PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła - Omonia

Adiq
29-07-2003, 23:51
Wszystko co dotyczy jutrzejszego meczu piszemy tutaj, żeby było ładnie i przejrzyjście... ;)

Sharn
30-07-2003, 00:04
Powiem w skrócie - bez skrzydeł to nawet migi spadują... 8)

Adams_
30-07-2003, 00:09
Hello i'm supporter from Warsaw and this is my vote:
Three points goes to Cyprus. :>

Jakos mam przed oczami ich transparent rozwieszony pod pomnikiem Mickiewicza w dniu fety i.. nie przelamie sie.
Grekow/Turkow nie lubie wiec olewam ten mecz niczym sparing Hertha-Galata z dnia przedwczorajszego.

szczepan
30-07-2003, 01:07
ja sadze ze Wisla sie przejedzie (i zeby nie bylo nie dlatego ze jej nie lubie tylko realistycznie patrze na to co sie dzieje)... bedzie 2:2... a na Cyprze... to juz bedzie nastepny mecz i nastepny temat :D

Mrk
30-07-2003, 02:04
Na razie mogę tylko powiedzieć tyle, że jestem całym sercem za cypryjczykami. Mam nadzieję, że skopią tyłki krakusom.

szczepan
30-07-2003, 02:05
decydujacy bedzie pierwszy mecz...

_Bart
30-07-2003, 02:32
Na TVN 24 pokazali kibiców którzy przyjechali ich dopingować i prezentowali sie całkiem niezle jak na Cypryjczyków (okolo 200 osob)

szczepan
30-07-2003, 03:47
Na TVN 24 pokazali kibiców którzy przyjechali ich dopingować i prezentowali sie całkiem niezle jak na Cypryjczyków (okolo 200 osob)

Kowal cos tam wspominal ze maja podobno dobrych kibicow... 200?? calkiem niezla liczba... ja jestem ciekaw ilu bedzie Wislakow na Cyprze...

takiowaki
30-07-2003, 12:19
Kowal cos tam wspominal ze maja podobno dobrych kibicow... 200?? calkiem niezla liczba... ja jestem ciekaw ilu bedzie Wislakow na Cyprze...

200 to tak minumum. Widzialem ich sporo, cos tam nawet bakali o 600, ale watpie. Generalnie rowne chlopaki zdaje sie, bedzie glosno w kazdym razie.

A nas na Cyprze duzo nie bedzie, sie lud juz szykuje na wyprawe do Brukseli i nie mowcie, ze za wczesnie :P

Q_(L)
30-07-2003, 13:25

200 to tak minumum. Widzialem ich sporo, cos tam nawet bakali o 600, ale watpie. Generalnie rowne chlopaki zdaje sie, bedzie glosno w kazdym razie.

A nas na Cyprze duzo nie bedzie, sie lud juz szykuje na wyprawe do Brukseli i nie mowcie, ze za wczesnie :P

Za wcześnie :D
Poczekajcie, chociaż aż pierwszy meczyk się skończy... :P

Ewelina
30-07-2003, 13:54
hehe takiowaki jak idziesz na mecz to pokaz sie :) :)

Michał89
30-07-2003, 13:55

Ja słyszałem o 500. Ciekawe ilu was pojedzie?

takiowaki
30-07-2003, 14:30
hehe takiowaki jak idziesz na mecz to pokaz sie :) :)

jakas ustawka??

ale bez sprzetu plis :P

Sinuhe
30-07-2003, 15:22
Powiem w skrócie - bez skrzydeł to nawet migi spadują... 8)

I ja tak sądzę... A Wisełka ma skrzydełka podcięte... 8)

ems
30-07-2003, 15:42
Omonia Nikozja FC Warszawa sie klania (na ten 2mecz przynajmniej ;) )

Unico
30-07-2003, 15:54
Ech, w końcu zaczyna się sezon :D Już stęskniłem się za piłką. :D

Jaki liczny fanklub Omonii 8- :> ale chyba was dzisiaj nie zobaczę w sektorze dla gości, co? :buhaha: :>

legart
30-07-2003, 16:02

Jaki liczny fanklub Omonii 8- :> ale chyba was dzisiaj nie zobaczę w sektorze dla gości, co? :buhaha: :>

He, he nie wszyscy za Omonią, kurde naprawde mnie ciekawi jak se poradzicie z Cypryjczykami.

Sinuhe
30-07-2003, 16:03

Byście musieli jeszcze ze dwie trybunki dobudować... :> :buhaha:

Greebo
30-07-2003, 16:19

Byście musieli jeszcze ze dwie trybunki dobudować... :> :buhaha:

Bardziej pasowałoby mi okreslenie: klatki.. :>

ems
30-07-2003, 16:27
jak wolisz klatki to sobie zbuduj ;P

Pesto
30-07-2003, 17:00
Go ahead you Cypriots !

gts - Omonia 0:2 :P

a co do klatek , to przydadzą się cupiałowi - żeby zamknął zbuntowanych niewolników z Nigerii :bat:

krollek
30-07-2003, 19:00
Mało ludzi - kiepski śpiew (tego kiepskiego hymnu :> )
500 ludzi z Omonii 8)
A jeszcze ta reklama Ery wygląda strasznie na tych ich koszulkach :buhaha:

krollek
30-07-2003, 19:14
1:0 dla Krakusów 8-

A jedyne co Wisła ma godne uwagi to jest znakomita płyta główna - tylko pozazdrościć :oho:

Raffi
30-07-2003, 19:54
Mało ludzi - kiepski śpiew (tego kiepskiego hymnu :> )
500 ludzi z Omonii 8)
A jeszcze ta reklama Ery wygląda strasznie na tych ich koszulkach :buhaha:

