PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA MISTRZ !!

Kasztaniak
10-05-2006, 20:08
Gratulacje z okazji zdobycia Mistrza!!!!
Będzie melanż....pierwszy Bosman poleciał...
Gratulacje ze Szczecina!!

GregorAE
10-05-2006, 20:18
Wielki dzieki!!!
Na pewno to jakos razem opijemy :hyhy:

piter_KOTWA
10-05-2006, 20:30
GRATULACJE DLA WARSZWASKIEJ LEGII - KIBICE KOTWICY SWIETOWALI I DALEJ SWIETUJA MISTRZOSTWO W PUBIE ZACISZE W KOŁOBRZEGU!!!

A W SOBOTE MELDUJEMY SIE NA LAZIENKOWSKIEJ!!!

Kotwa_Fan
10-05-2006, 20:47
Wielkie Gratulacje z Kołobrzegu! (L)egia Mistrz! Teraz jeszcze przejechac Wisle :brawo: Pozdro znad Baltyku :zlosliwy:

SIE-EMAN-NKO
10-05-2006, 21:37
MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ ---- TY(L)KO TO SIĘ LICZY!!!

JAK JA SIĘ KURWAAAAAAAAAAAAAAA CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEJEJEJEJEJEJEJEJ LEGIUNIA KOCHANA

Michu
10-05-2006, 21:43
Legia mistrz Polski 2006 ! - jak to piękne brzmi :oczko:

Jaco(L)DŚ
10-05-2006, 22:08
Heehe i wygrałem skrzynke(wiadomo czego)z kumplem który nie jest za Legią,a załozyliśmy sie jeszcze przed sezonem 8)

Danie(L) TgK
10-05-2006, 22:15
Legia na tronie, Legia w mistrzowskiej koronie !! Brawo Legia !!

Rafał
10-05-2006, 22:19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDROWIA SZCZĘŚCIa SPEŁNIENIA MAR?ZEŃ Z OKAZJI MISTRZOSTWA WSZYSTKIM KIBICOM LEGII ŻYCZY FOOTBALL!!!

MISTRZ MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ !

Damian-Ochota
10-05-2006, 22:22
:placze: ZE SZCZĘŚCIA !!
Nic tylko się bawic i spiewac :D

Paluch
10-05-2006, 23:05
jestem szczęśliwy.wrociłem ze starówki, ludzie spontaniczą fete zrobili. jestem wzruszony i szczesliwy. Jest cudownie!!
troche sie najebałem ale to nie ważne. Dzisiaj przypievc zetowalismy to na co czekalismy 4 lata. Brawo Legia, cieszmy sie bo jest z czego :D:D:D:D

Jozi
10-05-2006, 23:16
jest pięknie,cudownie... :) teraz tylko opijajmy mistrza i do zobaczenia przy Ł3 na Wiśle :D (L)

Markotny
10-05-2006, 23:18
Na starowce bylo pieknie - mordka caly czas ucieszona, do tego wspaniały dopuing oraz radość nisamowita. Dla takich chwil wartio żyć 8)

Cipciuś
10-05-2006, 23:21
Noo wiecie co mamy ?!

Mistrzostwo!

I to lepiej niż mistrzostwo świata

bo jest nasze nasze nasze

i chuuuj :hyhy:

juras
10-05-2006, 23:23
Hehe

ostatnia czesc postu Lajtowego to glos rozsadku w okresie bezmyslnej euforii...

mort
10-05-2006, 23:27
Cały post bardzo rozsądny ale....

...pogadajmy o tym jutro-dziś nawet Gumas ma Włodara w avatarze :hyhy:

Legia mistrz!!!!

Żuku
10-05-2006, 23:30
Starówka :brawo: a w szczególności ludzie co szli na fete. W sobote to już nie będzie (pewnie) to samo ale cóż ... feta była gites. Ciekawe jak w Zabrzu..

baranek
10-05-2006, 23:30
Na starowce bylo pieknie - mordka caly czas ucieszona, do tego wspaniały dopuing oraz radość nisamowita. Dla takich chwil wartio żyć 8)

Piękny temat :impreza:

Markotny
10-05-2006, 23:31
Mordo Ty moja :hyhy:

edek
10-05-2006, 23:39
Uprzedizli mnie *****, a no to ja mialem zloazyc taki temat na forum :]
Legia Mistrz Mistrz Mistrz

raven
10-05-2006, 23:48
Wspaniały prezent urodzinowy 8)

Oleee ole ole ole!!
We are the Champions!
We are the Champions!!!

d.a.r.o.
10-05-2006, 23:58
mej radości końca nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!Ku.wa ciesze się jak dziecko!!!!!

