

Zachowanie publiczności na chorzowskim stadionie nie odzwierciedla odczuć ludzi kibicujących i utożsamiających się z polską drużyną narodową, wierzących w dobry występ naszej reprezentacji podczas czerwcowych mistrzostw.

Wiemy, jak duże znaczenie ma dla piłkarzy odpowiednia atmosfera, dlatego też pragniemy - choć uważamy zaistniałą sytuację za absurdalną - wesprzeć zawodników wybranych przez Pawła Janasa zaufaniem wobec ich zaangażowania i umiejętności.

Prosimy, by treść powyższego pisma wzięły pod rozwagę również osoby, które zachowują się w stosunku do naszych zawodników na stadionie przy Reymonta podobnie jak "kibice" reprezentacji Polski w Chorzowie.

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków

:prawi:

GregorAE
02-06-2006, 22:59
Brawo!
Swietna inicjatywa :brawo:

Creator
03-06-2006, 10:46
Zobaczcie jak zorientowani są redaktorzy w portalu Eurosport.com. Kto wg nich puścił tego amazing goala... Nie dość że nie to nazwisko to jeszcze z literówką :/

AMAZING GOAL
In the second half Colombia came out with purpose. They had most of the attacking play and midway through the half found themselves 2-0 up with an amazing goal from goalkeeper Luis Martinez. He kicked long from his own penalty area and the ball bounced over hapless Poland keeper Artur Borac and under the crossbar.
I to ma być porządna firma :/

Kapon
03-06-2006, 15:46

A ja sie dziwie wrecz, ze nie ma lamentu nad Kosowskim i Mila. Nie graja a pojada....

ja bym powiedział, że jednak był, tylko w poważniejszych gazetach i napisany przez poważniejszych autorów, gdzie często z tego co czytałem, brak powołania Dudka przyjmowano bez większych ciśnień.

Z tym, że Kosowski i Mila to osoby zupełnie niemedialne i nieznane przeciętnemu obywatelowi osoby i temat ich powołań skończył się tak szybko jak się zaczął.
Brak powołania Dudka, czy Franka (też może niespecjalnie znanego, natomiast łatwego do wylasnoawnia, przez dodanie mu łatki "najskuteczniejszego strzelca w eliminacjach") to temat na 1 stronę.

Dziwią mnie tylko komentarze niby niegłupich ludzi jak Grześ Mielcarski, którzy to wiedzą lepiej jak powinna wyglądać kadra i wielce się niezgadzających z tym czy tamtym powołaniem.