Czepiasz się '8 :>
A jak Rapid?

szczepan
30-07-2003, 19:58
no i 3:0... czyli juz po sprawie...
teraz ciekawe na kogo trafia ... :hmm:

krollek
30-07-2003, 20:00
3:0 dl przerwy dla Krakusów :oho:

Raffi rapid gra od 20.00

Adams_
30-07-2003, 20:02
Omonia goool... lalalalallalalaaaa lalalalalallaaaa lalalalalaaa OOooomoooniaaa gooool.

krollek
30-07-2003, 20:07
Dzisiejsze mecze: 30. lipca 2003

Liga Mistrzów 18:00 CSKA M. 1 - 2 Vardar :rotfl:
Liga Mistrzów 18:00 Leotar 1 - 2 Slavia
Liga Mistrzów 18:00 Pyunik 0 - 2 CSKA S.
Liga Mistrzów 18:00 Tirana 1 - 5 GAK

(wszystkie oczywiście zakończone)

Kawa
30-07-2003, 20:26
No cóz Wisła ma awans praktycznie zapewniony. 4-0 a do konca jeszcze troche. Za to w drugiej rundzie zycze im z całego serca porazki :box:
Aha doping słabiutki, ale podobało mi sie 1,2,3,4 MAŁO :)

krollek
30-07-2003, 20:27
już 5:0 ale ich jadą 8-

yusta
30-07-2003, 20:41
Ta cała Omonia miała być podobno niezła, a mam wrażenie że Legionovia w dzisiajszym sparingu z Legią prezentowała sie lepiej. Przynajmniej od Omonii z pierwszej połowy :>

krollek
30-07-2003, 20:44
5:2 :oho:
po 2 karnych Niemca
były jeszcze 2 poprzeczki dla cypryjczyków w czasie 1 minuty

bemowiak
30-07-2003, 20:55
po 2 karnych Niemca

Szkoda że żaden strzał zamiast w poprzeczke nie wpadł do siatki :( a tak by fajnie było!

Ale byłem na Legii i jestem szczęśliwy :D

krollek
30-07-2003, 20:55
A jak Rapid?
0:0 do przerwy

Kiju
30-07-2003, 21:10
vdfhb

Michał89
30-07-2003, 21:11
po 2 karnych Niemca
Ten Niemiec to Stanko przypomina.Taki wielki,wolny,dużo goli strzela i karne wykorzystuje ;)

Michał89
30-07-2003, 21:13
1:0 dla Krakusów 8-

A jedyne co Wisła ma godne uwagi to jest znakomita płyta główna - tylko pozazdrościć :oho:
Trawka zajebista!

Adams_
30-07-2003, 21:14
vdfhb

łot? :rotfl:

Kawa
30-07-2003, 22:05
Kiju Ty tak nie szalej '8
Wisła juz zapewniła sobie udział w nastepnej rundzie(niestety). Jednak w nasatępnej rundzie nie bedzie juz chyba tak łato. Może i Anderlecht to juz nie to samo co 2 lata temujednak pewne umiejetności maja.
Doping cieniutki, ale podobało mi sie 1,2,3,4 MAŁO! :)

MaxyM
30-07-2003, 22:12
Tak tak a oni swoje, przy 5:0 - Legia ... co ty na to? A na to im 39 letni Niemiec dwie bramki wladowal.

szczepan
30-07-2003, 22:15
a mnie ciekawil jeden transparent - jezeli dobrze widzialem "Kalu go away"?? i spiewki w stylu "Uche pedal Wisle sprzedal"...

aha no i dostal pol roku :P

Unico
30-07-2003, 22:17
I jak? Źle jest w Wiśle? - to pytania do tych co spodziewali, się że będziemy męczyć się z Omonią.

Prawdę powiedziawszy, spodziewałem się większego oporu cypryjczyków.

Za to nieźli byli kibice przyjezdni - prawie cały czas ciągnęli doping - tylko szkoda, że taki jednostajny.

PS Murawa też mi się bardzo podoba :D i nawet nowy zegar jest ok - bo działa :>
PS2 Ale zmokłem 8- 8- 8-

MaxyM
30-07-2003, 22:19
I jak? Źle jest w Wiśle?

Zajebiscie, szczegolnie patrzac od 74 minuty :D .

Gdyby mieli wiecej szczescia...

Beny
30-07-2003, 22:20
I jak? Źle jest w Wiśle? - to pytania do tych co spodziewali, się że będziemy męczyć się z Omonią.

Prawdę powiedziawszy, spodziewałem się większego oporu cypryjczyków.

Za to nieźli byli kibice przyjezdni - prawie cały czas ciągnęli doping - tylko szkoda, że taki jednostajny.

PS Murawa też mi się bardzo podoba :D i nawet nowy zegar jest ok - bo działa :>
PS2 Ale zmokłem 8- 8- 8-

Ale przyznasz, że po 5:0 niepotrzebnie pogubiliście się w obronie (co może się zemścić dotkliwiej w III rundzie), a już zupełnie niezrozumiałe :/ były okrzyki dotyczące nas?!

Greebo
30-07-2003, 22:22
Tak tak a oni swoje, przy 5:0 - Legia ... co ty na to? A na to im 39 letni Niemiec dwie bramki wladowal.

wydaje mi sie że krzyczelismy nie o Legii a o Engelu. Przynajmniej ja. 8)

a z Wisełką jest całkiem nieźle :>

Adams_
30-07-2003, 22:26
Faktycznie, niezle jest z obrona :D

Unico
30-07-2003, 22:30
I jak? Źle jest w Wiśle?