Tomereek
10-05-2006, 23:58
Zajebiście !!!!!!!!! Z deka podjebany jestem, ale jest cudownie!!!! :hyhy:

LEGIA MISTRZ!!!!!!! :szalikowiec:

arczi
10-05-2006, 23:59
Starówka :brawo:

Taa.. Wprost zajebiscie.
Tona rozjebanego szkla i puszek. Plac Zamkowy zaśmiecony koncertowo. A to dopiero rozgrzewka przed sobota. Bardzo optymistyczne.
Ale i tak najbardziej mnie rozjebalo, jak sie okazalo, ze prawie nikt z bawiacych sie pod kolumna nie znal slow do takich klasykow jak "Dzis zgodnym rytmem..", czy "Mlody Legionisto.." Ciagle tylko te "Mistrzem Polski.." i "Waaarszawaa" oraz lecace butelki. Skad sie oni wszyscy urwali?

Mistrzostwo mistrzostwem. Ale to juz nie te czasy co kiedys. Kilka minut euforii w doborowym towarzystwie... I po kisielu. Znaczy sie po mistrzu..
Konsekwencje tego tytulu w nastepnym sezonie beda dla nas okrutne.

Ok. To tyle czarnowidztwa. Bawcie sie dalej.

yusta
11-05-2006, 00:07
...dziś nawet Gumas ma Włodara w avatarze :hyhy:

To była zorganizowana akcja :D

A z postem Lajtowego trudno się nie zgodzić.
Zresztą dzisiejszy mecz oglądaliśmy razem + jeszcze kilka osób i po końcowym gwizdku było... hmm... dziwnie jakoś.
Niby każdy chciał żeby Legia wygrała itd. ale nie było jakiś skoków w górę i innych bardziej entuzjastycznych przejawów radości.

Cieszę się z tego mistrza i jednocześnie strasznie się obawiam tego co przyniesie najbliższa przyszłość....

Naprawdę dziwna opcja

Raffi
11-05-2006, 00:15
Mistrzowie zmierzają do Warszawy (aktualizacja z godz. 0.00)

Mistrzowie Polski, piłkarze Legii Warszawa, są w tej chwili w drodze do stolicy. Pierwsze uroczystości mają już za sobą. Fiestę w szatni kibice mieli okazję zobaczyć na żywo w stacji Canal+. W tym czasie kibice Górnika powoli opuszczali stadion. Kiedy na obiekcie zapanował spokój, na murawie pojawili się piłkarze Legii. Na ich widok część kibiców z sektora gości podbiegła do nich, po czym odbyła się druga część zabrzańskiej fiesty - śpiewy, podrzucanie piłkarzy, wspólne zdjęcia, po czym bohaterowie - część już bez wierzchniej garderoby - powrócili do szatni.

Aktualizacja z godziny 23.20: Autokar z piłkarzami minął Radomsko. 186 km przed Warszawą.
Aktualizacja z godziny 00.00: Autokar z piłkarzami minął Polichno. 110 km przed Warszawą. :chytry: :chytry:

Sokol
11-05-2006, 00:16
wrocilem z pol fety, szkoda ze nie moglem byc w Zabrzu :( a teraz czekam na sobote :)
reszta poszla pod stadion, godzinka czekania i zabawa z pilkarzami :)

jarcyś
11-05-2006, 00:17
no sorry

ja jakoś nie potrafię sie nie cieszyć

oczywiscie jestem piknikiem itd... nie lubie ITI ofkors... ale mysle ze dzis jest swieto kazdego kibica Legii. ITI kiedys sie skonczy a pamięć o tym tytule nigdy...

yusta
11-05-2006, 00:19
no sorry

ja jakoś nie potrafię sie nie cieszyć

Ale ja się cieszę. Serio.
Tyle, że jednocześnie mam masę obaw.... ale pozyjemy, zobaczymy

mort
11-05-2006, 00:21
Hmmm....Wiesz Justyno-jeżeli chodzi o to co napisał Lajtowy to ja też mam bardzo poważne obawy. Szczególnie,że zerkam sobie non stop w TVN 24 i relacja z Zabrza przebiła i pielęgniarki i orędzie Prezydenta i nawet to co stało się w Krakowie - a w relacji tej bynajmniej gola nie widziałem :roll: Co więcej-jak się jej przyjrzałem to naszych widać zdecydowanie częściej było.... Także wiem do czego to zmierza niestety... Obawiam się,że jutro zaserwują dzisiejszą Starówkę w ilości do wyrzygania a w niedzielę to aż strach pomyśleć po sobotnich wyczynach co poniektórych....

Ale o tym możemy porozmawiać jutro-dziś cieszmy tym co jest 8) Legia mistrz!! :brawo:

holekNR
11-05-2006, 00:21
Szczecinek zawsze z LEGIA!!!!