A gdyby Wisłą miała więcej szczęścia... mógł być wynik dwucyfrowy...
Można sobie tak gdybać...

To było pewne zwycięstwo, ani przez chwilę nie zagrożone. Druzgocąca przewaga była zwłaszcza widoczna w pierwszej połowie gdy Omonia nie mogła wyjść ze swojej połowy. 8)

beny_77
Nie słyszałem na Legię żadnych okrzyków :> i mam nadzieję, że będziesz musiał poczekać na takowe do spotkania między Legią i Wisłą :>

Beny
30-07-2003, 22:33
I jak? Źle jest w Wiśle?

To było pewne zwycięstwo, ani przez chwilę nie zagrożone. Druzgocąca przewaga była zwłaszcza widoczna w pierwszej połowie gdy Omonia nie mogła wyjść ze swojej połowy. 8)

beny_77
Nie słyszałem na Legię żadnych okrzyków :> i mam nadzieję, że będziesz musiał poczekać na takowe do spotkania między Legią i Wisłą :>

Cholera, to albo mój TV szwankuje, albo moje uszy szwankują, albo ja słyszę to czego Wy nie śpiewacie :hmm:
:]

ems
30-07-2003, 22:34
nie ogladalem tego meczu, ale od 2 osob slyszalem ze bylo "Legia szmato co Ty na to?"

szczepan
30-07-2003, 22:35
Unico a co z tymi okrzykami o Uche i transparentami??

Adams_
30-07-2003, 22:37
Heh przez druga polowe (bo 1 nie ogladalem) slyszalem tylko:
- jazda, jazda, jazda
- 1,2,3,4 malo
- *egia szmato co ty na to (najglosniej)
oraz chwileczke pozniej cos o czarnuchu.

Unico
30-07-2003, 22:41
Cholera, to albo mój TV szwankuje, albo moje uszy szwankują, albo ja słyszę to czego Wy nie śpiewacie :hmm:

Albo słyszysz co chcesz usłyszeć... :>

Nie zaprzeczam może tak było, ale ja nie słyszałem tego...

MaxyM
30-07-2003, 22:44

Kalu Uche zalatwimy cie jak Du"cz"e :rotfl: .

Adams_
zreszta nie wazne...

Beny

Możliwe, ale tyle osób jednocześnie słyszy to samo? Przyznaj się, że też macie takich u siebie, co to zawsze krzyczą o drużynie, z którą aktualnie nie grają :>

Adams_
30-07-2003, 22:46

Możliwe, ale tyle osób jednocześnie słyszy to samo? Przyznaj się, że też macie takich u siebie, co to zawsze krzyczą o drużynie, z którą aktualnie nie grają :>

Krzyczeli bo taka ich krakowska natura ;) U nas tez rozowo nie jest, nie ma co rozstrzasac.

Mrk
30-07-2003, 22:48
Wisła zagrała nieźle, ale gdyby zamiast 1 poprzeczki był gol to wtedy nie wiadomo co by było. Jednak awans mają zapewniony.

szczepan
30-07-2003, 22:49
czy ja moge sie w koncu dowiedziec czy byly te transparenty o Uche i jakies przyspiewki??

MaxyM
30-07-2003, 22:51
czy ja moge sie w koncu dowiedziec czy byly te transparenty o Uche i jakies przyspiewki??

Trans: Kalu Go Away

Okrzyki: Kalu Uche zalatwimy Cie jak Ducze!*

*Fake

Unico
30-07-2003, 22:52

Były.

AZet
30-07-2003, 23:03
- jazda, jazda, jazda
- 1,2,3,4 malo

To bylo Engel szmato co ty na to. A nie Legia :>

Adams_
30-07-2003, 23:06
- jazda, jazda, jazda
- 1,2,3,4 malo

To bylo Engel szmato co ty na to. A nie Legia :>

Mozliwe, nie wnikam juz :D

szczepan
30-07-2003, 23:07
Unico a jakie sa teraz po tym zawieszeniu szanse na transfer Uche?? czy Cupial w ramach kary nie da mu grac przez pol roku i do tego go nie sprzeda?

Unico
30-07-2003, 23:11
Unico a jakie sa teraz po tym zawieszeniu szanse na transfer Uche?? czy Cupial w ramach kary nie da mu grac przez pol roku i do tego go nie sprzeda?

Poczekamy, zobaczymy... któż to wie jak to będzie...
Przecież dopiero dzisiaj go zawiesili.

szczepan
30-07-2003, 23:15
kurde no zawiodles mnie... ja tam myslales ze jakies wtyki masz itd :P

Unico
30-07-2003, 23:17

Nie, nie mam. Jednocześnie zapewniam, że nie mam na nazwisko Cupiał ani Duch Święty :>

Kawa
30-07-2003, 23:18
Ciupiał zawiesił, Uche nie pogra kontrachenta nie bedzie, Wisał nie zarobi, Uche wróci do kader, ale nie edzie juz tak dobrry. to chyba wszystko. Wim bo mi pan Władzio z magazynu mówił.

szczepan
30-07-2003, 23:19

Nie, nie mam. Jednocześnie zapewniam, że nie mam na nazwisko Cupiał ani Duch Święty :>

a byles kiedys trenerem w Agrykoli??

legart
31-07-2003, 08:26
70 minut Wisła grała bardzo dobrze, ofensywnie, pomysłowo (piękne bramki, chociaż jak Baszczyński strzelał to myślałem że piłka wyjdzie na aut a nie trafi w okienko 8- ). Pod koniec drugiej połowy Wislacy się trochę za bardzo rozluźnili czego efektem były 2 bramki dla Omonii z karnych, 2 poprzeczki i raz sam na sam z Piekutowskim. No Wiślacy nie mają na razie pełnowartościowych zmienników.
Ciekawi mnie jak Wisła zagra z Anderlechtem/Rapidem?

PS Co do dopingu się nie wypowiadam bo telewizor miałem ściszony (dziecko usypiałem)

PS I Nawotczński to klon Jacka Bąka 8- ?

Menel
31-07-2003, 09:19
Wiślackie przymyślenia w legijnych uwarunkowaniach, starego stażem kibicowania, młodego wiekiem, całkiem ciałem ;) i zdrowego na umyśle Wiślaka...

1. Wczorajszy mecz pokazał, że to nie Kosa, nie Kuźba i nie Uche byli naszymi największymi skarbami. Naszym skarbem jest na szczęście Maciej Żurawski no i nasz ukochany Franuś!

2. Brasilia to nie Kosa. Nic odkrywczego, ale... choć nie ma tak dokładnych podań to jest bardziej pożyteczny w defensywie. Wraca się. Widać, że grał w Bundeslidze, gdzie jest to normą. I jeśli Kamil tego nie zrozumie szybciutko to zobaczy jak piękny stadion mają w Kaiserslautern.

3. Defensywa gra dobrze, gdy kryje strefą. Kilka razy złapali bardzo umiejętnie na spalone. Nie spoźniają się. To cieszy, że widać zgranie. Natomiast martwi, że popełniają proste indywidualne błędy, gdy muszą przytrzymać szybkiego pomocnika czy napastnika. Głównie tyczy się to Stolarczyka. Jop raz zgubił gościa, ale zaraz za nim popylił i usadził bez faulu. Baszczyński to profesor. Nawotczyński natomiast musi zachować więcej zimnej krwi. No i koniecznie trzeba poprawcować nad koncentracją.

4. Dalej nie wiemy ile warta jest obecna Wisła. W sensie sportowym. Niestety Omonia jest tak cieńka, że wczorajszy wynik choć jest balsamem na nasze skołatane ostatnimi czasy serca to jednak nie jest miarodajny. Trza czekać do potyczki pewnikiem z Anderlechtem.

5 Murawa. Warta każdej złotówki wydanej na nią! Nie można było tak od razu? Po co było ładować kasę w gówno... w sumie to chyba milion poszedł się... (liczę razem z akcją odmrażania boiska w lutym). A teraz prezesi będą argumentować, że nie chcą przeinwestować jak jest mowa o transferwach... no panie, ludzie...

Marudzący jestem, ale jeszcze jedno...

przyglądnął się ktoś dokładnie temu jak reagował Adam Piekutowski przy obydwu karnych. Dalej twierdzę, że to bardzo dobry bramkarz, ale nad obroną karnych musi popracować. W obydwu sytuacjach bardzo wcześnie pokazał Rauffmannowi w który róg ma zamiar się rzucić, zanim ten cokolwiek zrobił. W zasadzie Rauffmann posłał piłkę tam, gdzie miał 100% pewność, że nie będzie Adama. Albo rzut zdecydowany w jeden z góry upatrzony róg, albo wyczekać i liczyć na cud... a te się zdarzają choć jak mówi Tomaszewski nie ma rzutów karnych obronionych tylko źle strzelone. Mimo wszystko uważam, że Rauffmann strzelił te karne "za darmo". Absolutnie nie obwiniam Adama o stratę bramek po karnych, bo byłaby to głupota z mojej strony, niemniej jednak więcej zdecydowania panie Adamie. I porszę nie "huguesować" na przedpolu A z drugiej strony Piekutowski ma to co powinien mieć każdy znakomity golkiper. Ma kupę szczęścia... i o to chodzi!

Ewelina
31-07-2003, 09:30
takiowaki: chcialam poprostu ujrzec Twoja postac :)

co do meczu to chcialam tylko dodac ze tam rzeczywiscie wolanie dotyczylo Engela a nie Legii chociaz na poczatku tez myslalam ze to o Legii wołaja. No ale zeby nie bylo ze tak calkiem nam podarowali to powiem ze byla ta oblesna piosenka o tym ze płonie ognisko.. wiadomo o czym mowie :( Pozatym jak juz bylo przezywanie to skierowane głownie pod adresem Craxy :) Ogolnie to widzialam moze ze 2 brami i totalnie zmoklam.

Q_(L)
31-07-2003, 09:36
Nie jestem jakos specjalnie zawiedziony wczorajszym meczykiem, bo niczego wlielkiego się nie spodziewałem...

Na Plus Wiśle można zapisać posiadanie w składzie Żurawskiego, który potwierdza, że napastnikiem jest dobrym (jak na warunki europejskiego średniaka BARDZO dobrym - szkoda, że tylko w klubie). Dwie bramki i dwie asysty, bez żadnego przemęczania się... Można marudzić, że Cypryjczycy mu nie za bardzo przeszkadzali, ale wykorzystał to najlepiej jak umiał...
Brasilia - za szybki na swoje pomysły, ale pewnie bedzie z niego pożytek

Obrona 8- przy tak kiepskim (a myślałem, że pokażą duuużo więcej :) ) przeciwniku popełnili strasznie dużo błędów indywidualnych '8 , niby to pierwszy mecz o stawkę, ale nie pierwszy raz to...

Wiśle brak zmienników...