Sokol
11-05-2006, 00:33
Warszawa zawsze z LEGIA!!!! :zlosliwy:

marecki
11-05-2006, 00:38
Starówka :brawo:

Taa.. Wprost zajebiscie.
Tona rozjebanego szkla i puszek. Plac Zamkowy zaśmiecony koncertowo. A to dopiero rozgrzewka przed sobota. Bardzo optymistyczne.
Ale i tak najbardziej mnie rozjebalo, jak sie okazalo, ze prawie nikt z bawiacych sie pod kolumna nie znal slow do takich klasykow jak "Dzis zgodnym rytmem..", czy "Mlody Legionisto.." Ciagle tylko te "Mistrzem Polski.." i "Waaarszawaa" oraz lecace butelki. Skad sie oni wszyscy urwali?

Mistrzostwo mistrzostwem. Ale to juz nie te czasy co kiedys. Kilka minut euforii w doborowym towarzystwie... I po kisielu. Znaczy sie po mistrzu..
Konsekwencje tego tytulu w nastepnym sezonie beda dla nas okrutne.

Ok. To tyle czarnowidztwa. Bawcie sie dalej. milo sie pylo z wami spotkac :]

Arczi strasznie medzisz ... cjoc sproro prawdy jest w tym :/

GregorAE
11-05-2006, 00:56
I tu Was zaskocze(my) WLKP zawsze z Legia :hyhy:

(L)EGION_07-300
11-05-2006, 01:01
Ostrów Maz 100% Legia oj co sie działo w pubiee,pozdrawiam KOCHAM LEGIEEEE !! :)

czaszka
11-05-2006, 01:06
4 LATA NA TO CZEKALEM:) MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!! :brawo:

szczepan
11-05-2006, 01:41
Arczi ma troche racje... mnie najbardziej wkurwilo paru napinaczy ktorzy zamaskowani po uszy niewiadomo po co napierdalali butelkami w policje...

Lajtowy :brawo: :brawo:

F.
11-05-2006, 01:42
Nareszcie w domu :D ale warto było// widze że w Wawce tez źle nie było... :D Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistrz!

biotronic
11-05-2006, 02:36
Ja tam jestem zajebiście zadowolony.

Rozumiem narzekanie na tłuczone szkło na Starym Mieście, ale na reszte malkontenctwa proponuję założyć temat "czarno to widzę".

Pijemy dalej !

Przeeezyyyyyyyyyyyj toooooo saaaaaaaaaaaaam...

Wieczor
11-05-2006, 02:36
jestem i ja w domu
było SUPER!!!!!!!

yusta
11-05-2006, 03:07
Starówkę odpuściłam, pojechałam za to pod stadion i w sumie nie żałuję.
Warto było zobaczyć jak działa na Edsona polska wódka :lol3:

ems
11-05-2006, 03:20
aj jebac policje ! za J. i innych co po gazowaniu w Zabrzu nie wrocili do domu ! :P

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!

po to zyjemy i nad to nie liczy sie nic.
na reszte - poczekamy, zobaczymy, interweniowac w razie co - bedziemy.

Nie zamulajcie. Przyda sie troche radosci w tym smutnym jak ***** miescie.

foks
11-05-2006, 03:24
Yusta, opowiadaj wiecej :)
Ja uwazam ze warto bylo byc w zabrzu i nawet nie narzekam, iz cala droge musialem prowadzic wlasny samochod;D
Bieganie po murawie Gornika, wraz z tysiacem innych Legionistow i radosc razem z pilkarzami to cos czego sie nigdy nie zapomni!
Mistrz, mistrz, Legia mistrz!

Woytek
11-05-2006, 03:32
od góry do dołu wszyscy ledwo na nogach sie trzymali (mowa o dzialaczach i pilkarzach) :D

na Łazienkowskiej było bardzo przyjemnie:)
w dzien zamieszcze skrot filmowy

daimler
11-05-2006, 03:34
od góry do dołu wszyscy ledwo na nogach sie trzymali (mowa o dzialaczach i pilkarzach) :D

na Łazienkowskiej było bardzo przyjemnie:)
w dzien zamieszcze skrot filmowy

nie wylaczajac "samej gory" :chytry:

co do obaw ludzie bez paniki, nie przesadzajcie. bedzie git. bo musi :hyhy:

Xth
11-05-2006, 04:13
Ja uwazam ze warto bylo byc w zabrzu i nawet nie narzekam, iz cala droge musialem prowadzic wlasny samochod;D
Bieganie po murawie Gornika, wraz z tysiacem innych Legionistow i radosc razem z pilkarzami to cos czego sie nigdy nie zapomni!
Mistrz, mistrz, Legia mistrz!