Wisła miała strasznie dużo szczęścia:
- wpadał chyba każdy strzał w światło bramki
- jeden nieodgwizdany karny (faul Baszczyńskiego na zawodniku bez piłki), przewinienie było ewidentne (na powtórce), ale w tłumie nie dziwię się, że niezauważone live
- dwie poprzeczki w 100% sytuacjach...
- raz trafiony Piekutowski w innej 100% sytuacji

Ale pewnie i tak przejdziecie do kolejnej rundy...

jaksa
31-07-2003, 10:07
Odpowiedź na pytanie co z Uche:
Kalu już nie zagra w Wiśle. Ma dyskwalifikację na okres 6 miesięcy. Potem może odejść,
jeśli chetny się nie trafi - Wisła występuje o kolejną dyskwalifikacje, tym razem do UEFA. Gdyż klub nie może karać na dłużej niż 6 miesięcy.
Kalu chcial grać wczoraj, cieżko trenował w poniedziałek i wtorek. Veto postawił jednak Cupiał.
Czas Kalu w Krakowie sie skończył.

Mecz:
Gramy zupełnie inaczej niż w minionym sezonie. Skrzydeł brak, Brasilia jest słabiutki, Pater też. To zupełnie inna klasa zawodników niż Kosowski i Uche.
Nawotczyński jest dobry do systemu z 3 obrońcami. Świetnie trzyma głębie, wczoraj to on zamykał większość spalonych. Jednak jego gra jako kryjącego obrońcy...
Strąk niebawem będzie najlepszym defensywnym pomocnikiem w Polsce. Jestem pod wielkim wrażeniem jego gry.
No i Król Maciuś.... To jest skarb.

Wisła od 70. minuty już była w Brukseli, i dostała 2 ciosy. Mogła ich dostać jeszcze swobodnie 3.
Mnie przynajmniej popsuli ogólne - dobre, wrażenie z tego meczu.

Kiju
31-07-2003, 11:00
Wisła w koncowce zama sobie kolo dupy narobiła,wczesniej gra była rewelacyjna.
Tak jak ktos napisał na naszym forum,ciesze sie ze nie gra w Widzewie Jop,Stolarczyk i Piekutowski :+: ,bo z nimi dawno spadlibysmy z ligi. *****,ale oni sa ciency...

Zurawki jest klasą samą dla siebie...jednak to była tylko Omonia,grajaca na wyjezdzie...

lolo21
31-07-2003, 12:03
Zasadniczo z tymi śpiewami to było tak:

Śpiewali o Engelu.. tyle, że na 93 tempa, i gówno można było zrozumieć.
A że Wielki Jur tera w Legii, to na jedno wychodzi.. ;)

Zatem: Tak! Macie rację! Śpiewali na Legię.. ;))

Q_(L)
31-07-2003, 12:19
I jak? Źle jest w Wiśle?

Jedni to szczęście wczoraj mieli, drudzy nie... można gdybać...

A co było w drugiej połowie... '8 ?
A dokładnie w drugiej połowie drugiej połowy 8-

takiovaki
31-07-2003, 12:59
takiowaki: chcialam poprostu ujrzec Twoja postac :)

e tam nic spesjalnego :P wczoraj caly mecz sobie machalem flaga na C3, kurde troche mi za mala wyszla, ale przynajmniej moja :P

2 godziny temu dopiero wrocilem do domku, po oblewaniu tego milego wyniku.

Co do meczu. Ja wiedzialem ze tak bedzie i ze znowu jakies teksty o dopingu. Nie wiem jak bylo naprawde, bo tam, gdzie ja siedzialem bylo raczej glosno, bez fajerwerkow, ale caly mecz stereo. Tylko troche monotonnie, sam nie znam zbyt wielu piesni, a jak pewien Pan z wiezyczki poczol nas edukowac to jakos cienko to wyszlo. Generalnie wieciej ludu, niz sie spodziewalem. Tak walnelo deszczem przed meczem, ze pol godziny przesiedzialem z 5 kiblami w plastikowym kiblu, jak na lewo i prawo walilo piorunami. Mecz sie zaczol a ja juz bylem mokry jak nie wiem.

Nic tam. Nie wiem jakim cudem ktos slyszal cos na Legie, caly mecz oszczedzalem gardlo zeby sobie cos takiego powydzierac :P niestety nie uswiadczylem. Moze gdzies ktos tam lokalnie, w kazdym razie milo bylo tylko o Engelu i craxie 8-

Generalnie jest lepiej niz gorzej, z taka gra w lidze Mistrzostwa Polski nie oddamy. Tylko trza by kogos kupic.

PS. Widzialem wczoraj Uche :-) Ide sobie przez budynek klubowy zadzwonic a tu nagle to bydle 2 metry odemnie. Jakos targaly mna emocje, ale poszedlem sobie dalej. W kazdym razie juz tak nie pokazuje swoich zebow chlopak, sie przejechal na calej sprawie, mam nadzieje, ze bedzie jechal jeszcze dlugo i ze bedzie go bolalo.

1 2 3 4 5 Malo!!

PS. Ci kibice z Cypru sa zdrowo pojebani :-) Zajebisty doping mieli, prawie caly mecz. Szacuneczek '8

kamyk
01-08-2003, 20:17
nio czy z tak gra a lidze macie mistrza z tym to bym sie spieral kolego! bo obrone to wy macie chujowa ! wiec czy macie tak dobry zespol jak rok temu tez nie sadze bo lewa strona jest pusta bo brasilja tylko jedno ppotrawi zwod na krotka noge i dzida do przadu ! wiec gracja i nasz marek bedzie wasza obronka niezle ciahcac! ale zycze wam awansu!

Q_(L)
06-08-2003, 14:45
UP :)

Dziś jest mecz rewanżowy... jakie przeczucia...
Myślę, że jednak Wisła nie popłynie i przejdą dalej, ale po trudnym meczu.
Omonia - Wisła 2:1 :hmm:

Beny
06-08-2003, 15:03

Miałem sen... '8 Płynie Wisła, płynie... 8- Trzy bramy w plecy... 8)

Kempes
06-08-2003, 15:17
Myśle że awans Cypryjczyków byłby prawdopodobny gdyby oni prezentowali jakąs klase ,a na podstawie pierwszego meczu , wg mnie nie mają oni wielkiej siły ognia.

Nawet osłabiona Wisła bedzie miała wg.mnie ''trudności'' aby nie awansować , gdyż każda jej bramka zmusza gospodarzy do gry ultra ofensywnej , nie oszukujac sie Krakowian mimo wszystko stac na strzelenie jednego czy dwóch goli.

pozdr.

Grochów
06-08-2003, 15:26

Miałem sen... '8 Płynie Wisła, płynie... 8- Trzy bramy w plecy... 8)
Płynie Wisła płynie i wreszcie popłynie ,albo płynie Wisła płynie...trafiła na Omonie :rotfl:
Ps.O której i na jakim programie jest meczyk??

Beny
06-08-2003, 15:27
TVP 2 o 19.00! Komentuje pewnie Jasina 8) :oho:

Q_(L)
06-08-2003, 15:29
Za GW

Stadion Omonii robi wrażenie. Jest kameralny, 25-tysięczny, ma wspaniałe zaplecze...

8- Nie ma to jak kameralny stadionik... :>

Mazi
06-08-2003, 16:55
ej sory ,ale ja poza tematem , gdzie grają ?? Na Cyprze ?

Grochów
06-08-2003, 17:02
Teaaa
Właśnie,wie ktoś może ilu Wiślaków pojechało na Cypr???

Mazi
06-08-2003, 17:05
Teaaa
Właśnie,wie ktoś może ilu Wiślaków pojechało na Cypr???
Wiem ,ze jeden Wislak siedzi w necie i wkurza mnie i modów '8

MaxyM
06-08-2003, 17:22
Oby nie zagrali tak jak z Arką... buhehe co ja piszę... niech zagrają tak jak z Arką.

Beny
06-08-2003, 18:53
Rewanż już za chwilę... Engel w studiu... Ciekawe co powie...

Raffi
06-08-2003, 19:17
1:1 na razie...Oblężenie Częstochowy trwa 8- a Wisłą gra w dziesiątkę (Stolarczyk out)

Adams_
06-08-2003, 19:33
Co im do lbow nawpadalo by robic sobie takie smieszne fryzury :) Moze tam maja taka mode, jak np. w Szczecinie zelazka :)

Stolarczyk wylecial z boiska za siano na glowie chyba ;-)

Adiq
06-08-2003, 19:38
"Mieliśmy dużo szczęścia" - tekst komentatora. Niektórzy to już traktują Wisłę jako reprezentację Polski. 8-

Adams_
06-08-2003, 19:41
Omonia tnie Wisle jak kombajn zyto :D :]

Mini
06-08-2003, 19:48
hehe jakby Wisła sprzedała tego drewnianego debila z lewej obrony to by była całkim znosna.ale na kim wtedy nasi napinacze skupili swoją uwage.
coś mi się nie wydaje żeby Omonia strzeliła jeszcze 3 bramki ale kto wie....
"MIELIŚMY duo szczęścia" co *****? jakie MY? Jasina coś ci się poprzestawiało we łbie. nie My tylko Wisła miała szczęście. a jak nie będzie go mieć to tez nic złego się nie stanie 8)

Wasil
06-08-2003, 19:53
Co im do lbow nawpadalo by robic sobie takie smieszne fryzury :) Moze tam maja taka mode, jak np. w Szczecinie zelazka :)

Stolarczyk wylecial z boiska za siano na glowie chyba ;-)

Żelazka to te buty na półmetrowym obcasie ?? No w Szczecinie jest tego od groma co panna to takie buty. hehe A co do wisły to tak średnio sobie na wyjeździe radzi. Cieszy mnie to !!

kud(L)aty68
06-08-2003, 19:54
Jakie MY? Jak to jakie? Kto transmituje mecz? TVP - tak? Tak, no to wszystko jasne...Baslaj... Basalajowi... i mamy MY. Proste jak konstrukcja cepa, a Wy sie jeszcze pytacie i dziwicie...nic dziwnego w tym nie ma.

pzdr.

Mini
06-08-2003, 19:55
Jakie MY? Jak to jakie? Kto transmituje mecz? TVP - tak? Tak, no to wszystko jasne...Baslaj... Basalajowi... i mamy MY. Proste jak konstrukcja cepa, a Wy sie jeszcze pytacie i dziwicie...nic dziwnego w tym nie ma.

pzdr.
ale ten frajer został w domu a komentuje ta łajza Jasina który zna tylko słowa niebezpiecznie i spalony.

marecki
06-08-2003, 19:56
Jak Legia gra tez jest MY ,nie przesadzajcie :] nawyk komentatorski :D

mnie tez to denerwuje :P

kud(L)aty68
06-08-2003, 19:57

pzdr.
ale ten frajer został w domu a komentuje ta łajza Jasina który zna tylko słowa niebezpiecznie i spalony.

Ale to nie ma nic do rzeczy. Liczy sie zdanie szefa redakcji. Jasina dostal prikaz oraz ostrzezenie, ze inaczej to sobie wiele nie pokomentuje i coz....wywiazuje sie z zadania

kud(L)aty68
06-08-2003, 19:58
Jak Legia gra tez jest MY ,nie przesadzajcie :] nawyk komentatorski :D

mnie tez to denerwuje :P

Marecki - ale ja lubie :P

Adis
06-08-2003, 20:06
...

kud(L)aty68
06-08-2003, 20:08
Swoja droga niezlego kopa ma ten Cypryjczyk. No i kolejny kamyczek do ogrodka Stolarczyka....