Wlasnie wrocilem i ja i ze nie mam sil nic pisac wiecej w 100% podpisuje sie pod tym postem ;]

matx
11-05-2006, 04:34
ja też wrócilem z Lazienkowskiej, zastanawiam się tylko , czy cokolwiek napisać po tych wszystkich narzekaniach... chyba jest sporo innych tematów, w których można sobie pomarudzić, powspominać i "pojasnowidzić" :O dobra... Dziewiąte Mistrzostwo Legii na 90-lecie Klubu... Czy mogli nam sprawić lepszy prezent ?

PS. Zlapalem browara... :piwo: i koszulke... oddalem kumplowi... :hmm:

Pan Artysta
11-05-2006, 07:55
...dziś nawet Gumas ma Włodara w avatarze :hyhy:

To była zorganizowana akcja :D

:efoch: nic dodać nic ująć - spisek karwa, na sobote mam koszuline z tym Drewnem na klacie-niech ma :hyhy:

Porter
11-05-2006, 09:35
TEtego esie nie daw z niczym intym porówanać!
LEGIA MISTZR a melalnz trwaaaa

w okresie bezmyslnej euforii...

i **** ! ael to nasza piewrasza od c4 lat bezymslna eufioria!
MISTRZ!!!!

Sharn
11-05-2006, 09:46
Mistrz mistrz Legia mistrz!!!
Jakby ktoś kilka miesięcy temu powiedział że będziemy świętować majstra to bym go wysłał do Bangladeszu złośliwca - ale jednak !
Wspaniały pewny wynik i co najważniejsze perspektywy jakieś na puchary - wszak chyba nikt nie wymyśli jakiś dziwnych ruchów jak to miało miejsce w polskich klubach w poprzednich latach.
Co do minifety to wspaniale było zobaczyć wiele zakazanych pysków i poświętować razem.
Do zamaskowanych "hoolsóf" z butelkami na pl. Zamkowym mam trzy słowa - **** wam w dupe, przynosicie wstyd naszemu klubowi i miastu (dobra więcej niż trzy).

P.S. Niech takie epizody nie wpłyną na naszą dumę i radość. 8)

Flip
11-05-2006, 10:01
nie mam głosu mam kaca

jestem szczęśliwy

legart
11-05-2006, 10:10
Majster to jednak jest majster (miło zobywać Puchar Polski czy Ligi, zajść daleko w pucharach europejskich - ale mistrz to jest mistrz). Bardzo się cieszę, chociaż troszeczkie mnie martwi jakie niespodzianki ITI "przyszykuje" na przyszły sezon. Poza tym teraz byłby dobry moment żeby przejść na nowy stadion. Ale na razie cieszmy się i radujmy.

edek
11-05-2006, 10:24
:hyhy: :hyhy:
dziś małe spóźnienie do pracy i mały ból głowy ;)
Legia Mistrz :]

MeLa
11-05-2006, 11:12
:hyhy: :hyhy: :hyhy:

"tatusiu on jest super bramkarz"

http://img43.imagevenue.com/loc287/th_38430_100_0816.jpg (http://img43.imagevenue.com/img.php?loc=loc287&image=38430_100_0816.jpg)

Izabela W. lat 6

Mistrz mistrz Legia mistrz!!! :brawo:

Killa Beez
11-05-2006, 11:40
Legia Pany!!!

Mistrz! Mistrz! Mistrz!

:konfetti:

Włodar :dziekuje:

marsiu
11-05-2006, 11:55
Nareszcie.

...bo w Krakowie też jest mistrz ... LEGIA MISTRZ 8)

Fester
11-05-2006, 13:02
http://flamaster.moblog.pl/img/moblog0_1147343053.jpg

;]

Kawa
11-05-2006, 13:03
:O a w poniedziałek bedzie jechanka na pierwszej stronie ;)

Sharn
11-05-2006, 13:06
obrazek

:brawo:

hatchet
11-05-2006, 13:13
:O a w poniedziałek bedzie jechanka na pierwszej stronie ;)

zyj chwila :)

Mistrz !!!!!!!!!! :konfetti: :raca: :raca2:

Raffi
11-05-2006, 15:48
kibice JUVENTUSU i FC DEN HAAG gratulują nam na stronach swoich zdobycia MISTRZA! 8)

Cichy
11-05-2006, 16:49
NA TO CZEKAłEM BARDZO DłUGO,NO I SIę DOCZEKAłEM!!!!! :brawo: :brawo: :brawo:[glow=black:1e5edf1d3c][shadow=cyan:1e5edf1d3c] LEGIA WARSZAWA MISTRZ POLSKI 2006!!!![/shadow:1e5edf1d3c][/glow:1e5edf1d3c]

Ziel
11-05-2006, 17:25
Po prostu pięknie, trudno opisać to uczucie... Łzy szczęścia...
Pozdrawiam pociągową ekipę wyjazdową:)

yusta
11-05-2006, 17:36
Yusta, opowiadaj wiecej :)

Hehe...
Podbijam pod stadion i rozczarowanie... myślałam że będzie więcej ludzi, no ale trudno się mówi :oczko:
Większość po sporych % ale obyło się bez bardachy.
Na wjazd autokaru robimy mini pokaz piro :)
Potem wbijamy na stadion... Piłkarze, trenerzy itd mieli spore problemy z przedostaniem się do budynku klubowego. Musieli dać się wszystkim wyściskać :)
Jedyny który wylazł bez problemu to nasz Prezes :hyhy:
Tyłem próbował się przedostać Surma, ale i on został obczajony i rozebrany z koszulki przez dwie panny, które wydawały przy tym z siebie niesamowity pisk :O
Piłkarze wbili do budynku, a my zostaliśmy przed skandując "chodźcie do nas!".
Po kilku minutach na balkonik który znajduje się nad wejściem do budynku wybił Fabiański z Vuko i jakiś czas kręcili doping. Po nich z czasem wybiła się reszta, w tym Edson który udawał samolot i wrzeszczał przy tym ŁAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :lol:
Przez jakiś czas wszyscy z balkoniku rozbierali się i wyrzucali jakieś części garderoby. Nie wiem czy przy okazji nie dobrali się do sklepiku bo w pewnym momencie z balkonu lotem koszącym spadł manekin, a za klika minut poleciała za nim jego noga :ucieka:
Pod koniec tej mini fety z balkoniku zostały rozrzucone dwie zgrzewki Królewskiego.
Ogólnie śmiechowo było, a piłkarzom chyba najbardziej przypadł do gustu "Sen o Warszawie" bo zarzucali to chyba z 8 razy.

wokulski
11-05-2006, 17:37
Warszawa zawsze z LEGIA!!!! :zlosliwy:

Siedlce też zawsze z LEGIĄ !! :)

Żadne słowa nie są w stanie oddać mojej radośći z 9 tytułu mistrzowskiego Legii,oby za rok był 10 !
Mistrz porżadnie został opity ale to dopiero cześć pierwsza wielkiego świeta druga już w sobote w Warszawie.
A dla malkonentów tylko dwa słowa : "Żyj Chwilą"

i jedziemy

Przeżyyyj to sam,przeżyyyyyj to sam ...[/i]

Kapon
11-05-2006, 17:46
bardzo ładnie prezentuje sie nasz nowy puchar za MP i medale: :)

http://www.legialive.pl/zdjecia/pucharmp_f4.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/medalemp_d.jpg

MISTRZ :)

Jastrząb
11-05-2006, 17:54
Taki trochę, jak Puchar Świata 8)

Porter
11-05-2006, 18:15
bez kitu, ktoś widziałem miał to zdjecie w avatarze.
Też myslałem ze to Puchar Świata :oczko:

MrÓwA_1906
11-05-2006, 18:39
Gratuluje :oczko:

wokulski
11-05-2006, 18:41
eeee ja tam wolałem patere...

Szaman1939
11-05-2006, 18:46
Grtuluje wolałem Legie żeby chociasz wam się udało LM za 100000 lat też u nas tak będzie :oczko:

Herman
11-05-2006, 18:53
tak sie zastanawiam czy "przezyj to sam" jest konieczne..to chyba jedna z bardziej przypałowych piosenek w historii tego klubu..

a zeby nie zamulac to sie ciesze bardzo 8)

Flip
11-05-2006, 18:55
tak sie zastanawiam czy "przezyj to sam" jest konieczne..

ale za to jak go ryknie z tysiąc chłopa to czuć moc!!!

kawałek na granicy kiczu z obciachem ale na mnie działa :hyhy:

Herman
11-05-2006, 19:00
na mnie nie.
fajna by byla jakas okolicznosciowa przyspiewka,a nie jakas przerobka kiczu..

ems
11-05-2006, 19:48
ja pierdole, Herman, to ze cos nie miesci sie w Twoich gustach muzycznych nie oznacza ze jest przypalem i kiczem...

Żmijka
11-05-2006, 19:58
Gratulacje :oczko:

Woytek
11-05-2006, 20:49
EDIT:

http://rapidshare.de/files/20219265/06gornik2_l3.wmv.html

filmik 75 mb (18 minut) - radość na Łazienkowskiej :)

holekNR
11-05-2006, 21:20
Woytek mógłbyś wrzucic pod drugim linkiem ten filmik bo tamten cos nie chce iść,,,za duzo ściągnięć czy coś w tym stylu.
i co tam na tym nagraniu jest ciekawego/ (nie wiem czy opłaca mi się ściągać gdyż komp strasznie mi się wiesza i na okres ściagania musze odpuścić surfowanie :oczko: )

Didek
11-05-2006, 21:32
Czy sa lub beda sprzedawane koszulki i szaliki okazyjne z okazji zdobycia mistrzostwa?? Jeżeli juz są gdzie można nabyc i czy macie moze jakieś zdjęcia??