Adiq
06-08-2003, 20:08
2-1........
Trzeba od razu zastrzec, że tak bramka nie wynikła z gry w 10...

Ciekawie się robi... :>

Adams_
06-08-2003, 20:11
no to jeszcze dwie :rotfl:

kud(L)aty68
06-08-2003, 20:16
2-1........
Trzeba od razu zastrzec, że tak bramka nie wynikła z gry w 10...

Ciekawie się robi... :>

Hmmmm...no nie wiem czy tak do konca. Faulowal Dubicki, cofniety na lewa obrone i tam wlasnie nastapil faul.

Adams_
06-08-2003, 20:25
ten mecz to Zuraw vs. Omonia... reszta Wisly to smiech na sali. No nie przesadzilem. Zuraw i Piekutowski vs. Omonia.

Adis
06-08-2003, 20:26
...

Mazi
06-08-2003, 20:26
2:2 :P

Adams_
06-08-2003, 20:28
Tylko potwierdzilo to moje slowa.

Adams_
06-08-2003, 20:29
http://www.epolska.ate.pl/rest/wislacy.jpg

kud(L)aty68
06-08-2003, 20:29
No i 2:2.
Wislacy powinni za ten mecz Zurawskiemu wystawic jakis pomnik :rotfl:
Inna sprawa, ze Omonia jest cienka jak kompot z desek, nie nie z desek tylko co najmniej patykow :rotfl:

yusta
06-08-2003, 20:30
ten mecz to Zuraw vs. Omonia... reszta Wisly to smiech na sali. No nie przesadzilem. Zuraw i Piekutowski vs. Omonia.

No jeszcze Brasilia coś gra, te dośrodkowania ma całkiem niezłe, nie to co balonówki Kosowskiego.

Mini
06-08-2003, 20:31
teni ich bramkarz to jakiś gamoniowaty jest.

Adis
06-08-2003, 20:32
...

Adiq
06-08-2003, 20:33
Żurawski szaleje. 8-

Kibice Wisły na Cyprze, w porównanu do kibiców Omonii w Polsce wypdali bardzo blado...

Adams_
06-08-2003, 20:33
Zurawski w kadrze bedzie gral jak ostatnia dupa :/ Obym sie mylil...

kud(L)aty68
06-08-2003, 20:36
Akcja Jopa w obronie tylko potwierdza moje zdanie o Omonii jako takiej. Nie dosc, ze jest to futbol "radosny" to jeszcze na poziomie podworkowym....

Kiju
06-08-2003, 20:42

Adams,jednak przyznasz ze w klubie gra wybitnie...po prostu fenomenalnie,jest klasą dla siebie...

Dziękuje Bogu ze ten idiota i drewniak nie gra juz w Widzewie.

Dubicki natomiast lata po tym boisku jak kura z zalepioną dupą...na **** on gra???

Adams_
06-08-2003, 20:46

Adams,jednak przyznasz ze w klubie gra wybitnie...po prostu fenomenalnie,jest klasą dla siebie...

Gdyby Zurawski gral w Nikozji to Omonia wygralaby 7:1. Atak cypryjczykow jest podobnie zalosny jak obrona krakusow.

Raffi
06-08-2003, 20:50
No właśnie... Rauffmann w dobrej sytuacji nie trafia w piłkę i ...dupą wybija piłkę na aut bramkowy

Kiju
06-08-2003, 21:05

Dziękuje Bogu ze ten idiota i drewniak nie gra juz w Widzewie.

Dubicki natomiast lata po tym boisku jak kura z zalepioną dupą...na ch** on gra???

Chodzilo mi o Stolarczyka....za Jopem tez nie tesknie.

Jezeli Wisła nie poprawi gry w obronie to z LM nici...co ten Cupial tak sie szczypie kupic jakiegos obrońcy...choćby Kłosa...

emde
06-08-2003, 21:05
Bohaterem meczu to jest Piekutowski. Facet wyciaga wszystko.

Dopiero dzisiaj zobaczylem bramki z pierwszego meczu i sie zalamalem. Piekne bramki? Przeciez ten bramkarz Omoni nie potrafi grac na linii. Wiekszosc bramek dla Wisly w obydwu meczach byla do wyciagniecia. A juz dzisiaj pierwsza bramka Zurawskiego to ... Boruc by zlapal :)

Kiju
06-08-2003, 21:10
. A juz dzisiaj pierwsza bramka Zurawskiego to ... Boruc by zlapal :)

Emde,chyba jednak przesadzasz,strzał był silny.bramkarz wyciagnoł sie jak struna.
Zurawski zrobił to co jest podstawą zachowania napastnika,podciagnoł piłke przed bramke i strzelił silnie...druga bramka pokazała ze Zuraw ma niezle przyspieszenie,na dwoch metrach zostawil obronce,gdyby strzelił trzecia to-klasa swiatowa.

Unico
06-08-2003, 21:10
2:2 to dobry wynik w meczu wyjazdowym w którym przez większość graliśmy w dziesiątkę.
W sumie 7:4.