CywiL
11-05-2006, 21:37
aj jebac policje ! za J. i innych co po gazowaniu w Zabrzu nie wrocili do domu ! :P

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!

po to zyjemy i nad to nie liczy sie nic.
na reszte - poczekamy, zobaczymy, interweniowac w razie co - bedziemy.

Nie zamulajcie. Przyda sie troche radosci w tym smutnym jak ***** miescie.

Podpisuję się pod tym postem obiema rekami !!!

MAMY MAMY MAMY ! MISTRZA MAMY ! LEGIA MISTRZEM JEST !!!!

pawcio1
11-05-2006, 21:43
gratulacje dla WIELKIEJ LEGII od kibica z malego miasta Tarnow..... :brawo: :brawo: :brawo:

MTP
11-05-2006, 23:11

.
J wrócił coprawda o 4 ale wrócił bez większego urazu.Nie widziec przez kilka godzin napewno nie miłe uczucie
Pojezdził troche po szpitalach Zabrze i Katowice(specjalistyczny okulistyczny)
Ochrona w Zabrzu zdobyła pierwsze miejsce wśrod najbardziej poj.....
Ani ubiorem ani rozumowaniem nie róznili sie od psów
Gaz ten pomaranczowy powinien być wycofany bo teraz było o krok od nieszczęścia.

Ale i tak te niemiłe wydarzenia ani wizja przeszłosci niewiadomej nie zastapi radosci z tego mistrzostwa.Najbardziej lubie to że przed sezonem nikt(nie mówie o nas kibicach)
nie wierzyl w Legię.Majac 7 pkt straty uzyskaliśmy 5 pkt przewagi.Po prostu w tym sezonie byliśmy najlepsi.

PS a propo Starówki Jak ktos naprawde kocha to miasto będzie mial czyste sumienie a ci co odpierdalaja takie akcje sa zwykłymi wieśniakami(bez obrazy ludzi ze wsi)

Kempes
12-05-2006, 00:33
tak sie zastanawiam czy "przezyj to sam" jest konieczne..to chyba jedna z bardziej przypałowych piosenek w historii tego klubu..

a zeby nie zamulac to sie ciesze bardzo 8)

nigdy nie przepadałem za jakimiś starymi polskimi zardzewiałymi piosnkami , bankietowymi itp

ale akurat przeróbka tego idealnie pasuje do ''mistrzowskiej'' okazji
jak już pisałem gdzie indziej :

nie wiem czemu ale dla mnie jedną z najwspanialszych chwil w Zabrzu , jak i najlepsze wykonanie ''Przeżyj'' jakie mnie ruszyło .... było w momencie napierdalania wodą w nasz sektor kiedy nikt nie chciał sie cofać , łapy w górze i ten śpiew wraz z innymi ludzmi naokoło... To była idealna okazja

Włóczykij
12-05-2006, 10:17
ja pierdole, Herman, to ze cos nie miesci sie w Twoich gustach muzycznych nie oznacza ze jest przypalem i kiczem...

Dokładnie, wieczny malkontencie.. :/

Koras(L)
12-05-2006, 10:21
Czy sa lub beda sprzedawane koszulki i szaliki okazyjne z okazji zdobycia mistrzostwa?? Jeżeli juz są gdzie można nabyc i czy macie moze jakieś zdjęcia??

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=677&start=5495

PiotrekJaworzno
13-05-2006, 11:28
Gratuluje zdobytego tytułu :brawo: jeszcze tylko do suuuuper szczęścia brakuje mi awansu Zagłębia :modli: a wtedy będe miał podwójne świętowanie bez końca :hyhy:
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje :lz:

Mazi
13-05-2006, 12:45
Dziś Warszawa będzie najweselszym miastem świata :) .

Do zobaczenia na Starówce!

me(L)u
13-05-2006, 12:55

dokładnie. powinna być jakaś ciągłość, jakiś stały element, charaktrystyczne trofeum, a nie - przyszedł sponsor ligi i wszystko zmieniamy :zly:

a co do 'przeżyj to sam' to nie potrafię zrozumieć, jak to się może nie podobać. może i kicz, ale ma swoją moc. co innego 'sen o Warszawie' to się według mnie kompletnie nie nadaje na nasz 'hymn'

Mazi
13-05-2006, 13:02
a co do 'przeżyj to sam' to nie potrafię zrozumieć, jak to się może nie podobać. może i kicz, ale ma swoją moc.'

tą moc najlepiej można było poczuć w Zabrzu: podczas gdy kibice byli oblewani wodą przez polewaczkę, w powietrzu unosił się gryzący wszystko i wszystkich gaz a i tak praktycznie każdy starał się wydzierać gardło śpiewając "przeżyyyyj toooo saaaaam"...

tak się robi historię:
http://i2.tinypic.com/zkls1h.jpg

dziś powtórka :)

wokulski
13-05-2006, 13:07

dokładnie. powinna być jakaś ciągłość, jakiś stały element, charaktrystyczne trofeum, a nie - przyszedł sponsor ligi i wszystko zmieniamy :zly:

a co do 'przeżyj to sam' to nie potrafię zrozumieć, jak to się może nie podobać. może i kicz, ale ma swoją moc. co innego 'sen o Warszawie' to się według mnie kompletnie nie nadaje na nasz 'hymn'

Melu naszym hymnem jest "Mistrzem Polskie jest Legia.." , a "Sen o Warszawie" jest to pieśn śpiewana przed meczem ale w żadnym wypadku nie jest hymnem (pamiętam zjebke na LFF dostałem jak po któyms meczu napisałem że to nasz hymn) w żadnym wypadku nie uważam jakoby ta pieśn sie nie nadawała do spiewania przez nas,wręcz przeciwnie chciałbym by czesto było spiewana ale najgorsze jest to że połowa ludzi nie zna dobrze słów i częso im sie słowa,zwrotki mylą.

me(L)u
13-05-2006, 13:08
zacna fotka, centralnie na środku jestem :hyhy:

wokulski - wiem, że to nie nasz hymn, dlatego dodałem cudzysłów :oczko: a nie nadaje się według mnie, dlatego, że jest za trudna i za mało energiczna. ale to tylko moje zdanie

Herman
13-05-2006, 13:33

ulala

nie jestem wiecznym malkontentem, tylko kibicem wielkiego klubu od którego wiele sie wymaga 8)
Tobie kazda przysiewka na Legii sie podoba ?
Pisze jakie jest mojde zdanie i tyle, nie jest to chyba sprawa zeby sie cisnieniowac :)

jo

Włóczykij
13-05-2006, 13:55

ulala

nie jestem wiecznym malkontentem, tylko kibicem wielkiego klubu od którego wiele sie wymaga 8)
Tobie kazda przysiewka na Legii sie podoba ?
Pisze jakie jest mojde zdanie i tyle, nie jest to chyba sprawa zeby sie cisnieniowac :)

jo

ema ziąąm :hyhy:

akcja jest taka, że ta piosenka może i nie jest hitem który powinen być śpiewany na każdym meczu, ale w przypadku np. Zabrza i okoliczności tam panujących była majstersztykiem, mimo że nikt nie nastawiał się tam na piekne spiewanie tylko :mistrz: - byla najlepsza :)
nie nie każda, ale jak mi się nie pdooba to nie śpiewam..
a ostatnio tylko lubisz się do czegoś przyczepiać to podbiłem ;)
ale git bandzola, świętujemy, śpiewać coś tam będziemy nie ważne czy Ci/Nam się to podoba.. bo nie liczą się jednostki czy jakoś tak :oczko:

:pimp:

Pesto
13-05-2006, 14:47
napnę się 8)

Legia Warszawa Mistrz Polski 2006

tym cenniejszy tytuł , że nie udało się 100 - lecie jednego klubu :zlosliwy:

Misiek DG
14-05-2006, 15:49
Gratulacje z okazji mistrzowskiego tytulu dla Braci z Legii, czekamy teraz na Lige Mistrzow 8)

Szkoda ze nie moglem z Wami swietowac. Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczegolnosci dla chlopakow z Polnocnej Pragi i T'97 8)

Włóczykij
15-05-2006, 08:41
Gratulacje z okazji mistrzowskiego tytulu dla Braci z Legii, czekamy teraz na Lige Mistrzow 8)

Szkoda ze nie moglem z Wami swietowac. Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczegolnosci dla chlopakow z Polnocnej Pragi i T'97 8)

Żałuj Misiu, żałuj :)
Na LM odbijemy :lz:

JACKO PLACKO
15-05-2006, 08:43
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ fotki

Korona Kielce
30-05-2006, 16:55
elo buraki nie podniecajcie sie tak tym mistrzem bo na niego nie zaslugujecie
wszyscy sedziowe lizali wam dupy bo sa z mazowieckiego
wiec a legia ku**wa legia legia ku***wa, legia w-wa stara ku**wa jest!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Markotny
30-05-2006, 16:58
jaaaaaaaazda :paker:

Edyta: talent z Ciebie czystej wody. Rejestruj sie szybko na http://ustawki.net/ :lol:

Legia1916
30-05-2006, 17:01
Korona kielce

elo buraki nie podniecajcie sie tak tym mistrzem bo na niego nie zaslugujecie
wszyscy sedziowe lizali wam dupy bo sa z mazowieckiego
wiec a legia ku**wa legia legia ku***wa, legia w-wa stara ku**wa jest!!!