Czekam na rywala w następnej rundzie - w Brukseli w 37min wciąż 0:0 8-

PS1 Żurawski jest wielki http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis6.gif

PS2 A sędzia za wyrzucenie Stolarczyka :bat:

Aureliusz
06-08-2003, 21:12
Ja bym nawet zaryzykował stwierdzenie, że Wisła grała beznadziejnie. Gdyby nie Piekutowski, to dostali by te 5 bramek i byłaby dogrywka. Potwierdziło się, że Wisła ma słabą obronę i nie usprawiedliwia tylu błedów nawet czerwona kartka. Wiślacy często gubili się na łapaniu na spalony (dowód: pierwsza bramka). W takiej formie to Wisła nie ma co szukać nawet zans w walce o Ligę Mistrzów. Jest w słabszej formie, porażka w Gdyni nie była więc przypadkiem.

Adams_
06-08-2003, 21:25
O *****!

HT Anderlecht (Bel) 0 - 2 Rapid Bu'rest (Rom)

Unico
06-08-2003, 21:26
O *cenzura*!

HT Anderlecht (Bel) 0 - 2 Rapid Bu'rest (Rom)

Taki wynik typowałem :D choć jeszcze trochę do końca...

Radio
06-08-2003, 21:31
No to powiem tak jest nadzieja że Wisła będzie grała tak dalej :) Pieknie palce lizać....
No i Krakusy muszą przebukowywac chiba tickety do Rumuni.... ale to chiba nie koniec.

Skanda(L)
06-08-2003, 21:44
juz jest 2:2

emde
06-08-2003, 21:46
. A juz dzisiaj pierwsza bramka Zurawskiego to ... Boruc by zlapal :)

Emde,chyba jednak przesadzasz,strzał był silny.bramkarz wyciagnoł sie jak struna.
Zurawski zrobił to co jest podstawą zachowania napastnika,podciagnoł piłke przed bramke i strzelił silnie...druga bramka pokazała ze Zuraw ma niezle przyspieszenie,na dwoch metrach zostawil obronce,gdyby strzelił trzecia to-klasa swiatowa.

Oj chyba nie przesadzam, strzal byl silny ale zobacz z jakiej odleglosci. Bramkarz sie nawet nie ruszyl, on polozyl sie w miejscu. Mial duzo czasu na interwencje i dlatego twierdze ze strzal byl do wyjecia. Drugiej bramki nie widzialem bo mecz byl niezbyt emocjonujacy i skakalem po kanalach :rotfl:

ps.nie zrozumcie mnie zle Zurawski to b.dobry napastnik, zrobil co do niego nalezalo, w przeciwienstwie do bramkarza Omoni

Adams_
06-08-2003, 21:47
juz jest 2:2

Zajebisty mecz musi byc, Anderlecht tez dwie bramy zdobyl w 2 minuty.

Skanda(L)
06-08-2003, 21:54
napewno dramatyczny i zaciety ale ja juz nie wiem kogo bym wolal dla wisly. wolal bym tych ktorzy ja wyeleminuja ;) chcialbym zeby trafili na rapid to kibole tez by nie mieli takiej radochy chyba '8 oczywisice by musieli odpasc z rapidem bo jak nie to wole anderlecht hehe

Nazgul
06-08-2003, 21:56
Bohaterem meczu to jest Piekutowski. Facet wyciaga wszystko.

Emde - pierwszej dla Omonii nie widziałem bo włączyłem TV w 20 minucie (tuz przed czerwienią dla Stolarczyka) - ale Piekutowski nie miał tak naprawdę żadnego dobrego strzału do bronienia. To co leciało nie w jego kierunku to wpadło (wolny) - w zasadzie ładnie obronił tylko drugiego wolnego - co się przy okazji o słupek rozbił. Nóż się w kieszeni otwierał co robili napastnicy Omonii - no ale to ich zmartwienie...

A ja, chociaż odcinam się od ludzi kibicujących przeciwnikom polskich zespołów w EC to w pewnym momencie chciałem, żeby Omonia zrobiła Wiśle powtórke z Saragossy (tyle, że w plecy :)). Niestety, Cypryjczycy okazali się być nieprzeciętnymi ogórkami i Wisła da jeszcze plamę w III rundzie a potem w PUEFA - no chyba że zaczną coś grać bo to była total załamka... :(

Adams_
06-08-2003, 22:11
82' Anderlecht (Bel) 3 - 2 Rapid Bu'rest (Rom)

MaxyM
06-08-2003, 22:56
Wspaniały wynik, biorąc pod uwagę, ze to drużyna z Cypru (ROTFL!).

Z taka gra nie macie szans z Belgami... ciah, finito i koniec.

_Bart
06-08-2003, 22:57
FT Anderlecht (Bel) 3 - 2 Rapid Bu'rest (Rom)

czyki beldzy

Mini
07-08-2003, 08:28
PS2 A sędzia za wyrzucenie Stolarczyka :bat:

a sędzia :+: :+: :+: gdyby wszyscy sędziowie wyrzucali go po kilku minutach mecze byłyby dużo ciekawsze bo nikt by się nie bał ze jak minie stolarczyka to ten mu noża w plecy nie wbije. prawda jest taka ze stolarczyk to jest idiota i jedyny pożytek Wisła będzie z niego miała jak go sprzeda.tylko kto go zechce?

Raffi
08-08-2003, 01:04
Oglądając forum Anderlechtu (http://forum.rsca.be/thread.php?threadid=18246&sid=&threadview=0&hilight=&hilightuser=&page=4) dochodzę do wniosku, że Legia jest wszędzie :)

Sharn
08-08-2003, 02:37
FT Anderlecht (Bel) 3 - 2 Rapid Bu'rest (Rom)

czyki beldzy

Belgowie Panie Zacny.... '8

Lypa trochę bo zawsze jestem za zespołami pokrzywdzonymi systemem... Piłka piękna tylko $$$ ni ma...

pozdr, sh 8)