Ale sieuśmiałem, szkoda mi ciebie kompleksiarzyno:)

pawlik
30-05-2006, 17:11
Tak klnie a pod nickiem Legionista :hmm:

:hyhy:

Raffi
30-05-2006, 17:52
ech panie Rogowski, szkoda że na dłużej pan nie wpadł...

Nowy_1916
02-06-2006, 18:30
Mistrz Mistrz LEGIA Mistrz!!

Cipciuś
03-06-2006, 20:17
http://img444.imageshack.us/img444/6447/zdj281cie61jf.jpg (http://imageshack.us)

http://img444.imageshack.us/img444/4937/zdj281cie73io.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie73io.jpg)

http://img444.imageshack.us/img444/7744/zdj281cie80dt.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie80dt.jpg)

http://img444.imageshack.us/img444/4603/zdj281cie97qm.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie97qm.jpg)

:)

foks
03-06-2006, 23:06
tez chce!
gdzie kupiles?

Cipciuś
03-06-2006, 23:10
Deliaktesy 24h na rogu Jana Pawła II i Al. Solidarności

Rohrau
03-06-2006, 23:43
W monopolu na rogu Żytniej i Tyszkiewicza też już są. To tak dla smakoszy z tych rejonów. :oczko:

żyła
04-06-2006, 11:13
W monopolu na rogu Żytniej i Tyszkiewicza też już są. To tak dla smakoszy z tych rejonów. :oczko:

w spożywczym(obok całodobowego) przy hotelu Polonia na Jerozolimskich też jest 8)

u mnie butelka schowana na pamiątkę :hyhy: 8)

(L)ukas
04-06-2006, 18:46
Fajnie, fajnie :hyhy: Juz pilem :hyhy: Troche sie zdziwilem jak kumpel wpadl do mnie z takim Królem :oczko: Smak jakby inny, lepszy 8)

Sokol
04-06-2006, 18:51
oż w morde ide szukac tego u siebie w sklepie zaraz! :D

edek
04-06-2006, 19:35
Hehe, mam :)
Chłodzi się w lodówce 8)

Sokol
06-06-2006, 00:00
troche sie tematy dubluja ale i tu sie pochwale :)

mam! :D

MK
06-06-2006, 11:16
mam!

Gdzieś na pradze płd. kupiłeś w okolicach? 8)

Sokol
06-06-2006, 14:22
mam!

Gdzieś na pradze płd. kupiłeś w okolicach? 8)

na imielinie :)

cin
06-06-2006, 19:14
ja dostalem w sklepie 'prince' na niepodleglosci oraz w lomiankach.

..zreszta za pare dni to takie krole beda juz pewnie wszedzie. :)

h_L
07-06-2006, 00:25
W Zielonce tez są, potwierdzam :oczko:

Fester
07-06-2006, 17:06
do 8 krolewskich daja koszulke, do 3 bandamke

Maniek
07-06-2006, 17:44
ja dostałem bandamke do batona i wody mineralnej... :oczko: a koszulki juz sie u mnie skończyły...

hatchet
07-06-2006, 18:12
W Zielonce tez są, potwierdzam :oczko:A gdzie dokladniej ? :chytry:

MTP
07-06-2006, 19:03
Jakby ktoś szukał z rejonu Wilanowa,Stegien Sadyby to w selekcie na rogu Sobieskiego i Nałęczowskiej trochę sie ostało.

Xth
07-06-2006, 19:06
Jakby ktoś szukał z rejonu Wilanowa,Stegien Sadyby to w selekcie na rogu Sobieskiego i Nałęczowskiej trochę sie ostało.

I w sklepie nocnym przy cukierni kolo Bonifacego

Sokol
07-06-2006, 19:24
a ja mam juz koszulke 8) :hyhy: lekki badziew w porownaniu z poprzednia ale jest ;)

(L)ukas
07-06-2006, 19:30
Mógłby ktoś zapodać foto koszulki?

Sokol
07-06-2006, 19:48
jak fotke zrobie to wrzuce ale podejrzewam ze ktos mnie uprzedzi ;)

Bo(L)o
27-06-2006, 11:36
MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ !!!!
Za rok też mysle że będzie MISTRZ !!!

legart
27-06-2006, 11:44
Za rok też mysle że będzie MISTRZ !!!

a za cztery lata mistrzem świata 8)

Bo(L)o
27-06-2006, 11:57